ÉiuuriDBi-iflËiJva Cursus digitale fotobewerking .<^4i pf1?Q'Z7>Ap Kunstveiling s.b.o. 'de Wegwijzer' Introductie Nationale Hypotheken Informatie Dammen en schaken in Ouddorp Damclub 'Denk en Zet' Zwemclub De Stelle wint driekamp '^crti^^cükt: }r^(itto hyf^ens en fuelsjcS/ CiEiLIJICEilVISSEISr 1De gelijkenis van de verloren 2. De gelijkenis van deSamaritaan. 3. De gelijkenis van de schat in de 4. De gelijkenis van hettussen de tarwe. 5. De gelijkenis van de parel van grote 6. De gelijkenis van dedienstknecht. 7. De gelijkenis van de arbeiders in de akker(g) onbarmhartige (d) maagden (e) waarde (e) boze (r) schaap (r) zoon (d) 8. De gelijkenis van de rijke man en de armewijngaard (e) 9. De gelijkenis van de wijze en dwaze 10. De gelijkenis van dewijngaardeniers. 11De gelijkenis van debruiloft. 12. De gelijkenis van hetop de rots. 13. De gelijkenis van het verloren koninklijke (d) barmhartige (e) Lazarus (h) huis (e) onkruid (o) rjSBEER-QU^rZ f WEGGEVALLEN ^1/i.nte.ntctCin^: PAGINA 11 VRIJDAG 18 FEBRUARI 2005 Middelhamis/Sommelsdijk - Uitslagen van 14 februari 2005. Afdeling 1: A. van derVeer - J. van Hoorn 0-3 A. Verolme -1. Mackloet 0-3 H.H. Verolme - C. Spee 0-3 AfdeUng 2: R. van Rijnberk - M. Klink0-3 B. du Pree - R. Jacobs 0-3 J.A. Nipius - J. Jordaan0-3 Deze wedstrijdavond zagen alle spelers die met zwart speelden kans hun wedstrijd te winnen. A.van der Veer raakte tegen Van Hoorn positioneel zo in de knoei, dat hij de ene schijf na de andere moest offeren. A.Verolme is na een goede start van de com petitie in een dip beland. Hij speelde tegen Mackloet lang een gelijk opgaande partij, totdat hij in het eindspel een foute afruil maakte. Dat gaf Mackloet de gelegenheid om door te breken naar dam en de partij te winnen. De opening van de partij tussen H.H.Verolme en Spee was interessant, met iets meer voordeel voor Verolme. Maar toen Verolme een mooie combinatie naar dam voor Spee over het hoofd zag, was de strijd snel gestreden. Rijnberk wordt zo langza merhand een speler waar je rekening mee moet houden. Dat ondervond ook Klink, die STELLENDAM - Zwemclub 'De Stelle' zwom jl. zaterdag een drie- kamp met Poseidon'56 uit Ridder kerk en De Devel uit Zwijndrecht. De wedstrijd werd zaterdag 12 februari gezwommen in zwembad De Hoge Devel in Zwijndrecht. Op de schoolslag minioren 1/2 werd bij de jongens Frank van Beuningen Ie (1.03.79) en Jorian Heerschap 2e (1.07.76). Willem Jan Hoekman werd Ie op de 50m rugslag minioren 3/4 in een mooie pr tijd van 0.46.64. Op de lOOm vrijeslag minioren 5/6 werd Marco Akershoek Ie (1.15.87). Bij de alle zeilen bij moest zetten. Maar in het eind spel gaf de ervaring van Klink de doorslag. Ook Du Pree wist het zijn tegenstander Jacobs best lastig te maken. Met iets meer geluk had Du Pree remise kunnen maken, maar het was toch Jacobs die met de winst naar huis ging. Nipus deed erg zijn best om een goed resultaat tegen Jordaan te bereiken. Hij hield lang stand, maar in het eindspel wist Jordaan de partij in zijn voordeel te beslissen. meisjes junioren 1/2 werd op de 50m rugslag Fleur van Beuningen Ie (0.43.63) en Patty Kreeft 3e (0.46.10). Op de rugslag bij de jon gens werd Bart Teunissen Ie (0.35.62) en Coen Bolle 2e (0.37.21). Op de lOOra schoolslag jeugd 1/2 was de 2e plaats voor Wendy Kriek (1.33.84) en de 3e voor Suzan ne Hessel (1.45.62). Don schavemaker werd 2e op de lOOm schoolslag. Op de 200m vrije slag dames werd Ellen van Soest 3e (2.40.61). Bij de heren was de Ie plaats voor Abraham de Ronde (2.26.10). Op de 25m rugslag minioren 1/2 was wederom de Ie plaats voor Frank van