I i i. Verantwoording SDOK- €urocentenactie Eilanden-Nieu ws een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt! EIIAtlDQI-tnCUWS GOEDEREEDE Sinds enkele maanden is de Stichting De Ondergrondse Kerlc (SDOK) bezig met de Curocentenactie. Men lian de overtollige 1 en 2-centen inleveren, die besteed worden aan het project 'muntjesactie christenen Noord -Korea en China'. PAGINA 26 WOENSDAG 29 DECEMBER 2004 rm^m-ws^rs GEMEENTE I Donderdag 30 december 2004 komt de avondo- i p penstelling te vervallen en op vrijdag 31 december is het gemeentetiuls de gehele dag gesloten. Tevens is op 3 januari 2005 het gemeentehuis tot i 13.00 uur gesloten. i Hs Beai mm «asö mm. wsm 'mm imm wmi wms mm nmei mm mm m Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 17 december 2004 voor: - het gedeeltelijk vergroten van de recreatiewoning op het perceel Mosselbank 41 (Noordzeepark) te Oud- dorp; op 20 december 2004 voor: - het veranderen van de poort deur op het perceel t Klooster 1 te Goedereede; - het vergroten van de vakantie woning op het perceel Het Oude Nieuwland 2 te Ouddorp; op 21 december 2004 voor: - het gedeeltelijk vergroten van de woonkamer op het perceel Blienkerd 1 te Goedereede: op 22 december 2004 voor: - het oprichten van een berging en een kantoortje op het strandpaviljoen op het perceel Duinpad de Punt te Ouddorp; - het veranderen van de beneden verdieping op het perceel Voorstraat 69 te Stellendam. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 17 december 2004 voor: - het geheel vernieuwen van het woonhuis op het per ceel Wilhelminaweg 28 te Ouddorp; op 20 december 2004 voor: - het plaatsen van een houten schuur op het perceel Meidoornstraat 6 te Stellendam; - het oprichten van een hobbyruimte op het perceel West Nieuwlandseweg 8 te Ouddorp; op 21 december 2004 voor: - het oprichten van een woonhuis met garage op het perceel Weststraat 2 te Ouddorp; - het oprichten van een woonhuis met garage en een loods op het perceel Oudelandseweg 100 te Oud dorp; GEMEENTE DIRKSLAND Bekendmakingen algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - Stichting Companen te Middelharnis voor het orga niseren van een vreugdevuur tijdens de jaarwisse ling 2004-2005 op het kruispunt Oost Havendijk- Schelpenpad-Spuikolk-Zuid Spuidijkte Dirksland (21- 12-2004). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - L.J. van Prooijen voor het oprichten van een loods op het perceel Boomvliet 9, Dirksland (21-12-2004). Kapvergunning verleend aan: - Woningbouwvereniging Dirksland voor 18 bomen aan de Pieterstraat te Melissant (20-12-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951,3007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vaststelling belastingverordeningen De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 23 de cember 2004 de volgende belastingverordeningen vastgesteld: - Verordening hondenbelasting 2005; - Marktgeldenverordening 2005; - Verordening lijkbezorgingsrechten 2005; - Verordening toeristenbelasting 2005; - Verordening reinigingsheffingen 2005; - Legesverordening 2005; - Verordening forensenbelasting 2005 - Verordening watertoeristenbelasting 2005; - Verordening rioolrechten 2005. Deze verordeningen treden in werking op de eerste dag na die van de bekendmaking (datum bekendma- op 22 december 2004 voor: - het geheel oprichten van een woning op het perceel Julianaweg 9 te Ouddorp; op 23 december 2004 voor: - het vernieuwen en oprichten van een loods op het perceel Oudelandseweg 7 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateer de behandeling) plaatsvindt op 5 januari 2005 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale wel standscommissie is op 5 januari 2005 in het ge meentehuis te Middelharnis. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Stopzetting uitgifte Pas-65 De Wet op de uitgebreide identificatieplicht treedt op 1 januari 2005 in werking. Vanaf deze datum moet ie dereen in Nederiand van 14 jaar en ouder een geldig identiteitsbewijs kunnen tonen. De Pas-65 wordt dan een overbodig document, omdat 65-plussers met hun identiteitsbewijs hun leeftijd kunnen aantonen. Daar om wordt de uitgifte van de Pas-65 stopgezet. Burgers die reeds in het bezit zijn van een Pas-65 kunnen deze blijven gebruiken. Afvalinzameling rond nieuwjaar Inzameling minicontainers In verband met het schrikkeljaar worden ook op maan dag 3 januari 2005 de groene containers geleegd. Openingstijden afvaloverslag Damweg 1b te Stellendam. Rond de jaarwisseling komen de navolgende ope ningstijden te vervallen: - vrijdag 31 december 2004; - zaterdag 1 januari 2005. Inleveractie kerstbomen Inleveractie kerstbomen vindt plaats op woensdag 5 januari 2005. Tegen een bedrag van 0,50 kunnen de kerstbomen worden ingeleverd op de volgende plaatsen: - gemeentewerkplaats Ouddorp, Molenweg 3a; - gemeenteweri<plaats Goedereede, Achterstraat 1, In gang Varkensmarkt; - gemeentewerkplaats Stellendam, Tuinstraat 2. Inlevertijden: 13.00 tot 16.00 uur E^flQÜ; gefeflëï^feis^i3e^reéïte.# ^peoifigstfidefiffelj^ft'^ ï)8;|^i 12,«*ÏÏQ|sl|ê6K'^.:W :t9.Ö0«}' i^ :- king: 30 december 2004). Zij liggen voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en zij zijn tevens geplaatst in het gemeenteblad van 30 december 2004. Een trendmatige verhoging van 3% is toegepast voor de hondenbelasting, marktgelden, lijkbezorgingsrech ten, reinigingsheffingen en leges met uitzondering van de bouwleges. Een meer dan trendmatige verhoging Is gerealiseerd voor het rioolrecht, de forensbelasting, de (water-)toeristenbelasting en de leges voor de bouwvergunning. Tijdelijke referendumwet Burgemeester en wethouders hebben op 24 decem ber 2004 besloten te bepalen dat over deze belas tingverordeningen geen referendum kan worden ge houden. Dit besluit ligt voor een ieder kosteloos ter in zage en het Is tevens geplaatst in het gemeenteblad. Op grond van artikel 144 van de Tijdelijke referen dumwet kunnen belanghebbenden tegen dit besluit van burgemeester en wethouders beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De termijn voor het Indienen van dit beroepschrift be draagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is ge maakt (datum: bekendmaking: 30 december 2004). Vaststelling verordeningen De gemeenteraad heeft op 23 december 2004 de vol gende verordeningen vastgesteld: - Handhavingsverordening Wet werk en bijstand; - Verordening intern klachtrecht gemeente Dirksland 2004. Met vero/ijzing naar artikel 25 van de Tijdelijke refe rendumwet treedt de Handhavingsverordening Wet werk en bijstand in werking op 1 januari 2005. De Ver ordening intern klachtrecht gemeente Dirksland 2004 treedt zes weken na de dag van bekendmaking in werking. Deze verordeningen liggen voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en zij zijn tevens geplaatst in het gemeenteblad van 30 december 2004 (zijnde de datum bekendmaking). Tijdelijke referendumwet Burgemeester en wethouders hebben op 24 decem ber 2004 besloten dat een referendum gehouden kan worden over: - Handhavingsverordening Wet werk en bijstand; - Verordening Intern klachtrecht gemeente Dirksland 2004. Dit besluit ligt voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en het is tevens geplaatst in het gemeenteblad van 30 december 2004 (zijnde de datum bekendmaking). Beroep Op grond van artikel 144 van de Tijdelijke referen dumwet kunnen belanghebbenden tegen dit besluit van burgemeester en wethouders beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De termijn voor het indienen van dit beroepschrift be draagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is ge maakt (datum: bekendmaking: 30 december 2004). Inleidend verzoek met betrekking tot het referendabele besluit Binnen drie weken na de bekendmaking van dit besluit kan iedere kiesgerechtigde een verzoek tot het hou den van een gemeentelijk referendum indienen. De in diening geschiedt in persoon ter gemeentesecretarie van de gemeente waar de verzoeker als kiesgerech tigde is geregistreerd. De verzoeker ondertekent het formulier ten overstaan van de daartoe