Veelzijdigheid in het Waterschap Met Wie??? Zaterdag avond- jeugdwerk Tweede Alzheimer Inloopavond Goeree-Overflakkee/Hoekse Waard Kledingverkoop Springwedstrijd Oostmoer Speciale Sing-in Sommelsdijk. Vlooienmarkt in Hellevoetsluis Presentatie M'deux Dammen en schaken in Ouddorp Viswedstrijd H.V. Krammer Ria van Rossum EIIAIIDEtl-IIIEUWS Ophalen oud papier Dirksland ElüVttDEn-niEUWS Extra kerkdiensten Ger. Gemeenten 16 appèiavond in Middelharnis Goede zomer voor Zuid-Hollandse musea; verblijfsaccommodaties bleven achter Architect voor nieuw waterschapshuis bekend kandidaat waterschapsverkiezing Thema: het stellen van de diagnose Ger. Gem. Nieuwe Jonge Dammen Schaken PAGINA 2 DINSDAG 28 SEPTEMBER 2004 Wanneer op 1 januari 2005 het nieuwe Waterschap Hol landse Delta van start gaat, hopen de vrouwelijke kandida ten allemaal gekozen te zijn als bestuurder. Of dit gaat luk ken, hangt af van de kiezers, die tot 6 oktober hun stem schriftelijk kunnen uitbrengen. Voor 36 bestuurszetels heb ben zich naast een groot aantal mannelijke kandidaten, ook 13 vrouwen kandidaat gesteld. Ongeveer 30% dus, wat pre cies het percentage is dat de Nederlandse Overheid en de Europese Commissie als doel nastreven voor de vertegen woordiging van vrouwen in het Openbaar Bestuur. Hoewel de vrouwelijke kandidaten zich gezamenlijk presenteren, behoren zij uiteraard tot verschillende kiesdistricten. Het gebied van de Hoekse Waard, Dordrecht en Groot Usselmonde is district Oost. Het gebied van Voome Putten en Goeree Overflakkee is district West. De kiezer zal hen dus verdeeld over de kandidatenboekjes en verkiezingsformulieren terugvinden. Allemaal hebben zij minstens sinds 1999 bestuurservaring in het waterschap als algemeen bestuur der en sommige als dagelijks bestuurder. Zij gaan opnieuw met hart en ziel zorg dragen voor uw leefomgeving. Een aantal van de vrouwelijke kandidaten voor Waterschap Hollandse Del ta poseren in sfeer voor het Gemaal De Volharding. Tot hun taak behoort het beheersen van de kwantiteit en de kwaliteit van het oppervlaktewater. Daarnaast het veiligstellen van de water keringen. Het is een zorg voor de veiligheid, de leefbaarheid en de schoonheid van ons gebied in Zuid-Holland. Water is de bron van het leven en betreft de hele leefomgeving van mensen, zoals landbouw, industrie, recreatie, natuur en de leefomgeving in en om het huis. Daarom is het ook belangrijk, dat de kiezers hun stem uitbrengen. De vrouwelijke kandidaten hopen met deze oproep meer bekendheid te geven aan de waterschapsverkiezingen. Tevens attenderen zij op het feit, dat ook vrouwen hun stem mogen uitbrengen. Meestal wordt op de verkiezingsformulieren van huiseigenaren de naam van de man genoemd. Dit is alleen het gevolg van de inschrijving in het kadaster. In deze gevallen mag ook de vrouw geldig het stemformulier invul len. Met volharding roepen de vrouwelijke kandidaten alle kiezers op om tot die 30% vrouwen in Waterschap Hollandse Delta te komen onder het motto: 'Stem voor Veelzijdigheid in het Waterschap'. De naam Veero staat voor: Vereniging van Eigenaren en/of Exploitanten van Recreatie terreinen te Ouddorp. Volgens deze vereni ging mankeert er heel wat aan het toeristi sche gebied op de kop van Goeree. In een aflevering van het programma 'Met Wie???' op Radio Flakkee vertelt Kees Tanis, voor zitter van de Veero, wat de vereniging daar aan wil en kan doen. De uitzending is op dinsdag 28 september tussen 18.00 en 19.00 uur. De presentatie is in handen van Carla Hersbach. De herhaling is woensdag tussen 18.00 en 19.00 uur. In Dirksland zal a.s. zaterdag het