Beuningen (0.27.08) en de 3e plaats voor Jorian Heerschap (0.31.02). Op de 50m vrijeslag minioren 3/4 was de Ie plaats weer voor Willem Jan Hoekman (0.41.24) en de 3e plaats voor Jar- no Heerschap (0.44.55). Fleur van Beunin gen werd 3e op de lOOm schoolslag bij de meisjes junioren 1/2. Coen Bolle behaalde op de lOOm schoolslag de 3e plaats. Wendy Kriek werd Ie op de lOOm rugslag (1.19.80) en Suzanne Hessel werd 2e (1.33.22). Don Schavemaker werd Ie op de lOOm rugslag (1.17.65). Op de lOOm wisselslag voor heren werd Wijnand de Ronde 2e (1.15.80). Op het laatste programma de 12x 25m vrijeslag estafette mix werd de Stelle Ie (3.29.54). Deze middag behaalden de Stelle zwemmers 24 medailles en verbeterden 34 persoonlijke records. OOSTFLAKKEE - De Stichting Wel zijnswerk Oostflakkee (SWO) begint op donderdagavond 31 maart met een cursus digitale fotobewerking voor beginners. De cursus is voor volwasse nen (voor 55-plussers voordeliger) en bestaat uit 6 lessen van 1,5 uur. De cursus is gericht op het bewerken van foto's met de computer. Dit kunnen foto's zijn die met elke willekeurige camera zijn gemaakt (dit hoeft dus geen digitale camera te zijn). U leert het invoeren van foto's via scanner, digitale camera, internet of Cd-rom. Daarna volgt de fase van het bewerken van de foto's. De lessen vinden plaats van 18.30 uur tot 20.00 uur. De deelnamekosten voor deze cursus bedragen 95 (55-plussers betalen slechts 90). Tijdens de lessen kunt u gebruik maken van het cursusboek, dat u ook aan kunt schaffen voor 26,75. De cur sus wordt gehouden in 't Westerlicht, Oran jestraat 35 te Den Bommel. Voor meer infor matie kunt u kijken op de webside www.s- w-o.nl. Aanmelden kan tot 21 maart a.s. bij de SWO, tel.; (0187) 641344. Puzzelreglement 1. Stuur je oplossingen aan het eind van de maand naar Oom Ko, p/a Eilanden-Nieuws, Postbus 8, 3240 AA Middelhamis. 2. Per maand zijn er 100 a 120 punten te verdienen. Zelfgemaakte raad sels voorzien van oplossing leveren 15 extra punten op. Stuur af en toe een briefje, dat wordt beantwoord. 4. Bij 500 punten ont vang je een boeken- bon van 10,-. De lijdensweken zijn weer aangebroken. In de kerk hebben jullie er al over gehoord. We den ken in deze weken aan het lijden en sterven van de Heere Jezus. De Heere Jezus vergelijkt Zichzelf met de goede Herder, lees maar in Johannes 10. In vers 11 zegt Hij: 'Ik stel mijn leven voor de schapen.' Een aardse herder zorgt heel goed voor de schapen, zeker in Israël waar de schapen vaak bedreigd werden door leeuwen, beren en wolven. Een herder heeft heel wat voor zijn schapen over, maar als het té gevaarlijk wordt, denkt hij toch aan zijn eigen leven. Begrijpelijk toch? Bij de Heere Jezus is dit heel anders. Hij geeft Zijn leven vrijwillig. Hij kiest niet voor Zijn eigen leven, maar voor het leven van Zijn schapen. Wie zijn die schapen? Lieve mensen? Aar dige, leuke kinderen? Nee, het wonder is dat de Heere Jezus wil lijden en sterven voor zon dige mensen en kinderen, die eigenlijk niets van Hem willen weten. Als je dat gaat zien, krijg je de Heere Jezus nodig en wil je zo graag gaan leven zoals Hij dat wil. Dan komt er zoveel liefde in je hart. Vraag in deze weken maar om die liefde!! Wat is een gelijkenis? Natuurlijk weet je hier het antwoord op. Een gelijkenis is een verhaal uit het dagelijkse leven van Israël, dat door de Heere Jezus verteld is tijdens Zijn omwande- ling op aarde. Door een gelijkenis wil de Heere Jezus je iets vertellen over het Koninkrijk van God. Je moet je altijd afvragen: wat is het belangrijkste bij deze gelijkenis? Wat wil de Heere Jezus nu door dit verhaal tot mij zeggen? Vul de goede woorden in op de stippellijntjes. Zet dan de letters achter de woorden in de goe de volgorde. Welke gelijkenis krijg je dan? Neem telkens de letter van het goede antwoord. Deze letters vormen een woord. 