EIIAIIDBI-tllEUWS ..j 1 ^etronella 1 Cees Van 1/fiet I 1 Annemie/(t 'Wieffiouzüer i i CDaan Oosters !Aief Oosters-Stoutjesdijll^ I 1964 2004 I ^.M. 9^eijer I ^.T. Meijer-'Bdje Heeft u tijd over? Werk vanuit huis va 20 dec. MARINUS GROOTENBOER LIEVE OPA OPA REXIE MARINUS GROOTENBOER MARINUS GROOTENBOER Keurmerk voor Ebbe en Vloed AAGJE DE GRAAFF ADRIANA JACOBA KORBUN-BLAAK ADRIE KORBUN OMA BESTMAN JACOB VISSER 'OPA DIEK' OOM JAAP JACOB VISSER JAAP VISSER CORNELIS HOKKE C. HOKKE JAAP VISSER JAAP VISSER NICOLAAS VAN ALPHEN PAGINA 3 DINSDAG 14 DECEMBER 2004 FAMILIEBERICHTEN Een tweede kindje ontvingen wij. Stil verwonderd en heel blij. t)ank aan t>e -Schepper van het leven. t)ie ons dit kindje heeft gegeven. Ifit Gods scheppende en bewarende hand mochten wij een dochter onti'angen dyGlllGICB is het zusje vanjacco "Peter Troost Willy Troost-Jfoteboom 13 december 2004 •Koninginnelaan S 3245 <XJC -Sommelsdijk Tel. (0187) 48 03 31 'S Ti ;j; Wij zijn blij u te kunnen vertellen dat wij op D.V. 17 december 2004 gaan 3; trouwen. ■t: Ui ■ili Ons huwelijk wordt voltrokken om 13.00 uur fn het Rien Poortvliet museum te Middelhamis. Wij willen u van harte uitnodigen om 18.30 uur aanwezig te zijn in de Nederlands Hervormde Kerk te Sommelsdijk. In deze dienst willen wij, samen met u, Gods zegen vragen over ons huwelijk. Voorganger in deze dienst is ds. B. A. Belder. y Ons toekomstig (tijdelijk) adres: :t; Christiaan de Vrieslaan 42 3241 GD Middelharnis I Tel. (0187)48 45 70 ;«-»;.i;*v ;*»»»v Wij feliciteren onze ouders met hun 25-jarig huwelijk. Met dank voor alle goede zorgen en Gods zegen voor de toekomst. Patrick en Nely Frank en Jacqueline rii;-Ji:%-/(rX;-)(r.\rX;-Xr.^:-^r^r.'ir.\^^^^^ **vK**SKK»»*«;K»»«KS«*;(KSS;;s**»imK«HKSKTH Psalm 103:13-20 Op D.V. vrijdag 17 december a.s. hopen onze ouders en opa en oma en de dag te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en ons wil sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Karin en Jaap Harm, Sjoerd Mariët en Marco Tineke Sam fam. D. J. Oosters Nieuweweg 70 3251 AT Stellendam Tel. (0187)49 16 56 il Op D.V. 17 december hopen onze geliefde ouders f en grootouders te gedenken dat zij 40 jaar geleden I in het huwelijk zijn getreden en Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Diana en Adriaan Patrick, Nathalie, Cynthia Marco en Ab f Lars. Rick, Sander ;s Leen en Jeanet Elise, Henk •i: Corina en Cees-Jan Lennart, Renate f Henny en Reinier 1 Lange weg 14 3257 KD Ooltgensplaat (alleen in de regio) o.a. klaarmaken van leesportefeuille's, internet start pakketten, maken van kalenders, camavalsartikelen, verpakken van cursussen enz. Betaling per stuk. (0900) 9999911 (80 cpm) ma t/m vr 9-21za 10-15 Zwijgzaam... stil en zonder klagen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam... moegestreden, uit ons midden weggegleden. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven geven wij u kennis dat, op 85- jarige leeftijd, is ingeslapen mijn lieve man, vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Manna Arentje van Dam Stellendam, 25 juni 1919 Stellendam, 10 december 2004 Vrees niet. Ik help u M. A. Grootenboer-van Dam A. L. Lokker-Grootenboer P. Lokker Marion en Wim Emiel Voorstraat 97 3251 BC Stellendam Marcelle en Ronald Joyce, Nick Gelegenheid tot condoleren dinsdag 14 december 2004 van 19.00 tot 20.30 uur in verenigingsge bouw De Rank, Bosschieterstraat 6 te Stellendam. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 15 december 2004 om 13.15 uur in De Rank, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Voorstraat te Stellendam. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in De Rank. Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen watje hebt geleden? Wie kan voelen watje hebt doorstaan? We zullen je nooit vergeten. Liefs Marion en Marcelle Rust maar fijn. We zullen je nooit vergeten hoe klein we ook zijn. Dikke kus Joyce, Nick en Emiel Psalm 103 vers 8 berijmd Na een ernstige ziekte heeft de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden weggenomen onze geliefde zwager, oom en oud-oom echtgenoot van M. A. van Dam in de leeftijd van 85 jaar. geboren 25-6-1919 overleden 10-12-2004 A. van Dam-Witte C. H. Bussink P. van Dam (in liefdevolle herinnering) T. van Dam-Keijzer neven en nichten achtemeefjes en -nichtjes Stellendam, 10 december 2004 Op 85-jarige leeftijd is door een ziekte die niet te overwinnen is overleden mijn geliefde oom De wens tante Marie, Aat en Piet en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe om dit verlies te kunnen verwerken. Aren Grootenboer Stellendam, 13 december 2004 Na een periode van voorbereiding werd op donderdag 9 en vrijdag 10 december door een visitatiecommissie van de Stichting Perspect een audit gehouden naar de zorg- en dienstverlening van Ebbe en Vloed woonge meenschap voor ouderen in Oostflakkee. De commissie is van oordeel dat Ebbe en Vloed het Keurmerk kan worden toegekend en doet daarbij de aanbeveling voor het Gouden Keurmerk in de Zorg. Het Keurmerk zal in april of mei 2005 officieel uitgereikt worden. Ebbe en Vloed behoort daarmee tot een select gezelschap van verzorgingshuizen in Nederland die het Gouden Keur merk hebben toegekend gekregen. Slechts aan een vier tal collega verzorgingshuizen van de 1400 verzorgings huizen in Nederland is tot op heden het Gouden Keur merk toegekend. Ebbe en Vloed was sinds november 2001 al gecertifi ceerd met het WoonZorg Kwaliteitslabel. Sinds 2003 zijn er twee verschillende keurmerken: goud en zilver. Voor het behalen van het zilveren keurmerk moet voor het cluster kwaliteitsontwikkeling ten minste 60% ges coord worden. Indien het cluster cliëntenperspectief en de overall normen ook aan de minimale eis voldoen, en de organisatie behaalt voor het cluster kwaliteitsont wikkeling 80%, dan komt de organisatie in aanmerking voor het gouden keurmerk. Directeur van Ebbe en Vloed Wim Nattekaas is apetrots op "zijn" vrijwilligers en medewerkers. "Dit prachtige resultaat hebben wij met z'n allen bereikt", aldus Nattekaas. "Het is ons er om te doen om de cliënten van Ebbe en Vloed de hoogst haalbare kwaliteit van zorg te bieden". Ebbe en Vloed maakt sinds maart van dit jaar deel uit van de ZorgSaam organisatie. ZorgSaam heeft in januari 2005 in elke Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle verpleging in 'De Samaritaan' van ons is wegge nomen onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 73 jaar. Den Bommel: E. J. Kwist-de Graaff Sommelsdijk: L. de Groot-du Pree Oude Tonge: J. de Graaff 's-Gravenhage: M. van Genderen-de Graaff W. van Genderen Den Bommel: M. du Pree-de Graaff G du Pree C. de Graaff neven en nichten 12 december 2004 Correspondentie-adres: Emmastraat 59, 3258 AG Den Bommel De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 16 december om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats te Den Bommel na een rouwdienst om 10.15 uur in 'Bij de Bron'. Gelegenheid tot condoleren in 'Bij de Bron' na de begrafenis. "Ik kan gaan slapen zonder zorgen En slapend kom ik bij U thuis". Na een moedige strijd, waarvan zij wist dat die niet te winnen was, is van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma 28-05-1937 10-12-2004 Oude Tonge: M. A. Korbijn Renkum: Kitty Korbijn Thea Heij Willemstad: Anita Korbijn Cees den Ouden Bob, Finn Oude Tonge: Leo Korbijn Annette Korbijn-Spilt Arie, Roos Kolfweg 25, 3255 BK Oude Tonge Gelegenheid tot condoleren dinsdag 14 december van 19.00 tot 20.30 uur, in de grote zaal van 'Ebbe en Vloed', Washingtonstraat 2 te Oude Tonge, als mede na de begrafenis in gebouw 'Diakonia', Kolfweg 1 te Oude Tonge. De rouwdienst is bepaald op woensdag 15 decem ber om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Oude Tonge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden te Oude Tonge. Op verzoek van de overledene: Geen bloemen Geen toespraken Zij die geen kaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als een uitnodiging te beschouwen. 'Een .sterke vrouw, wie zal haar vinden.' Met respect gedenken wij mevrouw echtgenote van ons lid de heer M. A. Korbijn Haar levenslust en positieve instelling hebben diepe indruk op ons gemaakt. We wensen Meeuw en zijn gezin kracht om dit verlies te dragen. Lionsclub Goeree-Overflakkee, namens allen Wytze Westra, president. Peter van Dijk, secretaris. Met groot verdriet, maar in dankbare herinnering aan wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze Ueve onvergetelijke in de leeftijd van 71 jaar. Bertus en Soraya Lianne en Peter Wim Annemarie en Peter Joost José en Peter Desirée, Marijn Matthijs Henk Corma Joost Eline Wim Herkingen, 9 september 2(K)4 regio (gemeente) een zorgloket operationeel waar inwoners met hun vragen voor zorg en dienstverlening terecht kunnen. Vanuit het verzorgingshuis in de regio kurmen cUënten naast de bestaande (intramurale) zorg en dienstverlening zoals Tafeltje Dekje, ook thuiszorg krijgen. Cliënten uit de regio Oostflakkee die ook thuis zorg willen van Ebbe en Vloed, zullen dat vanaf heden krijgen van een organisatie die tot de beste verzor gingshuizen in het land mag worden gerekend. Meer informatie over de zorg en dienstverlening die Ebbe en Vloed biedt, kan opgevraagd worden bij de regiozorg- adviseur Joke Paulen. Zij is tijdens kantooruren bereik baar op telefooimummer 0187 64 18 44 of per E- mail receptie@ebbeenvloed.nl. Met verslagenheid en diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere plotseling uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zeer zorgzame vader en onze onvergetelijke opa, onze broer, zwager en oom echtgenoot van Jaimetje Catharina Melissant in de leeftijd van 55 jaar. Nieuwe Tonge: J. C. Visser-MeHssant Marica en Peter de Visser Joanne Martijn Jaap Linda Bart en verdere familie 10 december 2004 Westdijk 25, 3244 BM Nieuwe Tonge Gelegenheid tot condoleren dinsdag 14 december van 19.30 tot 21.00 uur en na de begrafenis in het Hervormd Centrum 'Elim', Zuiddijk 19 te Nieuwe Tonge. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. woensdag 15 december om 10.00 uur in de kerk van de Ger. Gemeente, Oranjestraat 17 te Nieuwe Tonge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Nieuwe Tonge. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze allerliefste is onverwacht overleden. Wat zullen wij hem ontzettend missen. Joanne Martijn Jaap Linda Bart Moge de Heere ons allemaal nabij zijn. Nieuwe Tonge, 10 december 2004 Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve Moge de Heere ons allemaal troosten in dit zware verlies. Caroline Davey Jan tine Mark Eva 10 december 2004 Remisestraat 49 2225 TH Katwijk Met diepe droefheid delen wij u mede dat de Heere plotseling uit ons midden heeft weggenomen onze lieve broer en zwager echtgenoot van Jannetje Catharina Melissant Nieuwe Tonge: D. Visser {in liefdevolle