MEDISCHE DIENSTEN Mlddelharnls I EIIAriDoi-mEUWB VRIJDAG 7 JULI 200^« GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND I I i|i||:||:ili|9ililil|iiiifp|i Voorgenomen bouwvergunningen van vrijdag 7 juli 2006 t/m zondag 9 juli 2006 PAGINA 10 GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan hel bepaalde In artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 26 juni 2006 van: - H.P.C. Roder voor het veranderen van de achterge vel van de woning op het perceel Noordzijde Haven ISteGoedereede; - D.S. Bernard voor het veranderen en gedeeltelijk vernieuwen van de garage op het perceel Doelweg 8 te Goedereede. Op 28 juni 2006 van: - J.A.L. Hunler-Voogd voor het vergroten van de wo ning op het perceel Klarebeekweg 16 te Ouddorp. Op 29 juni 2006 van: - B. de Jong voor het vergroten van de verdieping, het plaatsen van 7 dakramen en het veranderen van de voorgevelkozijnen en ramen van de woning op het perceel Pieterstraat 39 te Goedereede. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen Op 28 juni 2006 van: - J. Roos voor het oprichten van een recreatiewoning op het perceel Prinsenhof 65 - Oude Nieuwlandse- weg 53a te Ouddorp; - M.J. van Hoven voor het oprichten van een woning met berging op het perceel Voorstraat 98 te Stellen- dam. Op 29 juni 2006 van: - W.M. van Leeuwen voor het vergroten van een lig- boxsnstal op het perceel Tiendeweg 1 te Stellendam. Een aanvraag monumentenvergunning is ontvan gen Op 26 juni van: - H.P.C. Roder voor het veranderen van de achterge vel van de woning op het perceel Noordzijde Haven 13 te Goedereede, Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga- Gezamenlijl<e commissievergaderingen De commissie Grondgebied en Economische Zaken én de commissie tviaatschappelijke Aangelegenheden en Middelen komen op dinsdag, 11 juli 2005 om 19.00 uur in een gezamenlijke vergadering bijeen. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over ge agendeerde ondenwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en onderwerp, worden aan gevraagd bij de griffier: p.depagter@dirksland.nl of 0187-60 80 92. Raadsvergadering Op 11 juli 2006 vindt er om 19.00 uur de Raadsver gadering plaats. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Spreekrecht over geagendeerde onderwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: p.depag- ter@dirksland.nl of 0187-60 80 92. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken in- dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 1 augustus 2006 in het gemeentehuis te Hellevoetsiuis. De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie (gemandateerde behan deling) is op 16 augustus 2006 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden open baar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: A.W. de Kool voor het plaatsen van een schuurtje op het perceel De Toekomst 97 -Dijkstelweg 59 te Oud dorp (29-06-2006). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - Woningbouwvereniging Beter Wonen voor het op richten van een woongebouw (17 appartementen) op de percelen Sohansweg 19 t/m 51 oneven (vm, Shell-terrein aan de Hofdijksweg) te Ouddorp (27-06- 2006); - School met de Bijbel voor het plaatsen van een tij delijk lokaal op het perceel Margrietweg 6 te Oud dorp (29-06-2006); - MTS de Jong voor het uitbreiden van een loods op het perceel Westduinweg 3 te Ouddorp (29-06- 2006): - C.H. Grinwis voor het vergroten van de woning op het perceel Dijkstelweg 2 te Ouddorp (29-06-2006). De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het be sluit vermeid. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeenteliuis verkrij gen. i Ophalen oud papier A.s. zaterdagochtend wordt in Stellendam het oud j papier gevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning Is binnenge komen van: - C.A.A. Kort voor het gedeeltelijk vernieuwen van een loods op het perceel Kraaijerdijk 5 te Melissant; - St. Zorgcentrum Geldershof (Ie fase) voor het ge deeltelijk verbouwen en uitbreiden van zorgcentaim "Geldershof op het perceel Poldersweegje 2 Ite Dirks- Tevens delen zij mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - J. Westhoeve voor het oprichten van een blokhut op het perceel Irenelaan 1 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen aanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen bouwvergunning Artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een reguliere bouwver gunning te verienen aan: - O. van Renssen voor het oprichten van een garage op hel perceel Onderiangs 14 te Herkingen. Dit bouwplan past niet in het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het moge lijk om vrijstelling te verienen zodat het bouwplan toch gerealiseerd kan worden. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken ligt gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kan tooruren van 10 juli tot en met 21 augustus 2006 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, sector Ruimtelijke Zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een leder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hien/oor dient u (tijdig) contact op te nemen met de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage legging zal een de finitieve besluitvorming plaatsvinden. Bekendmalcingen Algemene wet bestuursrecht Lichte bouwvergunning verleend aan: - J. Spek voor het vergroten van een woning op het perceel Vroonweg 5 te Dirksland (29-06-2006). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - Bakkerij van Harberden voor het oprichten van een bakkerij op het perceel Julianaweg 30 te Melissant (04-07-2006); - Woningbouwvereniging Dirksland voor het vernieu wen, veranderen en vergroten van 36 woningen op de percelen Pieterstraat 14 t/m 86 te Melissant (04- 07-2006); - Kroon Projectontwikkeling BV voor het oprichten van 38 woningen met bergingen en garages op een per ceel gelegen aan de Julianaweg te Mellssant (04-07- 2006); - Kroon Projectontwikkeling BV voor het oprichten van 24 woningen met bergingen en garages op een per ceel gelegen aan de Julianaweg te Melissant (04-07- 2006). Vergunning verleend: - Zwemvereniging De Gooije voor het huis-aan-huis verkopen van koeken 18 t/m 23 september 2006 (22- 06-2006). N.B. indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren liebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is bekend gemaakt. De datum van bekendma king is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het in dienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector Vergaderingen juli 2006 In de maand juli is één openbare vergadering gepland, namelijk op - 6 juli 2006: gemeenteraad (19.30 uur) De vergadering van het presidium komt te vervallen in juli. De raadsvergadering wordt gehouden in het gemeen tehuis. Burgers kunnen gebruikmaken van het spreekrecht, mits dit tenminste 48 uur tevoren is gemeld aan de griffier. Vergaderstukken liggen een week voor de vergade ring in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - C. de Vries - van der Gijze, Frederik van Eeden straat 3, Sommelsdijk organiseren van spelletjes middag en straatbarbecue op zaterdag 2 september 2006 (280606); - Albeda College, Koningin Julianaweg 55, Middelhar- nis - organiseren van jaariijks eindfeest op donder dag 29 juni 2006 (280606); - W.A. Taaie, Edison 39-41Mlddelharnls - oprichten kantoorunit aan de Mercatorweg (ong.) te Middel- harnis (290606); - G.B.A. Pollemans, Battenoordsedijk 2a, Nieuwe-Ton- ge - verbranden van snoeihout (300606). