Nieuws NxeUvrs ui^ ^e PicrcnS^ee .l^ -^J^^HB ^igB^K^^M Grootschalige hulpverleningsoefening beproeft onderlinge samenwerking Schoonheidssalon 'De Pincet' opent morgen in Goedereede uit de kerken ^^^S'l Nieuw: informatie -rom over reuma cd AN\ 'Hunkeren naar de herfst' Agenda Gezondheid Service regio Goeree-Overflakkee Start seizoen ZAJW Met Wie??? Goewdkoape fekajnsi dichte smieerege lokkerties. Eco-Schools groeit op Goeree Overflakkee agentschap Tip van de Week Autobedrijf Jan van Dijk Brielle I c« im •r« K* STICHTING DIERENBELANG HOEKSCHE WAARD <,ormdeGe/„e V j^ieuwe longe Meer Landgoederen mogelijk in Zuid-Holland jj^^^uip^^J ACHTHUIZEN - De brandweer van Oostflakkee heeft dinsdag avond in samenwerking met EHBO Achthuizen een grootschalige oefe ning gehouden aan de Heintjesweg in Achthuizen. Tijdens een familie feestje in de schuur van de familie Oorschot vond die avond op het erf een ernstig ongeval plaats, dat grote gevolgen zou hebben voor de feestvierders in de schuur - dit alles uiteraard geënsceneerd. Op zun Oudurps èschreeve. Energie en klimaat zijn actuele thema's in de media. De olie wordt duur betaald en weersextremen teisteren de wereld. Mil- leniumdoelstellingen, Kyoto en G8-tops geven de urgentie van de vraagstukken aan. De boodschap is duidelijk: actie is gewenst Vier scholen op Goeree-Overflakkee pak ken de handschoen op. Dinsdag 27 septem ber tekenen de scholen, op het hoofdkantoor van het ISGO, de intentieverklaring om een Eco-School school te worden. In Zeven stap pen zorgen ze ervoor dat op school bewust omgegaan wordt met natuur, milieu en duurzaamheid. Na de ondertekening zal De Ronald MacDonald afvalshow voor de 120 aanwezige leerlingen het startschot geven voor de eerste themaweek. Die week staat in het teken van energiebesparing. In de school worden technische maatregelen getroffen en in de lessen besteden leerkrachten aan dacht aan energie en klimaat. De komende schooljaren zullen (zwerf-)afval, water, vei ligheid en andere duurzaamheidsthema's aan bod komen en een vaste plek krijgen in het schoolplan. Elke twee jaar krijgt de school een audit om te beoordelen of ze het certifi caat Eco-Schools hebben verdiend. De vier nieuwe Eco-School sholen zijn OBS 'De Pannebakker', CBS 'De Hoeksteen', de Daltonschool en CBS 'Bosseschool'. Onder steund door Deltawind en SME Advies vol gen zij het voetspoor van CBS 'De Bron' en OBS 'De Molenvliet', die al eerder het cer tificaat Eco-Schools verdienden. Op Goeree- Overflakee ontwikkelt het ISGO zo stapsge wijs een ondersteuningsstructuur voor duur zaam onderwijs. Nederland telt ongeveer 160.000 men sen met reumatoïde artritis (RA). Jaarlijks wordt bij zo'n 22.000 men sen de diagnose RA vastgesteld. Vol gens onderzoek wordt deze vorm van reuma in veel gevallen te laat gecon stateerd. Een vroegtijdige diagnose en behandeling van reumatoïde artritis is echter belangrijk omdat dit de ont wikkeling van de ziekte kan vertragen. Om mensen met RA en hun naasten te helpen, heeft Stichting September een Cd-rom uitgebracht met praktische informatie over het leven met RA. De cd-rom is in elke apotheek in Neder land verkrijgbaar voor 27,00. Begrijpelijk, betrouwbaar en compleet De verschillende onderwerpen op de zorg cd-rom zijn in begrijpelijke taal geschreven voor patiënten, naasten, maar ook voor pro fessionele hulpverleners. De cd-rom is tot stand gekomen in samenwerking met onder andere de Reumapatiëntenbond en het Reu mafonds. De cd-rom bevat niet alleen uitge breide informatie over de ziekte zelf, maar ook over hulpverlening, medicatie en behan deling, leefstijl, seksualiteit, belangenorgani