onze LUXE CHALET Good Luck verspeelt koppositie EmWBI-tllEIJWS FAMILIEBERICHTEN 9daarten 'Kjijn I ComeCis 9\{ico(aas MAATJE TROOST Onze lieve OMA BEIJE Reinier van der Veer en Henny Meijer MAATJE TROOST JAN HENDRIK VAN DAM echtgenoot van Heintje Plooij JAN HENDRIK VAN DAM LEENDERT WESDORP JAN HOLLAAR JAN HOLLAAR J. H. VAN DAM ADRIANA DE WAAL-VAN ALPHEN LIJNTJE HOEK LIJNTJE HOEK IvOOGDi JAN DOORNHEIJN Nederland bedankt! PvdA Zuid-Holland draagt Jeltje van Nieuwenhoven voor als kandidaat-gedeputeerde Speeltuin de Flierefluiter sluit seizoen af PAGINA 3 DINSDAG 12 OKTOBER 2004 Met grote vreugde en dank aan God geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon We noemen hem iMartiJTl Wim Annette Grinwis 7 oktober 2004 :i; Groenmarkt 10 3252 AM Goedereede -: I Tel. (0187)49 14 18 I Met dankbaarheid en grote blijdschap ontvingen wij uit Gods scheppende en bewarende hand een zoon en broertje We noemen hem J\l€iS f Cor Donselaar |i Hanneke Donselaar-van Belzen '4 Pieter-Jan Anne-Linde ;!i Leanne Wilmer I 11 oktober 2004 f Bemhardstraat 44 3248 AD Melissant I Tel. (0187)60 36 30 De Heer is mijn Herder. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat de Heere nog onverwacht uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 1971 weduwe van Cornells Paulus Beije in de leeftijd van 88 jaar. A. P. Meijer-Beije H. M. Meijer Diana en Adriaan Patrick, Nathalie, Cynthia Marco en Ab Lars, Rick, Sander Leen en Jeanet Elise, Henk Corina en Cees-Jan Lennart, Renate Henny en Reinier M. W. Beije-van Veen René en Linda Trijnie en Erik Marith 8 oktober 2004 Langeweg 14, 3257 KD Ooltgensplaat De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 13 oktober om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats te Ooltgensplaat na een rouwdienst om 11.00 uur in 'Elthato', Zuid-Achterweg 27. Gelegenheid tot condoleren in 'Elthato' dinsdag 12 oktober van 18.30 tot 19.30 uur en na de begra fenis. Geen bloemen Dankbaar zijn we om de herinnering, al doet het afscheid pijn. Dankbaar voor het waardevolle geschenk, om wat je voor ons hebt mogen zijn. Diana en Adriaan Patrick Nathalie Cynthia Marco en Ab Lars Rick Sander Leen en Jeanet Elise Henk Corina en Cees-Jan Lennart Renate Henny en Reinier René en Linda Trijnie en Erik Marith Wegens familie-omstandigheden kan onze trouw dag op 15 oktober 2004 NIET DOORGAAN! Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid van ons weg onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Cornells Paulus Beye in de leeftijd van 88 jaar. M. Troost-Hemmink M. M. Troost-Akershoek neven en nichten Ooltgensplaat, 8 oktober 2004 Nathdnaël zeide tot Hem: vanwaar kent Gij mij? Jezus antwoordde en zeide tot hem: Eer u Filippus riep, daar gij onder den vijgenboom waart, zag Ik u. Joh. 1:49 Bedroefd, maar dankbaar wat hij voor ons is geweest, delen wij u mede dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn iimig geliefde man, onze liefde volle biddende vader, grootvader, overgrootvader en broer in de leeftijd van 78 jaar. Ooltgensplaat: H. van Dam-Plooij Zwijndrecht: Riet Remmelzwaal-van Dam Kees Remmelzwaal Kockengen: Co van Dam Janny van Dam-Roodenburg Ooltgensplaat: Cock den Braber-van Dam Hans den Braber Ina Hokke-van Dam Leen Hokke Middelhamis: Kees van Dam Hélène van Dam-Verboom Ooltgensplaat: Jan van Dam H. van Dam klein- en achterkleinkinderen 8 oktober 2004 Molendijk 45, 3257 AM Ooltgensplaat Gelegenheid tot condoleren dinsdag 12 oktober van 19.30 tot 21.00 uur in de zaal van de Geref. Gemeente aan de Pieter Biggestraat te Ooltgens plaat. U wordt uitgenodigd voor de rouwdienst die gehouden zal worden op D.V. woensdag 13 okto ber om 13.15 uur in het kerkgebouw van de Geref. Gemeente te Ooltgensplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Ooltgensplaat. Gaarne in gepaste kleding Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze oud-ambtsbroeder JAN HENDRIK VAN DAM in de leeftijd van 78 jaar. .