Bij MeerMarkt Klapmutsï 2e BAKJE GRATIS! Meer Markt Nieuwe aardappelen Margreet Struyk aanwezig op Ambachtsmarkt Sanissimo Duo IJs Boerenwit of -tarwe Halve Aardbeienviaai f Ei-Bieslook Salade Witlof Calia Meloen Dole Ananas Biefstuk luK SURVIVAL PAKKET ^^^£m Mona Pudding 2S9 J. van Rossum interieur- verzorgster Inleveren spullen voor Jaarmarkt Nieuwe-Tonge 1.44/1.49 KLAPiUlUTS NIEUWE TONGE, Westdijk 14, tel. 0187 - 651378 Bloemenhandel Grinwis Ouddorp en Architectenburo Born BNA Middelharnis Hét adres voor Skelters Trampolines Dealer van: Berg Toys Buffalo Skelters Mammoet Skelters Kijk voor meer skelters op www.sandoskelters.nl Of bel voor een afspraak: 0620036068 Vanaf a.s. vrijdag Galgeweg 3, Herkingen. Tel. (06) 52 592 888 voor autobedrijf Op 10 juni a.s. hoopt de Hersteld Nederlandse Hervormde gemeente van Nieuwe-Tonge haar Jaarmarkt weer te houden aan de Westdijk. Er zijn al heel veel tweedehands spullen ontvangen waarmee de kramen voor de rommelmarkt kunnen worden gevuld. En nog steeds kunnen er goede oude spullen worden ingeleverd. Naaimachinehandel 'VLIETO' Ooltgensplaat Dealer van Husqvarna, Viking en Pfaff Ook voor onderhoud en reparatie IEDEREEN KAN KORTING SCOREN! karamel, frambozen, griesmeel of vanille beker 500 ml. banaan/chocolade, chocolade royal, aardbei of caramel bak 875 ml. NIEUW! heel VERS VAN ONZE BANKETBAKKER per JÊÊÊ Éf^k bakje 150 gram JkSMT 500 gram per stuk geldig van donderdag t/m zaterdag: per stuk geldig van donderdag t/m zaterdag: 500 gram 7S9 iWli te koop bij IVIeerrnarkt.. RU/M 33% VOORDEELl Al deze aanbiedingen en nog veel meer vindt u op www.meermarkt.nl OPENINGSTIJDEN AAa.t/raWo. 8.00- 19.00 uur Do. en Vrij. 8.00 ■20.00 uur Za. 8.00 17.00 uur Mede mogelijk gemaakt door: bij: GEVRAAGD Tijdelijke 6 a 8 uur per week, uren en tijden in overleg. Info (0187) 68 12 34 68 20 32 Op zaterdag 3 juni van 9.00-11.30 uur kan dat voor de laatste keer in één van de schuren aan het adres Duivenwaardseweg 7. Wie spullen op wil laten halen, kan bel len naar J. Both, tel. 652072. (Alleen spiralen, bedden en ander groot materiaal zijn niet welkom.) Naast de vele rommelmarktspullen kunt u op de Jaarmarkt van 10 juni ook terecht voor leuke cadeau-artikelen, verse kaas en noten, groente en fruit, bloemstukken, tweedehands boeken, enz. In een rustig hoekje is ook een gediplomeerd kapsters aanwezig, zodat ieder die dat wil zijn/haar haren kan laten knippen. Voor een kopje koffie met iets lekkers erbij wordt ook gezorgd en wie trek krijgt kan zich tegoed doen aan een broodje hamburger of patat met snack. Verder zijn er activiteiten als een fotowedstrijd, een trekkast met leuke presentjes, en voor de kinderen een ballon wedstrijd. Ook is er een springkussen waarop de kinderen zich kunnen vermaken. De Jaarmarkt wordt gehouden van 9.00 tot 14.30 uur, terwijl om 12.45 uur er een veiling van start gaat. De opbrengst van deze dag komt ten goede aan de Hersteld Nederlands Hervormde gemeente van Nieuwe-Tonge. Iedereen is hartelijk welkom. Tevens hebben wij enkele goede inruilmachines Na afspraak is onze showroom op Molendijk 25 open. Tel. (0187) 48 52 22 VLIETO T.H. 5 nieuwgebouwde b&b/vakantiehuisjes 2-6 pers. Gelegen aan de Grebbelinie in de Gelderse Vallei! IVIet pinksteren nog vrij, de huisjes zijn eind mei geopend!