saties en wetgeving. Mensen die meer infor matie willen naar aanleiding van de cd-rom, kunnen contact opnemen met de Reumalijn; 0900-2030300 0,10 pm). Multimedia Met de cd-rom wordt optimaal gebruik gemaairt van de voordelen die multimedia te bieden heeft. Zo staan er op de cd-rom onder andere video-interviews met patiënten, een driedimensionale rondleiding door een huis die laat zien welke hulpmiddelen er mogelijk zijn, en lichamelijke oefeningen op video. Kijk voor een gratis voorproefje op www. zorgcdrom.nl. Verkrijgbaar bij de apotheek Stichting September geeft zonder winstoog merk zorgboeken en zorg cd-roms uit over chronische ziekten, de zorg cd-rom 'Reuma toïde Artritis' en andere titels zijn te koop bij alle apotheken in Nederland voor 27,00 of zijn te bestellen via www.boekenoverziek- ten.nl. Wanneer een apotheek een boek of cd- rom niet op voorraad heeft, kan deze besteld worden. Het boek of de cd-rom is dan vaak de volgende werkdag in de apotheek aanwe zig. Onder het motto 'Hunkeren naar de herfst' komt de ANWB met haar nieuwe herfst- en wintercollectie. O.a. jassen en truien (ook voor kinderen), sjaals en regenhoedjes, sok ken en schoenen, rugtassen en Nordic Wal- kingsticks. Het begin is er. Natuurüjk komt er in de winter nog veel meer. Komt u gerust eens kijken, voelen en passen. Zaterdag 24 september is er open huis, met een hapje en een drankje, bij VW/ANWB Middelhar- nis en VW/ANWB Hellevoetsluis. VW/ ANWB Middelhamis is geopend van 9.00 tot 16.00 uur en VW/ANWB Hellevoetsluis van 10.00 tot 16.00 uur. PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND Beroepen te Abepura/Papua (Indonesië), ds. dr. R. de Hoop te Hoogkerk; te Amstelveen- Buitenveldert, ds. M.M. Bogaard te Eermim (gr.); te Bameveld (herv. wijkgem 1) en te Driesum (herv.), ds. A.J. Mensink te Ernst; te Huizen (herv. wijkgem Oude Kerk West), ds. A.J. van den Herik te Oene; te Ingen, kandidaat A.B. Broekman te Zwartsluis; te Ricatla (Mozambique), ds. mw. RJ. Doom te Zetten; te Rijnsburg (geref.), ds. D.C. Groe nendijk te Buitenpost; te Veenendaal (herv. wijkgem. 6 - Engelenburg), en te Waddinx- veen (herv. Wijkgem. Oost), ds. RH. van Trigt te Ede; te Wijk (bij Heusden, herv.), ds. J.P.J. Voets te Stolwijk. Aangenomen naar Aalburg, ds. B. C Haver kamp te Werkhoven en Schalkwijk; naar Berkenwoude/Den Achterbroek (herv.), kan didaat Th. L. van der Weide te Wierden; naar Den Helder (herv. wijkgem. Opstandings- kerk), ds. G. Scherff te Nieuwkoop; naar Ingen, kandidaat A.B. Broekman te Zwart sluis. Bedankt voor Bedum en Onderdendam, ds. R.F. de Wit te St. Pancras; voor Hoevelaken- Stoutenburg en Achterveld, en voor Wouden berg (herv.gem. wijk 2), ds. A.J. Mensink te Emst. Beroepbaar: kandidaat J.C. Oosterwijk, Vliegersvelderlaan 55a, 3771 VA Bameveld; kandidaat I. Postma, Hooiweg 25, 3882 MR Putten; kandidaat G.Timmer, Lage Engweg 8, 3882 BD Putten. HERSTELD HERVORMDE KERK Bedankt voor Zuilichem-Nieuwaal, ds. N.P.J. Kleiberg te Veenendaal. GEREE KERKEN (VRIJG.) Beroepen te Delft, ds. A.S. van der Lugt te Rotterdam-Stad (werk onder minderheden); te Putten, ds. T.P. Nap te Rotterdam-Stad. NED. GEREE KERKEN Aangenomen naar Breukelen, kandidaat D. Timmerman te Rijswijk. Beroepbaar: kandidaat C. de Winter, Boek- weitkamp 4, 3828 HN Hoogland. Tel. 033- 4800584. (parttime beschikbaar) CHR. GEREE KERKEN Beroepen te 's-Gravenzande, ds. B. de Graaf te Nunspeet. Aangenomen naar Zoetermeer, ds. A.P. van Langevelde te 's-Gravendeel. GEREE GEMEENTEN Beroepen te Bodegraven, ds. G. Clements te Gouda; te Goes en te Veenendaal, ds. M. Karens te Werkendam; te