oud papier weer worden opgehaald. U wordt verzocht het papier vóór 8.30 uur gebundeld aan de weg te zetten, waarvoor de vrijwilligers u bij voorbaat danken. chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hollandse en zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)4710 20 Fax (0187) 48 57 36 Postbus 8, 3240 AA Middelhamis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: Algemeen@gebr-dewaal.com (onder vermelding van 'adv' of 'adm') tarief per mm 0,28; contracttarteven op aanvraag sluitlngstermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur sluitlngstermijn overlljdensberlcixten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Aduertentie-acquisitie; A. J. van der Velden, 06-50448359 REDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187)47 10 22, privé (0187) 60 14 40 e-mail: J.Vil!erius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 9,50 Per halfjaar 18,50 Per Jaar €36,00 Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelharnis 342001108 Op vrijdag 1 oktober wordt er weer nieuwe kinder- en dameskleding verkocht van de firma Simons in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Nieuwe Tonge, Oranjestraat 17 van 19.30 tot 21.00 uur. Korting tot 75%! Ook zal er een lapjcsbeurs worden gehou den. Daarvoor worden er mooie wintercou pons gevraagd. Geen restjes! 50% is voor de aflossing van de kerk en 50% voor degene die de lapjes inlevert. De coupons kunnen worden ingeleverd tot vrijdagavond bij Cori- ne Koert, H.J. van Beijerenlaan 37 of bij Marica de Visser, Kerkstraat in Nieuwe Tonge. Uitslag van de springwedstrijd, klassiek par cours, verreden op zaterdag 25 september jl. in Manege Oostmoer, Oostmoersedijk 2a te Stad aan't Haringvliet. Rubriek O, 20 - 40 cm: I. Jaimy Argoudelis, Bennie; 2. Jordy Jong, Winnie; 3. Gerrie de Waal, Daisy. Rubriek 1, Beg. pony's, 30 - 60 cm: 1. Lisa Uijtewaal, Daisy; 2. Donya Verolme, Seb; 3. CaroHne de Vogel, Karine; 4. Ingrid de Vogel, Mickey Boy; 5. Mariellel Smit, Javlin; 6. Daisy Argoudelis, Spikkel; 7. Cynthia Monnee, Spikkel. Rubriek 2, Pony's, 40 - 70 cm: 1. Martine Campfens, Karine; 2. Daisy Argoudelis, Anouschka; 3. Kim Koning, Vliedberg's Ballentine; 4. Vanity Monnee, Anouschka. Rubriek3, Pony's, 60-80 cm: 1Bas Knijff, Vulcano; 2. Jelmer Hoekstra, Sandokan. Rubriek 4, Beg. Paarden, 60 - 80 cm: 1. Nicolette Kommers, Roxy; 2. Isabelle Wes- sels, Tebbens; 3. Annemiek Peltenburg, Rembrand Rose; 4. Sharmaine Verhage, Louise; 5. Kim Koning, Destiny; 6. Elise v. Haren, Kluuk Kluuk; 7. Romanic Plaggen- borg, Luuk. Rubriek 5, Paarden, 70 - 100 cm: 1. Evelien Almekinders, Anouschka; 2. Yoni Hoekstra, Gieltje; 3. Janinka Klochem, Lidi; 4. Corin- ne Bubbert, Omy Walt; 5. Rosanne Bregge- man. Goodwill; 6. Stef Nelisse, Silver Sha dow; 7. Wil Knijff, Nicolette. Rubriek 6, Paarden, 100 - 120 cm: Roxanne de Ruiter, Hidalgo; 2. Ben Schaap, Norma.O Op vrijdagavond 1 oktober hoopt de zen dingscommissie van de Herv. Gemeente te Sommelsdijk een speciale sing-in te organi seren waarin het werk van de SDOK centraal zal staan. Dhr. Kruithof zal deze avond o.a. spreken over het project dat dit jaar wordt ondersteund: 'Een thuis voor straatkinderen in India' Ook zal er een collecte worden gehouden waarvan de opbrengst bestemd zal zijn voor dit doel. Er wordt om 19.30 uur begonnen in Vita Nova. De avond eindigt om ca. 21.15 uur. Op zaterdag 2 oktober wordt er in het sportcentrum De Eendraght aan de Sport- laan in Hellevoetsluis weer de maande lijkse vlooienmarkt gehouden. Dat de Hel- levoetse vlooienmarkt in een behoefte voorziet blijkt elke keer weer uit de