1. De ijsbeer woont: a. op de noordpool (i) b. op de zuidpool (k) c. in Afrika (z) 2. Graven ijsberen een hol? a. ja(r) b. nee, alleen de mannetjes (b) c. nee, alleen de vrouwtjes (j) 3. De huid (dus niet de vacht!) van de ijsbeer is: a. wit (d) b. geel(a) c. zwart (s) 4. De ijsbeer eet: a. insecten (v) b. pinguïns (k) c. zeehonden (b) 5. Een ijsbeer heeft: a. geen vet (o) b. een klein beetje vet (x) c. heel veel vet (e) 6. Ijsberen worden: a. 10 jaar oud (f) b. 20 jaar oud (u) c. 30 jaar oud (e) 7. Een ijsbeer is een zoogdier. Dat betekent dat ze: a. eieren leggen (h) b. levende jongen krijgen (r) c. in bomen leven (c) 8. Een ijsbeer glijdt niet snel uit op het ijs. Dat komt door: a. scherpe nagels (s) b. de haren op de voetzool (t) c. hun zware lichaam (n) 9. Een ij sheer heeft: a. schubben (e) b. veren (n) c. haren (j) 10. De ijsbeer is een roofdier. Dat betekent dat: a. hij een dief is (d) b. hij andere dieren eet (e) c. andere dieren hem eten (s) 11Hoe kun je zien dat een ijsbeer een zwarte huid heeft: a. zijn neus is zwart (s) b. zijn haren zijn zwart (k) c. zijn staart is zwart (n) Pas kwam ik bij iemand op bezoek. Eén van de jonge kinde ren had de folder van zijn vader helemaal aan stukken gescheurd. Een heleboel plaatjes waren doormidden. Ik wist van veel plaatjes niet meer wat het was. Weten jullie wel wat dit plaatje voor moet stellen i i iuajund gi af Sfusj 'jpjo/vv ïsjBB|d3g 3|p pzznd 35^3 JOOA sajpB 3pU3J[3q jaq OBBU uajnjsdo uooavsS (ifiqaa o;^ uioo jooA pjooMjuB pq jam ua usASjqDsaS -apinp }[fipnnjBU) pzznd ap uauunjj aqinf pzznd auauraSjB uaa jo pzznd aspqftq uaa :pzznd uaa uba ua^pui pq jaiu uad -pq uajiTM fiui aip 'qnp[3zznd azuo UBA sjBBjazznd ifi jisoz pajip aaj Jorieke Koppelaar (Sommelsdijk) Heb je intussen al nieuwe versjes geleerd op het koor? In je brief lees ik dat je ook veel psalmen leert: makkelijk als je ze op school ook moet leren. Krijg je al bijna je rapport in groep 4? Alinda den Hoed (Middelharnis) Een goed idee voor alle andere puzzelaars: alle laanten met de puzzels bewaren tot je de oplossingen opgestuurd hebt. Het is al bijna weer vakantie: mag je weer lekker uitslapen. Hoe is het met je 9e tantezegstertje? Willianne Boer (Sommelsdijk) Wat een veranderingen op school: eerst die verbouwing, daarna alle leerlingen van Stel- lendam erbij en ook nog eens verschillende pauzes. Ben je het al een beetje gewend? Eigenlijk moest ik een beetje glimlachen toen ik je brief las: hele dagen op school zit ten is niet zo leuk, maar als de vakantie afge lopen is, heb ik altijd weer zin om naar school te gaan. Een teken datje het toch naar je zin hebt? Mieke Korpershoek (Middelharnis) In de puntentelling kun je zien dat je al over de helft bent van het aantal punten dat je nodig hebt. Dus.Bij de puzzel van februari 3 hoefje geen nieuwe pasfoto meer te sturen: ik heb er immers net één van je gehad. Alinda - 390; Adriaan - 285; Amanda - 244; Anja - 26; Anne Co - 331; Arianne - 165; Amette - 153; Benno - 64; Carolien - 185; Christian - 140Coen - 65; Cornells - 425; Ellen - 486; Erika T. 164; Erika L. - 185; Floris - 453; Guido - 96; Gijsbert - 11; Jacob - 444; Jan - 305; Jannie - 57; Jantine - 121; Jan-Willem - 214; Jarinda- 84; Joanne - 30; Jorieke - 374; Jeroen - 187; Jorina - 20; Koen - 360; Leonie T. - 229; Leonie B. - 283; Liesbeth - 420; Maaijke - 265; Marinda - 135; Marieke - 321Marjolein - 3; Marleen - 325; Marijn - 322; Matthias - 448; Mieke - 370; Naomi - 405; Nathahe - 75; Nelleke - 68; Peter - 321; Pieter - 148; Reinier- 142; Ricardo - 385; Rinus - 382; Ton - 148; Wietse- 75; Willemijn - 152; Willianne-441 MIDDELHARNIS - Een kunstveiling op een school. Dat komen we niet vaak tegen! Maar op s.b.o. 