Met De Reus Vastgoed zit u vast goed! Opel Vectra: intelligente technologie voor nog meer veiligheid DECEMBER KATERN De hypotheekadviseur weet het! 3 miljoenste BMW 3 Serie geproduceerd in Regensburg Pagina 1 Vrijdag 10 december 2004 OUDDORP AAN ZEE - Het kantoor van de Reus Vastgoed is al 7 jaar een vertrouwde aanblik in het centrum van Ouddorp.Op een centrale locatie in het voetpad tussen het parkeerterrein Dorp- stienden en de voor het dorp zo kenmerkende kerktoren. Hier houdt Huib de Reus, met assisten tie van Wandy van der Vlugt (beiden geboren en getogen op het eiland) zich bezig met de bemid deling bij aan- en verkoop van woonhuizen, win kel- en bedrijfspanden op geheel Goeree-Over- flakkee, incidenteel ook'aan de overkant', maar ook vakantiewoningen en stacaravans op Goeree- Overflakkee worden te koop aangeboden. AFL en ALC: innovatieve veriiclitingssystemen voor maximale zichtbaarheid IDSPIus: hoogtechnologisch chassis voor optimale voertuigcontrole Nuttige opties voor meer veiligheid en comfort BREDA - Zoals elk jaar brengen de herfst en winter een groter ongevalrisico met zich mee: vermin derd zicht, kortere dagen, regen, mist, ijzel, vallen de bladeren en storm... stuk voor stuk aspecten die het rijden risicovoller maken. Voorzichtigheid is dus geboden. Maar het is minstens even belang rijk dat de auto correct onderhouden is en over een doeltreffende veiligheidsuitrusting beschikt. De voor het modeljaar 2005 vernieuwde Opel Vec tra is hier een schoolvoorbeeld van, met tal van technologische innovaties en praktische voorzie ningen die het rijden veiliger en comfortabeler maken, ongeacht de omstandigheden. Vectra-voordeel: veiligheid als rode draad Rijtips voor de winter: München. In de fabriek in Regensburg is de 3 mil joenste BMW 3 Serie van de montageband gerold - zes jaar na de productiestart van deze versie in 1998. Deze M3 Cabrio levert een bijzondere pres tatie: nooit eerder heeft BMW zo veel auto's van één model geproduceerd." Het unieke succes van de BMW 3 Serie ligt zowel in zijn dynamische ver schijning als in de verschillende modelvarian ten en de talrijke individuele specificaties"zegt Dr MIJN hypotheek Elke zaterdag is het weer gigantisch druk in de woonwinkels van Nederland. Als je een nieuw huis gaat kopen, heb je waarschijnlijk ook voldoende ideeën over de inrichting of hoe je de tuin wilt aan leggen. Je bent volledig vrij om het naar jouw smaak aan te passen. Logisch ook, het is tenslotte JOUW huis. Eigenlijk geldt voor een hypotheek hetzelfde. Ook een lening die je afsluit voor de koop van een huis, mag je naar eigen smaak "inrichten': Het is tenslotte JOUW hypotheek. De hypotheekvorm De rentevaste periode De voorwaarden Norbert Reithofer, lid van de Raad van bestuur van BMW AG en verantwoordelijk voor produc tie. BMW produceert auto's in overeenstemming met specifieke klanten orders. Van de 3 miljoen BMW 3 Series is bijna geen enkel model gelijk aan een ander model. Sinds 2002 werkt De Reus Vastgoed samen met een makelaarskantoor aan de Costa Blanca, Spanje. Wanneer u op zoek bent naar een 2e woning onder de Spaanse zon, neem gerust contact op en vraag naar de brochure! Binnenkort lanceert De Reus Vastgoed haar vernieuwde internetsite www.dereusvastgoed.nl. Wanneer u zich in het huidge systeem aan meldt als woningzoekende, wordt u via e-mail of post geïnformeerd over nieuw woningaanbod. Om u nog beter van dienst te kunnen zijn, is een nieuwe zoekfunctie op de site geplaatst. Op de nieuwe internet site kunt u uw zoekprofiel zelf beheren en aanpassen aan uw woning- wensen! De site, waarop maandelijks ca. 3.500 bezoekers een kijkje nemen, biedt een duidelijk overzicht van het actuele woningaanbod, omdat De Reus Vastgoed deze site in eigen beheer onderhoudt. Op de nieuwe site komt tevens een aparte link naar het woningaanbod in Spanje, l-iet zal u niet ontgaan zijn dat de woningmarkt in de afgelopen jaren een grote wijziging heeft ondergaan. Wanneer u een leuke woning te koop heeft gezien, maar u weet niet precies wat de waarde van uw eigen woning is, bel dan naar De Reus Vastgoed. Zij biedt u de moge lijkheid om uw pand gratis en vrijblijvend te laten waarderen! Door de jarenlange ervaring heeft zij een uitstekende kennis van de Flakkeese huizenmarkt, en komt u te weten of de aankoop van uw droomhuis wellicht een stapje dichter binnen handbereik komt! En als u uw eigen woning bij De Reus Vastgoed in verkoop geeft, bent u verzekerd van maximale inspanning om de juiste koper voor uw pand te vinden. Nieuwgierig geworden? Bel voor een afspraak, of loop eens binnen bij het kantoor in het centrum van Ouddorp. De AFL-koplampen (Adaptive Forward Lighting) van Opel garanderen maximaal zicht en zichtbaarheid. De uitermate heldere Bi-Xenon-ver- lichting, de meesturende dynamische bochtverlichting en de 90°-hoek- verlichting komen de actieve veiligheid in sterke mate ten goede. De automatische koplampen (ALC, Automatic Lighting Control) zijn een andere troef van de Vectra: met behulp van twee sensoren in de voor ruit wordt de verlichting automatisch geactiveerd wanneer de duister nis valt.Wanneer de auto terug in een lichtere omgeving komt, scha kelt ALC de koplampen automatisch weer uit. Opel biedt dit systeem aan in combinatie met een regensensor. IVIeesturende koplampen en een adaptief IDSPIus-chassis:toptechno- logie voor iedereen. Een netwerk van intelligente rijhulpsystemen houdt de Opel Vectra veilig op koers. Alle versies beschikken standaard over een ABS-sys- teem met CBC (Cornering Brake Control) en elektronische remkracht- verdeling, een remhulpsysteem en de allernieuwste elektronische sta- biliteitsregeling ESPPIus.Het adaptieve IDSPIus chassis (Interactive Dri ving System) met elektronische dempersturing CDC (Continuous Damping Control) behoort voortaan ook tot de standaarduitrusting van de twee zescilindermodellen (3.2 V6 en 3.0 V6 CDTi-diesel) en is als optie verkrijgbaar in combinatie met de 2.0 Turbo en de 110 kW/l 50 pk-versie van de 1.9 CDTi-diesel. Het hoogtechnologische chassissys- teem past zich automatisch aan de staat van het wegdek en de rijstijl van de bestuurder aan. Dat resulteert in een superieure controle van de auto in alle omstandigheden, een optimale grip en kortere remafstan- den, vooral op natte wegen en op ijs of sneeuw. Tal van eigenschappen helpen de Vectra-rijder en beschermen de inzit tenden. Elk model is standaard uitgerust met airconditioning of elek tronische klimaatregeling die de lucht in het interieur ontvochtigt,om te vermijden dat de ruiten bij nat weer of na een koude start in de och tend beslaan. Elke Vectra heeft tevens standaard een buitentempera tuurmeter die een waarschuwingssignaal geeft wanneer de tempera tuur het vriespunt nadert. Daarnaast biedt het Vectra-gamma ook nog diverse nuttige opties die het rijden in de koude maanden veraangenamen. Daarbij valt te den ken aan de stoelverwarming voor alle zitplaatsen, de voorverwarming voor dieselmotoren en de standverwarming met afstandsbediening en tijdschakelaar. Hierdoor is een aangenaam warm interieur en met sneeuw- en ijsvrije ruiten gewaarborgd. Schakel over op winterbanden - dankzij de speciale rubbersamen stelling bieden winterbanden meer grip en stabiliteit - zelfs op dro ge wegen - wanneer de buitentemperatuur onder de 10 graden Celsius zakt. Het speciale profiel met zelfreinigend effect garandeert een maximale controle bij het remmen en accelereren en in de bochten wanneer u in de sneeuw rijdt. Spaar de accu - statistisch gezien is een defecte accu namelijk de oorzaak van de meeste pechgevallen in de winter. Schakel grote verbruikers zoals de airconditioning, de ventilatie en de achterruit verwarming dus uit voor