4^ De SEAT Sportrider pakketten: Profiteer van veel extra's voor een sportieve prijs de lage hypotheekrente Twinny Load presenteert nieuwe fietsdragers l FEBRUARI KATERN Ford-dealer Witvliet geeft 500,- voor speelgoedautootje Pagina 1 Vrijdag 18 februari 2005 SEAT laat zien dat sportiviteit en een ruime stan daarduitrusting prima samen kunnen gaan. Op de AutoRAI 2005 presenteert het merk van vrijwel alle modellen speciale Sportrider pakketten. Deze bij zondere pakketten bieden niet alleen de typische SEAT-sportiviteit, maar ook een zeer uitgebreide standaarduitrusting. SEAT Cordoba en Ibiza Leon: gratis extra's Altea met Sportriderpakket Alhambra: ruimte voor sportiviteit In de meeste gevallen zal het betalen van uw maandelijkse hypotheeklasten geen proble men opleveren. Maar u kunt ziek worden. Of misschien een tijdje zonder werk komen te zitten. Om te zorgen dat u ook in die gevallen prettig en ongestoord kunt blijven wonen in uw eigen huis, biedt de Rabobank u de Rabo bank Hypotheekbescherming aan. Arbeidsongeschiktheid, ziekte of werkloosheid Verzekerd maandbedrag Wat kost het? Voorwaarden /Mceriveten.' De hypotheekrente is momenteel zo laag dat het kopen van een huis of appartement erg aantrekke lijk wordt. Maar ook het oversluiten van een dure hypotheeklening is momenteel erg verleidelijk. Let bij het laatste wel op de bijkomende kosten. Deskundig advies Tijdens de Uit&Actief-beurs in de Jaarbeurs in Utrecht presenteert Twinny Load 2 nieuwe fietsdra gers, de Twinny Load Swing FK en de Twinny Load Ergo FK. Het zijn fietsdragers met frame fietsbe- vestiging, een kantelmechanisme gecombineerd met een twee verschillende snelkoppelingen op de trekhaak van de auto. De Uit&Actief-beurs vindt plaats van 4 tot en met 6 maart 2005 met aanslui tend twee FietsVakdagen. MMM Om te beginnen zijn de Cordoba en Ibiza leverbaar met het Sportri der pakket.Voor een meerprijs van slechts 495- wordt de standaard uitrusting van de toch al complete Reference-versies uitgebreid met een semi-automatische aircondi tioning, sportstoelen met speciale Sportrider bekleding, een beker houder en interieuraccenten in metaallook.Ook het uiterlijk van de Cordoba en de Ibiza Sportrider zijn kenmerkend: lichtmetalen 15-inch velgen en mistlampen horen net als buitenspiegels en deurgrepen in carrosseriekleur tot het standaardpakket. Overigens is de SEAT Ibiza voor het derde achtereenvolgende jaar onderscheiden met de titel What Car? International Car of the Year. Het prestigieuze tijdschrift What Car? verleende de Ibiza deze titel in de klasse van compacte auto's, dat in Groot Brittannië bekend staat als het Supermini-segment. Ook het Sportrider pakket voor de Leon is bijzonder uitgebreid. De sportiviteit van deze ruime vijfdeurs hatchback in Stella-uitvoering wordt nog eens extra aangezet door de 15-inch lichtmetalen velgen, de bumpers in carrosseriekleur en mistlampen in de voorbumper.Van binnen betekent het Sportrider pakket de standaard montage van een radio/CD speler met acht speakers, maar ook speciale Sportrider bekle ding en leren bekleding van stuur, schakelpookknop- en hoes. Het aller- sportiefst van dit alles is misschien nog wel de prijs die de SEAT dealer in rekening brengt: op de kop af O,- ofwel gratis. De SEAT Altea, de eerste Muiti Sports Vehicle ter wereld, combineert sportiviteit, design en ruimte. Met het Sportrider pakket worden de sportieve kwaliteiten van de Altea extra benadrukt. Dit betekent dat de auto het complete uitrustingsniveau van de Reference heeft en daarbij ook nog eens een sportinterieur, een sportonderstel, leren bekleding van stuur en schakelpookknop én 16-inch lichtmetalen velgen. Het pak ket kost nu 495,-. Ook SEAT'S comfortabele ruimtewonder Alhambra is leverbaar met het Sportrider pakket. Deze sportieve extra's vertalen zich in volautoma tische airconditioning (Climatronic), mistlampen voor en elektrische bediening van buitenspiegels en zijruiten achter. De meerprijs die daar voor normaal gesproken zou gelden, wordt echter niet doorberekend en daardoor is de Alhambra Sportrider al leverbaar vanaf 27.495,- inclusiefBTW/BPM. Rabobank hypotheek bescherming De Rabobank hypotheekbescherming biedt u financiële zekerheid en keert uit wanneer u als werknemer arbeidsongeschikt wordt. Of voor de ondernemer, in geval van ernstige ziekte. U ontvangt in dat geval gedurende 36 of 48 maanden aaneengesloten het verzekerde maandbedrag, waarbij de wachttijd in het eerste geval 30 dagen en in het tweede geval 365 dagen bedraagt. Bent u ondernemer en wordt u plotseling ernstig ziek? Dan ontvangt u 24 maal het verzekerde maandbedrag ineens, met een maximum van 40.840. En wanneer u als werknemer zonder werk komt te zitten, krijgt u 12 maal aaneengesloten het verzekerde maandbedrag, Elk bedrag tussen 110 en 2.640 per maand kunt u verzekeren. De enige limitering die aan het verzekerde maandbedrag wordt gesteld, is dat het niet meer dan 