Hendrik Ido Ambacht, ds. A. Schreuder te Rijssen-Zuid; te Kapelle-BiezeUnge en te 's-Gravenzande, ds. M. Golverdingen te Boskoop; te Leer dam, ds. C. Hogchem te Bameveld; te Rot- terdam-IJsselmonde, ds. B.J. van Boven te De VaUc-Wekerom; te Tricht-Geldermalsen, ds. W.J. Karels te Hardinxveld-Giessendam. Bedankt voor Rotterdam-Zuid wijk, ds. D.W. Tuinier te Terwolde-De Vecht. Seggelant-Zuid 8, 3237 ME BRIELLE. Telefoon (0181) 41 37 77 Cursus: Over Gewicht De cursus Over Gewicht is bedoeld voor mensen met een Quetelet Index boven de 30 (>10 kg overgewicht). Deze begeleiding bestaat uit 10 bijeenkomsten van 1,5-2 uur, die verdeeld zijn over 10 maanden. Tijdens de bijeenkomsten krijgt u meer inzicht in uw eetgewoonten en de factoren die hierop van invloed zijn. Er wordt veel aandacht besteed aan het leren omgaan met moeilijke momen ten en het vinden van oplossingen. In deze groepsbegeleiding zal 1 keer een maatschap pelijk werker aanwezig zijn. Voor de cursus is een verwij sbrief van een arts noodzakelijk. De cursus start in Oolt- gensplaat op 18 oktober 2005, duurt van 15.00 tot 17.00 uur en bestaat uit 10 bijeen komsten. Cursus: Help (EHBO, ongevallen en ziekten bij kinderen) Vindt u het een geruststelling om te weten wat u moet doen als uw kindje van de trap valt? Wilt u weten wat u moet doen als uw doch tertje haar vinger in het stopcontact steekt? Leren kinderziekten te herkennen? Of wilt u gewoon weten hoe u uw huis en omgeving zo veilig mogelijk maakt? Dan is de cursus 'Help' net iets voor u. Tijdens deze cursus leert u welke gevaren zich in en om huis voor kunnen doen en hoe ongelukken voorkomen en behandeld kunnen worden. Tevens leert u welke symptomen bij welke ziekte horen en wanneer u een arts moet raadplegen. Na de cursus voelt u zich zekerder en weet u wat u moet doen in noodgevallen. De cursus HELP start in Dirksland op 26 oktober 2005, duurt van 20.00 tot 22.15 uur en bestaat uit 6 bij eenkomsten. Cursus: RSI, de baas RSI, in de volksmond beter bekend als de 'muisarm' is een aandoening waar veel men- itsen vandaag de dag last van hebben. RSI is een afkorting van Repetitive Strain Injury wat zoveel wil zeggen als: het onstaan van pijn door voortdurend herhalen van dezelfde bewegingen of door statisch werk. Hoe kunt u RSI-klachten in de toekomst voorkomen of hoe komt u eraf? Gezondheid Service pro beert u daarbij te helpen door het organise ren van een cursus, zogenaamde workshops, waar u leert om risico's voor RSI in uw per soonlijke situatie zoveel mogelijk uit de weg te gaan of aan te pakken. De cursus start in Oude Tonge op 26 oktober 2005, duurt van 19.00 tot 21.30 uur en bestaat uit 3 bijeen komsten. Cursus: Praten over Peuters Hebt u ook wel eens moeite met de jaloezie en driftbuien van uw peuter? Weet u soms ook niet hoe u moet reageren als uw peuter koppig is? Net als u zijn er veel ouders die met dit soort problemen te maken krijgen. Problemen als deze komen aan de orde tij dens de cursus 'Praten over Peuters'U krijgt informatie over de lichamelijke en sociaal- emotionele ontwikkeling van kinderen en u leert effectief te reageren op het gedrag van uw peuter. Deze cursus draagt bij aan het voorkomen van problemen in de omgang tus sen ouder(s) en kind in de toekomst. De cur sus Praten over Peuters start in Dirksland op 27 oktober 2005, duurt van 20.00 tot 21.30 uur en bestaat uit 4 bijeenkomsten. Voor meer informatie over de inhoud, kosten, data en aanmelding kunt u bellen met Gezond heid Service tijdens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur op nummer 0181-62 62 26, of via e-mail: gezondheidservice@zwg.nl. «i I im üf H» ffi i *S m.