'De Wegwijzer' gaat het gebeuren. Op 4 maart kunnen alle ouders en iedereen die belangstelling heeft de kunstwerken van de kinderen uit groep b bij opbod komen kopen. Tussen 11.00 en 13.00 uur kan iedereen komen kijken naar wat er wordt geveild. De naam kan bij een nummer van het kunstwerk wor den geschreven, en dan maar wachten tot het 13.15 uur is, want dan start de veiling. Een echte veilingmeester zal alle kunst werken die zijn gemaakt aan bod laten komen. 'Wie wil bieden, kan dat dan doen. De opbrengst is voor de klas. Het volgen de thema is namelijk 'onder water' en als de opbrengst goed is, dan kunnen de kin deren met de juffen een dag naar Blijdorp om de dieren onder water gaan bekijken, die in het thema vooraf uitgebreid aan bod zullen komen. Een leuke afsluiting is dan een dagje uit en met je eigen ogen zien waar lang over is gewerkt en nagedacht. In deze klas wordt altijd rondom een thema gewerkt, vanuit een ontwikkelingsgerichte aanpak. Zoveel mogelijk activiteiten worden rondom een thema geplaatst en de kinderen leren dan een aantal weken heel veel van het thema en alle activiteiten die er rondom plaatsvinden. Met het thema kunst hebben alle kinderen kunstwerken gemaakt. In het begin zijn er op doek Van Goghs en Mond- riaans nageschilderd met het eigene wat het kind er op dat moment in heeft gelegd. Daar na zijn grote schilderijen op doek gemaakt. Drie kinderen werkten er tegelijk aan. Eén schilderij heeft toch zeker 3 uur werk in zich. De thema's van deze doeken zijn: 'natuur', 'eten', 'wonen' en 'feest'. Na deze werk zaamheden is er een start gemaakt met 'Cobra-kunstwerken'. De kinderen hebben zelf moderne kunst gemaakt met waskrijt. Vanuit lijnen is een voorstelling gemaaikt n.a.v. wat de kinderen er in hebben gezien. In de komende weken zullen nog meer grote schilderijen worden gemaakt. Alle schilde rijen zijn gemaakt op doek en worden op lat ten gespaimen geleverd. De wascoschilde- ringen zijn gemaakt op 'dik' papier en daar- ornheen zijn passepartouts geplaatst, die dankzij Arjo van der Graaff uit Dirksland gratis zijn verkregen. Naast het maken van schilderijen hebben de kinderen ook hun woordenschat uitgebreid, onder andere door middel van een kwartet met woorden rondom kunst en door te praten over kunst. Als je moeder namelijk denkt dat je een echte 'ezel' in de klas hebt, dan is het leuk om dat in de kring te vertellen, ook als je moeder het begrijpt dat het een ezel is om op te schilderen. De kinderen hebben geno ten en genieten nog steeds van het thema. Zij hopen u op 4 maart op school te zien om hun kunstwerken te bewonderen, onder het genot van een kopje koffie of thee, wat gratis wordt geschonken. Het adres van de tentoonstelling is Hobbe- mastraat 4 te Middelhamis. Als u hierover nog vragen heeft, kunt u bellen naar (0187) 483767 en vragen naar Cokke, Kitty of Jantina. Zij kunnen u meer vertellen over de thema's in de klas, het kunstproject én de veiling die wordt gehouden op 4 maart. Na ruim anderhalf jaar van voorbe reiding en onderzoek, introduceert de Nationale Hypotheken Informatie een onafhankelijke en vrij toegankelijke (niet commerciële) internetsite over hypotheken voor consumenten. De site geeft naast een voorzichtige kijk op hypotheekproducten, antwoorden op veel gestelde vragen. Op de site worden alle basisvormen van in Nederland bekende hypotheekproducten behandeld volgens een standaard opzet; voor wie, hoe werkt zo'n hypotheek en de voor- en nadelen van het betreffende hypotheek product. Ook geeft de site een uitleg over de Nationa le Hypotheek Garantie. 