Nieuws HET ADRES G. BUIJSSE, J Zaterdagavondclub van start mm m miwmwAwmm m immi Advertentien. Provincie wil kier in Haringvlietsluizen realiseren Open bedrijvendag Tonisseweg uit de kerken 1 lEffliiia EIIAIIDBI-IIIEUWa HET PUBLIEK J. van der Voorde, Boekhandel Akershoek steunt actie voor oorlogskinderen in Kosovo Concert orgel en orkest in Breepleinkerk Verenigingsgebouw 'Rehoboth' geopend Bedenkt de diiigeii. die boven zija niet die op de aaide zijn. Kolosseiisen 3: 2 90 jaar geleden 24 September tot 8 Oktober 1914 AMtirevolutionair IN HOC SIGNO VINCES Orgaan PLAATSELIJK NIEUWS. Ondertrouwd: C. Y. d. MEIDE Jz. en A. LOKKER Ad. Den 13ommel, 24 Sept. '14, 8463 Eenige en algemeene kennisgeving. DAMESSALON &.EIJSBER(},-Kawr-MIDDELHARHIS. TE KOOP een nieuwe 8456 BOERENWAGEN, doordraaier, met i ü<eren rongen en 2Vj beslag zeer solied, bij H. KLEI- NOD, Mr. Wagenmaker, Dirksland. TERSTOND gevraagd een Schoenmakersknecht, bij H. DINGENÜUS, Oude Tonge. VOOR is bij mddelharnU, Publikatie van de Vereniging Streeicmuseum, Kerkstraat, Sommelsdijk. E.Bl. c« c« *2* i* f« i* i* i" i* c« c« c« i* i* i* c« c« c« i* a t: K* tgt ^'v. K* K* *y K* K* K* *I* K' K* *2* K* K* K* K* K* K* K* K' K' De landelijke open asieldagen zijn achter de rug en het was een gezellige drukte. Maar liefst 23 katten, 4 honden, 4 konijnen en de gevonden kip hebben nu een nieuwe baas. En voor de dieren die nog achterbleven, gaan wij ons best doen. STICHTING DIERENBELANG HOEKSCHE WAARD De provincie Zuid-Holland ziet overwegend voordelen in het inla ten van zeewater door de Haring vlietsluizen. Daarbij adviseert de provincie de Haringvlietsluizen op 1 januari 2008 op een kier te zet ten. Het rijk heeft voor de uitvoe ring van de plannen 35 miljoen euro beschikbaar gesteld. Dit heeft mevrouw H.M.C. (Lenie) Dwars- huis-van de Beek, als voorzitter van de Stuurgroep realisatie van de Kier, haar advies kenbaar gemaakt aan minister Veerman (LNV) en directeur-generaal Dier- ikx (VenW). Zoutwatertong OUDDORP - In het kader van de Christelijke Kinderboekenmaand 2004 steunt Boekhandel Akershoek een landelijke inzamelingsactie voor oor logsslachtoffers in Kosovo. Onder de naam 'Toekomstmuziek voor oorlogs kinderen in Kosovo' zetten kinderen overal in het land fondswervingsacties op voor hun leeftijdsgenoten in het door oorlog getroffen gebied. De Christelijke Kinderboekenmaand duurt van 18 september tot en met 30 oktober en heeft als thema 'Toontje hoger' Spaarhuis Gevolgen Achtergronden CD Majestic PAGINA 9 VRIJDAG 8 OKTOBER 2004 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND Beroepen te Aalsum-Wetzens/Morra- Lioessens ca. (herv.), ds. J. Kolk te Lopper- sum, die dit beroep heeft aangenomen; te Ameide (geref.), d.s, J. van den Berg te Pe.s- se, die dit beroep heeft aangenomen; te Boven-Hardinxveld (geref.), ds. mw. M. Develing te Witmarsum/Pingjum-Zurich, die dit beroep heeft aangenomen; te Ever- dingen (herv.), kandidaat M. van Leeuwen te Terschuur; te Hardegarijp, ds. R. Praamsma te Jutrijp-Hommerts, die dit beroep heeft aangenomen; te Nijeveen (herv.; pt), ds. R. Kok te Gaanderen, die dit beroep heeft aan genomen; te Nijeveen (herv.; pt), ds. M.W. van Hal te Gaanderen, die dit beroep heeft aangenomen; te Nijkerkerveen (herv.), ds. L.W. van der Sluijs te Noordwijk; te Schoonrewoerd (geref.), kandidaat G.M. van den Berg-De Haan te Fluitenberg, die dit beroep heeft aangenomen; te Vriezenveen (geref.), ds. J.P. van den Hout te Montfoort, die dit beroep heeft aangenomen; te Wage- ningen (herv. wijkg. 