f Zaterdag avond- jeugdwerk Meester Hutink: 40 jaar in het onderwijs Urker Visserskoor Crescendo en Thools mannenkoor in concert t.b.v. WWZ EIIMICOI-tllEUWS 'Zwarte pion' verslaat 'Hoekse Waard' Ger. Gem. Nieuwe Tonge FAMILIEBERICHTEN 1959 2004 y. ^Keizer J. C. Xnape BOB WILLEM ZALMÉ BOB ZALMÉ BOB WILLEM ZALMÉ GERARD GROENENDIJK GERARD GROENENDUK GERARD WILLEM BOSHOVEN 1 DANKBETUIGING JANNIGJE VAN DER WENDE- SUUKER TEUNIS VAN DER WENDE Verleende vergunning Slipgevaar door wegvervuiling GIRO 309 Meester Hutink van de Bosseschool in Middelhamis vierde op 29 september dat hij 40 jaar werkzaam is gevi'eest in het onderwijs. Ooit begon hij zijn car rière als 21 jarig schoolmeester in Ooltgensplaat. Na deze periode en een aantal jaren in Voorschoten en Gou derak, begon Ad Hutink in 1975 aan een nieuwe uitdaging als hoofd der school van de Bosseschool. PAGINA 3 DINSDAG 5 OKTOBER 2004 j*****;;;;t;»*;S;i;;i;;s«;-K-S;S;»;-S»s..i:«^ Geeft den Hebre de hand en komt tot Zijn heiligdom. (2 Kron. 30:8b) Met deze woorden werd het huwelijk van op 7 oktober 1959 bevestigd te Sommelsdijk. Met vreugde en dankbaarheid aan de Heere hopen we dit in gezinsverband te gedenken. f Hun dankbare kinderen en kleinkinderen ;1; BeatrixlaanS i 3248 AB MeUssant Wat was je sterk en arbeidzaam. Steeds heb je voor ons klaar gestaan. Flink was je, je hele leven lang. Tot het eind toe moedig gebleven. Je wilde ook dat wijflink zouden zijn, maar afscheid nemen doet zo 'n pijn. Met intens verdriet geven wij kennis dat na een leven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, toch nog onverwachts van ons is heen gegaan niijn lieve man en onze zorgzame vader echtgenoot van Nelly van 't Geloof in de leeftijd van 56 jaar. N. J. Zalmé-van 't Geloof Marco en Jacqueline Wilfred en Michelle Thierry en Viola 1 oktober 2004 Satumuslaan 70 3255 TR OudeTonge Dinsdag 5 oktober zal om 19.00 uur een Avond wake worden gehouden in de Parochiekerk O.L.V. Hemelvaart, Nieuwstraat 8 te Oude Tonge. Na de Avondwake is er van 20.00 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in Herv. verenigingsgebouw 'Diakonia', Kolfweg 1 te Oude Tonge. De plechtig gezongen uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 6 oktober om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafe nis plaatshebben op de R.K. begraafplaats te Oude Tonge. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de fami lie te condoleren in 'Diakonia'. Als een bloem, zo is het leven 't begin is teer en klein. De één die bloeit uitbundig, de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang, weer anderen blijven even, vraag niet bij welke bloem je hoort, dat is 't geheim van 't leven. Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon en onze zwager M. A. van 't Geloof Jaap en Lenie van 't Geloof-van der Linde Chris en Anja Werrij-van 't Geloof neven en nichten Wij wensen Nelly en de kinderen veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Oude Tonge, 1 oktober 2004 Wij hebben kennis genomen dat na een langdurige en moedige strijd in de leeftijd van 56 jaar is over leden onze collega Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde mede werker die altijd voor het bedrijf heeft klaar gestaan. Bob is ruim 33 jaar verbonden geweest aan ons bedrijf; hij was werkzaam als autobuschauffeur op onze vestiging te Oude Tonge. Onze gevoelens van medeleven gaan in het bijzon der uit naar zijn vrouw en kinderen. Regiodirectie, vestigingsleiding en collega's Connexxion Openbaar Vervoer NV Regio Zuidwest Oude Tonge, 5 oktober 2004 100 euro korting op de laatste Husqvama Viva en Pfaff 2014 Maak een afspraak bij "VLIETO" Ooltgensplaat. Tel. (0187) 485 222 SINDS /1965 VLIETO Voor reparatie en onderhoud komen wij aan huis. Wij zijn diep bedroefd om het plotseling overlijden van echtgenoot van Bep de Ruiter in de