isgo Micldelharnis0ly EIIAflDBI-niEUWS rfg-I.tftffEI^g GOEDEREEDE r--------- 1 I Gemeentegids Verleende vergunningen PAGINA 10 GEMEENTE Verleden week is de gemeentegids bij u in de bus I gevallen. Het is u waarschijnlijk opgevallen dat nog niet de juiste samenstelling van de raad en tiet col- I lege van burgemeester en wethouders in deze gid I staat. Binnenkort kunt u een katern vervvachten waar de nieuwe samenstelling van de raad en het I college in staat. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe- dereede maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 2. van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het vigerende bestemmingsplan 'Dorps- gebied Stellendam' teneinde de bouw van woningen op de gronden die gelegen zijn op de hoek van de Mr.lman Caustraat Fortjesweg (lokatie Van Geest) te Stellendam. in planologisch opzicht mogelijk te maken. Het bouwplan omvat: a. de bouw van in totaal zes maisonettes: b. de bouw van In totaal tien appartementen: c. de bouw van drie blokjes van fivee-onder-éénkap- woningen en d. de bouw van één vrijstaande woning. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende bescheiden met ingang van 18 april 2006 gedurende een periode van zes weken tijdens de ope ningstijden van het gemeentehuls voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. In de bij de betreffende aanvraag behorende ruimte lijke onderbouv/ing is een nadere motivering gegeven omtrent dit bouwplan. Tijdens de termijn van terinzageiegging kan een ieder zijn zienswijze schriftelijk dan wel mondeling kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Goedereede. Tramlijnweg 2. 3252 BR Goedereede. Voor het eventueel indienen van een mondelinge zienswijze kan contact vrorden opgenomen met een medewerker van de Cluster Ruimtelijke ontwikkeling. Op 15 mei 2006 zal vanaf 20.00 uur omtrent dit bouw plan een Inspraakavond worden gehouden. Deze in spraakavond zal gehouden worden in "t Haegse Huus', Haagsestraat 4a te Stellendam, Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 3 april 2006 van: - J. Herrewijnen voor het vergroten van de woning op de percelen Diependorst 95 en 97 te Ouddorp. Op 4 april 2006 van: - W.A.M. Kameriing-van Nispen voor het veranderen van de woonboerderij op het perceel Oostdijkseweg 81 te Goedereede: - A.J.W. Rijneker en D. Willemse voor het vernieuwen van de garage op het perceel Nieuweweg 16 te Stel lendam. GEMEENTE DIRKSLAND Voornemen verlenen bouwvergunning Artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om op basis van de vrijstel lingsbepaling als omschreven In artikel 9, lid 4 van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Dorp Melis sant' en met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een reguliere bouwvergun ning te verienen aan: - A.J. Mijnders voor het vergroten van een woning en het vernieuwen van de garage op het perceel Bin nenweg 21 te Melissant. Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om op basis van de vrijstel lingsbepaling als omschreven in artikel 11lid 7 van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Dorpsgebied Dirksland 1e herziening' en met toepassing van arti kel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een re gulieren bouwvergunning te verlenen aan: - Aannemingsbedrijf Kalle B.V. voor het verbouwen van een winkel tot woning op het perceel Achterdorp 10 te Dirksland. Deze bouwplannen passen niet in de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen. Met toepassing van ar tikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het mogelijk om vrijstelling te verienen zodat de bouw plannen alsnog gerealiseerd kunnen worden. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kantooruren van 18 apnl t/m 30 mei 2006 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland. Voorstraat 15 te Dirksland, sector Ruimtelijke Zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kun nen belanghebbenden zienswijzen, bij voorkeur schrif telijk, kenbaar maken bij het college van burgemees ter en wethouders. Ook het Indienen van een monde linge zienswijze is mogelijk. Hiervoor kunt u (tijdig) contact op-nemen met de afdeling Bouw- en Woning toezicht. Na de termijn van de ter inzage legging zal een definitieve besluitvorming plaatsvinden. Artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een reguliere- lichte bouwvergunning te verienen aan: Op 5 april 2006 van: C. Moerkerke voor het vergroten van de woning op het perceel Oostdijkseweg 19 te Goedereede. Op 7 april 2006 van: - A. van den Brink voor het plaatsen van een carport aan