1), ds. G.D. Kamphuis te Amstelveen; te Werkendam (geref.), ds. R.R. Maathuis te Wijnjewoude, die dit beroep heeft aangenomen; te Zwolle (geref. Berkum), ds. L.A. Burggraaff te Leerdam. Aangenomen: naar HeeJsum-Kievitsdel (herv.), ds. H.O. Molenaar te Nieuw-Loosd- recht; naar Hierden (herv. wijkgem. Frank rijk), ds. D. Meijvogel te Loenen aan de Vecht; naar Parijs (Eglise Reformee Neer- landaise), kandidaat H.C. de Reus te Kam pen; naar Willemstad, ds. W. Klouwen te Wormerveer (Herv./Geref.Federatie); naar Zeist (herv.; Witte Kerkje), kandidaat J. van Werkhoven-Romeijn te Aerdenhout. Bedankt: voor Bergambacht (herv.), ds. W.J. Dekker te Reeuwijk; voor Papendrecht, ds. J. van Dijk te Ridderkerk; voor Veenen- daal (herv. Wijkgem. 2 - midden), ds. E Ver- sluis te Molenaarsgraaf; voor Westerhaar (herv.), ds. B. C Haverkamp te Werkhoven en Schalkwijk. Beroepbaar: kandidaat M. van Leeuwen, Reijer Bronsstraat 1, 3784 KJ Terschuur. Tel. 0342-424425. Email: mgvleeuwen@wanadoo.nl; kandi daat M. Visser, Grafenstrasse 24, 24768 Rendsburg (Duitsland); ds. G.R. van Gor- cum. Herenweg 251, 3645 DM Vinke veen. Tel. 0297-261280; kandidaat A.W. van de Griend, Chopinlaan 84, 2625 WD Delft. Tel. 015-2564075. E-mail: drsvandegriend@hotmail.com; kandidaat C.G. den Hertog, De Wieken 78, 6581 DH Malden. HERSTELD HERVORMDE KERK Beroepen: te Wijk bij Heusden, ds. W. Pieters te Springford (Can). GEREF. KERKEN (VRIJG.) Beroepen: te Amersfoort-Nieuwland (2e pred.pïaats) en te Lelystad, ds. B. van Zuij- iekom te Ridderkerk. Bedankt: voor Goes, ds. C.J. Mewe te Spakenburg-Zuid. CHR. GEREF. KERKEN Bedankt: voor Doomspijk, ds. L.W. van der Meij te Driebergen-Rijsenburg; voor Zaamslag, ds. J. Westerink te Utrecht- West. GEREF. GEMEENTEN Beroepen: te Aalburg, te Brakel en te Ouddorp, ds. D. de Wit te Nieuw Beijer- land; te Beekbergen en te Scherpenzeel, ds. M. Karens te Werkendam; te Leider dorp, ds. G. Clements te Gouda; te Lely stad, ds. D.W. Tuinier te Terwolde-De Vecht; te Nieuwdorp en te Sint Annaland, ds. W.J. Karels te Hardinxveld-Giessen- dam; te Nijkerk, ds. CA. van Dieren te Rijssen-Noord; te Oostkapelle, ds. M. Gol- verdingen te Boskoop; te Ridderkerk, ds. A. Schreuder te Rijssen-Zuid; te Rotter- dam-IJsselmonde, ds. M. Mondria te Waardenburg; te Utrecht, ds. P. van Rui tenberg te Chilliwack (Can.). Aangenomen: naar Kampen, ds. J.J. Tanis te Kapelle-Biezelinge, die bedankte voor de overige op hem uitgebrachte beroepen. Bedankt: voor Doetinchem, ds. D.W. Tui nier te Terwolde-De Vecht. Hallo jongens en meisjes van Goedereede. Wij, als Trefpuntleiding, nodigen jullie van harte uit op de startavond van de zaterdag avondclub van de Hersteld Hervormde Gemeente te Goedereede. Deze club is er voor jongens en meiden vanaf de brugklas t/m 17 jaar. Wij hopen jullie aan te treffen op D. V. 16 oktober bij de firma van Wijk aan de Provincialeweg 8 om 18.30 uur. De kosten voor deze avond zijn 4. We zullen gaan beginnen met schriftlezing en gebed, dan wat eten, en daarna zullen we in de auto stap pen om naar Herkingen af te reizen om daar te gaan bowlen. Nog even in het kort wat het Trefpunt inhoud: Het is de zaterdagavondclub van de Hersteld Hervormde Gemeente te Goederee de. Je bent welkom vanaf de brugklas t/m 17 jaar. We starten om 19.30 uur en eindigen om 21.30 uur, de deuren staan tot 22.00 uur open. We beginnen altijd met zingen, gebed en een thema uit de bijbel. Het entree geld is 1,-. Kortom een leerzame en actieve zater dagavondclub. Hieronder in het kort het pro gramma tot aan de Kerst: 30 okt Smokkel- spel Stellebos; 13 nov film; 27 nov. strand wandeling met iets extra's; 11 dec schaatsen. Je ziet het, je hoeft je echt niet te vervelen, tot ziens bij Trefpunt! Groeten het Trefpuntteam MIDDELIIARNIS. Door den oulvanger der RCiiieejile is bekend gemaakt dat de laatste