'Werk en inkomen. wetgeving en belastingzaken worden even eens behandeld. Voorts worden adviezen over hypotheekvormen en financiële plan ning behandeld. Tips en adviezen over kor tingen en besparingsmogelijkheden worden eveneens besproken. Daarnaast is ook een verklaarden woorden- en begrippenlijst en index toegevoegd. Kortom, een behoorlijk complete onafhankelijke internetsite over hypotheken te vinden op www.nhyp.nl De internetsite is gemaakt door Ton Schuite maker, sinds 1970 werkzaam in het bankwe zen. In de jaren 80 en 90 van de vorige eeuw hield hij zich naast zijn (bank-)werkzaamhe- den bezig met het oprichten en besturen van vele verenigingen in het welzijnsveld, zoals belangenverenigingen, buurthuis, woonlas- tencomité en een speeltuin. Van 1990 tot 1996 was hij lid van de gemeenteraad in Den Helder (D66). Daarnaast was hij van 1984 tot 1990 eigenaar van een administratiekan toor. Het technische ontwerp van de website is gemaakt door Harry Bos uit Hippolytushoef Dammen Bij de dammers waren er slechts twee par tijen, vorige week maandagavond, maar toch liepen de emoties hoog op. Niet in de partij tussen Arie de Mik sr. en Cees Tanis, die in remise eindigde, zonder dat het even wicht daadwerkelijk werd verbroken. Maar enkele dammers vonden dat Wim van Schie te lang doorspeelde tegen Jaap van Koppen. "Van Schie had remise moeten accepteren", was de algemene opinie. Maar Van Schie dacht voldoende voordeel te heb ben om door te spelen. Eén keer had hij een gedwongen zet, anders kon Van Koppen inderdaad remise maken. Het eindspel van drie dammen en één schijf tegen één dam en twee schijven kwam op het bord. Is dit remi se? Een foute zet van Van Koppen die remi se dacht te maken, bewees in ieder geval dat de partij die in de minderheid is makkeüjker een fout kan maken. De uitslagen: Arie de Mik sr. - Cees Tanis 1-1 Jaap van Koppen - Wim van Schie .0-3 Schaken Door de twee bondswedstrijden van zowel het Ie als het 2e team op de twee achtereen volgende maandagen wordt het verslag van de 21e en 22e speelronde samengevoegd. Bij de schakers stonden de vier kwartfinale partijen op het programma, verdeeld over twee speelavonden. Hans van Meenen ver sloeg in een boeiend treffen Hans van Esveld. Er werd door beide partijen zéér aanvallend gespeeld en toen de kruitdampen waren opgetrokken bleek Hans van Meenen een gewonnen stelling te hebben. Wim van Geelen en Krijn van der Wende speelden het daarentegen in eerste instantie rustig; beiden wilden kennelijk niet verliezen. Krijn gooide op een zeker moment de stelling open, maar 'Wim hield stand en wist af te wikkelen naar een potremise stelling. In de barrage (vlug gertje van 10 minuten per persoon) wist Krijn zijn gevreesde snelschaak tegenstan der eronder te krijgen en zich aldus te plaat sen voor de halve finale. Maart Breen speel de tegen Wilko Breen. Hier de afruilvariant van het Spaans waar Wilko in plaats van het theoretische 4. dxc6 terugsloeg met 4. bxc6, waarmee hij Maart de kans gaf de pion op e5 te slaan. Deze het dat echter na en kon niet voorkomen dat de partij biimen de remi semarge bleef. Ook hier een barrage; de eer ste eindigde wederom in remise, maar in de 2e bartage wist Wilko de winst