EiiAtffim-riiEuws iseo Middelharnis PAGINA 10 VRIJDAG 17 MAART 2006 yyi.fc GOEDEREEDE mmismimtmmMma/amimmmBaigemBsm Verzoeken om vergunning 4 Verleende kapvergunning 'immettsm Voorgenomen bouwvergunningen -**-'■-*—-- Intergemeentelijk Samenwerltlngsverband V«^ Co'vee-Overfliikkee Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dageiijl<s bestuur van het ISGO. Meldingen ex artikel 8.40 Wet milieubeheer 1Camping Klarebeel<, Klarebeekweg 20 te Ouddorp (Besiuit horeca-, sport-en recreatie-inrichtingen mi lieubeheer); 2. Melkveehouderij W. van Hoven, Romeinseweg ong, te Goedereede (Besluit mestbassins milieubeheer); 3. J. van Vugt, Heerendijk 29 te Oude-Tonge (Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer); 4. J.L. de Berg en Zn. V.O.F,, Phillpshoofjesweg 71 te Dirksland (Besluit akkerbouwbedrijven milieube heer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 20 maart 2006 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Goedereede (nrs. 1 en 2), Oostflakkee te Oude- Tonge (nr. 3) en Dirksiand (nr. 4). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdag avond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een te lefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (0187-48 81 11). Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). ||«raw8 40, Posfcs 313, 32'10 AH MidcWhomU. W fOI 87) iS 81*t iV 81 V> i E-niotl: «*»isgo.nl GtoWlijn pi87148 77 11 Hjiwklodileii: (O! 8;i 48 81 31 o( mili(uifclodilwea80.iil !|)fiêniti9!»idw-. lira l/m vf 08,30 lot 12.00 w 13,00 tot 16.30 uw. ,i,": |P»»!agslofem: jolOTneipoWmweg 19, Mtddeltwmis, tcl.(0)i|^i^ïw^ fciingüjAnimot/jivr08.30.11,45» 13.00-!6.45, zö'10,(50-lïOCiS GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen Op 9 maart 2006 van: - M. Löhe voor het veranderen van de ingang voor de voorkant van de recreatiewoning Prinsenhof 80 - Oude Nieuwlandseweg 53a te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen Op 6 maart 2006 van: - C. van ijperen voor het oprichten van een woning op het perceel Hermansweg 3 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 28 maart 2006 in het gemeentehuis te Oude Tonge. De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie (gemandateerde behande ling) is op 29 maart 2006 in het gemeentehuis te Goe dereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende reguliere bouwvergunning aan: - L. Klepper voor het vergroten van een loods op het perceel Oudelandseweg 27 te Ouddorp; - A. Saiemink voor het oprichten van een wasruimte/toiletgebouw/hobbyruimte op het perceel Westduinweg 1 te Ouddorp. - Waterschap Hollandse Delta voor het plaatsen van een vogelkijkscherm op een perceel nabij de Koe- of Jonkersdijk te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publleksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin- nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrij gen. Ter inzagelegging proces-verbaal P 22-2 De voorzitter van het hoofdstembureau voor de op dinsdag 7 maart 2006 gehouden verkiezing van de le den van de raad van de gemeente maakt bekend, dat het proces-verbaal van de zitting van dit hoofdstem bureau, waarin de uitkomst van de op die datum ge houden stemming Is vastgesteld, voor een ieder ter in zage is gelegd bij Bureau verkiezingen. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 20, lid 1, sub e van het Besiuit op de ruimtelijke orde ning vrijstelling te verlenen van het vigerende be stemmingsplan 'Dorpsgebied Steiiendam' teneinde het aanwenden van het bijgebouw - dat zich bevindt op het perceel thans kadastraal bekend gemeente Stei iendam, sectie B, nummer 3703, plaatselijk bekend Voorstraat 71 - voor het verrichten van kerkelijke ac tiviteiten in planologisch opzicht mogelijk te maken. Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende bescheiden met ingang van 20 maart 2006 gedurende een periode van zes weken tijdens de openingstijden van het gemeentehuis voor een ie der ter inzage bij de Publieksbaile, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Tijdens de termijn van terinzagelegging kan eèn ieder zijn zienswijze schriftelijk dan wel mondeling kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Goedereede, Tramiijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Voor het eventueel indienen van een mondelinge zienswijze kan contact worden opgenomen met een medewerker van de Cluster Ruimtelijke ontwikkeling. GEMEENTE DIRKSLAND Raadsvergadering De Raadsvergadering vindt plaats op donderdag, 23 maart 2006, om 19.00 uur. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Spreekrecht over geagendeerde ondenwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp worden aangevraagd bij de griffier: p.depag- ter@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Burgemeester en wethouders van Dirksland maken In gevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is binnenge komen van: - J. Molegraaf, voor het vergroten van een recreatie woning en het oprichten van een berging op het per ceel Buitenplaats 22 b. Herkingen (legalisatie); - L.H. van der Kaay, voor het vergroten van een ber ging op het perceel Buitenplaats 21 a. Herkingen (le galisatie); - J. Spek, voor het vergroten van een woning op het perceel Vroonweg 5, Dirksland; - H. Franzen, voor het vergroten van een recreatie woning (legalisatie) en het verklinkeren van de ge vels; - T. Struijk, voor het oprichten van een schuur op het perceel Peuterdijk 8, Herkingen. Tevens delen zij mede dat een aanvraag om sloop vergunning is binnengekomen van: - C.J. MIjnders, voor het slopen van een woning op het perceel Bllndeweg 3, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Lichte bouwvergunning verleend aan: - E.R. Neumann-Schmid voor het vergroten van de ■IfciiSiïilSS''''''t:iSéiiiféiÊiMêiiiiBSSSiM berging en het wijzigen van de gevel van een recre- atiebungalow op het perceel Buitenplaats 8a te Her- kingen (7-03-2006); - R.J.H. Wiesehahn voor het wijzigen van de gevels van een recreatiebungaiow en het vergroten van de berging op het perceel Buitenplaats 14d te Herkin gen (7-03-2006); - J.J. Heimbach voor het wijzigen van de gevels van een recreatiebungaiow en het vergroten van de ber ging op het perceel Buitenplaats 13c te Herkingen (7- 03-2006); - I.e. Haarmann-Wieczorek voor het vergroten van een recreatiewoning op het perceel Buitenplaats 3a te Herkingen (7-03-2006); - RG.J. Angelmann voor het vergroten van de berging bij een recreatiebungaiow op het perceel Buiten plaats 18c te Herkingen (7-03-2006); - R.E. Nlx-Bethke voor het wijzigen van de gevels van een recreatiebungaiow en het vergroten van een ber ging op het perceel Buitenplaats 14c te Herkingen (7- 03-2006); - M.C. Schild voor het wijzigen van een recreatiebun gaiow door het vergroten van een berging op het per ceel Buitenplaats 18d te Herkingen (7-03-2006); - A.M. Dapper-Mayer voor het wijzigen van de gevels van een recreatiebungaiow en het vergroten van de berging op het perceel Buitenplaats 6a te Herkingen (7-03-2006). Ontheffing verleend aan: - Maatschap Franzen voor het stoken van snoelhout op het perceel Oudelandsedijk 6, Dirksland (7-3- 2006). N.B. Indien u tegen dit besiuit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besiuit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besiuit is bekend gemaakt. De datum van bekendma king is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwach ten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaar schrift - aan de Voorzieningenrechter van de Recht bank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een vooriopige voorzie ning vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht ver schuldigd, Aanwijzingsbesluiten Burgemeester en wethouders, hebben op 6 maart 2006 besloten: 1het hoofd van de Sector