ElliV|fDei.t1IEUWS d PAGINA 18 VRUDAG 15 OKTOBER 2004 SEEZEZSEa GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND Bflf GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet deien wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 4 oktober 2004 voor: - het plaatsen van een veranda en overkapping aan de recreatiewoning op het perceel De Toekomst 101 (Dijkstelweg 59) te Ouddorp; op 7 oktober 2004 voor: - het plaatsen van dakramen in de woning op het per ceel Haveneind 21 te Goedereede: - het plaatsen van dakkapellen op de recreatiewoning De Toekomst 122 (Dijkstelweg 59) te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 4 oktober 2004 voor: - het gewijzigd bouwen van een berging op het per ceel Westerweg 14 te Ouddorp; op 5 oktober 2004 voor: - het vergroten van een paardenschuur op het perceel Hofdijksweg 36' te Ouddorp; op 6 oktober 2004 voor: - het geheel vernieuwen van een duik- en zeilschool op het perceel Port Zélande 2 te Ouddorp; - het uitbreiden van een recreatiewoning De Toekonist 110 (Dijkstelweg 59) te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateer de behandeling) plaatsvindt op 26 oktober 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstands commissie is op 20 oktober 2004 in het gemeente huis te Oude Tonge. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een zonnescherm, vernieuwen dak bedekking en het vergroten van de recreatiewoning op het perceel Het Kleine Verschil 6 (Oosterweg 59') te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Hazers- weg 54 te Ouddorp; - het plaatsen van een sanitair paviljoen op het per ceel Eendrachtsdijk 10 te Stellendam; - het bouwen van een berging op het perceel Boom pjes 7-9 te Ouddorp; - het veranderen van het gemeentehuis op het perceel Tramlijnweg 2 te Goedereede. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 3 van het Besluit op de ruimtelijke ordening lichte bouwvergunning te verle nen voor: - het uitbreiden van een schuurtje nabij de recreatie woning op het perceel Het Bosje 176 (Oostera/eg 2'), kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie D nummer 1350. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 18 oktober 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeen tehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verlenen, schriftelijke zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat het voorontwerp van de algehele herziening van het bestemmingsplan 'Ha vens van Stellendam' inmiddels gereed is. Het thans nog van kracht zijnde bestemmingsplan 'Havens van Stellendam' is op 17 november 1977 door de gemeenteraad vastgesteld. Het college van Gedeputeerde Staten heeft dit plan op 19 december 1978 gedeeltelijk goedgekeurd. Vervolgens heeft de Kroon bij besluit van 10 januari 1984 dit plan gedeel telijk goedgekeurd. Sindsdien is dit plan driemaal her zien en wel in 1978,1986 en 1992. Door deze herzieningen is het oorspronkelijke bestem mingsplan weliswaar op onderdelen geactualiseerd, doch de samenhang van het plan als geheel is daar door verminderd. Bovendien is het oorspronkelijke bestemmingsplan aanzienlijk verouderd waardoor actualisering ook wen selijk wordt geacht. Daarnaast verdient het tevens aanbeveling het oorspronkelijke bestemmingsplan 'Havens van Stellendam' aan te passen aan de huidi ge inzichten op juridisch-planologisch beleid. Vervolgens doet zich een aantal ontwikkelingen voor die niet passen in het geldende bestemmingsplan. Genoemd kunnen onder meer worden: a. de uitbreiding van visserij gerelateerde bedrijfsacti viteiten deels bij de visafslag en deels op de gron den deeluitmakende van het zogenaamde noorde lijk landhoofd. b. de plannen van de U.F.A. te Stellendam betrekking hebbende op het realiseren van een kantoorge bouw met daarin een ontvangstruimte ten behoeve van het houden van aan de visserij gerelateerde presentaties, seminars en bijeenkomsten. c. het realiseren van accommodatie voor nauw aan de visserijsector gerelateerde dienstverlenende bedrij vigheid, zoals bankfilialen, verzekerings-, admini stratie- en accountantskantoren. Vervolgens wordt ook rekening gehouden met het realiseren van een ruimte ten behoeve van de Algemene Inspectie Dienst. d. de bouw van in totaal 25 stuks geriefsloodsen voor de vissers op gronden die gelegen zijn nabij de vis afslag en nabij de buitenhaven. Inmiddels zijn al 20 van deze geriefsgebouwen gerealiseerd. e. de bouw van een paviljoen, waar bezoekers van de buitenhaven visproducten kunnen kopen en waar bescheiden horecafaciliteiten kunnen worden gebo den (vishoreca). f. het uitbreiden en het herstructureren van de