- Tel. (0318) 5910 73 www.denieuwebeek.nl OUDDORP - Margreet Struyk zal op 3 juni aanstaande aanwezig zijn op de Bourgondische Kunst- en Ambachtsmarkt in het Centrum van Ouddorp. Margreet, die nationaal en internati onaal haar beelden en sculpturen verkoopt, is te vinden in één van de 38 kramen rond de kerk in Ouddorp. De beelden van Margreet Struyk, gemaakt van zelfhar- dende klei en behandeld met lak, variëren in hoogte van 35 centimeter tot bijna een meter. Diverse thema's zijn in haar werk te herkennen. 'Tk kom toch steeds weer op hetzelfde terug. Saamhorigheid, verbondenheid en familie. Het zijn zaken die gewoon dicht bij me staan. Maar niet alleen bij mij. Ik merk dat mensen zichzelf in mijn beelden herkennen. Dat is gewoon universeel. De reacties op mijn werken zijn echt hartverwarmend." Margreet maakt ook veel vrouwenfiguren in avondjur ken. "Wapperende rokken, grote hoeden en uitbundige corsages. Dat past ook erg bij mij." Wie haar beelden bekijkt, zal ook zien dat de herinneringen aan de tijd dat Margreet in Marokko en Londen woonde haar inspire ren. Tot een paar jaar terug was Margreet helemaal niet bezig met het maken van beelden en sculpturen. Toen er bij haar de ziekte lipo-like-sarcoom werd geconstateerd kwam er een ommekeer in haar leven: "Ik ben toen een winkeltje gestart in aardewerk vazen, -potten en -beel den om het contact met de buitenwereld niet te verlie zen. Later kreeg ik pas meer interesse in aardewerk en toen ben ik workshops gaan volgen. Nu kan ik me een leven zonder het maken van beelden en sculpturen zelfs niet meer voorstellen. Bovendien geeft het werken met klei geeft me rust." "Ik heb enorm veel zin in de aiTibachtsmarkt. Ik heb de laatste tijd veel beelden verkocht in Ierland. Ik vind het erg leuk om nu een keer dicht bij huis mijn beelden te verkopen. En natuurlijk ben ik ook erg benieuwd naar de werken van alle andere kunstenaars", aldus Struyk. LEKKER VEEL De komende 5 weken ontvangt u een stickervel met hierop 3 stickers waarmee u 10% korting kunt scoren. Elke week hebben de stickers een andere kleur, deze week oranje. Let op de speciale actievoorwaarden die op de achterzijde van het stickervel staan. U kunt de komende weken zelf bepalen welke pro ducten u extra voordelig mee naar huis wilt nemen. Hoe? Plak de speciale voetbalsticker op het product van uw keuze en u krijgt maar liefst 10% korting aan de kassa. Eenvoudiger én voordeliger kan bijna niet! En we doen dat niet voor niets in de periode van het WK, want tijdens zo'n gezellig voetbalavondje ser veert u natuurlijk graag iets extra's! Misschien wat lekkers bij de koffie, een feestelijke snack of een biertje om de overwinning te vieren? IViaar u kunt deze speciale voetbalkorting natuurlijk ook op uw 'gewone' boodschappen plakken of op onze aanbiedingen. En dan kan uw korting nog veel hoger oplopen dan 10%! 119 I?9 0?9 439 kilo 4.47 0?9 149 1^99 Aanbiedingen geldig van woensdag 31 mei t/m zaterdag 3 juni 2006, tenzij anders vermeld. Druk-/zetfouten en prijswijzigingen voorbehouden. wij verkopen geen alcoholische dranken aan personen jonger dan 16 jaar.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 6