eiiaudbi-hieuwji i i Wüi! ^tat nm GOEDEREEDE Girorekening opgelieven h PAGINA 12 VRUDAG 3 DECEMBER 2004 .m.m.^Mk S^ngvMOTMpnann GEMEENTE Vergaderdata Raadscommissie Grondgebiedzal<en vergadert op 7 december 2004 om 19.30 uur. Raadscommissie Publiekzaken vergadert op 9 december 2004 om 19.30 uur. Ter Inzage De agenda's voor deze vergderingen liggen tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zal<en, gemeentehuls, Tramlijnweg 2 te Goedereede, VKaar eveneens een exemplaar kan wor den afgehaald. Tevens liggen de agenda's ook ter Inzage in de bibliotheek, Hofdljksvi^eg 20 te Ouddorp Spreekrecht Burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondenwerpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda. De agenda's staan vermeld op de gemeentelijke Inter net pagina: www.goedereede.nl Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 22 november 2004 voor: - het vergroten van een raam in de achtergevel van de recreatiewoning Poldersbos 11 (West Nieuwlandse- weg 1) te Ouddorp: op 23 november 2004 voor: - het plaatsen van diverse recreatievoorzieningen op het perceel Ossenhoek 2 te Ouddorp; - het veranderen van ramen en het plaatsen van dak ramen in de woning op het perceel Hazersweg 23 te Ouddorp; - het vernieuwen van de dakbedekking van de recre atiewoning Westeinde 25 (West Nieuwlandseweg 2) te Ouddorp; - het vernieuwen van een dakkapel op de woning op het perceel Hoofddijk 14 te Goedereede; op 24 november 2004 voor: - het bouwen van een serre aan de woning op het per ceel Oude Nieuwlandseweg 21 te Ouddotp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 19 november 2004 voor: - het oprichten van een windpark op percelen aan de Damweg te Stellendam. Deze publicaties zijn bedoeld om het publiek te infor meren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateer de behandeling) plaatsvindt op 7 december 2004 in het gemeentehuls te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstands commissie is op 15 december 2004 in het gemeen tehuis te Oude Tonge. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter Inza ge In het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning en het ver groten van de berging op het perceel Prinsenhof 2 (Oude Nieuwlandseweg 53a) te Ouddorp; - het wijzigen van de dakbedekking en het pofdekse- len van de gevels van de schuur op - het perceel Julianaweg 41 te Ouddorp; - het uitbreiden van de recreatiewoning De Toekomst 99 (Dijkstelweg 59) te Ouddorp; - het plaatsen van een gsm-antennemast op het per ceel Provincialeweg 12 te Goedereede; - het uitbreiden van de woning op het perceel Mees ter Iman Caustraat 11 te Stellendam; - het oprichten van een carport en schutting nabij de recreatiewoning Oosterplaat 29 (Noordzeepark) te Ouddorp; - het plaatsen van een prieel op het perceel Spaan- seweg 7 te Ouddorp; - het uitbreiden van de woning op het perceel Molen kade 74 te Stellendam. t GEMEENTE DIRKSLAND Bekendmakingen algemene wet bestuursrecht Reguliere bouwvergunning verleend aan: - Gemeente Dirksland voor het oprichten van een schuur op het perceel Hondsgalgweg 5, Dirksland. De vergunning is verteend met toepassing van arti kel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (19-11-2004) N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning Oosterplaat 17 (Noordzeepark) te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieks- balie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overllakkee besloten om: Gebruiksvergunning te vertenen op grond van artikel 6.1.1 van de Bouwverordening voor het in gebruik hebben van: - het winkelgebouw op het perceel Molenweg 4 te Ouddorp. Gebruiksvergunning te vertenen op grond van artikel 2.1.1 van de Brandbeveiligingsverordening voor het in gebruik hebben van: - een tijdelijk bouwwerk nabij de Jachthaven Port Man na te Ouddorp (28 t/m 29 mei 2005). De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage bij de Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuls verkrijgen. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeente brengen ter openbare kennis, dat op 12 november 2004 door hen een verkeersbesluit is geno men. Het gaat om de verplaatsing van de 30 km grens op de Bredeweg naar het weggedeelte tussen Kerk boek en Oostenweg en op de Hofdijkseweg naar het weggedeelte tussen Diependorst en Hoge Pad. Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de hierna genoemde termijn op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur alsmede ook op donderdagen van 17.00 tot 19.00 uur bij de Publieks balie van het gemeentehuis ter inzage. Tegen dit verkeersbesluit staat voor iedere belang hebbende de mogelijkheid open om bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede, Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp binnen zes weken na de dag volgende op die van deze bekendmaking op grond van de Algemene wet bestuursrecht een met redenen omkleed bezwaarschrift in te dienen. Daar naast kan een verzoek om een voortopige voorziening worden ingediend bij de President van de Rechtbank, p/a Arrondissementsrechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam. Hien/oor is griffierecht verschuldigd. Wijziging verordening De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 25 november jl. de verordening tot wijziging van de Ver ordening op de heffing en invordering van marktgel- den 2002 vastgesteld. Deze wijzigings-verordening treedt in werking op 1 januari 2005 en ligt voor een ieder bij de Publieksbalie ter inzage. Tegen betaling der kosten is zij algemeen verkrijgbaar. Referendabele besluiten Burgemeester en wethouders maken bekend dat op 25 november 2004 het raadsbesluit tot vaststelling van de verordening regelende de instelling en het toeken nen van een onderscheiding van de gemeente Goe dereede is genomen. Dit raadsbesluit is op grond van de Tijdelijke referendumwet referendabel. Dit raads besluit is met ingang van 25 november 2004 in wer king getreden en ligt voor een ieder bij de Publieks balie ter inzage. Tegen het besluit omtrent de referendabilltelt kan een belanghebbende gedurende zes dagen na de datum van bekendmaking (2 december 2004) beroep instel len bij de Afdeling bestuursrecht-spraak van de Raad van State. Voorts kan iedere kiesgerechtigde met betrekking tot een raads-beslult waarvan is vastge steld dat daarover een referendum kan worden gehou den, binnen drie weken na bekendmaking een ver zoek tot het houden van een gemeentelijk referendum indienen. De indiening geschiedt ter gemeentesecre tarie, cluster Publieksbalie. Tfamlijnweg 2, Goedereede Postbus 38,3253 2G Ooddi^****? tolsrnet: www.goedereede.nl 7e!. |0187j 49 15 00 (ax 49 2» 24 R- ,-;! - .;':'|- .-f^--:c raedenl Openmcs-i;'':- -: nt08,00: |do tot 19,00 uur] bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vaststelling verordeningen De Raad heeft in zijn vergadering van 25 november 2004 de volgende verordeningen vastgesteld; - de Verordening Toeslagen en Verlagingen Wet werk en bijstand; - de Refntegratieverordening Wet werk en bijstand; - de Afstemmingsverordening Wet werk en bijstand; - de Verordening Bijzondere Bijstand; - de Verordening clilntenparticipatie Wet werk en bij stand; - de Boeteverordening Wet Inburgering Nieuwkomers; - de Verordening Wet kinderopvang (VWk) gemeente Dirksland. Met venwijzing naar artikel 25 van de Tijdelijke refe rendumwet treden deze verordeningen, met uitzon dering van de Verordening Wet kinderopvang (VWk) gemeente Dirksland, in werking op 1 december 2004. Met verwijzing naar artikel 25 van de Tijdelijke refe rendumwet treedt de Verordening Wet kinderopvang (VWk) gemeente Dirksland in werking op de derde dag na die van haar bekendmaking (datum bekend making: 2 december 2004). Deze verordeningen liggen voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en zij zijn tevens geplaatst in het gemeenteblad van 2 decem ber 2004 (zijnde de datum bekendmaking). Tijdelijke referendumwet Burgemeester en wethouders hebben op 26 novem ber 2004 besloten dat een referendum gehouden kan worden over: - de Verordening Toeslagen en Verlagingen Wet werk en bijstand; - de Reïntegratieverordening Wet werk en bijstand; - e Afstemmingsverordening Wet werk en bijstand; - de Verordening Bijzondere Bijstand; - de Verordening clilntenparticipatie Wet werk en bij stand; - de Boeteverordening Wet Inburgering Nieuwkomers; - de Verordening Wet kinderopvang (VWk) gemeente Dirksland. Dit besluit ligt voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en het is tevens geplaatst in het gemeenteblad van 2 december 2004. Beroep Op grond van artikel 144 van de Tijdelijke referen dumwet kunnen belanghebbenden tegen dit besluit van burgemeester en wethouders beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA s-Gravenhage. De ter mijn voor het indienen van dit beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt (datum: bekendmaking: 2 december 2004). Inleidend verzoek met betrekking tot het referendabele besluit Binnen drie weken na de bekendmaking van dit besluit kan iedere kiesgerechtigde een verzoek tot het hou den van een gemeentelijk referendum indienen. De indiening geschiedt in persoon ter gemeentesecreta rie van de gemeente waar de verzoeker als kiesge rechtigde is geregistreerd. De verzoeker ondertekent het formulier ten overstaan van de daartoe door de burgemeester aangewezen ambtenaar en geeft daar bij blijk van zijn identiteit. De door de burgemeester aangewezen ambtenaar tekent in aanwezigheid van de kiesgerechtigde