De kleuterjaren van Prinses Juliana (5) Drukwerk nodig? Eerste baby voor Zorgbureau Van der Bijl EIIAtlDai-tllEUWS Onze vroegere vorstin Juliana, deed met haar frisse en zorgeloze en kinderlijke naïviteit de gewone mensenharten smelten als sneeuw voor de zon. Kerst Drukkerij Gebr. de Waal kan het U leveren! Telefoon (0187) 471020 Een advertentie in Eilanden-Nieuws heeft altijd succes GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND PAGINA 1 VRUDAG 24 SEPTEMBER 2004 door dr. Pieter Vis Vrede 'De Vrede is in de lucht. Zij dringt door alle wolken. Hoor toch haar diepe zucht Zij voelt de liefde kolken. De Vrede wil in huis; Zij roert het hart, dat suist. Vol liefde doet zij minnen; De Vrede komt, snel... laat ze binnen!' (René De Clercq, 1915 Pieter Vis, 1994) In het Paleis Lange Voorhout worden de eer ste kerstinkopen door Juultje zelf gedaan. Enkele dagen voor de Kerst (1913), hield een hofrijtuig bij een kerstboomverkoper stil. Het prinsesje stapte uit. Met haar gou vernante 1) Jonkvrouwe Freule L. van de Poll stapte ze regelrecht naar de koopman toe om een kerstboompje uit te zoeken. 'Dag, lieve koopman' begroette het prinses je hem met een vriendelijk stemmetje, 'ik kom een boompje kopen'. Met verlangende oogjes monsterde ze de uitgestalde donker groene dennen. Freule Van de Poll vroeg om een boompje van een meter hoog; waarna de koopman er ijverig één uitzocht. Hij vroeg aan het prinsesje of ze het boompje mooi vond. Zij antwoordde bevestigend. Maar met één boompje was zij toch niet helemaal tevree. Zij wilde liefst nog een tweede er bij, die dan later door een lakei naar het paleis zou worden gebracht. Nu kwam het op beta len aan. De freule nam een beursje uit haar tas en gaf dit aan Juliana. Ze mocht er twee klinkende goudstukken uitnemen en aan de verkoper geven. De verkoper wilde geld teruggeven, het was natuurlijk veel te veel (het boompje kostte maar twee gulden, van daag is dat rond de 90 eurocentjes). Maar zij wilde dat niet. 'Nee' zei ze, 'het is alles voor u'. De koopman was blij met dit fooitje van het zo royale koopstertje en wist niet hoe hij de hoge bezoeksters moest bedanken! De avond vóór Kerst wilde Jula niet naar bed toe voordat ze haar moeder mocht helpen met het optuigen van de kerstbomen. De twee boompjes deden goede dienst, ze ston den namelijk met nog een paar andere, gro tere bomen, in de balzaal van het paleis. Daar werd door de koninklijke familie de geboorte van het Kerstkind gevierd. 'Moe der, die zo mooi kerstverhalen kon vertel len.' 2) Enige dames en heren van de hof houding en nog enkele kinderen rond de leeftijd van het 4-jarige prinsesje waren aan wezig. Een I vande 3-jan<i familiearchief. 'In de nacht der duisternissen verwachten wij het lichten. In de nacht der duisternissen verwachten wij wat niet van deze aarde is. In de nacht der duisternissen verwachten wij wat onze liefde overtreft.3} Op éérste kerstdag ging Juliana met moeder en vader naar de grote kerstboom van oma kijken. De tweede kerstdag was het 's mid- SOMMELSDIJK dags, in het jarenlang onbewoonde paleis op de Kneuterdijk, een heerlijk kerstfeest voor de kinderen van het personeel van de ver schillende departementen. Daarbij waren ook de ouders uitgenodigd. Juliaantje mocht haar vader en moeder helpen bij het uitdelen van de versnaperingen en de geschenken. Zelf had ze een kleine vleugelpiano gekre gen, geen speelgoed maar een echte! Acht jaren later zou ook de viool aan de beurt komen waarmee ze haar muzikale talenten kon uitleven. 1) Vanaf oktober 1909 werd Jonkvrouwe Freule L.P. van de Poll, Dame du Palais honoraire van Hare Majesteit der Koningin. Zij vervulde haar taak als gouvernante tot maart 1920. Na haar was Jonkvrouw I.G. Baronesse Sloet van Marxveld, Eerste Hofdame der Koningin belast met de opvoeding van de prinses. Als gouvernante werd toen mej. A.E. Oosterlee benoemd. 