over weldigende belangstelling die er bestaat, zowel bij de bezoekers als bij de deelne mers. Vele tientallen standhouders zien telkens weer hun overtolUge goederen van eigenaar veranderen. De vlooienmarkt, al jaren enorm populair, is geen markt zoals eenieder welhaast kent, maar een markt waar paiticulieren hun overtollige spulletjes aan de man kun nen brengen. Ook verenigingen maken veelvuldig gebruik van dit soort markten om b.v. restanten van hun eigen rommel markten, fancy fairs etc te slijten. Particu lieren die vanuit hun hobby dingen vervaardigen of b.v. een verzameling op willen ruimen, kunnen ook inschrijven voor een plaats op de vlooienmarkt Voor de vlooienmarkt kunnen alleen parti culiere standhouders geplaatst worden, die hun overtollige goederen willen verkopen. Er mogen bedrijfsmatig geen goederen worden verkocht. De vlooienmarkt in Hellevoetsluis is voor het publiek geopend van 9.00 tot 14.00 uur en de toegangsprijs bedraagt 1,50 per persoon. Voor meer informatie kan men bellen met Kwekel Evenementen, tel 0181 - 313742. De eerstvolgende vlooienmarkt wordt gehouden op zaterdag 6 november 2004 en wordt voor één maal gehouden in sport hal De Fazant NIEUWE TONGE - Woensdag 29 sep tember, 19.30 uur, ds. J.W. Verweij. OUDDORP - Woensdag 29 september, 19.30 uur, ds. J.S. van der Net. MELISSANT - Donderdag 30 septem ber, 19.30 uur, stud. J. van Belzen. DIRKSLAND - Vanavond, dinsdag 28 september, ds. M. Karens. DEN BOMMEL - Op dinsdag 19 oktober a.s. presenteert M'deux haar nieuwe collec tie capes, lange jassen, omslagdoeken, enz., waarvoor u hartelijk wordt uitgenodigd in 'De Hoezemoos', Schaapsweg 15-17, Den Bommel. 'M'deux' staat voor Mien Lokker en Magda van Es, die deze collectie samen hebben ontworpen en gemaakt. Elk model heeft zo zijn eigen uitstalling, zowel in stof en kleur, als in vlakverdeling. Na de show kunt u het allemaal bekijken en eventueel passen. De presentatie wordt 's middags gegeven om 14.30 uur en 's avonds om 19.30 uur. De toegangsprijs bedraagt 2, incl. koffie met petit-four. Graag vooraf reserveren bij Mijn Lokker, tel. (0187) 612107, of bij Magda van Es, tel.: (0187) 611838. Op zaterdag 9 oktober 2004 zal een +16 appèlavond van het district Flakkee wor den gehouden in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente van Middelhar nis, Chr. de Vrieslaan 40. Deze avond begint om half 8. Ds. W. Silf- hout zal spreken over: "Hoe word ik met God verzoend?" Maandag 20 september werd er weer gedamd en geschaakt. Door werk zaamheden, vakantie en andere ver plichtingen waren er de nodige afzeg gingen, wat resulteerde in 2 partijen bij de dammers en 7 partijen bij de schakers. Een relaas van wat er afge lopen maandag gebeurde. Voor Wim van Schie is Adam van Huizen een harde noot om te kraken. Van Huizen is een schaker die om de week meedamt in de damcompetitie. In een klassiek middenspel- positie met ieder elf schijven, speculeerde Van Schie op een fout van Van Huizen. Deze kwam inderdaad, en het eindspel was niet meer te redden voor de schaakdocent. De partij tussen Van den Ouden en Mierop werd in een ingewikkelde stand afgebroken, met voor de broodnodige variatie nu eens met tijdnood voor de tegenstander van Van den Ouden. Uitslagen dammen 3e ronde: A. van Huizen - W. van Schie0-3 J. van den Ouden - C. Mieropafg. Bij de schakers blijft Piet Speelman een ieder verbazen. In de Slechter-variant van het Slavisch (de variant is beter dan zijn naam aangeeft!) wist Peter Derrez, zijn tegenstander van deze avond, met de zwarte stukken niet meer dan gelijk spel te halen en moest in remise berusten. Reinier