KIEVIT i 1 Uitvaartverzorging (0187)60 11 66 ARENSMAN Zomeravondconcert op Markt Goedereede Vereniging Van Orgelvrienden vergadert in Wouw EllfUrflDBt-niEUWS "Piet ü\[uy Leentje Maatje 'Dirmnetje 9/tarCinde 'ECizoBeifi Qrietje §erben 'Buth Wyanda Verkage Bouwbedrijf v/d Linde. 1 juni 2005 T. M. 'Bwnond 9{, Tf. 'Biemond- van 9{ieuzüenfiuyzai CORRIE KOEK- VAN DER KLOOSTER JOHANNIS GEORGE ERHARD GROEN HENDRIK KRUIK LAURENS DE BLOK ARJAANTJE VAN HOVEN sinds 20 mei 1988 weduwe van Krijn Meijer ARJAANTJE VAN HOVEN weduwe van Krijn Meijer BUURVROUW MEUER JAN GRINWIS ADRIANUS VAN DEN BRINK JUF MATSINGER-VERVELDE LAMBERTA MATSINGER- VERVELDE WWW. kievit-uitvaart.nl uitvaartverzorging Telefoon (0187) 491396 Begrafenisverzorging ^oon een UKUun/i^e^ en nette óe^ra^nis, UHzay^ u ooA cooo/ft. Uitvoering door Fanfare Apollo en Stadskoor Goeree PAGINA 3 VRIJDAG 3 JUNI 2005 FAMILIEBERICHTEN Als een borduursel in het verborgen, maakte Gods hand jou dag aan dag. Hij alleen heeft er voor willen zorgen, dat jij het levenslicht aanschouwen mag. Dankbaar en blij ontvingen wij uit Gods scheppende en bewarende hand een dochter is het zusje van Josien en Jorieke 31 mei 2005 Krijn en Elma Fbkweert Steenkreek 13, 3253 EG Ouddorp Tel. (0187)68 2162 Door 's Heeren goedheid werden wij verblijd met de geboorte van een dochter en zusje We noemen haar 'Esthcr 31 mei 2005 Piet Grinwis Anneke Grinwis-Frietema Anne, Dorien, Geert, Jan, Frans, Gerdien, Marije, Pieter Kelderweg 48, 3253 TD Ouddorp Tel. (0187)684271 Wij, delen u, ook namens onxe ouders, mee dat wij op T).V. donderdag Q juni 2005 om I 3.00 uur in het huwelijk zullen treden in het Kien TPoortvliet ÏHuseum te Ylfliddelhamis. Qods zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een kerkdienst waarin ds, V. den IButter hoopt uoor te gaan. ^eze dienst begint om tU. I 5 uur in het kerkgebouw van de Ghristelijk gereformeerde Kerk, Hoflaan U I te ïïliddelhamis. Hobbemastraat 28, 324/ fi.<T) Wliddelhamis (DahUa I, 3247 ®n (Dirksland Ons tijdelijk adres: Vlaatweg 5-3251 LYl Stellendam Qorrespondentie-adres Hobbemastraat 28-324/ ft<D Tïïiddelhamis 1 december 1993 12'/2 jaar bij Gefeliciteerd je collega 's Gisteren, 2 juni 2005, mochten onze geliefde ouders en grootouders en herdenken dat ze 50 jaar getrouwd zijn. Wij wensen hen van harte de hulp van de Heere toe in hun levensavond, zoals verwoord in hun trouwtekst, (Psalm 121:2). Wij hopen deze dag in familiekring te gedenken. Marry, EUy Lean, Teun Lianne, Boudewijn Annemieke, Jacob Jolanda en kleinkinderen Plaatweg 1 3251 LN Stellendam Vele jaren hebben wij samen met onze buurvrouw lief en leed gedeeld en nu moesten wij afscheid van haar nemen. Wij wensen al haar familie voor de komende tijd veel sterkte toe. Fam. Hans en Rosi Hameeteman Andreas Wilke, Janneke en kinderen en medewerkers van Foto Hameeteman Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een tijd van afnemende krachten, voor ons toch nog onverwacht door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze Ueve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Johanna van Erkel op de leeftijd van 80 jaar. Veenendaal: J. Groen-van Erkel Klaas Groen Jenny Voerman Nella en Rian van Diesen-Groen Joke en Brand ten Ham-Groen Jaimy en Dick van Doorn-Groen Coby en Wim van Ginkel-Groen Jaap en Janny Groen-Geurtsen Marleen en Wim Koudij s-Groen Ria en Prem Randajal-Groen Cora en Floor van Schaik-Groen Marga en Arie van Laar-Groen Johan en Corine Groen-Kemp Klein- en achterkleinkinderen 26 mei 2005 Vendelseweg 12 3905 LD Veenendaal De begrafenis heeft irmüddels plaatsgevonden op dinsdag 31 mei op de Begraafplaats te Veenen daal. Garrelsweer: Zwartsluis: Veenendaal: Veenendaal: Uzendoom: Renswoude: Rhenen: Veenendaal: Veenendaal: Veenendaal: Ochten: Veenendaal: Met droefheid geven wij u kennis van het plotse- hng overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa weduwnaar van Jannetje Noordijk in de leeftijd van 83 jaar. Middelhamis: Jan Kruik Christina Moris Daisy Thaddy en Davina Achthuizen: Marja Breure-Kruik Simon Breure Britt Cars 1 juni 2005 Olympiaweg 55, 3245 DL Sommelsdijk De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 6 juni om 13.30 uur in de Hervormde Exoduskerk, Dorpsweg 97 te Sommelsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats 'Vrederust' te Middelhar- nis. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontmoetingsruimte van de Hervormde Exodus kerk. Geen bezoek aan huis - Na een week van vrees en hoop is door de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde zeer zorgzame man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Johanna Abetta Koert in de leeftijd van 84 jaar. Middelhamis: J. A. de Blok-Koert H. de Blok N. L. de Blok-Sulkers Leon en Maydeüs Peter Sommelsdijk: E. van der Valk-de Blok W. van der Valk Frans en Hanneke Jan-Wouter Laurens en Nathalie Middelhamis: J. Verbeek-de Blok L. K. Verbeek John en Leonie Arme 31 mei 2005 Prinses Irenestraat 31 3241 VE Middelhamis Gelegenheid tot condoleren vrijdag 3 juni van 20.30 tot 21.30 uur in de grote zaal van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V zaterdag 4 juni om 10.00 uiu- in de Lukaskapel van 'De Samaritaan'. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats 'Vrederust' te Middelhamis. Na dè begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in de grote zaal van 'De Samaritaan'. Geen bloemen - Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te stu ren, dan kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dank baar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weg genomen onze Ueve zorgzame moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder geboren 6 juli 1916 overleden 31 mei 2005 Zij die haar gekend hebben zullen beseffen wat wij in haar verliezen. H. Meijer K. Meijer-van Hoven K. G. Melaard-Meijer J. D. Meiaard E. C. Meijer J. Meijer-Pieterse C. J. Meijer W. Meijer-van Putten G. Diepenhorst-Meijer M. J. Diepenhorst (in liefdevolle herinnering) A. Pieterse-Meijer M. Pieterse klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres M. Pieterse, Molendijk 64, 3243 AM Stad aan't Haringvliet Gelegenheid tot condoleren vrijdag 3 juni van 19.30 tot 20.30 uur en na de begrafenis in het Hervormd verenigingsgebouw 'De Ark' aan de Nieuwstraat te Stad aan 't Haringvliet. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 4 juni om 10.15 uur in 'De Ark'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafjplaats te Stad aan 't Haringvliet. Geen bezoek aan huis Geen bloemen - Met droefheid geven wij u kennis, dat is overleden onze geUefde zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 88 jaar. Stad a/h HaringvUet: P. van Hoven-Redert Hellevoetsluis: G. Struik-van Hoven Middelhamis: Ouddorp: L. van Hoven-Meijer L. Meijer G. Meijer-Tanis Ouddorp: P. v. d. Linde-van Hoven Ouddorp: S. Mierop-van Hoven neven en nichten Stad aan 't Haringvliet, 31 mei 2005 Verdrietig, maar dankbaar voor de jarenlange vriendschap en betrokkenheid bij ons gezin, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggeno men onze geliefde Zij was als een moeder voor ons aUen. C. de Leeuw (in liefdevolle herinnering) W. M. de Leeuw-van der Sluis Kinderen en kleinkinderen Stad aan 't Haringvliet, 31 mei 2005 Met droefheid delen wij u mede dat de HEERE van ons heeft weggenomen onze zwager en oom Wij wensen de familie kracht en sterkte toe. Ouddorp: J. A. Mastenbroek-Tanis fam. J. van Koppen fam. P. van Koppen fam. K. Hollaar Heden overleed onze gewaardeerde buurman JAN GRINWIS Fam. B. Grootenboer Mevr. Poppe Fam. E. Hoek Fam. E. Offereins Mevr. L. Westhoeve Mevr. H. Westhoeve Fam. H. A. Westhoeve Fam. J. Hameeteman Mevr. J. S. van Gelder Fam. H. Hameeteman Fam. C. Klepper Fam. K. Grinwis Mevr. J. Grinwis Mevr. S. van der Klooster Fam. L. Fokker Fam. H. Scholtes Fam. C. van Koppen Wij wensen zijn vrouw, kinderen, klein- en achter kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Ouddorp, 30 mei 2005 Bedroefd zijn wij door het verlies van onze lieve OMA MEUER-VAN HOVEN Leila en Barry Vimal en Marco Virag Jannie en Cor - Patrick, Marielle Marleen en Aren Jan en Wilma - Denise Marjan en Ronald - Stefan, Leon Marry en Jan - Jasper, Maikel Mireille en Ad - Tijn Ilse en André - Raoul Jolijn en Jaco Wim en Bol - Belle Martijn en Daphne Stad aan 't Haringvliet, 31 mei 2005 Tot onze diepe droefheid is door de Heere, na een periode van afnemende krachten, voor ons toch nog onverwacht uit ons midden weggenomen mijn gehefde man, onze zorgzame vader, groot- en over grootvader echtgenoot van B. M. van den Brink-van Goor in de leeftijd van 87 jaar. B. M. van den Brink-van Goor D. van den Brink G. G. van den Brink A. T. Langeweg Arnold Dennis Irma en Jacco Wilco en Bianca A. C. van den Brink C. R. van den Brink-Bakker Arjan en El vera Marleen A. van den Brink S. Raijmakers Danny Erwin 3 juni 2005 Brandewijnstraat 5, 3257 AB Ooltgensplaat De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dinsdag 7 juni om 13.15 uur in 'Elthato'. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de alge mene begraafplaats te Ooltgensplaat. Gelegenheid tot condoleren in 'Elthato' na de begrafenis. - Gaarne in gepaste kleding Geen bloemen Afgelopen week hebben we kennis genomen van het overUjden van onze oud-coUega Vanaf 1939 tot 1979 heeft zij zich met veel hef de en toewijding ingezet voor onze school. Namens bestuur en personeel van de Prins Maurits te Dirksland J. van Ommeren, voorzitter. A. P. van der Velde, secretaris. J. W. Bruggeman, directeur. Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den van mevrouw Zij en haar man beheerden jarenlang plichtsge trouw de bibUotheek en legden de grondslag voor zijn huidige staat. Met veel dankbaarheid zullen wij haar werk büjven gedenken. Wij wensen haar famiUe toe dat de Heere hun kracht geeft om dit verlies te dragen. St. Christelijke Openbare Bibliotheek Dirksland H. Bestman, voorzitter L. A. G. Grootenboer, secretaris ■Ie, Wij willen iedereen bedanken voor alle kaarten, bloemen en cadeaus die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huweUjksjubileum mochten ontvangen. Koese W. Koese-Lokker Sommelsdijk, juni 2005 Dag en nacht bereikbaar Kijk ook op internet: Meidoorn 4 3248 XE Melissant Tel. (0187)60 11 66 Burg. Letteweg 36 3233 AG Oostvoorne Tel. (0181)48 80 88 Rouwcentrum: Nieuweweg 2, Melissant Voor uitvaartverzorging op geheel goeree-overflakkee Administratie-adres: Stoofweg 24 3253 MA Ouddorp Gespecialiseerd in thuis opbaring. Geheel naar uw wens en persoonlijke begeleiding. Dag en nacht bereikbaar. Jan van der Slik Nicolaas Beetsstraat 213245 RD Sommelsdijk Tel. (0187) 48 63 53 - 48 34 65 - 48 39 42 GOEDEREEDE - Op zaterdag 4 juni organiseren Koninklijke fanfare ApoUo en het Christelijk Stadskoor Goeree weer een zomeravondconcert op de Markt van Goedereede. Vorig jaar werd voor het eerst een dergelijk gezamenlijk concert gegeven en dat was een groot suc ces. In een gezeUige sfeer en in een mooie omgeving werd mooie muzielc gemaakt. Na dit succes hebben bei de verenigingen besloten hier een vervolg aan te geven. Daarom is er weer een gevarieerd programma samenge steld met bekende en wat minder bekende stukken. Het stadskoor Goeree zal het eerste deel van het programma verzorgen. Het koor heeft twee nieuwe stukken inge studeerd en zal verder een aantal bekende vaderlandse liederen zingen, waarbij u van harte wordt uitgenodigd om mee te zingen. De fanfare zal vervolgens een aantal muziekstukken ten gehore brengen. In het programma van de fanfare komt o.a. bekende filmmuziek voor, een mars en een serenade. Het programma wordt afgeslo ten met een gezamenlijk optreden van koor en fanfare. Wat dat precies is, blijft nog een verrassing. Het zomer avondconcert begint om 19.30 uur op de muziektent op de Markt van Goedereede en is voor iedereen gratis toe gankelijk. U bent van harte uitgenodigd. GOEREE-OVERFLAKKEE - De Vereniging Van Orgelvrienden (VVO) belegt zaterdag 11 juni a.s. een vergadering in de Rooms Katholieke Kerk te Wouw. Tijdens deze middag, die om 14.00 uur begint, geeft Peter van Dijk een workshop over de componist Johann Pachelbel. De muziek van deze componist wordt tijdens concerten weinig gespeeld. Het bestuiu: van de VVO wil op die manier deze interessante componist voor het voetlicht halen. Leden en belang stellenden die deze middag iets op het orgel willen spelen, worden dan ook verzocht om muziek van Pachelbel voor te bereiden. Het Wouwse orgel - in 1984 gebouwd door de fa. Verschueren te Heythuizen - is met zijn historische Werckmeisterstemming zeer geschikt voor de muziek van Pachelbel en kent geen beperkingen qua manuaal- en pedaalomvang. Ook de akoestiek in de kerk is prachtig. Belangstellenden zijn van harte welkom in de St. Lambertuskerk van Wouw. Deze kerk is vanwege haar omvang gemakkelijk te vinden. Het bestuur van de VVO hoopt op een goede belangstelling. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Dirk van den Brink, Brandewijnstraat 5 te Ooltgens plaat, tel.: 0187-631327 of 06-28242160.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 3