zitdag van den Hoofdelijken Omslag gehou den wordt op Donderdag 1 October en ver zoekt een ieder de betaling stipt op dien datum te doen plaats hebben. Als een bizonderheid zij gemeld dat door M. Hersman van een koopman 6 big gen zijn gekocht voorf 1.50, Door de politie is tegen H. K. proces verbaal opgemaakt wegens overtreding van de Motor- en Rijwielwef. A.s. week zullen de alhier in de kaai liggende vischsloepeii naar zee vertrekken ter vischvangst. Wegens ontsporing der stoomtram in de Rozestraat te Rotterdam kwam Dinsdag middag in plaats van half vier de tram circa half vijf aan 't station. Heden vrijdag om half tien werd ons dorp bezocht door een detachement militairen uit Oude-Tonge terwijl zij hiet ongeveer een uur vertoefden werden zij onthaald op ver schillende versnaperingen en vertrokken zij in opgewekte stemming uit deze gemeente. STAD AAN T HARINGVLIET. Van K. liep Vrijdagmiddag zijn eenigst paard van het gors, vanwege het hooge water. Toen men het wilde gaan halen was er geen spoor meer van het dier te bekennen. Alle pogingen tot het zoeken er van waren vergeefsch. Nog wordt het gemist. Zaterdagavond zullen de soldaten uit Oude Tonge een gezellige avond gegeven worden in de Openbare Lagere School, waar de zangvereeniging „Concordia" weer eene uitvoering zal geven. DIRKSL AND. Ten behoeve van den steen- kolenbond „Ons aller belang" is weder een nieuwe voorraad kolen gearriveerd. De prijs van steenkolen is f 1.02 per 88 K.G. Eier- kolen 88 cent de 72 K.Q. Waar ook in dezen handel alles k contant gaat worden deleden in hun belang verzocht de Contributie half October afbetaald te hebben. De slager P. Qrootenboer kocht dezer dagen een varken van een jaar oud voor de som van f180. Dal kan men toch zeker geen neerwas noemen. Hel l2-jarig zoontje van den arbeider van Aalst nabij deze Uemeente, dat meer malen in stilte van zijn ouders wegloopt had in het begin dezer week de reis ondernomen per stoomboot naar Rotterdam. Hij vertelde aan de pulilie, een portemonai met f 1 gevon den te hebben. Door fusschenkomst der Po litie is hij zeker tot blijdschap zijner ouders Donderdagavond thuis gebracht. HERKINOEN. L.l. week werd onze gemeen te bezocht door een troep militairen per rij wiel, waarvan het gerucht ging, dat 'teen verkenningsgroep was, waarop meerderen zouden volgen. In een oogenblik (ijds liep hoegenaamd heel de gemeente te hoop zon der dat evenwel de verwachte troep alhier passeerde. Door den Heer A. W. Keijzer is in diens tuin een boom aangetroffen n.l. de „Duihesse d" Angelöürna waaraan van de eerste bloei volwassene vrucht, van de tweede ter grootte van een kipei, van de derde als een spreeuwei en nog ten vierde maal bloe sem vertoont. Ook zijn aldaar voorde twee de maal rijpe aardbeien geplukt van het soort genaamde „Laseton Nobla" Van den landbouwer D. v. Weel alhier werd Zaterdag 1.1. met heel veel moeite een paard uit de sloot uit een benarde positie verlost. Nadat alle middelen ter hand geno men waren moest het dier door een span paarden worden uitgereden wat hun ook gelukte. STELLENDAM. J.l. Zaterdag had de 12-ja- rige A. de Later het ongeluk in de z. g. tramput te vallen. Hij wist zichzelf te redden. Door schipper A. Spui] werden vier sloepen, benevens riemen, haken kompassen enz. gevischt, afkomstig van de in de Noord zee gezonken Engelsche oorlogschepen. Hij gaf het gevischte over aan de Kon. Ned. Marine te Hellevoetsluis. J.l. Zondag is alhier verloren een gou den medaillon met haarwerk door een doch tertje van H. V. Seters. GEOPEND het 8264 waar dagelijks gelegenheid is voor het was- schen van Haar, uitgezonderd Zaterdags. Aanbevelend, verkiest voor haar Salon voor