\ mli. l& i& l& 1& «i& K* K* K* K* *y i& I& I& Y i& I ii% Knabbel en Babbel zijn twee poezen van 11 jaar, en willen graag samen geplaatst worden. Ze zijn erg lief en aanhankeüjk en zitten graag op schoot. Kinderen is geen probleem, honden zijn ze niet gewend. Juna is een cyperse poes van ongeveer 2 jaar. Ze is erg lief en vraagt veel aandacht, andere katten is geen probleem maar hoeft van haar niet. Ze is zwervend aangekomen dus er is niets van haar verleden bekend. Remi is een zwarte kater van 10 jaar. Hij kan goed met andere kat ten omgaan en kan goed bij kinderen. Een leuke mstige kroelkat die niet gewend is om naar buiten te gaan. Kwik is een zwarte kater van 2,5 jaar. Hij is lief en rustig en kan goed met andere kat ten overweg, af en toe even lekker kroelen, maar niet te lang, en dan het liefst als hij dat aangeeft. Bella is een zwart-witte poes van 3 jaar. Deze kroelpoes klimt het liefst aan je broekspijp omhoog om te kimnen kroelen en je nek af te soppen. Ze kan wel bij andere katten maar liever niet, buiten is ze niet gewend. Verder zijn er nog twee kittens van 5 maanden die samen een tehuis zoeken. Het zijn kater tjes waarvan er één zwart is en de ander cypers. Cypers kitten van 3 maanden (vrouwtje), zij zoekt ook een baasje met misschien wel een speelmaatje voor haar. Er zitten genoeg leuke katten, honden en konijnen die op een nieuw baasje zitten te wachten. Deze dieren kunt u vinden bij De Dierenstee te Numansdorp, Groene Kruisweg 14a, 3281 KB Numansdorp, tel. (0186) 655150. Onze openingstijden zijn: Ma t/m Za van IL 00 tot 16.00 uur. NIEUWE-TONGE - Morgen, zaterdag 24 september, is het zover: de eerste ZAJW- avond van het nieuwe seizoen. Het program ma gaat van start met de film 'The Exodus'. Het verhaal is gebaseerd op gebeurtenissen die ook werkelijk hebben plaats gevonden en die uiteindelijk hebben geleid tot de vorming van de staat Israël. Na de Tweede Wereld- ooriog worden alle Joden vanuit heel Europa naar interneringskampen op het door de Brit ten bezette eiland Cyprus gestuurd. De Joden waren vluchtelingen zonder een eigen thuis land en zonder een toekomst om naar uit te zien. De Arabieren willen hen niet in Pales tina toelaten, geen enkel land wilde onderdak bieden aan deze grote groep mensen. Hoe het verhaal afloopt, laat de film zien. De avond begint om 18.30 uur en wordt gehouden in verenigingsgebouw 'Elira' aan de Zuiddijk te Nieuwe-Tonge. ledereen van 14 jaar en ouder is vanaf 18.15 uur hartelijk welkom. Voor meer info kan worden gebeld naar Hel een, tel.: 652775, of naar Jeroen/Lisette, tel.: 651544. Kust, mst, natuur en ruimte. Unieke ken merken voor Goeree-Overflakkee. Groen Links wil die kenmerken behouden en zich daarvoor inzetten op een adtiêve manier. Dan hebben we het over keuzes maken. Industrieterreinen, recreatieparken, aanleg van wegen en gemotoriseerde waterrecre atie doen een aanslag op deze kenmerken. Is dit altijd wel nodig en voegt het wel wat toe? Naarmate kust, rust, ruimte en natuur schaarser wordt, zal de waarde ervan stijgen. Groen Links maakt zich verder zorgen over betaalbare woningen, voorzieningen voor de jeugd, vervoer voor ouderen, de bezuinigin gen op het welzijnswerk en de logheid van de lokale overheid. Initiatieven van burgers verzanden vaak in een oerwoud van regels en gewoonten. Groen Links zal deelnemen aan de komende gemeenteraadsverkiezingen op Goeree-Overflakkee en een duurzaam alternatief bieden. Op dinsdag 27 september brengt Toon Meeuwsen in het programma 'Met Wie???' van Radio Flakkee de stand punten van Groen Links naar voren en licht deze toe. De uitzending begint om 18.00 uur. De presentatie is in handen van Carla Hers- bach. De herhaling van het programma is woensdag om 18.00 uur en op donderdag om 15.00 uur. Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land hebben besloten de mogelij kheden voor de aanleg van nieuwe landgoede ren in hun provincie aanzienlijk te ver ruimen. Dat betekent onder andere dat nu nog maar 5 hectare grond nodig is om een landgoed te kunnen oprichten. Tot nu toe is de ondergrens die werd gehanteerd minimaal 10 hectare. Nieuwe uitgangspunten Verder mogen landgoederen nu in principe in heel Zuid-Holland gevestigd worden, behal ve in bestaande en nieuwe natuurgebieden en in bestaande recreatiegebieden. Voorwaarde is wel dat er sprake moet zijn van een 'grote ruimtelijke kwaliteitsverbetering'. Daarnaast is de toegestane bouwomvang aanzienlijk vergroot. Tot nu toe mocht een landhuis ma.Kimaal 2000 kubieke meter groot zijn bij minimaal 10 hectare landgoed. Dit is nu vervangen door maximaal 1000 vierkante meter oppervlak dat bebouwd mag worden, bij minimaal 5 hectare van het landgoed. De bouwhoogte van het landhuis moet daarbij wel in overeenstemming zijn met de bouw hoogte in de omgeving. Nieuwe toegankelijke natuur De aanleg van nieuwe landgoederen in de provincie is sinds 2001 mogelijk, maar in de praktijk bleek de eis van minimaal 10 hec tare oppervlak in combinatie met het geringe bouwvolume een belangrijke belemmering voor initiatiefnemers om tot daadwerkelijke aanleg over te gaan. Het college van gedepu teerde staten (GS) hoopt dat er met deze ver ruiming van de regels meer nieuwe en voor het pubüek toegankelijke natuur gecreëerd wordt. Aan de voorwaarde dat op het land goed ininstens 90% voor het publiek toe gankelijke nieuwe natuur gerealiseerd moet worden, heeft het college van GS nameüjk vastgehouden. «Bfcirr -""^ Het 'familiefeestjeeindigde in een 'drama(Foto: Persburo Flakkee) Zo'n 16 personen zijn in de schuur bijeen als de firma Van Reijen met een tankwagen gasolie komt leveren. Na het lossen zoekt de chauffeur nog even de gezelligheid van de schuur op en laat zijn wagen op het erf achter. Enige tijd later vatten twee feestgan gers het idee op om te gaan crossen met twee crossauto's die op het erf staan. Eén daarvan botst echter vol op de tankwagen en vliegt in brand. De bestuurder van de andere auto ziet het ongeval gebeuren en wil te hulp schieten. Hij verliest echter de macht over het stuur en rijdt de schuur met feestgangers in. Vuurkor- ven die daar staan te branden, vallen om en ook hier ontstaat brand. Bij dit alles vallen veel gewonden. Een complexe situatie dus, waarbij drie brandweerploegen voor hulpverlening wer den gealarmeerd. Door onvoorziene omstan digheden was de blusgroep van Oude-Tonge niet inzetbaar, waarop de oefening zo reaüs- tisch mogelijk werd voortgezet door de ploeg van Stad aan 't Haringvliet te alarmeren. Uit eindelijk werd de brand geblust en werden de bekneld geraakte slachtoffers bevrijd. In samenwerking met de EHBO werden de gewonden afgevoerd en behandeld. Het was een grote oefening, die ondermeer als doel had om de samenwerking te oefenen tussen de brandweer enerzijds en de meld kamer, de ambulancedienst en de EHBO anderzijds. De 'crossauto's' voor de oefening werden geleverd door De Witte Stee te Oude- Tonge. Wannéér joele dit leeze is de zeumere van 2005 al un hieel ende voorbie, mar toch! Teegenwoordug wille de mieeste in de fe kajnsi voor zoeo min meugeluk geld un hieel ende van huus zoeoveel meugeluk zieje. Dus dan mar loere of ur voor un reedelukke pries nog iest