MEDISCHE DIENSTEN Middelharnis EIIAriDEn-ttlEUWS GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND ai^BMXS^MSB van vrijdag 3 februari 2006 t/m zondag 5 februari 2006 PAGINA 10 VRIJDAG 3 FEBRUARI 2006 GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen Op 23 januari 200§ voor: - het plaatsen van een schuur bij de recreatiewoning op het perceel Veermansplaat 51 - Noordzeeparl< te Ouddorp. Op 24 januari 2006 voor: - het plaatsen van een dakl<apei op de woning op het perceel Volgerblok 22 te Ouddorp. Op 25 januari 2006 voor: - het gedeeltelijk veranderen van de indeling van de woning op het perceel Hazersweg 23 te Ouddorp; - het vergroten van de woning op het perceel Bienin- gen 35 te Ouddorp; - het vergroten van de woning op het perceel Mar grietweg 19 te Ouddorp; - het vernieuwen van de kozijnen in de voorgevel van de woning op het perceel Keldenfl/eg 22 te Ouddorp. Op 26 januari 2006 voor: - het veranderen van de achtergevel van de woning op het perceel Willem de Jagerstraat 36 te Stellen- dam; - het plaatsen van een duivenhok op het perceel Geleedststraat 14 te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is ontvangen Op 23januari 2006 voor: - het plaatsen van een schuur en het vergroten van de woning op het perceel Koolweg 6 te Ouddorp. Op 25 januari 2006 voor: - het plaatsen van zes bedrijfsunits op het bedrijven terrein 'Korteweg', Deltageul 43 te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaats vindt op 14 februari 2006 in het gemeentehuis te Oude Tonge. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 15 februari 2006 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agen da's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een veranda aan de recreatiewo ning op het perceel Haringvliet 21 - Noordzeepark te Ouddorp; - het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Molen straat 8 te Goedereede; - het vergroten van de recreatiewoning op het perceel Het Oude Nieuwland 147 te Ouddorp; - het plaatsen van een berging op het perceel West Nieuwlandseweg 9 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: -het plaatsen van een zwembad en het vergroten van een tuinhuis op het perceel Alexanderpark 15 te Ouddorp; - het verlengen van steigers B, C, D en E in de jacht haven van Port Zélande aan de Kabbelaarsbank te Ouddorp; - het vergroten van de woning op het perceel Blien- kerd 3 te Goedereede; - het gewijzigd uitvoeren van een reeds vergund bouwplan voor het uitbreiden van een bedrijfspand op het perceel Meester Snijderweg 18 te Stellendam. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen Commissievergaderingen De commissie Grondgebied en Economische Zaken vergadert op dinsdag, 7 februari 2006 om 19.00 uur en de commissie Maatschappelijke Aangelegenheden en Middelen op donderdag, 9 februari 2006 om19.00 uur. Van deze vergaderingen is vijf dagen voor de verga derdatum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over geagendeerde onderwerpen kan tot 48 uur voor aan vang van de vergadering onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en ondenwerp, worden aan voer u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Bel(endmal<ing Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verienen van het vigerende bestemmingsplan 'Lan delijk gebied, Ie herziening' teneinde het realiseren van een aantal plannen ten behoeve van de op het perceel Hofdijksweg 48 te Ouddorp aanwezige mane ge 'De Goede Reede', in planologisch opzicht moge lijk te maken. De plannen omvatten: a. het uitbreiden van het huidige gebouw van de manege met een oppervlakte van 970 rrf. Deze oppen/lakte zal aangewend worden voor een uitbreiding van de dressuurbak, het realiseren van een ruimte ten behoeve van de opslag van mate rieel, welke benodigd is voor de organisatie van lan delijke en internationale (dressuur) wedstrijden, het