Scheeren en Haarsnijden het door ieder aanbevolen adres van 8315 Coiffeur, Zandpad Mlddelharnis, nabij de Gasfabriek. Bijzonder ingericht voor de leverantie van SCHEERMESSEN vanaf ƒ2,- tot ƒ4,- enz. 8466 Oliegoederen »fi SJi fji cjt ffi ffi 'Jt ffi Sift fjt ffi ffi fji ffi sji Voor Snoopy, de kruising malemute x husky, was veel belangstel ling, maar helaas is er voor hem nog geen baas. Snoopy is natuurlijk ook geen hond voor iedereen. Het is wel een lieve hond, maar kan niet alleen thuis blijven, doet ook lelijk naar katten en als ze de kans krijgt, gaat ze stropen dus moet ze aan de lijn blijven. Wij zoeken voor haar een baas die veel thuis is en van wandelen houdt. Binky is een kruising, een driekleurig reutje van 18 maanden. Hij is vriendelijk voor kinderen, maar erg schrikachtig. Binky kan alleen thuis zijn. Voor hem zoeken wij een rustig gezin waar veel tijd en aandacht voor hem is. Ook Rocky is een hond met een gebruiks aanwijzing. Het is een gecastreerde reu, Appelzeller Sennenhond, driekleurig, 5 jaar, middenslag. Rocky is niet gewend aan kinderen, is lief voor katten, kan goed alleen thuisblijven, maar kan lelijk doen naar onbekende mensen. Echt een hond voor een baas die ervaring heeft met dit soort honden. Lady is een kruising, een gesteriliseerd teefje van 4 jaar, niet groot, wit/beige, ze is bang voor kleine kinderen, doet lelijk naar katten en is erg waaks. Ze luistert goed, maar als ze de kans krijgt, gaat ze achter kippen, katten, konijnen, etc, aan. Voor haar graag een baas met grotere kinderen. Astra is een kruising herder/labrador, een teefje van 4 jaar, een grote zwarte hond. Zij is erg vriendelijk en wil graag samen met haar baas allerlei leuke dingen doen. Zij is niet gewend aan kleine kinderen of andere huisdieren, kan alleen thuis zijn en is dol op auto rijden. Ook voor haar zoeken wij een nieuwe baas met grote kinderen. U vindt deze honden in 'de Dierenstee', Groene Kruisweg 14-a te Niunansdorp, tel. 0186-655150, web.site www.dierenstee.nl, ope ningstijden maandag t/m zaterdag van lLOO-16.00 uur. De Haringvlietsluizen zullen beperkt open gaan bij zowel eb als vloed. Een gedeelte van het Haringvliet wordt hierdoor brak. Het zout mag echter niet verder binnendrin gen dan de denkbeeldige lijn Middelhamis- monding Spui. Om de inname voor zoet water voor landbouw- en drinkwater niet in gevaar te brengen, worden vier innamepun- ten verplaatst naar het oosten. In extreem droge perioden zoals de zomer van 2003 Door de Balkanoorlog die in Kosovo woed de, zijn ongeveer 80.000 kinderen vaderloos geworden. Op veel plaatsen in dit gebied zijn de leefomstandigheden nog steeds erbarmelijk en is hulp hard nodig. De wer keloosheid is momenteel hoger dan vijftig procent. Daarom heeft de organisatie van de Christelijke Kinderboekenmaand besloten om kinderen op zoveel mogelijk manieren aan te moedigen om hun leeftijdgenootjes te helpen. Voor dit doel is onder Giro 12828 een rekening geopend. In de werkmap 'Toontje hoger'die bij boek handel Akershoek verkrijgbaar is, vinden kinderen volop ideeën voor acties. Deze educatieve en leesbevorderende werkmap voor basisscholen en zondagsscholen is samengesteld door de bekende kinderboeke nauteur Vrouwke Klapwijk. Ook kunnen kinderen bij boekhandel Akershoek een gra tis bouwplaat van een spaarhuis voor Koso vo halen. Op de kindere-cd die in het kader van de Christelijke Kinderboekenmaand verschijnt staat een aangrijpende videoclip over de situatie in Kosovo. Elke euro die kinderen voor Kosovo opha len, wordt met 0,70 verhoogd door Wilde Ganzen. De actie komt tot stand door samen werking tussen de Werkgroep ChristeUjke Kinderboeken, stichting De Brug, World