van der Wende wist zijn uitglijder van vorige week al weer snel recht te zetten. In de doorschuifvariant van de Caro Kann verloor zijn tegenstander met wit, Albert Schaeffer al vrij snel een pion. In het verde re middenspel wist Reinier nog een witte boer te veroveren en daarmee de partij naar zijn hand te zetten; Albert kon alleen maar toekijken. Jaap Santifort speelde deze avond, naar eigen zeggen, zonder inspiratie. Dat is gevaarlijk, zeker tegen Frans Troost. Laatst genoemde had geen moeite om in de Hol landse verdediging van Santifort de zwakke plekken bloot te leggen en Jaap kon alleen maar ten koste van een pion de witte aan valsgolf tegenhouden. Daarna zette Jaap zijn hakken in het Ouddorpse zand, om het zo maar eens te zeggen, en wist met een blauw oog remise te bewerkstelligen in een paar- deindspel met minuspion. Een lucky escape derhalve. Jan Verzijden bewees zijn goede vorm door Eeuwit Santifort aan de zegekar te binden. Een Slavische partij waarin Jan een duidelij ke plus had wat resulteerde in pionwinst. Daarna wist Jan wel raad met dit kleinood, ging met zijn stukken als een mes door de zwarte boterstelling en kon zo een punt toe voegen aan zijn conto. Willie Tanis-Koole dolf het onderspit tegen Peter Klink. Een Scandinavische partij (deze opening steekt meer en meer zijn kop weer op) waar Willie zich op de 12e zet vergiste en een boer moest inboeten. Met veel duw en trekwerk wist Peter uiteindelijk een gewonnen stelhng te bereiken en zo zijn eer ste winstpunt van het seizoen op te strijken! Willie gaat daarentegen steeds beter spelen en dat belooft nog wel wat voor dit seizoen! Gert-Jan Zonneveld nam het met wit op tegen Willem-Jan Tanis Laatstgenoemde was gebrand op een gezonde revanche gezien zijn ultrakorte nederlaag eind vorig seizoen. Deze keer waren de rollen omge keerd en kon Zonneveld na een Sveshnikov Siciliaan op zet 21 de vlag strijken. Tot slot speelden Kees van den Nieuwendijk en kampioen Arie Baas tegen elkaar. Beiden hadden hun partijen gewonnen en een ieder was benieuwd. Het werd een vrij vlakke Engelse partij waarin het lange tijd leek dat remise de logische uitslag was. Echter, een remiseaanbod werd door Baas afgeslagen en dat had hij beter niet kunnen doen. Pardoes vergat hij zijn klok in te drukken nadat hij zijn zet had gedaan en kwam daardoor in grote tijdnood. Daarbij overzag hij een ver velend aftrekschaakje en verloor een stuk en daarmee de partij. Uitslagen schaken 3e ronde: Piet Speelman - Peter Derrez rem Albert Schaeffer - Reinier v. d. Wende 0-1 Frans Troost - Jaap Santifortrem Jan Verzijden - Eeuwit Santifort1-0 Wilhe Tanis-Koole - Peter Klink0-1 Gert-Jan Zonneveld - Willem Jan Tanis 0-1 Kees van den Nieuwendijk - Arie Baas 1-0 Het aantal bezoekers van de Zuid- Hollandse musea is afgelopen zomer met 7% gestegen ten opzichte van de zomer van 2003. De belangrijkste redenen hiervoor zijn de verschillende nieuwe tentoonstellingen die in de musea worden aangeboden en het slechte weer van deze zomer. De dag- attracties hebben een minder goede zomer achter de rug; zij telden een daUng van 9% in het aantal bezoe kers. Het slechte weer en de huidige economische situatie zijn volgens hen de belangrijkste redenen hiervoor. De omzet was echter voor zowel musea als dagattracties de afgelopen zomer gemiddeld hoger dan in het voorgaan de jaar. Hierbij speelden ook de hoge re tarieven een rol. Dit blijkt uit de derde meting van de Monitor Toeristi sche Bedrijven, die begin september is uitgevoerd in opdracht van de provin cie Zuid-Holland. Verblijfsaccommodaties Ruim de helft van de