DAM I i 'ft MdaJ^e^ Meer Good Luck kansloos Tijden "Hebt u enkele uurtjes?" Avondzwemvierdaagse in zwembad De Staver euro Goede Schotejil-resultaten op ZRO competitiewedstrijd Heren 3 Les Deux Intermezzo: eindelijk overwinning 1 U i'tsl^s^n EIIAtlDBI-illEUWS Tfdfip 1 FAMILIEBERICHTEN I Lijda J-Cekna Lisa f TfdCippus Isaac Macfdd PIET VAN ASPEREN PIET VAN ASPEREN JANNETJE GRINWIS OMA BREEN JANNETJE GRINWIS MELGERT DALE JANNETJE GRINWIS KRUN VAN DER KOOU sinds 5 april 1999 weduwnaar van Maria Zoon Dag Ome Krijn ADRIAANTJE MAATJE CORNELIA HUIZER ADRIE HUIZER Actie! Actie! Actie! Actie! Actie! Bestedingsbon Hef feam van Van Dam Mode Ouddorp Middeïharnis Zaterdag 13 november j.l. heeft z.c. de Schotejil wederom goede resultaten weten te boeken tijdens een competitiewedstrijd. In de ZRO competitie werd gezwommen in het 8-banenbad te Dordrecht en was de oogst dit keer naast 13 ereplaatsen opnieuw een 5-tal clubrecords en een serie NK limieten. veranderen MeWu aan: 030-2971197 Uitslag van de springwedstrijd, klas siek parcours, verreden op zaterdag 13 november in Manege Oostmoer, Oostmoersedijk 2a te Stad aan't Haringvliet. PAGINA 3 DINSDAG 16 NOVEMBER 2004 1|; Ondanks alle zorgen die er zijn, mogen wij u nu f ij; zeer verheugd mededelen dat de Heere ons op f Zijn tijd een dochter heeft toevertrouwd We noemen haar Loïs 'i -| Piet Noteboom |j Annelies Noteboom-van Nieuwenhuijzen 1| ii 6 oktober 2004 I; Melkweg 66 I 3255 TJ OudeTonge 1 i Tel. (0187)64 12 65 Tevens willen wij iedereen hartelijk bedanken vl; voor de vele kaarten en telefoontjes die we de f f afgelopen weken hebben mogen ontvangen. i; Door Gods goedheid werden wij verblijd met de 1 l geboorte van een zoon en broertje i| Willy Vijfhuize Josien Vijfhuize-Kardux ;f; Mart I Jan-Willem 12 november 2004 Kreeke 1 TilAl XZ Dirksland Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid onverwacht van ons weg onze geliefde broer, zwa ger, oom en oud-oom PIETER VAN ASPEREN in de leeftijd van 70 jaar. Hoek van Holland: F. van Asperen D. van Asperen-Goumare neven en nichten 12 november 2004 Burgemeester Sterkstraat 3 3243 AE Stad aan 't Haringvliet De begrafenis heeft plaatsgevonden heden dinsdag 16 november om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Stad aan 't Haringvliet. Met droefheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze buurman We wensen de familie veel sterkte toe. Zijn meeleven in onze buurt zullen we missen. mevr. A. G. de Vries fam. G. van Rossum fam. E. van Gurp fam. C. Maliepaard fam. M. van Ham fam. G. Tegelaar fam. A. van Gurp Stad aan 't Haringvliet, 12 november 2004 Burgemeester Sterkstraat Jl. vrijdagmorgen ontvingen wij het droevige bericht dat door de Heere is weggenomen onze zeer gewaardeerde vriend en onze buurman, de heer Wij wensen de familie kracht en sterkte toe. Piet en Corrie Grinwis Jan, Corma en Frank-Jan Osseweijer SOMMELSDIJK - Zwemclub De Schotejil orga niseert op maandag 29 november t/m donderdag 2 december van 18.00 tot 19.45 uur een avond zwemvierdaagse. De algemene regels voor deelna me aan de zwemvierdaagse zijn: - je moet minimaal een A B diploma hebben; - alle deelnemers zwemmen op vier verschillende dagen iedere keer 500 meter (20 banen) of 1 kilo meter (40 banen); - kinderen tot en met 10 jaar mogen volstaan met 250 meter (10 banen); - de afstand hoeft niet zonder onderbreking te wor den afgelegd, maar tussentijds het water verlaten is niet toegestaan; - na het zwemmen van de voorgeschreven afstand dient iedereen het water te verlaten. Men blijft niet langer in het water dan nodig is; - voor elke start dient men zijn deelnemerskaart in te leveren en na het zwenmien de kaart afgestem peld weer mee te nemen; - na de vierde keer zwemmen krijgt men een her inneringsmedaille. Kaarten met 3 stempels geven ook recht op een medaille. Je mag dus 1 avond missen maar niet de eerste avond (dus maandag start iedereen!); - de kosten bedragen 2,50 voor leden van zwem club de Schotejil en niet-leden 4,00, te voldoen op de eerste avond. Er worden nog ouders gevraagd die een avond banen willen tellen. Voor meer informatie kunt u bellen: 0187-483294 of 0187-601802. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een langdurig geduldig gedragen lijden uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder weduwe van Eeuwit Breen in de leeftijd van 85 jaar. Geve de Heere ons de kracht dit smartelijk verlies te dragen. Ouddorp: C. Luime-Breen J. C. Luime Krijna J. Breen Eric Melissant: L. Breen C. Breen-Keizer Jeannette en Peter Patricia en Jacob Machiel, Charlotte Erwin 13 november 2004 Molenweg 7 3253 AM Ouddorp Gelegenheid tot condoleren woensdag 17 novem ber van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preek- hillaan 3 te Ouddorp. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 18 novem ber in 'Eben-Haëzer', aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ouddorp, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Eben-Haëzer' Geen bloemen Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschou- Met droefheid hebben wij afscheid genomen van onze lieve Krijna Eric Jeannette en Peter Patricia en Jacob Machiel Charlotte Erwin Ouddorp, 13 november 2004 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Eeuwit Breen in de leeftijd van 85 jaar. C. Breen H. Mierop-Breen KI. Mierop neven en nichten Ouddorp, 13 november 2004 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Bedroefd delen wij u mede dat, na een arbeidzaam en kunstzinnig leven, is overleden onze broer en oom in de leeftijd van 79 jaar. Allen die Mei hebben gekend begrijpen wat wij in hem verliezen. Landsmeer: W. Hogerwerf-Dale Jaap Ria en Egbert Middelhamis: J. Vroegindeweij-Dale Lijnie en André 14 november 2004 Achterdijk 29, Stad aan 't Haringvliet Correspondentie-adres: Pimpelmees 38, 3245 TW Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren woensdag 17 novem ber van 19.30 tot 20.30 uur in Hervormd vereni gingsgebouw 'De Ark', Nieuwstraat 25 te Stad aan 't Haringvhet. De samenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 18 november om 13.30 uur in bovengenoemd verenigingsgebouw. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats te Stad aan 't Haringvliet. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'De Ark'. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor de jarenlange vriendschap en betrokkenheid bij ons gezin, delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde buurman MELDALE in de leeftijd van 79 jaar. Wij wensen de familie veel sterkte toe en bidden om kracht. In dankbare herinnering Fam. P. Bechthum Stad aan 't Haringvliet, 14 november 2004 Heden nam de Heere tot onze droefheid van onze zijde weg onze geliefde zuster, schoonzuster en tante weduwe van Eeuwit Breen in de leeftijd van 85 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. C. A. Mastenbroek-Grinwis N. Grinwis T. Tanis-Grinwis J. Grinwis-Tanis neven en nichten Ouddorp, 13 november 2(X)4 Verdrietig geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan mijn geliefde broer, onze zwager en oom in de leeftijd van 84 jaar. Middelhamis: H. van der Kooij Amstelveen: N. Zoon Capelle a/d Ussel: J. van Es J. Blauw en verdere familie 12 november 2004 Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Sommelsdijk Correspondentie-adres: J. J. van der Kooij, Rembrandtlaan 171, 3241 AJ Middelhamis De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. woensdag 17 november om 13.15 uur in de kerkzaal van 'De Goede Ree", ingang Stoofhoek te Sommelsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats 'Vrederust' te Middelhamis. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemde kerkzaal. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. 12 november 2004 'Overkanters' noemde je ons. Maar welkom waren we altijd. 'Tante Rie en Ome Krijn' was vanaf onze vroegste jeugd voor ons een vertrouwd adres als we op het eiland waren. Nu, vijfjaar na Tante Rie, ook Ome Krijn van ons is heengegaan, is er weer een vertrouwde plek weg gevallen. Maar de heriimeringen daaraan zullen we ons verdere leven dankbaar blijven koesteren. Adri, Liesbeth en Caroline Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve nicht 9-11-1940 t 11-11-2004 L. Lodder-Buth Fr. Struik Neven en nichten Sommelsdijk, 11 november 2004 Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van onze lieve nicht Haar betrokkenheid bij onze geziimen zullen wij niet vergeten. Rietje Boeter-Dijkers Adrie van Eek-Dijkers Theo van Eek en kinderen November 2004 Van WO. 17 november t/m za. 20 november. 5 Geldig voor de hele collectie, óók voor jeans 1 bon per klant i De nieuwe babycollectie is binnen! t/m mt. 98 in Ouddorp M.u.v. accessoires min. aankoop bedrag 35,- Geldlg in alle 4 filialen! Lang hadden de korfballer van Good Luck uitgekeken naar de eerste competitie van het zaalseizoen. Het was hun debuut in de 2de klasse, een unicum voor een Flakkeese korfbalformatie. In een goed gevulde Staver moest men wel direct aantreden tegen titelkandidaat VEO uit Leidschendam. Good Luck begon te gespan nen aan de wedstrijd en liep vanaf de eerste minuut achter de feiten aan. VEO speelde de bal rustig rond en zocht naar hun beste schutters. Deze lieten zien hoe effectief op dit niveau omgegaan wordt met de kansen en schoten met scherp. Na zo'n 10 minuten spelen keek Good Luck aan tegen een 1 -7 achterstand en leek de wedstrijd reeds beslist. Toch werd de moed niet opgegeven en eindelijk ging het aanvalspel lopen. Via twee afstandschoten van Marcel Kievit en een treffer van Marjon Soeteman werd het gat gedeeltelijk gedicht. De spanning in de wedstrijd leek terug en het publiek ging er weer goed voor zitten. Enkele slordig heden in de defensie zorgden er echter toch voor dat er met een 6 tegen 11 achterstand geblazen werd voor het rustsignaal. In plaats van de lijn door te zetten begon Good Luck dramatisch aan de tweede helft. VEO bleef genadeloos van afstand scoren en vergrote de voor sprong. De moed zakte in de schoenen bij de spelers en ook het nodige geluk ontbrak. De schoten draaiden en stuiterden op alle manieren net uit de korf en zelfs goe de kansen waren vaak niet aan de spelers besteed. Hierdoor stond na het eindsignaal, van de goed leiden de scheidsrechter Sanderse, de trieste eindstand van 10-25 op het scorebord. Vooraf was deze nederlaag reeds ingecalculeerd, maar niet zo kansloos als op deze avond. Met meer geluk was het aantal doelpunten van Good Luck aanzienlijk hoger geweest, maar geconclu deerd mag worden dat VEO twee maten te groot was. Volgende week hoopt men op een beter resultaat in de uitwedstrijd tegen Swift uit Middelburg. Doelpuntenmakers: Marcel Kievit (3), Marjon Soete man (2), Liesbeth Los (2), Nico Overduin (2) en Heidi Kamerling (1) Op de persoonlijke nummers zwommen Sebastiaan Rosendaal (1991) en Esmee Koedoot (1992) naar nieuwe clubrecords. Op de lOOm wisselslag en de 50m vrij bij de jongens wist Sebastiaan Rosendaal resp. 1.11.30 en 27.58 op de klokken te krijgen, waarmee hij op deze beide nummers als eerste eindigde. Esmee Koedoot verbeterde haar eigen clubrecord op de 200m wisselslag naar 2.43.47 en is op dit in ieder geval verzekerd van een startplaats op de naderende nationale kampioen schappen in januari 2005. Ook op estafettenummers werden twee clubrecords gezwommen. Bij de 4x50m wisselslag voor de jongens waren Mark Nolet, Sebas tiaan Rosendaal, Rene Moerkerke en Martijn van Hoorn goed voor een tijd van 2.10.30. Bij de meisjes zwommen Esmee Koedoot, Danica Koedoot, Whitley Rens en Anne Volwerk op de 4x50m vrij bij de meisjes eveneens naar een nieuw clubrecord in 2.08.89. Op de lOOm vrij bij de dames zwom Marjon van Kempen in een tijd van 1.05.36 naar de 3^ plaats. Bij de meisjes tot 11 jaar werd eveneens I(X)m vrij gezwommen en bleken Melanie van Gemert met 1.09.38 en Danica Koedoot met 1.12.29 goed voor resp. een 2^ en 3® plaats. Ook Nicole Nolet (1993) zwom naar een 3^ plaats en wel op de 50m schoolslag in een tijd van 44.39. Melanie van Gemert zwom op de lOOm schoolslag ook nog naar een zilveren medaille in een persoonlijk record van 1.27.10. Bij de even oude jongens zwom Timo Lambregts op de lOOm school slag in 1.41.95 naar de 3^ plaats. Esmee Koedoot zwom op de lOOm vrij bij de meisjes junioren een tijd van 1.06.42 en werd fciermee 3^, terwijl zij ook op dit nummer een NK limiet in de wacht sleepte. Mark Costeris (1992) zwom op de 50m vrij naar een 2^ plaats in 29.74 en zwom op de lOOm vrij een NK limiet met 1.05.76. Tenslotte werden er nog vermeldenswaardige tijden gezwommen op de lOOm vrij door Martijn van Hoorn (1989) in 1.01.68 en door Mark Nolet (1990) in 1.03.79. (0187) 47 Wa9l Van loden letters naar computer •Aiidceill Gebr. de Waal uit Sommelsdijk is al I vele Jaren het adres voor drukwerk van kwaliteit. 2 o lgemeen@gebr-dewaal.com Afgelopen zaterdag heeft heren 3 van Les Deux intermezzo drie belangrijke punten binnen weten te slepen. Het team wat vorig jaar nog wist te promoveren naar de derde klasse is dit seizoen nog op zoek naar je juiste vorm. De wedstrijd van zaterdag is een stap in de juiste richting. Voor de wed strijd werd het team van Les Deux Inter mezzo op de hoogte gebracht van het feit dat de spelers van de tegenstander, YUM 2 genaamd, in vorige jaren op een hoger niveau in de competitie speelden. Het beloofde dus een moeilijke wedstrijd te worden voor het heren 3 team. Toch wisten ze met fris en dynamisch volleybal de eer ste set naar zich toe te trekken: 22-25. in de tweede en derde set wist het jonge heren team van Les Deux Intermezzo de concen tratie goed vast te houden, beide sets wer den gewonnen met 15-25 en 23-25. De laat ste en vierde set werd mede door een verlies aan concentratie aan het begin van de set