-a Ps. 73:24b "En daarna zult Gij mij in heerlijkheid opnemen Zijn trouw en inzet voor onze gemeente was groot. Met veel Uefde heeft hij vele jaren in het ambt van ouderling mogen dienen. Wij bidden zijn vrouw en verdere familie Gods ondersteunende genade toe, in dit zo smartelijk verlies. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Namens de kerkenraad en het college van kerkrentmeesters van de Hervormde gemeente te Ooltgensplaat/Langstraat: Dr. T. E. van Spanje, preses. A. van Putten, scriba. G. K. Timmerman, pres.kerkr. J. W. Grootenboer, secr. kerkr. Ooltgensplaat, 8 oktober 2004 "Maar 's Heeren gunst zal over die Hem vrezen, in eeuwigheid altoos dezelfde wezen {Psalm 103:9 berijmd) Het voorlopig bestuur van de Hersteld Hervormde Gemeente Ooltgensplaat heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van ons biddend gemeentelid, onze oud-ambtsdrager Wij bidden mevrouw Van Dam, kinderen, klein kinderen en achterkleinkinderen en verdere familie Gods hulp, nabijheid en troost toe bij het dragen van dit verlies. Moge zijn getuigenis u allen tot troost zijn en de roepstem geheiligd worden aan ons aller hart. Het voorlopig bestuur van de Hersteld Hervormde Gemeente te Ooltgensplaat Ooltgensplaat, 11 oktober 2004 Na een moedig gedragen lijden is in de leeftijd van 80 jaar overleden onze geliefde zwager en oom weduwnaar van Neeltje Schol Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. J. M. Koote-Schol M. Vroegindeweij-Schol G. C. Kanters-Schol Nelleke Kanters en verdere familie Sommelsdijk, 6 oktober 2004 Ik lag gekneld in banden van den dood Daar d'angst der hel mij allen troost deed missen Ik was benauwd, omringd door droefenissen Maar riep den HEER dus aan in al mijn nood. (Psahnll6vers2) Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij met elkaar mochten hebben, is na een moeilijke laatste levensfase van ons weggenomen, mijn üeve man, onze zorgzame vader en mijn zwager 10 maart 1937 t 11 oktober 2004 Wij zullen hem erg missen en in liefde blijven gedenken. Janny Hollaar-Tanis Wilbur Hollaar Cornelia Edskes Sabri Emmo Corrie Hollaar-Soeteman Prins Hendrikweg 26 3253 BV Ouddorp Jan is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 15 oktober van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in hervormd verenigingsge bouw "Eben Haëzer", Preekhillaan 3 te Ouddorp. De rouwdienst voor familie en vrienden zal D.V. zaterdag 16 oktober gehouden worden in "Eben Haëzer", aanvang 10.30 uur. Aansluitend, omstreeks 11.30 uur, zal de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats aan de Dorps weg te Ouddorp. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de fami- he te condoleren in "Eben Haëzer". Liever geen bloemen Met diepe droefheid geef ik U kennis dat de Heere uit dit tijdelijk leven heeft weggenomen mijn geliefde zwager. in de leeftijd van 67 jaar. De Heere sterke en vertrooste Janny en de kinde ren in dit smartelijk verUes. K. Hollaar (in dierbare herinnering) C, Hollaar-Soeteman Ouddorp, 11 oktober 2004 Na een langdurig lijden js van ons heengegaan onze buurman JAN HOLLAAR We wensen de familie veel sterkte toe. Corry en Teun Ihrman Leen en Riet Tanis Kees en Co Breen Arend en Nel Klepper Ton Bok Adrie en Jozina van der Laan Gert en Dina Breen Ma Meijer Nel Knape Juffr. Van Dijk Jozien Aleman Willem Kodde Ouddorp, 11 oktober 2004 \Met droefheid geven het bestuur van de Gemeen telijke Kiesvereniging en de Raadsfractie van de SGP te Oostflakkee kennis van het overlijden van hun geacht lid en voormalig lid, de heer in de leeftijd van 78 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij het vele werk wat hij voor onze partij gedaan heeft. Vanaf 1973 tot 1991 diende hij de voormalige PKV te Ooltgens plaat als voorzitter. Vanaf 1962 tot 1994 heeft hij zitting gehad in de gemeenteraad van Ooltgens plaat/ Oostflakkee. De Heere sterke de bedroefde familie en heilige deze roepstem aan hun en onze harten. Namens het bestuur: A. Houweling, voorzitter. J. Butijn, secretaris. Namens