Nieuws iseo eiiahd^i-iiieuws Middelharnis uit de kerken zzz GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND i 1 -.MfsM^je^midÊ^MSsasx.; ■J«P-il»J,JilR'T8l. ^^S3 VRIJDAG 24 FEBRUARI 2006 GEMEENTE Vergaderdata De Gemeenteraad komt op 2 maart 2006 om 19.30 uur voor een vergadering bijeen. Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis en wel bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2 te Goedereede, Hier kan ook een exemplaar van de agenda worden afgehaald. Tevens liggen de stukken ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf mi nuten het woord te voeren over geagendeerde onder werpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit ten minste 4 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, tele foonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl De eerstvolgende vergadering van de Commissie Be zwaarschriften vindt plaats op 1 maart 2006 om 14.00 uur. Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen Op 13 februari 2006 voor: - het gewijzigd uitvoeren van een reeds vergund bouwplan voor vergroten van de woning op het per ceel Wilhelminaweg 38 te Ouddorp. Op 15 februari 2006 voor: - het veranderen van de dakkapellen op de woning op het perceel Langeweg 16a te Stellendam; - het gedeeltelijk veranderen van de voorgevel van de bedrijfshal op het perceel Zuidweg 4 te Ouddorp. Op 16 februari 2006 voor: - het vergroten van de bijkeuken op het perceel Mr. Iman Caustraat 51 te Stellendam. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een re guliere bouwvergunning is ontvangen Op 13 februari 2006 voor: - het plaatsen van een schuur op het perceel Kelder- weg 19 te Ouddorp. Op 14 februari 2006 voor: - het plaatsen van een invalide appartement op het perceel Westduinweg 1 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 28 februari 2006 in het gemeentehuis te Oude Tonge. De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie (gemandateerde behande ling) is op 1 maart 2006 in het gemeentehuis te Goe dereede. Deze vergaderingen zijn belden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Bel<endmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het vigerende bestemmingsplan 'Dorps gebied Stellendam' teneinde het realiseren van een bouwplan op het perceel Oranjeplein 10 te Stellen dam, in planologisch opzicht mogelijk te maken. Het bouwplan omvat: - het realiseren van in totaal vijf winkelruimten; - het realiseren van in totaal zes (starters)apparte- menten met bergingen en; - het realiseren van in totaal vier garages. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende bescheiden met ingang van 27 februari 2006 gedurende een periode van zes weken tijdens de openingstijden van het gemeentehuis voor een ie der ter inzage bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. In de bij de betreffende aanvraag behorende ruimte lijke onderbouwing is een nadere motivering gegeven omtrent de onderhavige (bouw)plannen. Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een ieder zijn zienswijze schriftelijk en mondeling (na afspraak) kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Op 20 maart 2006 zal er vanaf een 20.00 uur een in loopavond gehouden worden om kennis te kunnen ne men van genoemd bouwplan. Deze avond zal gehou den worden in 't Haegse Huus, Haagsestraat 4a te Stellendam. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het vernieuwen van een blokhut op het perceel Ha venweg 12 te Ouddorp; - het vergroten, het wijzigen van de gevels, het plaat sen van een overkapping en het vernieuwen van het dak van de recreatiewoning op het perceel Prinsen hof 60 - Oude Nieuwlandseweg 53 te Ouddorp; - het vergroten van de recreatiewoning op het perceel Het Oude Nieuwland 125 - Oude Nieuwlandseweg 11 te Ouddorp; - het veranderen van de neonveriichting aan de apo theek op het perceel Boompjes 3-5 te Ouddorp; - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Braamstove 5 te Ouddorp; - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Braamstove 7 te Ouddorp; - het plaatsen van een schuur en het vergroten van de recreatiewoning op het perceel Veermansplaat 51 - Noordzeepark te Ouddorp; - het vergroten van de woning op het perceel Bienin- gen 35 te Ouddorp; - het vernieuwen van de kozijnen in de voorgevel van de woning op het perceel Keldenweg 22 te Ouddorp; - het veranderen van de achtergevel van de woning op het perceel Willem de Jagerstraat 36 te Stellen dam; - het plaatsen van een duivenhok op het perceel Ge- leedststraat 14 te Ouddorp; - het plaatsen van een bijkeuken aan de woning op het perceel Hoge Pad 45 te Ouddorp; - het vergroten van de recreatiewoning op het perceel Veermansplaat 3 - Noordzeepark te Ouddorp; - het vergroten van de woning op het perceel Hof dijksweg 49 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het vernieuwen van een schuur op het perceel Kel- denweg 62 te Ouddorp; - het plaatsen van een berging en het vergroten van de woning op het perceel Spaanseweg 6 te Oud dorp. Verleende sloopvergunning voor: - het slopen van een woning en twee varkenskotten op het perceel Havenweg 21 te Ouddorp; - het slopen van een woning en twee schuren op het perceel Dirkdoensweg 47 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrij gen. Wijziging verordening Het college van burgemeester en wethouders heeft in haar vergadering van 14 februari jl. vastgesteld de Vergoedingsregeling vrijwilligers bij de gemeentelijke brandweerDeze verordening is op 1 februari 2006 in werking getreden en ligt op het gemeentehuis, Staf bureau Facilitaire Zaken, ter inzage. Tegen betaling der kosten is zij algemeen verkrijgbaar. ;Jrariinweg 2,. Goedereede, Pcisll)tó^:32pZGÖ yf*^fi-w*ifeifeiferae4il:i§fe^!^^ ■fr)iiafege!n*»i(e!«Ss%eèè(^^ ::!^iii^5l|^i<SQ, wo «jdö?;flé|S> |p!^'tó'p#|S^ sd6r»tó^ó«ii£t bmetBjiéiiïtij^ ^SB Commissievergadering De Vaste commissie van advies voor de bezwaar schriften komt op woensdag, 1 maart 2006 om 19.10 uur voor een vergadering bijeen. De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken. Voornemen verlenen bouwvergunning Artil<el 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een reguliere bouwver gunning te verlenen aan: - Aannemersbedrijf 0. van der Klooster Zn voor het vergroten van een woning op het perceel Nolleweg lOteMelissant. Deze bouwplannen passen niet in het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het mogelijk om vrijstelling te verlenen zodat het bouwplan toch gerealiseerd kan worden. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kantooruren van 27 februari t/m 10 april 2006 de stuk ken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voor straat 15 te Dirksland, sector Ruimtelijke Zaken. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders. Ook het indienen van mondelinge zienswijzen is mogelijk. Hien/oor kunt u (tijdig) contact opnemen met de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvorming plaats vinden. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken in gevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is binnen gekomen van: - L. Knöps voor het vergroten van de woning op het perceel Binnenweg 25, Melissant. dat een aanvraag om lichte bouvin/ergunning is bin nengekomen van: - J. Kriek voor het aanbouwen van een keuken, het plaatsen van een dakkapel en het plaatsen van een onderkelderde berging. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen Vergaderingen maart 2006 In de maand maart is een openbare vergaderingen gepland, namelijk op: - 2 maart 2006: gemeenteraad (19.30 uur). De vergaderingen worden gehouden in het gemeen tehuis. Burgers kunnen gebruikmaken van het spreek recht, mits dit tenminste 48 uur tevoren is gemeld aan de griffier. Vergaderstukken liggen een week voor de vergade ring in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. Beslissingen Algemene wet bestuursreclit Verleende vergunningen/ontheffingen - J.L. Minnaar, Gladiolenstraat 6, Sommelsdijk - uit breiden woning (140206); - A.T Mulder, Ringstraat 69, Sommelsdijk - slopen op slagberging, Knorrenburg te Sommelsdijk (150206); - J.A. van Rijswijk, Klinkerlandseweg 19, Nieuwe-Ton- ge - oprichten berging/dierenverblijf (160206); - J. Lodder, Steneweg 74, Middelharnis - tot uitbrei den woning (170206); - A. Vogel, van Beukelaarweg 2A, Bleskensgraaf - in nemen standplaats voor verkoop van brood, koek en bezwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend voor het organiseren van een kledinginzameling aan: - Stichting Aktie '68 voor maart/april 2006; - Stichting Kinderieed juni 2006; - Stichting Kovamo voor september 2006; - Stichting Kuren met Reuma voor december 2006. (Besluiten zijn verzonden 9-2-2006). Vergunning/ontheffing verleend aan: - Bizon Buitenreclame voor het plaatsen van borden t.b.v. campagne 'Kies bewust voor je naaste' van Kerken in Actie (16-2-2006). Lichte bouwvergunning verleend aan: - Timmerbedrijf Ammeriaan voor het verbouwen van een woning op het perceel Molendijk 67, Herkingen (15-02-2006); - L. Doorn voor het veranderen van de gevels van een woning op het perceel Emmalaan la, Dirksland (15- 02-2006). Reguliere bouwvergunning verleend aan: -A.M. Sieiing-MIjnders voor het oprichten van een be- drijfsloods op het perceel Provincialeweg 7, Melis sant (15-02-2006); - A.M. Sieling-Mijnders voor het oprichten van een be drijfswoning op het perceel Provincialeweg 9, Melis sant (15-02-2006); - J.J. Doorn voor het veranderen van een schuur op het perceel Oudewei 12, Dirksland (15-02-2006). Sloopvergunning verleend aan: - ABB Ontwikkeling B.V. voor het slopen van twee schuren en een keet op het perceel Peuterdijk 21, Herkingen (17-02-2006); - A.J. Mijnders voor het slopen van een deel van de kap van een woning en een volledige garage op het perceel Binnenweg 21, Melissant (17-02-2006). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is bekend gemaakt. De datum van bekendma king is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwach ten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaar schrift - aan de Voorzieningenrechter van de Recht bank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorzie- ning vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht ver schuldigd. ^li^^t||!p5liaii;tft%7:Z6CtrbW Wernel: wwwèfetónlji ■ê^i0^m:0liii^$t^Ml2m er. 13,30 WtiCOrar, banket aan de Zweedsestraat te Stad aan 't Ha ringvliet op donderdagmiddag van 13.30 uur tot 17.00 uur aan de Oranjestraat te Nieuwe-Tonge op dinsdag van 08.00 uur tot 12.00 uur voor 2006 (170206); - W. van der Waal, Kerkstraat 15, Nieuwe-Tonge - in nemen standplaats voor verkoop van haring aan de Doetinchemsestraat te Middelharnis op zaterdag van 09.00 uur tot 17.00 uur van 1 mei t/m 30 september 2006(170206). Verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen - S.H. van Driel, lepenlaan 12, Middelharnis - plaat sen ertafscheiding (170206). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derdenjbelanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift Indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - M. van der Sluijs voor het uitbreiden van een woning op het perceel Molenweg 56 te Sommelsdijk (15-02- 2006). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - Bewoners Singelkade 76 t/m 84 te Middelharnis voor het oprichten van een ertafscheiding op de percelen Singelkade 76 t/m 84 te Middelharnis (14-02-2006); Bewoners Singelkade 42 t/m 52 te Middelharnis voor het oprichten van een ertafscheiding op de percelen Singelkade 42 t/m 52 te Middelharnis (16-02-2006). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verienen aan: - St. Zorg en Verpl. Goeree-Overflakkee voor het ver anderen/oprichten van appartementen met gemeen schappelijke voorzieningen (bouwdelen C -i- D) op het perceel Koningin Julianaweg 59 te Sommelsdijk; en met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - R.F van Dijk voor het uitbreiden van een woning en Gewijzigde dienstverlening I In verband met de gemeenteraadsverkiezingen op dinsdag, 7 maart a.s. is er die avond geen avond- 1 openstelling. i Aangevraagde vergunnungen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is ontvangen voor: - het bouwen van een berging bij de woning op het adres Julianastraat 17 te Oude-Tonge (ontvangen op 14 februari 2006); - het bouwen van een dakkapel en een aanbouw bij de woning op het adres Lesje 4 te Achthuizen (ont vangen 14 februari 2006). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verleend voor - het plaatsen van een reclamebord op het adres Boe zemweg 6 te Oude-Tonge (besluit verzonden 15 fe bruari 2006), Tevens maken zij bekend dat een reguliere bouw vergunning is verleend voor: - het uitbreiden van één rijwielberging bij de woningen aan de Nassaustraat te Den Bommel (besluit ver zonden op 13 februari 2005); - het veranderen van een voormalig winkelpand in 5 wooneenheden op het adres Molendijk 34 te Oolt- gensplaat (besluit verzonden 17 februari 2006); - het uitbreiden van een machineberging op het adres Noordzijdsedreef 2 te Ooitgensplaat (besluit verzon den 16 februari 2006). Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overff^kkee Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Meldingen ex artikel 8.40 Wet milieubeheer 1. Rijk Zwaan Breeding B.V, Molenweg 17 te Oude- Tonge (Besluit glastuinbouw milieubeheer); 2. Munsters, Langeweg 21te Oude-Tonge (besluit ak kerbouwbedrijven milieubeheer); 3. Tinq, Rijksweg N 57 te Goedereede (Besluit tank stations milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 27 februari 2006 het oprichten van een garage/oarport op het perceel Lieve Vrouwepoldersedijk 14 te Stad aan 't Haring vliet. Tevens is het college van burgemeester en wethou ders voornemens ommet toepassing van artikel 21lid la van de bestemmingsplanvoorschriften van het be stemmingsplan 'Dorpsweg Zuid De Staver' bouw vergunning te verienen aan: - A.A. Lokker voor het plaatsen van een berging op het perceel Pimpelmees 57 te Sommelsdijk. Deze aanvragen liggen met ingang van 27 februari 2006 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk be denkingen tegen de plannen naar voren brengen tjij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Post bus 1, 3240 AA Middelharnis. Koningin Wianoweg 45, Postbus 13240 AA Middelharnis, Internel: vw/w.middelhorms.nï. Tel. |0187) 47 55 55 fm 47 55 47 e-moil; in(o9middeHarnis.ftl. Openingsliidwi; ma l/itiw 08,30 tot 12.00 en 13.00 tol 16.30™. Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaar schrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onvera/ijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mo gelijkheden Informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 28 februari 2006 Tijdstip locatie 13.30-14.15 uur/gemeente huis Oostflakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 28 februari 2006 Tijdstip locatie :14.15-17.00 uur/ gemeente huis Oostflakkee, Eisenhower- laan 1 te Oude-Tonge. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die vooreen ie der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt op nemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Eissniiowerlaon I,fostbus75,325i2HOude-Tos9e. fctemet: ww.ooslffctóee.nl. Tel. (0187) M 71 00 fox64 71 99/ frmait: info^oosffiokiee.nl Openlngstijdefi; lïio t/m vf 08.00 tot 12.00 en 13.00 tot 17.00 ui;r, else eerste ert defde dinsdag van de maand 's OYondsgeopefïdvon 16.00 tot 19.30 trttr. ,^5^--^^?^=^^^ gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uuren 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Oostflakkee te Oude-Tonge (nrs. 1 en 2) en Goe dereede (nr. 3). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien. kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18 00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (0187 - 48 81 11 Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-488111). Owoisweg toste 3!3, 3240AH MkldeDiorais. U. (0)87) 48 81 Ti/ fe4881 99/E-Mit:info@isjo.nl/Giofïoitiip(OI871i!877 11 .WilieéWten: (0187) 48 81 31 of mi'iieuiladncii^isgo.n! :9pet8ngsfijden: mo l/ra vt 08.30 lof 12.00 en 13.00 tol 16.30 m. 'Owtifcgstotion: Joliowespoldersweg 19, Middelhatnii, tel.fölST) 48 68 50 iii:Ml/tpv(0S30-li,45en 13.00.16.45, zo 10.00-12.00. sggaggim PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND Beroepen te Almere (g.v. Flevoziekenhuis), ds. R.J.K. Veenstra te Maartensdijk (ged. dienst), die dit beroep heeft aangenomen; te Amersfoort-Vatliorst, ds. P.L.R. van der Spoel te Harderwijk; te Den Burg - Texel (geref.), kandidaat J. Glazema te Amster dam; te Fijnaart c.a. (geref.), ds. A.G.E. Klap te Temeuzen, die dit beroep heeft aangeno men; te Monster (herv.), ds. P.J. Visser te Den Haag; te Schalkwijk en t Goy (herv.) en Werkhoven (herv.), kandidaat M.P.D. Barth te Langbroek; te s-Grevelduin-Vrijhoeve- Capelle (herv.), ds. J. van Dijk te Ridder kerk; te Sibculo (geref.), kandidaat H.O. ter Beek te Soest; te Uithoorn, ds. C.H. Oechies te Nieuw- en St. Joosland-Ritthem, die dit beroep heeft aangenomen; te Utrecht (Nico- laïkerk), ds. G.R. Peetoom te Groningen- Zuid (pt), die dit beroep heeft aangenomen; te Veenendaal (herv. wijkgem 3. Oost), ds. A.J. Kunz te Groot-Ammers; te Veere (prot. gem. i.w.), ds. G. Klein te Nieuwerkerk op Dui- veland, die dit beroep heeft aangenomen; te Waddinxveen (herv. Wijkgem. Oost), ds. P.J. Visser te Den Haag; te Woubrugge (geref.), kandidaat E.B. Mandemaker-Dieleman te Berkel en Rodenrijs, die dit beroep heeft aan genomen; te Zwolle (diaconaal predikant), ds. L.P. Miedema te Amsterdam (pt.). Aangenomen naar Bennekom (herv.; wijk gem. 2), ds. J.C. Minnema te Lisse; naar Koog-Zaandijk (herv.), ds. F.S.J. van der Sar te Zaandam (beperkte werktijd); naar Maas sluis Oost (prot.gem i.w.), ds. C.M. Schreu- der te 't Woudt-Den Hoorn; naar Ommeren (herv.), kandidaat W. van Laar te Utrecht; naar Sirjansland (herv), ds. R.D. Kwint te Trois-Rivieres (Quebec, Canada); naar Val kenburg, Z-H (geref.), ds. E.R.V. Schudde- beurs te Houten; naar Zwammerdam (prot. gem., deeltijd), ds. P. Wilschut te Alphen aan den Rijn; naar Zwijndrecht (wijkgem. Cen trum), ds C.G. Visser te Renswoude. Bedankt voor Alphen a/d Rijn (herv. wijk gem. Sionskerk), ds. P.J. Visser te Den Haag; voor Goudswaard (herv.), ds. R.D. Kwint te Trois-Rivieres (Quebec, Canada); voor Rid derkerk (herv. Singelkerk), ds. J.H. Lammers te Krimpen aan den IJssel. HERSTELD NED. HERV. KERK Bedankt voor Maartensdijk, ds. W.J. op 't Hof te Nederhemert. GEREE KERKEN (VRIJG.) Aangenomen naar Amersfoort-Centrum, ds. J.B. Wilmink te Axel (miss. dienst Gent), die bedankte voor Amersfoort-Hoogland. NED. GEREE KERKEN Beroepen te Voorthuizen/Barneveld, kandi daat W. Dijksterhuis te Barneveld, voorheen predikant in de geref. kerk vrijg. H: CHR. GEREE KERKEN Beroepen te Dordrecht-Centrum, ds. J.M.J. Kieviet te Rotterdam-Kralingen. Bedankt voor Zaamslag, ds. C.J. Droger te Vlaardingen. Hï GEREE GEMEENTEN Beroepen te Brakel en te Nijkerk, ds. B.J. van Boven te De Valk-Wekerom; te Moer- kapelle'en te Tricht-Geldermalsen, ds. A. Schreuder te Rijssen-Zuid; te Nieuwdorp. ds. A.J. Gunst te Nieuwerkerk: te Ouddorp, ds. P. Melis te Veen; te Oudemirdum. ds. A. Verschuure te Krabbendijke. Bedankt voor Aalburg, ds. W.J. Karels te Hardinxveld-Giessendam; voor Leiderdorp, ds. A. Schreuder te Rijssen-Zuid; voor Nieuw Beijerland en voor Scherpenzeel, ds. C. Hogchem te Barneveld; voor Rotterdam- Zuidwijk, ds. J.S. van der Net te Houten. GEREE GEM. IN NEDERLAND Bedankt voor 's-Gravendeel, ds. A. Schul- tink te Bruinisse.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 2