Brand Oostplaat is uit EIIAIIDSI-tllEUWS Gymvereniging MH/SD start nieuwe groepen bewegen op muziek Dagworkshop aquarelleren BEGINNERSCURSUS EHBO Dirksland Nieuws van de Wereldwinkel Cursus Geestelijke Vorming Bij de SWO op naailes 2005 FAMILIEBERICHTEN (0)pa (O)maMrnoiidse WILLEM LAGENDUK WIM LAGENDUK BASTIAANTJE MOLENAAR iNa OMA KOPPENAAL 1 KLAART JE TANIS OMA BREEN KLAARTJE BREEN-TANIS FRANS ROOS CHRISTINA ROZENBEEK MARINUS JOHANNES KURVINK HUBREGT CORNELIS ROOZEMOND LIEVE OMA BIENEFELT Opbrengst collecte Kankerbestrijding 4JOOELB02S- Hoe nu verder? Havenevangelist bij Christenvrouw Diricsland Kortingskaartjes voor 50+ beurs BEW. EX. Zaterdag 10 september was het 40 jaar geleden Dat jullie in het huwelijk zijn getreden We hopen dat de Heere nog vele jaren Jullie voor elkaar en voor ons wil sparen Van harte gefeliciteerd van John Joke - Martin, Caroline - Rene Patty - Rick - Marco Jolanda - Adriënne, Wilmar, Maurice, Remco, Ruben - Erica Martin - Arinda, Aron - Arjan Anne-Marie - Josephine - 3247 KD Dirksland, Geldersedijk 20a Met grote verslagenheid en diepe droefheid geven wij u kennis dat na een moedig gedragen ziekte uit ons midden is weggenomen mijn Ueve man en onze lieve vader echtgenoot van Klaasje Hendrina Mierop geboren 6 juni 1928 overleden 11 september 2005 Nieuwe Tonge: K. H. Lagendijk-Mierop Pim en Joke Tuinstraat 28, 3244 AS Nieuwe Tonge Gelegenheid tot condoleren woensdag 14 septem ber van 19.30 tot 20.30 uur in het Hervormd Cen trum 'Elim', Zuiddijk 19 te Nieuwe Tonge. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. donderdag 15 september om 13.30 uur in 'Elim'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuwe Tonge. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij keimis van het overlijden van onze mede-bewoner We wensen Klazien en de kinderen veel sterkte toe. Bewoners 'Tuunstee' De Heere is mijn Herder. (Psalm 23) Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons allen betekend heeft, delen wij u mede, dat na een liefdevolle verzorging in 'Geldershof' de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma echtgenote van Jacob Johannis Koppenaal geboren 22 maart 1928 overleden 11 september 2005 Dirksland: J. J. Koppenaal MeUssant: S. Torensma-Koppenaal T. Torensma Sonmielsdijk: C. Koppenaal M. Koppenaal-Leupe (in herinnering) klein- en achterkleinkinderen Poldersweegje 226, 3247 KE Dirksland Gelegenheid tot condoleren woensdag 14 septem ber van 19.30 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'Geldershof', Poldersweegje 2 te Dirksland. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. donderdag 15 september om 10.00 uur in de zaal van de Geref. Gemeente, Mozartsingel 2 te Dirksland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Staakweg te Dirksland. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. een langdurige ziekte heeft de Heere van ons 1 1 weggenomen onze heve 1 Dirk en Petra Nathali, Jan, Jessica Basti en Hendrik Jan Aukje 11 september 2005 "Deenvoudigen wil God steeds gadeslaan. Psalm 1164 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lange tijd bij ons mochten hebben, geven wij u kennis, dat na een liefdevolle verzorging in 'De Vliedberg' van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, grootmoe der en overgrootmoeder sinds 28 juli 1952 weduwe van Dimmen Breen in de ouderdom van bijna 98 jaar. Ouddorp: P. J. Breen (in herinnering) A. L. Moerkerk-Breen C. Moerkerk Wateringen: L. A. Non-Breen A. Non Sommelsdijk: J. van der Sluijs-Breen K. van der Sluijs Kleinkinderen en achterkleinkinderen 10 september 2005, zorgcentrum 'De VUedberg', kamer 133 te Ouddorp. Correspondentie-adres: C. Moerkerk, Molenweg 18a, 3253 AM Ouddorp Gelegenheid tot condoleren woensdag 14 septem ber van 19.00 tot 20.30 uur in de zaal van zorgcen trum 'De VUedberg', Hoge Pad 2 te Ouddorp. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. donderdag 15 september om 13.30 uur in de bovengenoemde zaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar voor de lieve, opgewekte oma die ze altijd voor ons is geweest, zijn we nu verdrietig om de lege plaats die ze door haar overlijden achter laat Dick Moerkerk Janneke en Wilke Hameeteman-Moerkerk Natasja Richard Clariska Moerkerk Jolanda en Jaco Kok-Moerkerk Myrthe José en Andrea Non-de Bruijn Jorian Danick Deimis Non CaroUne Non Carina en Albert Willemsen-van der Sluijs Floris-Jan Annemijn Laurentine Adwin en Tamara van der Sluijs-Verweij Nathan We wensen onze ouders Gods nabijheid en troost toe. Ouddorp, 10 september 2005 Het heeft de Heere behaagd, voor ons nog geheel onverwacht, uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde zuster en schoonzuster op de gezegende leeftijd van bijna 98 jaar. Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen in dit verlies. Ouddorp: W. J. van Giessen-Neels H. N. Tanis-Kievit Stellendam: A. Oosters-Tanis 's-Gravenpolder: Joh. Tanis L. Tanis-Driesse Bedroefd, maar vol fijne heriimeringen en dank baar dat hij zo lang bij ons was, geven wij u ken nis dat na een kortstondige ziekte zacht en kalm is overleden onze dierbare vader en opa weduvniaar van Konunertje Bakelaar in de leeftijd van 92 jaar. Piet en Jozien Robert en Debbie Ouddorp, 9 september 2005 Zorgcentrum 'De Vliedberg', kamer 008 Correspondentie-adres: P. Roos Meezenbroekstraat 50 3077 KL Rotterdam De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. woensdag 14 september in 'De Vliedberg', Hoge Pad 2 te Ouddorp, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Mariadijk te Goe- dereede, omstreeks 14.30 uiu". Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 'De Vliedberg'. "Veilig in Jezus'armen" Bedroefd geven wij u kennis, dat na een werk zaam leven vol zorg en toewijding voor allen die haar dierbaar waren, van ons is heengegaan onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder sinds 16 februari 2004 weduwe van Johannes Pieter Bienefelt Middelhamis, 15 juni 1913 Sommelsdijk, 10 september 2005 Middelhamis: Bilthoven: Middelhamis: Dirksland: Sommelsdijk: Ouddorp: Dirksland: Sommelsdijk: Sonamelsdijk: Sommelsdijk: Temeuzen: Sommelsdijk: Sonmielsdijk: Sommelsdijk: Nieuw-Beijerland: A. Smit-Bienefelt J. W. Smit A. van den Akker-Bienefelt in liefdevolle herinnering R. van den Akker J. J. Verhage-Bienefelt C. Verhage C. Groen-Bienefelt J. Groen J. Bienefelt P A. Bienefelt-Verheij A. Bienefelt F. Bienefelt-Bults J. P Bienefelt A. J. Bienefelt-Franken Chr. Poortvliet-Bienefelt W. Poortvliet J. J. de Jong-Bienefelt C. de Jong H. J. Bienefeh L. Bienefelt-Breen J. J. Bienefeh M. de Deugd Chr. Bienefelt M. A. Bienefelt in liefdevolle herinnering A. P. Bienefelt J. H. A. Bienefelt-Leune N. Chr. Schravendeel- Bienefelt R. Schravendeel 's-Gravenhage: P. Schipper klein- en achterkleinkinderen Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Springersdiep kamer 33, Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk Correspondentie-adres: J. J. de Jong-Bienefelt, Wildemanstraat 12, 3245 BP Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren dinsdag 13 september van 19.30 tot 21.00 uur in de grote zaal van verzor gingshuis 'De Goede Ree'. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 14 september om 14.00 uur in de 'Emmaüskerk', Kon. Juhanaweg 64 te Middelhamis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Som melsdijk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de fami lie te condoleren in bovengenoemde kerk. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. We ontvingen het droevige bericht dat de Heere vrij onverwachts uit dit aardse leven heeft wegge nomen in de leeftijd van 73 jaar. Vanaf november 1971 heeft Rinus binnen Sjaloom Zorg gewoond, op het moment van het overlijden woonde Rinus op woonvoorziening Refugium. We wensen de familie, de (vroegere) huisgenoten en medewerkers van Sjaloom Zorg veel sterkte toe bij de verwerking van dit verUes. Raad van Toezicht, directie, managementteam, medewerkers en vrijwilligers van Sjaloom Zorg Dirksland, 4 september 2005 Voor alle belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgroot vader zeggen wij u heel harteMjk dank. Familie Roozemond Melissant, september 2005 We zullen u missen! Uw kleinkinderen en achterkleinkinderen: Sissi en Heinz Tristan, Allysa, Carlotta Ineke en Hans Nathalie, Jowan, Jordy, Romy Hemmo en Bea Willem en Leoni Florian, Sybren Johan en Merel Anja en Gerrit Crista, Geert Jan Harro en Rita Manon, Marloes Conny en Bas Michelle, Anne