Handen uit de mouwen op Goeree-Overflakkee Bloembollen- markt M.Grinwi5<S;Zn. Natuurwerkdag zaterdag 6 november n n n n EIIAnDBrt-tllEUWS Einde zoet-seizoen, is begin zout-seizoen voor HV Krammer Drukkerij Gebr. De Waal tb.v. Woord en Daad Volop aanbiedingen bloembollen. Vers gebakken oliebollen. Verse cake. Kerstkaarten en zelfgemaakte kaarten. Amaryllisbollen met bloeigarantie Glashyacinten. Bloe/Tjenhandel Dij><5telweg 28 Ouddorp Tel. (0187) 68 15 78 e-mail: blhgrinv\/i5@tref.nl GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND M PAGINA 10 VRUDAG 22 OKTOBER 2004 Op zaterdag 6 november gaan duizenden deelnemers weer een dag actief aan de slag in de verschillende Nederlandse natuurgebieden. Ook op Goeree-Overflak kee is een fraaie locatie: de duinen bij Ouddorp. Vereniging voor Natuur- en Landschapsbescherming Goeree-Overflakkee (VNLGO) organiseert samen met Vereniging Natuurmonumenten en Landschapsbeheer Zuid-Hol land deze natuurwerkdag. Net onder de vuurtoren wordt die dag hard gewerkt aan het gedeeltelijk open maken van de duinen. De duinen groeien langzaam dicht met struiken, terwijl juist een afwisseling van open en begroeid duin aantrekkelijk is voor vogels en insecten. Door op 6 november struiken te verwijderen krijgt het duin weer het open karakter dat zo kenmerkend is voor dit deel van het eiland en zo belangrijk is voor plan ten en dieren. De locatie is overzichtelijk en voor iedere leeftijd is er wel iets te doen: struiken afknippen, zagen, takhout verzamelen en op hopen zetten en natuurlijk genieten van de schitterende omgeving. Er wordt verzameld om 10.00 uur op de parkeerplaats Groenedijk, ten noordwesten van Ouddorp. U kunt de vuurtoren als baken gebruiken! Om 15.00 uur worden de werk zaamheden afgerond. Vooraf aanmelden is noodzakelijk via internet: www.natuurwerk- dag.nl of per mail: pcappel@hetnet.nl en natuurlijk kunt u zich ook telefonisch aanmel den: (0182) 68 36 66. Met de handen uit de mouwen kunt u de dagelijkse beslommeringen eens achter u laten en levert u een bijdrage in dit unieke natuurgebied. De boswachter vertelt u tijdens deze dag graag van alles over het gebied. Enthousiaste en deskundige mensen begeleiden de deelnemers. Gereedschap en hand schoenen zijn aanwezig. Bovendien wordt voor koffie en thee gezorgd. Uw zelf meege nomen boterhammetjes smaken zo midden in de natuur waarschijnlijk nog lekkerder dan anders! TIP: Met nog wat energie over kunt u aan het einde van de dag vanaf dit punt uitstekend een verfrissende strandwandeling maken of een afzakkertje drinken in het strand paviljoen. Ja, de zoetwaterwedstrijden voor dit jaar zit ten er weer op. En de afsluiting, afgelopen zaterdag ging in stijl, ledereen ving vis, en niet zo weinig ook. Terugkijkend kunnen we concluderen dat er de meeste wedstrijden goed gevangen is en vooral dat de sfeer elke wedstrijd door iedereen als heel goed erva ren werd. De ontknoping leverde op de laatste visdag nog wat verrassende uitslagen op, wat resul teerde in het hieronder afgedrukte eindklas sement. En dan breken de tijden voor de Uef- hebbers van de zoutwater wedstrijden aan. Komende zaterdag, 23 oktober is de eerste wedstrijd. Voor iedereen een mooie gele genheid om eens kennis te maken. Met een gezellige groep vissen, is altijd leuker als alleen. Dus, wat let u. Waarschijnlijk zullen we gaan vissen in het hartelkanaal. Maar we houden de vangstbe- richten nauwkeurig in de gaten, zodat wijzi gingen mogelijk blijven. Inschrijven vanaf 8:00 uur tot 8:30 uur in De Goede Reede Zuiderdiepstraatweg 28 te Stellendam. Inschrijfkosten zijn 2,50. We vissen van 9:30 uur tot 13:30 uur. Tot vrijdagavond 21:00 uur, kunt u bij onderstaand telefoonnummer aas bestellen, zodat dat geen belemmering hoeft te zijn. Ook voor inlichtingen of andere vragen (geen vervoer misschien?) belt u met 0187- 603051 of u mailt naar hvkrammer@hot- mail.com. Tot ziens, aan de waterkant! Uitslag zoetwatercompetitie 1. M.H. Baan147 