realiseren van een archiefruimte, een ruimte waar uit dergelijke wedstrijden georganiseerd kunnen worden, alsmede een douche- en toiletruimte; b. het aanbrengen van een houten omheining met een hoogte van 1.40 meter omtrent het betreffende per ceel en c. het aanbrengen van beplanting zodat het gebouw van de manege aan het zicht wordt onttrokken. Ter voldoening aan bet bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende bescheiden met ingang van 6 februari 2006 gedurende een periode van zes weken tijdens de openingstijden van het gemeentehuls voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. In de bij de betreffende aanvraag behorende ruimte lijke onderbouwing Is een nadere motivering gegeven omtrent de onderhavige (bouw) plannen. Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een ieder zijn zienswijze schriftelijk dan wel mondeling kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kan een afspraak worden gemaakt met een medewerker van de Cluster Ruim telijke ontwikkeling. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeente brengen ter openbare kennis, dat op 16 januari 2006 door hen een verkeersbesluit is geno men. Het gaat om een parkeerverbod over een leng te van 2,50 meter in de woonkern Stellendam, ter hoogte van Nieuweweg 19. Bovengenoemd verkeersbesluit ligt gedurende de openingstijden ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis ter inzage. Tegen dit verkeersbesluit staat voor iedere belang hebbende de mogelijkheid open om bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede, Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp binnen zes weken na de dag volgende op die van deze bekendmaking op grond van de Algemene wet bestuursrecht een met redenen omkleed bezwaarschrift in te dienen. Daar naast kan een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Rechtbank, p/a Arrondissementsrechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam. Hiervoor is griffierecht verschuldigd. H«toteR!iy«*»,gQsdmed6,(>l lè!:;p ,-(5jjii«ng*|fe mo;v« en dB Ö9S49liSlliïflSSÜStei«!|; &A»dogovoi>d bbwndien TOii%^^^ 'van.'Ö§.ÓO'- I2;bO'i)ur'■iïS'-iSïielK^^^^ gevraagd bij de griffier: p.depagter@dirksland.nl of 0187-60 80 80. Voornemen verlenen bouvwergunning artikel 19, lid 3 Wet op de Ruiintelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een reguliere- lichte bouwvergunning te verienen aan: - R.O. Lennartz voor het vergroten van de recreatle- bungalow en het vergroten van de berging op het perceel Buitenplaats 12b, Herkingen; - G. Weecks voor het wijzigen van de gevels van een recreatiebungaiow en het vergroten van de berging op het perceel Buitenplaats 10d Herkingen; K. Klay, voor het vergroten van een woning op het perceel Schaariodijk 73, Herkingen; - P. de Korte voor het vergroten van de recreatiebun gaiow op het perceel Buitenplaats ld. Herkingen; - A.W.J. Stam voor het vergroten van de recreatie bungaiow op het perceel Buitenplaats 17d, Herkin gen; - G. van den Hoek voor het wijzigen van de gevels van een recreatiebungaiow, het vergroten van de berging en het plaatsen van een dakkapel op het perceel Bui tenplaats 8b, Herkingen. Deze bouwplannen passen niet in het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het mogelijk om vrijstelling te verienen zodat het bouwplan toch gerealiseerd kan worden. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kantooruren van 6 februari t/m 20 maart 2006 de stuk ken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voor straat 15 te Dirksland, sector Ruimtelijke Zaken. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders. Ook het indienen van mondelinge zienswijzen is mogelijk. Hien/oor kunt u (tijdig) contact opnemen met de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvorming plaats vinden. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken Ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - L. Doorn voor het veranderen van de gevels van de woning op het perceel Emmalaan la, Dirksland; - A.J. Mijnders voor het vergroten van een woning en het vernieuwen van de garage op het perceel Bin nenweg 21, Melissant; - M. Buth voor het oprichten van een landbouwloods op het perceel Oudelandsedijk 8, Dirksland. Tevens maken zij bekend dat een aanvraag om lich te bouwvergunning is binnengekomen van: - Meijler voor het vergroten van de berging en het oprichten van een blokhut op het perceel Buiten plaats 2d, Herkingen; - A. Markwat voor het oprichten van een schuur op het perceel Vroonweg 19, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen Sluiting Burgerzaken Op donderdag 9 februari 2006 zal het werkveld I Burgerzaken van de gemeente Middelharnis de |- gehele dag voor het publiek gesloten zijn in ver- I Ijand met werkzaamheden aan het systeem. Van- j Uf 10 februari 2006 bent u, tussen 08.30 uur en 112.00 uur en vanaf 13.00 uur tot 16.30 uur, weer van harte welkom. 8 Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - Edudelta Onden/vijsgroep, Schoolstraat 11, Middel harnis - oprichten hekwerk (250106); - L Nelis, Zwaluwstraat 18, Sommelsdijk- oprichten dakkapel (250106); - P.T. van Nimwegen-Sterrenburg, Lieve Vrouwepol- dersedijk 2, Stad aan 't Haringvliet - gedeeltelijk ver nieuwen garage/berging (250106); - H. Slingerland, Middelweg 2, Stellendam - vernieu wen gevelkozijnen,Vingeriing 3-5 (250106); - Ooms Construction, Edison 28, Middelharnis - plaat sen gevelreclame (270106); - H.M. van der Boom, Halsjuk 36, Sommelsdijk - maken constructieve doorbraak (270106); - N. Terreehorst, Halsjuk 34, Sommelsdijk - maken constructieve doorbraak (270106); - A. Dubbeld, Koolmees 69, Sommelsdijk - uitbreiden woning en berging (270106); - H. van Dam, Pr. Bernhardlaan 86, Middelharnis - plaatsen dakserre (270106); - A.A. Venwers, Koolmees 73, Sommelsdijk - oprich ten berging (300106); - L.C. IJsselstein, Geldersedijk 79b, Dirksland - plaat sen schoorsteenkanaal. Singelkade 10 te Sommels dijk (300106); - J.T. van Wezel, Westdijk 7, Sommelsdijk - oprichten blokhut (300106). Verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen: J. van Alphen, Binnenweg 44, Sommelsdijk - oprich ten duivenhok. Westelijke Achterweg 22 te Som melsdijk (250106); R.J.LIVl. Cikot, Kon. Juiianastraat 17, NIeuwe-Tonge - uitbreiden woning, Louis Bouwmeesferplein 9 te Middelharnis (260106); - M.P. van Loenen, Dieklaan 65, Middelharnis - uit breiden woning, Emmalaan 18 en 20 te Middelhar nis (260106); - W.L.A. Middelkoop, Zeedijk 50, Stad aan 't Haring vliet - wijzigen voorgevel. Zeedijk 48 te Stad aan 't Haringvliet (260106); - R. Müllenberg, Marnix Gijsenstraat 31, Sommelsdijk - oprichten woonwagen (300106). bezwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Lichte bouwvergunning verleend aan: - B. Menzel voor het vergroten van een berging en het wijzigen van de gevels van een recreatiewoning op het perceel Bungalowpark Buitenplaats 8d, Herkin gen (24-01-2006). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - Delta Projectpartners B.V. voor hef oprichten van vier woningen op het perceel Julianaweg 9 -i- 9a -i-11 -i- 11a, Melissant (24-01-2006); - R. van Putten voor het vernieuwen van een loods op het perceel Westdijk 10, Dirksland (24-01-2006). N.B. Indien u tegen een besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunnen belanghebbenden op grond van de Alge mene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De datum van bekendmaking is tus sen haakjes achter het besluit vermeld. Het bezwaar schrift wordt dan om advies voorgelegd aan een com missie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voor- zieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rot terdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 7 februari 2006 om 10:00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regionale welstandscommissie vindt plaats op dins dag 14 februari 2006 om 13:30 uur in het gemeente kantoor van de gemeente Oostflakkee, Eisenhower- iaan 1, Oude Tonge. Bmum ISfosüsia'iB;^^ OpeflingsHjdert: m l/m vi (/)Mt!)i;\iiXivi)ÏMyi^4^m.. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Gemeenteblad In het gemeentehuis liggen uitgaven van het Gemeen teblad ter inzage, waarin de volgende algemeen ver bindende voorschriften zijn opgenomen: Vastgesteld door de raad op 6 januari 2006 - Verordening rekenkamercommissie Goeree-Over- flakkee. Dit besluit treedt in werking met ingang van 1 januari 2006. Inspraakronde Burgemeester en wethouders van de gemeente Mid delharnis verlenen inspraak over de volgende zaak: - Nieuwenhuis Planontwikkeling B.V. voor het oprich ten van 2 woningen aan de Zevenster te Stad aan 't Haringvliet. Bovengenoemde aanvraag ligt met ingang van 6 februari 2006 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen zijn zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, Postbus 13240 AA Middelharnis. Ontvangen bouwplan Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - W. Jochems voor het uitbreiden van een woning en het oprichten van een dakkapel op het perceel Kerk straat 55 te Nieuwe-Tonge (25-01-2006). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verienen aan: - W.H. Bakelaar voor het uitbreiden van een woning op het perceel Prins Bernhardlaan 134 te Middel harnis; - J. Cazander voor het uitbreiden van een woning op het perceel Langeweg 97 te Sommelsdijk. Deze aanvragen liggen met ingang van 6 februari 2006 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de plannen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Post bus 13240 AA Middelharnis. Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - A.T. Mulder voor het slopen van een schuur op een perceel aan de Dorpsweg (Knorrenburg) te Som melsdijk (24-01-2006). Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstands commissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 7 februari 2006 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. Vastgesteld bestemmingsplan 'landelijk gebied', gedeelte Fittersweg 1a te Ooitgensplaat Ingevolge het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) maken burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee bekend dat de raad van de gemeente Oostflakkee in zijn verga dering van 13 januari 2006 heeft besloten tot het vast stellen van het bestemmingsplan 'landelijk gebied', gedeelte Fittersweg la te Ooitgensplaat. Het bestemmingsplan ligt met ingang van 6 februari tot en met 20 maart 2006 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage op het gemeentekantoor, Eisenho- weriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeente kantoor is ook iedere eerste en derde dinsdag van de maand geopend tussen 18.00-19.30 uur. Op grond van artikel 27 van de WRO kan een ieder die tijdig zijn/haar zienswijze bij de raad van Oostflak kee kenbaar heeft gemaakt, alsmede een belangheb bende die aantoont dat hij/zij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn/haar zienswijze bij de raad kenbaar te maken, gedurende voornoemde termijn zijn/haar bedenkingen naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het uitbreiden van een recreatiewoning op het adres Havendijk 10-10 te Ooitgensplaat (ontvangen op 18 januari 2006); - het wijzigen van de gevel van de een recreatiewo ning op het adres Zuiddijk 61a-121 te Oude-Tonge (ontvangen op 18 januari 2006). Tevens maken zij bekend dat een aanvraag om regu- liere^iouwvergunning is ontvangen voor: - het realiseren van een bedrijfspand aan de Zonne- kracht, gelegen op het bedrijvenpark Oostflakkee te Oude-Tonge (ontvangen op 20 januari 2006). Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het verwijderen van asbesthoudende materialen uit de woning op het adres Emmastraat 39 te Oude-Ton ge (ontvangen op 24 januari 2006). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouwvergunning is geweigerd voor: - het aanbrengen van reclameborden op het terrein en op de gevel van het pand op het adres Stationsweg 32a te Oude-Tonge (besluit verzonden op 26 januari 2006). Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Ontwerp-beslult Op 19 oktober 2005 is een aanvraag om een revisie vergunning Ingevolge de Wet milieubeheer ontvangen van: 1. Taaie Gas Zeeland B.V. voor het in werking hebben van een gasflessenhandel en het maken van droogijs aan de Edison 39-41 te Middelharnis. Het voornemen is om namens burgemeester en wet houders van de desbetreffende gemeente deze ver gunning te verienen. Aan de vergunning worden voor schriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken De eerstvolgende openbare regionale welstands commissie is op dinsdag 14 februari 2006 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Oude-Tonge. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. Koningin Juiioraw«g 45, Postbi» 1; 3240 AA Midddhoraii. tnteraö: www.middslhomis.nl. U. (0187) 47 55 55 lox 47 55 47 e-möil: in(o8mlddelhofnis,nl Op«ntna«iiN«":'/i" Ö8.30 tot 12.00 en 13.00 tot W.30 uur. Dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Recreatiegebieden' voor het gebruik van de te realiseren bouwwerken en daarnaast een lichte bouvirvergunning is verieend voor: - het bouwen van drie bergingen den dienste van de woonboten op de adressen Steigerdijk 10,12 en 14 te Ooitgensplaat (besluit verzonden op 24 januari 2006). Dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Ooitgensplaat dorp' voor het overschrijden van de afmetingen van het bouwwerk en daarnaast een reguliere bouwvergun ning is verieend voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Weespad 43 te Ooitgensplaat (besluit verzonden op 25 januari 2006). Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaar schrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 14 februari 2006 Tijdstip locatie 10.00 uur gemeentehuis Oostflakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 14 februari 2006 Tijdstip locatie 13.30-17.00 uur/gemeente huis Oostflakkee, Eisenhower- laan 1 te Oude-Tonge. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. tiseotiQwefaiB 1, foabos 75,3JS5 ZH Oude-Tongs. tnl«ti«iww.oosSotesiüL/W. P 87| 64 7f 00 fc« 64 7i 99 *Bw!t iiilo®«BBolééé.itr/C^eni(ij!!ij(fe(!; «io t/«ivf OB-OSlo) 12,00 :Sn'ï3;00 W 17.00 ub, elke eetse en derde dinsdog vondsmoosd :'$;öW!!ids geopsod von 18.00 tot 19.30 inir. liggen ter inzage van zes februari 2006 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Middelharnis (nr, 1). Degene die niet in de gelegen heid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Zienswijzen tegen het ontwerp-besluit kunnen door een ieder m.i.v. de dag waarop het ontwerp-besluit ter inzage is gelegd gedurende zes weken naar voren worden gebracht bij het ISGO, Postbus 313,3240 AH Middelharnis. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11), éw<ir»w^4fl, foslbus 313,3240 AH Middelharnis. Iel. (0167) 48 81 11 Fox 48 85 99 E-moit isloSisgo.nl Gtofwilliin (0187) 48 77 11 Milieuktólen; (0187) 48 81 31 ol itiilieul<lochte«iigo.nl Openingstijden: mo t/m w 08.30 lot 12,00 en 13.00 tot 16.30 uur. Oiwsogslotion: Jofionnespoidenweg 19, Mfddelamis, iel.