Maatschappelijke Zaken aan te wijzen ais de gemeenteambtenaar belast met: a. de heffing van gemeentelijke belastingen, zulks krachtens artikel 231tweede lid, onder b, van de Gemeentewet; b. de uitvoering van de Wet waardering onroerende zaken, zulks krachtens artikel 1, tweede lid, van de Wet Waardering Onroerende Zaken; 2. de coördinerend medewerker financiën, tevens comptabele, aan te wijzen als de gemeenteambte naar, belast met de invordering van gemeentelijke belastingen, zulks krachtens artikel 231tweede lid onder c, van de Gemeentewet. Deze besluiten zijn verzonden aan de betrokken func tionarissen en zij voorts geplaatst in het gemeente blad. Deze besluiten treden in werking op 17 maarf 2006. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 21 maart 2006 om 10:00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de re gionale welstandscommissie vindt plaats op dins dag 28 maart 2006 om 13.30 uur in het gemeente kantoor van de gemeente Oostflakkee, Eisenhower- laan 1, Oude Tonge. Verleende vergunningen/ontheffingen: - Poppodium Jaiihouse, Postbus 256, Middelharnis - voor organiseren van Flakkeese Dagen op vrijdag 21 april en zaterdag 22 april 2006 (100306); - Q.N. Lam, Berkenlaan 51, Middelharnis - stand plaatsvergunning voor verkoop van Vietnamese ge rechten aan Kerkepad te Middelharnis (100306); - A. Arensman, Lieve Vrouwepoidersedijk 18, Stad aan 't Haringvliet - verbranding snoelhout (100306); - A. Vroegindeweij, Westhavendijk 1Middelharnis - verbranding snoelhout (100306). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift Indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Gewijzigde vaststelling bestemmingsplan 'Beschermd dorpsgezicht' Met ingang van 20 maart 2006 ligt gedurende zes we ken in het gemeentehuis van Middelharnis, kamer 11, tijdens kantooruren (maandag t/m vrijdag van 9.00 - 12.00 uur en 13.30 - 16.30 uur) voor iedereen ter in zage het bestemmingsplan 'Beschermd dorpsgezicht'. Het bestemmingsplan omvat grofweg de oude ge deelten van de kernen van Middelharnis en Som- melsdijk inclusief de winkeldijk met het daarachter ge legen voormalige tracé van de Sommelsdijkse haven. Deze gebieden liggen voornamelijk binnen het aan gewezen beschermde dorpsgezicht en het bestem mingsplan bevat een regeling die dient ter bescher ming van dat aangewezen beschermde dorpsgezicht. In zoverre heeft het plan een consoliderend karakter Daarnaast omvat het plan enkele ontwikkelingsgebie den waarvoor wijzigingsbevoegdheden zijn opgeno men. Deze gebieden betreffen het Spuikwartier (om geving Spulplein) en het Kerkepad met omgeving in Middelharnis. Daarenboven omvat het plan andere wijzigingsmogelijkheden die binnen randvoonvaarden enige ontwikkelingen mogelijk maken, wanneer dit i mogelijk of wenselijk wordt geacht. De gemeenteraad heeft het bestemmingsplan in zijn vergadering van 2 maart 2006 gewijzigd vastgesteld. De wijzigingen die de raad naar aanleiding van de zienswijzen en ambtshalve ten opzichte van het ont- werpbestemmingspian heeft aangebracht zijn de vol gende. Toelichting a. Paragraaf 6.3 die handelt over luchtverontreiniging is vervangen door een inhoud die op de actuele re gelgeving Is toegesneden. b. Afbeelding 26 Is aangepast in die zin dat aanwezi ge karakteristieke bebouwing (waaronder wellicht de panden aan de Brandsteeg) behouden kan blij ven. c. In de paragraaf 3.3. Ruimtelijke opzet wordt onder het hoofd 'Elementen kerkring-voorstraat-dorp' de tekst van punt 6, als volgt aangepast: 'Spuikommen. In Middelharnis is de westelijke, ge dempte, Spulkom ruimtelijk nog zichtbaar. De oos telijke Spuikom is eveneens nog ruimtelijk zichtbaar maar deze valt buiten het bestemmingsplan. In Sommelsdijk bestaat de westelijke spuikom nog wel, de oostelijke is ven/angen door het kanaal naar Middelharnis.' d. Bijlage 1 bij de toelichting handelend over de argu mentatie Inzake