p 2. G.W.T.Baan140 p 3. T. v.d. Poel135 p 4. J.W. Baars129 p 5. E. de Schampeleare118 p 6. W. Albregts99 p 7. J. Meiaard91 p 8. M. Wessels76 p 9. L. Albregts73 p 10. O. de Veerman68 p 11. C. de Vos22p 12. M. Taaie18 p 13. GeertJan14p 14. P. van Heest12 p 15. W. Meiaard6p 16. A. H. de Visser6 p 17. K. v.d. Welle4p Dan ook een fijn geboortekaartje. Wij hebben ze voor u. Maak uw keuze uit ons nieuwe modellenboek! SOMMELSDUK Tel. (0187) 471020 g€MMMM|tCM»CMM^MMMMMM»CMMMMMMMMM^»gMMMM»g^MM 3^ QlP Qi£> Qi<> QiO Üiö Qiö ÜiC'Qi^ Oi^ GEMEENTE Vergaderdata Commissie Bezwaarschriften vergadert op 27 oktober 2004 om 15.00 uur. De agenda voor deze vergadering ligt, tijdens de l<an- tooruren, ter inzage op de afdeiing Faciiitaire Zal<en, gemeentehuis, Tramiijnweg 2 te Goedereede. Tevens ligt de agenda ool< ter inzage in de bibliotheel<, Hof- dijlcsweg 20 te Ouddorp. Gemeenteraad vergadert op 28 oktober 2004 om 19.30 uur. De agenda en de bijbeliorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentelnuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de bibliotheek. Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Op het gemeentehuis kan een exemplaar van de agenda worden afgehaald. Spreekrecht Burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondenwerpen. Wie hien/an gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 11 oktober 2004 voor; - het vernieuwen van een schuurtje op het perceel Pla taan 5 (De Klepperstee) te Ouddorp; op 13 oktober 2004 voor. - het gedeeltelijk vergroten van de woning op het per ceel Doelweg 8 te Goedereede. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 8 oktober 2004 voor: - het oprichten van een berging en kas op het volks tuinencomplex te Goedereede. Raadsvergadering donderdag, 28 oktober 2004 om 13.00 uur De gemeenteraad vergadert over de begroting van 2005 en over alle plannen die het college van burge meester en wethouders volgend jaar gaat uitvoeren. De raad beslist - de begroting is ook het programma van de gemeenteraad - en kan plannen dus ook weg stemmen of proberen te veranderen. Iedereen is wel kom om de beraadslagingen bij te wonen. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Spreekrecht over geagendeerde onderwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kie- wiet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Voornemen verlenen bouwvergunning art. 19, lid 2 Wet op de Ruimtelijlte Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken Daarnaast delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Ie fase is ontvan gen op 11 oktober 2004 voor: - het gedeeltelijk veranderen van het winkelgedeelte in de winkel op het perceel Weststraat 10 te Oud dorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateer de behandeling) plaatsvindt op 26 oktober 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar De eerstvolgende openbare regionale welstands commissie is op 3 november 2004 in het gemeente huis te Oude Tonge. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Vanaf 1 januari 2005 identlficatiepliclit vanaf 14 jaar Per 1 januari 2005 moet iedereen in Nederiand van 14 jaar en ouder een geldig identiteitsbewijs kunnen laten zien als een politieagent of toezichthouder daar om vraagt. Dit is belangrijk om de criminaiiteit terug te dringen en Nederland veiliger te maken. Veel jongeren van 14 tot en met 17 jaar oud beschik ken nog niet over een identiteitsbewijs. Voor hen is het dus zaak om tijdig zo'n bewijs aan te schaffen. Geldige identiteitsbewijzen zijn: - paspoort - identiteitskaart - rijbewijs - vreemdelingendocument Een buskaart of brommerbewijs zijn dus niet geldig. En het is niet genoeg om alleen een identiteitsbewijs thuis te hebben. Deze moet u altijd bij u hebben. Anders loopt u het risico op een forse boete. Kom snel langs. Wacht niet te lang met de aanvraag van een identificatiebewijs. De behandeling van de aanvraag duurt ongeveer één week. Men kan voor het aanvragen van een identificatiebe wijs en vragen terecht bij de afdeling Publieksbalie. ifimmmmmmmammmmmÊêê hun voornemen bekend om op grond van artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling van de bepalingen van het bestemmingsplan te verienen, en een reguliere bouwvergunning te verle nen aan: - C. de Jong voor het vernieuwen en wijzigen van een berging op het perceel Molendijk 136, Meiissant. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan, maar met gebruikmaking van de afgegeven bijzondere verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Hol land kan toch medewerking verieend worden. De op dit bouwplan betrekking hebbende stukken liggen van 25 oktober tot en met 22 november 2004 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder omtrent dit plan schriftelijk zijn zienswijze ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 10,3247 ZG Dirksland. Voornemen verlenen vrijstelling van bepa lingen bestemmingsplan 'Dorp Melissant' Burgemeester en wethouders van Dirksland zijn voor nemens om met toepassing van de vrijstellingsbepa ling als omschreven in artikel 9, lid 7 van het bestem mingsplan 'Dorp l^elissant', vrijstelling van de bepa lingen van dit bestemmingsplan te verienen aan: - de heer G. de Zoete voor het uitvoeren van klein schalige bedrijfsmatige activiteiten in het pand Nieu weweg 69 te IVIelissant. De op dit voornemen betrekking hebbende stukken liggen gedurende een periode van vier weken, van 25 oktober tot en met 22 november 2004, op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden bedenkingen kenbaar maken van bij het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 10,3247 ZG Dirksland. Inspraak ruimtelijke onderbouwing Zorgonderneming Melissant Het college van burgemeester en wethouders van Dirksland heeft het voornemen om medewerking te vertenen aan het realiseren van een Zorgonderneming aan de Noorddijk 12 te l\/lelissant. De huidige agrari sche bedrijfswoning en een bestaande landbouw- schuur zullen worden verbouwd tot een groepswoon voorziening voor mensen met een verstandelijke han dicap. De gronden ter plaatse hebben in het geldende bestemmingsplan 'Landelijk Gebied Dirksland' de bestemming agrarische doeleinden. Het voorgenomen gebruik als woonvoorziening past niet in het bestem mingsplan. Burgemeester en wethouders hebben ech ter het voornemen om de realisering van het plan mogelijk te maken door middel van een vrijstellings procedure op basis van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Een zogenaamde ruimtelijke onderbouwing van de plannen is in deze procedure vereist. In de ruimtelijke onderbouwing wordt nader op het voornemen en daarmee samenhangende rele vante aspecten ingegaan. Het college heeft tevens het voornemen om voor dit bouwplan een verzoek hogere grenswaarden als bedoeld in artikel 83, eerste lid, van de Wet geluid hinder in te dienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. De ruimtelijke onderbouwing en het concept-verzoek hogere grenswaarden liggen gedurende vier weken, vanaf 25 oktober t/m 22 november 2004, op het gemeentehuls, afdeling Alge mene Zaken, tijdens kantooruren ter inzage. Desge wenst kunnen de stukken gedurende tenminste drie aaneengesloten uren per week, buiten de kantooru ren worden ingezien, na voorafgaande telefonische afspraak. G E M E E N T E I D D E L H A R N I S Gemeenteblad in het gemeentehuis liggen uitgaven van het Gemeen teblad ter inzage, waarin het volgende algemeen ver bindende voorschrift is opgenomen: Vastgesteld door de raad op 7 oktober 2004 1Besluit tot het vaststellen van de Verordening Ge meentelijke Basisadministratie Persoonsgegevens. Dit besluit treedt in werking op 1 december 2004 en werkt terug tot en met 1 september 2001 Raadgevend referendum Burgemeester en wethouders hebben besloten dat een raadgevend referendum mogelijk is over dit besluit. Belanghebbenden kunnen tegen deze beslissing van burgemeester en wethouders beroep