(0}67) 48 68 50 Openings^;mat/mw08,30-ll,45en 13,00-1645, zo 10,00-12.00, WEEKEND-DIENSTEN ARTSEN Van vrijdagmiddag vijf uur tot maandag-morgen acht uur heeft voor heel Goeree-Overflakkee dienst de Centrale huisartsenpost Goeree-Over flakkee, Ziekenhuis in Dirksland, tel. (0187) 480447. TANDARTSEN Spreekuur uitsluitend voor spoedgevallen op zater dag en zondag van 11.00 tot 11.30 uur. Op 4 en 5 februari tandartsenpraktijk Ouddorp, tel. 681660. Voor spoedgevallen buiten het spreekuur telefonisch contact opnemen. VERLOSKUNDIGE PRAKTIJK 'NATALIA' Paviljoen Ziekenliuis, Stationsweg 22 di., WO., do, spreekuur volgens afspraak 9.00-12.00 uur tel. spreekuur. Tel. (0187) 60 07 92 APOTHEKEN Apotheek Menheerse Voorstraat 16, Middelharnis, 48-36-66 Geopend op werkdagen: 3,30-12,30 enl3.00-17.30 uur. Apotheek St. Joris* St. Joris Doelstraat 34-36, Sommelsdijk Tel. 48 72 77. Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 en 13.00-17.30 uur. Op zaterdag van 10.30-11.30 uur, APOTHEEK DIRKSI^ND Voorstraat 25, Dirksland Telefoon 6015 80 Geopend op werkdagen: 8.30-12,30 uur en «an 13.30-17,30 uur. Op zaterdag van 10.00-12.00 uur en 17,00-17.30 uur. Kringapotheek 'OUDDDRP' Boompjes 3-5, tel, 68 37-89 Geopend op werkdagen: 8.30-17,30 uur. Op zaterdag van 12.00-13.00 uur Buiten openingstijden van de apothel<en l<unt u voor dringende spoedrecepten bellen met het centrale dlenstnummer van de apotheken Goeree- Overtlakkee: 689957. U wordt dan doorverbonden met de dienstdoende apotheel< met wie u een tijdstip kunt afspreken om uw medicijnen te verkrijgen. De bereikbaarheidsdiensten zijn als volgt APOTHEEk ST JORIS SOMMELSDIJK Maandag t/m vrijdag 17.30-22.00 uur (op feestdagen vanaf 8.30 uur) KRINGAPOTHEEK OUDDORP Maandag t/m vrijdag 22.00-8.30 uur APOTHEEK DIRKSLAND Zaterdag en zondag 8,30-22.00 uur KRINGAPOTHEEK OUDDORP Zaterdag en zondag 22.00-8.30 uur DIERENARTSEN De weekenddienst wordt opgegeven via de antwoordapparaten bij: R R. J. M, Schilder, Oude Tonge, 64 24 41L. Tjebbes, Middelharnis, 48 29 66; Dierenkliniek Goeree- Overflakkee, 48 28 97. ZORG EN WELZIJN GROEP Voor verpleging, verzorging en huisfioudelijke hulp, ourter- en l^indzorg, voeijingsvooriichting en dieet-advisenng, maatschappelijk werk, Gezondheid Service en uitleen van verpleeg- en hulpmiddelen: bere*öaar via Zorgiijn ZHE, tel. (0181) 62 62 26 (alleen bij spoedgevallen 24 uur per dag}, Thulszorgwlnkel, P. J, Bliekstraat 4a, Spijkenisse: ma,-vr 9,00-17,00 uur en za, 1000-12.00 uur tel (0181)67 97 00 Lotgenotencontact, voor vrouwen die borstkanker of gynaecologische kanker hebben (gehad) en voor vrouwen die een miskraam ot vroeggeboorte hebben gehad; Bel de Zorgiijn ZHE via (0181) 62 62 26; u wordt dan zo snel mogelijk teruggebeld door een lotgenote. AUUIMERING Brandweer Polrtie,Ambulance 1-1-2 THUISZORG EN MAATSCHAPPELIJK WERK 'De Dillenburg', Jul, v Stolberglaan 19, Middelharnis Tel. Thuiszorg 488 080 Tel, Nflaatschappeiijk werk 488 070 teletoniscbe hulpdienst, tel, (0181) 62-59-52. KRAAMZORG DE WAARDEN regio Hoeksche Waard Bezoekadres: De Vrlesstraat 2,3261 PC Oud-Beljerland Postadres: Postbus 1202,3260 AE Oud-Beljerland Tel- (0186) 61 20 55 Fax (0186) 62 09 68 Email: kzhw@planet,nl Website: wwwkraamzorg.org is dag en nacht bereikbaar onder telefoonnummer (0186) 612055, Kraam zorg Oe Waarden geeft diverse vormen van zorg, variërend van enkele uren tot 8 dagen. Informatiebijeenkomsten over kraamzorg en bevalling worden regelmatig gegeven in Oud-Beijerland, Inlichtingen en informatie verkrijgbaar op werkdagen via bovenstaand tel.nummer KRAAMZORG DE WAARDEN regio Hoeksclie Waard eezoe/radres; De Vnesstraat 2,3261 PC Oud-Beijerland Postadres: Postbus 1202,3260 AE Oud-Beijerland TeL(0186)61 20 55/Fax (0186) 62 09 68 Email: kzhw@planet,nl Website: www kraamzorgorg Is dag en nacht bereikbaar onder telefoonnummer (0186) 612055 Kraam zorg De Waarden geeft diverse vormen van zorg, variërend van enkele uren tot 8 dagen, informatiebijeenkomsten over )<raamzorg en bevalling worden regelmatig gegeven in Oud-Beijerland, Inlichtingen en infomiatie verkrijqbaar op wed<dagen via bovenstaand tel,nummer

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 2