door de bur gemeester aangewezen ambtenaar en geeft daarbij blijk van zijn identiteit. De door de burgemeester aan gewezen ambtenaar tekent in aanwezigheid van de kiesgerechtigde op het formulier de datum aan waar op het verzoek is ingediend. Een ingediend verzoek kan niet worden ingetrokken en een verzoeker kan niet meer dan één verzoek over hetzelfde besluit in dienen. Vaststelling mandaatbesluiten Het hoofd van de afdeling Financiën ca. heeft op 21 december 2004 twee mandaatbesluiten vastgesteld, waarbij: 1aan de WOZ-ambtenaar en diens vervanger wor den gemandateerd de bevoegdheid tot: - het verstrekken van taxatieverslagen in het kader van de Wet WOZ; - het opvragen van inlichtingen krachtens het Besluit gegevensverstrekking Wet WOZ inclusief de on dertekening van de desbetreffende verzoeken; - het verstrekken van inlichtingen in het kader van de Wet WOZ inclusief de ondertekening van de desbetreffende correspondentie; b. aan de medewerk(sf)er belastingen en diens ver vanger worden gemandateerd de bevoegdheid tot: - het opvragen van inlichtingen In het kader van de belastingheffing inclusief de ondertekening van de desbetreffende verzoeken; - het verzenden van aanslagbiljetten; - het verstrekken van inlichtingen in het kader van de belastingheffing inclusief de ondertekening van 1^* GEMEENTE ^IDDELHARNIS i Gewijzigde 1 I openingstijden gemeentehuis i In normale omstandigheden is het gemeentehuis i I geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00-12.00 i uur en van 13.00-16.30 uur. i In de laatste week van december zal er ingrijpend I onderhoud worden uitgevoerd aan het computer- I systeem van de gemeente. In verband hiermee - alsook met het oog op de komende feestdagen - s I gelden de volgende (afwijkende) openingstijden: I - woensdag 29 december alleen afdeling burger- zaken geopend; I - donderdag 30 december alleen afdeling burger- zaken geopend; - vrijdag 31 december alleen afdeling burgerzaken I geopend tot 12.00 uur; - - maandag 3 januari 2005 vanaf 15.00 uur geslo- ten. fS® BS®2 SSÖ SS® (Ses ssa gs§ sgs sgïgs ë®3 §^?5 5^ Belastingen Vastgestelde besluiten Het college van burgemeester en wethouders heeft op 21 december 2004 de volgende besluiten vastgesteld: - Aanwijzingsbesluit medewerkers belastingen; - Aanwijzingsbesluit medewerkers jegens wie inlich tingenverplichtingen gelden; Aanwijzingsbesluit heffings- en invorderingsambte- Deze besluiten treden in werking met ingang van 1 ja nuari 2005 en liggen voor een ieder ter inzage op het werkveld Financiën kamer 59. De voornoemde aanwijzingsbesluiten van 3 februari 1998 en 3 september 2002 komen hiermee te verval len. Vastgestelde beleidsregels aanwijzen belastingplichtige Het college van burgemeester en wethouders heeft op 21 december 2004 de volgende beleidsregels vast gesteld voor het aanwijzen van een belastingplichtige in een keuzesituatie. De beleidsregels kunnen toepassing vinden bij de vol gende belastingen; - onroerende-zaakbelastingen - hondenbelasting - rioolrechten - afvalstoffenheffing De voornoemde beleidsregels van 4 november 1997 komen hiermee te vervallen. de desbetreffende correspondentie. Deze besluiten liggen voor een ieder ter Inzage en zij zijn tevens geplaatst in het gemeenteblad. De beslui ten treden in werking op 1 januari 2005. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken in gevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is binnen gekomen van: - MBS Groep voor het oprichten van een bedrijfswo ning op het perceel Watertoren 63, Dirksland; - M. Koppejan voor het plaatsen van een hobbykas op het perceel Armenweg, volkstulnencomplex perceel A 78, Dirksland; - Automobielbedrijf Flakkee B.V. voor het oprichten van een showroom met werkplaats op het perceel Watertoren (ongenumerd), Dirksland; - P.J. Valstar voor het vergroten van een woning op het perceel Geldersedijk 51, Dirksland. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lich te bouwvergunning is binnengekomen van: - A.C. van Barneveld-van der Boom voor het het ver anderen van een raamkozijn op de bovenverdieping op het perceel Verdilaan 4, Dirksland; - W.H.J. de Ridder voor het vergroten van een woning op het perceel Binnenweg 5a, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Nieuwjaarsbijeenkomst In verband met de jaarwisseling zal op dinsdag 4 januari 2005 in het gemeentehuis van Dirks land een nieuwjaarsbijeenkomst worden ge houden. De nieuwjaarsbijeenkomst is bedoeld als een informele ontmoeting tussen het gemeentebe stuur en de burgerij, zowel persoonlijk als in groepsverband. Een ieder is daar van harte welkom. Vanaf 19.30 uur is er gelegenheid tot het wis selen van nieuwjaarswensen. Voorts zal tijdens deze bijeenkomst de burge meester een nieuwjaarstoespraak uitspreken. ja's.araEa'aia'Eia'siaa'araiÈ ^:|!1S7)i508080/fo«3799/e.!Wiii:ii:iogdtrtskmd,nl ;ép«iingsïi|den: mo t/m w 09.00 lol 12.00 en 13.30 tot W.OO Vastgestelde beleidsregels aanwijzen WOZ-belanghebbende Het college van burgemeester en wethouders heeft op 21 december 2004 de beleidsregels vastgesteld voor het aanwijzen van een WOZ-belanghebbende in een keuzesituatie. De beleidsregels vinden toepassing indien bij het te- naamstellen van waardebeschikkingen In het kader van de Wet waardering onroerende zaken een keu zesituatie bestaat. Bovenstaande beleidsregels treden alle in werking met ingang van 1 januari 2005 en liggen voor een ieder ter inzage op het werkveld Financiën kamer 59. Aanwijzingsbesluiten parkeerexcessenverordening Burgemeester en wethouders van Middelharnis ma ken bekend dat zij in hun vergadering van 2 novem ber 2004 ten aanzien van de volgende ondenwerpen uit de Algemene Plaatselijke Verordening een aanwij zingsbesluit hebben genomen: - op grond van artikel 5.1.2a is het verboden op door het college aangewezen wegen of weggedeelten een voertuig te parkeren met het kennelijke doel het te koop aan te bieden of te verhandelen. Ter bekrachti ging van dit artikel is het noodzakelijk hien/oor we gen aan te wijzen. Om ongewenste ontwikkelingen te voorkomen is besloten alle wegen binnen de ge meente als zodanig aan te wijzen; - op grond van artikel 5.1.5. is het verboden caravans, campers etc. langer dan drie achtereenvolgende da gen op de openbare weg te parkeren. Ook ter be krachtiging van dit artikel is het noodzakelijk hien/oor wegen aan te wijzen. Besloten is ten aanzien van de ze bepaling alle wegen binnen de gemeente aan te wijzen; - op grond van artikel 5.1.7 lid 1 is het verboden een voertuig dat met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan 6 meter of een hoogte van meer dan 2.4 meter te parkeren op door het college aan gewezen plaatsen en/of wegen waar dit naar zijn oordeel schadelijk is voor het ultertijk aanzien van: a.hetzij bepaalde, vanuit historisch oogpunt be schermwaardige, plaatsen zoals dorpspleinen, vóór monumenten en historische gebouwen; b. hetzij het algemene straatbeeld. Ten aanzien van het onder b. bepaalde is besloten al le wegen binnen de bebouwde kom als zodanig aan te wijzen. - op grond van artikel 5.1.7 lid 2 is het verboden een voertuig dat met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan 6 meter te parkeren op door het college aangewezen plaatsen en/of wegen waar dit naar zijn oordeel buitensporig is met hel oog op de verdeling van beschikbare parkeerruimte. Ter be krachtiging van dit artikel zijn alle wegen binnen de bebouwde kom als zodanig aangewezen. Dit besluit treedt in werking met ingang van 1 februari 2005. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen - Gemeente Middelharnis, Postbus 1, Middelharnis - veriDranden van ingezamelde kerstbomen op woens dag 12 januari 2005, om 18.00 uur op de kruising Joost van den Vondellaan -Anne Franklaan te Som- melsdijk (161204); - Fleuren Compost B.V., Postbus 2, Bergharen - op richten laboratorium Oostplaatseweg 2 te Middel harnis (211204); - Huisartsencoöperatie Flakkee-Oost, Schaapsweg 26, Den Bommel - oprichten van een huisartsenpost met een tijdelijke instandhoudingstermijn van 2 jaar (211204); - Handelsondememing Vroegindeweij, Langeweg 134, Middelharnis - slopen van diverse opstallen op per ceel Boomgaardsweg 2 te Middelharnis (211204); - Woongosd Flakkee, Postbus 98, Middelharnis - het veranderen en vernieuwen van een woonzorgvoor ziening Juliana van Stolberglaan 58 te Middelharnis (211204); - Bestuur Coöperatieve Rabobank Flakkee-Oost, Postbus 9, Oude-Tonge - het wijzigen van een voor gevel bankgebouw Kerkring 22 te Nieuwe-Tonge (211204). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Zendingscommissie Gereformeerde Gemeente voor Burgemeester en wethouders maken bekend dat: Een aanvraag om lichte bouwvergunning Is ont vangen voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Bastings- traat 9 te Oude-Tonge(ontvangen op 16 december 2004); - het verbouwen van de woning op het adres Roode Kruislaan 10 te Ooltgensplaat (ontvangen op 20 de cember 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: het bouwen van 32 recreatiewoningen als onderdeel van het project 'Waterryok Suijssenwaerde' op het 6' 'eiland' in de Suijssenpolder te Oude-Tonge (ont vangen op 22 december 2004); - het bouwen van 33 recreatiewoningen als onderdeel van het project 'Watreryck Suijssenwaerde' langs de Suijssendijk Verbindingsdijk te Oude-Tonge (ont vangen op 22 december 2004). Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het uitvoeren van inpandige sloopwerkzaamheden in het pand op het adres Kaai 14 te Oude-Tonge (ont vangen op 15 december 2004). Nadere infonnatle over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, sloopvergunning, aanlegvergunning en reclamevergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uit sluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verieend voor - het wijzigen van de achtergevel van de woning op het adres Molenstraat 4 te Oude-Tonge (besluit ver zonden op 22 december 2004); en een melding sloopvoornemen geaccepteerd is voor: - het verwijderen van asbesthoudende beplating van bij de woning op het adres Schoolstraat 50 te Oude- Tonge (besluit verzonden 20 december 2004). Nadere Informatie over de verieende lichte bouwver gunningen, reguliere bouwvergunningen (I'S 2* fase), geaccepteerde meldingen sloopvoornemen, sloop vergunningen, aanlegvergunningen, reclamevergun ningen en gebruiksvergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en on dertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- het plaatsen van een papiercontainer op het perceel Oudelandsedijk 10 E-F te Nieuwe-Tonge (15-12- 2004); - T Kalis voor het oprichten van een bedrijfswoning op een perceel aan de Snelliusweg te Middelharnis (20- 12-2004); - T. Kalis voor het oprichten van een bedrijfsruimte op een perceel aan de Snelliusweg te Middelharnis (20- 12-2004); - A.S. Watson Group voor het wijzigen van de inrich ting van een winkelpand op het perceel Zandpad 174 te Middelharnis (21-12-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - C.J.G. Otting voor het uitbreiden van een woning op het perceel Nieuwstraat 35 te Stad aan 't Haringvliet (20-12-2004); - K. van Heukelen voor het plaatsen van een entree hekwerk op het perceel Geerweg 2 te Middelharnis (22-12-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen vrijstelling Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 4 lid C onder 1b van het bestemmingsplan 'Oostplaat' vrijstelling te verlenen aan: - Lodderiand B.V. voor het voeren van detailhandel in gebruikte auto's op het perceel Zernikeweg 41 -43 te Middelharnis. Deze aanvraag ligt met ingang van 3 januari 2005 ge durende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedu rende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkin gen tegen het plan naar voren brengen bij Burge meester en Wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. (Coniogin Himawsg 45, Posèos 13240 AA ftttJifeSiarais. tntefnet: www.raiddeöiomis.fïi. Iel. (0187) 47 55 55 fox 47 55 47 ïffloil: i(.foSmiddel(>amis,nl. Opawigslijdaj; mo t/m 08.30 W12.00 w 13.00 kjt 16.30 OW. rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, ge