de inpassing van het kasteel en het bastion is vervangen door een actuele tekst. Voorschriften a. In artikel 4, lid 1sub 1.2 onder a. is aan de om schrijving 'Op de begane grondlaag van gebouwen' toegevoegd 'en het souterrain'. Aan de bestem ming detailhandelsbedrijven in dezelfde subbepa ling achter het eerste aandachtstreepje is toege voegd 'met daarbij behorende ondergeschikte kan toorfunctie, kantine en magazijnruimte', in de be stemming persoonlijke dienstverlenende bedrijven achter hel tweede aandachtstreepje is de opper vlakte van 100 m^ verruimd naar 200 m'^. Ook bij de bestemming maatschappelijke doeleinden acinter het derde aandachtstreepje is de oppervlakte van 100 m^ verruimd naar 200 m^ De zinsnede 'met een baiiefunctie' is geschrapt. Achter het vijfde aan- dachtstreepje is de bestemming 'daghorecabedrij- ven' gewijzigd in de bestemming 'Horeca klasse i', tenwijl de oppervlakte Is verdubbeld van 200 m^ naar 400 m^ In sub 3.1 aanhef Is achter de zinsnede'lid 1'toe gevoegd '1.1.' en is onder a. het zinsgedeelte 'en 1.2.' geschrapt, In hetzelfde sub 3.1 Is het bepaal de in d. geschrapt en e. en f. vernummerd tot d. en e. b. Aan artikel 7 Is de bestemming 'Kantoren Wonen, K+W' toegevoegd. Lid 1 is als volgt aangepast: 'IDoelelndenomschrljvIng 1.1. De op de kaart ais zodanig aangewezen gron den zijn bestemd voor kantoren, met de daar bij behorende gebouwen, andere bouwwerken, erven en open terreinen. Een dienstwoning is uitsluitend toegestaan ter plaatse van de aan duiding 'dienstwoning' op de kaart. 1.2. In afwijking van het bepaalde in lid 1.1 zijn de gronden ter plaatse van de bestemming 'Kan toren Wonen' eveneens bestemd voor woon- doelelnden, waarbij geldt dat deze functie uit sluitend op de verdiepingen van de gebouwen mag worden gerealiseerd.' 0. Artikel 16 is aangevuld met een nieuw lid 3 met de volgende Inhoud: '3. Vrijstelling Burgemeester en wethouders zijn bevoegd vrij stelling te verlenen van het bepaalde In lid 2 In zake de hoogte van bouwwerken, indien de hoogte van de bouwwerken waarvoor vrijstelling wordt verleend niet meer bedraagt dan 1,80 me ter.' d. In artikel 20, lid 1 is een nieuw sub d. toegevoegd dat als volgt luidt: 'ter plaatse van de aanduiding "horecaterrassen toegestaan' zijn de gronden me de bestemd voor een terras ten behoeve van een horecavestlging;'. In lid 3.1 is de zinsnede 'tot een diepte van 2 meter uit de grens van' geschrapt. e. In artikel 32, lid 4, sub 4.2. is achter de zinsnede 'in lid 1.2 en 1.3' toegevoegd de zinsnede 'van dit arti kel te beslissen'. f. Aan artikel 33, lid 1 zijn de wijzigingsbevoegdheden h., I. ,j. en k. toegevoegd: 'h. het wijzigen van de bestemming "Centrumdoel einden -C-in de bestemming 'Centrumdoelein den, klasse I -Cl-waarbij waarborgen moeten bestaan omtrent het voorkomen van een aantas ting van de ruimtelijke kwaliteit van de omgeving (zie kaartblad 3 en 4); i. het wijziging van de bestemming 'Centrumdoel- elnden, klasse I-CI-' in de bestemming 'Kantoren Wonen -K+W-)', waarbij waarborgen moeten bestaan omtrent het voorkomen van een aantas ting van de ruimtelijke kwaliteit van de omgeving; j. het wijzigen van de bestemming 'Kantoren Wo nen -K+W-' in de bestemming 'Centrumdoeleln- den, klasse I-CI-', waarbij waarborgen moeten bestaan omtrent het voorkomen van een aantas ting van de ruimtelijke kwaliteit van de omgeving; k. het verwijderen dan wel het toevoegen op de kaart van de aanduiding 'monument', 'beeld bepalend pand of object' of 'karakteristiek ele ment' Indien dat naar aanleiding van een nadere Inventarisatie van de cultuurhistorische waarde van bouwwerken van belang wordt geacht.' g. In artikel 33, lid 2 is de wijzigingsbevoegdheid f 'Gebied grens wijzigingsbevoegdheid VI - Diek- huus' geschrapt en een nieuw sub g. is toege voegd met de volgende inhoud: 'g. Gebied 'grens wijzigingsbevoegdheid VN' - Waterweg - Wijziging is toegestaan in de bestemmingen 'Woondoeleinden -W-', Woondoeleinden, au toboxen -W(ab)-' en 'Erf -E-', waarbij binnen de bestemming 'Woondoeleinden', uitsluitend grondgebonden woningen mogen worden ge realiseerd; - het aantal te realiseren woningen bedraagt maximaal 7; - de diepte van de woningen bedraagt maximaal 12 meter; - de niet te bebouwen gronden dienen te wor den bestemd als 'Erf', met een maximaal be bouwingspercentage van 50%; - het wijzigingsplan dient met betrekking tot het bouwen van hoofdgebouwen ten minste voor schriften te bevatten omtrent de hoogte van gebouwen waarbij moet worden voldaan aan een goothoogte van maximaal 5 meter en een nokhoogte van maximaal 8,5 meter; - de woningen dienen te worden uitgevoerd met een steile kap; - de woningen dienen afzondertijk herkenbaar te worden vormgegeven; - het wijzigingsplan dient voorschriften te be vatten omtrent het parkeren, waarbij als uit gangpunt geldt dat voldaan moet worden aan de normen uit de CROW-publicatie 182; Par- keercljfers - Basis voor parkeernormering.' Plankaart a. de bestemming 'Bedrijfsdoeleinden' met de nadere bestemming opslagbedrijf op het perceel Watenweg 37 In Middelharnis is geschrapt. Het daarachter lig gende bouwvlak met dezelfde bestemming is met 5 meter In zuidelijke richting uitgebreid overeen komstig de actuele situatie. b. de bestemming van het pand aan de West-Achter weg in Middelharnis gelegen achter het pand Voor straat 19 is gewijzigd van 'Gemengde doeleinden klasse B' met de nadere bestemming detailhandel in de bestemming 'Woondoeleinden' met de nade re bestemming autoboxen, tenwijl de bestemming van het naastgelegen pand achter het pand Voor straat 21 en 23 is gewijzigd van de bestemming 'Woondoeleinden' met de nadere bestemming au toboxen In de bestemming 'Gemengde doeleinden klasse B' met de nadere bestemming detailhandel. c. de medebestemming tot daghoreca toegekend aan het pand Beneden Zandpad 168 in Middelharnis is geschrapt; d. het bouwvlak op het perceel Langeweg 13 in Som melsdijk is aangepast en de tuinbestemming is eveneens aangepast. e. de medebestemming tot detailhandel ter plaatse van het pand Oostdijk 1 in Sommelsdijk is ge schrapt. f. In het bouwvlak voor het pand Oranjestraat 6 in Sommelsdijk dat gedeeltelijk mede bestemd is voor detailhandel is aan de achterzijde een gedeelte van het naastgelegen perceel opgenomen. Deze be stemming is In overeenstemming met de eigen domssituatie gebracht. g. het bouwvlak met de bestemming 'Maatschappelij ke doeleinden' op het perceel Steneweg 1 te Mid delharnis is zowel in noordwestelijke als in noord oostelijke richting met 2,5 meter verruimd. h. de bestemming van het pand Beneden Zandpad 19 te Middelharnis is gewijzigd van 'Centrumdoelein den, klasse 1' naar 'Kantoren en Woningen -K-i-W-'. i. de bestemming van het oostelijk gedeelte van het pand Beneden Zandpad 7 te Middelharnis is gewij zigd van 'Maatschappelijke doeleinden' in 'Cen- trumdoelainden, klasse I -CI-'. Op de bestemming 'Verblijfsdoeleinden' aan de voorzijde van het ge bouw is de aanduiding 'horecaterras toegestaan' opgenomen. Deze aanduiding is ook toegevoegd aan het renvooi. j. de bestemming van het pand Oostelijke Achterweg 84 in Middelharnis is gewijzigd van 'Woondoelein den' met de nadere bestemming autoboxen in de bestemming 'Kantoordoeleinden', k. de bestemming van het pand Oostelijke Achtenveg 86 In Middelharnis Is gewijzigd van 'Woondoelein den' met de nadere bestemming vrijstaande woning in de bestemming 'Kantoordoeieinden'. I. het bouwvlak van het pand Oostelijke Achtenweg 82 in Middelharnis is naar achteren uitgebreid met een diepte van 25 meter. m.de aanduiding 'beeldbepalend pand en object' ter plaatse van het pand Zandpad 122 in Middelharnis Is geschrapt. n. de omvang en de begrenzing van de Sommelsdijk se havenkom is aangepast. o. de aanduiding 