instellen. De ter mijn voor het indienen van dit beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt (22.10.04). IHet beroep moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Tevens kan aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een vooriopige voor ziening worden ingediend. Zulk een verzoek kan alleen worden ingediend als ook een beroepschrift is ingediend. ledere kiesgerechtigde die wil dat over dit besluit een referendum wordt gehouden, kan een verzoek indie nen ter gemeentesecretarie. Voora/aarde is wel dat hij als kiesgerechtigde in de gemeente l^fliddelharnis geregistreerd is. De uitslag van een referendum is overigens niet bindend. Het verzoek moet worden ingediend binnen drie weken na de datum van bekendmaking. Gedurende de temiijn van inzage kunt u schriftelijk uw inspraakreactie omtrent de voornemens kenbaar maken. Deze kunt u richten aan het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Dirks land, Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verieend aan: - Sluis B.V. voor het aanbrengen van gevelreclame aan het pand op het perceel Watertoren 43a, Dirks land (14-10-2004); - Woningbouwvereniging Dirksland voor het kappen van twee berken, drie esdoorns en drie wilgen staan de ter hoogte van Beatrixlaan 13, Dirksland (12-10- 2004). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - P.F. Oudijk voor het oprichten van een aardappel- loods/machineberging op het perceel Oudedijk 1 Melissant 2e fase) (14-10-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. IVIocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergadering welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 3 november 2004 om 13:30 uur in het gemeentehuis van de gemeente Oostflakkee, Eisenhouwerlaan 1 te Oude Tonge. torstaolJ5,fosteWiS7SïBirf:Ï!;,f'ï..™^i-~ M(0t87)60 80 80/tax6037?':... .,,■-. Openinastiitfei): ma l/m vf 09.00 lol 12,00 en 13.30tQ( Ic.OO m. Meer inlichtingen over het verzoeken van een refe rendum kunnen ter gemeentesecretarie worden ver kregen op het werkveld Algemene en Juridische zaken; tel. (0187) 47 55 55. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - Vrouwenvereniging Ruth, p/a Zwaluwstraat 19 te Sommelsdijk - het organiseren van een verkoping op 30 oktober 2004 in het schoolgebouw van de C.S.G. Prins Maurits aan de langeweg 112 te Middelharnis (061004); - L.C. Zwart, Duivenwaardsedijk 23 te Nieuwe-Tonge - het oprichten van een woning (121004); - Camping 't Anker, St. Pietersweg 5 te Nieuwe Tonge - het verbranden van snoeihout (131004); - J. van der Mast, Kleiburgseweg 1 te Sommelsdijk - het verbranden van snoeihout/stro (131004); - Joh. Peeman, Boomgaardweg 4 te Middelharnis - het verbranden van snoeihout (131004); - Amnesty International, Postbus 1968 te Amsterdam - het houden van een openbare inzameling door middel van bussen en/of lijsten (121004); - J. van Heemst, Zuiddijk 48a te Nieuwe-Tonge - het verbranden van snoeihout/stro (141004). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplan Een aanvraag om een lichte bouwvergunning Is ontvangen van: - E.C. Vis voor het uitbreiden van een woning op het perceel Stationsweg 7 te Middelharnis (13-10-2004). Deze publicatie heeft een informatief karakter. Het bouwplan is niet getoetst en is daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Goedgekeurd wijzigingsplan Het besluit van Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land van 5 oktober 2004, kenmerk DRM/ARB/- 04/7295A, tot goedkeuring van de Zesde wijziging ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening van het bestemmingsplan 'Buitengebied' ligt met ingang van 25 oktober 2004 gedurende zes weken in het gemeentehuis van Middelharnis, kamer 11ter inza ge. Het wijzigingsplan, dat voorziet in de bouw van drie woningen aan de Zuiddijk in Nieuwe-Tonge, ligt eveneens ter inzage. Belanghebbenden kunnen gedurende de bovenge noemde termijn van zes weken beroep instellen bij de Burgemeester en wethouders