let op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de com missiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taak gebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuls. Voor ver dere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Ha- melink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 4 januari 2005 Tijdstip locatie 9:30 uur gemeentehuls Oost flakkee, kamer 134 Vrijstellingsprocedure bouwaanvragen Artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat wordt ovenwogen krachtens artikel 19 lid 3 WRO vrijstelling te verlenen van het gel dende bestemmingsplan, ten einde de bouwvergun ning te kunnen verienen of de wijziging van het ge bruik te kunnen toestaan, voor: - het vergroten van een garage/berging, Emmastraat 47 te Oude-Tonge (04/328). Artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) - inspraak Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat wordt overa/ogen krachtens artikel 19 lid 2 WRO vrijstelling te verienen van het gel dende bestemmingsplan, ten einde de bouwvergun ning te kunnen verienen voor: - het wijzigen van dakkapellen 28 woningen, Grispljn- terrein, Oude-Tonge (04/308); - het vergroten van de woning Crispijn 41Oude-Ton ge (04/273). Alvorens hiertoe over te gaan liggen genoemde bouw plannen vanaf 30 december 2004 tot en met 27 ja nuari 2005 voor een ieder tijdens kantooruren ter in zage in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude- Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.30 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke inspraakreacties kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oost flakkee, Eisenhoweriaan 1, 3255 VA Oude-Tonge. Sisentiowerloon 1, Postijus 75,3255 ZHOydfrlbnge. Intmst: «w.w^tikwrf/W-iRM^^^^^^ hiüTi 9? «mtt; itifo&<#(Ak*e4/<%*iS*i!te «i«08.00 w 12.00 sn 13.00 lol 17.00 mr, elke eerste en ttetfe fcsijag vo.n de nazni 'imomhgeopendYon 18.00tc*,j9i39^iii?. Enkele maanden geleden heeft u in de media kun nen vernemen, dat de eurocent zijn langste tijd heeft gehad. Winkeliers in heel Nederland zijn begonnen vanaf 1 september 2004 bedragen aan de kassa af te ronden op 5 eurocent. De muntjes van 1 en 2 euro cent worden daardoor zo goed als overbodig. Veel mensen vinden de 1 en 2 eurocenten ook lastig en vragen zich soms af vi'aar ze deze euromuntjes kwijt kunnen. De Stichting De Ondergrondse Kerk (SDOK) wil u daarbij helpen. Want uiteindelijk is het wel geld, al is het klein. En wat voor ons klein is en niet zo opvalt, kan wel van grote betekenis zijn voor de hulpverlening voor de hulp aan de verdruk te christenen in onder andere Noord-Korea en Chi na. Daai- leven honderdduizenden tot enkele tiental len miljoenen christenen onder vervolging, marte ling, hongersnood en intimidatie. Daarom wil de SDOK graag uw 1 en 2 eurocentjes in ontvangst nemen. Zowel van particulieren als winkeliers en bedrijven. Hoe krijgt u ze bij de SDOK? Heel eenvoudig. U zet een bakje in de keuken, toonbank of receptie en als het bakje vol is, kunt u de inhoud in een zakje of bakje afgeven: - op het SDOK-kantoor, Dorps weg 85 te Hoog- blokland. - bij SDOK-voorlichter T.W. Kruithof. Lage Boe zem 32 te Nieuw-Lckkerland. Als u verder weg woont of werkt van deze twee plaatsen, kunt u, als het bakje vol is, het bedrag op de bank brengen en storten op rekeningnummer 38.52.87.445. Vermeldt u er dan wel bij: 'tn.v. St De Ondergrondse Kerk te Gorinchem o.v.v. 'mmitjesactie christenen Noord-Korea en China'. Zoals beloofd, zou de SDOK vanaf december 2004 en elk kwartaal daarna verslag doen van het verloop van de actie. Aan het eind van dit eerste kwartaal, dus van september tot en met december 2004, staat de teller op ruim 1500,Alle gevers en geefsters willen wij hartehjk bedanken voor hun bijdragen We hopen, dat we begin april 2005 weer een prach tig bedrag kunnen vermelden. Voor inhchtingen kunt u overdag bellen naaf SDOK-voorlichter T.W. Kruithof, telefoon: 0183 561186.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 26