naar zich toe te trekken en daarmee door te stoten tot de halve finale. Reinier van der Wende had het moeilijk tegen Bonne Faber. Bonne wist door een flexibele openingsopzet het heft in handen te nemen en een pion buit te maken. Zijn keuze om te blijven ruilen had echter een averechts effect: Reinier wist te vluchten in een eindspel met ongelijke lopers en daar mee remise af te dwingen. Ook hier dus een bartage, waarin Reinier de gelukkigste bleek en zich aldus wist te plaatsen voor de halve finale. Ook huishoudelijk werd er gespeeld. Jan Verzijden boekte een verdienstelijke remise tegen Bonne Faber; een Ben-Oni achtige partij, waar Bonne een pion voorkwam. Ech ter, zijn pluspion bleek van nul en generlei waarde tegen het sterke witte paard en der halve werd remise een feit. Peter Klink ging duidelijk te ver in zijn pogingen om Willie Tanis-Koole het punt te ontfutselen en liep tegen een keiharde nul aan. Johan Oomkes trof het niet dat zijn tegenstander van die avond, Albert Schaefer, er eens echt voor ging zitten. Ondanks goed weerwerk kon Johan verlies niet ontlopen. Andy Cook en Piet Speelman speelden beiden op de aanval; in dat geval geldt: wie het eerst komt wie het eerst maalt. Deze keer was Piet de gelukkige wiens aanval het eerst doorsloeg, zodat hij weer een punt mee naar huis kon nemen. Eeuwit Santifort had zijn avond niet en ver loor have en goed tegen Maart Breen, die daarmee weer eens het zoet van de overwin ning kon smaken na drie achtereenvolgende nederlagen. Afgelopen maandag kon Arie Baas weer een punt aan zijn totaal toevoegen door in een gestroomde partij Piet Speelman in het eind spel te verschalken. Via druk en steeds meer druk wist hij de zwarte stelling te ontregelen en op het beslissende moment toe te slaan. Kees van den Nieuwendijk behaalde een kostbare overwinning op Willem-Jan Tanis. In een damegambiet gaf Willem-Jan (on)nodig een pion weg en dit materiële voordeel middels strak spel uit te bouwen naar stukwinst en daarmee partijwinst. Het is duidelijk niet het seizoen van Willem-Jan, die zijn 3e plaats van vorig seizoen gevoeg lijk uit zijn hoofd kan zetten. Ook Jaap Santifort moest verder tertein prijsgeven op de koploper Reinier van der Wende. Zijn tegenstander, Gert-Jan Zonne veld, wist in een Scandinavische partij Jaap in een passieve stelling te drukken. Het leek een kwestie van tijd dat Gert-Jan beslissend ging toeslaan, maar lichte tijdnood voor kwam dat. Een remiseaanbod van Gert-Jan werd door Jaap meteen geaccepteerd, want die had de kansrijke voortzetting van Gert- Jan wel gezien. Een blauw oog voor Jaap derhalve, die theoretisch nog een kans blijft houden op het kampioenschap, maar ook niet meer dan dat. Peter Dertez tenslotte wist omzichtig de winst naar zich toe te trekken in zijn partij tegen Johan Oomkes. Johan gaat met de week beter spelen en kon deze avond ook lang mee met Peter, maar de grotere ervaring van Peter bleek uiteindelijk funest, voor Johan, die zijn koning moest omleggen. Uitslagen 21e ronde: Jan Verzijden - Bonne Faberrem. Peter Klink - Willie Tanis-Koole0-1 Eeuwit Santifort - Maart Breen 0-1 Johan Oomkes - Albert Schaefer0-1 Andy Cook - Piet SpeelmanO-I Uitslagen 22e ronde: Arie Baas - Piet Speelman1-0 K. v.d. Nieuwendijk-Willem-Jan Tanis .1-0 Gert-Jan Zonneveld-Jaap Santifort .rem. Johan Oomkes - Peter Dertez 0-1 Uitslagen kwartHnale beker: Hans van Esveld - Hans van Meenen .0-1 Wim van Geelen - Krijn v.d. Wenderem 0-1 Maart Breen - Wilko Breen rem 0-1 Reinier v.d. Wende - Boime Faber .rem 1-0

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 15