u de wagen start om zo de accu te sparen. Warm uw motor al rijdend op - start de wagen en vertrek! De motor in vrijloop laten opwarmen is niet nodig en schaadt het milieu. IVlaak ruiten en verlichting vrij - zorg ervoor dat de ruiten en verlich ting sneeuw- en ijsvrij zijn. Door een klein vrij plekje op de voorruit turen tijdens het rijden is gevaarlijk en bovendien strafbaar. Zorg ervoor dat u antivries toevoegt - in ons klimaat blijven radiato ren in goede staat en blijven ruiten-Zkoplampsproeiers probleem loos functioneren wanneer u antivries tot -25 graden Celsius gebruikt. Waar je de hypotheek ook afsluit het is belangrijk ervoor te zorgen dat het JOUW hypotheek wordt. Raadpleeg je voor een hypotheek slechts één partij bijvoorbeeld de Rabobank of ABN AMRO bank, dan krijg de hypotheekvormen, de rentetarieven en de voorwaarden van de Rabo bank of ABN AMRO bank. Het is maar de vraag of deze producten wel het beste aansluiten bij jouw wensen. Het advies van De Hypotheekshop in Middelharnis is om eerst goed te bepalen wat jij belangrijk vindt aan een hypotheek. Deze stap neem je immers ook bij andere grote uitgaven zoals een koelkast of auto. Op die manier kan je een hypotheek kiezen die echt bij je past. Je kan dan later ook met een goed gevoel zeggen:"dit is MIJN hypotheek"Want,jij bent het uitgangspunt en niet de hypotheek van een willekeurige bank of verzekeringsmaatschappij. Zonder te diep op de materie in te gaan valt de "inrichting" van je hypotheek onder te verdelen in drie belangrijke zaken: de hypotheek- vorm, de rentevaste periode en de voorwaarden. Welke hypotheekvorm ga je kiezen? Belangrijkste overweging bij de keuze van een hypotheekvorm is de restschuld. Wil je zekerheid heb ben dat aan het einde van duur van de hypotheek je schuld volledig is afgelost of vind je het niet erg als er een stukje schuld overblijft? De hypotheek is een lening waarover je rente betaalt. Je hebt de keuze om deze rente voor een bepaalde duur vast te zetten. De periode die je kiest bepaalt hoelang je zekerheid hebt over de hoogte van je maand lasten. Hoe langer je de rente vast zet hoe langer je duidelijkheid hebt over de rentelasten. Wel geldt: hoe langer je de rente vastzet hoe hoger de rente wordt. Voorwaarden zijn er in grote getale. Bij voorwaarden kun je bijvoor beeld denken aan het percentage datje boetevrij mag aflossen van een hypotheek. Of aan de mogelijkheid om de lage rente bij verhuizing mee te nemen naar de nieuwe woning. Belangrijk is om voor jezelf te bepalen welke voorwaarden voor jou echt van belang zijn. Niet alleen nu maar ook over een aantal jaar. Een hypotheekadviseur kan je helpen bij het bepalen welke eigen schappen van een hypotheek in jouw geval belangrijk zijn. De Hypo- theekshop-adviseur in Middelharnis is niet gebonden is aan één partij. De adviseur kan hierdoor hypotheekvormen, rentevaste perioden en voorwaarden van een groot aantal banken en verzekeringsmaatschap pijen aanbieden en met elkaar vergelijken, zodat jij JOUW hypotheek kan samenstellen. Succes met de inrichting van JOUW hypotheek en je huis natuurlijk! Arjo Spui] is Erl<end l-lypotheel<advi5eur bij De Hypotheekshop aan de Ruijterstraat 20 te Middelharnis. Vragen en reacties kunt u sturen naar: middelharnisl577@hypotheekshop.nl De BMW 3 Serie wordt gefabriceerd in een flexibele productienetwerk van in totaal vijf BMW fabrieken, gevestigd in München, Regensburg, Dingolfing, Rosslyn (Zuid- Afrika) en Shenyang (China). Bovendien wordt de BMW 3 Serie en ook andere modellen in zogenoemde CKD (Completely Knocked Down) fabrieken vervaardigd, voornamelijk gevestigd in Azië, waar de auto's afgewerkt worden met lokaal vervaar digde onderdelen. Dit voorkomt hoge import verplichtingen en zorgt voor een marktin troductie tegen concurrerende prijzen.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 9