de raadsfractie: C. Breeman, voorzitter. A. T. van Gurp. Ooltgensplaat, 8 oktober 2004 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven, die wij ont vingen rond het overlijden en de begrafenis van onze innig geliefde moeder, oma en overoma zeggen wij u harteüjk dank. Dit hebben wij zeer gewaardeerd. J. J. H. de Visser-de Waal A, de Visser H. A. Arkeraats-de Waal W. Arkeraats Kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelhamis, oktober 2004 Met droefheid geven wij u kennis dat plotseling door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, grootmoeder, overgrootmoeder, zuster en schoonzuster in de leeftijd van 90 jaar, A. Klijn-Hoek T. Klijn Nella en Piet John en Chantal Dennis Jaap en Bea Claudia en Niek Teunis Leo en Marina Niels Adine Bart Anne en verdere familie Ouddorp, 11 oktober 2004 Vliedberglaan 48 Correspondentie-adres: T. Klijn Havenweg 32 3253 XD Ouddorp Gelegenheid tot condoleren dinsdag, woensdag en donderdag van 15.00 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur aan het woonhuis. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. vrijdag 15 oktober in Hervormd verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp, aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats te Ouddorp, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Eben-Haëzer'. Geen bloemen Heden nam de Heere van onze zijde weg, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Ouddorp: G. de Vogel-Hoek P. Hoek Middelhamis: H. J. Hoek-van der Louw Ouddorp: J. Hoek-Luime neven en nichten Ouddorp, 11 oktober 2004 Met verdriet in ons hart hebben we vernomen dat onze geliefde buurvrouw is overleden LIEN HOEK Kommer en Katrien Meijer Vliedberglaan 47 Ouddorp Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het geheel onverwacht overlijden van onze medewerker Zijn grote ijver en inzet voor ons bedrijf zullen wij missen. Tevens verliezen wij in hem een gewaardeerd col lega. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar fami lie en vrienden, die wij de kracht toewensen om dit verlies te kunnen dragen. Bas Erik de Voogd, Managementteam, medewerkers Voogd Voogd Diensten en medewerkers Voogd Voogd Verzekeringen Vluchtelingenwerk Nederland beslaat 25 jaar In die tijd vonden bijna 200.000 vluchtelirgen veiligheid in ons land. Vluchtelingenwerk Neder land zet zich dagelijks m voor hun Descherming en integratie. De vluchte lingen zijn dankbaar dal zij m Nederland een kans hebben gekregen. Wilt u meer weten over ons werk? Kjjic op www vlucJiJelingenwefk nl. of bel rnet(020)346 72 00. Wij maksn er werk van. Giro 123488, Amsterdam. Wegens omstandigheden nog TE HUUR in Voorthuizen; Fietsen aanwezig. Telefoon (0187) 60 26 57 Zaterdag 9 oktober gingen de korfballers van Good Luck met een aangepast team naar Spijke- nisse om het op te nemen tegen Olympia. Good Luck stond bovenaan de ranglijst en Olympia (S) op de derde positie. Door de jaren heen zijn beide ploegen doorgaans aan elkaar gewaagd en wer den de duels in de slotfase beslist. Door afwezig heid van Nico Overduin en een blessure van Britt Abbas startten Arno Doomhein en Myrna van Bmssel in de basis, In de beginfase bleek al dat de formatie van coach De Leeuw niet scherp aan het duel begon. Vele fouten passes en het niet benutten van de vele, vaak eenvoudige, kansen was het beeld aan de zij de van Good Luck. Olympia speelde makkelijker rond en vond elkaar wat eenvoudiger, maar scoorde uitsluitend uit afstandschoten. Olympia was genoodzaakt een speler na tien minuten te wisselen. Echter was de invaller ook niet fortuin lijk, want deze moest na circa 10 minuten ook het veld verlaten met een vrij emstige blessure. In een duel om de bal met Arjan Zondervan kwam hij vreemd ten val en brak zijn sleutelbeen. De derde opponent van Zondervan kwam in de eerste helft nog binnen de lijnen. Na het missen van een straf- worp aan de zijde van Good Luck leek niets meer te lukken. Ook de arbiter liet soms het mwe spel de loop