par- keermogelijkheden voor de aan de buitenhaven gevestigde bedrijven en vissers. g. de mogelijkheid voor het bouwen van een bedrijfs woning nabij het gebouw van de Expo Haringvliet. h. het toekennen van de bestemming 'Natuurdoelein den' aan de gronden deeluitmakende van de Zui- derdieppolder. Met name het belang van de uitbreiding van de visse rij gerelateerde bedrijven voor de gemeente Goede reede wordt door het gemeentebestuur onderschre ven. De thans aan de orde zijnde algehele herziening van het bestemmingsplan 'Havens van Stellendam' heeft betrekking op de binnen- en buitenhaven van Stellen dam, het daaraan grenzende bedrijventerrein, de natuurgebieden ten zuiden en ten westen van de bui tenhaven, Het Zuiderdiep en de Plaat van Scheelhoek en de sportvelden van Stellendam. Tevens behoren een deel van het Hanngvliet en de monding daarvan tot het plangebied alsmede de daarin gelegen Haring- vlietdam. In het in 1994 vastgestelde bestemmings plan 'Landelijk Gebied' is een deel van het water ten noorden van de Kwade Hoek, dat deel uitmaakte van het bestemmingsplan 'Havens van Stellendam',tij dit plan gevoegd. Het plangebied wordt aan de westzijde begrensd door de kern Havenhoofd. De noordgrens wordt gevormd door de gemeentegrens met Hellevoetsluis en de oostgrens door de grens met de gemeente Dirksland. Aan de zuidzijde vormen de Zandgorsweg, de Nieu- wedijk en de Buitendijk de begrenzing. Het voorontwerp van de algehele herziening van het bestemmingsplan 'Havens van Stellendam' ligt vanaf 18 oktober 2004 gedurende een periode van vier weken tijdens kantooruren ter inzage in het gemeen tehuis van Goedereede, sector Grondgebied, Cluster VROM. Op maandag 8 november om 19.00 uur wordt in het gemeentehuis van Goedereede, Tramlijnweg 2 te Goedereede een inspraakavond gehouden. Op deze avond kunnen belanghebbenden opmerkingen maken en vragen stellen over dit voorontwerpbestemmings plan. De opmerkingen, vragen en suggesties zullen, als daartoe aanleiding bestaat, worden venwerkt. Belanghebbenden kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging hun op- of aanmerkingen over het voorontwerp van de algehele herziening van het bestemmingsplan 'Havens van Stellendam' schriftelijk of mondeling kenbaar maken. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 september 2004 besloten heeft de bevoegdheid tot het voeren van de procedure als bedoeld in artikel 19, lid 1van de Wet op de Ruimte lijke Ordening teneinde het realiseren van een aantal plannen met betrekking tot de op het perceel Hof dijksweg 48 te Ouddorp aanwezige manege 'De Goe de Reede' in planologisch opzicht mogelijk te maken te delegeren aan burgemeester en wethouders. De plannen omvatten: a. het uitbreiden van het huidige gebouw van de manege met een oppervlakte van 970 ml Deze oppervlakte zal aangewend worden voor een uitbreiding van de dressuurbak, het realiseren van een ruimte ten behoeve van de opslag van mate rieel, welke benodigd is voor de organisatie van landelijke en internationale (dres suur) wedstrijden, het realiseren van een archief ruimte, een ruimte waaruit dergelijke wedstrijden georganiseerd kunnen worden, alsmede een dou che- en toiletruimte; b. het realiseren van een buitenrijbak met een opper vlakte van ongeveer 820 m'; c. het aanbrengen van een houten omheining met een hoogte van 1.40 meter omtrent het betreffende per ceel en d. het aanbrengen van beplanting zodat het gebouw van de manege, alsmede de buitenrijbak aan het zicht wordt onttrokken. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 18 oktober 2004 gedu rende een periode van vier weken tijdens kantooruren ter gemeentesecretarie van Goedereede, sector Grondgebied (Cluster VROM), voor een ieder ter inza ge ligt het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 september 2004 ongewijzigd vastgestelde bestemmingsplan 'Bedrijventerrein Korteweg, Ie her ziening'. Het opstellen van deze herziening was noodzakelijk omdat het college van Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland aan bepaalde onderdelen van het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 september 2003 vastgestelde bestemmingsplan 'Bedrijventerrein Korteweg' goedkeuring heeft onthouden. In deze herziening is dus het besluit van Gedeputeer de Staten verwerkt. Daarnaast is in deze herziening bepaald dat bedrijven uit categorie 4.1van de Staat van Bedrijfsactiviteiten op het bedrijventerrein Korte weg zijn uitgesloten. De hoogste toelaatbare bedrij- vencategorie op dit bedrijventerrein zal derhalve 3.2. gaan bedragen. Vervolgens is in deze herziening - vanwege gewijzig de