ondervraagde accom modaties geeft aan in de zomer minder gas ten te hebben ontvangen dan vorig jaar. Voor de hotels blijft het gastenaantal achter met 6%, de campings telden 2% minder gas- Afgelopen week waren steeds al vissers aan het oefenen in het havenkanaal van Middel hamis, dus zal het aanstaande zaterdag, 2 oktober, wel een spannende wedstrijd wor den. Hoewel er weinig grote vissen gevan gen werden, zijn de aantallen zo groot dat het in totaal nog een flink gewicht is. En ja, lukt het je een paai' brasems te verschalken, dan zit je goed. Het zal blijken, zaterdag. Misschien heeft u ook zin om mee te doen? Kom dan gewoon! Of heeft u meer interesse in zoutwater wedstrijden, maar daarvoor nog geen programma ontvangen? Laat het even weten aan Hengelsportvereniging 'Kram mer'. Zaterdag 2 oktober is het inschrijven vanaf 7.45 tot 8.15 uur in 'De Staver' te Middel hamis. De inschrijfkosten bedragen 2,50. Er zal daarna worden gevist van 9.00 tot 12.00 uur, zodat u met het eten weer thuis kunt zijn. Heeft u nog vragen, bel dan naar 0187-603051, of stuur een mailtje naar hvkrammer@hotmail.com. MIDDELHARNIS - De voorbereidingen tot de fusie van de waterschappen tot Hollandse Delta op 1 januari a.s. verderen gestaag. Dijkgraaf David Goekoop maakte vrijdag middag tijdens de Verenigde Vergadering van het Waterschap Goeree-Overflakkee bekend dat zijn collega Daan Monster van het Waterschap Brielse Dijkring is benoemd tot waarnemend dijkgraaf van het nieuwe waterschap, vermoedelijk voor een periode van zes maanden. Ook de plannen voor het nieuwe hoofdkantoor, dat in Ridderkerk gevestigd zal worden, worden steeds concre ter. Voor de keuze van een architect die het nieuwe pand mag ontwerpen is een Europe se aanbestedingsprocedure gevolgd waarop 36 architecten hebben gereageerd. Aan zes van hen is gevraagd een tekening en maquet te te vervaardigen. Vervolgens is de keuze gevallen op het driehoekig-ronde ontwerp van EGM architecten uit Dordrecht. De maquette hiervan zal binnenkort in het waterschapshuis in Dordrecht kunnen wor den bezichtigd. De nieuwe behuizing zal, zo verwacht Goekoop, op 1 januari 2007 klaar moeten zijn. Vanaf 9 december a.s., de dag waarop de verhuizing vanuit het water schapshuis in Middelhamis zal plaatsvin den, tot die datum worden de werknemers voorlopig ondergebracht in de panden van het Dordtse waterschap en het Zuiverings schap. Het waterschapskantoor in Middel hamis is vanaf 10 december gesloten. Wel ten. Hierbij scoort Zuid-Holland iets onder de landelijke gemiddelden van respectieve lijk 1% voor hotels en -1% voor de cam pings. Belangrijkste redenen voor deze daling zijn volgens de accommodatiehou ders het slechte weer van de afgelopen zomer, de economische situatie en het feit dat de' gasten minder besteden. De gemid delde bezettingsgraad van de Zuid-Holland se verblijfsaccommodaties was deze zomer 57% voor hotels en 79% voor campings. Eenderde van de verblijfsaccommodaties verwacht het komende najaar meer gasten dan afgelopen jaar. Redenen voor deze posi tieve verwachting zijn de aantrekkende eco nomie en een verwachte toename van het aantal zakelijke gasten. Hiervan wordt ver wacht dat het Nederiandse voorzitterschap van de EU hier een impuls aan geeft. De dag- recreatieve sector verwacht een gelijk aantal bezoekers als vorig najaar. Monitor Toeristische Bedrijven Dit onderzoek wordt drie keer per jaar (april, juni en september) gehouden door het Nederiands Bureau voor Toerisme Con gressen, het Zuid-Hollands Bureau voor Toerisme Provincie Zuid-Holland en een aantal andere Provinciale Bureau's voor Toerisme