Eilanden-Nieuws: een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt EiiiuniHi-ruEuws ISSO PAGINA 22 VRUDAG 25 MAART 2005 nm-M'Mti GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND jsggj rwrfMivmi--- m *ji'j> GEMEENTE Vergaderdata De Commissie Bezwaarsclirlften vergadert op 30 maart 2005 om 14.00 uur. De agenda ligt voor een ieder ter inzage op de afde ling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens ligt de agenda ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp De Gemeenteraad vergadert op 31 maart 2005 om 19.30 uur. Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis. Tramlijnweg 2 te Goedereede, waar eveneens een exemplaar kan worden afgehaald.. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de biblio theek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht burgers IMa de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondemierpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 3 maart 2005 besloten heeft de bevoegdheid tot het voeren van de procedure als bedoeld in artikel 19, lid 1van de Wet op de Ruimte lijke Ordening teneinde de bouw van een woning inclusief berging en carport op een gedeelte van het perceel Oostdijkseweg 47 te Goedereede in planolo gisch opzicht mogelijk te maken te delegeren aan bur gemeester en wethouders. Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om liclite bouwvergunning is ontvangen Op 10 maart 2005 voor: - het geheel vernieuwen van de toegangsbrug op het perceel Eendrachtsweg 1 te Stellendam. Op 15 maart 2005 voor: - het veranderen van de gevelkleur en reclame uitin gen op de percelen Raadhuisstraat 11 te Ouddorp en Oranjeplein 8 te Stellendam. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen Op 15 maart 2005 voor: - het geheel vernieuwen van de betonnen balkon- vloeren en balustrades op het perceel Koningspleis terplaats 47/101 -324 te Goedereede. Op 16 maart 2005 voor: - het verlengen van steiger K in de jachthaven van Port Zelande aan de Kabbelaarsbank te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateer de behandeling) plaatsvindt op 29 maart 2005 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstands commissie is op 30 maart 2005 in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van DIrksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - L. Kievit voor het oprichten van een volière en een berging op het perceel Watertoren 53, DIrksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - H.J. van Rossum voor het stoken van snoeihout op het perceel Kraaijerdijk 35, Melissant (15-3-2005); - J.M.D. van Ruften voor het stoken van snoeihout op Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een berging (t.v.v.) nabij de recre atiewoning Prinsenhof 59 te Ouddorp; - het vergroten van de recreatiewoning op hef perceel Grevelingen 78 (Noordzeepark) te Ouddorp; - het vergroten van de recreatiewoning op het perceel De Toekomst 99 (Dijkstelweg 59) te Ouddorp (wijzi ging); - het vergroten van de recreatiewoning op het perceel De Toekomst 79 (Dijkstelweg 59) te Ouddorp; - het veranderen van de binnenkant van de woning op het perceel Kelderweg 26 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het oprichten van showrooms en loodsen op het Bedrijventerrein Korteweg (Deltageul) te Stellendam; - het verbouwen van een artsenpraktijk tot woning op het perceel Oude Nieuwlandseweg 27 te Ouddorp; - het bouwen van een woning op het perceel Vuur baak 1 te Ouddorp; - het bouwen van een woning (t.v.v.) op het perceel Julianaweg 9 te Ouddorp; - het veranderen van het woon-winkelpand op het per ceel Hofdijksweg 16 te Ouddorp; - het bouwen van een woning (t.v.v.) aan een bestaan de schuur op het perceel Dijkstelweg 61 te Ouddorp; - het oprichten van een hobbyruimte op het perceel West Nieuwlandseweg 6 te Ouddorp; - het vergroten en veranderen van de winkelruimte op het perceel Weststraat 10 te Ouddorp (tweede fase); - het plaatsen van een kap op de garage op het per ceel Beresteyn 23 te Goedereede. - het vergroten van de woning op het perceel Breen- straat 21 te Goedereede; - het bouwen van een woning, garage en loods op het perceel Oudelandseweg 100 te Ouddorp. Positieve reactie op sloopmelding voor: - het slopen van asbesthoudende golfplaten van de schuur op het perceel Nieuweweg 41 te Stellendam. Verleende sloopvergunning voor: - het slopen van een schuur op het perceel Klare- beekweg 8 te Ouddorp; - het slopen van een schuur/garage op het perceel Voorstraat 14 te Stellendam; - het slopen van een recreatiewoning op het perceel West Nieuwlandseweg 17 te Ouddorp. Verleende monumentenvergunning voor: - het veranderen van de binnenkant van de woning op het perceel Keldera/eg 26 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. j Indien u over eeri besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflakkee besloten om een gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 6.1.1 van de Bouwverordening voor het in gebruik hebben van: - het Raad- en Polderhuis op het perceel Raadhuis straat 4 te Ouddorp; - het kerkgebouw op het perceel Schoolstraat 29 te Stellendam. De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage bij de publieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Afvalinzameling groene container In verband met tweede Paasdag wordt dinsdag 29 maart 2005 de groene container geleegd. TtOBiliinwej 2, Goedereede, fostbus 38,3253 Z6 Oudcterp. teèéwiw.goatfeKedB.nl a,(0I87).49 1500/fq>!492924, l-ffloil: gaiteentafioisf9«!iif9«ie.of Öpwiog^jii$ii«jm<MS9,<X lé;Sp^«^di *w Woji:?» i^ het perceel Kralingseweg 13, DIrksland (15-3-2005). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - MBS Groep voor het bouwen van een bedrijfswoning op het perceel Watertoren 63, DIrksland (11-3-2005); - Automobielbedrijf Flakkee B.V. voor het oprichten van een garagebedrijf (showroom met werkplaats) op het perceel Watertoren 69, DIrksland. De vergun ning is verleend met toepassing van artikel 8, lid 7, van de voorschriften van het bestemmingsplan (16- 3-2005). Lichte bouwvergunning verleend aan: - J.P Verhage voor het oprichten van een berging overkapping op het perceel Dahlia 1, DIrksland (15- 3-2005). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een vooriopige voorziening vragen. mi GEMEENTE^IDDELHARNIS Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen - J.M. Hoegee, Oost Voorgors 28, Middelharnis - uit breiden woning (140305); - W. van der Valk, Jacob Catsstraat 29, Sommelsdijk - wijzigen gevel garage en verbouwen carport (140305); - J. Los en S.W. Mol, Jacob Catsstraat 63, Sommels dijk - oprichten schuur. Dorpsweg, Knorrenburg (ong.) te Sommelsdijk (150304); - H. Kievit, Marietjespad 6, Middelharnis - wijzigen gevel, v. Aerssenstraat 29 te Sommelsdijk (150305); - A. Krijger, Teenhoek 12, Sommelsdijk - oprichten bij keuken (170305); - J.W. Vroegindeweij, Hobbemastraat 14, Middelhar nis - wijzigen zijgevel (170305); - St. de Goede Ree, Prinsesselaan 51, Sommelsdijk - organiseren en houden van bazaar op vrijdag 15 en zaterdag 16 april 2005 in verzorgingshuis 'De Goede Ree' (170305); - A. Vogel, Van Beukelaarweg 2A, Bleskensgraaf - innemen van standplaats voor verkoop van brood, koek en banket te Stad aan't Haringvliet (170306); - A. Vogel, Van Beukelaarweg 2A, Bleskensgraaf - innemen van standplaats voor verkoop van brood, koek en banket te Nieuwe Tonge (170305); - A. Visbeen, Zuiddijk 2, Nieuwe-Tonge - het aanwe zig hebben van twee kansspelautomaten (180305). Verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen - E.G. Vis, Stationsweg 7, Middelharnis - uitbreiden woning (160305); - A. Groenendijk, Teenhoek 14, Sommelsdijk - veran deren/uitbreiden toiletruimte op het perceel Wees huisstraat 8 te Sommelsdijk (180305). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - J. Wildemans voor het wijzigen van een gevel op het perceel Kluut 34 te Sommelsdijk (14-03-2005); - W. Stam voor het uitbreiden van een woning op het perceel Frans Halslaan 2 te Middelharnis (17-03- 2005); - N.V. Eneco voor het oprichten van een transforma torstation op het perceel Oudelandsedijk 73 te Mid delharnis (18-03-2005); - Vodafone voor het vernieuwen van een antennemast op het perceel Edison 18 te Middelharnis (18-03- 2005). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage lieschikbaar. Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruim telijke Ordening een tijdelijke bouwvergunning voor Vrijstellingsprocedure bouwaanvragen Artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) - inspraak Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost- flakkee maken bekend dat wordt overwogen krachtens artikel 19 lid 1 WRO vrijstelling te verienen van het gel dende bestemmingsplan, ten einde de bouwwergun- ning te kunnen verlenen voor: - het bouwplan Zweedse woningen (20 eengezinswo ningen, vier senioren- en vier appartementen), Julia- nastraat te Oude-Tonge. Alvorens hiertoe over te gaan liggen de genoemde bouwplannen vanaf 25 maart tot en met 22 april 2005 voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdag avond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.30 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke inspraakreacties kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisen howeriaan 13255 VA Oude-Tonge. Aangevraagde bouwvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het wijzigen van de gevels van de woning op het adres Langstraat 72 te Achthuizen (ontvangen op 15 maart 2005); - het plaatsen van een dakkapel op het achterdakvlak Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vowslrcwt 