val te boeken in hut hoagsei- zoen. Zoeke in zoeke tussen de anbiediengen van hotels in huusjes in Nederland mar oak vaor- der déér buuten. Turkije voor 199,- in wat docht je van lekker weig in uus eige land driej daegen voor 79,-. Driej daegen bete kent twiee nachten,dan mag je dun ieersten dag nae twieeje pas op je kaemer in mot je ur op dag drieje wéér voor tiene uut weeze. Mar driej daegen klienkt wel aerdug. Mit un vlieg- tuug acht daegen naer de zunne voor 299,-. De reisdaegen woore wel mee èteld dus bin je dur eigeluk mar hoag uut zes daegen De pries is dichte un voor in nae-seizoen pries, in dan oak nog voor un appartement. Toch woord hier deur de andacht van de meansen ètrokke, mar wannéér je goewd deur leest besef je dat hut eigeluk toch niejt zoeo'n antrekkelukke anbieding is. Want in de kleine letterties stoot dan te leezen, ekslusief niejt genoemde maeltiejen, luchthaevenbelasting, brandstoftoeslag, zaeterdagtoeslag, toeristen belasting in excursies, in zoeo kan je dur nog wel un paer opnoeme. Dat is de reclametechniek wéér men op of góót. Gelokkug dat de consumentenbond deeze vurm van reclame oak niejt earg war- deerd Die wille dat de priezen all-in woore ènoemd want dan weet je tenminste wéér je an toe bind. Hut zelfde ooverkom je eigeluk oak bie hut koapen van un auto, ofleverings- kosten ,kenteken op je naem zette, brandstof, verwijderingsbiedraege ect.ect. In de krante stong un advertensie vier daegen dus dat is dan driej nachten in un huussie op un park in hut voor-seizoewn voor slechts 190,-. In dan komt hut: 24,- reserverings- kosten, 11,- toeslag voor de hond, 5,40 p.p. toeristenbelasting in voor de schoeon- maek 35,50-. Voor driej nachten in zoeo'n kamp betael je geweun de hoagseizoendpries. Nog un voorbeeltie un hieele goewd koape fekajnsi naer Spanje.dus ommiddelluk belle. Hieelaes die daotum is al bezet munhieer mar we hewwe nog wel un altemaetief voor U alheene un ietsi dierder ,hoeveel dierder dan was de vraeg? Hut parkééren van de auto 4,-. p.dadministraosiekosten 15,-. Reserveringskosten 19,50. in toeristenbe lasting 2,- p.p.p.d.Lekkere anbieding dur koirmie allieene al an kosten voor 14 daegen 130,-bie. Dat is dan Fl. 287,- ouwerwesse gulden, ja wiele reekene nog steeds in gulden mar dat zulle de mieeste meansen nog wel doewe. Hoe dan oak ,'k hoope dat joele un fijne fekajnsi zulle hewwe (of èhaod hewwe) mit moeoj weer in niejt te veel ekstra kosten. Hellevoewtsluus augustus 2005 De groewten van Job Gerda Padmos. Debby aan het werk in haar schoonheidssalon. (Foto: Persburo Hakkeei GOEDEREEDE - Boven kapsalon 'De spiegel' aan de Zuidzijde Haven 17 te Goedereede opent schoonheids specialiste Debby Lagendijk morgen, zaterdag 24 september, haar schoon heidssalon 'De Pincet'. Na haar driejarige opleiding als schoon heidsspecialiste en visagiste aan het ROC Zeeland, en na heel wat praktijkervaring te hebben opgedaan, kreeg de 21-jarige Debby de mogelijkheid om een schoonheidssalon te beginnen. In de salon werkt ze met het merk Dermalogica - producten die geen geur- en kleurstoffen bevatten, waar veel mensen allergisch voor zijn. Bovendien zijn deze pro ducten niet op dieren getest. Naast gezichts behandelingen kun je in 'De Pincet' ook terecht voor het epileren, harsen en verven van wimpers en wenkbrauwen, rugbehande ling, lichaamsmassage, enz. Behandelingen worden gegeven na telefonische afspraak (06-53764744). Na de openingshandeling morgen kunnen van 16.00 tot 18.00 uur belangstellenden een kijkje komen nemen, iedereen is daarbij har telijk welkom.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 11