I VAN DIS KIEVIT Abonneert U op Eilanden-Nieuw s Uitvaartverzorging (0187) 60 11 66 EIIAI1DB1-I1IEUW5 arbeidsongeschiktheid? www.vandis.nl FAMILIEBERICHTEN Marianne Leontine "Emma j i WilBe 'BaC-ck 'Bonte CORRIE VAN EUKEREN RECTIFICATIE WILLEMPJE VERBURG WILLEM LEONARD SMELT Ds. W. L. SMELT c nmw Ds. W. L. SMELT ds. W. L. SMELT Ds. W. L. SMELT Ds. W. L. SMELT Ds. W. L. SMELT Ds. W. L. SMELT Ds. W. L. SMELT Ds. W. L. SMELT ADRL^NA KLEM A. MELISSANT-KLEM HARMEN MASTENBROEK Ds. W. L. SMELT Jens/(e DANKBETUIGING FRITS WITTE JforüSijtse Wie betaalt de hypotheek bij DANKBETUIGING KRIJN VAN DER KOOIJ JANNETJE GRINWIS WWW, kievit-uitvaart, nl PAGINA 3 WOENSDAG 22 DECEMBER 2004 Dankbaar en blij ontvingen wij uit Gods hand een dochter en zusje ii 16 december 2004 Bert en Martine Meuleman Stephan -I; Matthijs ;t; Braamstove 24 3253 EK Ouddorp t Tel. (0187)68 35 06 f Maandag 20 december 2004 mochten wij met onze kinderen de dag herdenken dat we 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Johanneke Arjan Jos Oudedijk 5 3257 LM Ooltgensplaat i BEDANKT Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en attenties ter gelegenheid 1 van ons 40-jarig huwelijksjubileum. 1 Tevens wensen wij u goede Kerstdagen en een i; Voorspoedig Nieuwjaar. ij i; Adrie en Willy Meyer I Olympiaweg 16 |i: 3245 DL Sommelsdijk Mede namens onze kinderen en kleinkinderen danken wij u hartelijk voor uw felicitaties, in welke f vorm dan ook, ter gelegenheid van ons 40-jarig ij:- huwelijk. Tevens wensen wij u Gezegende Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar. l -fs- Goris en Gerda van den Boogert-de Vrij Marktveld 16, 3245 AM Sommelsdijk .■-.ï--.T.".ï.--.T.".t.",«.--.t.".t.-v In plaats van rouwbrieven De bomen komen uit de grond en uit de stam de twijgen en ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen. We zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien. Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend in haar leven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in 'Ebbe en Vloed' van ons is heengegaan onze dierbare zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 85 jaar. familie Van Eijkeren Oude Tonge, 17 december 2004 Correspondentie-adres: Bemhardstraat 33a, 3255 BB Oude Tonge De crematie heeft plaatstgehad op 20 december te Rotterdam. Hedenavond overleed tot onze diepe droefheid onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Samuel van der Welle in de leeftijd van 93 jaar. C. P. van der Welle H. van der Weile-Bruinse Sam en Coby Jeroen A .P. van der Welle M.C. van der Welle-de Vos Sjaak en Linda Diana, Patrick Marian en Piet Martijn en Mima Rene en Patty Denises, Dave, Gaby Erik 16 december 2004 Marijkestraat41, 3257 AK Ooltgensplaat De begrafenis heeft dinsdag 21 december op de algemene begraafplaats te Ooltgensplaat plaats gevonden. Ja, allen, die U verwachten, zullen niet beschaamd worden; (Psalm 25 vers 3a) De Heere heeft op Zijn tijd en wijze uit ons mid den weggenomen mijn zeer geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa Verbi Divini Minister echtgenoot van Zwaantje Engels in de leeftijd van 56 jaar. Het volbrachte werk van Christus was de grond van zijn vertrouwen. Stellendam: Z. Smelt-Engels Ede: A. L. van Gent-Smelt W. van Gent Swanita Anthonie Erica Lennert Stellendam: B. E. Smelt A. H. C. van Rossum 17 december 2004 Bosschieterstraat 2 3251 AB Stellendam De rouwdienst is gehouden op woensdag 22 december 2004, waarna de teraardebestelling heeft plaatsgevonden op de begraafplaats aan de Voor straat te Stellendam. En ik hoorde een stem uit den hemel, die tot mij zeide: Schrijf, zalig zijn de doden, die in den Heere sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, opdat zij rusten mogen van hun arbeid; en hun werken volgen met hen. (Openbaringen 14:13) Met ontroering deelt de kerkenraad mee dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen, onze geliefde herder en leraar. Zijn dienaar in Christus Hij mocht onze gemeente ruim zes jaar met de liefde van zijn hart dienen. Zijn prediking was: Ja, allen, die U verwachten zullen niet beschaamd worden. De God aller genade vertrooste en sterke zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en schenke hen Zijn kracht en bijstand in hun rouw en verdriet. Namens de kerkenraad en kerk voogdij van de Hersteld Hervormde Gemeente van Stellendam. H. C. van Rossum (2e voorzitter). P. J. Troost (scriba). S. Keijzer (voorzitter diaconie). A. H. C. van Rossum (kerkvoogd). Stellendam, 