110% van de bruto maandlasten mag bedragen. Het grootste verschil tussen de Rabobank Hypotheekbescherming is dat de verzekering niet de WAO volgt (gangbare arbeid); slechts een medische verklaring van een huisarts of een specialist is al voldoende. Dit is een belangrijk argument om voor deze verzekering te kiezen. De premie voor de Rabobank Hypotheekbescherming kunt u per maand of in één keer (koopsom) voldoen. Kiest u voor de laatste optie, dan is de hoogte van de koopsom afhankelijk van de verzekeringslooptijd die u wenst. Bij een looptijd van 10 jaar bedraagt de premie 5% van de verzekerde maandbedragen, bij een looptijd van 15 jaar is dit 4,75% en wanneer de looptijd 20 jaar is, betaalt u 4,5%. Daarbij is het goed om te bedenken dat, wanneer u de premie door middel van een koopsom betaalt, het soms mogelijk is deze als onderdeel van uw hypothecaire geldlening mee te financieren. Indien u liever per maand premie overmaakt, bedraagt de hoogte van deze premie 5,75% van het verzekerde maandbedrag. U kunt profiteren van de Rabobank Hypotheekbescherming als u aan de volgende voorwaarden voldoet: U woont in Nederland U bent tussen de 18 en 64 jaar oud U bent gezond U heeft een baan voor minimaal 16 uur per week U sluit een Rabobank hypotheek af U verlengt of verhoogt uw bestaande hypotheek Wilt u meer weten over de voordelen van de Rabobank Hypotheekbescherming, neem dan contact op met uw adviseur. Is oversluiten voor u interessant? Indien u van de onderstaande vragen minimaal drie vragen met'ja' kunt beantwoorden, kan het omzetten van uw huidige hypotheek inte ressant zijn. Is uw rentevasttermijn nu korter dan 3 jaar? Is uw huidige hypotheekrente hoger dan 6%? Denkt u langer dan driejaar in uw huidige woning te blijven? Heeft u nog meer leningen dan alleen uw hypotheek? Bent u bereid om een paar uur tijd te investeren? Meer dan drie vragen met ja beantwoordt? Vraag dan een adviesge- sprek aan met een adviseur van de Rabobank. De Financieel Adviseur van de Rabobank bekijkt samen met u de verschillende mogelijkheden en biedt u een vrijblijvend advies aan. Hij of zij berekent ook de even tuele boeterente, die overigens aftrekbaar is van uw Inkomstenbelas ting. In sommige gevallen moet er een nieuw taxatierapport gemaakt worden en soms is het ook nodig om opnieuw langs de notaris te gaan. Uiteraard zijn hier kosten mee gemoeid, maar ook die zijn aftrekbaar van de Inkomstenbelasting. Als oversluiten voor u persoonlijk niet inte ressant blijkt, dan zal de adviseur u dit gewoon vertellen. Momenteel is er wat meer lucht in de woningmarkt en valt er weer te onderhandelen. Het is daarom nu hét moment om uw mogelijkheden voor een koopwoning te verkennen. Door de lage rente zouden uw woonlasten wellicht flink omlaag kunnen. Laat u zich hierover goed voorlichten en bekijk samen met de deskundige adviseur van de Rabo bank uw mogelijkheden, of het nu gaat om het omzetten van uw dure hypotheek of om de berekening van een nieuwe financiering. Neem daarom vandaag nog contact op met de Rabobank, de grootste hypo theekverstrekkervan Nederland. ledereen die bij aankoop van een nieuwe Ford een speelgoedauto'inruilt' krijgt daarvoor van de Ford-dealer 500,-. leder soort speelgoedauto komt daarvoor in aanmerking. De achterliggende gedachte is de autokoper onder de aandacht te brengen dat, als Ford zijn speelgoedautootje al 500,- waard vindt,de inruilwaarde van zijn echte auto navenant hoog zal liggen. Uiteraard zal ook daarvoor Ford-dealer Witvliet zijn gesprekspartner zijn. De actie loopt tot eind april van dit jaar en zal worden ondersteund met een uitgebreide multimediale campagne die bestaat uit radiocommer cials, advertenties en een speciale website: www.speelgoedautootje.nl Alle speelgoedautootjes die in deze sympathieke actie worden ingeruild zullen door Ford Nederland aan een goed doel worden geschonken. Twinny Load heeft de Uit&Actief-beurs in Utrecht uitgekozen om haar nieuwste fietsdragers te presenteren aan de vakhandel en aan de consument, de Twinny Load Swing FKen de Twinny Load Ergo FK. Deze fietsdragers zijn uitgerust met de frame fietsbe- vestiging,gecombineerd meteen kantelmechanisme,waardoor ook de toegang tot de achterklep blijft behouden als de fietsen er al op staan. De frame fietsbevestiging is een bevestiging aan de zitstang van de fiets. De Twinny Load Swing FK heeft een trek haakbevestiging, waarbij de fletsdrager rechtstreeks op de kogel wordt geplaatst.Vervolgens wordt hij handvast aangedraaid; zonder hulpstuk en zonder gereedschap. De Twinny Load Ergo FK heeft een snelkoppeling die rechtstreeks op de trekhaak wordt geplaatst. Click and go, met één klikbewe- glng;zonder hulpstuk en zonder gereedschap. el Twinny Load twee nieuwe model- 'esenteert, is het totale assortiment van Twinny Load verkleind van bijna 20 fiets dragers naar 8 reguliere modellen en 5 .pedals. mj m

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 7