op het formulier de datum aan waarop het verzoek is ingediend. Een ingediend ver zoek kan niet worden ingetrokken en een verzoeker kan niet meer dan één verzoek over hetzelfde besluit indienen. Voornemen verlenen vrijstelling bepalingen bestemmingsplan 'Dorp Melissant' Burgemeester en wethouders van Dirksland zijn voor nemens om met toepassing van de vrijstellingsbepa ling als omschreven in artikel 9, lid 7 van het bestem mingsplan 'Dorp Melissant', vrijstelling van de bepa lingen van dit bestemmingsplan te verienen aan: - de heer P. Broersen voor het uitvoeren van klein schalige bedrijfsmatige activiteiten in het pand Nieu weweg 15 te Melissant. De op dit voornemen betrekking hebbende stukken liggen gedurende een periode van vier weken, van 6 december tot en met 3 januari 2004, op het gemeen tehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belangheb benden bedenkingen kenbaar maken van bij het col lege van burgemeester en wethouders, Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - J.H. Heekman voor het plaatsen van duivenhokken op het perceel Kralingseweg 13a, Dirksland. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lich te bouwvergunning Is binnengekomen van: - J.P. Verhage voor het oprichten van een berging overkapping op het perceel Dahlia 1Dirksland; llli GEMEENTE ^IDOELHA gS IS» i®S S^ De gemeente heeft haar rekening bij de Post- bank opgeheven. Voor betalingen aan de gemeente kunt u gebruikmaken van de volgende rekeningnum- mers: - algemene betalingen: bankrekeningnummer m 3420.36.300 - gemeentelijke belastingen: bankrekeningnummer 3420.92.871 I Gemeenteblad In het gemeentehuis liggen uitgaven van het Gemeen teblad ter inzage, waarin het volgende algemeen ver bindende voorschrift is opgenomen: Vastgesteld door de raad op 25 november 2004 1 .De Verordening tegemoetkoming kosten kinderop vang. 2.De Verordening tot vijfde wijziging van de APV Mld- - L. Kievit voor het oprichten van een berging met bul- tenvoüÉre op het perceel Watertoren 53, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Voorbereidingsbesluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Dirks land maken, op grond van het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat de Raad van die gemeente in zijn vergadering van 25 november 2004 heeft besloten te verklaren dat wordt voorbereid een herziening van het bestemmingsplan voor het perceel Vroonweg 19 te Dirksland. Dit besluit treedt in werking met ingang van 6 decem ber 2004 en ligt vanaf deze datum, met de bijbeho rende stukken, gedurende een periode van zes weken op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. Belanghebbenden kunnen tegen het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de Raad van de gemeente Dirksland, Postbus 10, 3247 ZG te Dirksland, binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt (datum: bekendmaking: 2 december 2004). Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen worden afgewacht, dan kan - na het indie nen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningen- rechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951,3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening worden gevraagd. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Voornemen verlenen bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om op basis van de vrijstel lingsbepaling als omschreven in artikel 33, lid 1 van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' een reguliere bouwvergunning te vertenen aan: - W. van Heemst voor het oprichten van een woon boerderij op het perceel Geldersedijk 95, Dirksland. De aanvraag met de op dit bouwplan betrekking heb bende stukken liggen van 6 december 2004 tot en met 3 januari 2005 op het gemeentehuis, afdeling Alge mene Zaken ter inzage. Gedurende deze termijn kun nen belanghebbenden hun zienswijze over het bouw plan schrtftelijk of mondeling zijn naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders, Post bus 10, 3247 ZG Dirksland. Wijziging bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, op grond van het bepaalde in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, het voornemen bekend tot wijziging van het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' voor een perceel aan de Kraaijenissedijk 13247 LM te Melissant voor het oprichten van 15 sheds ten behoeve van een nertsenfokkerij door de heer C. Goe- degebuur. De aanvraag met de daarop betrekking hebbende stukken liggen 6 december 2004 tot en met 3 januari 2005 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken ter Inzage. Gedurende deze termijn kunnen belang hebbenden hun zienswijze omtrent de wijziging schrif telijk of mondeling naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. Decembe^aktie 2004 Wl P zaterdagmarkt Dirksland. 