leeftijd van 62 jaar. Het was een bijzonder mens. Wij zijn dankbaar voor zijn Uefde, zorg en humor en zullen hem zeer missen. Middelhamis: Bep Groenendijk-de Ruiter Sommelsdijk: Mare en Lizette Groenendijk Yara, Mees Capelle a/d Ussel: Liesbeth en Marco Zwaai Robin 2 oktober 2004 Pr. Margrietstraat 31, 3241 VG Middelhamis Gelegenheid tot condoleren woensdag 6 oktober van 19.30 tot 21.00 uur in de grote zaal van 'De Goede Ree', IWnsesselaan 51 te Sommelsdijk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Zaterdagavond laat is plotsehng overleden onze zeer gehefde zwager en oom Anke Holster-de Ruiter Izak Holster Leni van Nimwegen-de Ruiter Leen van Nimwegen en (klein)kinderen Middelhamis, 2 oktober 2004 Samen wilden we dit jaar aan iets nieuws beginnen. Helaas heeft dit niet zo mogen zijn. We wensen de familie alle sterkte toe. Stichting Topsport MSV en AV Flakkee Bram Roos Jan van der Laan Wim Heuren Na een leven vol zorg voor alles wat hem lief en dierbaar was, hebben wij plotseling afscheid moe ten nemen van mijn innig geliefde man, onze zorg zame vader en lieve opa WILLEM BOSHOVEN echtgenoot van Maartje den Eerzamen in de leeftijd van 76 jaar. M. Boshoven-den Eerzamen Klaas en Ans Miranda Brittany Samantha Marjolijn en Thomas Willem Pieter en Marijke 3 oktober 2004 Akelei 33 3247 DC Dirksland Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag 6 oktober van 19.00 tot 20.30 uur in de recreatiezaal van zorgcentmm 'Geldershof', Pol- dersweegje 2 te Dirksland. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden donderdag 7 oktober om 13.30 uur in Herv. verenigingsgebouw 'Onder de Wiek', Ring 57 te Dirksland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirks land, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Onder de Wiek'. Diep geschokt zijn wij door het plotseling over lijden van onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom Ooltgensplaat: Spijkenisse: Spijkenisse: Spijkenisse: Goedereede: Ouddorp: Stellendam; D. Sannes-Boshoven A. Boshoven C. Boshoven N. Boshoven-den Eerzamen M. Boshoven E. Boshoven-de Ronde A. Overbeeke-Boshoven K. Overbeeke B. Boshoven-Westdijk K. Boshoven M. Boshoven-van de Sande neven en nichten Dirksland, 3 oktober 2004 Hartelijk dank voor alle blijken van meeleven in -:I; de vorm van felicitaties, persoonlijk of per kaart, ;I; bloemen en cadeaus, ter gelegenheid van ons 50- a! jarig huwehjk. fam. Holleman-Hage Oude Tonge, oktober 2004 -:•:- DANKBETUIGING Uw belangstelling en vele blijken van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk van u ont vangen hebben na het overiijden op 9 juli 2004 van onze geliefde moeder en oma welk medeleven u ook toonde tijdens het ziek zijn en na het overlijden op 12 augustus 2004 van onze geliefde vader en opa zijn ons tot steun en troost geweest. Wij willen u hartelijk dankzeggen voor de wijze waarop u om ons en onze gezinnen heen hebt gestaan. Dat het sterven van onze moeder en vader voor ons allen nog tot eeuwige winst mag strekken. T. van der Laan-van der Wende G. van der Laan A. van der Wende A. M. Pieterse-van der Wende L. J. Pieterse Klein- en achterkleinkinderen Middelhamis, oktober 20M Verzenddatum vergunning: 29 september 2004 ENECO Energie Inlta B.V.: Verleggen elekriciteltska- bels Vrijheidsweg en Westerweg Ouddorp. Inzage Inzage kan plaatsvinden in het waterschapshuis, Dwarsweg 40 te IVliddelharnis. Bezwaar en voorlopige voorziening Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan binnen zes weken na bovengenoemde verzenddatum een gemotiveerd bezwaarschrift worden ingediend bij djjkgraaf en heemraden van het waterschap Goeree- Overflakkee, postbus 67, 3240 AB IVliddelharnis. Degene die bezwaar heeft gemaakt kan tevens, indien onveAA/ijlde spoed dat vereist, een voorlopige voorzie ning vragen bij de Voorzieningenrechter van de Recht bank Rotterdam, sector bestuursrecht. Postbus 50951 3007 BM Rotterdam. Hiervoor is griffierecht verschul digd. Een kopie van de vergunning en van het bezwaarschrift moet worden meegezonden. De suikerbietencampagne 2004 gaat binnenkort van start. Helaas voorkomen niet alle bietentelers en loon- werkers wegvervuiling door klei of ruimen die vervuiling niet direct op. Daardoor kan de weg glad worden en ontstaat er slipgevaar, vooral bij nat weer. 