Re-call: onafhankelijk dealer van mobiele telefonie KPN, Vodafone, Debitel, Orange en Telfort Zestien quiltsters exposeren in Goereese toren EIIAIIDEII-raEUWS 1"* ■'m^Êmi Markt blijft toenemen Concurrerend GOEDEREEDE - De komende vier maanden is in het museum in de Goereese Toren weer een quiltexpositie te bewonderen. Onder de titel 'Surfend naar de horizon' exposeren zestien quiltsters van de Quiltvereniging Goeree- Overflakkee, die onder leiding van de mevrouw De Jager weer schitterende creaties hebben ontworpen, die goed in het monumentale gebouw in Goedereede passen. Kunstige ophanging GOEDEREEDE ^li/l 2»2*2M GEMEENTE DIRKSLAND PAGINA 10 VRIJDAG 6 MEI 2005 MIDDELHARNIS - Kort geleden opende Re-call haar deuren in een win kelpand aan de Westdij k in Middelhar- nis. Re-call is een winkel waar alles te koop is op het gebied van mobiele telef onie en Siemens toestellen voor het vas te net. Een groot assortiment is in de winkel aanwezig: voor elke beurs en voor elke behoefte, van 'eenvoudige' pre-pay toestellen tot de meest geavan ceerde, zoals smartphones en pda's Door Adri van der Laan Voor wie bekend is met het winlcelbestand van Middelhamis doet de naam Re-cali ongetwijfeld denken aan Re-cars, de winkel aan de Hobbemastraat voor autoaccessoires, multimedia en auto hifi installaties. Erik Leeuwenburgh, eigenaar van Re-cars, legt uit dat er een duidelijke link is tussen beide bedrijven "In ons bedrijf aan de Hobbema straat zijn we voornamelijk gericht op de verkoop en inbouw van apparatuur voor de auto's. Veelal worden daar audio-navigatie en carkits verkocht en vakkundig inge bouwd voor particulieren en vooral zakelij ke relaties". Re-cars verkoopt ook mobiele telefoons, maar realiseerde zich dat er voor mobiele telefonie een grote markt is bij alle lagen van de bevolking. Daarom was de uit daging om in Middelhamis een toegevoegde waarde te bieden voor de vele passanten op D'n Diek snel beslist. Paul de Blok, die in Re-call de verkoop voor zijn rekening neemt, verzekert dat de markt voor mobiele telefonie blijft toenemen. "Eerst was er de vraag naar gewone eenvou dige mobieltjes, vervolgens kwamen de tele foons met camera's, muziek, video, beeld, tv en navigatie. Ook de intergratie van mobiele telefoons en computers gaat nog steeds ver der. Er worden telefoons verkocht die een complete databank herbergen en waar zelfs de boekhouding mee kan worden gedaan. Dit toestel kan eenvoudig op een PC worden aangesloten. Ook het verzenden van e-mail en synchronisatie met Outlook zijn geen bij zonderheden meer. Re-call volgt de nieuw ste ontwikkelingen op de voet om de klanten zoveel mogelijk van dienst te zijn. Er moe ten daarom flink wat cursussen worden gevolgd. Als onafhankelijk aanbieder heb- Eric Leeuwenburg (links) en Paul de Blok in de nieuwe winkel voor mobiele telefonie op de Wesldijk. (Foto Adri van der Laan) ben wij het grote voordeel dat we de ene keer een cursus bij de KPN volgen en vervolgens bij Vodafone of Orange te horen krijgen wat hiïn toegevoegde waarde kan zijn! Het aan bod verandert snel en de klanten hebben bij aankoop recht op een goed deskundig advies". De mensen van Re-call wijzen erop dat het heel belangrijk is dat mobiele telefoons aan geschaft worden bij terzake kundig perso neel. "Het komt regelmatig voor dat mensen hier op Goeree-Overflakkee een telefoon kopen, waarvan de bereikbaarheid op het eiland slecht is. De praktijk wijst uit dat bepaalde aanbieders hier heel slecht bereik hebben. Wij zullen daarom nooit adviseren om voor deze omgeving een abonnement of kaart van zo'n aanbieder aan te schaffen", aldus Leeuwenburgh. Indien een klant niet tevreden is met zijn huidige netwerk dan is het er ons aan gelegen dit met behoud van nummer te wijzigen. Doordat Re-call alle bekende merken van de mobiele telefoonaanbieders in huis heeft, kan de onderneming ook concurrerend wer ken. "Wij verdienen niet aan het aantal bel minuten dat we verkopen en zijn daarom onafhankelijk in ons advies aan de klanten. Er zit een groot verschil in de aanbieders. Als een klant ooit een abonnement heeft aan geschaft, is deze vaak niet op de hoogte van het feit dat nadat de aangegane contractspe riode is verstreken er aanspraak gemaakt kan worden op een financiële tegemoetkoming bij verlenging van het bestaande contract! Een goed advies is hierin van zeer groot belang. Er komen mensen bij ons in de zaak die voor de helft van de abonnementskosten vaak nog langer kunnen gaan bellen! Zeker in deze gevallen is het onafhankelijke, niet netwerkgebonden advies een geweldige