www.hulpkreet.nl verpleegkundige die de IC-opleiding wil volgen EIIAtiDSilHEUWSi Digitaal contactplatform voor hulp aan Azië van start üt ssiïfsr- VAN WEEL-BETHESDA ZIEKENHUIS IMKKSI.AND (GOEREE-OVERFLAKKEE) GOEDEREEDE ^3 GEMEENTE DIRKSLAND M PAGINA 12 VRUDAG 14 JANUARI 2005 Het Van Weel- Bethesda Ziekenhufs is een algemeen zieken huis. Ktein maar compleet met 140 bedden en een breed aanbod aan specia lismen. Kenmerkend zijn de plezierige werkverhoudingen en de patiëntvriendelijke sfeer. Het ziekenhuis heeft een christelijke identiteit Het verzorgings gebied is het eiland Goeree-Overflakkee en omliggende gebieden. Dit eiland biedt een aantrekkelijke, rustige woonomgeving en prima recreatieve voorzieningen. ZIEKENHUIS DIRKSLAND Voor de afdeling IC/CCU zijn wij op zoek naar een enthousiaste Het betreft een dienstverband van minimaal 32 uur gemiddeld per week (88,89 Functie-eisen - diploma A-verpleegkundige/HBO-V; - minimaal één jaar werkzaam als gediplomeerd verpleegkundige. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. Inschaling vindt plaats in de aanloopschaal van functiegroep 55. De overige arbeidsvoorwaarden zijn eveneens conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. Molenaar-Hoek, of mevrouw M. Schik-Berghout,zorgcoördinatoren, telefoon (0187) 60 74 41. Sollicitatie Uw schriftelijke sollidtatie kunt u voor 29 januari a.s. richten aan de afdehng personeel, organisatie opleidingen van het ziekenhuis. Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Op woen.sdag 5 januari - direct na afloop van de herdenking van de slachtoffers van de zeebeving in Azië - werd de website www.hulpkreet.nl gelanceerd. De website is bedoeld als contactplat form voor iedereen die iets wil ondernemen voor de bewoners van het door de tsunami getrofTen rampgebied in Azië. Achterliggende gedachte van www.hulpkreet.nl is het samenbrengen van het overweldigende aanbod aan hulp en de concrete vragen naar hulp in Azië. Iedereen kan op de website hulpgoederen aanbieden of verzoeken voor bepaalde hulpgoederen indienen. Mensen en organisaties die graag willen helpen, kun nen dit kenbaar maken op de site. Ook de vele particu liere initiatieven om in de getroffen gebieden hulp te verlenen, kunnen op de site melding maken van hun concrete project. De initiatiefnemers hopen met de website hulpvraag en hulpaanbod met elkaar in contact te brengen en op die manier een bijdrage te leveren aan het herstel en de opbouw van de in Azië getroffen gebieden, inmiddels is al door tientallen mensen gebruik gemaakt van dit nieuwe digitale contactplatform vrjor hulp aan Azië. Initiatiefnemers Hulpkreet.nl is een belangeloos initiatief van diverse bedrijven in de regio en de uitvoering berust bij Den nis Grcjeneveld, directeur van Future Forward Internet Vormgeving, een bedrijf dat onder andere websites ontwikkelt. Dennis Groeneveld: "Wat ons opviel in de dagen na de ramp, was dat veel mensen hulp wilden bieden en hulp vroegen, maar niemand wist waar ze terecht konden met hun vragen en ideeën. Het enige dat massaal gecommuniceerd werd was '555'. Ondanks een oproep van de SHO om vooral de hulp gecoördineerd te laten plaatsvinden, willen toch veel mensen iets doen. Om deze mensen met elkaar in contact te brengen, is internet het communicatieme dium bij uitstek, dat in dit geval mensen helpt bij hun hulp aan het rampgebied. We hopen met onze website hier in ieder geval een bijdrage aan te leveren." GEMEENTE Vergaderdata Raadscommissie Grondgebiedzaken De Raadscommissie Grondgebiedzaken vergadert op 19 januari 2005 om 14.00 uur. De agenda voor deze vergadering ligt, tijdens de kan tooruren op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeente huis, Tramlijnweg 2 te Goedereede ter inzage, waar eveneens een exemplaar kan worden afgehaald. Ook ligt de agenda in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp Ier inzage. Spreekrecht Burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondenwerpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda. De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina; www.goedereede.nl Vaststelling verordening De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 23 december 2004 de 'Financiële verordening gemeente Goedereede' vastgesteld. Deze verordening treedt in werking met ingang van 1 januari 2004. Genoemde verordening is op 30 december 2004 in het publicatieblad opgenomen onder nummer 2004/40. Het raadsbesluit tot vaststelling van de verordening ligt voor een ieder ter inzage op het stafbureau Facilitaire Zaken en is tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken op grond van het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend het voornemen te hebben om met gebruikmaking van arti kel 19, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Oost- dijkseweg 1999' teneinde de bouw van een vrijstaan de woning met een berging en carport op het perceel Oostdijkseweg 47 te Goedereede, in planologisch opzicht mogelijk te maken. De desbetreffende bescheiden liggen met ingang van 17 januari 2005 gedurende een periode van vier weken in het kader van de inspraak tijdens kantoor- Bekendmakingen algemene wet bestuursrecht Reguliere bouwergunning verleend aan: - C. de Jong voor het vernieuwen en wijzigen van een berging op het perceel Molendijk 136, Melissant. De vergunning is verleend met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (04-01- 2005). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op maandag 17 januari 2005 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. uren voor een ieder ter inzage ter gemeentesecreta rie van Goedereede (Publieksbalie). Gedurende deze periode kunt u schriftelijke inspraak reacties richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijn weg 2, 3252 BR Goedereede. Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen: op 3 januari 2005 voor: - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Het Oude Nieuwland 69 te Ouddorp; op 4 januari 2005 voor: - het vernieuwen van de voorgevel van de garage op het perceel Groenmarkt 12 te Goedereede; - het vemieuwen van een blokhut op het perceel Eik 1 (Klepperstee) te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen: op 20 december 2004 voor: - het oprichten van een hobbyruimte op het perceel West Nieuwlandseweg 6 te Ouddorp; op 21 december 2004 voor: -het oprichten van een woning met garage op het per ceel Vuurbaak 1 te Ouddorp; op 30 december 2004 voor: - het vergroten van de woning op het perceel Hof dijksweg 54 te Ouddorp; - het vergroten van de school met drie lokalen op het perceel Marijkestraat 30 te Stellendam; - het vergroten van de woning op het perceel Nieuw- straat 17 te Goedereede; - het vergroten van het woonhuis op het perceel Breenstraat 21 te Goedereede. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateer de behandeling) plaatsvindt op 18 januari 2005 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstands commissie Is op 19 januari 2005 in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Tramiijnweg 2, Goedereede, Poilbos 38, 3253 ZG Ouddorp.: f Infernet wwwgoedeteede.nt Tet (0187)49 IS00/fox4929 2* V E<rail: gemeentehoisegoedereede.nl Opémngstijde)); mot/mw08:00- I2.00en 13.00- 17.00uuf (doW 19.00ow| De eerstvolgende openbare vergadering van de regionale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 19 januari 2005 om 13.30 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Konin gin Julianaweg 45 te Middelharnis. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouw/vergunning is bin nengekomen van: - C. Warnaer voor het oprichten van een nertsenstal op het perceel Westdijk 6, Dirksland; en tevens dat een aanvraag om lichte bouwver gunning is binnengekomen van: - J.P. Nagtegaal voor het vergroten van een dakkapel op het perceel Lariks 10, Melissant; - J. Leijdens voor het vergroten van de woning op het perceel Molendijk 79, Herkingen; - C.J. van Wezel voor het oprichten van een garage op het perceel Molendijk 38, Herkingen. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Wijziging bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' Aanwijzing nieuwe agrarische bouwstede hoek Monnlkenweg/Vroonweg te Dirksland. Burgemeester en wethouders van Dirksland geven kennis van het ontwerpbesluit tot wijziging van het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' door aanwijzing van een nieuwe agrarische bouwstede ten behoeve van een op te richten agrarisch bedrijfscentrum door de heer E.A. Struik op een locatie op de hoek Monni kenweg/Vroonweg te Dirksland. Het ontwerp van de planwijziging met de daarbij beho rende plantekening ligt, met ingang van 17 januari 2005, in het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, gedurende een termijn van vier weken ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk hun zienswijze indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 10, 3247 ZG te Dirksland. fÊmiiÊiimmmimmiiiÊmmÊiamumiÊk GEMEENTE I D D E L H- A R N I S Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning eerste fase is ontvangen van: - St. Zorg en Verpl. Goeree-Overflakkee voor het ver anderen van appartementen met gemeenschappelij ke voorzieningen op het perceel Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk (bouwdelen A en B), (30-12-2004); - St. Zorg en Verpl. Goeree-Overflakkee voor het ver anderen/oprichten van appartementen met gemeen schappelijke voorzieningen op het perceel Koningin Julianaweg 59 te Sommelsdijk (bouwdelen C en D), (30-12-2004) - St. Zorg en Verpl. Goeree-Overflakkee voor het oprichten van appartementen met gemeenschappe lijke voorzieningen op het perceel Koningin Juliana weg 59 te Sommelsdijk (bouwdelen E en F), (30-12- 2004). Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Gall en Gall voor het inrichten van een winkelunit op het perceel Gedempt Kanaal 97 te Middelharnis (29- 12-2004); - R.D. Broere voor het uitbreiden van een woning op het perceel Oost Voorgors 30 te Middelharnis (05-01- 2005); - H.C. Pieterse voor het uitbreiden van een woning op het perceel Eendraohtstraat 29 te Middelharnis (06- 01-2005). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - C.J. Schroevers voor het uitbreiden van een woning op het perceel Koolmees 61 te Sommelsdijk (24-12- 2004); - D. Vroegindeweij voor het plaatsen van een berging op een perceel aan de Zernikeweg te Middelharnis (03-01-2005); - D. Buskoop voor het oprichten van een bijkeuken op het perceel Klampenmeet 42 te Sommelsdijk (06-01- 2005). Deze publicaties hebben een informatief karakter De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruim telijke Ordening bouwvergunning te verlenen voor de periode van één jaar aan: - Gemeente Middelharnis voor het oprichten van een Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het wijzigen van de linkerzijgevel van de recreatie woning op het adres Zuiddijk 61a nummer 104, te Oude-Tonge (ontvangen op 29 december 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Kerksin- gel 34 te Ooitgensplaat (ontvangen op 28 december 2004); - het wijzigen van de gevels van de bedrijfswoning en de schuur op het adres Langstraat 13a te Achthuizen (ontvangen op 29 december 2004). Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het gedeeltelijk slopen van de bedrijfsruimte op het adres Dorpsweg 16 te Ooitgensplaat (ontvangen op 29 december 2004). Afsluiten Winterstraat Op 19 januari a.s. zijn wij voornemens, behoudens goede weersomstandigheden, een kastanjeboom aan de Winterstraat te vera/ijderen. Dit zal met een grote kraan gebeuren, zodat die dag vanaf 08.00 uur de Winterstraat voor verkeer zal worden afgesloten van af de Voorstraat tot aan het Achterdorp. Wij vragen uw begrip voor het feit dat dit enige overiast met zich kan meebrengen. VoofstKMl 15, Postbus 10, 3247ZG Didatond. Inleniet: www.dijyoBd-ol- fet. (0137) 60 80 80 fox 60 37 99 /e-rooit mfoeditksfend.nl Openingstijden: mol/myr09.00(ol 12.00en 13.30)0116.00». tijdelijke directie-Zinformatie-unit op het perceel Bene den Zandpad 7 te Middelharnis en om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 51lid 3 van de Woningwet bouwvergunning te verienen aan: - A.W, Buijze voor het uitbreiden van een woning op het perceel Oostelijke Achtenweg 90 te Middelharnis. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 17 janu ari 2005 gedurende vier weken voor iedereen ter inza ge. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren bren gen bij Burgemeester en Wethouders van Middelhar nis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstands commissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 19 januari 2005 om 9.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstands commissie is op woensdag 19 januari 2005 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in hef gemeentehuis te Mid delharnis. Verleende vergunningen Kapvergunnlng verieend aan: - J.W. Plantefeber, Lauwerijnstraat 38, Nieuwe-Tonge - twee bomen (berk, prunus) in voortuin (12.01.2005); - Jac. Roos, ds. Montijnstraat 6, Sommelsdijk - twee bomen (pinus sylvestres) in achtertuin (12.01.2005); - St. Monumentenbeheer, Postbus 71, Middelharnis - een boom (wilg), Sint Joris Doelstraat 20 en 22/22a, Sommelsdijk (12.01.2005); - E.J. Korteweg, Pr Hendrikstraat 16, Middelharnis - drie bomen (berk, prunus en perenboom) die in de achtertuin (10.01.2005). (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. Postbus 13240 AA Middelharnis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun nlng opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 79/- 47 55 88. KoisingtiiJulfaiKWég 45, fostbus 1> 3240 MMiddeHwtnij. Internet:; w>vw.midd9iKQfms,rii. >(;(01W)4'''i555/feite;5i4?/eflroil;infoemiddelhotnis.n^ :^Bt)igslij^;Oio^ni« 13.00 lol 16.30 oor. Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, en sloopvergun ning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verieend voor - het uitbreiden van de recreatiewoning op het adres Zuiddijk 61a-27 te Oude-Tonge, wijziging op de ver leende vergunning B96/75 (besluit verzonden 3 janu ari 2005); - het aanbrengen van stucwerk op de gevels van de woning op het adres Langeweg 19 te Oude-Tonge (besluit verzonden 5 januari 2005); - het uitbreiden van de woning op het adres Bastings- traat 9 te Oude-Tonge (besluit verzonden 5 januari 2005). Een melding sloopvoornemen geaccepteerd is voor: - het slopen van een berging met asbesthoudende dakplaten op het adres Plutolaan 44 te Oude-Tonge (besluit verzonden 29 december 2004). Een sloopvergunning verleend is voor: - het slopen van de woning en bijgebouwen op het adres Oudelandsedijk 16 te Oude-Tonge (besluit ver zonden 5 januari 2005); - het venwijderen van asbesthoudende dakbedekking van de bergingen bij de woningen op de adressen: Kesperstraat 2,4,6,Arendstraat 2,4,6,8,10,12,Bern- hardstraat 5153, 55, 57, 59, 61 en Kennedystraat 13, 5, 7, 9,1122, 24, 26, 28 te Oude-Tonge (besluit verzonden 6 januari 2005). Nadere informatie over de verieende lichte bouwver gunningen, de geaccepteerde melding sloopvoorne men en de sloopvergunningen is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverv/ijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eersWolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 18 januari 2005 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 gg^^ Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-0 verflakkee Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Ontwerp-besluit wijziging ex 8.23 Wet milieubeheer Het voornemen bestaat de volgende vergunning te wijzigen overeenkomstig artikel 8.23 Wm: 1B.V Constructiebedrijf en Handelsonderneming v/h Fa. C. Vis, Westelijke Achterweg 63 te Sommels dijk; aan de revisievergunning ingevolge de Hin- denivet (thans Wm) d.d. 24 oktober 1989 worden voorschriften verbonden met betrekking tot het uit voeren van een eindsituatieonderzoek naar de bodemkwaliteit bij beëindiging van de bedrijfsacti viteiten op de huidige locatie. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage vanaf 13 januari 2005 gedurende twee weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Middelharnis. Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunnen door een ieder binnen twee weken na 13 janu ari 2005 worden ingebracht bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, p/a ISGO, Postbus 313, 3240 AH te Middelharnis. Op verzoek blijven uw per soonlijke gegevens geheim. Besluit ex artikel 8.23 Wet milieubeheer Op 12 januari 2005 is besloten de volgende vergun ning overeenkomstig artikel 8.23 Wm te wijzigen: 2. de heer K. Grinwis, Molenweg 36 te Ouddorp, betreffende de voorschriften voor de opslag van aardolieproducten in een bovengrondse tank van de oprichtingsvergunning ingevolge de Hindera/et (thans Wm) d.d. 6 oktober 1992. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Besluit Op 12 januari 2005 is de volgende revisievergunning ingevolge de Wet milieubeheer verieend aan: Welstandszitting (commissievergadering) Datum 19 januari 2005 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Onderzoek veiligheid in de gemeente Oostflakkee De gemeente Oostflakkee zal binnenkort een aanvang nemen met de opstelling van een Integraal Veilig heidsplan. Bij de opstelling hien/an zal onder andere gebruik worden gemaakt van de en/aringen en ideeln van de inwoners van de gemeente met betrekking tot (het gevoel van) veiligheid. Ook zullen de in de gemeente gevestigde bedrijven hierbij worden betrok ken. Voor het onderzoek om te komen tot een veiligheids plan heeft de gemeente opdracht gegeven aan het onderzoeksbureau Regioplan Beleidsonderzoek te Amsterdam. Dit bureau zal met ingang van 24 januari 2005 starten met het onderzoek. Het onderzoek zal plaatsvinden aan de hand van een enquête. Het is de bedoeling dat de bedrijven schriftelijk en de inwoners telefonisch worden benaderd. Voor nadere informatie hierover kan contact worden opgenomen met Sandra van der Water of Krijn Flik- weert van het taakgebied Burger, Bestuur, Communi catie en Organisatie. Eisenkoweffeon 1Postbus 75,3255 ZH Oudtljnge. -t! Inlarael: «ww.oosfcikee.nf Tel, (0187) 64 71 00 fox 64 71 99 e-moil: fnfo^oostfioldtee.nl Openingslijden: ma l/m vr 08.00 tol 12.00 eo 13.00 foï 17.00 uw, eike eerste en derde dinsdag van de maand 's oyocidsgeppend von 16.00 lol 19.30 uur. 3. Fa. Gebr Buys, voor een landbouwbedrijf met mestopslag en een paardenrusthuis aan de Kra- nendijk 24 te Den Bommel. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. De besluiten en de overige stukken liggen ter inzage vanaf 17 januari 2005 gedurende zes weken op werk dagen van 09.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16,00 uur op het gemeentekantoor van Goedereede (nr 2) en Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 3). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21,00 uur Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel: 0187 - 48 81 11). Beroep tegen het besluit kan vanaf 18 januari 2005 gedurende zes weken worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit; - de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden venveten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een vooriopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderiijke brief om gevraagd wor den. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel 0187-48 81 11). Dworsweg 40, PositosSIS^ÏjftiHMKiifl/fffiflïfflt; Fox 48 81 99 E™il: infeêisgo.nl GroWijo |0187) 48 77 11 WlietJtbclileii: 10187] 48 81 31 ofmilieukbétentisgoni Opentngsliideii:ma l/m w 08,30 lol) 2.00 en 13.00lol 16,30 uui. ,S OvKsbgslalioii: JokonnespoUefsweg 19, MiddeHiotnis, lel,(0187) 48 68 50 Opemngstitden:(irat/mvr08,30-l 1.45 en 13,00.16.45, zo 1000-12.00,

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2005 | | pagina 12