5;g Op zaterdag 4,11 en 18 december krijgt elke klant bij ieder kraam een kaartje. i§- Schrijf daar uw naam en adres op, en deponeer II dit in de daawoor bestemde bus die voor het gemeentehuis staat. 'S H Trekking vindt plaats elke zaterdag tussen s^ p 12.00 uur en 12.30 uur op de stoep van het gemeentehuis. ii So U kunt dan uw gewonnen prijs direct meene- fï Vootsliaat 15, Postbus 10,3247 ZG Dirlabnd Internet: ww*,dirl<siQiid.itl M. (0187) 60 80 80 fax 60 37 99 /e-mail: iémóifklmi.ii OpeningsSiden: ma f/m vr 09.00 tot 12,00 en i3,30 tot 16.00 uut delharnis 1995 inzake de parkeerexcessenverorde- ning. Besluit 1 treedt in werking op de derde dag na die van bekendmaking en besluit 2 treedt in werking op de 42* dag na die van bekendmaking. Raadgevend referendum Burgemeester en wethouders hebben besloten dat een raadgevend referendum mogelijk is over deze besluiten. Belanghebbenden kunnen tegen deze beslissing van burgemeester en wethouders beroep instellen. De ter mijn voor het indienen van dit beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt. (03.12.04). Het beroep moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Tevens kan aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voor ziening worden ingediend. Zulk een verzoek kan alleen worden ingediend als ook een beroepschrift is ingediend. ledere kiesgerechtigde die wil dat over deze besluiten een referendum wordt gehouden, kan een verzoek indienen ter gemeentesecretarie. VoonA/aarde is wel dat hij als kiesgerechtigde in de gemeente Middelhar- nis geregistreerd is. De uitslag van een referendum is overigens niet bindend. Het verzoek moet worden ingediend binnen drie weken na de datum van bekendmaking. Meer inlichtingen over het verzoeken van een refe rendum kunnen ter gemeentesecretarie worden ver kregen op het werkveld Algemene en Juridische zaken; tel. (0187)-47 55 55. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen: - A. Kieviet, Hyacintenstraat 11Sommelsdijk - ver branden van snoeihout/stro op perceel aan de Ach terweg te Sommelsdijk (191104); - Woongoed Flakkee,Postbus 98, Middelharnis - het slopen van diverse muren en het verwijderen van astbest in de voormalige RHBS-school op het per ceel Burgemeester Mijslaan 5 te Middelharnis (241104); - Café Zaaijer, Kon.Julianaweg 38, Middelharnis - het aanwezig hebben van een speelautomaat (241104); - J.G. van Gurp, Burg. Sterkstraat 7, Stad aan't Haringvliet - het organiseren van een kansspel (241104); - M.A. van Nimwegen, Groene Zoon 53, Sommelsdijk - het organiseren van een kansspel (241104); - L. Dekker, Veerdam 6 (Nieuwland), Middelburg - het venten met groente en fruit (241104); - A. van Moort, Kon.Julianastraat 30, Nieuwe-Tonge - het venten met bloemen en planten (241104). mee verleende vrijstellingen: - W.P van Winssen, Westhavendijk 14, Middelharnis - het wijzigen van de gevels van de woning (251104); - Gemeente Middelharnis, Kon.Julianaweg 45, Mid delharnis - het oprichten van een verkeersbrug met twee aanhang voetbruggen aan de Anne Franklaan te Middelharnis (251104). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - A. Groenendijk voor het veranderen/uitbreiden van de toiletruimten op het perceel Weeshuisstraat 14 te Sommelsdijk (23-11-2004). Deze publicatie heeft een informatief karakter. Het ver melde bouwplan is niet getoetst en is daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Koningmlulianav/eg45, Postbui 1, 3240 AA Middelharnis. Internet; www.middetfiarnis-tit. Tel. (0187) 47 55 55 fax 47 55 47 tmoil: mfo@middelhafms.nl. Verleende bouwvergunningen en in relatie daar- openingsiijder.-. ma t/m vr 08.30 loi 12.00 en 13.00 tot 16.30 pijnterrein, huisnummering 1 t/m 7,12 t/m 28,2131 t/m 4143 t/m 53 en handelsterrein 30 t/m 44 te Oude-Tonge (ontvangen op 1 november 2004); - het wijzigen van de gevel van een agrarische loods op het adres Dorpsweg 3 te Ooitgensplaat (ontvan gen op 22 november 2004). Ook is een aanvraag om sloopvergunning is ont vangen voor: - het verwijderen van asbesthoudende dakbedekking van de bergingen bij de woningen op de adressen Kesperstraat 2,4, 6; Arendstraat 2, 4, 6, 8. 