«IJ ^arlinda €12^0 EIIMIDBrt-illEUWS Ophalen oud papier Stellendam FAMILIEBERICHTEN ComeCis (Birgit 1950 2005 i I Cdristoffd'Brooshoofci I MidavmZizCst f I DANKBETUIGING Leen enjanm((e. van Seters-'Kpozemond WAARDEBONNEN - WAARDEBO^ ^örlinda I Voor vlotte en betaalbare Jonge Mode I bij iedere I I 25 een waardebon van I op de gehele nieuwe voorjaarsmode! I Jm - NHNNoaaoawM - NawNOtf^ JANNETJE HARTENSVELD Aart (Arie) Hagens COR DE LEEUW CORNELIS POULUS BEZUUEN NEELTJE MACKLOET OMA GUZE OMA VAN DER GUZE NEELTJE MACKLOET DIRK DEN BRABER JOHANNES DINGEMANSE Johan JOHANNES DINGEMANSE JOHAN DINGEMANSE JOHANNES DINGEMANSE MARINUS VAN DER SPAAN MARINUS VAN DER SPAAN KRUN VERHAGE JOHAN DINGEMANSE PAGINA 3 DINSDAG 8 MAART 2005 Heere, Die leven gaf en leven spaarde, ver- jj| blijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje Wij noemen hem 5V?^(^ ifi Michel Breen Z Corine Breen-de Gast It; II; Lindy Jamo Lean I 4 maart 2005 I Vogelmeet 12, 3253 ER Ouddorp Tel. (0187)68 14 47 M **-:feK-:t:-*;^X"X-**»^:i!»;K-»HK»-:K»*-^^^^^ i Onder water geboren op 2 maart om 01.33 uur, 1^ 3290 gram bloot en 50 cm groot. 1^ .v. Krista Dekens en Ralph Eikelenberg i Omdat het helaas onmogelijk is dit persoonlijk te doen, wil ik langs deze weg iedereen hartelijk bedanken voor alle lieve felicitaties, kaartjes en -I; cadeautjes die ik heb mogen ontvangen tijdens ij: mijn zwangerschap! Krista Dekens, verloskundige praktijk Natalia i^-i--ii;i--i:»!»»-fim»^itix;iix»imii;;mi»üi^»m»»»!a;^;>^mi;^» Op D.V. woensdag 9 maart 2005 is het 55 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders en :- in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen Gods nabijheid toe op hun ver- \l dere levensweg. We hopen dit in familiekring te herdenken. i Jaap en Ria ;j; Jannie en Jan ;Ii Marien Christiaan - Andrea f Aleida - Elmer Arianne f Jacob-Jan Lienke Burg. Sterkplein 18 I 3244 BA Nieuwe Tonge il Naast de Heere, Die ons droeg en spaarde, willen ■iji wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele feli- ij; il citatiekaarten en attenties die wij bij ons 40-jarig f I huwelijk mochten ontvangen. g: L. P. Osseweijer M. Osseweijer-Gebraad Thérèse Annelies il; •i; Sommelsdijk, maart 2005 II Joost V. d. Vondellaan 42 ;j;»S;S;***!*K*;*«***»;(;;(KK**s;»;t;s;»**^ "Als de hemel zonnig lacht, is het geen kunst een lied te zingen Maar wie in de lijdensnacht, als de nevelen hen omringen Ook blijmoedig voori kan gaan, die heeft het leven goed verstaan Op D.V. maandag 14 maart 2005 zijn onze ouders: 25 jaar getrouwd. Geuzenpad 28 3252 AK Goedereede Eline en Jan-Willem Leander Irene IU ontvangt t/m 31 maart LZandpad 68, Middelhamis, (0187) 48 00 72 Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verpleging in Verpleeghuis 'Aesopus' te Rotterdam is heden onverwacht over leden mijn geliefde schoonzuster en onze tante in de leeftijd van bijna 80 jaar. Sommelsdijk: M. Hartensveld-Schilperoort A. B. Hartensveld A. Mastenbroek-Boogerman t J. Mastenbroek Oosterwolde: A. de Hamer-Boogerman A. N. de Hamer Zaandam: J. Baron-Boogerman E. Baron Ridderkerk: J. A. J. van Dijk H. A. A. van Dijk-Winkenius Rotterdam: A. M. van Dijk Rotterdam, 4 maart 2005 Correspondentie-adres: A. de Hamer-Boogerman, De Elzen 5, 8431 BB Oosterwolde De begrafenis heeft hedenmorgen 8 maart in fami liekring plaatsgevonden op de algemene begraaf plaats te Sommelsdijk. 