www.autowisse.com EIIAIIDBI-niEUWS H. van der Veer Abonneert U op Eilanden-Nieuws Kleuteronderwijs bij Pianoschool Van Toor Verkoping Handwerk- kring Ooitgenspiaat GARAGE-VERKOOP Districtsavond +16 Bouw- en Timmerwerken Iets te vieren en thuis geen ruimte en toch zelf willen bedienen? Bei (0187) 68 28 82 AUTO WISSE spuikoik 14, ^^^csa 2 jaar internationale garantie op een reparatie Zaterdag 20 november GOEDEREEDE GEIUIEENTE DIRKSLAND M PAGINA DAG 19 NOVEMBER 2004 Alle voorkomende Timmer- en Metselwerk Wij zijn sterl< in de binnenafbouw Interieurs - Plafonds - Wanden Schulfdeurkastsystemen Herkingen Tel. (0187)683759 STELLEN DAM - N;i verschillende muzikale feest jes is er nu geslarl met een pianocursus voor kleu ters. Dit blijkt zo'n groot succes dat er nu al twee groepen zijn gestart, ledere les wordt enthousiast gestart met een lied waarop gesprongen, geklapt of gestampt wordt. Daarna wordt een onderdeel van de vorige les herhaald en volgt een nieuw onderweip. Eerst wordt gezamenlijk geoefend, daarna individu eel. Dan volgt een verwerking door middel van een werkblad. Oni te ontspannen ga je nog even lekker bewegen op aanstekelijke muziek van Beethoven Heer. En tot slot speelt iedereen nog een stukje op lie piano en kiijgt iedereen nog een snoepje! Wie meer informatie wil, kan bellen naar Pianoschool Vairi'oor. tel.:()IK7 4'W.S,52. De showroom van Fam. v.d. Linde aan de Zuidweg 3 is daar voor ingericht. 3247 LK DIrksland, (0187) 60 92 60 4 OOLTGENSPLAAT - Op woensdag 24 november hoopt de Handwerkkring van de Nederlandse Her vormde Kerk een verkoping te houden. Tussen 13.00 en 16.00 uur bent u van harte welkom in vereni gingsgebouw 'Elthato'. Er is weer van alles te koop, zoals leuke cadeautjes voor jong en oud, diverse arti kelen voor de vogels, zelfgemaakte (kerst)kaarten, advocaat, cake, koek, oliebollen, kruukplaetjes, e.d. Er is een boekenstand en een kraam met boeren- kaas.Voor de kinderen is er o.a. een enveloppenstand en een grabbelton. Zij kunnen ook hun naam op een knikkerzak laten borduren. En er is weer een koffie- hoek ingericht. De opbrengst is bestemd voor het res tauratiefonds van de kerk. Iedereen hartelijk welkom. Verkoop van meubels, antiek, curiosa, grasmaaier en ander tuingereedschap, etc. Ook verkoop van 3D materiaal. Kon. Jullanastraat 17, Nieuwe Tonge Van 10.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag 27 november zal een -i-16 districtsavond van het district Flakkee worden gehouden in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente van Ouddorp, Spaanseweg 13. Deze avond begint om half 8. Dhr. G. Roos zal spreken over de moderne media. Het thema is: ""Het beste fdter". af.AKSr»J?;.^^-..*lZi.iE;. GEMEENTE Vergaderdata Commissie Bezwaarschriften De Commissie Bezwaarschriften komt op 24 novem ber 2004 om 15.00 uur bijeen. De agenda ligt voor een ieder ter inzage op de afde ling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede, waar eveneens een exemplaar kan wor den afgehaald. Tevens ligt de agenda ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp Gemeenteraad De Gemeenteraad vergadert op 25 november 2004, aanvang 19.30 uur. De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ter inzage in de bibliotheek. Hof dijksweg 20 te Ouddorp. Een exemplaar van de agenda kan eveneens tijdens kantooruren op het gemeentehuis worden afgehaald. Spreekrecht Burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondenwerpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het ondenwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 5 november 2004 voor: - het vergroten van de recreatiewoning Doggersbank 13 (Noordzeepark) te Ouddorp; op 9 november 2004 voor: - het veranderen van de voorgevel van de recreatie woning Haringvliet 63 (Noordzeepark) te Ouddorp; op 11 november 2004 voor: - het vernieuwen van de berging Brielsestraat 68 te Stellendam; - het vernieuwen van de stoep aan de voorzijde van de woning Noordzijdehaven 16 te Goedereede. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Raadsvergadering De eerstvolgende raadsvergadering vindt plaats op donderdag 25 november 2004 om 19.00 uur Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Spreekrecht over geagendeerde onderwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kie- wiet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Kapvergunning verleend aan: - SI. Van Weel Bethesda Ziekenhuis voor het kappen van een plataan op het terrein van Stationsweg 22, tussen de Ingang van de poliklinische verloskunde en de zuurstoftank, Dirksland (9-11-2004). Vergunning verleend aan: - WWZ-concerten voor het huis-aan-huis verkopen van kerst-cd's door L, van Mourik in Dirksland en Meiissant van 15 t/m 19 november 2004 en van 29 november t/m 4 december 2004 (12-11-2004) Lichte bouwvergunning verleend aan: - G.J. Kalle voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Burg C Zaaijerlaan 24, Dirksland (9-11- 2004); - CE. Struik voor het oprichten van een erfafsoheiding op het perceel Poldersweegje 3, Dirksland. De ver gunning is verleend met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (12-11- 2004). Welstandscommissies Tevens delon vvij u moo d.il do ocM.';lvol()oiido viiiga- dering van do welstandscommissie (gemandateer de behandeling) pla.ilsvindi op :':i luwnilii'i ;'001 in het gemeentohuis lo Goodoioodi' Oo:o voici.idonng is openbaar. De eerstvolgonda oponbaio reglon.ile welstands commissie is op 1 doooniboi :'00-t m hol inMuoonlo huis te Oude Tongo. De agenda's van do.'o voig:idoiiiigon liggiMi loi in.'a ge in het gemoonlohui.'; lo Ooodoioodo Art. 19 lid 3 WRO Burgemeestei on wolhoudois v.m Goodou'odo ni.ikon bekend dat het vooinonioii bosli.it om mol loop.issing van de vrijstellingsbopiilinii .il.-; omsohrovon in ailikol 19, lid 3 van de Wol op do Ruimlolijko Ordoning, junc- to artikel 20, lid 1 sub .i ondor 3 van hol Bosluil op de ruimtelijke ordening lichto bouwvorgunning te vede- nen voor: - het plaatsen van een berging nabij de recreatiewo ning op het perceel Westeinde 28, kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie A nummer 1765. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 22 november 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeen tehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verlenen, schriftelijke zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Verleende vergunningen Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het bouwen van een woning (t.v.v.) op het perceel Julianaweg 43 te Ouddorp; - het bouwen van een 'boerderij' (twee woningen) op het perceel Klarebeekweg 1 te Ouddorp; - hel uitbreiden van de woning op het perceel Spaan seweg 8 te Ouddorp; - het plaatsen van een schuur op het perceel Vrij- heidsweg 1 te Ouddorp; - het bouwen van een recreatiewoning en schuur op het perceel Doggersbank 22 (Noordzeepark) te Oud dorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. S^iilrw^a'ftifoe^erede, Postbus 38, 32^ tBternét*Wïi^ê<teede.nf fil. J0I37) 4? 15 Oa^^ E-moit 9éiri6rtélwis@go8ilm«l*;nl 0[)ei>ifl^^^ 12.00 6(1 TS^OO-i7.00 (lor. |cb tot 19,00 mrj Reguliere bouwvergunning verleend aan: - MBS Groep voor het oprichten van een loods op het perceel Watertoren (ongenummerd), Dirksland (9-11- 2004); - J.M. Kardux voor het oprichten van een bedrijfswo ning met kantoor en berging op het perceel Noord- dijk 8a, Melissant (12-11-2004); N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op maandag 22 november 2004 om 9.30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regionale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 1 december 2004 om 13.30 uur in het gemeentehuis van de gemeente Oostflakkee, Eisen- houwerlaan 1 te Oude Tonge. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - Le Due Fine Food B.V. voor het uitbreiden van een bedrijfspand op het perceel Oost Havendijk 8d, Dirksland, Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lich te bouwvergunning is binnengekomen van: - L. Olivier voor het plaatsen van een schutting op het perceel Bloemendaal 3, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te infor meren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan GEMEENTE E L H A R N I S geen bezwaar worden gemaakt. Vootstrcat li, Postbus 10, 3247 ZG Dirkstantl, lolemel; www.diiistond.nl. lei. (0187) 60 80 80 fax 60 37 99 /tmoit: mfo@tlirtslond.til Openingstijden: ma t/m w 09.00 lol 12,00 en 13.30 tot 16.00 uot. Deze publicaties hebben een informatief karakter De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Voorgenomen bouwvergunning Verleende vergunningen/ontheffingen: Nationaal Fonds Kinderhulp, Brinkpoortstraat 32, Deventer - openbare inzameling van gelden van 9 l/m 14 mei 2005 (081104); - Astma Fonds, Speelkamp 28, Leusden - openbare inzameling van gelden van 23 t/m 28 mei 2005 (081104); - St Island Runners, Kon. Julianaweg 12, Middelhar- nis openbare inzameling van gelden van 21 t/m 26 maart 2005 (081104); - A. Huizer, Korteweegje 27, Nieuwe-Tonge - veran deren en vergroten garage (091104); - St.Nationale Collecte Verstandelijk Gehandicapten, Maliebaan 71G, Utrecht - openbare inzameling van gelden van 26 september t/m 1 oktober 2005 (091104); - J.A.M. Pieterse, Langeweg 25, Oude Tonge - het verbranden van snoeihout/stro op een perceel aan de Blaakweg te Nieuwe Tonge (101104); - Broekhoff Vuunwerk Int. B,V., Postbus 12, Drenten- het vervoeren, laden en lossen van consumenten- vuunwerk (101104); - R. Duister, Ds.Th. Rijckewaerdstraat 12, Brielle - het aanwezig hebben van een speelautomaat (101104); - Stichting Olympia, Postbus 37, Middelharnis - het organiseren van een feest tijdens de jaanwisseiing 2004/2005 in De Staver (101104); - Amnesty International, Gel. Cornellssestraat 3, Mid delharnis - het innemen van een standplaats t.b.v de verkoop van kaarsen en kaarten in liet kader van de Dag van de Rechten van de Mens op vrijdag avond 10 december 2004 naast het perceel Westdijk 55 te Middelhamis (101104); - de heer J.L. Groenendijk, Dubbele Ring 25, Som- melsdijk - hei, vanuit de winkel aan de Oudelandse- dijk 101 te Sommelsdijk, consumentenvuurwerk ter beschikking te stellen dan wel in de opslagbunker consumentenvuurwerk ter aflevering aanwezig te houden (101104). verleende bouwvergunningen en In relatie daar mee verleende vrijstellingen: - A.F. Hoekstra, Oudelandsedijk 12, Middelharnis - plaatsen stalen schuifpoort (091104); - RE.A.E. Snijder, Polder Kllnkerland 1, Nieuwe-Ton ge - oprichten inritpoorten (091104); - A.L. Arensman, Kastanjelaan 43, Middelharnis - oprichten van een woning met garage op het perceel ZuidelijkeAchtenweg 14Ate Sommelsdijk(111104). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - M. Bom voor het uitbreiden van een zolden/erdieping op het perceel Oost Voorgors 95 te Middelharnis (08- 11-2004); - P, van der Kraan voor het uitbreiden van een woning op het perceel Geleijn Cornellssestraat 15 te Mid delharnis (11-11-2004); - mvRO voor het wijzigen van de achtergevelindeling van een winkelpand op het perceel Gedempt Kanaal 99 te Middelharnis (11-11-2004), Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - J. Tuinman voor het vernieuwen van een dakkapel op het perceel Dirk Bosstraat 6 te Middelharnis (09- 11-2004); - A.S. van derVelde voor het plaatsen van een ber ging op het perceel Oudelandsedijk 99 te Sommels dijk (11-11-2004). Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het bouwen van een dakkapel op het voordakvlak van de woning op het adres Molendijk 75 te Oude- Tonge (ontvangen op 3 november 2004); - het bouwen van een transformatorstation aan de Oudelandsedijk te Oude-Tonge kadastraal bekend gemeente Oostflakkee, Sectie H, nummer 480 (ont vangen op 8 november 2004). Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verienen aan: - S. van der Niet voor het oprichten van een garage berging op het perceel Ringstraat 14 te Sommelsdijk. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 22 november 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelhamis. Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - Woongoed Flakkee voor het gedeeltelijk intern slo pen van een woonzorgvoorziening op het perceel Juliana van Stolberglaan 58 te Middelharnis (01-11- 2004). Kapvergunning verleend aan: - C.G. Tanis, Molenweg 8a, 3241 LH Middelharnis - één boom in achtertuin (151104). (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. Postbus 13240 AA Middelharnis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 79 47 55 88. Verkeersbesiuiten Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken bekend dat zij in hun vergadering van 2 no vember 2004 besloten hebben door plaatsing van twee verkeersborden El van bijlage 1 van het Regle ment verkeersregels en verkeerstekens 1990 op een gedeelte van de oostzijde van de Burg. Mijslaan tijde lijk een parkeerverbod in te stellen. Deze verkeers maatregel is nodig ter verkrijging van een onbelem merde toegang naar het bouwperceel van het voor malige schoolgebouw. Het parkeerverbod zal gelden op werkdagen van 8.00 tot 17.00 uur en wel zolang dit voor de voortgang van de bouwactiviteiten noodzake lijk zal zijn. Tevens maken burgemeester en wethouders van Mid delharnis maken bekend dat zij in hun vergadering van 9 november 2004 besloten hebben door plaatsing van de verkeersborden C 02 en C 03 van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 in het gedeelte van de Juliana van Stolberglaan gelegen tussen de Prins Hendrikstraat en de Emma- laan te Middelharnis éénrichtingsverkeer in te stellen. De rijrichting is bepaald van west naar oost. Deze ver keersmaatregel geldt niet voor fietsers en bromfiet sers. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbe treffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethouders van Middelhar nis, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. k,.„:„.,B-, iiilionowégiS,'Posi)usi,3MO'MMt3<iémtirnfs .^liddelhafnis.nI. Tel i01371 47 55 55 fox 47 55 47 e.tnail; info@middelhornis nl, Openiogslijtlen: ma t/m vf 06.30 tot 12.00 en 13,00 lot 16 30 mi. Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het slopen van twee schuren en het venvijderen van asbesthoudende materialen op de adressen Dwars- weg 13 en 15 te Ooitgenspiaat (ontvangen op 5 november 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte bouwvergunning en sloopvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uit sluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is geweigerd voor - het uitbreiden van de woning op het adres Jullana straat 73 te Oude-Tonge (besluit verzonden 9 november 2004). Een melding sloopvoornemen is geaccepteerd voor: - het venwijderen van asbesthoudende dakbedekking van de berging op het adres Wilhelminastraat 18 te Oude-Tonge (besluit verzonden 10 november 2004). Nadere informatie over de geweigerde lichte bouw vergunning en de verieende meldingen sloopvoorne men is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N,B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen 6 weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om vooriopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeiing wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hameiink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 23 november 2004 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 1 december 2004 Tijdstip locatie 13.30-17.00 uur gemeentehuis Oostflakkee Artikel19, lidSWRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verienen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) bouwvergunning te verienen voor: - het plaatsen van een balkon op het adres Mariniers weg 49 te Oude-Tonge. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 22 november 2004 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge, Het gemeentehuis Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Meldingen ex. artikel 8.40 Wm 1Park Vijverhof, Hofdijksweg 41A te Ouddorp (Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer); 2. Timmerbedrijf Prinsen, Simon Stevinweg 25 te Mid delharnis (Besluit bouw- en houtbedrijven milieu beheer); 3. Textieldrukkerij Muller, Stationsweg 18b te Oude- Tonge (Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 22 november 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13,00 tot 16.00 uur op het gemeen tekantoor van Goedereede (nr 1), Middelharnis (nr. 2) en Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 3). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdag avond van 18.00 tot 21.00 uur. Hien/oor moet een tele fonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Ontwerp-beslult Op 5 maart 2004 (aanvulling ontvangen d.d. 18 mei 2004) hebben wij een aanvraag om een revisiever gunning ingevolge de Wet milieubeheer ontvangen van: 4. fa. Gebr. Buys voor een landbouwbedrijf met mestopslag en een paardenrusthuis aan de Kra- nendijk te Den Bommel. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhoweriaan 1, 3255 VA Oude-Tonge. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Vaststelling Beeldkwaiiteitspian Regionaal Bedrijventer rein Oude-Tonge De gemeenteraad van Oostflakkee heeft in zijn open bare vergadering van 14 oktober 2004 vastgesteld het Beeldkwaliteitsplan Regionaal Bedrijventerrein Oude- Tonge. Het Beeldkwaliteitsplan met het hierin uitgedragen beleid legt de gewenste ruimtelijke kwaliteit vast voor het te ontwikkeien regionaal bedrijventerrein 'Bedrij venpark Oostflakkee'. Het Beeldkwaliteitsplan ligt bij het taakgebied Volks huisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu ter inzage. Het Beeldkwaliteitsplan treedt in werking de dag na datum van deze bekendmaking. Vastgesteld bestemmingsplan Oude-Tonge Dorp, 3" partiële herziening Ingevolge het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) maken burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee bekend dat de raad van de gemeente Oostflakkee in zijn verga dering van 11 november 2004 heeft besloten tot vast stelling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp', 3e partiële herziening. Dit bestemmingsplan heeft betrekking op de twee win- kel-Zbedrijfsruimten aan de Molendijk 6 en 8 te Oude- Tonge. Door middel van onderhavige partiële herzie ning worden de twee winkel-/bedrijfspanden bestemd conform het feitelijk gebruik. Het vastgestelde bestemmingsplan ligt met ingang van 22 november tot en met 20 december 2004 tij dens kantooruren voor een ieder ter inzage op het gemeentekantoor, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentekantoor is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.30 uur Op grond van artikel 27 van de WRO kan een ieder die tijdig zijn/haar zienswijze bij de raad van Oostflak kee kenbaar heeft gemaakt, alsmede een belangheb bende die aantoont dat hij/zij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn/haar zienswijze bij de raad kenbaar te maken, gedurende voornoemde termijn zijn beden kingen naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602,2509 LP Den Haag. Eisenhowedaon 1Poslbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge Internel: www.ooslflokkee,nl/Tel. (0187) 64 71 OO/fox 64 71 99/'' e-moit inloeooslfbttee.nl Openingstijden; mo l/m ït 08.00 W 12-00 en 13.00 lo! 17.00 uur, elke eerste en derde dinsdag von de maand 'savondsgeopendvon IS.OOtot 19,30uur. ,i^ wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunning te vertenen. Verder worden aan de ver gunning voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-beslult en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 22 november 2004 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13,00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 4), Dege ne die niet in de gelegenheid is om de stukken over dag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tof 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerp-beslult kunnen door een ieder vanaf 23 november 2004 gedurende vier weken worden ingediend bij burge meester en wethouders van de desbetreffende gemeente, p/a ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middel harnis. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openba re (hoor)zitting worden gehouden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag en eventuele overige aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-beslult. Tevens wordt de gelegenheid geboden om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gelegenheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel 0187-48 81 11). longewsg 74, Postbus 313,3240 AH Middeitiorais, Iel. (0137) 48 81 11/ fax488199Email: inlo&goni/Gtofwitlijn (0187)4877 II Milieoldoclilen: (0187) 48 81 31 of milieuModileneisgo nl s| Openingslijden: ma t/m w 08.30 tot 12.00 w 13.00 lol 16,30 uur, OverjlogstaSon: Johomespoldefsweg 19, Middeüiornis, lel(0187) 48 68 50 Openingstijden: na l/m vr 08,30 -11.45 en 13,00-16.45, zo 10.00 -12.09^ s»:ja»z»::sKis«s:»«^M^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 14