herinnering} J. Visser-Kom H. Visser (in liefdevolle herinnering) C. Visser-van Loon A. Klepper-Visser A. Klepper C. Visser B. Visser-Vijfhuizen Ouddorp: J. Visser C. Visser-Westdijk Oude Tonge: L. Visser R. Visser-van Peperstraten Nieuwe Tonge: H. Hobbel-Visser J. Hobbel Middelhamis: L. Schol-Visser L. Schol Nieuwe Tonge, 10 december 2004 Met diepe droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Jannie Melissant C. E. Verspeten-Melissant C. F. Verspeten (in liefdevolle herinnering) A. Melissant M. S. Melissant-Looij J. L. V. d. Veer-Melissant Chr. V. d. Veer G. P. M. Bazen-Melissant T. Bazen C. J. Ouwehand-Melissant G Ouwehand Neven en nichten Wij wensen Jaruiie, Marica, Peter en de kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. 10 december 2004 Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en heiast zijt, en Ik zal u rust geven. Matth. 11:28 Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor de liefde en zorg die hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoon vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Bartina Maria Jansen 14-4-1919 10-12-2004 Ooltgensplaat: B. M. Hokke-Jansen Leen Hokke Ina Hokke-van Dam Heenvliet: Loes Petermeijer-Hokke Pieter Petermeijer Sommelsdijk: Marja Groenendijk-Hokke Kees Groenendijk Ooltgensplaat: Bram Hokke Ineke de Vos-Hokke Bas de Vos klein- en achterkleinkinderen Margrietstraat 17, 3257 AJ Ooltgensplaat De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 15 december om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats te Ooltgensplaat. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Gereformeerde kerk aan de Zuid- Achterweg, welke aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in 'De Magneet', Zuid-Achterweg, dinsdag 14 december van 19.00 tot 20.00 uur en na de begrafenis. Met leedwezen geven wij u kennis van het over lijden van ons geacht lid in de leeftijd van 85 jaar. Landarbeidersvereniging 'Klein Grondbezit' De voorzitter, J. C. de Bonte. De secretaris, L. de Vos. Ooltgensplaat/Achthuizen, 10 december 2004 Met verdriet en verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde collega in de leeftijd van 55 jaar. Wij hebben Jaap leren kennen als een betrouwbare en hardwerkende collega en zullen hem missen. Zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie wensen wij veel sterkte in het verwerken van dit grote verlies. De directie van Odfjell Terminals (Rotterdam) BV 1 Tot ons groot verdriet is plotseling van ons wegge- 1 1 nomen onze lieve OOM JAAP VISSER 1 Joke en Leo Jaco en Marjan Piet Ria en Rini Bea en Wim Piet en Erika Piet en Ariette Annemarie en Leen Leen en Annie Lianne Marjan en Martin Jacqueline en Robert Mirjam en Sander en achtemichtjes Gert en Trudy en -neefjes Marian en Eddy Peter en Leanne Wij wensen tante Janny, Marica en Peter en hun kinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. 10 december 2004 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze gewaar deerde collega Wij wensen zijn vrouw, dochter, schoonzoon, kleinkinderen en verdere familie alle kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens de collega's dagdienst Operations ODF Jell Terminals (Rotterdam) De enorme belangstelling, de warme woorden, telefoontjes, lieve brieven, vele kaarten en bloemen, die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader en opa hebben op ons een diepe indruk gemaakt en veel steun gegeven. Hieruit blijkt dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Nel van Alphen-Verhage kinderen en kleinkinderen Rijsoord, december 2004

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 3