maken bekend dat Een aanvraag om lichte bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een kap op de bestaande berging bij een woning op het adres Emmastraat 14 te Den Bommel (ontvangen op 5 oktober 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een machineberging op het adres Lageweg 6 te Den Bommel (ontvangen op 8 oktober 2004); - het bouwen van een bergbezinkbassin aan de Mag noliastraat te Ooifgensplaat (ontvangen op 12 okto ber 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Een lichte bouwvergunning is verleend voor - het wijzigen van de gevel van de garage bij de woning op het adres Stockholmweg 4 te Den Bom mel (besluit verzonden op 13 oktober 2004). Dat met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeen telijke Bouwverordening een gebruiksvergunning is verleend voor: - het kerkgebouw aan de Kerkstraat 1 te Achthuizen (besluit verzonden 11 oktober 2004). Nadere informatie over de verieende lichte en gebruiksvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onvenwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit treedt in werking daags na afloop van de beroepster mijn. Als gedurende de beroepstermijn bij de Voorzit ter van voornoemde afdeling van de Raad van State een verzoek om vooriopige voorziening is gedaan, wordt de werking van het besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist. Bij toewijzing van het verzoek geeft de Voorzitter aan op welke onderdelen van het plan de vooriopige voorziening betrekking heeft. Koningin Juitanoweg i5, Postbys 13240 AA MiddelbmMs. Intemel: vww.middeliiamis.fil. Tel. (0187) 47 55 55 fax 47 55 47 e-raoil: (nfo@middeihoriiis.n|: Openingstijden: mo t/m w 08,30 tot 12,00 en 13,00tol 16,30 m. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 26 oktober 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 3 november 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente Oostflakkee, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge, gemeente huis Artikel 19, lid 2 WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verienen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) bouwvergunning te verienen voor: - het bouwen van een woning met praktijkruimte op het adres Molendijk 10 te Den Bommel. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 25 okober 2004 gedurende vier weken voor een ieder tij dens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhoweriaan 13255 VA Oude-Tonge, Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Kapvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat kap vergunning is verieend voor het kappen van: - een wilg en dertien stuks coniferen op het perceel Achthuizensedijk 32a te Achthuizen; - een conifeer op het perceel Trumanstraat 19 te Oude-Tonge; - een zomereik en een Oostenrijkse den op het per ceel Trumanstraat 17 te Oude-Tonge; - vijftien stuks populieren op het perceel Oudelandse- dijk 22a te Oude-Tonge; - twee stuks kronkelwilg aan de Nassaustraat te Den Bommel. Deze besluiten zijn verzonden op 12 oktober 2004. Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. De derden-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van de besluiten (dit betreft dus niet de datum van publicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee. Voorts bestaat nog de mogelijkheid voorlopige voor ziening te vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat nood-zakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkhe den informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de gemeente Oostflakkee. tcmgeweg74,Paslb(K313, 3240AHMid<i9lliomi!.IeI.(0187j48 6I 11/ fex 48 81 W E-mait: info@isgo,!il Grofwiilijn [0187) 48 77 11 WieallKlitan-, (0187) il8 8131 of mi!i«i(kièten&go-Bl Openingstijden: mo t/m vf 08 30 tot 12,03 en 13.00 lot 16.30 mi. istotioo: Joltonnespoldefsweg 19, Middelkofnis, teijOlST) ii i58 50 cnial/raïr08,30-11.45enl3.00-Ié,45, zo 10.00.12.00.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 10