eigendomsverhoudingen - een strook van twee meter breed, gelegen ten oosten van de percelen Kor teweg 4 en 6, bestemd tot 'Kantoordoeleinden' respec tievelijk 'Woondoeleinden'. De gronden die binnen dit bestemmingsplan zijn gele gen worden begrensd door: - de N57 aan de westzijde; - de Korteweg aan de zuidzijde; - de dijk direct langs de Zuiderdiepstraatweg aan de noord- en oostzijde. Gedurende de hiervoor genoemde periode van vier weken kan degene die tijdig zijn zienswijze omtrent het ontwerp van het bestemmingsplan 'Bedrijventer rein Korteweg, Ie herziening' bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede een belanghebben de die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening zijn zienswijze bij de gemeente raad kenbaar te maken, bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland schriftelijke bedenkingen tegen het ongewijzigd vastgestelde bestemmingsplan 'Bedrij venterrein Korteweg, 1e herziening' iniDrengen. De eventuele schriftelijke bedenkingen moeten wor den gericht aan het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP 's-Gra- venhage. Wijziging verordening De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 30 september jl. de volgende wijziging op de verordening vastgesteld: - wijziging van de Tarieventabel van de Legesveror- dening 1996. Deze wijziging is in werking getreden op 1 oktober 2004. Deze wijziging ligt voor een ieder ter inzage op het Stafbureau Facilitaire Zaken. Tegen betaling van de kosten kan een kopie van deze wijziging worden ver kregen. Inleml: www.goederesde nl Tel. (0187) 49 15 00 Iqx 49 29 24 E-mail: 9emeentel1uis@goedereed0.nl Openingsfijden: mo f/m vf 08.00 12.00 en 13,00-17.00 uw. (do tol 19.00 mr) Voornemen verlenen bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening reguliere bouwvergunning te verlenen aan: - Woningbouwvereniging Dirksland voor het oprichten van een berging op het perceel Poldersweegje 2, Dirksland. De op dit bouwplan betrekking hebbende stukken lig gen van 18 oktober 2004 tot en met 15 november 2004 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 10,3247 ZG Dirksland. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - J. van der Wel voor het ven/vijderen van een asbest bevattend dak van een schuur op het perceel Molen dijk 63, Melissant (7-10-2004); - G. Maatkamp voor het kappen van twee linden staande voor de woning Molendijk 52, l\/lelissant (5- 10-2004). Lichte bouwvergunning verleend aan: - R.G.J. Vijfhuizen voor het oprichten van een carport op het perceel Molendijk 21Herkingen. De vergun ning is verieend met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (7-10-2004); - RP.C.C. Maurits voor het vergroten van een recre- atiebungalow op het perceel Bungalowpark Herkin gen West 12, Herkingen (7-10-2004). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - J.M. Kardux voor het oprichten van een sanitairge bouw op Camping Elizabeth Hoeve op het perceel Noorddijk8, Melissant (7-10-2004); - J.M. Kardux voor het oprichten van 58 schuurtjes op Camping Elizabeth Hoeve op het perceel Noorddijk 8, Melissant (7-10-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs- GEMEEN 1 D D E L H A R N I S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen: - G. Visser, Dwarsweg 54 te Rockanje - het uitbreiden en verbouwen van een woning op het perceel Lan- geweg 101 te Sommelsdijk (071004); - O. Dapper, Voorstraat 14 te Middelharnis - uitvoeren van werkzaamheden aan het monumentenpand (081004). verleende bouwvergunningen en in relatie daar mee verleende vrijstellingen: - A. Vroegindeweij, Tuinfluiter 3 te Sommelsdijk - het uitbreiden van een woning op het perceel Stations weg 8 te Middelharnis (071004); - J.R Bienefelt, Kortewegje 22 te Sommelsdijk - het uitbreiden van de woning (071004); - AM Wonen BV, Schorpioenstraat 298 te Rotterdam - het oprichten van 56 kade-woningen aan de Havendijk te Middelhamis (071004). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Fleuren Compost b.v. voor het oprichten van twee bedrijfsgebouwen t.b.v. champignonteelt en com- postering op het perceel Oostplaatseweg te Middel harnis (05-10-2004); recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is bin nengekomen van: - J. Tieleman voor het uitbreiden van een woning op het perceel Beukelaar 5, Melissant; - P Haas voor het oprichten van een tuinhuisje op het perceel Bungalowpark Herkingen West 24, Herkin gen. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Concept-verordeningen Op 1 januari 2004 is de Wet werk en bijstand (WWB) van kracht geworden. Deze wet treedt in de plaats van de Algemene bijstandswet (Abw). De nieuwe wetge ving verplicht de gemeente, om zelf voor diverse aspecten van de uitvoering van deze wet beleid te for muleren. In verband hiermee liggen vanaf heden, gedurende een periode van zes weken, op de afdeling sociale zaken van het gemeentehuis de onderstaande veror deningen in concept ter inzage de: - Verordening Toeslagen en Verlagingen Wet werk en bijstand; - Afstemmingsverordening Wet werk en bijstand; - Reïntegratieverordening Wet werk en bijstand; - Verordening Cliëntenparticipatie Wet werk en bij stand; - Verordening Bijzondere Bijstand; - Boeteverordening Wet Inburgering Nieuwkomers. Deze verordeningen zullen door de gemeenteraad in de raadsvergadering van 25 november 2004 worden vastgesteld en ven/olgens op 1 december 2004 van kracht worden. Atorslragt 15, PosilxB 10, §24? iSËiiSóiitl, bifèmèt: www.diifeiorid,nt: fel, pi87)óO 80 80 (ax 6037 99 /email info@dirlcslaiid.nl Openingstijden: mo t/m yr 09.00 tol 12.00 BH ISJO lol 16.00 uw. - de Gemeente Middelharnis voor het plaatsen van een kadewand in de Sommelsdijkse Havenkom (06- 10-2004); - C. van Rossum voor het plaatsen van een open haard (buiten) op het perceel Kortewegje 36 te Som melsdijk (06-10-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - fam. C. Kievit voor het plaatsen van een dakkapel en het wijzigen van een gevel op het perceel Rotten- burgseweg 156 te Middelhamis (01-10-2004); - L. Verolme voor het oprichten van een bijkeuken op het perceel Azaleastraat 35 te Sommelsdijk (06-10- 2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage ijeschikbaar. Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - W. Taaie voor het oprichten van een garage op het perceel Molenweg 24 te Middelharnis en met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 51, lid 3 van de Woningwet bouwvergunning te verlenen aan: - L.C.L. Ammeriaan voor het uitbreiden van een woning op het perceel Dijkstraat 26 te Sommelsdijk. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 18 okto ber 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren bren gen bij Burgemeester en wethouders van Middelhar nis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 20 oktober 2004 om 9.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op woensdag 20 oktober 2004 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Oude-Tonge. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - L.C. Zwart voor het slopen van een woning op het perceel Duivenwaardsedijk 23 te Nieuwe-Tonge (06- 10-2004). Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders van Middelharnis ma ken bekend dat zij in hun vergadering van 14 sep tember 2004 besloten hebben, door het plaatsen van de verkeersborden C7 (RVV 1990), op de Wilhelmi- nabrug te Middelharnis een geslotenverklaring voor vrachtauto's in te stellen. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbe treffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Mid delhamis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, telefoon: 0187 - 47 55 55. Beleidsregels vrijstellingenbeleid Middelharnis De Wet op de Ruimtelijke Ordening biedt het gemeen tebestuur de mogelijkheid om in bepaalde gevallen vrijstelling te verienen. Het kan daarbij gaan om het verienen van vrijstelling van een geldend bestem mingsplan, maar ook om vrijstelling van voorschriften die in het bestemmingsplan zelf zijn opgenomen. Daamaast kan het gaan om het verlenen van vrijstel ling van een bestemmingsplan voor bouwwerken die slechts voor een bepaalde termijn (maximaal vijf jaar) geplaatst worden. Het gemeentebestuur acht het van belang dat voor iedereen kenbaar is hoe zij in concrete gevallen met die vrijstellingsbevoegdheden om zal gaan. De beleidsregels die hiervoor ontworpen zijn liggen vast in de nota 'Vrijstellingenbeleid gemeente Middelhar nis'. De nota ligt met ingang van 18 oktober 2004 in het gemeentehuis van Middelharnis, kamer 11, geduren de vier weken voor iedereen ter inzage. Tijdens die periode van vier weken bestaat de mogelijkheid om schriftelijk te reageren op de nota. Reacties dienen te worden gericht aan de gemeenteraad. Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Bij de vaststelling zal de raad beoordelen of uw reactie aanleiding vormt voor een aanpassing van de nota. Koningin Julionoweg 45, PosltórtrSïè'MMiiÖeKrffi tnlemèl; www-middeifiQfnis.nl. Tel. (0187) 47 55 55 fox 47 55 47 e-mail; infoSmiddelliorras.nl, Openingsliiden: imt/mvr08,30lot 12,00en 13,00tot 16,30w, ,'Wi(o'M'S*nM'**<l^'!"