15, Postbus 10, 3247 ZG Oiikstond. Iniwet: wiw.didslond.nl U (0187) ÓO 80 80 fox 60 37 99 /«mil: wfoSdidAnd.nl Opwinssliiden; ma l/m vr 09.00 tot 12.00 en 13.30 tot 16.00 m. een periode vanaf de vergunningveriening tot en met 31 juli 2005 te verienen aan: - de Gemeente Middelharnis voor het plaatsen van bewegwijzeringsborden op diverse ontsluitingswe- gen in Middelharnis en Sommelsdijk t.b.v. de recon structie van D'n Diek. En met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een bouwvergunning te ver lenen aan: C. Maliepaard voor het oprichten van een opslag loods op het perceel Molendijk 65 te Stad aan 't Haringvliet; - Van Pallandt B.V. voor het oprichten van een wind- meetmast op een perceel aan de Van Pallandtweg te Middelharnis. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 29 maart 2005 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren bren gen bij burgemeester en wethouders van Middelhar nis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstands commissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 5 april 2005 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstands commissie is op woensdag 30 maart 2005 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. Kapvergunning verleend aan: - M.J.J. Brinkman, Boomgaarddreef 7,3243 AC Stad aan 't Haringvliet - 3 bomen in achtertuin (160305); - H. Merbis, Stationsweg 10, 3241 EA Middelharnis - 2 bomen in voortuin (180305). (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. Postbus 13240 AA Middelharnis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 79 - 47 55 88. Onherroepelijk bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het besluit van gedeputeerde staten van Zuid-Holland van 6 april 2004 tot goedkeuring van het bij besluit van de gemeenteraad van Middelharnis van 4 september 2003 vastgestelde bestemmingsplan 'Havenkanaal' op 23 februari 2005 onherroepelijk is geworden. De Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State heeft namelijk bij haar uitspraak van genoemde datum het beroep van de Stichting tot bescherming van het Dorpsgezicht ongegrond verklaard. Het bestemmingsplan ligt voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis van Middelharnis, kamer 11 Öfiêi#ip|j^a''Sol/mvrö8.jÖtoll5^«ni3.0Ö^^ op het adres Neptunuslaan 1 te Oude-Tonge (ont vangen op 16 maart 2005). Tevens maken zij bekend dat een aanvraag om regu liere bouwvergunning is ontvangen voor: - het veranderen en vergroten van de woning op het adres Noord Achterweg 5 te Ooitgensplaat (ontvan gen op 10 maart 2005); - het bouwen van een wijnkelder op het adres Stei- gerdijk 11 nummer 69 te Ooitgensplaat (ontvangen op 14 maart 2005). Daarnaast is een aanvraag om reguliere bouwver gunning 1e fase is ontvangen voor - het bouwen van een woning aan de Molenstraat te Oude-Tonge, kadastraal bekend gemeente Oost flakkee, sectie C, nummer 4209 (ontvangen op 15 maart 2005). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende bouwvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verieend voor - het wijzigen van de zijgevel van de woning op het adres SaturnuslaanIO te Oude-Tonge (besluit ver zonden 15 maart 2005); - het uitbreiden van de woning op het adres Saturnu- slaan 7 te Oude-Tonge (besluit verzonden 16 maart 2005); - het plaatsen van een erfafscheiding op het adres Jozefdreef 6 te Oude-Tonge (besluit verzonden 16 maart 2005). Dat met toepassing van artikel 15 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Landelijk gebied' voor een gro tere bebouwingsoppervlakte en een hogere nokhoog- te en daarnaast een reguliere bouw/vergunning is ver leend voor - het bouwen van een opslagloods op het adres Don kereweg 5 te Oude-Tonge (besluit verzonden 17 maart 2005). Dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp' en daarnaast een reguliere bouwvergunning Is verteend voor; - het uitbreiden van de woningen op de adressen Cris- pijn 13,15 en 17 te Oude-Tonge (besluit verzonden 15 maart 2005). Nadere informatie over de verieende bouwvergunnin gen is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaar schrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 29 maart 2005 Tijdstip locatie 10.00 uur gemeentehuis OosHlakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 30 maart 2005 Tijdstip locatie 13.30-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Intergemeentelijk Samenwerkingsverband flfco^ Goi'T' Wet milieubeheer Meldingen ex artikel 8.4Ö Wét milieubeheer 1. Glavimans, Nijvertieidsweg 8 te Stellendam (Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer); 2. Onderhouds- en timmerbedrijf Jaap van Huizen, Achterstraat 11-15 te Goedereede (Besluit bouw en houtbedrijven milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 28 maart 2005 