de recreatiewoning op het perceel Oosterplaat 29 - Noordzeepark te Ouddorp. - A.C. Keijzer voor het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Blazer 7 te Stellendam Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen Op 4 april 2006 van: - A.G. Dekker voor het oprichten van een zwembad op het perceel Doornweg 1 te Ouddorp. "Op 6 april 2006 van: - C.A. Coomans voor het vergroten van de woning op het perceel Kelderweg 3 te Ouddorp. Deze publicatie Is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren v/orden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 25 april 2006 in het gemeentehuls te Rozenburg. De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie (gemandateerde behande ling) is op 26 april 2006 in het gemeentehuis te Goe dereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter Inza ge in het gemeentehuls te Goedereede. Verleende lichte bouwvergunning aan: - J.M. Huizer voor het vergroten van de paardenstal op het perceel Oude Nieuwlandseweg 37d te Oud dorp: - M. Löhe voor het veranderen van de ingang aan de voorzijde van de recreatiewoning Prinsenhof 80 te Ouddorp; - CD. Mellssant voor het plaatsen van een kas op het perceel Keiderweg 6 te Ouddorp: - L.W. Bakelaar voor het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Dahliapad 19 te Stel lendam. Verleende reguliere bouwvergunning aan: - Multimate Stellendam voor het vernieuwen van een reclamebord aan het pand Korteweg 1 a te Stellen dam; - A. van Marion voor het vergroten van de garage op het perceel Voorstraat 22 te Stellendam. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrij gen. Verzoeken om bouvwergunnlng Burgemeester en wethouders van Dirksland maken in gevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnenge komen van: -1. Rolke-Bauss voor het vergroten van een berging, het plaatsen van een afdakje en het metselen van de gevels (legalisatie) op het perceel Buitenplaats 21 B te Herkingen: - M.B de Groot voor het vergroten van een berging( legalisatie) en het (deels) bekleden van de gevel op het perceel Buitenplaats 20 Ate Herkingen. Een aanvraag om sloopvergunning is binnengeko men van: - J.J. Doorn voor het slopen van een schuur op het perceel Oudewei 12 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen bouwvergunning Bouwplannen dorpskern Dirksland Artikel 19 lid 1 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om medewerking te verienen aan Aannemersbedrijf Kalle B.V. te Dirksland voor het herontwikkelen van een locatie in de dorpskern van Dirksland. - het vervangen van een bestaande schuur in een wo ning gelegen op het perceel Achterdorp 8 te Dirks land. Dit plan v/ijkt af van het vigerende bestemmingsplan 'Dorpsgebied Dirksland'. Met toepassing van artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met gebruikmaking van de afgegeven bijzondere verkla ring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland is het mogelijk vrijstelling van de bepalingen van het bestemmingsplan te verle nen zodat voor dit bouwplan toch bouwvergunning af gegeven kan vrorden. Beleidsregel Vakantieregeling Beleidsbesluit Wet werk en bijstand (WWB), de In komensvoorziening oudere en gedeeltelijk ar beidsongeschikte werknemers (lOAW) en de inko mensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeids ongeschikte zelfstandigen (lOAZ) Het college van burgemeester en wethouders heeft op 28 maart 2006 het volgende beleidsbesluit genomen: - Beleidsregel Vakantieregeling WWB. lOAWen 10- AZ. waarin wordt bepaald hoe de uitkeringsgerech tigde zijn vakantie en terugkomst van vakantie dient te melden, alsmede de maximale duur van vakantie binnen Nederland en de gevolgen van te late terug keer van vakantie. Dit besluit treedt In werking op 1 mei 2006. In het ge meentehuls ligt de uitgave van het gemeenteblad ter inzage, waarin het besluit is opgenomen. Tfamiijnweg 2, Goedereede, Postbus 38, 3253 2G Ouddorp. Internet: www.goedereede.nl Tel. (0187) 49 15 00 fox 49 29 24 E^nail: gemeenfehuis@goedereede.nl Openingslijden: ma, WO en do 09.00-12.0Üen van 13.00-16.00 uui; donderdogovond bovendien van 18.00 -19.30 uur; dinsdag en vrijdag BesllSSingen Algemene WOt beStUUrSreCht von 09.00-12 00 uur Verleende vergunningen/ontheffingen: - Adecco, Postbus 63. Velp - aanbrengen reclame. Ben.Zandpad 11a te Middelhamis (040406): - H. Vroegindeweij. Zernikeweg 28, Middelharnis - aanbrengen gevelreclame (040406): - G,J. Breur, Pr. Bernhardlaan 136, Middelharnis-op richten dakkapel (040406): - T Lugtenburg, Dorpsweg 88, Sommelsdijk - uitbrei den woning (040406); - O. Horstman, Zwaluwstraat 13, Sommelsdijk- uit breiden woning (040406); - Ned.Ver. tot Bescherming van Dieren, Postbus 85980, Den Haag - openbare inzameling van gelden van 1 t/m 7 oktober 2006 (040406); - Brandweer Nieuwe-Tonge. Ds. Wentinckstraat 13, Nieuwe-Tonge - organiseren en houden van Provin ciale Brandweerwedwedstrijd in Nieuwe-Tonge op 22 april 2006 (060406); - Middenstandsvereniging Middelharnis, Postbus 23, Middelharnis - organiseren van Diekdagen op vrij dagen 14. 