Child (de voormalige afdeling van War Child in Kosovo) en de jongerenbeweging Soul Survivor. Op de websites www.christeUjke- kinderboeken.nl en wwwjongeren vooijongeren.nl is meer informatie over de actie te vinden. gaan de sluizen dicht bij lage rivierstand en worden bediend volgens een aangepast pro gramma. Om te zorgen dat er geen zoutwa tertong achter blijft op het Haringvliet, wordt er voor sluiting van de sluizen bij eb gespuid. Door de beperkte opening van de sluizen keert het getij niet volledig terug. Het op een kier zetten van de Haringvliet sluizen heeft een aantal positieve gevolgen waarop het advies van de stuurgroep is geba seerd. Zo zal de visintrek van vrijwel alle migrerende vissen aanzienlijk verbeteren. Men gaat ervan uit dat het ecologisch even wicht in het gebied niet wordt aangetast. Wel zal het gebied verrijken, maar dat heeft een positief effect op de natuurlijke dyna miek. Het risico op overlast van blauwalgen langs de oevers van het Haringvliet zal in de zomerperiode minder zijn dan bij onveran derd beheer van de Haringvlietsluizen. De kwaliteit van het oppervlaktewater op de eilanden Goeree-Overflakkee en Voome- Putten wordt door de uitvoering van de com penserende maatregelen aanzienlijk verbe terd. Ook worden hierdoor de primaire waterkeringen versterkt waardoor de veilig heid ook na 2050 blijft gewaarborgd. Het Kierproject is een initiatief van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voed selkwaliteit en Verkeer en Waterstaat. Gedeputeerde Lenie Dwarshuis is voorzitter van de Stuurgroep Realisatie de Kier. Het project maakt deel uit van beleid dat streeft naar een natuurlijkere Delta. De Haring vlietsluizen kunnen volgens de stuurgroep niet voor 1 januari 2008 opengesteld wor den omdat de uitvoering van de compense rende maatregelen nog drie jaar vergt. De minister heeft de provincie Zuid-Holland gevraagd om de regie en uitvoering op zich te nemen. OUDE TONGE - Morgen, zaterdag 9 okto ber van 11.00 tot 16.00 uur wil het bestuur van Ondernemersvereniging Tonisseweg in samenwerking met de leden en niet-leden) van de ondernemersvereniging een open bedrijvendag organiseren op het bedrijven terrein Tonisseweg te Oude Tonge. De openingshandeling zal plaatsvinden om 11.00 uur door wethouder G.J. van der Valk op het parkeertertein bij Big Boss. Het doel van deze open bedrijvendag is de drempel te verlagen om bij de bedrijven bin nen te kunnen kijken, bijvoorbeeld bij bedrijven waarvan de deuren normaal gesproken dicht zijn of moeilijk open gaan. Tegelijkertijd is dit een gelegenheid om ken nis te maken met de mensen die er werkzaam zijn en met de producten welke er worden gemaakt en of worden verkocht. De bedrij ven worden opengesteld voor bezoekers en men kan een rondleiding of een presentatie krijgen. Op het bedrijventerrein wordt door een aan tal verenigingen leuke activiteiten georgani seerd. Zo is het mogelijk om (met diploma) een heftruck te besturen, om carts te zien rij den. Ruitervereniging Beatrix zal een demonstratie ringsteken geven. Tevens zal het 'Boemeltje' rondrijden, waarvan de bezoekers gebruik kunnen maken om de bedrijven te bezoeken. Ook zal de plaatselij ke blaaskapel over het terrein lopen, de brandweer is aanwezig met leuke activitei ten voor de jeugd en natuurlijk ontbreekt het springkussen voor de kinderen niet. Andere activiteiten voor de kinderen op deze dag zijn de ballon-, kleurplaat- en puzzelwed strijd. Ook aan de inwendige mens is gedacht, daarvoor kunt u terecht bij 't Vosje aan de Tramweg. Deze dag wordt mede mogelijk gemaakt door de Kamer van Koophandel, Gemeente Oostflakkee en Rabobank Flakkee Oost. Op zaterdag 16 oktober 