's Avonds en 's nachts Is zo'n wegvervuiling vaak moeilijk te zien. Ons advies is dan ook: voorkom ongelukken en rijd voorzichtig! Schoonhouden van wegen Landbouwers, ioonwerkers en transporteurs worden er nogmaals op gewezen, dat zij de wielen van voertui gen etc. van klei e.d. moeten ontdoen voordat zij de openbare weg op gaan. Dit om wegvervuiling (slipge vaar) te voorkomen. Als de weg toch verontreinigd raakt, dan moet de weg direct worden schoonge maakt, dus ook als de werkzaamheden op het land nog niet zijn voltooid. Voor landbouwers zijn bij het waterschap borden 'slip gevaar' (model J20 RW 1990) tegen gereduceerd tarief verkrijgbaar. Gebruik bietenstortplaatsen Het waterschap bezit diverse bietenstortplaatsen. Het gebruik daarvan wordt door de SuikerUnie (de heer J.M.P. Brooshoofd te Nieuwe-Tonge) en de CSM (de heer A.J.L. Jacobs te Middelhamis) geregeld. Voor het gebruik ontvangt u van het waterschap een rekening. Er geldt een tarief per ton opgeslagen bieten. Een aantal bietenstortplaatsen zijn uitsluitend bedoeld voor suikerbieten van kavels die kleiner zijn dan 16 ha en die tevens op afstand van de bedrijfsgebouwen zijn gelegen. Dit betreft de bietenstortplaatsen; Piasweg |2x) en Rooklaasplaat te Goedereede, Schaddeleepolder en Halsgat te Stellendam, Dlrkslandse Sas (gedeeltelijk) te Dirksland. Voor de overige locaties geldt deze beperking niet. Geen bieten op wegen en wegbermen Nogmaals vrordt er met nadruk op gewezen, dat het ten strengste verboden Is bieten te storten op wegen en wegbermen. Middelhamis, 29 september 2004. Misnanaeia. wiipm Op maandag 20 september is de kaartverkoop van start gegaan voor het tweejaarlijkse WWZ-Con- cert op 9 oktober in de Herv.kerk te Tholen. Medewerking zal worden verleend door het Urker Vissers koor Crescendo o.l.v. L.Kramer en het Chr. Thools man nenkoor Rehoboth o.l.v. K. v.d. Steenhoven. Het orgel zal worden bespeeld door de Thoolse organist Bram Bout en de piano door Harm Hoeve. Ook de bariton Piet Baarsen zal enkele soli ten gehore brengen. Het Urker visserskoor is een koor wat geen nadere aankon diging nodig heeft. Dit koor weet ook na vele jaren telkens weer opnieuw vele mensen te boeien door hun pure manier van zingen. De beleving waarmee ze hun repertoire zingen is wat vele harten heeft geraakt en ook op 9 oktober hopen ze weer een prachtig programma ten gehore te brengen. Het Thools mannenkoor Rehoboth is onder de enthousiaste leiding van Kees v.d. Steenhoven uitgegroeid tot een koor van inmiddels 93 leden. Het enthousiasme van de dirigent is ook op de leden overgegaan en dat is ook te merken aan de kwaliteit van het koor wat in de afgelopen jaren erg is gestegen. Naast hun eigen programma hopen zij ook op 9 oktober samen te zingen met Crescendo. De massale samenzang zoals men die in Tholen kent zal ook niet ontbreken en o.l.v: Bram Bout en Harm Hoeve hopen we voldoende samenzang in het programma op te nemen. Het wordt de derde keer dat dit concert wordt gehouden en de eerste 2x kwamen er per concert 1100 mensen op deze avond af. Aangezien, met het oog op de veiligheid, er maar 800 men sen meer in de kerk mogen verwacht de organisatie dat dit concert snel uitverkocht zal zijn en raden wij dus iedereen aan om z.s.m. zijn of haar kaarten te kopen bij: Kaartverkoop via: Boekhandel Oostdijk - Tholen; Boek handel v/d Boom - Sommelsdijk; Boekhandel