Alle meisjes moeten naar school unicef# MA KIEVIT (0187) 60 11 66 (Hm de/^ óïiAy Tijden EIIAtffiBI-niEUWS grocom bv Commercieel - Administratief medewerl(er(M/v) ARE] Uitvaartverzorging pag: FAMILIEBERICHTEN 1945 2005 !f. 'BiesfmweC "P. "Büsfmwd-Ari^nBoxit 60 jaar getrouwd. ^esenJ^ns CORNELIS VAN DER BOK Kees echtgenoot van Kommertje Orgers KEES VAN DER BOK KEES VAN DER BOK JigSin 'DaniëC WILHELMINA CORNELIA DE BRUUNE-STRUUK WILHELMINA CORNELIA DE BRUUNE-STRUUK CENT PIETER TIELEMAN DANKBETUIGING AALTJE DE BLOK ADAM TANIS betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. MolAgrocom BV met vestigingen in Den Bommel, Noordgouwe en Melissant is een toonaangevend particulier toeleveringsbedrijf gericht op de agrarische sector en groenvoorziening. Onze toelevering bestaat uit gewasbeschermings middelen, kunstmest, organische mest, zaai zaden, pootaardappelen, landbouwplastics, arbo-shopartikelen en andere aanverwante producten. Onze 6 teeltadviseurs hebben als werkterrein Zuid-West Nederland. Met onze pootaardappelen en meststoffen opereren wij door heel Nederland en ver daar buiten. Onze hoge mate van dienstverlening en efficiënte werkwijze hebben geleid tot vele duizenden enthousiaste en tevreden klanten in ons gehele werkgebied. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: Mol Agrocom BV Wie niet naar schooi gaat, kan zich niet opti maal ontwikkelen. Want op school ontdekken kinderen hun kwalitei ten, zodat zij zich later, als volwassenen, verder kunnen ontplooien. Dat is nodig voor de ontwikke ling van een land. Toch gaan wereldwijd 115 miljoen kinde ren niet naar school. Meer dan 62 miljoen zijn meisjes. Terwijl juist voor hen onderwijs zeer belangrijk is; zij gebruiken de kennis later bij de opvoeding van hun kinderen. Unicef, de kinderrechtenorganisatie van de Verenigde Naties, zorgt samen met lokale organisaties en met overheden voor meer en beter onderwijs wereldwijd. Afghanistan In Afghanistan hebben 1,4 mil joen meisjes nooit lessen ge volgd. Dat komt omdat er wei nig scholen zijn, ouders onder wijs onbelangrijk vinden voor hun dochter of de school ver weg is. Samen met anderen zet Unicef hier kleine schooltjes op in dor pen. Nu de scholen dichtbij zijn, gaan meer meisjes naar school. Daarnaast krijgen lera ren trainingen en lesmaterialen en er is veel voorlichting over het belang van onderwijs voor meisjes. Straks krijgen 500.000 meer meisjes educatie. Word lid! Het schoolgeld van een hele Afghaanse klas is maar 10,- per maand. Word daarom nu lid van Unicef en zorg ervoor dat 20 meisjes naar school kunnen! Kijk op; www.unicef.nl Help elk meisje naar school, alleen dan hebben ze een toe komst KINDEREN EERST uitvaartverzorging Telefoon (0187) 491396 WWW, kievit-uitvaart, nl Begrafenisverzorging unicef<i> Bekijk collectie en verkooppunten op www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 veranderen Van loden letters naar computer Gebr. de Waal yit Sommelsdijü is al vele jaren het adres voor dnSwerk van kwaliteit. VRIJDAG 4 NQ Op D.V. 8 november 2005 zijn onze ouders, grootouders en overgrootouders en Hartelijk gefeliciteerd! Akelei 51 3247 DC Dirksland Ongelooflijk, maar waar. zijn 40 jaar een paar! Dirksland, 3 november 2005 Onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, grootva der en overgrootvader in de leeftijd van 64 jaar. K. van der Bok-Orgers Gonnie en Kees Jacoline en Johan Gerwina en Alex Thomas, Stefan Wout-Kees en Emma Jan en Mattie Patrick en Kimberly Gert en Marja Sven Lotta 1 november 2005 De Tuinen 15 3252 AH Goedereede Gelegenheid tot condoleren vrijdag 4 november van 18.45 tot 19.45 uur in verenigingsgebouw 'Oostdam', Jongkoenstraat 1 te Goedereede. De afscheidsdienst voor familie, vrienden en belangstellenden zal gehouden worden zaterdag 5 november om 10.00 uur in 'Oostdam'. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Mariadijk te Goe dereede, omstreeks 11.00 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Oostdam'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Ko Orgers in de leeftijd van 64 jaar. Wij wensen Ko, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. J. Orgers J. Orgers-Both K. Orgers L. G. Orgers-Rijnbrand A. J. Orgers neven en nichten Goedereede, 1 november 2005 Tot onze diepe droefheid is geheel onverwacht overleden onze broer, zwager en oom echtgenoot van Ko Orgers in de leeftijd van 64 jaar. G. van 't Geloof-van der Bok A. Tanis W. van der Bok A. van der Bok-Vos M. van der Boom-van der Bok H. van der Boom Chr. van Daalen-van der Bok H. van Daalen Joh. de Boed-van der Bok J. E. de Boed Joh. van der Bok J. C. van der Bok-Westhoeve A. Witvliet-van der Bok J. Witvliet M. Melissant-van der Bok J. Melissant L. van der Bok A. Lokker 1 november 2005 Heel dankbaar en blij geven wij u kennis van de geboorte van ons tweede kleinkind, een kleinzoon. Hij heet Apbin is geboren op 2 november 2005 Hij is de zoon van Daan en Marjan Soeteman Zijn trotse Opa en Oma Piet en Lia Soeteman Herkingen, 2 november 2005 Psalm 63:2 'k Heb U voorwaar in 't heiligdom Voorheen beschouwd met vrolijk'ogen; Hoe zag ik daar Uw alvermogen! Hoe blonk Uw Godd'lijk' eer alom. Want beter dan dit tijd'lijk leven Is Uwe goedertierenheid. Och, wierd ik derwaarts weer geleid! Dan zou mijn mond U d'ere geven. Tot onze droefheid nam de Heere van ons weg onze geliefde en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 30 december 1982 weduwe van Rocus de Bruijne in de leeftijd van 83 jaar. Dirksland A.P. van Gurp-de Bruijne J.J. van Gurp Jacco en Cora Marith Willianne en Wim Robert Melissant B.H. van Rossum-de Bruijne H.J. van Rossum Miranda en Arend Roland André Astrid Numansdorp H.P. de Bruijne S.J. de Bruijne-Visser Rhoon H.J. Bijl- de Bruijne J.R Bijl Guido Wilfried Jeroen 3 november 2005 Gerbera 5, 3247 DR Dirksland Gelegenheid tot condoleren maandag 7 november van 19.30 tot 21.00 uur in de zaal van het kerkge bouw van de Gereformeerde Gemeente, Mozart- singel 2 te Dirksland. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. dinsdag 8 november om 13.00 uur in de bovengenoemde kerk. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden 14.45 uur op de algemene begraafplaats aan de Hallinxweg te Numansdorp. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Degenen, die geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschou wen. Psalm 63:2 (ber.) Tot onze droefheid nam de Heere van ons weg, onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante weduwe van Rocus de Bruijne op de leeftijd van 83 jaar. Dirksland: J. L. van Rossum-Struijk (in herinnering) H. van Rossum (in herinnering) L. R Struijk J. A. Struijk D. Struijk-van Nieuwenhuijzen Lelystad: J. A. Struijk (in herinnering) N. Struijk-van der Spek neven en nichten Dirksland, 3 november 2005 Het is voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken, daarom betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn zorgzame man, onze vader en mijn opa Het heeft ons bijzonder getroost dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge de door u geboden warmte aanwezig blij ven en dat hij daarmee in ieders herinnering voort leeft. A. Tieleman-Hagens Kees en