2004 geeft de orga nist Martin Mans een concert in de Bree pleinkerk in Rotterdam in samenwerking met muziekvereniging Caecilia uit Scher penzeel onder leiding van Willem Stoops. Zij brengen muziek ten gehore van de CD 'Majestic' die begin dit jaar werd uitge bracht. Martin Mans speelt daarop met een philharmonisch orkest dat onder leiding staat van dezelfde dirigent. Caecilia is een fanfare-orkest met jonge musici die op hoog niveau musiceren. De combinatie orgel en orkest is een unieke. Het was een wens van Martin Mans om een geluidsdrager uit te brengen in deze unieke instrumentsamen stelling. De CD-opname is gemaakt in de Grote Kerk in Maassluis. De Breepleinkerk is een goede locatie om een dergelijke uit voering te verzorgen vanwege het welklin- kende orgel, de goede acoustiek en het podi um dat plaats biedt aan de vele orkestmede werkers. De inhoud van de CD bestaat uit arrangementen van geestelijke liederen zoals The Holy City van Adams, Eens als de bazuinen klinken, eens selectie van Jeruza- lemliederen en The battle Hymn of the Republic. Daarnaast spelen zij bekende wer ken van Handel zoals het Hallelujakoor uit the Messiah en U zij de Glorie, Toccata in D- minor van Bach, Finale uit een orgelsymfo nie van Saint-Saëns en tenslotte een medley van negro spirituals. De toegang bedraagt 7,= voor volwasse nen en 3,= voor kinderen onder de 12 jaar. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de deur vanaf 19.15 uur. Deze geluidsdrager is in het voorjaar van 2004 op de markt gekomen. De voorberei ding hiervoor heeft veel tijd gevergd omdat voor elk instrument een orkestratie geschre ven dient te worden. De trompettist Herman Drost heeft deze werkzaamheden uitstekend uitgevoerd en de muzikale ideeën van initia tiefnemer Martin Mans uitgewerkt naar elke orkestpartij. De opnamelocatie is De Grote Kerk in Maassluis met het befaamde Gartels orgel. Het orkest in philharmonische bezet ting staat onder leiding van Willem Stoops en bestaat uit louter beroepsmusici. Van de inhoud van Majestic brengt Martin Mans in combinatie met Caecilia een gedeelte ten gehore. Er is ook samenzang. De CD is ver krijgbaar op het concert. Organist Martin Mans die verbonden is aan de Breepleinkerk, geeft op regelmatige basis concerten in deze kerk. Zeer geliefd is zijn serie 'verzoekconcerten', waar de luisteraar het programma bepaalt, en waaraan collega- musici medewerking verlenen. In Middelhamis is afgelopen zaterdag het verenigingsgebouw 'Rehoboth' geopend. De openingshandeling werd verricht door de koster, de heer H. de Waard, die het vereni gingsgebouw onderhoudt. Eveneens werden zaterdag de twee dames van de keuken, mevrouw (Dien) Hartensveld en mevrouw (Dien) de Blok verwelkomd in de keuken - het 'Dientjeshof - van het verenigingsge bouw. De voorzitter van de Restauratie- en Activiteiten Commissie (in hersteld ver band) overhandigde de sleutel aan de heer De Waard, die hierna de deuren van het ver enigingsgebouw opende. Aansluitend werd de dag met schriftlezing en gebed begonnen. Al heel snel kwamen er veel bezoekers. Het was de gehele dag een gezellige drukte. Kof fie en thee met een lekker stuk appeltaart of soesje werden gratis aangeboden. De crea- artikelen, tuindecoraties en bloemenstukjes, die deze dag verkocht werden, waren erg in trek. Op het buitenplein waren zitjes geplaatst, zodat men in de zon kon genieten van poffertjes en gebakken vis. Het is een zeer geslaagde en druk bezochte dag geweest, waarvan de totale opbrengst ruim 2129 bedraagt. De Restauratie- en Activi teitencommissie bedankt allen die hun steen tje hieraan hebben bijgedragen.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 9