Hoekman - Yerseke of WWZ-Concerten tel. 0187-603510. www.wwz-concerten.nl Het concert begint om 19.00 uur en de kerk gaat om 18.15 uur open. De opbrengst van dit concert komt ten goede aan het werk van de MAF-Zendingsviegers. De 'Zwarte Pion 1' is het nieuwe sei zoen goed begonnen met een SVz-lVz uitoverwinning op het team van de Hoekse Waard. Aan bord 3 was het voorzitter Cesar van Prooijen, die in een Wolga-gambiet reeds na 23 zetten in het middenspel, in een kluwen van stukken, een zwart stuk wist te verschal ken, waarna zwart gelijk opgaf. Aan de andere borden duurde het langer voor er tekening kwam in de strijd. Zo werd het vervolgens remise in de partij van Rinus Bom die verdienstelijk inviel aan bord 5. Teamleider Wim Peeman (bord 6) op zijn beurt, wikkelde een winststelling te gehaast af, gaf daarmee de gelegenheid aan zijn tegenstander om de bordjes te verhan gen en verloor aldus. Vervolgens bracht Maart de Waal (bord 7) - de topscorer van vorig seizoen - na een Blackmar Diemer de voorsprong weer terug bij de Zwarte Pion. Promovendus Wim van der Staaij (bord 8) mocht het genoegen smaken om tegen zijn oude teamgenoten uit te komen en speelde een gedegen Siciliaanse partij met remise als resultaat. Martin Verolme (bord 4) speelde met zwart een Wolga gambiet die door wit geweigerd werd. Nadat wit al zijn zwarte stukken op de damevleugel had geposteerd sloeg Martin met een stukoffer op de witte koningsvleugel toe; met uiteindelijk vijf pionnen tegen een stuk ging wit vervolgens door zijn vlag. Bij een 4-2 tussenstand waren nu alleen Bram en Ivo aan bord 1 en 2 nog bezig. Bram had met wit in een koningsindiër een drukstelling opgebouwd waarin zwart zich ondanks tijdnood tot het einde toe goed bleef verdedigen. Nadat zwart zich inliet op een eeuwig schaakafwikkeling was de winst voor de Zwarte Pion een feit. Ivo Lagendijk maakte tenslotte de winstcijfers nog hoger door in het eindspel zijn tegenstander te overspelen. Derhalve kwam de eindstand op 5'A - 2'A. Op zaterdag 9 oktober hopen we naar de opening van het winterwerk in de kerk van de Ger. Gemeente te Middelhar- nis. Ds. Silfhout hoopt dan te spreken over 'Hoe word ik met God verzoend" Wil je mee? Geef je dan even op bij Anneke, tel.nr. 652339. We vertrekken om ongeveer 19.10 uur bij de Ger. Gem. van Nieuwe Tonge. Tot ziens! DE COMMISSIE Meester Hutink tijdens het jubileumfeest. In 1989 werd deze baan verruild voor leer kracht op dezelfde school. Met heel veel ple zier en grote inzet heeft Ad Hutink zijn werk altijd gedaan. Het lukt het Ad nog steeds om voor de kinderen een goede, boeiende onder wijzer te zijn. Wie herinnert zich als (oud)leerling niet de prachtige verhalen die deze meester kan vertellen? Op 29 september zijn dhr. en mevr. Hutink thuis opgehaald. Op het plein wachtte de meester een ware serenade. Ondanks de regen werd hij door de gehele schoolbevol king luidkeels toegezongen en mocht hij vele rollen en zakken pepermunten in aller lei maten aannemen. Binnen wachtte hem een feest in het tot feestzaal omgetoverde speellokaal. De kinderen van de hoogste groepen maakten er voor meester Hutink een groots feest van. Verschillende liederen, een verkeersquiz en het toneelstuk De Vos Rei- naerde stonden o.a. op het programma. Een grote verrassing voor de meester en zijn vrouw was een optreden van harpiste Ghis- laine Pont die samen met Rachel Oversier, leerling van de Bosseschool, de mooiste klanken uit hun harpen lieten komen. Mees ter Hutink en zijn vrouw kregen van de kin deren ook nog een boek met allerlei bijdra gen van de kinderen. 's Avonds is het jubileum verder gevierd tij dens een etentje met het gehele team en het bestuur van de school. Meester Hutink hoopt nog enkele mooie jaren op de Bosseschool tegemoet te gaan.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 3