en legde een aantal malen de bal niet op de stip. Hierdoor kreeg Good Luck het heel moei lijk, zodat de ploegen gingen rusten met een 7-1 achterstand. In de tweede helft speelde Good Luck het spel stukken beter, maar het scoren bleef zeer moei zaam gaan. Olympia stond hier ook van te kijken, maar had moeite om de score verder uit te bou wen. Verdedigend zat het gewoon goed dicht, echter de pech bleef rond de korf van Good Luck dwalen. Pas na een kwartier kwam Olympia tot scoren en bij 8 - 2 leek Good Luck de handdoek in de ring te werpen. In de slotfase verlieten Mar- jon Soeteman en Jan-Willem de Vos het veld voor Kim Noteboom en Ingmar Adam, zodat de wissels ook wat speelminuten kregen. Olympia was de terechte winnaar, hoewel de eindstand van 12-4 toch behoorlijk vertekend is, gezien het spelbeeld en de kansenverhouding van beide ploegen. Een zware dobber voor de korfballers uit Middel hamis, die zo de koppositie moeten verlaten. Hopelijk ziet het eigen publiek volgende week om 15.30 uur in het thui.sduel tegen Seolto uit Vlissingen een beter resultaat. Doelpunten Good Luck: Marcel Kievit (2), Myr na van Brassel (1en Jan-Willem de Vos 1 Na de aankondiging van het vertrek van Mamix Norder is de statenfractie van de Zuid-Hoiiandse PvdA op vrijdag 1 oktober in spoedvergadering bij elkaar gekomen en heeft een commissie aan gewezen die een geschikte kandidaat moest voor dragen. De commissie bestond uit Martin Huls (fractievoorzitter), Lennie Huizer (gedeputeer de), Wim Vink (gewestelijk secretaris) en Rob bert Bamch (fractiesecretaris). De commissie is door verschillende mensen benaderd met kandi daten, maar heeft zelf ook een lijstje gemaakt met mensen die zij voor deze zware functie in aan merking vonden komen. Degene die bovenaan de lijst stond, is als eerste door de commissie aange zocht, en heeft "ja" gezegd: Jeltje van Nieuwen hoven. De PvdA-statenfractie heeft vanochtend inge stemd met het voorstel om Jeltje van Nieuwenho ven voor te dragen als Gedeputeerde voor de pro vincie Zuid-Holland. Met haar haalt de Zuid-Hol landse PvdA een sterke en zeer ervaren politica in huis, die de zware portefeuilles van Mamix Nor der aankan. Ze is gepokt en gemazeld in het poli tieke ambacht, en ze is goed ingevoerd in de pro vincie Zuid-Holland. Een nieuw maar bekend gezicht voor de Zuid-Hollandse provinciale poli tiek. Over een paar weken zal Jeltje van Nieuwenho ven in een extra vergadering van Provinciale Sta ten als kandidaat-gedeputeerde voorgesteld wor den, waama zij, naar verwachting, naast Lennie Huizer Gedeputeerde van de PvdA zal worden. Op zaterdag 23 oktober is speeltuin de Fliereflui ter, aan de Philipshoofjesweg in Dirksland voor de laatste dag in 2004 open. Stichting Verenigd In Kracht gaat er dan een bij zondere leuke middag van maken waarbij er voor elk kind een verrassing zal zijn. Aanvang; 13.00 uur. Natuurlijk blijft het wel het gehele jaar mogelijk om de speeltuin af te huren voor een kinderpartij. Hiervoor kunt u informeren bij mevr. C. Jacobs, Tel: 0187 - 602619. SVIK kan temgkijken op een succesvol en prach tig seizoen 2004. Kinderen van leden van SVIK. hadden in 2004 GRATIS toegang tot Speeltuin de Rierefluiter hetgeen tot een aanzienlijk grote re belangstelling heeft geleid. Kinderen van niet leden betaalden 1,= per bezoek. Daarnaast waren zij zeer verheugd met de uitbrei ding van de vrijwilligers groep in 2004 welke toe zicht houdt op de speeltuin en haar bezoekertjes. Stichting Verenigd In Kracht, wil langs deze weg alle vrijwilligers hartelijk bedanken voor hun inzet in het afgelopen seizoen. Wij hopen ook in 2005 weer op uw inzet te mogen rekenen. SVIK is nog steeds op zoek naar een vaste beheerder voor deze mooie speeltuin, en zou deze ook nog uit willen breiden met een dierenafde- ling/kinderboerderij. Bent u de persoon met inte resse in deze leuke hobby? Neem dan contact op met de heer Leen de Berg: 0I87-60I850.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 3