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Goedereede (nrs. 1 en 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (0187-48 81 11). lUlelding ex artikel 8.19, lid 2 Wet milieubeheer Op 23 maart 2005 (verzonden d.d. 24 maart 2005) is het besluit genomen de volgende melding te accepte ren: 3. Constructiebedrijf D. de Roon en Zn. V.O.F., Nij- verheidweg 7 te DIrksland; de melding heeft betrek king op het bouwen van een nieuwe loods voor de opslag van materialen, die nu buiten op het terrein van de inrichting liggen. Wij zijn van mening dat voornoemde veranderingen niet zullen leiden tot andere of grotere nadelige gevol gen voor het milieu dan die de inrichtingen ingevolge Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Goedgekeurde bestemmingsplan 'Oude- Tonge Dorp, 3' partiële herziening' winkel panden aan de Molenddijk te Oude-Tonge Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 23 februari 2005, goed keuring hebben verteend aan het bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp, derde partiële herziening', zoals dat bij raadsbesluit van 11 november 2004 is vastge steld. Het goedkeuringsbesluit en het betreffende bestem mingsplan liggen van 29 maart tot en met 25 april 2005 tijdens kantooruren ter inzage op het gemeente- kantoor, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentekantoor is ook elke eerste en derde dins dagavond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.30 uur. Tegen dit besluit kan beroep worden ingesteld door degenen die zich tijdig tot Gedeputeerde Staten heb ben gewend en belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkenwijs niet in staat zijn geweest zich tijdig tot Gedeputeerde Staten te wenden. Een beroepschrift dient te worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de raad van Staten, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, tenzij binnen de beroepstermijn, in samenhang met een ingesteld beroep, een verzoek om vooriopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de raad van Staten is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Bij toewijzing van het verzoek geeft de Voorzitter aan op welke onderdelen van het plan de vooriopige voor ziening betrekking heeft. ËsenhoweriooB 1, J*QsfeB75,3255ZHOyde-Tonge, Internet: www,oo!Éokf:M,iii./ia. (0187) 64 71 00/fax6471 99/ eflwtl: ii>fo©ooïtfioy:ee,nt Openingstijden; ma t/m y/ 08,00 fot 12.00 en 13.00 tot i/.OO uw, elite ee/ste en derde dinsdog vm de maand 's ovonds geopend von 18.00 tot 19.30 üw. de verleende vergunningen en de daaraan verbonden beperkingen en voorschriften mogen veroorzaken en niet leiden tot het ontstaan van een andere inrichting dan waarvoor vergunning is verleend. Het besluit en de bijbehorende melding liggen ter inza ge vanaf 28 maart 2005 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 16.00 uur op het gemëeritekantoor van DIrksland (nr. 3). Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de verzenddatum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van DIrksland, p/a Postbus 313, 3240 AH te Middel harnis. Daarnaast kan de Voorzifter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, worden verzocht een vooriopige voorziening te treffen. Zo'n verzoek kan overigens alleen worden gedaan als tevens een bezwaarschrift is ingediend. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor het indienen van een bezwaarschrift. Indien gedurende die termijn bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). iT i5/niHM:Jrt.«.-~h,T.!, (0197)4881 11/ t.i 77 11 Ov-- ftr 0; jó,30uur. 0.^::.j.:_,-..:.-:.„,.:-.^„;^;-„ -':./.^'.-::.-..:., ,ii0187) 48 6850 Ofeniógstiidefl:nMt/mw08.30-ll,45en 13,00-14.45, m 10.00-12,00. Wijziging van inzameling huishoudelijke afvalstoffen In verband met 2' Paasdag wordt in week 13 het huisvuil als volgt ingezameld: Inzameldat ■#1 maandag (2' Haasdag) dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag gemeente geen inzameling sdereede Middelharnis, Sommelsdijk DIrksland Oude-1 onge en Nieuwe Tonge Stad aan 't Haringvliet Oostflakkee woonkernen Ouddorp, C3oedereede, en Stellendam en de daaraan gekoppelde buiten gebieden. iddelharnis en Sommelsdijk en de daaraan gekoppelde buitengebieden. DIrksland, Melissant en Herkingen en de daaraan gekoppelde buitengebieden eze kernen en de daaraan gekoppelde buitengebieden Aotithuizen, Den Bornmel, Zuidzijde en Ooitgensplaat en het buitengebied Oude Tonge Dus alle inzameldagen schuiven één dag op! Zet uw container voor 7 uur aan de weg! Heeft u nog vragen dan kunt een van de onderstaande nummers bellen: Inwoners van de gemeente Goedereede Inwoners van de gemeenten DIrksland, Middelharnis en Oostflakkee (tussen 9.30 en 10.30 uur) 0187-49 15 00 0187-48 77 11

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 22