isgo Middeihamis EIIAtlDBI-niEUWS PAGINAL JDAG 21 JULI 2006 GOEDEREEDE sJKm^^ME. MEUBELSTOFFEERDERIJ Wegens vakantie gesloten yoxw 24 juli tot 15 augustus r£T?fM*lS iMï EDRIJFSWAGEN-INRICHTING Bedrijfswageninrichting Auto aanpassing voor invaliden Autobetimmering carrosserie bv Hersenstichting Nederland y,.«i.»-».JiJ.-^-^Lj GEMEENTE Bouwaanvragen ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen vKij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 10 juli 2006 van: - A.A.G. van der Meer voor het gedeeltelijk verande ren van een dakkapel aan de achterzijde van de re creatiewoning op het perceel De Toekomst 134 te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 11 juli 2006 van: - G. Lokker voor het vernieuwen van een garage/ber ging op het perceel Duinroosplein 9 te Goedereede. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 1 augustus 2006 in het gemeentehuis te Heilevoetsiuis. De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie (gemandateerde belian- deling) is op 16 augustus 2006 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden open baar De agenda's van deze vergaderingen liggen ter Inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Bel<endmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken ter voldoening aan het bepaalde in ar tikel 28, iid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holiand bij besluit van 4 juli 2006, onder nummer DRM/ARW/06/3632, de algehele herziening van het bestemmingsplan 'Havens van Stellendam' gedeelte lijk hebben goedgekeurd. Gedeputeerde Staten hebben goedkeuring onthouden aan het bepaalde in artikel 13, lid 8, van de voor schriften betrekking hebbende op het onder een aan tal bepalingen kunnen toepassen van de wijzigings- bevoegdheid teneinde de vestiging van detallhan- delsbedrijven in volumineuze goederen mogelijk te maken. Het besluit van het college van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan algehele herziening 'Havens van Stellendam' liggen vanaf 24 juli 2006 gedurende een periode van zes weken tijdens kantooruren ter ge meentesecretarie van Goedereede (Publieksbalie), Tramlijnweg 2 te Goedereede, voor een ieder ter in zage. Gedurende bovengenoemde termijn van terinzage- legging kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden Ingesteld: a. door degene die zich op grond van artikel 27, eer ste of twee lid tot Gedeputeerde Staten heeft ge wend; b. door een belanghebbende die aantoont dat hij re delijkerwijs niet in staat is geweest zich overeen komstig het hiervoor onder a. vermelde artikel tot Gedeputeerde Staten te wenden; c. een ieder die bedenkingen heeft tegen het besluit van Gedeputeerde Staten voor wat betreft de ont houding van goedkeuring aan het hiervoor vermel de onderdeel van het plan. Eventuele beroepschriften moeten worden gericht aan GEMEENTE DIRKSLAND Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken in gevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is binnenge komen van: - C. Koppelman voor het gedeeltelijk vernieuwen en stucen van de voorgevel/zijgevels van de woning op het perceel Poidersweegje 15 te Dirksland; - J. Peeman voor het gedeeltelijk vergroten van een woning en garage op het perceel Diepenbrockstraat 5 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te Informe ren. Tegen een ontvangen aanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Als binnen de beroepstermiin een verzoek om voorlopige voorzie ning bij de Voorzitter van de hiervoor bedoelde afde ling is ingediend, wordt de werking van het besluit op geschort totdat op het verzoek is beslist. Bij de toe wijzing van het verzoek geeft de voorzitter aan op wel ke onderdelen van het plan de voorlopige voorziening betrekking heeft. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - J.R, van Solingen voor het vernieuwen van een tuin huisje op het perceel Mr. Iman Caustraat 87 te Stel lendam (10-07-2006); - K.K. Mierop voor het plaatsen van een kapschuur op het perceel Dorpsweg 63 te Ouddorp (10-07-2006); - B.J. Schuurman voor het vergroten van de recre atiewoning op het perceel Hompelvoet 20 - Noord- zeepark te Ouddorp (10-07-2006); - J.A.L. Hunter-Voogd voor het vergroten van de wo ning op het perceel Klarebeekweg 16 te Ouddorp (10-07-2006); - N.A. Hoek voor het veranderen van de voorgevel van de woning op het perceel Molentienden 77 te Oud dorp (10-07-2006); - H.H.R de Bruin voor het plaatsen van een (vervan gende) blokhut op het perceel 't Bosje 8 - Oosterweg 2b te Ouddorp (10-07-2006); - P.A. Luiten voor het uitbreiden van de woning op het perceel Breenstraat 16 te Goedereede (13-07-2006); - J.H. van Dam voor het plaatsen van twee dakkapel len op de woning op het perceel Hoogaars 20 te Stel lendam (13-07-2006); - A. Teeuw voor het vergroten van de recreatiewoning en het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Veermansplaat 35 - Noordzeepark te Ouddorp (13- 07-2006). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - Le Due Food voor het plaatsen van portocabins op het perceel Mr. SnIjdera/eg 18 te Stellendam (10-07- 2006); - J.A. van den Nieuwendijk voor het oprichten van een woning op het perceel Nieuweweg 90 te Stellendam (10-07-2006); - Stichting SOPOGO voor het vergroten van de ba sisschool op het perceel De Tuinen 2 te Goederee de (13-07-2006); - H. Kleinjan voor het oprichten van een recreatiewo ning op het perceel Westelnde 18 te Ouddorp (13- 07-2006); - J. de Blok voor het oprichten van een garage/berging op het perceel Duinkerkera/eg 39 te Ouddorp (13-07- 2006); - W.T Breen voor het oprichten van een woning op het perceel Havenweg 21 te Ouddorp (13-07-2006). Verleende sloopvergunning aan: - Buitenplaats Onderdemolen voor het slopen van de beheerderswoning op het perceel Zuiderdiepstraat- weg 2 te Stellendam (14-07-2006). De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter Inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het be sluit vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het ge meentehuis verkrijgen. ;:iiik: !U;1 von 09.00 -2.00 uur '~^f'^fmSSS§M9:Xim Voornemen verlenen bouwvergunning Artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om op basis van de vrljstel- iingsbepaling als omschreven in artikel 2, lid 5 van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Landelijk Ge bied' en met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een reguliere bouwvergun ning Ie fase te verlenen aan: - PR Oudijk voor het oprichten van een agrarische be drijfswoning op het perceel Oudedijk 1 te Melissant. Dit bouwplan past niet in de ter plaatse geldende be stemmingsplan. Met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het mogelijk om vrijstelling te verlenen zodat het bouwplan alsnog ge realiseerd kan worden. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken ligt gedurende een termijn van vier weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kan tooruren van 24 juli tot en met 4 september 2006 de stukken Inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, sector Ruimtelijke Zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kun nen belanghebbenden zienswijzen, bij voorkeur schrif telijk, kenbaar maken bij het college van burgemees ter en wethouders. Ook het indienen van een monde linge zienswijze is mogelijk. Hiervoor kunt u (tijdig) contact opnemen met de afdeling Bouw- en Woning toezicht. Na de termijn van de ter inzage legging zal een definitieve besluitvorming plaatsvinden. Voornemen verlenen bouwvergunning Artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een reguliere bouwver gunning te verienen aan: - T Struijk voor het oprichten van een schuur op het perceel Peuterdijk 8 te Herkingen. Dit bouwplan past niet in het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Met toepassing van artikel 19, üd 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het moge lijk om vrijstelling te verlenen zodat het bouwplan toch gerealiseerd kan worden. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken ligt gedurende een termijn van zes weken voor een leder ter inzage. U kunt tijdens kan tooruren van 24 juli tot en met 4 september 2006 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, sector Ruimtelijke Zaken.' Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage legging zal een definitie ve besluitvorming plaatsvinden. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Lichte bouwvergunning verleend aan: - D. Notenboom voor het oprichten van een dakkapel (zijdakvlak) op het perceel Molenzicht 114 te Dirks land (12-07-2006). Vergunning verleend aan: - Van der Baan Catering en Partyservice voor het or ganiseren van Jaarfeest Watersportvereniging Her- kingen op 23 september 2006 (11-7-2006). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is bekend gemaakt. De datum van bekendma king is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een oommissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwach ten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaar schrift - aan de Voorzieningenrechter van de Recht bank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorzie ning vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht ver schuldigd. Welstandscommissie Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op donderdag 10 augustus 2006 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de re gionale welstandscommissie vindt plaats op dins dag 15 augustus 2006 om 14.00 uur in het gemeen tehuis van de gemeente Heilevoetsiuis, Oostzanddijk 26 te Heilevoetsiuis. l'-'^lsi t.^&n,; :US\«yiol l<;-UUen !3.3Uto(,i(l.UUW. li 2006 gedurende twee weken voor een ieder ter In zage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Ontvangen bouwplannen Verleende vergunningen/ontheffingen - C. van Heukelen, Geerweg 2, Middelharnis - ver branding snoeihout (130706); - W. Alberts-Geene, Pr Marljkestraat 40, Middelharnis - organiseren van rommelmarkt op zaterdag 26 au gustus 2006 rond schoolplein aan de Pr. Marljke straat (130706); - A. Roks, Dubbele Ring 11, Sommelsdijk - organise ren van een straatbarbecue op zaterdag 9 septem ber 2006 in de Dubbele Ring van Sommelsdijk (130706); - D. Ras b.v.. Groeneweg 23, Nieuwe-Tonge - deels vernieuwen van gevels loods (130706); - L. de Jong, Kon. Jullanastraat 29, Nieuwe-Tonge - uitbreiden van woning (130706); - W. Berkhof, Nachtegaalstraat 32, Sommelsdijk-op richten van een volière (130706); - L.R Jacobs, Battenoordsedijk 4, Nieuwe-Tonge - op richten van landbouwloods (130706); - G.B. van den Doel, Zwaluwstraat 2, Sommelsdijk - uitbreiden van woning (130706); - RJ. Stienen, Zwaluwstraat 4, Sommelsdijk - uitbrei den van woning (130706); - V. Kemner, Langeweg 136, Middelharnis - wijzigen van gevel (130706); - D. Kalle, Hoflaan 19, Middelharnis - uitbreiden van woning (130706); - S. de Jager, Aagje Dekenstraat 18, Sommelsdijk - organiseren van straatbarbecue op zaterdag 19 au gustus 2006 in de Aagje Dekenstraat (130706); - St. Gompanen, postbus 256, Middelharnis - organi seren van activiteiten op het Diekhuusplein in diver se weken zomer 2006 (130706), Verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen - Beheersmaatschappij Tieleman b.v.. Postbus 2, Me- llssant - oprichten keukencentrum aan de Zuidelijke Randweg te Middelharnis (130706). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Inspraakronde Burgemeester en wethouders van de gemeente Mid delharnis verlenen inspraak over de volgende zaak: - Woongoed Flakkee voor het wijzigen van gevels en inrichting op het perceel Beneden Zandpad 19 te Middelharnis. Bovengenoemde aanvraag ligt met ingang van 24 ju- Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Armada Outdoor voor het aanbrengen van reclame op het perceel Langeweg 30 te Nieuwe-Tonge (11- 07-2006); - M. van Berkel voor het uitbreiden van een woning op het perceel Langeweg 86 te Middelharnis (14-07- 2006); - Gereformeerde Gemeente voor het oprichten van een berging op het perceel Oranjestraat 17 te Nieu we-Tonge (14-07-2006); - KABEGRO voor het wijzigen van een gevel op het perceel Westelijke Achtenweg 31 te tJliddelharnis (14- 07-2006); - H. Trommel voor het uitbreiden van een garage op het perceel Molendijk 42 te Stad aan 't Haringvliet (14-07-2006); - Vogelaar en Zonen V.O.F, voor het vernieuwen van een dak op het perceel Oostmoerse Scheidweg 2 te Stad aan 't Haringvliet (14-07-2006). Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning eerste fase is ontvangen van: - Manege Oostmoer voor het oprichten van een op slagloods op het perceel Oostmoersedijk 2a te Stad aan't Haringvliet (12-07-2006). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - G.C. Kleingeld voor het oprichten van een berging op het perceel Langeweg 20b te Middelharnis (11- 07-2006); - R.E, Schwier voor het wijzigen van een gevel op het perceel Geleijn Cornelissestraat 9 te Middelharnis (12-07-2006); - J.S. Melissant voor het uitbreiden van een woning op het perceel Langeweg 108b te Middelharnis (14-07- 2006). Voorbereidingsbesiuit De burgemeester van Middelharnis maakt bekend dat de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 6 juli 2006 heeft verklaard dat een herziening wordt voorbereid van: - het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied Middeihar- nis-Sommelsdijk' voor een perceel aan de Oost- plaatseweg te Middelharnis. Dit besluit ligt met ingang van 24 juli 2006 voor ieder een in het gemeentehuis van Middelharnis zes weken ter inzage en treedt op genoemde datum in werking. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden) belanghebbenden tegen deze beslissing bin nen zes weken na bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij de gemeenteraad van Middelharnis, Post bus 13240 AA Middelharnis. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruim telijke Ordening tijdelijke bouwvergunning (voor een periode van 5 jaar) te verlenen aan: - J. Keuvelaar voor het uitbreiden van een woning op het perceel Grutto 9 te Sommelsdijk. Deze aanvraag ligt met ingang van 24 juli 2006 gedu rende zes weken voor iedereen ter inzage. Geduren de deze termijn kan een ieder zienswijzen tegen het plan naar voren brengen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Mid delharnis. Ingediende aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het bouwen van balkons en het wijzigen van de ge vels op het adres Elsenhowerlaan 3,5,7,9, en 11 te Oude-Tonge (ontvangen op 6 juli 2006). Nadere informatie over de ontvangen aanvraag. Is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaar schriften worden Ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - de eerder geweigerde aanvraag voor het plaatsen van een dakkapel op de berging bij de woning op het adres Jullanastraat 79 te Oude-Tonge (besluit ver zonden 12 juli 2006); - het gewijzigd uitvoeren van 2 schuifdeuren naar 2 openslaande deuren van recreatiewoning 253 bin nen het deelgebied 7& 8 (dijkwoningen) binnen het Suijssenwaerde-project te Oude-Tonge (besluit ver zonden 12 juli 2006). Dat met toepassing van artikel 19 lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge dorp' voor een hogere bouwhoogte en het gedeeltelijk bouwen buiten de bebouwingslijn en daarnaast een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van tuinmuren, carports en 28 bergin gen op het adres Jullanastraat 31t/m 41 en 45 t/m 67 te Oude-Tonge (besluit verzonden 11 juli 2006). Tenslotte delen zij mede dat met toepassing van arti kel 15 WHO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Re creatiegebieden' en daarnaast een reguliere bouw vergunning is verleend voor: - het realiseren van 34 recreatie-woningen op het tweede eiland binnen het Suijssenwaerde-project te Oude-Tonge (besluit verzonden 12 juli 2006). Nadere informatie over de verieende vergunningen is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7,1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en on dertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- Intergemeentelijk Samenwerkingsvefband Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Meldingen ex artikel 8.40 Wet milieubeheer 1ADCO Warehousing B.V., Huygens 44,46 en 56 te Middelharnis (Besluit opslag en transportbedrijven milieubeheer); 2. S. de Geus, Zuiddijk 46 te Nieuwe-Tonge (Besluit mestbassins milieubeheer); 3. Derks's Fietsen, Oudelandsedijk 101 te Sommels dijk (Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven mi lieubeheer); 4. Maatschap Van der Velde, Peuterdijk 59 te Herkin gen (Besluit voorzieningen en installaties milieube heer); 5. J. Dogterom, Oudelandsedijk 15 te Oude-Tonge Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 10 augustus 2006 om 13.00 uur in het ge meentehuis te tJliddelharnis. Deze vergadering is openbaar De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op dinsdag 1 augustus 2006 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Heilevoetsiuis. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter Inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. Koningin JulioRoweg 45, Postbus 13240 AA Mkidelharnis. I inteme!: www.mJdclelhomts.iil. Tel. (0187) 47 55 55 fax 47 55 47 e-moil: infoSniiddelliomis.iil. Of)8Btr!gstii<ien:(TOt/mvr08.30totl2,00efi 13.00 tot 16,30 oot. rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, ge let op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wei rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflak- kee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 1 augustus 2006 Tijdstip locatie 11.00 uur gemeentehuis Oostflakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 1 augustus 2006 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Heilevoetsiuis, Oostzand dijk 26 te Heilevoetsiuis. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ie der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hameiink. Eerste wijziging legesverordening vastgesteld De gemeenteraad heeft in haar vergadering van 13 ju li 2006 het volgende vastgesteld: - de eerste wijziging op de tarieventabel legesveror dening 2006. De wijziging betreft de aanpassing van de tarieven van de reisdocumenten per 26 augustus 2006. Deze besluiten treden in werking op de eerste dag na deze bekendmaking. De datum van ingang van deze tarieven is maandag 28 augustus 2006. De besluiten zijn opgenomen in een daarvoor geordend register en ligt kosteloos ter inzage bij het taakgebied Grond en Bedrijf. Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van een bedrag aan leges, een afschrift krijgen van bo vengenoemde besluiten. ISiSetóo 1; IsSiös 75, Ï2Mffl CyVferige, taiiet;w,00!li!kl<«5,nl./Tel,p87|647t 00/fax647i 59/ e-moil: iofa®oO)lflol;feM,ni Opetiingstijdsn; ma t/m 03.00 fot t2.()S' eft 13,00 tol 17,00 uur, elb eersie ett ófi\é& dinsdag von t '5 avonds geopend van 18.00 tol 19.30 uur. (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer); 6. Vleohtbedrijf Vijfhuizen, Tramweg 22 te Oude-Ton ge (Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer); 7. Maitre André, Regionale bedrijventerrein Oostflak kee, kavel 15/17 te Oude-Tonge (Besluit detailhan del en ambachtsbedrijven milieubeheer); 8. Café Wokrestaurant Draakzee, De Punt 3 te Oud dorp (Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtin gen milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 24 juli 2006 ge durende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuls van Middelharnis (nrs. 1, 2 en 3), Dirksland (nr. 4), Oost flakkee te Oude-Tonge (nrs. 5, 6 en 7) en Goederee de (nr. 8). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens ge noemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 ftsdrjweg 40,foiÉ»)s 313,3240 AM fiMtóhorais.ld. (0187) 43 81 11/ Eqü4881E-moihnfo§isgo.nl Grofvgijn J0}a7|4e 77 11 iMiliwklocten:(0I87|488! 31 ofrailieuHocfilenêisgo.itl {Vtiingstijden: tno t/mvr08.30fóf IS.OOen 13.001« 1i,30 vut, Owrstijgslolion: Wannespoaetsweg 11, Mlddeilwnis, tel,(0187] 48 (S8 50 C^nings^i mt/isw0B,30-11,45sn 13.00-16.45, zo 10.00-!2.00! 'JPIJi'' Mjm'jV^?'V^9 j^^'^PS Openingstijden; Dins - don - vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur zaterdag wan 9.00 tot 12.00 uur Laura Fun Watertoren 47a 3247 a Dirksland (06) 50 21 21 09 Van der Waatsweg 1 Middelharnis Tel (0187) 661026 VanjeherslliiW iTioet je het hebbeijjj Een op de vijf mensen krijgt een tiersenaandoening. De tiersenen verliezen hierdoor de controle over bijvoorbeeld je evenvi/icht. De Hersenstichting financiert onderzoek naar de oorzaak eti befiandeling van hersenaandoeningen. Help hierbij. Stort op Giro 860. Kijk op wvi(Vi^.hersenstichting.nl. Evenwicht komt van boven GIRO 860, DEN HAAG

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 4