Corry Vincent Adrie Dirksland, november 2005 Langs deze weg wil ik een ieder bedanken voor de vele kaarten en andere attenties, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en na mijn thuiskomst. Bovenal dank aan de Heere, Die het tot op heden alles wel maakte. Gerda Grinwis-van der Bok Herkingen, november 2005 Voor de zeer vele bewijzen van deelneming ons betoond na het overiijden van onze geliefde en zorgzame moeder en oma weduwe van Leendert Noteboom betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Wij bedanken ds. Van der Heijden en ouderling Peekstok voor het leiden van de rouwdienst, alsme de begrafenisonderneming Van Wageningen voor de wijze waarop de begrafenis werd verzorgd. Door de vele reacties is het voor ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk tot uitdrukking gebracht, is ons een grote troost en zal ons tot een dankbare herinnering blijven. H. W. Verbiest-Noteboom C. Verbiest klein- en achterkleinkinderen Zoetermeer, november 2005 Mijn lieve man is van mij weggenomen. Veel te vroeg een eind aan zijn leven gekomen. Om nooit meer samen te kunnen zijn, Doet ongelooflijk veel pijn. Alleen zal ik nu verder moeten gaan. Dat valt niet mee, maar probeer het zachtjes aan. Omdat het voor ons onmogelijk is u allen persoon lijk te bedanken voor het warme medeleven, dat wij hebben ondervonden tijdens zijn kortstondige ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa In het bijzonder dank aan Leus Tanis en Aat van Splunder voor de hulp tijdens de condoleance aan huis. Ook ds. Van Estrik voor de gesproken woorden en Jaco voor de muzikale begeleiding. Verder allen die voor en tijdens de rouwdienst, begrafenis en condoleance erna op welke manier ook hierbij betrokken waren, onze hartelijke dank voor de correcte en waardige wijze waarop alles verlopen is. Tevens bedanken wij Krijn Breen voor de goede begeleiding tijdens de rouwdagen en de correcte verzorging van de begrafenis. Dit alles geeft ons de kracht om verder te gaan. K. Tanis-Orgers Kinderen en kleinkinderen Ouddorp, november 2005 Taken: Aannemen bestellingen Het ondersteunen van de bonnenstroom Diverse administratieve activiteiten Zonodig ondersteunen van laden, lossen en bezorgen van goederen Verkoopondersteunende activiteiten Wij vragen: Affiniteit met de sector Administratief/commerciële instelling Flexibiliteit Minimaal MBO-opleiding is een pré Goed kunnen werken in teamverband In bezit van rijbewijs B Leeftijd 20 - 25 jaar Wij bieden: Een verantwoordelijke functie bij een marktgericht toeleveringsbedrijf Doorgroeimogelijkheden in commerciële richting Goede beloning en arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse, stuur dan voor 18 november a.s. uw reactie met cv. naar: T.a.v. W. in 'f Veld o.v.v. Sollicitatie Bosland 8 3258 AG Den Bommel Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer W. in 't Veld, tel. (0187) 618555 of (0653) 542400. Voor uitvaartverzorging op geheel goeree-overflakkee Administratie-adres: Stoofweg 24 3253 MA Ouddorp n Dag en naclit bereikbaar Kijk ook op internet: Meidoorn 4 3248 XE Melissant Tel. (0187)60 11 66 Burg. Letteweg 36 3233 AG Oostvoorne Tel. (0181)48 80 88 Rouwcentrum: Nieuweweg 2, Melissant %hof^ een/ ivaarc&^e &t /lette 6egrrafènm, (oaar^ n oo/i iiHHtnfi. Gespecialiseerd in thuis opbaring. Geheel naar uw wens en persoonlijke begeleiding. Dag en nacht bereikbaar. Jan van der Slik Nicolaas Beetsstraat 213245 RD Sommelsdijk Tel. (0187) 48 63 53 - 48 34 65 - 48 39 42 KINDEREN EERST (tljdens kantooruren)

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 3