'beeldbepalend pand en object' is toegevoegd ter plaatse van de panden Sint Joris Doelstraat 11 en 13, alsmede Oost Indische Hoek 1, alle in Sommelsdijk. p. de bestemming van het pand Dijkstraat 48 in Som melsdijk is gewijzigd van 'Maatschappelijke doel einden' in de bestemming 'Woondoeleinden' met de nadere bestemming vrijstaande woning. q. het bouwvlak met de bestemming 'Bedrijfsdoelein den' en de nadere bestemming opslagbedrijf op het perceel Kortewegje 36 in Sommelsdijk wordt ver schoven naar de oostzijde van het perceel en aan dit pand is de bestemming 'Woondoeleinden -W- toegekend'. r. de muren bij de Voorstraat/Ringzijde van de Ach terwegen in zowel Middelharnis als Sommelsdijk zijn ingetekend. Evenzo is ingetekend de muur be horend bij de vroegere gevangenis van het voor malige Kantongerecht op het perceel Dijkstraat 48 in Sommelsdijk. s. De bestemming van het pand Ring 40/42 in Mid delharnis is gewijzigd van 'Woondoeleinden' met de nadere bestemming dienstveriening in de bestem ming 'Maatschappelijke doeleinden'. t. Ter plaatse van het pand Ring 6/8 in Middelharnis is in de bestemming 'Woondoeleinden' de medebe stemming tot daghoreca geschrapt en aan de ach terzijde van het perceel grenzend aan de Westelij ke Achterweg is de bestemming 'Bedrijfsdoelein den' met de nadere bestemming bakkerij geschrapt. In de plaats komt de bestemming 'Woondoeleinden' met de nadere bestemming vrijstaande woning. Tegen het besluit van de raad kunnen gedurende de termijn van terinzagelegging (genoemde termijn van zes weken) bedenkingen worden ingediend bij Gede puteerde Staten van Zuid-Holland. Deze bedenkingen dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend en dienen te worden gericht aan Gedeputeerde Staten van ZUid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Ook het indienen van mondelinge bedenkingen is mo gelijk. Hiervoor dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de terinzagelegging, een te lefonische afspraak te worden gemaakt via telefoon nummer 070 - 441 69 30. De bedenkingen kunnen worden ingediend door degenen, die tijdig hun ziens wijze omtrent het ontwerpbestemmingsplan hebben kenbaar gemaakt bij de gemeenteraad, alsmede be langhebbenden die aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Deze bevoegdheid komt ook toe aan hen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die de raad heeft aangebracht ten op zichte van het ontwerpplan. Kapvergunning verieend aan: - M,P TIeieman, Ringstraat 49, Sommelsdijk - drie bo men (coniferen) in voortuin (07,03.2006). (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders, Postbus 13240 AA Middelharnis, Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, tel, 0187 - 47 55 79 of 47 55 88, Ontvangen aanvraag om monumentenvergunning Een aanvraag om een monumentenvergunning is ont vangen van: - College van kerkrentmeesters Nederiandse Her vormde Gemeente voor het wijzigen van de dakbe dekking van het kerkgebouw op het perceel Nieuw straat 27 te Stad aan 't Haringvliet (24-02-2006). Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van; - SOPOGO voor het verbouwen van een schoolge bouw op het perceel Prinses Marijkestraat 1 te Mid delharnis (23-02-2006) (rectificatie); - W.A. Taaie voor het oprichten van een kantoorunit op het perceel Mercatonveg (ong.) te Middelharnis (06- 03-2006); wsmit' Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het wijzigen van de voorgevel door het verwijderen van een kozijn en het plaatsen van een schuifpui op het adres Boomgaardpad 30 te Ooitgensplaat (ont vangen op 8 maart 2006); - het bouwen van een berging bij de woning op het adres Molendijk 51 te Ooitgensplaat (ontvangen op 3 maart 2006). - Eetcafé Het Schippershuis voor het vergroten van een balkon op het perceel Haven 2 te Stad aan 't Ha ringvliet (06-03-2006); - Visser Visser Registeraccountants voor het wijzi gen van een entree op het perceel Koningin Juiiana- weg 56 te Middelharnis (06-03-2006). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - G.J. Breur voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Prins Bernhardlaan 136 te Middelharnis (07-03-2006); - C. de Geus voor het plaatsen van een overkapping op het perceel Reiger 3 te Sommelsdijk (07-03- 2006); - TW. Voiker voor het wijzigen van gevels, het vergro ten van een balkon en het oprichten van een berging op het perceel Zeedijk 52 te Stad aan 't Haringvliet (07-03-2006); - R. OIofsen voor het plaatsen van een balustrade op een dakterras op het perceel Zandpad 112 te Mid delharnis (08-03-2006); -A. Bosman voor het plaatsen van een berging en een overkapping op het perceel Zernikeweg 12 te Middelharnis (09-03-2006); - A.A. Venivers voor het plaatsen van 3 dakvensters en het isoleren van een dak op het perceel Binnenweg 15 te Sommelsdijk (10-03-2006). Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - VOC II b.v voor het slopen van diverse panden op de percelen Zandpad 116 t/m 126 te Middelharnis (08-03-2006). Tijdelijke gedoogbeschikking (voor de duur van 1 jaar) genomen voor: - de heer C.M. Wiilemsen, (Menheerseplein 3) - dak kapel op de recreatiewoning Menheerseplein 3 (06- 03-06); - de heer J.R Boogaard, (Menheerseplein 23) - dak kapel op de recreatiewoning Menheerseplein 23 (06- 03-06). (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, tel. 0187-47 55 86. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruim telijke Ordening tijdelijke bouwvergunning (voor de duur van 5 jaar) te vertonen aan: - Gemeente Middelharnis voor het oprichten van een tijdelijke toiletvoorziening op het perceel Westha vendijk 4 te Middelharnis. Met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verienen aan: - Bouwvereniging Sommelsdijk voor het oprichten van 59 woningen, een kantoor en een wijkcentrum aan de Spenwer te Sommelsdijk. En met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 51lid 3 van de Wo ningwet bouwvergunning te vertenen aan: - ING FBN voor het aanbrengen van zonwering en re clame op het perceel Beneden Zandpad 170 te Mid delharnis. Deze aanvragen liggen met ingang van 20 maart 2006 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Ge durende deze termijn kan iedereen schriftelijk beden kingen tegen de plannen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1,3240 AA Middeihamis. Tevens zijn burgemeester en wethouders voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verienen aan: - F.R. Putters voor het wijzigen van gevels en het op richten van een schuur op het perceel Moienlaan 31 te Sommelsdijk (rectificatie). Deze aanvraag ligt met Ingang van 13 maart 2006 ge durende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedu rende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkin gen tegen het plan naar voren brengen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 21 maart 2006 om 13.00 uur in het gemeen tehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op dinsdag 28 maart 2006 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Oude-Tonge. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. ïodiogifi Jolionow^ 45, Posibus 53240 AA Middellmmis, tjiteme): www:rtidd8ltiarois,nl tel. (0187) 47 55 55 fox 47 55 47 emai: infotmitkfelkornis.nt, Opemngstijden: mo t/m vr 08.30 tof 12,00 ai 13.00 tot 1Ó.30 our. Tevens maken zij bekend dat een aanvraag om sloop vergunning is ontvangen voor: - het slopen van een loods en het venAdjderen van as besthoudende materialen op het adres Tilsedijk 4 te Den Bommel (ontvangen op 7 maart 2006). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén be zwaarschriften worden Ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verieend voor het wijzigen van de gevels van de woning op het ^XSBS SK^K^SB^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 4