Corine en Johan Linda, Niels, Francis Cees en Marjo les. Fleur Christine en Jerry Elkan, Yavne, Mikal Annewien en Wim Miloe, Joris Jonneke en Manfred Inge, Maud Anneke en Ardjan Danielle, Mariska Hans en Carla Kevin, Tim Peter en Natasja John en Anita Anouk Alexander en Wilma Stephan Evelyn Joop René en Jane Johan en Simone Christian Tanco en Esmeralda Astrid en Peter Kristel Paul en Ferdi Christiaan in liefdevolle herinnering Jolanda en Arjan Sanne Jos en Corien Roy Aimee Michelle Elsbeth Sommelsdijk, 10 september 2005 OUDDORP - De onlangs in Ouddorp gehouden col lecte voor de Kankerbestrijding heeft het mooie bedrag van 5.043,53 opgebracht. Alle gevers en collectanten worden hartelijk bedankt. Sinds kort heeft Gymvereniging 'Middelharnis- Sommelsdijk' er vier nieuwe groepen bij. Deze groepen krijgen les in de gymzaal van de Sjem van gediplomeerde instructrices. De eerste les is altijd vrijblijvend en in de maand september zijn alle lessen gratis. Op woensdag van 19.00 tot 20.00 uur is er een Aerobics groep voor kinderen van 13 t/m 16 jaar en van 20.00 tot 21.00 uur een les Bodyshape voor volwassenen. Bodyshape is een conditietraining op muziek waarbij de nadruk ligt op spierversterkende oefeningen. Daarbij wordt meestal gebruik gemaakt van materialen om de weerstand te vergroten, zoals gewichtjes en elastieken. Door deze oefeningen wordt het spiemithoudingsver- mogen groter Ook de kracht en de lenigheid nemen toe. Het is een simpele en doeltreffende workout voor het hele lichaam, zonder ingewikkelde choreografie of gespring. Op vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur zijn er Steps lessen en van 20.00 tot 21.00 uur Aerobics voor volwassenen. Door de vereniging zijn de nodige mate rialen aangeschaft om deze lessen vakkundig te kunnen geven. De lessen worden op een professionele manier aangeboden, zodat iedereen op z'n eigen niveau mee kan doen. Het grote voordeel van sporten bij een ver eniging is vaak de prijs. De contributie na september bedraagt voor leden tot 17 jaar 8 per maand en voor leden van 17 jaar of ouder 9 per maand. In vergelijking met de meeste sportscholen is dit maar de helft of min der van het bedrag wat betaald moet worden, terwijl de kwaliteit gelijk is. ledereen die een keer mee wil doen, kan gewoon langs komen in de gymzaal van de Sjem. Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de vereniging www.mhsd.nl, mailen naar info@mhsd. nl, of bellen naar 487124 of 487513. Marian Kortekaas geeft in Het Diekhuus op zaterdag 8 oktober één dagworkshop aquarelleren, met als the ma: 'Bloemen in aquarel'. Op een ongedwongen wij ze maakt u kennis met aquarelleren, voor zowel voor beginners als gevorderden. Dit is mogelijk omdat de kunstenares het onderwerp stap voor stap benadert en voordoet. Onder genot van koffie of thee met iets lek kers, legt Marian de eerste grondbeginselen van het aquarelleren uit. Daama wordt 'nat in nat' gewerkt, waardoor vloeiingen van kleuren in elkaar overlopen en er een romantische achtergrond ontstaat met dieptewer king. Daama werkt ze de bloemen die op de voorgrond staan nat op droog uit, waarbij ieder een eigen impres sie en expressie aan toe kan voegen. Het wordt een leerzaam aquarelworkshop, waar ook aan de innerlijke mens gedacht is met een heerlijke uitgebreide lunch. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. De workshop kost 50, begint om 10.00 uur en duurt tot 16.30 uurlnschrijf- formuüeren liggen in het Diekhuus. U kunt ook bellen naar 0187-630300. Meer info is te vinden op website http://home.wanadoo.nl/mj.kortekaas. MIDDELHARNIS - Met betrekking tot de voortgang van de werkzaamheden na de grote brand bij Adco op het industrieterrein Oost plaat te Middelhamis deelt het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Mid delhamis het volgende mede. De situatie op de locatie is dusdanig dat het terrein van de openbare weg is afgesloten met een hekwerk. Momenteel zijn de verzekeraars van het pand en de goederen die in het pand lagen opgeslagen in overleg om te komen tot de aanbesteding van het opmimbestek. Gestreefd wordt om vanaf maandag 19 september a.s. een begin met de opruimwerkzaamheden te maken. In de tussentijd worden de ontwikkelingen nauwlettend