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Mlddelharnls. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. jgsjr. .M^JLjmMXgt^-WSKS!. bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zo geheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 11 juli 2006 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de re gionale welstandscommissie vindt plaats op dins dag 18 juli 2006 om 14.00 uur in het gemeentekantoor van de gemeente Hellevoetsiuis, Oostzanddijk 26 te Hellevoetsiuis. Dode vogels aangetroffen in oostelijk deel Zuiderdiep Donderdagmiddag 29 juni 2006 is er in het oostelijke deel van het Zuiderdiep een groot aantal dode vogels aangetroffen. Na de melding is er snel een bepertct onderzoek inge steld. De Voedsel en Waren Autoriteit (VWA) heeft en kele vogels meegenomen voor nader onderzoek. De overige aangetroffen vogels zullen zo spoedig moge lijk worden geruimd door de Algemene Inspectiedienst (AID) van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV). Het Waterschap Hollandse Delta heeft ter plaatse wa termonsters genomen. Er zijn geen bijzondere ver ontreinigingen aangetroffen. Hoewel er nog geen resultaten van het onderzoek naar de oorzaak van deze vogelsterfte zijn, geldt voor het Zuiderdiep en het aansluitende havenkanaal van Dirksland het volgende dringende advies: Ga niet in het water in de buurt van zieke of dode dieren. Raak besmette dieren niet aan. De gemeente zal waar schuwingsborden plaatsen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Groenendijk van de Sector Ruimtelijke Za ken, bereikbaar via telefoonnummer: 0187 - 60 80 87 of 06-51451755. ilisiirllililifliii 1° wijziging Verordening Baatbelasting D'n Diek vastgesteld De raad van de gemeente Middelharnis heeft op 1 ju ni 2006 de 1e Wijziging Verordening Baatbelasting D'n Diek vastgesteld. In deze wijzigingsverordening is het belastingtarief voor elke vierkante meter van de heffingsmaatstaf gewijzigd van 68,28 naar 53,33. De tekst van de Verordening ligt voor een ieder kos teloos ter inzage op het gemeente huis. Voor meer in formatie kunt u van dinsdag t/m donderdag terecht bij mevr, A.N. Both-de Bonte tel. 0187 - 47 55 20. inspraakronde Burgemeester en wethouders van de gemeente Mid delharnis verlenen inspraak over de volgende zaak: - Wortelboer Beheermaatschappij voor het uitbreiden van een bouwmarkt op het perceel Industrieweg 42 te Middelharnis; - Delta N,V. namens Evides N,V, voor het oprichten van een reinwaterkelder op het perceel Achtera/eg 9 te Sommelsdijk; - W, Tieleman voor het oprichten van een bedrijfsloods op een perceel aan de Langeweg te Nieuwe-Tonge, Bovengenoemde aanvragen liggen met ingang van 10 juli 2006 gedurende twee weken voor een ieder ter in zage. Gedurende deze termijn kan een ieder ziens wijzen naar voren brengen bij burgemeester en wet houders. Postbus 1, 3240 AA Middelharnis, Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Esselink Groep B,V, voor het oprichten van een over kapping op het perceel Industrieweg 35 te Middel harnis (26-06-2006); - D,D,H, van Es voor het wijzigen van de gevel van een schuur op het perceel Langeweg 1 te Nieuwe- Tonge (28-06-2006), Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - Eetcafé Het Schippershuis voor het vergroten van een balkon op het perceel Haven 2 te Stad aan 't Ha ringvliet; - W.C, Tieleman voor het plaatsen van een hekwerk met inritpoorten op het perceel Zuiddijk 49 te Nieu we-Tonge. Deze aanvragen liggen met