17 december 2004 Met droefheid en verslagenheid geven wij u kennis dat de Heere, voor ons op het onverwachts, op de leeftijd van 56 jaar, heeft weggenomen echtgenoot van Zwaantje Engels Zijn Uefde voor de dienst des Heeren en voor Zijn kerk, was voor ons een grote stimulans om het werk in de stichting te mogen doen. Wij bidden zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen Gods hulp en bijstand toe in het dragen van dit grote verlies. Stichting Vermogensbeheer Hervormde Gemeente in hersteld verband J. de Geus, P. C. Klink, F. van Oostenbrugge, P. Sperling Psalm 39:8 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de voorzitter van ons ouderencomité op de leeftijd van 56 jaar uit dit aardse leven is opgenomen in Zijn Heerlijkheid. Gedenke de Heere zijn vrouw die hem altijd ter zijde stond, ook de kinderen en kleinkinderen Gods ondersteuning toegewenst. Ouderencomité: de heer S. Keijzer. mevr. J. K. van Ours-Klink. de heer A. van Soest, mevr. P. van Soest-van Dijk. Stellendam, 17 december 2004 "Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet open doen, want Gij hebt het gedaan.(Psalm 39:10) De Heere heeft in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid van ons weggenomen onze herder en leraar Dankbaar zijn we voor de leerzame avonden die we samen hebben gehad. Wij bidden zijn vrouw, kinderen en verdere fami lie Gods hulp en bijstand toe in het dragen van dit grote verUes. Namens de Belijdeniscatechisanten Welgelukzalig is hij, die de God van Jakob tot zijn Hulp heeft, wiens ver wachting op de HEERE, zijn God, is. (Psalm 146: 5) Op vrijdag 17 december 2004 werd onze dienaar van het Woord in onze classis en onze mededienst knecht in Christus Door onze Heere en Meester uit de ambtelijke bediening op aarde weggeroepen. We gedenken hem als een predikant en collega die met de liefde van zijn hart de dienst in de her vormde gemeenten en in de meerdere vergaderin gen - vanuit onze classis afgevaardigd naar de Generale Synode - met grote ijver verrichtte. Ons meeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. De God van alle vertroosting neme mevrouw Smelt en haar gezin in Zijn Vaderlijke armen. De genade van onze Heere Jezus Christus bidden we ook de Nederlandse Hervormde gemeente (in hersteld verband) te Stellendam toe nu na het overlijden van haar vorige predikant haar wederom haar trouwe herder en leraar door de dood is ontvallen. De Levende zij ons allen gena dig, opdat wij met het Leven ernst maken. Moderamen classis Zuid-West van de Hersteld Nederlandse Hervormde Kerk Sommelsdijk, ds. J.C. den Toom (preses) Goedereede, ds. J.W. van Estrik (scriba) Sint Annaland, ds. P.C. Hoek (assessor) Amemuiden, ouderling E. Bouwsma (quaestor) Ouddorp, diaken K.M. Tanis (lid) Poortvliet, ds. J.G. Blom (adviserend Ud) Predikanten Nieuwe Tonge, ds. H.J. Boer Middelhamis, ds. C. Gielen Sint Maartensdijk, ds. J. Joppe Abbenbroek, ds. J. Koppelaar Borssele, ds. J. Kot Melissant, ds. P. Korteweg Ouddorp, ds. G. Meuleman Tholen, ds. C. Oorschot Dirksland, ds. J.J. Roodsant Melissant, ds. W .J. Teunissen Herkingen, ds. A. van Wijk En waar Ik ben, aldaar zal ook Mijn dienaar zijn. (Joh. 12:26m) Diep getroffen zijn we door het zo plotseling over lijden van onze geliefde predikant De Heere ondersteune en sterke zijn vrouw en kinderen in deze diepe weg van verdriet en rouw. Namens het Roemenië comité van de Hersteld Herv. Gem. te Stellendam En dit is de liefde, dat wij wandelen naar Zijn geboden. (2 Joh. vers 6a) Na een kort ziekbed nam de Heere onverwacht, maar op Zijn tijd van ons weg, de man van onze presidente op de leeftijd van 56 jaar. Moge de Heere deze ernstige roepstem heiligen aan ons aller hart. We bidden mevrouw Smelt en haar kinderen en kleinkinderen en verdere familie, Gods liefdevolle nabijheid toe. Bestuur en leden Vrouwenvereniging 'Onderzoekt de Schriften' Stellendam Stellendam, 17 december 2004 De God der goden, de Heere spreekt. (Ps. 50:1a) Na een kort ziekbed nam de Heere, voor ons op het aller onverwachts, doch op Zijn tijd, van ons weg in de leeftijd van 56 jaar. Moge de Heere deze ernstige roepstem heiligen aan ons aller hart. Wij bidden mevrouw Smelt, de kinderen en verde re familie van ganser harte Gods onmisbare en lief devolle nabijheid toe. Bestuur en leden van de Hersteld Hervormde Mannenvereniging Calvijn Stellendam, 17 december 2004 Tot onze ontsteltenis namen wij kennis van het plotselinge overlijden van predikant van de Hersteld Hervormde