'opa is zo'n man waar je wel van moet houden' Mijn man, onze vader en opa is thuis overleden. Wij zijn verdrietig en dankbaar voor alle liefde en zorg die we van hem hebben gekregen. echtgenoot van teentje de Ruiter 16.11.16 ■t 05.03.05 Lenie Hagens-de Ruiter Elly Hagens en Ton Janssen Marleen en Jeff Liesbeth en Mark Vv'illy Hagens en Frank Sieuwerts Wouter en Sarena Kasper Geldersedijk 83 3247 KC Dirksland De begrafsnis vindt in besloten kring plaats op 10 maart. Voorafgaand is er van 14.00 tot 15.00 uur ge legenheid tot condoleren in 'Onder de V/iek', Ring 57 te Dirksland. Plotseling is van ons heengegaan onze vriend Wij wensen Dina en de kinderen de kracht van de Heere toe. Marien en Jannie Verweij Middelhamis, 7 maart 2005 Na een langdurig ziekbed hebben wij donderdag 3 maart afscheid moeten nemen van onze opa 'Scheepjes' De vele dierbare momenten die we met hem moch ten delen, zijn optimisme en oprechte belangstel ling, zullen voor altijd in onze herinnering blijven voortleven. Els en Harm Annelies en Jeroen Margriet Corina Liesbeth Kees en Debby Frans Kitty en Lars Klaasjan Japke Alette Sanne Ouddorp, 3 maart 2005 De Financiële Commissie van het Open Hervormd Jeugdwerk haalt aanstaande zaterdag 12 maart in Stellendam het oud papier en karton weer op. Het ophalen begint om 9.00 uur vanaf de Molenkade, de Nieuweweg en de Schoolstraat. Wilt u het papier tij dig en goed gebundeld gereed zetten? Wij willen een ieder die ons een kaart gestuurd heeft of andere attenties ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk hartelijk bedanken. En ook onze Ueve kinderen en kleinkinderen voor de mooie verrassing die we van hen mochten ont vangen. Ook dank aan kand. Blankers, namens de kerken- raad van de Herv. Kerk (i.h.v.) te Ouddorp. Bovenal dank aan God die ons al die jaren gespaard heeft. Gommen en Stien van Lenten-Hoek Ouddorp, maart 2005 Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Matth. 11:28 Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante weduwe van Hendrik van der Gij ze in de ouderdom van 92 jaar. Rie (in liefdevolle herinnering) en Mein Ina en Gerrie Nella en Bert Piet en Corrie Elly en Arie Bas en Thea Corine en Leendert Henk en achterkleinkinderen 5 maart 2005 Verzorgingshuis 'De Goede Ree' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: P. van der Gijze, Vingerling 49, 3241 EB Middelhamis Gelegenheid tot condoleren dinsdag 8 maart van 19.30 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. woensdag 9 maart om 13.15 uur in de grote zaal van 'De Goede Ree'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze Ueve Ina en Gerrie Nanda Eugenie en Marcel Nella en Bert Miranda en Johan Marjolein Sommelsdijk, 5 maart 2005 Als iets liefs je verlaat blijft nog altijd de liefde. Voor altijd in ons hart. Elly en Arie Jeroen en Elize Peteren Willeke Dankbaar voor de fijne jaren verdrietig om het verlies. Nemen we afscheid van onze geliefde oma. Rust zacht 'klein omaatje Dank je wel 'oma Giesje Veel liefs Corine, Leendert, Christian en Tessa Henk, Kim en Wessel En nu, wat verwacht ik, o Heere mijn hoop, die is op U. Psahn 39:8 onber. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante weduwe van Hendrik van der Gijze in de leeftijd van 92 jaar. L. Kool-Mackloet M. Meijer-Mackloet P. J. Meijer G. Mackloet L. H. Mackloet-Guldemeester A. Nieuwland-Mackloet neven en nichten Sommelsdijk, 5 maart 2005 Ps. 90:9 ber. Met dankbaarheid gedenken wij onze oud-ambts- drager die in de ouderdom van 95 jaar is Thuisgehaald. Broeder Den Braber heeft onze gemeente vele jaren gediend als diaken en ouderhng. De kerkenraad van de Gereformeerde Kerk van Ooltgensplaat En toch, telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet watje zei. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die hij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vriend en zoon, onze schoonzoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 40 jaar. Dirksland: Jenny Hogerwerf N. Dingemanse-Hotting Herkingen: P. Hogerwerf A. Hogerwerf-van der Velde en verdere familie 6 maart 2005 Oranjelaan 18, 3247 AM Dirksland Gelegenheid tot condoleren woensdag 9 maart van 20.00 tot 21.30 uur in het Hervormd Verenigings gebouw 'Onder de Wiek', Ring 57 te Dirksland. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. donderdag 10 maart om 10.00 uur in 'Onder de Wiek'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirks land. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid en diepe droefheid geven wij u kennis, dat voor ons geheel onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 40 jaar. Sterke de Heere Jenny en ons in dit zo smartelijke verlies. Dirksland: N. Dingemanse-Hotting Werkendam: Louw Dingemanse Ada Dingemanse-Kats Dirksland: Jaap Dingemanse Betty Dingemanse-Melissant Ria Abrahamse-Dingemanse Leendert Abrahamse Pieter Dingemanse Ria Dingemanse-van der Velde Anton Dingemanse Henny Dingemanse-van der Velde Cor Dingemanse Willeke Dingemanse-van der Kroon en neven en nichten Dirksland, 6 maart 2005 Geheel onverwacht is overleden onze schoonzoon, zwager en oom Herkingen: Pa en ma Hogerwerf Nieuwe Tonge: Aja en Leo Verhoeff Bianca en Jan Ester Herkingen: Marja en Henk Kagchelland Henk en Rebecca Andrea en Cock Emmelie Petra Den Bonmiei: Jeanet en Kees Klink Herkingen: Peter Hogerwerf Wij wensen Jenny en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. 6 maart 2005 Vaarwel lieve OME JOHAN Dit valt niet te begrijpen... Zo veel pijn, zo veel verdriet. Je bent zo plotseling bij ons weggehaald... Waarom? Altijd standje voor ons klaar. Vanaf nu moeten we het zonder jou doen, En dat valt ons heel zwaar. Je bent voor altijd in ons hari. En we zullen je nooit vergeten! Rust in vrede. Veel liefs Angelique, Hannes en Patrick Met grote verslagenheid en leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker in de jonge leeftijd van 40 jaar. Wij verliezen in hem een goede werknemer en fijne collega. Wij wensen zijn vriendin, moeder, broers, zussen en verdere familie veel sterkte toe. Direktie en personeel van Hoogendoom Maritieme Betimmeringen en Interieurbouw B.V. Werkendam DmSDAG 8 MAART 20057 Verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid hvam, toen die onzekere verwarring bezit van zijn gedachten nam. Wij voelen mee met zijn stil verdriet, nu rouwen wij, maar treuren niet. Bedroefd, maar in dankbare herinnering aan het geen hij voor ons heeft betekend, geven wij u ken nis dat na een liefdevolle verzorging in 'De Sama ritaan' van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Susaiuia Maatje Grinwis Melissant, 13 januari 1921 Sommelsdijk, 6 maart 2005 S. M. van der Spaan-Grinwis Bram Ton en Wilma Ilona en Etienne Lies en Ton Elza NeUie en Aart Kees en Tamara Susanne Haagsestraat 9 3251 CP Stellendam De rouwdienst zal plaatsvinden vrijdag 11 maart 2005 om 13.15 uur in de Gereformeerde kerk aan de Kerkhoflaan 4 te Stellendam, aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk en een moment tot samenzijn in het zaal tje 't Form'. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden nam de Here uit ons midden weg onze lieve broer Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlaardingen; E. Kievit-van der Spaan A. Kievit t Amsterdam: G. van der Spaan J. van der Spaan-Verbrugge Sommelsdijk, 6 maart 2005 Na een zeer arbeidzaam leven heeft de Heere geheel onverwachts uit het leven weggenomen, de heer in de leeftijd van 76 jaar. Familie Verhage Familie Grinwis Margriet Hameeteman Famüie D. de Jong 6 maart 2005 Dorps weg 30, Ouddorp Correspondentie-adres: M. G. Hameeteman Blauwe steen 3 3253 EM Ouddorp D.V. donderdag 10 maart zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp, aan vang 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben, om streeks 14.30 uur. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 13.40 tot 13.55 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis. Geen bloemen Geen bezoek aan huis - Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Diep bedroefd delen wij u thee, dat uit onze fami liekring is weggenomen onze lieve en altijd behulpzame oom in de leeftijd van 40 jaar. Werkendam: Peter en Annemiek Lourens en Wieger Jos en Lisette René, Jan en Daisy, Kees, Hildeline, Andrea en Elly-Anne Dirksland: Angelique en Hannes, Patrick Nelie, Bram en Petra Jolanda, Pieter, Remco, Cynthia en Herma Janine, Erika en Richard Dirksland, 6 maart 2005

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 3