uit daging voor ons en onze klanten. We leveren het abonnement of de kaart die bij de wensen van de klant past". Een ander voordeel is dat de klanten bij Re call direct geholpen worden. "Ze worden niet in een wachtrij geplaatst bij een help desk van een provider, maar wij proberen de klanten zoveel mogelijk direct van dienst te zijn bij problemen of vragen". Gezien de opkomst van Internet aanbieders za! Re-Call van een steeds grotere toege voegde waarde worden. "De verkoopprijzen van onze toestellen zijn vrijwel gelijk en bij ons hoeft de klant nooit vooraf te betalen om vervolgens af te wachten wat er in het paket- je zit dat de postbode aflevert." Gedurende de maand mei ontvangen alle klanten die een nieuw abonnement afsluiten naast maatwerk en deskundig advies een leuke attentie. De mensen van Re-Call hopen velen te mogen ontmoeten in hun nieuwe winkel. Door Adri van der Laan Aan de voorzitter van de Stichting Goereese Gemeenschap, Hans van Esveld, was het de eer om de tentoonstelling 'open te praten'. De Stichting Goereese Gemeenschap heeft de toren onder haar beheer en Van Esveld verzekerde dat de stichting het zeer op prijs stelde dat de quiltkring al weer voor de zesde maal een expositie in de toren wilde verzorgen. "Dit betekent ook weer extra belangstelling voor het Torenmuseum, dat jaarlijks door zo'n 9.000 gasten wordt bezocht". In begin juli van dit jaar hoopt het museum zijn 250.000e bezoeker sinds 1978 te verwelkomen. Heel toepasselijk vindt Van Esveld de titel van de tentoonstelling 'Surfend naar de horizon'. Hij citeerde Youri Mulder, die eens het volgende, vanuit een vakantie in Frankrijk, over de horizon schreef: 'De horizon is groot. De horizon is machtig. De horizon is mooi. De horizon is prachtig. Toch is de horizon niets'. Niettemin bestaat de horizon, want de geëxposeerde quilts hebben allemaal een horizon die langs de torenwand één lijn vormen. Het surfen wordt verbeeld door verschillende zeilen die ook door de dames zijn gemaakt. Zij zijn in een kunstige constructie opgehangen aan het hoge plafond van het Torenmuseum. Vijftien van de zestien dames van de quiltkring, waarvan hun creaties wor den geëxposeerd in de toren. Rechts op de achterste rij mevrouw De Jager. (Foto Adri van der Laan) Wie een blik in het torengewelf werpt, moet wel constateren dat de installatie waaraan de zeilen zijn opgehangen al een kunststuk op zichzelf is. Architect Baumann is voor dit kunstwerk verantwoorde lijk. Volgens Van Esveld is hij weken bezig geweest om de construc tie te maken, eerst op papier, vervolgens werd het in zijn schuur op maat gemaakt, waarna alle onderdelen in de toren werden opgehan gen, dit bleek nog niet eenvoudig te zijn, want het moest allemaal rondom de grote kroonluchter worden gedrapeerd. In de Goereese Toren hangt ook een groepsquilt, waar al de dames van de kring aan hebben meegewerkt. Deze quilt zal worden verloot. Men kan lootjes kopen, waarvan de opbrengst bestemd is voor de Sportvereniging Hartpatiënten. Dit is een vereniging waar alleen hartpatiënten lid van kunnen worden. De echtgenoot van mevrouw De Jager, dokter De Jager, is medisch adviseur van deze vereniging. De Quiltvereniging Goeree-Overflakkee exposeert in de oneven jaren in het museum in Goedereede en de heer Van Esveld is best trots dat deze kunstvorm in de Goereese Toren wordt geëxposeerd. Daarom kregen de zestien quiltsters allen een roos uitgereikt "als blijk van dank voor hun inspiratie en mogelijk ook transpiratie". De expositie 'Surtend naar de horizon' is tot 20 augustus in het Torenmuseum te bezichtigen. De toren is maandag tot en met zater dag geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen naar: 0187-493796. GEMEENTE Vergaderdata De Raadscommissie Grondgebiedzaken vergadert op 10 mei 2005 om 19.30 uuren de Raadscommis sie Publiel(zal<en op 12 mei 2005, eveneens om 19.30 uur. Ter inzage De agenda(s) voor deze vergadering(en) ligt (liggen), tijdens de kantooruren, voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramlijn weg 2 te Goedereede, waar eveneens een exemplaar kan worden afgehaald.. Tevens ligt de agenda ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde onderwerpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl. Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 26 april 2005 voor: - het plaatsen van een tijdelijke serre/ overdekt terras op het perceel Meester Snijdenweg 5 te Stellendam. 