&Af*iife-^^W''S'ii^i*i&fc'fl Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: -het vernieuwen van twee kozijnen en het wijzigen van de zijgevels van een woning op het adres Voorstraat 36 te Ooitgensplaat (ontvangen op 28 september 2004); - het bouwen van een serre aan de woning op het adres Zuiddijk 35 te Oude-Tonge (ontvangen op 4 oktober 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, sloopvergunning, aanlegvergunning en reclamevergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uit sluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Een lichte bouwvergunning is verleend voor - het wijzigen van de gevel van de overkapping bij de recreatiewoning op het adres Zuiddijk 61' nr 112 te Oude-Tonge (besluit verzonden 4 oktober 2004). Dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Achthuizen-Langstraat- Zuidzijde' voor het overschrijden van de maximaal toe gestane te bebouwen oppervlakte, en daarnaast een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een garage bij de woning op het adres Beatrixstraat 3 te Achthuizen (besluit verzon den 4 oktober). Dat met toepassing van artikel 19, lid 2 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge dorp' en daarnaast een reguliere bouwvergunning is ver leend voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Handels terrein 42 te Oude-Tonge (besluit verzonden 6 okto ber 2004). Nadere informatie over de verleende lichte bouwver gunningen, reguliere bouwvergunningen is op te vra gen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwiiikeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen 6 weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Ontwerp-besluit Op 11 mei 2004 is een aanvraag om een oprichtings vergunning ingevolge de Wm ontvangen van: 1de heer E. Poeze, voor een inrichting ten behoeve van de jachtbouw, genaamd Yacht Dimension, aan de Achterdijk 81 te Stad aan't Haringvliet. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunning te verienen. Verder worden aan de ver gunning voorschriften verbonden ter bescherming van liet milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 18 oktober 2004 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Middelharnis (nr. 1). Degene die niet in de gelegen rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onvenwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om vooriopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 26 oktober 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 20 oktober 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur /gemeente huis Oostflakkee, Eisenho- weriaan 1 te Oude Tonge Beleidsregels inzake bezwaarschriften De heffingsambtenaar van de gemeente Oostflakkee heeft op 7 oktober 2004 vastgesteld: - 'Beleidsregels inzake bezwaarschriften (gericht tegen WOZ-beschikkingen en belasting-aanslagen) die niet aan de eisen voldoen'; - 'Beleidsregel inzake toepassing van de wegingsfac toren voor kostenvergoeding in bezwaar- en be roepsfase'. Genoemde besluiten treden in werking één dag na de bekendmaking. Deze besluiten zijn opgenomen in een daarvoor geor dend register en ligt kosteloos ter inzage bij het taak gebied Grond en Bedrijf. Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van een bedrag aan leges, een afschrift krijgen van bovengenoemd besluit. Ësenhowertaan 1, Postbus 75, 3255 ZHOwWotige, '''fm Internet:www.oosiflokkeent./Tel-(0187)6471 00/fox6471 99/ ennail: infoëooilflokkee.nl Openingstijden: ma l/m w 08.00 lol 12.00 en 13.00 tot 17,00 uur, elke eerste en derde dinsdog von de moand 's ovonds geopend von 18-00 tot 19.30 uur. heid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerp-besluit kunnen door een ieder vanaf 19 oktober 2004 gedu rende vier weken worden ingediend bij burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente, p/a ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middelharnis. Op ver zoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zit- ting worden gehouden. Tijdens deze zitting wordt gele genheid geboden om het bevoegd gezag en eventu ele overige aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid geboden om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de ge legenheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel 0187-48 8111). bngeweg 74, Postlius 313, 3240 AH Middeftomis, Iel. (0187) 46 81 11 (ox 48 81 99 E-moil: info^isgo.nl Gfofwillijo (0187) 48 77 11 Milieukkjcltten:j018:^4881 31 ofmilieélacfcrenêisgo.nl ■Openingstijden: m l/» vr 08.30 tol 12,00 en 13.00 tel 16,30 uw, Owrslagslolioii: JohannespoWetsweg 19, Middelhomis, tet.jOlS/l 48 68 50 Ope(iingifiid6n:mot/mvr08.30-11.456n 13.00-16.45, ra 10.00-12.00. 'M'i.'.m^mfWim'. "'-'-»■-»

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 18