Gemeente Stellendam Wij bidden zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere famihe Gods troostrijke nabijheid toe. Kerkenraad Hervormde Gemeente Stellendam Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot-, over groot- en bet-overgrootmoeder weduwe van Abraham Melissant in de leeftijd van ruim 88 jaar. Herkingen: A. Mehssant J. L. Melissant-Melissant t Rucphen: Joh. Melissant C. J. L. Mehssant-Bestman Oude Tonge: C. E. Verweij-Melissant L. C. Verweij klein- en achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind 21 december 2004 Klinkerlandsestraat 24, 3249 AL Herkingen Gelegenheid tot condoleren donderdag 23 decem ber van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur en na de begrafenis in de zaal van het be jaardencentrum aan de Klinkerlandsestraat te Her kingen. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 24 december om 13.15 uur in bovengenoemde zaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Herkingen. Geen bloemen Heden overleed onze mede-bewoonster, mevr. in de leeftijd van 88 jaar. We wensen de familie veel sterkte toe om dit ver lies te dragen. Bewoners Bejaardencentrum Herkingen fam. De Geus Herkingen, 21 december 2004 Met droefheid delen wij u mede dat de Heere in Australië van ons heeft weggenomen onze geüefde broer, zwager en oom echtgenoot van Hazel Macmillen Sommelsdijk: A. M. HoUeman-Mastenbroek J. Holleman Jac. Mastenbroek, A.M. Mastenbroek-vari déri Broek J. Mastenbroek A. Mastenbroek-Boogerman t M. A. van Driel-Mastenbroek A. J. van Driel neven en nichten 15 december 2004 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de predikant van onze buurge meente Stellendam Op 12 december jl. hielp ds. Smelt ons nog en mocht hij in de Woordverkondiging bij ons voor gaan. Wij bidden zijn vrouw, kinderen en klein kinderen alsmede de Ned. Herv. Gemeente (i.h.v.) te Stellendam Gods hulp, nabijheid en troost toe bij het dragen van dit grote verlies. Kerkenraad van de Ned. Herv. Gemeente (i.h.v.) te Goedereede, ds. J. W. van Estrik (preses). K. Soeteman (scriba). Voor de vele hartverwarmende blijken van mede leven die ik mocht ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man 5 mei 1931 t 17 november 2004 betuig ik u mijn welgemeende dank. De aanwezigheid van u allen persoonüjk, de brie ven, kaartjes, telefoontjes en andere tekenen van medeleven heb ik bijzonder op prijs gesteld. Hellevoetsluis, december 2004 Wij willen iedereen hartelijk bedanken die heeft -H blijk gegeven van zijn belangstelling rond de geboorte van onze i Tevens wensen we iedereen alle goeds voor het nieuwe jaar toe. I- Familie P. Knops Julianastraat 47 Oude Tonge jij E. Witte-Both Tevens wens ik u allen goede kerstdagen en een voorspoedig 2005 15 december 2004 De Schepper van het leven heeft ons l" geluk vergroot met de geboorte van We noemen hem 'J-loris Zoon van Teun en Carla Domburg-van Vark j|;; Broertje van Emma en Teun Dorpsweg51,3253 AG Ouddorp Tel. (0187) 68 39 35 - tcedomburg@hetnet.nl wmmmmm r^^it^ Dan krijgt u te maken met een forse inkomstendaling. Zonder aanvullende verzekering (AOV) loopt u het gevaar niet meer aan uw verplichtingen te kunnen voldoen. Praat er eens over met assurantiën - financieringen - hypotheken Ring S4 - 56, 3241 CS MIDDELHARNIS jC Telefoon: 0187 - 48 55 37 Fax: 48 66 28 nbÜT Hierbij willen wij iedereen bedanken die hun medeleven hebben betoond na het overlijden van mijn geliefde broer, onze zwager en oom Uw belangstelling is ons tot steun geweest. '-.vV Familie Van der Kopij Familie Zoon Middelhamis, december 2004 Voor de vele blijken van medeleven die wij moch ten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Eeuwit Breen zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder gaat onze dank uit naar ds. Meule man voor zijn bezoeken en het leiden van de rouw dienst. De kerkenraad dank voor het afsluiten van de con doleances. Plaatselijke artsen, externe dienst van 'De Vlied- berg', Thuiszorg en Wijkverpleging voor de medi sche behandeling en liefdevolle verzorging. Familie Grinwis van 'Eben-Haëzer' en medewer kers van Arensman Uitvaartverzorging voor de wijze waarop de begrafenis is verzorgd. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ouddorp, december 2004 Dag en nacht bereikbaar Kijk ook op internet: Meidoorn 4 3248 XE Melissant Tei. (0187)6011 66 Burg. Letteweg 36 3233 AG Oostvoorne Tel. (0181)48 80 88 Rouwcentrum: Nieuweweg 2, Melissant

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 3