in de gaten gehouden omdat regelmatig wordt geconsta teerd dat her en der op het terrein nog brandjes oplaai en. Deze situatie is evenwel onder controle en door de brandweer wordt, indien noodzakelijk, opgetreden. In dat geval kan in de directe omgeving sprake zijn ven een (tijdelijke) afsluiting van weg(en). Voorts is afhankelijk van de weersomstandigheden een indringende stanklucht geconstateerd ten gevolge van verbrande voedsehesten. Het gedeelte van het terrein waar deze resten liggen is evenwel in verband met de situatie ter plaatse moeilijk toegankelijk gelet op de bouwvalligheid van het aldaar nog aanwezige restant van het gebouw. Momenteel wordt aan de toegankelijk heid van dit gedeelte gewerkt zodat maatregelen kunnen worden genomen om verdere stankoverlast de komende week te voorkomen in afwachting van de definitieve opruiming van het terrein. Met nadruk wordt erop gewezen dat deze situatie geen gevaar voor de volksgezondheid oplevert. Ook de neer slag van asdeeltjes, verbrande papierresten en hout deeltjes, die met de brand gepaard ging, is onderzocht. Daarbij is aangetoond dat de resten geen asbest bevat ten. Ook is uit onderzoek gebleken dat de verkoolde verfresten, die in de directe omgeving van de brand terechtkwamen, geen gevaren opleveren. Voorts wil het college erop wijzen dat, indien ten gevol ge van de brand schade is geleden, betrokkenen in eer ste instantie contact dienen op te nemen met hun eigen verzekeringsmaatschappij De oorzaak van de brand is nog onbekend. Bij de hulpverlening waren in totaal meer dan 130 personen betrokken, alsmede 12 tankautospuiten, 1 hoogwerker, 1 ladderwagen en 4 dompelpompen. EHBO-vereniging Dirksland start in oktober 2005 weer met een beginnerscursus op de maandagavond. Wie interesse heeft of zich op wil geven, kan terecht bij Arie den Eerzamen, tel.: 601995, of bij Greet van Lenten, tel.: 601129. Wees er snel bij, want vol is vol. DIRKSLAND - Op woensdag 14 september hoopt de Christenvrouw haar eerste ledenvergadering te houden in 'Onder de Wiek'. Aanvang 19.45 uur De heer M.R. Kuyer uit Oude-Tonge zal deze avond spreken over 'Evangelisatie in de Rotterdamse havens'. Vergeet u niet de toegezegde gebreide mutsen mee te brengen? Gasten en leden zijn van harte welkom. GOEREE-- OVERFLAKKEE Chiapa honing uit de hooglanden van Zuid-Amerika, deze week van 2,49 voor 1,99, zolang de voorraad strekt. Bij aankoop van een potje honing deze week een paar heel aparte recepten. U vindt de Wereldwinkel op het Spuiplein (achter de Winkeldiek) in Middelhamis, open op woensdag én donderdag van 13.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur, en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. MIDDELHARNIS - Op de Cursus Geestelijke Vorming in de zaal achter de Christelijke Gereformeerde kerk te Middelhamis hoopt donderdag 15 september a.s. drs. C. Roest uit Woudenberg te spreken over het onderwerp 'Omgaan met stress'. De aanvang is 19.45 uur, de deel namekosten bedragen: 6 avonden voor 15 (inclusief koffie en excerpt van de lezing), per avond 3. Iedereen harteUjk welkom. Van 21 t/m 25 september 2005 wordt in de Jaarbeurs te Utrecht de 50+ beurs gehouden. Een beurs met leuke presentaties, voordeel, proeverijen en acties. Dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Als u geen zin heeft om in de rij bij de kassa te wachten kunt u alvast in de voorverkoop uw ANWB-entreebewijs kopen. U hoeft dan niet alleen niet in de rij, maar u krijgt dan ook nog eens 2,50 korting op de toegangsprijs. Voor een entreebewijs betaalt u dan dus geen 15,00 maar slechts 12,50. Entreebewijzen zijn te koop bij VVV/ANWB Middelhamis of VVV/ANWB Hellevoetsluis. Voor meer informatie: tel.: 0187-484870 of 0181-312318. OOLTGENSPLAAT - De Stichting Welzijnswerk Oost- flakkee heeft voor de naailessen op maandagavond nog plaats voor nieuwe cursisten. De lessen worden gege ven in gebouw 't Centrum, van Weelstraat 10 en duren van 19.30 tot 21.30 uur. De deelnamekosten bedragen 3,50 per les (bij deelname van 8 personen). Bij deel name van 10 personen bedragen de kosten 3,00 per les. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Koppenaal, tel.: 631816.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 3