21. 28 juli en 4, 11 augustus 2006 (060406): - O.B.8. J.C van Gent, Molendijk 26, Sommelsdijk - organiseren en houden van sponsorioop op 7 april -2006 rond de school (060406); - C. de Geus, Reiger 3, Sommelsdijk- plaatsen van overkapping (070406). - B.C. Kooij voor het bouwen van een schuur op het perceel Tramweg 1Dirksland. Dit bouwplan past niet in het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Met toepassing van artikel 19. lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het moge lijk om vrijstelling te verienen zodat de bouwplannen toch gerealiseerd kunnen worden. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kantooruren van 18 april t/m 30 mei 2006 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, sector Ruimtelijke Zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor kunt u (tijdig) contact opne men met de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage legging zal een definitieve besluitvorming plaatsvinden. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - M. van Suijlekom voor het uitoefenen van het hore cabedrijf Restaurant Roxenisse op het perceel Bouw dijk 7b, Melissant (5-4-2006); - Oranjevereniging Herkingen voor het organiseren van Koninginnedagactiviteiten op 29 april 2006 (5-4- 2006); - H.J. van Rossum voor het stoken van snoeihout op het perceel Kraaijerdijk 35, Melissant (5-4-2006). Lichte bouwvergunning verleend aan; - P de Korte voor het vergroten van een recreatie- bungalow op het perceel Buitenplaats 1d te Herkin gen (6.04.2006). N.B. Indien u tegen een besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunnen belanghebbenden op grond van de Al gemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit i.-^ kendgemaakt. De datum van bekendmaking Is tt haakjes achter het besluit vermeld. Het bezwaarscurift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het in dienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zo geheten griffierecht verschuldigd. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelhamis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Ontvangen bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ontvan gen voor; - het plaatsen van een aantal postbussen en borden met bedrijfsnamen op de adressen Boezemweg 9 en 18 te Oude-Tonge (ontvangen op 4 april 2006). Een goede ruimtelijke onderbouwing van dit plan is voor deze procedure een vereiste. In deze opge-stel- de ruimtelijke onderbouwing, met betrekking tot vo rengenoemd bouwplan, vindt een afweging plaats van de belangen die bij de voorgenomen ruimtelijke ont wikkeling zijn betrokken. Volgens de voorgeschreven vrijstellingsprocedure moet een ontwerp van het besluit, de ruimtelijke on derbouwing en de daarop betrekking hebbende stuk ken gedurende een termijn van zes weken voor een leder ter inzage worden gelegd. Een ieder kan. tijdens kantooruren, van 18 april t/m 30 mei 2006 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland. Voorstraat 15 te Dirksland. afdeling Ruimtelijke Zaken. Gedurende voomoemde termijn van ter inzage legging kan een ieder zijn zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Ook het Indienen van een mondelinge zienswijze is mogelijk. Hien/oor kunt u (tijdig) contact opnemen met de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Welstandscommissie Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de re gionale welstandscommissie vindt plaats op dins dag 25 april 2006 om 14:00 uur in het gemeentekan toor van de gemeente Rozenburg, Jan van Goyen- straat 1 te Rozenburg. De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 18 april 2006 om 10:00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. Voorslraol 15, Po^us 10,3247 2G Diryond. Internet: www.dirWand.nl Tel. (0187) 60 80 80 fox 60 37 99 /email: infcedirWand.nl Openingsti|den: ma t/m vt 09.00 lot 12.00en 13.30 lot 16.00 uur. Is ontvangen van: E. van Balen voor het wijzigen van een dak op het perceel Tulnflulter 13 te Sommelsdijk (03-04-2006); - Bandenservice Flakkee b.v voor het aanbrengen van een gevelreclame en het plaatsen van vlaggenmas ten op het perceel Van der Waalsweg 12 te Middel harnis (03-04-2006); - Rabobank Goeree-Overflakkee voor het wijzigen van gevels op het perceel Kerkring 22 te Nieuwe-Tonge (03-04-2006). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van; H.G. van der Vliet voor het uitbreiden van een wo ning op het perceel Voorstraat 29 te Middelharnis (31-03-2006); - G.L. Born voor het vernieuwen van een dak op het perceel Boerenweg 1 te Sommelsdijk (03-04-2006); - E.S. Seip voor het plaatsen van zonwering op de percelen Singelkade 88 t;'m 100 en 104 t/m 106 te Middelhamis (03-04-2006); - D. Vroegindeweij voor het oprichten van een gara ge/berging op het perceel Molendijk 145 te Nieuwe- Tonge (06-04-2006). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19. lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 51lid 3 van de Wo ningwet bouwvergunning te verienen aan; - P.J. van Zielst voor het vernieuwen van gevelkozij nen op het perceel De Wurft 8 te Sommelsdijk; - J. Troost voor het wijzigen van een kap van een stal lingsruimte op het perceel Dljkstraat (Sluishoek) te Sommelsdijk. Deze aanvragen liggen met ingang van 17 april 2006 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Ge durende deze termijn kan iedereen schriftelijk beden kingen tegen de plannen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Middelharnis. Postbus 1,3240 AA Middelhamis. Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van; - Woongoed Flakkee voor het slopen van asbesthou dende beplating op het perceel Secr. Nijghstraat 8 en 25 te Middelhamis (05-04-2006). Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstands commissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 18 april 2006 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstands commissie is op dinsdag 25 april 2006 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Rozenburg. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. Koningin julionoweg 45, Po'sttius 13240 AA Middelhamis. Inlemet: www.middelhQrms.nl. Tel. [0187) 4755 55 fox475547/email: infoSmiddelhamfs.nl. Openingstijden: mo t/m vr 08.301t* 12.00 en 13.00 tol 16.30 uur. Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uteluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouwvergunning is verieend voor: - het wijzigen van de gevel van het Rabobankgebouw op het adres Emmastraat 26 te Oude-Tonge (besluit verzonden op 3 april 2006). Dat met toepassing van artikel 19. lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge dorp' voor het bouwen buiten de bebouwingslijn en daarnaast een lichte bouwvergunning is verieend voor: - het bouwen van een balkon aan de voorzijde van de woning op het adres Mariniersweg 17 te Oude-Ton ge (besluit verzonden op 3 april 2006). Dat met toepassing van artikel 19. lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Oudeland' voor een go- tere bouwdlepte en daarnaast een reguliere bouwver gunning is verieend voor - het uitbreiden van de woning op het adres Boom gaardpad 35 te Ooitgensplaat (besluit verzonden op 3 april 2006). Dat met toepassing van artikel 19. lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Achthulzen-Langstraat- Zuidzijde' voor een grotere bebouwingsoppervlakte en daarnaast een reguliere bouwvergunning is verieend voor; - het bouwen van een overkapping over het zwembad op het adres Stockholmweg 30 te Den Bommel (be sluit verzonden op 3 april 2006). Een melding sloopvoornemen geaccepteerd is voor: - het slopen van een berging met asbesthoudende dakbedekking bij de woning op het adres Wilhelmi nastraat 34 te Oude-Tonge (besluit verzonden op 4 april 2006). Een sloopvergunning verleend is voor: - het slopen van een loods, een afdak en het verwij deren van asbesthoudende materialen op het adres Tilsedijk 4 te Den Bommel (besluit verzonden 3 april 2006). Nadere informatie over de verieende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en on dertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is Ingediend kunt u de voorzienlngenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit. gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening grif fierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL). de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 25 april 2006 Tijdstip locatie 11.00 uur gemeentehuls Oostflakkee. kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 25 april 2006 Tijdstip locatie 14,00-17.00 uur gemeente huis Rozenburg, Jan van Goy- enstraat 1 te Rozenburg. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ie der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting. Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuls. Voor verdere Informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo. J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Vrijstellingsprocedure bouwaanvragen Artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat wordt overwogen krachtens artikel 19 lid 3 WRO vrijstelling te verienen van het gel dende bestemmingsplan, ten einde de bouwvergun ning te kunnen verienen of de wijziging van het ge bruik te kunnen toestaan, voor; - A. Knops, plaatsing berging/tuinhuisje, üncolnplein 10 te Oude-Tonge; - Woongoed Flakkee, plaatsing bergingen, carports en tuinmuren, (plan Zweedse woningen) Julianastraat te Oude-Tonge. Alvorens hiertoe over te gaan liggen de genoemde bouwplannen zes weken, te weten vanaf 18 april tot en met 30 mei 2006 voor een leder tijdens kantooru ren ter Inzage in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dins dagavond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.30 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke of mondelinge zienswijzen kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisenhoweriaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opne men met één van de medewerkers van het taakgebied VROM voor het maken van een afspraak. Kapvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat kap vergunning is verteend voor het kappen van: - tien stuks es en vijftien stuks wilg op het perceel Ou- delandsedljk 2a te Oude-Tonge. Dit besluit is verzonden op 27 maart 2006. - een els op het perceel NassaustraaVSchoolstraat te Den Bommel. Dit besluit is verzonden op 3 april 2006. - twee stuks prunus op het perceel Prinsessenstraat 10 te Den Bommel; Dit besluit is verzonden op 6 april 2006. Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. Dq derden-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van de besluiten (dit betreft dus niet de datum van pu blicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij de burgemeester en wethouders van de ge meente Oostflakkee. Voorts bestaat nog de mogelijkheid vooriopige voor ziening te vragen bij de voorzienlngenrechter van de rechtbank te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, ge let op de betrokken belangen, dat noodzakelijk maakt. Ais u over dit besluit en over de wettelijke moge/ijWie- den infomiatie wenst, kunt u die vert(rijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de ge meente Oostflakkee. Aanwijzingsbesluit toezichthouders Het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee heeft in haar vergadering van 4 april 2006 besloten tot aanwijzing van opsporingsambtenaren van politie over te gaan die belast zijn met het toezicht op de naleving van het bepaalde In de Algemene Plaatselijke Verordening Oostflakkee. Het besluit ligt bij het taakgebied Burger. Bestuur, Communicatie en Organisatie voor een ieder ter inza ge en treedt in werking op 24 april 2006. Eseiiho««ioan 1, Postbus 75,3255 ZH Oudtlbnge. Internet www.oo5&iUe.nl./W. 10187) 64 71 OO/fac 64 71 99/ Mioil: inloeoosifloliee.ni Opmngsfijden: ma l/m vr 08.00 lol 12.00 en 13.00 tot 17,00 yur, elke eerste en derde dmsdog wn de maotïd 's ovDods geopend von 18.00 lot 19.30 uur. Wijziging van inzameling huishoudelijke afvalstoffen In verband met 2' Paasdag wordt in week 16 het huisvuil als volgt ingezameld: Inzameldag (2- Raasdag) Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Gem^^nte Goede re ede IVliddel harnis, SommelsdijVc Dirksland Oude-Xonge en Nieuwe Tonge. Stsd a.an 't Haringvliet Oostflakkee Woon Kernen geen ir\z^m&\ir Goedereede Ouddorp en Stellendam en de daaraan gekoppel de buiten getaieden. N/liddelhiarnis en SommelsijK en de daaraan gekoppel de buiten gebieden Dirksland. Melissant en Herkingen en de daaraan gekoppel de buitengebieden Dez:e kernen en de daaraan gekoppel de buitengebieden Achthuizen. Den Bommel. Ooitgensplat en het buitengebied Oude- Tbnge Dus alle inzameldagen schuiven één dag op Zet uw container voor 7 uur aan de weg Heeft u nog vragen dan kunt een van de onderstaan de nummers bellen: Inwoners van de gemeente Goedereede: 49 15 00 Inwoners van de gemeenten Dirksland, Middelharnis en Oostflakkee: 48 77 11 tussen 9.30 en 10.30 uur CKyQfsweg40, PoslixB 313,3240 AH Mkbel»Tw. fel |01B^'4881 iS 1^48 81 99/E-mag: infoeu90.nl/Groïwaiin 10187) 48 77 H f WlieukiocKtw. (0187) 48 8Ut oi in^eutioditon@n9o.i^ i Openingslii(ieFi:mQt/mvrö8.30tofl2.00enl3.00Wl6.30oBr- t Oversiagstofcn: JohcmnespoWe^ Openin^lijden: ma t/m vr08.30-1145en 13.00-16.45, 2D iO.OO-llQp

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 2