2) Juliana vertelt aan Anton Koolhaas in een televisie-uitzending over haar jeugd jaren; dit ter gelegenheid van haar 70ste verjaardag 30 april 1979. 3) Een zelf geschreven Kerstgedicht, uit de laatste kerstboodschap van koningin Juliana, dec. 1979. De jonge vader en moeder Van Nimwegen met hun kleine Liam, én de kraamverzorgster van Zorgcentrum Van der Bijl. SOMMELSDIJK/ZIERIKZEE - Bood het Zorgbureau Van der Bijl te Zierikzee al langere tijd verpleging en verzorging, met ingang van april jongstleden startte het bureau ook met het verlenen van kraamzorg in Zeeland en op Goeree-Overflakkee, uiteraard in samenwerking met de verioskundigen en het ziekenhuis. Inmiddels is de eerste baby geboren waarbij Zorg bureau Van der Bijl de kraamzorg verleent, en wel op Goeree-Overflakkee, bij Sander en Marjolein van Nimwegen aan de A.J. de Graaffstraat te Sommelsdijk. Op 13 september werd daar hun zoontje Liam geboren, die wel gedijt bij de goede verzorging vanuit het Zierikzee- se zorgbureau. (foto Persburo Hakkee) GEMEENTE Vergaderdata: Gemeenteraad: 30 september 2004 om 19.30 uur. Ter Inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramiijnweg 2 te Goedereede, waar eveneens een exemplaar kan worden afgehaald. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de biblio theek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht Burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondera/erpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda. De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaiing als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 3 van het Besluit op de ruimtelijke ordening lichte bouwvergunning te ver lenen voor: - het plaatsen van een berging (t.vv) en tuinmuur nabij de recreatiewoning op het perceel Berk 16 (Vrijheidsweg 1), kadastraal bekend gemeente Oud dorp, sectie B nummer 2731 Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 27 september 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeen tehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen aan deze bouwplannen o.q. verzoeken om vrijstelling medewerking te verlenen, schriftelijke zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen; op 14 september 2004 voor: - het plaatsen van twee dakkapellen op het achler- dakvlak van de woningen Hoogaars 24 en 26 te Stel- lendam. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is ontvangen: op 13 september 2004 voor: 9l^9> Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen van: - R. van den Boogert voor de uitbreiding van de vuur werkopslagruimte op het perceel Voorstraat 1Melis sant. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een - het plaatsen van een sanitair-paviljoen op het per ceel Eendrachtsdijk 10 (camping 'De Viugtheuvel') te Stellendam; op 15 september 2004 voor: - het plaatsen van reclame op het perceel Doelweg 18a te Goedereede; op 16 september 2004 voor: - het bouwen van een loods (t.vv) op het perceel Lan- geweg 10 te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u moe dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 28 september 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 6 oktober 2004 in het gemeentehuis te Oude Tonge. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het gedeeltelijk veranderen van de gevelbekleding van de recreatiewoning Zuiderdiep 28 (Noordzee- park) te Ouddorp; - het plaatsen van een garage op het perceel Dirk- doensweg 35 te Ouddorp; - het plaatsen van een erker aan de woning op het perceel Spaanseweg 6 te Ouddorp; - het vergroten van de recreatiewoning Het Oude Nieuwland 48 (Oude Nieuwlandseweg 11) te Oud dorp; - het uitbreiden van de recreatiewoning Berk 12 (De Klepperstee) te Ouddorp. Verleende sloopvergunning voor: - het slopen van de woning (exclusief bijgebouw) op het perceel Oude Nieuwlandseweg 61 te Ouddorp. Positieve reactie op sloopmelding voor: - het slopen van asbesthoudende dakbedekking van de garage op het perceel Charbonstraat 4 te Goe dereede. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. |piBp|9'5,fioecl«r«tl8, Poslbas 38,3253 23 Ouddorp. Jltern»!:www.gcedere8de.nl W.(0Ï87)4? iSOÓ/fax492924/55 ;|fnciit:,gemeentehuIs@goedfireedefli Öpffl^ihgsfiiden:mot/mvrÖÊ^ÖÖ- 1^:00 eH 13.00-17.00,uuf,'ldoMJ9,!K>:Wi*i,v"'v: 'l'' aimsmsKiÊmmmBmmmmit lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - P.P.C.C. Maurits voor het vergroten van een recre- atiebungalow op het perceel Plan Herkingen West 12 (bungalowpark), Herkingen; - T. van den Blink voor het vernieuwen van een schuur op het perceel Wernerlaan 35, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - J.A. van Nieuwenhuijzen voor stoken van snoeihout op perceel Noorddijk 14, Melissant (10-9-2004); - Vrouwenvereniging Tabitha voor het houden van een Verkoopdag in De Poort, Voorstraat 14, Melissant op 6 oktober 2004 (10-9-2004); - L.J.A. de Visser voor het van 8 Vm 23 oktober 2004 huis-aan-huis verkopen van de Goeree-Overflakkee 2005(16-9-2004); - L.A.P. Volaart-Jongejan voor het houden van een olieboiienverkoopactie t.b.v. de EHBO-afdeiing Her kingen op 1 oktober 2004 (16-9-2004). Lichte bouwvergunning verleend aan: - C. Koedam voor het oprichten van twee dakkapellen op het perceel Burg C Zaaijeriaan 41Dirksland (17- 9-2004); - Waterschap Goeree-Overflakkee voor het restaure ren van de sluis bij het Sas van Dirksland (17-9- 2004). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - P.F Oudijk voor het uitbreiden van een loods op het perceel Oudedijk 1Meiissant (2e fase) (17-9-2004); - M. van Kempen voor het vergroten van een woning op het perceel Oost Havendijk 10, Dirksland. De ver gunning is verleend met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (17-9- 2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren 'GEMEENTE I O O E L H A R N I S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen: - M.J. Wilstra, Duivenwaardseweg 7a, Nieuwe-Tonge - plaatsen zwembad (160904); - Gemeente Middelharnis - oprichten twee fiets/voet bruggen, Herman Heijermanssingel, Middelharnis (160904). verleende bouwvergunningen en In relatie daarmee verleende vrijstellingen: - CA. Bom, Oost Voorgors 41Middelharnis - oprich ten berging (150904). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middel harnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secreta rie, tel. 0187-475555. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Hüisartsenooöp. Fiakkee-Oost - oprichten tijdelijke huisartsenpost, Oranjelaan 27, Stad aan 't Haring vliet (14-09-2004); - KPN Mobile The Netherlands B.V. - plaatsen vak- Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het verwijderen van asbesthoudend materiaal uit de woning Kerksingei 36 te Ooitgenspiaat (ontvangen op 13 september 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, sloopvergunning, aaniegvergunning en reciamevergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wei- standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 28 september 2004 om 10.30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regionale welstandscommissie vindt plaats op woens dag 6 oktober om 13.30 uur in het gemeentehuis van de gemeente Oostllakkee, Eisenhouwerlaan 1 te Oude Tonge. 'yóotslrtdtlS; fesfa 10,3247 Zö Dirtóond. Intemel: www-drtsland.ol: Tel.|01S7|608080/b(6037 99/eHHoil:mfo@dirk!landnt Openingslijdec ma l/m vr 09,00 tot llOOen I3.30lot ló.OOmir. werkmast t.b.v mobiele telecommunicatie, Molendijk 167, Nieuwe-Tonge (14-09-2004); - S. van der Niet - oprichten garage/berging, Ring- straat 14, Sommelsdijk (14-09-2004); - Architectenburo Born BNA - wijzigen voorgevel win kelpand, Zandpad 6, Middelharnis (15-09-2004); - R. van Hulst - plaatsen schuurtje op volkstuinen- complex. Boomgaardweg, Middelharnis (15-09- 2004). Deze publicatie heeft een informatief karakter. De bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - A.F. Hoekstra - plaatsen stalen schuifpoort, Oude- iandsedijk 12, Middelharnis; - W.P van Winssen - wijzigen gevels van een woning, Westhavendijk 14, Middelharnis. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 27 sep tember 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter Inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schrif telijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van Mid delharnis, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Koningin Julionoweg 45, Postbus f3240 MMiddelhotnis. Internet: www.middeltiornïs.nl. Tel. (0187) 475555;/lax47 55 477e^nail: infoémi&lliamis.ni. OpeningjUjdén; i«g l/ro vr 08.3Ö W; t2.()0 en 13.00 m HM m. te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Geweigerde verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat Een lichte bouwvergunning Is geweigerd voor: - het vernieuwen van de voorgevel op het adres Kerk- ring 28 te Oude-Tonge (besluit verzonden 14 sep tember 2004); Een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het wijzigen van een kozijn in de voorgevel van de woning op het adres Beatrixstraat 13 te Oude-Tonge (besluit verzonden 16 september 2004). Nadere informatie over de verleende lichte bouwver gunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volks huisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaar schrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wei rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Mededeling - namens burgemeester en v/ethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Meldingen ex. artikel 8.40 Wm 1A.L. Boiler B.V. Handelsmaatschappij, Bosland 40 te Den Bommel (Besluit opslag- en transportbedrij ven milieubeheer); 2. Maumo International B.V, Tramweg 5A, sectie F te Oude-Tonge (besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer); 3. Art-Design Decorations, Stationsweg 18o te Oude-Tonge (Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer); 4. Fricon V.O.F., Dorpsweg 16 te Ooitgenspiaat (Besluit opslag- en transportbedrijven milieube heer); 5. Aquadistri B.V, Dorpsweg 11 te Ooitgenspiaat (Besluit opslag- en transportbedrijven milieube heer); 6. Firma P. van den Broek en Zn., Bouwdijk 23 te Meiissant (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 27 september 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeen tekantoor van Oostflakkee te Oude-Tonge (nrs. 12, 3, 4 en 5) en Dirksland (nr. 6). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefoni sche afspraak worden gemaakt met het ISGO. Melding 8.19, lid 2 Wm Op 22 september 2004 (verzonden d.d. 23 september 2004) is het besluit genomen de volgende melding te accepteren: 7. Sea Spirit Port Zéiande, Port Zélande 2 te Ouddorp; de melding heeft betrekking op het verplaatsen van de opslag van benzine en diesel. Wij zijn van mening dat voornoemde verandering niet zal leiden tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichtingen ingevolge de ver leende vergunningen en de daaraan verbonden beperkingen en voorschriften mogen veroorzaken en niet leiden tot het ontstaan van een andere inrichting dan waarvoor vergunning is verleend. Het besluit en de bijbehorende melding liggen ter inza ge vanaf 27 september 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9,00 tot 12.00 en van 13,30 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Goedereede (nr. 7). Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de verzenddatum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeiing wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hameiink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 28 september 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszltting (commissievergadering) Datum 6 oktober 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente