Gemeente Middelharnis wil Diekhuus openhouden Economie Zuid-Holland toont voorzichtig herstel Winnaars Spaar-2-Daagse Rabobank Politie Rotterdam-Rijnmond scoort lioog bij prestatiebeloning Actie Schoeneiidoos zeer geslaagdl Sinterklaas in Ooltgensplaat EIIAtlDBI-IIIEUMS Witness in de Ekt Ophalen oud papier Nieuwe-Tonge EIÜVriDEII-tllELWS Damvereniging ENEO '52 te Melissant 'Calando' start cursus vrijwilligerswerk Vrijwilligers verzetten beiden werk bij Natuurmonumenten Adventsconcert Kapelle Opbrengst diabetes collecte Middelharnis Verslaving op Goeree-Overflakkee Nu het college al geruime tijd gecon fronteerd wordt met de actie 'Hou het Diekhuus open' en de schijn wordt gewekt alsof de gemeente voornemens is het Diekhuus te slui ten, heeft het er behoefte aan een korte verklaring te geven en deed dit tijdens een persconferentie, afgelo pen woensdagmiddag, bij monde van wethouder de heer Ir. G. de Jong. Verklaring gemeente Middelharnis Reactie Stichting Companen Werkgelegenheid en aanbod vacatures in de lift De economische monitor 2004 van Zuid-Holland laat een voorzichtig herstel van de economie zien. De arbeidsproductiviteit ligt boven het landelijk gemiddelde. De werkloos heid neemt iets af, het aanbod van vacatures stijgt en de uitgifte van bedrijventerreinen zit in de lift. "Hoe wel één zwaluw nog geen economische zomer maakt lijkt het er op dat de Zuid-Hollandse economie uit het dal begint te komen", zegt gedeputeerde Asje van Dijk. "Dat er bij onderne mers vertrouwen in de economie is zie je ook aan het aantrekken van de investeringen". Natuurwerkdag groot succes Zaterdag 6 november jl. was de lande lijke Natuurwerkdag. Vele duizenden deelnemers zijn een dag actief geweest in verschillende natuurterreinen. Ook in terreinen van Natuurmonumenten is hard gewerkt. PAGINA 2 DINSDAG 16 NOVEMBER 2004 De stichting Companen heeft de huur van het Diekhuus per 1 januari 2005 opgezegd. Vanaf laatstgenoemde datum wenst Compa nen tevens het beheer van het Diekhuus te beëindigen. Een feit dat het college betreurt. Companen zegt door financiële problemen niet anders te kunnen. Het college vindt het voor de inwoners en instellingen in de gemeente Middelharnis van essentieel belang dat het Diekhuus beschikbaar blijft voor sociaal-culturele doeleinden. De stichting Companen wordt bijna volledig gesubsidieerd door de gemeente. Jaarlijks worden afspraken gemaakt over de produc ten die Companen voor die subsidie aan de gemeente levert. Eén van die producten is het beheer van het Diekhuus. De afspraken worden in een uitvoeringsovereenkomst vastgelegd. Voor 2005 moet de raad de hoogte van de subsidie nog vaststellen en moet er nog onderhandeld worden over te leveren prestaties. Hierbij bepaalt uiteinde lijk de gemeente welke producten er gele verd moeten worden. Companen wil nu voor het leveren van dezelfde prestaties een hogere subsidie. Natuurlijk gaat de gemeenteraad hierover, maar het college is van mening dat verho ging van het huidige subsidieniveau niet is te verwachten. Zeker niet gezien de forse bezuinigingen waar de gemeente voor staat. Wel valt er te spreken over een aanpassing van een aantal producten die de gemeente Middelharnis bij de stichting inkoopt. Dit laatste geeft de stichting de mogelijkheid om haar uitgaven af te stemmen op de te ont vangen subsidie. Nogmaals duidelijk is dat de subsidieverstrekker bepaalt wat geleverd moet worden. Echter, op 24 juni 2004 ontving de gemeen te Middelharnis een brief waarin de huur van het Diekhuus werd opgezegd met ingang van 1 januari 2005. De gemeente heeft tot nog toe geen andere keus dan de huuropzeg- ging te accepteren. Er hebben diverse gesprekken met de directeur-bestuurder en de Raad van toezicht van Companen plaats gevonden. Daarbij heeft het college aange geven dat de huuropzegging een verkeerd signaal was. De stichting bleef van mening dat de huuropzegging om financiële redenen noodzakelijk was. Men wilde het beheer van het Diekhuus alleen op zich nemen als er extra subsidie beschikbaar gesteld zou wor den. Andere keuzes om het gat te dichten wenste Companen niet te maken. Het college heeft zich vervolgens op de situ atie beraden. Naar het oordeel van het colle ge moet het Diekhuus met of zonder Com panen behouden blijven voor sociaal-cultu rele activiteiten, om onrust bij de onderhuurders te voorkomen. De gemeente is daarom een onderzoek gestart hoe het beheer vanaf 2005 vorm te geven. Op dit moment loopt dit onderzoek. In dit kader worden er overigens ook nog gesprekken gevoerd met Companen. 'Hou het Diekhuus open' is ook een hartenkreet van het gemeentebestuur. De Stichting Companen was verrast door de mededeling dat de gemeente een persconfe rentie gaf over het Diekhuus, zonder dat - aldus de stichting - Companen daarvan niet vooraf op de hoogte was gesteld. En nu hecht Stichting Companen eraan om te reageren op de verklaring van de wethouder, omdat daarin volgens de directeur/bestuur der van Companen, de heer R. Engelman, feitelijke onjuistheden zitten en de indruk gewekt kan worden dat Companen op onver antwoordelijke wijze tot haar besluit kwam om de huur van het Diekhuus op te zeggen. Op de eerste plaats is Companen blij met de uitspraak van het College dat het Diekhuus behouden moet blijven voor sociaal culture le activiteiten. Companen zal graag mede werking verlenen aan een onderzoek naar een passende beheersvorm voor het gebouw. Companen is overigens van mening dat de afgelopen jaren op energieke, creatieve en efficiënte wijze uitvoering is gegeven aan het beheer van haar multifunctionele Diek- huus-accommodatie. De gemeente stelt dat de stichting bijna vol ledig wordt gesubsidieerd door de gemeente. Deze mededeling is naar de mening van Companen onjuist. De gemeentelijke subsi die in 2004 dekt voor 65% de exploitatie kosten van de instelling. Voor 35% worden de kosten gedekt uit bijdragen van deelne mers, andere organisaties en verhuurop brengsten. Anders gezegd: dat geld wordt dus door de stichting zelf verdiend met haar activiteiten! Verder stelt de gemeente dat Companen voor dezelfde prestaties een hogere subsidie vraagt. Ook deze mededeling is naar de mening van Companen onjuist. In 2004 ont vangt Companen voor haar activiteiten een subsidie, voor 2005 is door het College al in het voorjaar een lager bedrag in het vooruit zicht gestelfi. Het is de gemeente dus, die voor minder geld dezelfde prestaties ver langt. Die moeten ook passen binnen de col legeprioriteiten: ouderen, jongeren en vrij willigers. Tegen deze achtergrond kon Com panen geen andere keuze voorleggen dan het noodgedwongen opgeven van het integrale beheer van het Diekhuus. Het is dus voor Companen geen kwestie van niet willen, maar van niet anders kunnen. Companen heeft veel begrip voor de moei lijke financiële omstandigheden van het gemeentebestuur. Zij meent echter tegelij kertijd dat het beheer van het Diekhuus vraagt om een professioneel beheer en een bescheiden opwaardering van het gebouw (inclusief westvleugel). Dat is echter om louter financiële redenen niet mogelijk met het subsidiebedrag dat nu in de gemeentelij ke ontwerpbegroting is opgenomen. Companen gaat graag in op de uitnodiging van het gemeentebestuur om te zoeken naar mogelijkheden om het Diekhuus open te houden. Maar men dient zich te realiseren dat het beheer van het Diekhuus geld kost. 'Hou het Diekhuus open' kost geld. Compa nen hoopt dat in de gezamenlijke hartenkreet van Gemeente en Companen 'Hou het Diek huus open' een gespreksbasis kan worden gevonden. En dat de uitkomst van dat gesprek betekent dat het Diekhuus ook in 2005 en volgende jaren onderaan het Zand pad een levendig sociaal cultureel centrum zal blijven. Aanstaande zaterdag 20 november speelt in de foyer van Het Diekhuus aan het Beneden Zandpad in Middelharnis de christelijke band 'Witness' op de speciale Ekt avond. Witness is een Nederlandse band die bestaat uit een aantal christelijke jongeren die willen laten zien wat het geloof in de Heere Jezus voor hen betekent. Vandaar de naam 'Wit ness', wat 'getuige' betekent. De aanvang is 21.00 uur, de zaal is open om 20.30 uur. De avond is toegankelijk voor jongeren vanaf 14 jaar. De entree is gratis. Op woensdag 17 november, morgen dus, zal het oud papier weer worden opgehaald door de Hervormde Gemeente. U wordt verzocht het papier vóór 18.15 uur gebundeld buiten te zetten, aan de kant van de weg. ctir. streettblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hollandse en Zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)4710 20 Fax (0187) 48 S7 36 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: Algemeen@gebr-dewaal.com (onder vermelding van 'adv' of 'adm') tarief per mm 0,28; contracttarieven op aanvraag sluitingstermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur sluitingstermijn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A. J. van der Velden, 06-50448359 REDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187)47 10 22, privé (0187) 60 14 40 e-mail: J.Villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 9,50 Per halQaar 18,50 Per jaar 36,00 Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelharnis 342001108 De arbeidsproductiviteit die een indicator is voor efficiency in de productie van goederen en diensten ligt in Zuid-Holland al enkele jaren met een factor van 102 boven de lan delijke index van 100. Het aantal niet wer kende werkzoekenden in Zuid-Holland is tussen maart 2004 en september 2004 gedaald van 176.000 naar 169.000. Het aan tal openstaande vacatures is tussen januari 2004 en september 2004 gestegen van 5.600 naar 9.400. In 2004 verwacht de provincie ruim 90 hectare bedrijventerreinen uit te geven. In 2002 was dat nog maar 68 hectare en in 2003 74 hectare. Ook andere recente onderzoeken geven aan dat de Zuid-Hollandse economie erbovenop lijkt te gaan komen. Uit de enquête van het weekblad Elsevier van 30 oktober 2004 blijkt dat de 10 gemeenten met het laagste werkloosheidspercentage van Nederland in Zuid-Holland liggen. In de top 50 van gemeenten met de beste economische pres taties staan 7 Zuid-Hollandse gemeenten tegenover 12 in Noord-Brabaht, 4 in Noord- Holland en 5 in Utrecht. Hoewel Rotterdam een snel groeiende verbetering op ongeveer 40 economische variabelen laat zien, heeft de stad ook met 22 procent het hoogste werkloosheidscijfer van Nederland. Ten opzichte van de Noordvleugel van de Randstad presteert Zuid-Holland zelfs wat beter. Dit is onder meer te verklaren uit een lagere gevoeligheid voor de economische conjunctuur van Zuid-Holland. De provincie heeft een bovengemiddeld aantal traditione le sectoren zoals transport logistiek en glastuinbouw, bouwnijverheid en groothan del en een relatief goed ontwikkelde detail handel, zorgsector en openbaar bestuur. Een andere interessante ontwikkehng is de zogenaamde 'urban revival': het aantal inwoners van grote steden neemt weer toe. Er vindt een duidelijke verjonging plaats van de bevolking in de grote steden. De werkge legenheidsgroei blijft de laatste jaren niet meer achter bij de groei in de rest van Neder land. Het pendelsaldo is inmiddels wel negatief geworden. Er werken meer Zuid-Hollandse werknemers buiten de provincie dan werk nemers uit andere provincies in Zuid-Hol land. Het provinciebestuur van Zuid-Hol land wil die woon-werk balans verbeteren en stelt zich ten doel om voor voldoende werk gelegenheid in de eigen regio zorg te dragen. "Omdat de economie weer aan lijkt te trek ken zullen Gedeputeerde Staten met volle kracht inzetten op een structurele groei van de werkgelegenheid voor de langere termijn. Daarom investeert de provincie Zuid-Hol land volop in de mobiliteit en in de kennis economie, zorgt zij voor de uitgifte van bedrijventerreinen en stimuleert zij een aan trekkelijk woon- en werkklimaat in de regio", aldus gedeputeerde Asje van Dijk. Hieronder volgen de uitslagen van de op maandag 8 november gespeelde partijen van de damclub ENEO'52 uit Melissant. Afdeling 1: J. Looij - A. het Jonkafg. H. Visbeen - C. Visbeen1 - 1 H. Zoon - B. van der Spaan3 - O 'W. Doorduin - A. Doorn1 - 1 Afdeling 2: T. Goedegebuur - H. de Geus1 - 1 P. Kom - H. van HeukelenO - 3 A. Visbeen-T. de Geus1 - 1 In de eerste afdeling zijn J. Looij en A. het Jonk niet tot een afronding kunnen komen. De partij moest vanwege de tijd worden afgebroken. Met beiden nog negen schijven op het bord zijn ze voorlopig nog wel een avondje zoet. De gebroeders H. Visbeen en C. Visbeen hebben elkaar deze avond geen pijn gedaan. Toch bleef de spanning er de hele avond goed in. Maar toen zij beiden nog vier schij ven hadden te verteren kozen ze de weg van de minste weerstand. H. Zoon was de enige die in de eerste afde ling tot winst kon komen. Hij verraste zijn tegenstander B. van der Spaan met een mooie damcombinatie, waarna hij de winst niet meer uit handen gaf. Door de twee koplopers W. Doorduin en A. Doorn werden deze avond de degens ge kruist. De spanning was te snijden. Bij de 37e zet wist Doorduin met enkele geraffi neerde tempozetten zijn tegenstander te ver rassen met een daarop volgende damzet. Toch bleek deze doorbraak niet voldoende te zijn voor de winst. Doom zag kans de dam van de witspeler even later handig af te pak ken, waardoor hij zelf door kon lopen naar dam, zodat nu de rollen waren omgekeerd. Hierna moest Doorduin nog alles uit de kast halen om een puntendeling veiüg te kunnen stellen. In de tweede afdeling lukte het T. Goedege buur al na 20 zetten een schijf van zijn tegen stander H. de Geus te veroveren. Toch bleek ook hier schijfwinst geen partijwinst op te gaan leveren. De hardnekkige tegenstand van De Geus resulteerde er tenslotte in dat Goedegebuur met remise genoegen moest 'Calando' is een high-care hospice, waarin persoonlijke aandacht en een individueel gerichte verzorging en ver pleging centraal staan. Tevens wordt begeleiding geboden aan ernstig zieke mensen - en daarbij ook de naasten - in de laatste levensfase of tijdens een moei lijk periode in het ziekteproces. Voor vrijwilligers die zich voor Calando en/of de Vrijwillige Terminale Thuiszorg in willen zetten, wordt een cursus vrijwil ligerswerk georganiseerd. Wat houdt de cursus in? U krijgt informatie over de volgende items: - Hoe gaat u om met iemand die ernstig ziek is en met de familie die daarbij betrokken is? - Wat is palliatieve zorg en wat is rouwver werking? - Hoe gaat u om met levensvragen van de ander en die van uzelf in deze situatie? - Hoe kunt u voorkomen dat u iemand pijn doet, op lichamelijk en/of geestelijk gebied? - Wat wordt er van u verwacht als gast heer/vrouw binnen Calando en in de vrij willige terminale thuiszorg? - Tevens krijgt u informatie over tiltechnie- ken en instructie over de praktische ver zorging. Wat is het doel van de cursus? U bent in staat om met de juist houding te functioneren binnen hospice Calando en/of de vrijwillige Terminale Thuiszorg. Wanneer wordt de cursus gehouden? Op de woensdagavonden 2, 9 en 16 februari, 2, 16 en 23 maart en 6 april, van 19.30-22.00 uur. Bent u serieus geïnteresseerd om een dag deel per week vrij te maken voor dit mooie werk, bel dan naar (0187) 609147 en geef uw volledige naam, adres en telefoonnum mer door. De vrijwilligerscoördinator, Ella Scheermeijer, neemt dan contact met u op voor verdere informatie en afspraken. Op Goeree-Overflakkee werd op een fraaie locatie gewerkt: de duinen bij Ouddorp. In samenwerking met de Vereniging voor Natuur- en Landschapsbescherming Goe ree-Overflakkee (VNLGO) en Landschaps beheer Zuid-Holland heeft Natuurmonu menten deze dag georganiseerd. Bijna 30 deelnemers, volwassenen en kinderen, heb ben struiken gezaagd en geknipt. Het tak- hout is op enorme bergen gezet en zal wor den afgevoerd of gecontroleerd worden ver brand. Het duingebied onder de vuurtoren is op sommige plekken weer wat opener gemaakt. Juist deze afwisseling tussen open en begroeid duin is in Nederland steeds zeld zamer aan het worden. Het gebied is aan trekkelijk voor allerlei beesten. Onder het werken was er tijd voor een kop koffie of thee en wat lekkers, ook voor de kinderen. De kinderen hebben zich, naast het meehel pen, ontzettend vermaakt in de natuur. Leden van de VNLGO vertelden iets over wat er te zien is en beantwoordden allerlei vragen. De boswachter gaf uitleg over de gevonden botjes en veren. De afsluiting van de werkdag viel helaas letterlijk in het water. Tijdens een enorme regenbui werd besloten om een uurtje eerder te stoppen. De deelne mers kunnen terugkijken op een plezierige en nuttige dag in duinen. En het resultaat mag er zijn: enorme bergen met afgevoerd snoeihout én een waardevol afwisselend duingebied. Natuurmonumenten wil alle deelnemers en organisaties bedanken voor hun inzet en de fantastische resultaten in de natuurgebieden. Volgend jaar is er weer een natuurwerkdag, dan op 5 november. Wilt u eerder aan de slag of heeft u deze natuurwerkdag gemist? U kunt zich opgeven als vrijwilliger bij Natuurmonumenten. Kijk op website www.natuurmonumenten.nl, of bel 0187- 499281. In de Hervormde Kerk van Kapelle wordt zaterdag 27 november een sfeervol advents concert gegeven. Het bekende kleinkoor Capella Terra Tremens o.l.v. Henk Harinck brengt een keuze uit de hoogtepunten van de adventsmuziek uit de periode van renaissan ce en barok. (Van o.a. Sweelinck, Buxtehu- de en Bach). Daarnaast zal de Rotterdamse organist Arjen Leistra werken voor orgelsolo brengen, uit de rijke orgelUteratuur bij advent. Het concert begint om 20.00 u en kost 8,50 of 6,- (cjp/654-) meer informatie op www.hervormdekerk-kapelle.nl nemen. Een mooie prestatie van De Geus. P. Kom heeft zich deze avond wel erg gemakkelijk laten verrassen door de dit sei zoen sterk spelende H. van Heukelen, die door deze overwinning de afstand op zijn naaste rivalen weer verder heeft vergroot. Kom liep in een eenvoudige 'twee om vier' combinatie welke tegelijk het einde van de partij inluidde. T. de Geus heeft haar tegenstander A. Vis been aardig in bedwang kunnen houden. Na een uurtje spelen vonden beiden een punten deling voldoende, zodat niet het uiterste uit de kan behoefde te worden gehaald. De prijswinnaars v.l.n.r.: Pieter Jacobse met zus; Liset Redert en Julia Korporaal. Erachter de medewerkers van de Rabobank Jacoline Westhoeve, Jannie van Zielst en Marleen de Wit. In oktober vond de jaarlijkse Spaar-2-Daagse plaats bij Rabobank West-Flakkee, Rabobank Middelharnis en Rabobank Flakkee Oost. Dit betekende een grote drukte in de bankhal, blije kindergezichtjes en vele cadeautjes! Dit jaar was er een wensput geplaatst in de bankhal van de drie grootste kantoren. Elke Rabobank zou een wens in vervulling laten gaan! De Rabo bank ontving vele wensen en het was dan ook erg moeilijk om een keuze te maken. Vorige week werden de winnaars uitgenodigd om hun prijs in ontvangst te nemen uit handen van medewerkers van de Rabobank. Liset Redert uit Goedereede won een overnachting in het Efteling Hotel; Pieter Jacobse uit Middelharnis won een Helicoptervlucht en Julia Korporaal uit Ooltgensplaat won een Tefal Speelkeuken. Dolgelukkig verlieten de winnaars de bankhal. Veel plezier allemaal met de gewonnen prijs De Korpsleiding van de politie Rotter dam-Rijnmond Is zeer tevreden over de uitkering in het kader van de prestatiebe- kostiging, die de minister van Binnen landse Zaken en Koninkrijkrelaties (BZK) deze week in een brief aan de 26 politiekorpsen bekend maakt. De presta- tiebekostiging wordt uitgekeerd omdat de afgesproken doelstellingen voor het jaar 2003 voortvloeiend uit de prestatiecon tracten ruimschoots zijn gehaald. De Korpsleiding ziet in de prestatiebekosti- ging een duidelijke bevestiging van de resul taten die in de afgelopen jaren zijn behaald. De ombouw naar een meer resultaatgerichte organisatie werpt z'n vruchten af. De inzet van alle medewerkers wordt nu verzilverd in een prestatie-uitkering van een kleine drie miljoen euro. Eén van de hoogste uitkerin gen binnen de 26 korpsen in ons land. Bij de beoordeling van de prestaties is geke ken naar: - aantal verdachten aangeleverd bij het Openbaar Ministerie; - boetes en transacties; - beschikbaarheid van de politie voor het publiek; - tevredenheid van het publiek; - daling ziekteverzuim; - doelmatiger werken. Voor al deze onderwerpen zijn afspraken gemaakt en vastgelegd in prestatiecontrac ten. De doelstellingen voor 2003 zijn ruim gehaald, terwijl in sommige gevallen al meer is bereikt dan voor 2006 is afgesproken. Het aantal verdachten dat de politie Rotter dam-Rijnmond in 2003 heeft aangeleverd bij het Openbaar Ministerie (rechtbankzaken) bedraagt 24638, in 2002 bedroeg dit aantal 20311De prioriteit in deze lag voorname lijk bij de bestrijding van overlast, geweld-, drugs- en jeugdproblematiek. Het ziektever zuim is gedaald van 10,1 naar 7,4 procent. De waardering voor het werk van de politie door de inwoners van de regio Rotterdam- Rijnmond neemt toe, dat hebben ook eerde re onderzoeken duidelijk aangetoond. De Koipsleiding is van mening dat de doelstel lingen voor de komende jaren een uitdaging betekenen. Met de inzet van alle korpsleden zullen ze zeker gehaald worden. Ook in Ooltgensplaat doet Sint Nicolaas zijn intocht. Op zaterdag 20 november komt hij aan op de Kaai, waarna een gezellig samen zijn volgt in gebouw 't Centrum aan de Van Weelstraat. De collecte voor het Diabetesfonds, die van 31 oktober tot en met 6 november in Mid delharnis werd gehouden, heeft 2.020,88 opgebracht. Alle gevers en collectanten wor den hartelijk bedankt! In het programma 'Met Wie???', dat elke dinsdag en woensdag tussen 18.00 en 19.00 uur wordt uitgezonden op Radio Flakkee, praat Carla Hersbach op dinsdag 16 en woensdag 17 november met Vincent de Knegt van Delta Bouman en Harry van der Zaag van De Hoop. Dit zijn twee organisa ties die betrokken zijn bij het project over de verslavingsproblematiek op Goeree-Over flakkee. Bij het project zijn ook andere orga nisaties betrokken. U krijgt een uitleg over de werkwijze van de projectgroep die zijn aandacht specifiek op Goeree-Overflakkee richt. Uw vragen en/of opmerkingen kunt u sturen naar: metwiezeelandnet.nl. OUDDORP- De organisatie van de Actie Schoenendoos en Bouwbedrijf Van der Linde te Ouddorp willen iedereen hartelijk bedanken die mee heeft gedaan aan de Actie Schoe nendoos. Vooral de kinderen die zo spontaan de doos versierd en gevuld hebben! Leuk was ook dat vele kinderen dachten dat de arme kinderen allemaal bij het afleveradres stonden te wachten om een schoenendoos te ontvangen.Door uw en jouw medewerking konden maandag 8 november jl. maar liefst 504 schoenendozen worden afgeleverd aan de medewerkers van Actie Schoenendoos te Zevenhuizen, die met grote verwondering stonden te kijken dat het er zóveel waren.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 2