en grote-stads VVV's. Voor dit onderzoek zijn ca. 800 toeristisch-recreatie- ve bedrijven in Nederland geënquêteerd, waarvan circa 85 uit Zuid-Holland. ■mia^\ "Deze week zijn de waterschapsverkiezin gen. Er zal per 1 januari 2005 een groot nieuw waterschap 'Hollandse Delta' ont staan. Ons eigen vertrouwde waterschap 'Goeree Overflakkee' zal dan zijn opgegaan in een fusie met vier andere waterschappen en het Zuiveringsschap. De bestuursleden van het nieuwe waterschap zullen voor een groot deel uit andere regio's komen. Om toch herkenbaar en aanspreekbaar te zijn op Goeree-Overflakkee is het belangrijk dat mensen uit ons eigen gebied gekozen wor den. Daarom roep ik u op om te gaan stemmen, laat uw stem niet verloren gaan! Kies voor een betrouwbaar en betaalbaar waterschap. Een goede waterbeheersing en veilige wegen voor onze bewoners is het uitgangs punt. Laat anderen niet over ons gaan beslis sen!" aldus Ria van Rossum, gebouwd, kan didaat 21208. wordt het steunpunt Oost dan zover inge richt dat mensen daar nog met vragen terechtkunnen, want officieel blijft het Waterschap Goeree-Overflakkee tot 1 janu ari 2005 bestaan, aldus de dijkgraaf. Overigens was directeur-secretaris Joop van Gerdingen verheugd te kunnen mededelen dat praktisch alle medewerkers van het waterschap Goeree-Overflakkee geplaatst zijn bij het waterschap Hollandse Delta. Het officiële besluit hierover zal in oktober bekend worden gemaakt, waarna ook de eventuele bezwaarprocedures gestart kun nen worden. De Alzheimer Inloopavond is een trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familieleden, vrienden en hulpverleners. Hier krijgt men onder leiding van deskundige gespreksleiders voorlichting over allerlei aspecten van dementie. Bij aankomst en in de pauzes speelt Arjan Huizer piano. Tijdens iedere bijeenkomst staat een onderwerp cen traal. De bijeenkomst begint met een interview van een gespreksleider met een deskun dige gastspreker of met het vertonen van een videofilm. Dit duurt ongeveer een half uur. Na de pauze is er tijd om vragen te stellen en in discussie te gaan. Er is volop ruimte voor discussie en het uitwisselen van ervaringen. Door de ongedwongen sfeer kunnen de bezoekers hun problemen in alle openheid naar voren brengen. Na afloop kunt u, als u dat wilt, nog iets te drinken en met elkaar praten. De tweede Alzheimer Inloopavond wordt gehouden op woensdag 6 oktober a.s. en is verder gepland op elke eerste woensdag van de maand (uitgezonderd juli en augustus). De gastspreker op de komende avond is mevrouw dr. L.J.H.M.Vroegindeweij, neurolo ge bij het Streekziekenhuis Dirksland en gespecialiseerd in dementie. Het thema voor de avond is 'het stellen van de diagnose'De Alzheimer Inloopavond wordt gehouden in Wijkcentrum Middelhamis, Doetinchemsestraat 27, Middelhamis. Er is voldoende par keergelegenheid. Het gebouw is rolstoelvriendelijk en rookvrij. De buslijnen 135 en 137, alsook de bustaxi's 635 en 637 stoppen voor de deur. Het programma van de inloopavond begint op 19.30 uur en duurt tot 21.30 uur, de deu ren gaan open om 19.00 uur. De toegang is gratis, evenals het kopje koffie of thee bij binnenkomst. U hoeft zich niet van te voren aan te melden. Ook is op deze avonden een informatietafel aanwezig met boeken, folders, enz. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de secretaris van de Alzheimeraf- deling, de heer Cor Besuyen, tel.: 0187-485344. De Alzheimer Inloopavonden te Mid delhamis is een activiteit van Alzheimer Nederland, afdeling Goeree- Overflakkee/Hoekse Waard.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 2