verloren. Ondanks dat het aan het einde van de set, door een opleving van heren 3, nog spannend werd, ging deze set naar de thuis- ploeg:25-22. Het team bestaande uit: Martin van den Boogert, Michel van Oostenbrugge, Chris- tiaan Hoogmoed, Yuri van der Sluis, Marco Krijgsman, Maurice Everaers, Dominique Boveé, William Fraanje en Gert van Nieuw aal is nog op zoek naar een vaste coach. Met deze wedstrijd is de juiste weg ingeslagen, het is zaak om deze vorm vast te houden Dames 1 behaalde ook haar eerste overwin ning. Benevia was kansloos. Les Deux Intermezzo won met 0-4. Jongens B speelde een redelijk goeie wed strijd tegen Yum, maar deze was gewoon beter. De ploeg uit Hoogvliet kon aUeen de laatste set niet behouden, deze ging mee terug naar Middelhamis. Eindstand: 3-1 Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel na een ongeval: het teven verandert vaak ingrijpend. Niets is meer vanzelfsprekend. Daarom collecteren in februari duizenden mensen voor de Nationale Collecte Hersen- j ziekten en Psychische Ziekten, Voor wetenschappelijk onderzoek, vooriichting en zorgprojecten voor patiënten I en hun familie. Help mee als i> /fjji collectant of lokale collecte- He™n,t.chting W Nederland coördinator. Bel 030-29711 97 ofkijkopwwvK.hersenstichting.nl NFGV ofwww.nfgv.nl """S» „»,r-u^ Uitslagen: Yum I-Heren 1 4-0 Schovocomca 2-Heren 2 0-4 Blijdorp'95 2-Dames 2 4-0 Yum 1-Jongens C0-4 Yum I-Meisjes BI0-4 Yum 1-Meisjes C0-4 Programma 20-11: 1000 Meisjes Dl-Meisjes D2 1130 Dames l-TIMMERSA'OLL Z 2 1130 Jongens B-EKSPALVO 1 1230 Heren 2-BERNISSE 2 1230 Heren 3-SCHOVOCOMCA 5 1330 Dames 2-TIMMERSA'OLL Z 6 1330 Jongens C-EKSPALVO 1 1430 Heren 1-KLIMAKON LEKKERK 2 1430 Meisjes C-TIMMERSr/OLL Z 2 1900 IBIS 1-Jongens D Rubriek O, 20 - 40 cm: 1Pascalle Valster, Bessie; 2. Gerrie de Waal, Bennie; 3. Bodi- ne Leertouwer, Bennie; 4. Joep Dane, Joe pie; 5. Charita de Vogel, Mickey Boy; 6. Sharon Hazelhoff, Zipora. Rubriek la. Beg. pony's, 30 - 60 cm: 1Jai- my Argoudelis, Bennie; 2. Tamara Bakelaar, Zipora; 3. Ingrid de Vogel, Mickey Boy; 4. Soraya Versloot, Lady; 5. Jacomijn Goosens, Quint; 6. Miranda Bazen, Tazz; 7. Whitley Vorstenbosch, Mickey Boy; 8. Pris- cilla Moerkerk, Margarita; 9. Amy v.d. Weerden, Tirza; 10. Madeion Breukhoven, Dynamite. Rubriek Ib, Beg. pony's, 30 - 60 cm: l.Maud Dane, Surprice; 2. Caroline de Vogel, Karine; 3. Vanity Monnee, Anouska; 4. Lisa Uijtewaal, Daisy; 4. Daisy Argoude lis, Anouska; 5. Cynthia Monnee, Tazz; 6. Irina V. Namen, Zipora; 7. Donya Verolme, Seb; 8. Bodine Leertouwer, Lilly. Rubriek 2, Pony's, 40 - 70 cm: 1. Jeanine Evertse, Summer; 2. Pieter Derksen, Luna- tik; 3. Danielle v.d. Heijde, Cashmarel; 4. Anna v. Prooijen, Peso; 5. Bo Zevenbergen, Lucky; 6. Martine Campfens, Karine; 7. Iri na V. Namen, Quint. Rubriek 3, Pony's, 60 - 80 cm: 1Samantha Lugthart, Sparky; 2. Willianne Hoek, Yorca; 3. Niels Knape, Sarina; 4. Melissa v. Leen- en, Blowy; 5. Floor Derksen, Lucky; 6. Diedrik Hoek, Quint. Rubriek 4, Beg. Paarden, 60 - 80 cm: 1Est her Hartenberg, Nicky; 2. Lenny Wonder- gem, Ninja; 3. Carola v. Leenen, Namic; 4. Marianne Snoek, Bormin; 5. Carola v. Leen en, Utah. Rubriek 5, Paarden, 70 - 1(X) cm: 1Evelien Almekinders, Anouska; 2. Isabelle Wessels, Tebbens; 3. Sitta Zaat, Vrody; 4. Bert de Wolff, Victorya; 5. Gert den Haan, Gramic; 6. Debbie Montoya, Moonlight; 7. Melissa V. Leenen, Gist.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 3