ingang van 10 juli 2006 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Ge durende deze termijn kan een ieder zienswijzen tegen de plannen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis, Ontwerpbesluit Monumentenvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens een monumentenvergunning te weigeren aan: - College van kerkrentmeesters van de Ned, Hen/, Ge meente voor het restaureren van het dak van de Ned, Herv, kerk op het perceel Nieuwstraat 27 te Stad aan 't Haringvliet, Dit ontwerpbesluit ligt met ingang van 10 juli 2006 ge durende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedu rende deze termijn kan iedereen zienswijzen indienen IPPSiPWSs Ingediende aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ontvan gen voor: - het bouwen van een loods op het adres Aohthuizen- sedijk 5 te Achthuizen (ontvangen op 20 juni 2006). Nadere infomiatie over de ontvangen aanvragen is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouwvergunning is verieend voor: - het bouwen van een aantal bergingen op het adres Zuiddijk 14 te Oude-Tonge (besluit verzonden op 26 juni 2006). Tevens maken zij bekend dat met toepassing van ar tikel 15 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Recreatiegebieden' en daarnaast een reguliere bouw vergunning Is verieend voor: - het realiseren van 33 recreatiewoningen op hef vier de eiland binnen het Suijssenwaerde-project te Ou de-Tonge (besluit verzonden 30 juni 2006). Nadere informatie over de verieende vergunningen is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en on dertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, ge let op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oosfflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 18 juli 2005 Tijdstip locatie 11.00 uur gemeentehuis Oosfflakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 18 juli 2006 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Hellevoetsiuis, Oostzand dijk 26 te Hellevoetsiuis. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 11 juli 2006 om 13.00 uur in het gemeente huis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op dinsdag 18 juli 2006 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Hellevoetsiuis. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. ICoflingln Jutaoweg 45, PoSfaos f3240 AA Wicktefcomis, inlerneh www.mid<Wharilis,nl, Tel. (0187! 47 55 55 fex 47 55 47 mm\: ii!fo%nid«teitomls.nl. OpeningstijtJen: ma t/m vt 08.30 tot 12.00 en 13.00 lol 16.30 uur. aantekening gemaakt in een agenda die voor een ie der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, J, Pieterman of de heer M, Hamelink, Vrijstellingsprocedure bouwaanvragen Artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) Burgemeester en wethouders van de gemeente Oosf flakkee maken bekend dat wordt overwogen krachtens artikel 19 lid 3 WRO vrijstelling te vertenen van het gel dende bestemmingsplan, ten einde de bouwvergun ning te kunnen verienen of de wijziging van het ge bruik te kunnen toestaan, voor: - de heer/mevrouw C, de Bruin, plaatsen serre, Kerk- dreef 1 te Ooltgensplaat (06/761); - de heer/mevrouw A.A, Munters, plaatsen carport, Stockholmweg 10 te Den Bommel (06/771); - de heer/mevrouw P.D, Scheiven, plaatsen garage. Molendijk 99 te Oude-Tonge (06/752), Alvorens hiertoe over te gaan liggen de genoemde bouwplannen zes weken, te weten vanaf 10 juli tot en met 21 augustus 2006, voor een ieder tijdens kan tooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenho- werlaan 1 te Oude-Tonge, Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand ge opend tussen 18,00 en 19,30 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke of mondelinge ziens wijzen kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Oosttlakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opne men met één van de medeweri<ers van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor het maken van een afspraak. Wij verzoeken u vriendelijk bij het indienen duidelijk aan te geven tegen welke aanvraag c,q, voorgenomen besluitvorming de zienswijze zich richt. Tevens ver zoeken wij u te vermelden of u gebruik wilt maken van de mogelijkheid uw zienswijze mondeling toe te lich ten middels een hoorzitting met alle partijen. Concept Welzijnsprogramma 2007 Van maandag 10 juli 2006 tot en met vrijdag 4 augus tus 2006 ligt op het gemeentehuis te Oude-Tonge het Concept Welzijnsprogramma 2007 ter inzage. Het welzijnsprogramma vermeldt onder andere de in stellingen en verenigingen, die in 2007 in aanmerking komen voor een subsidie op grond van de Algemene Subsidieverordening 2002. Gedurende bovenvermelde temiijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld zijn of haar mening omtrent het Concept Welzijnsprogramma 2007 schriftelijk i<en- baar te maken aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Oosfflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tof me vrouw A. van Es of mevrouw S. van Weezel van het taakgebied Zorg en Samenleving, telefoonnummer: 0187 - 64 71 00 of via e-mail: info@oostflakkee.nl. stoan ^;^|ïg|^^ï^«ii|-|^:■ :l(*(W wv^^ófciyi'fei'^ffc^ 00 foj 64 71 99 ;^i| i3^(X) *lf JÏ43:ujK,eisifitSsBif^ïe:êmif^wn<je«aond 'sastSoiisgeojjesSss»IsMfot traKuai: V WEEKEND-DIENSTEN ARTSEN Van vrijdagmiddag vijf uur tot maandag morgen acht uur heeft voor heel Goeree- Overflakkee dienst de Centrale huisartsen post Goeree-Overflakkee, Ziekenhuis in Dirksland, tel. (0187) 480447. TANDARTSEN Spreekuur uitsluitend voor spoedgevallen op zaterdag en zondag van 11.00 tot 11.30 uur. Op 8 en 9 juli Tandartsenpraktijk Ouddorp te Oud dorp, tel. 681660. Voor spoedgevallen buiten het spreekuur telefonisch contact opnemen. VERLOSKUNDIGE PRAKTIJK'NATALIA' Paviljoen Ziekenhuis, Stationsweg 22 dl., WO., do, spreekuur volgens afspraak 9.00-12.00 uur tel. spreekuur. Tel. (0187) 60 07 92 APOTHEKEN Apotheek Menheerse Voorstraat 16, Middelharnis, 48-36-66 Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 en 13.00-17.30 uur. Apotheek St. Joris* St. Joris Doelstraat 34-36, Sommelsdijk, Tel. 48 72 77. Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 en 13.00-17.30 uur. Op zaterdag van 10.30-11.30 uur. APOTHEEK DIRKSLAND Voorstraat 25, Dirksland Telefoon 6015 80 Geopend op werkdagen; 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur Op zaterdag van 10.00-12.00 uur en 17.00-17.30 uur Krlngapotheek 'OUDDORP' Boompjes 3-5, tel. 68 37-89 Geopend op werkdagen: 8.30-17.30 uur Op zaterdag van 12.00-13.00 uur. Buiten openingstijden van de apottielon l<unt u voor dringende spoedrecepten belten met het centrale dienstnunimer van de apotliel<en Goeree- Overilakl<ee: 689957. U wordt dan doorverbonden met de dienstdoende apott)eek met wie u een tijdstip kunf afspreten om uw medicijnen te verl<rijgen. De bereikbaarheidsdiensten zijn als volgt: APOTHEEK ST JORIS SOMMELSDIJK Maandag t/m vrijdag 17.30-22.00 uur (op feestdagen vanaf 8.30 uur) KRINGAPOTHEEK OUDDORP Maandag t/m vrijdag 22.00-8.30 uur APOTHEEK DIRKSLAND Zaterdag en zondag 8.30-22.00 uur KRINGAPOTHEEK OUDDORP Zaterdag en zondag 22.00-8.30 uur DIERENARTSEN De weekenddienst wordt opgegeven via de antwoordapparaten bij: R R. J. M. Schilder, Oude Tonge, 64 24 41L. Tjebbes, Middelharnis, 48 29 66; Dierenkliniek Goeree-Overflakkee, 48 28 97. ZORG EN WELZIJN GROEP Voor verpleging, verzorging en huishoudeliike hulp, ouder- en kindzorg, voedingsvoorlichting en dieet-advisering, maatschappelijk werk, Gezond heid Service en uitleen van verpleeg- en hulpmiddelen- bereikbaar via Zorglijn ZHE, tel. (018162 62 26 (alleen bij spoedgevallen 24 uur per dag). Thuiszorgwinkel, P, J. Bliekstraat 4a, Spijkenisse: ma.-vr 9.00-17 00 uur en za. 10.00-12,00 uur, tel. (018167 97 00 Lotgenotencontact, voor vrouwen die borstkanker of gynaecologische kanker tiebben (gehad) en voor vrouwen die een miskraam o1 vroegge. boorte hebben gehad: Bel de Zorglijn ZHE via (0181) 62 62 26; u wordt dan zo snel mogelijk teruggebeld door een lotgenote ALARMERING Brandweer, Politie, Ambulance 1-1-2 THUISZORG EN MAATSCHAPPELIJK WERK 'De Dillenburg', Jul. v. Stolberglaan 19, Middelharnis Tel. Thuiszorg 488 080 Tel. Maatschappelijk werk 488 070 telefonische hulpdienst, tel. (018162-59-52. KRAAIMZORG DE WAAROEN regio Hoeksche Waard Bezoekadres: De Vriesstraat 2, 3261 PC Oud-Beijerland Postadres: Postbus 1202,3260 AE Oud-Beijerland Tel, (0186) 61 20 55 Fax (0186) 62 09 68 Email. )uhvj@planet.nl Website: www.l^raamzorg.org Is dag en nacht bereikbaar onder telefoonnummer (0186) 612055, Kraam zorg De Waarden geeft diverse vormen van zorg, variërend van enkele uren tot 8 dagen. Informatiebijeenkomsten over kraamzorg en bevalling worden regelmatig gegeven in Oud-Beijerland, Inlichtingen en informatie verkrijgbaar op werkdagen via bovenstaand tel,nummer, KRAAMZORG DE EIUNDEN Vliet 8, Hellevoetsiuis Tel. (0181) 391440 Fax (0181325898 Bevailingsiijn (018131000 (24 uur per dag bereikbaar) www kraameiland.nl info@kraameiland.nl Al meer dan 50 jaar één van de grootste aanbieders in de regio. Kraam zorg de Eilanden, de eerste ISO 9002/HKZ gecertificeerde kwaliteits kraamzorg-organisatie van Nederland, staat bekend om garantie van zorg en hoge kwaliteit, ZORGSAAM ZORGsaam biedt een aaneengesloten keten van zorg-vormen aan. Van zorg tn instellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuiszorg. Het Van Weel Bethesda Ziekenhuis, 0187 607300 Afspraken voor polikliniek: 0187 602355 (8 00-16,30 uur) Afspraken voor radiologie 0187 607499 (8.30-10,00 en 13 00-14.30 uur) Afspraken voor laboratorium 0187 607177 (8,00-16,30 uur) Voor spoedgevallen dient u altijd eerst de huisarts of de huisartsenpost te consulteren. Verpleeghuis De Samaritaan 0187 488200 ZORGsaam biedt verder in elke gemeente de volgende diensten aan: Wonen met zorg in een verzorgingshuis, thuiszorg, tijdelijke opname, verpleging, dagverzorging, dag behandeling, maaltijdvoorziening, alarmering en servicediensten. Voor alle vragen over bovenstaande zaken kunt u terecht bij het ZORGsaamloket in het zorgcentrum/verzorgingshuis in de eigen gemeente: Ebbe en Vloed, gemeente Oosfflakkee: 0187 641844 De Goede Ree, gemeente Middelharnis: 0187 488300 Geldershof, gemeente Dirksland: 0187 602055 De Vliedberg, gemeente Goedereede: 0187 685500 Stichting Bejaardenwerk 'MIDDELHARNIS' Tel. 48-3366 STICHTING WELZIJNSWERK 'OOSTFUKKEE'. Tel. 64 13-44 SLACHTOFFERHULP NEDERLAND Bureau Goeree-Overflakkee Politiebureau, Olympiaweg 40,3245 DL SommeisdljK Tel- (0900) 01 01 (lokaal tarief). Spreekuur: dinsdag van 12,00 tot 13.00 uur NED. M.S. VERENIGING afd. G-Overtlakkee K. M. Schippers-Berghuis 49 90 00, ALZHEIMER VERENIGING ZUIOH. EILANDEN Heeft u vragen? Bel dan van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17 00 uur Locaal Ouderenwerk tVliddelharnis, telefoon 48 33 68. Landelijke Telefonische Hulpdienst: (dag en nacht bereikbaar) (030) 65 67 511 TEL. HULPDIENST VOOR DIABETEN (033) 472 50 83 VERTRDUWENSTELEFOON