10,12; Bernhardstaat.51, 53,55, 57, 59, 61 Kennedystraat 13, 5, 7, 9,1122, 24, 26, 28 te Oude-Tonge (ont vangen op 18 november 2004). Nadere Informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning en sloopvergun ning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publica tie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat :een lichte bouwvergunning is verleend voor - het bouwen van een dakkapel op het voordakvlak van de woning op het adres Tilsedijk 8 te Den Bom mel (besluit verzonden op 22 november 2004); - het bouwen van een dakkapel op het voordakvlak van de woning op het adres Molendijk 75 te Den Bommel (besluit verzonden 25 november 2004). Dat met toepassing van artikel 15 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Regionaal bedrijvetiterrein Oude-Tonge' en daarnaast een reguliere bouwver gunning is verieend voor - het bouwen van een opslagloods op het adres Oude- landsedijk 5 te Oude-Tonge (besluit verzonden 19 november 2004). Nadere informatie over de verleende lichte bouwver gunningen, reguliere bouwvergunningen (Ie 2e fase), geaccepteerde meldingen sloopvoornemen, sloopvergunningen, aanlegvergunningen, reclame vergunningen en gebruiksvergunningen, is op te vra gen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaar schrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij hel taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter Inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamellnk. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 7 december 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 15 december 2004 Tijdstip locatie 13:30 -17.00 uur gemeente huis Oostflakkee Eisenhowerlaas 1Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Internet: wvAï.oostflokkee.nL TeL |0187] 64 71 00 fox 64 71 99 e^naih infogoostflolikee.n! Openïngsiiiden; m t/m vr 08,00 tot 12.00 en 13.00 tot 17.00 uw, elke eerste en derde dinsdag van de maond 's avonds geopend ran 18.00 tot 19.30 uur. fWiSmftfflt Goedgekeurde bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp, 2e partiële herziening (Crispijnterrein)' Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 2 november 2004, goed keuring hebben verleend aan het bestemmingsplan Oude-Tonge Dorp, tweede partiële herziening (Cris pijnterrein), zoals dat bij raadsbesluit van 8 april 2004 is vastgesteld. Het goedkeuringsbesluit en het betreffende bestem mingsplan liggen van 6 december tot en met 17 janu ari 2005 tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentekantoor, Eisenhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Tegen dit besluit kan beroep worden ingesteld door degenen die zicht tijdig tot Gedeputeerde Staten heb ben gewend en belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkeratijs niet in staat zijn geweest zich tijdig tot Gedeputeerde Staten te wenden. Een beroepschrift dient te worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de raad van Staten, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, tenzij binnen de beroepstermijn, in samenhang met een ingesteld beroep, een verzoek om voortopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de raad van Staten is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Bij toewijzing van het verzoek geeft de Voor zitter aan op welke onderdelen van het plan de voor lopige voorziening betrekking heeft. Artikel 19, lid 1 WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (vertenen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) medewerking te verlenen voor: - het realiseren van een honk- en softbalveld op de percelen kadastraal bekend als sectie E nummer 1154 en sectie K nummer 412 (gelegen op hét sport park 'De Koepel') te Oude-Tonge. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 6 december 2004 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kun nen schriftelijke Inspraakreacties naar voren worden gebracht bij het college van burgemeester en wet houders, Eisenhoweriaan 13255 VA Oude-Tonge Inspraakavond Tevens organiseert het gemeentebestuur van Oost flakkee een inspraakavond op dinsdag 7 december 2004 om 19:30 uur in de Grutterswei, Willemstraat 14 te Oude-Tonge. De inspraakavond heeft formeel tot doel iedereen in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van de in voorbereiding zijnde procedure ten behoeve van de realisatie van de honk- en softbalvel- den op sportpark 'De Koepel' te Oude-Tonge. Tijdens deze avond ontvangt u informatie over de ruimtelijke ontwikkeling, de te dooriopen planologische procedu re en u krijgt de gelegenheid om mee te praten over de ruimtelijke ontwikkeling. Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het wijzigen van de voorgevel van de woning op het adres Kerkring 28 te Oude-Tonge (ontvangen op 16 november 2004); - het aanbrengen van stucwerk op de gevels van de woning op het adres Langeweg 19 te Oude-Tonge (ontvangen op 22 november 2004); - het uitbreiden van de recreatiewoning op het adres Zuiddijk 61a-27 te Oude-Tonge (ontvangen op 22 november 2004). Tevens is een aanvraag om reguliere bouwvergun ning is ontvangen voor: - het bouwen van een woning met garage op het adres Oudelandsedijk 16 te Oude-Tonge (ontvangen op 18 november 2004); - het wijzigen van een aantal woningen op het Cris-

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 12