8" G E M E E N T 1 D D E L H A R N Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruim telijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - de Gemeente Middelhamis voor het tijdelijk uitbrei den van het gemeentehuis op het perceel Koningin Juiianaweg 45 te Middelhamis voor een periode van vijf jaar. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 9 mei 2005 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van Middelhamis, Postbus 1,3240 AA Middelhamis. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dai de eerstvolgende verga- denng van de weistandscommissie (gemandateer de behandeling) plaatsvindt op 10 mei 2005 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale wel standscommissie is op 11 mei 2Ü05 in het gemeen tehuis te Zierikzee. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede, Programmarekening 2004 De programmarekening 2004 opgesteld volgens de nieuwe voorschriften - Besluit begroting en verant woording provincies en gemeenten - is gereed geko men en is inmiddels ter beoordeling en vaststelling voorgelegd aan de gemeenteraad. In tegenstelling tot voorgaande jaren bevat de programmarekening nieu we stijl naast de cijfermatige verantwoording een jaar verslag. In dit jaarverslag is per programma aangege ven wat er is bereikt en wat het heeft gekost. Behandeling van de programmarekening 2004 zal plaatsvinden in de raadsvergadering van 26 mei 2005. Ingevolge artikel 197 van de Gemeentewet liggen de jaarrekening, de accountantsverklanng, het verslag van bevindingen en de verslagen bedoeld in artikel 213a van de Gemeentewet voor een ieder ter inzage. Tevens zijn deze stukken tegen betaling algemeen verkrijgbaar De programmarekening is tevens te raadplegen op onze website: www.goedereede.nl '■'i!'i'::'WPiiiii^'&ii:i'^l^'X^^^^^ Riniliinweg 2,Go«ier6«le, Postbus 38, 32J3'ZQ'Öi3&pI'"*5S Internet: www.gcadereede.nl' Tel, (0187) 49 liOO fax 49 29 24 Eflioil; gwiesnlehijli@goed«eeife,til Openingstijder.: mo en wo 09l0C -16;30 uuf; di en vr vQn 09,00 -12.30 uur, do van 09.00 -19,00 Wt Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - J, Slegh voor het plaatsen van een kas op het per ceel Oud-Kraaijerdijk 14b te Sommelsdijk (25-04- 2005); - A. Troost voor het plaatsen van porto-cabines op het perceel Van der Waalsweg 17 te Middelhamis (25- 04-2005). Een aanvraag om een bouwvergunning eerste fase is ontvangen van: - Bouwvereniging Sommelsdijk voor het oprichten van 68 appartementen, een kantoor en een wijkcentrum op het perceel Sperwer/Koekoek te Sommelsdijk (29- 04-2005). Een aanvraag om een bouwvergunning tweede fase is ontvangen van: - Fleuren Compost b.v. voor het oprichten van een 80 meter hoge schoorsteen op het perceel Oostplaat- seweg 2Ate Middelhamis (22-04-2005). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - R.C. Both voor het oprichten van een berging op het perceel Isaac da Costastraat 5 te Sommelsdijk (27- 04-2005). Kapvergunning verleend aan: - Schuitema Vastgoed BV, Dorpsweg 40, 3245 VC Sommelsdijk - drie berken op terrein Cl 000. (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken Burgemeester en v/ethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het vergroten van een garage bij de woning op het adres Langeweg 64 te Ooitgensplaat (ontvangen op 21 april 2005); - het plaatsen van een ertafscheiding bij de woning op het adres Crispijn 2 te Oude-Tonge (ontvangen op 21 april 2005). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Daarnaast maken burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verleend voor - het bouwen van een aanbouw aan de achtergevel van de woning op het perceel Eisenhowerlaan 38 Oude-tonge (besluit verzonden 25 april 2005) en dat een lichte bouwvergunning is geweigerd voor: - het bouwen van een dakkapel op het adres Neptu- nuslaan 1 te Oude-Tonge (besluit verzonden 25 april 2005). Tevens is met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Oudeland 1985'voor het overschrijden van de maximaal te bebouwen oppervlakte en het gedeeltelijk bouwen in de bestemming 'tuinen' en daarnaast een lichte bouwvergunning Is verleend voor: - het verbouwen van de woning op het adres Roode Kruislaan 10 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 27 april 2005). Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeid) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. Postbus 13240 AA Middelhamis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 79 /- 47 55 88. Koningin Julionoweg 45, fosèu^:!;324Ö AAMiW internet; ft^.'Av.raiddefhQmïsiFil,, M, (0187) 47 S5 55 fox 47 55 47 MialfciffoWteltimWnt: Opsiingstijdenr me l/tv vr 06 30 'o! 12,C0 en: 1 J,ÖÖ tot t6,3()BOf, N,B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrifi schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad S Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 10 mei 2005 Tijdstip locatie 10.00 uur gemeentehuis Oostflakkee, kamer 149 Welslandszitting (commissievergadering) Datum 11 mei 2005 Tijdstip locatie 13.30-17.00 uur gemeente huis gemeentehuis Schouwen Duiveland, Laan van Sint Hilai- re 2 te Zierikzee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de oommissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Algemene Plaatselijke Verordening De burgemeester van Oostflakkee maakt bekend, dat ingevolge het bepaalde in artikel 2.3,1.2 van de Alge mene Plaatselijke Verordening vergunning is verleend aan een vijftal horeca-ondernemers tot het exploiteren van terrassen op de Kaai te Oude-Tonge. De Algemene wet bestuursrecht biedt aan belang hebbenden de mogelijkheid om, binnen zes weken na bekendmaking van deze besluiten, hiertegen een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij de burge meester van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Voorts bestaat de mogelijkheid om, indien onvera/ijlde Commissievergaderingen De commissie Grondgebied en Economische Zaken vergadert op dinsdag 10 mei 2005 om 19.00 uur en de commissie Maatschappelijke Aangele genheden en Middelen op donderdag, 12 mei 2005, eveneens om 19.00 uur. Van deze vergaderingen is vijf dagen voor de verga derdatum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over geagendeerde onderwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kie- wiet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Bekendmal<ingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - J.L. Tuinstra voor het stoken van snoeihout op het perceel Molendijk 83, Herkingen (22-4-2005); - M. Buth voor het stoken van snoeihout op het per ceel Oudelandsedijk 8, Dirksland (26-4-2005); - Watersportvereniging H20 voor het organiseren van een feest op 25 juni 2005, Kaaidijk 29, Herkingen (26-4-2005); - T Struijk voor het slopen van asbestbevattende materialen van een schuur op het perceel Peuterdijk 8, Herkingen (29-4-2005); - Aannemingsbedrijf Kalle B.V. voor het slopen van asbestbevattende materialen van garageis op het perceel Achterdorp 8, Dirksland (29-4-2005). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - J. Breur voor het oprichten van een berging op het perceel Burg C Zaaijerlaan 71, Dirksland. Tevens is vrijstelling verleend op basis van artikel 15 Wet op de Ruimtelijke Ordening (29-4-2005); - E.O, EIvé voor het vergroten van een garage op het perceel Julianalaan 11Dirksland. Tevens is vrijstel ling verteend op basis van artikel 15 Wet op de Ruimtelijke Ordening (29-4-2005). spoed dit gelet op de betrokken belangen noodzakelijk maakt, een voorlopige voorziening te vragen bij de Voorzieningenrechter te Rotterdam, sector Bestuurs recht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. li!éiSi^i4JÉ,I,,feS»s75,3255 ZH Oi/de-lbnge, :li*met;:w*»',O0!lfialltee,nl,Tel, (01871 ói7! 00(ox 64 7\ K e-moil: infsSdoslBatee.nl /Openingslijden: mo t/m /,-08,00 lol 12,00 en 13,00 tot 17.00 m, etb eerste en derde dinsdog von de moond 'sovcndsgeopendvon I8,00to; i9,30uur. Reguliere bouwvergunning geweigerd aan: - Elva Nederland Limited voor het oprichten van een windpark op een ongenummerd perceel aan de Damweg, Mellssant (26-4-2005). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rot terdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - J.L. Mijnders voor het oprichten van een clubhuis voor de golfbaan op het perceel Bouwdijk 7a, Melis- -j sant; - M. de Roon voor het ven/angen van bijgebouwen bij de woning op het perceel Oudewei 6, Dirksland. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lich te bouwvergunning is binnengekomen van: - C.J.M. Oostertee voor het oprichten van een tuin huisje op het perceel Herkingse Zeedijk 4 (Bunga lowpark), Herkingen; - S.R. Wierenga voor het verbouwen van een woning op het perceel Kaai 2, Dirksland; - W.A. den Hertog voor het wijzigen van de voor- en achtergevel van de woning op het perceel West Havendijk 43, Dirksland; - L.W. van Bruinisse voor het oprichten van een uit bouw aan de achterzijde van de woning op het per- 't ceel Wilhelminalaan 7, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Voorstrool 15, Posfbos 10,3247 2G Oifkslond. Inletoet: www.diiksiand.nl. Iel, |0187) 60 60 80 fax 60 37 99 /e,-«i;l: in(o@dirl!slond,nl Openingsfijden: ma t/m w 09,00 tol 12,00 en 13,30 lol 16.00 uur. gaëafcaiAiasa:::^^*::^^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 10