NED. PATIËNTEN VER. 683149 482411 VER. REUMAPATIËNTEN Goeree-Overflakkee e.o, J, van Loon, Oranjelaan 36,3247 AM Drtsland, tel, (0187) 6516 61 NED. LEVERPATIËNTEN VER. Regio-kontaktpersoon: H. G, Snaum-v, d. Krol, 63 18-21 NEDERUNDSE PATIËNTEN VERENIGING Consullatiepunt voor medisch-ethische vragen rondom het levenseinde' tel (0318) 54 78 78 WERKGROEP VB.O.K. OP GOEREE-OVERFLAKKEE Ongewenst zwanger? Bel voor hulp aan moeder èn kind (0900) 202 10 88 (24 uur; Eur, 0,05 per min,) Landelijk dienstencentrum VBOK te Amersfoort, tel, (033) 460 50 70 HULP EN INFORMATIE BIJ BORSTVOEDING Borstvoedingsorganisatie LLL tel, 68 44 33 Voor klachten omtrent de behandeling in de Gezondheidszorg en Maatschappelijke dienstverlening: INFORMATIE- EN KLACHTENBUREAU GEZONDHEIDSZORG (IKG) Tel, (0181) 626445 's ochtends (beh. woensdag) van 9.30 tot 12,00 uur MOEDERS VOOR MOEDERS Aanmelden vanaf 'overtijd' tot 11 e week zwangerschap (deelname t/m 16e week). 0800-0228070 (grabs), REGIONAAL INDICATIE ORGAAN is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar voor aanvragen voor thuiszorg en verzorging- en verpleeghuis: tijdens spreekuur van 13.00-14.00 uur Of tijdens kantooruren via de zorglijn-tel, (0181) 626226, INFORMEU ZORG ZUID-HOLLAND ZUID (voorheen Vrijwillige Thuishutpcentrale) Centraal adres: Kuipershaven 112, Postbus 780, 3300 AT Dordrecht, T (0900) 2020672 0,10 p/m) Fax (078) 6483776 ISSÜnffiOBetezsiazliLDl, servi'cepuniameezhzji! Vrijwilligers bieden hulp aan thuiswonende mensen met een beperking, chronische aandoening of levensbedreigende ziekte, dementie, psychiatri sche achtergrond, mensen in hun laatste levensfase, en tiun naasten, VRIJWILLIGE TERMINALE THUISZORG (onderdeel van informele Zorg Zuid-Holland Zuid) Centraal adres: Kuipershaven 112, Postbus 780, 3300 AT Dordrecht T 10900) 2020672 0,10 p/m), fax (078) 6483776, www,informefezorazhz,nl .serviceount@meezh7,nl Vrijwilligers bieden praktische hulp en ondersteuning aan mensen in hun laatste levensfase, en hun naasten, ROPARUN-HOSPICE CALANDO Tel, nr. 0187-609147 Faxnr 0187-609148 VRIJWILLIGE THUISZORG CENTRALE CAUNDO Tel. nr 0187-609147 REGIONAAL STEUNPUNT MANTELZORG Rijnmond-Zuid (gefaciliteerd door Informele Zorg Zuid-Holland Zuid) Centraal adres: Bliekstraat 4a. 3201 PL Spijkenisse, T (0181) 679682 (ma Vm vr 9,00-16,00 uur) www,steunDunt-mantRl7nrn nl Biedt ondersteuning aan mensen die zorgen voor iemand uit de naaste omgeving die hulpbehoevend is door een beperking, aandoening of ouderdoms-verschijnselen, MEE ZUID-HOLUND ZUID Kuipershaven 112, Postbus 780, 3300 AT Dordrecht Tel, 0900-2020672 0,10 p/m), Fax 078-6483776 www.mee-zuidhollandzuirl.nl, serviceountemeezhz nl MEE is er voor iedereen met een beperking. MEE adviseert, ondersteunt en wijst de weg HET STEUNPUNT voor slachtoffers van seksueel geweld, 24 uur per dag gratis telefonisch bereikbaar voor een ïertrouwelijk gesprek en informatie: 0800-2358774. YPSILON: Vereniging van familieleden van mensen met schizofrenie of een psyctiose. Inl,: N, Bemouw, tel, (0181) 661978, Landelijke helpdesk: (010) 4045166 (op werkdagen) of Internet: www.ypsilon.org. E-mail: ypsiloniSypsilon org. Jeugdhulpverlening Jeugdzorg ZHE Hulpverlening aan kinderen/jongeren en/of ouders. Tel. (0181) 625022 (tijdens kantooruren) voor een afspraak op het eiland ASTMAFONDS AFD. GOEREE-OVERFUKKEE Contactpersoon: mevr C. S, van Wijk-Both, tel (0187) 684905 DIABETES INFORMATIE POST Hans PijLAzaleastraat 39, 3251 CA Stellendam Tel. spreekuur dagelijks van 20.00 tot 21 00 uur via tel, (0187) 491830 Vla e-mail: iohapiinaorettel nl

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 14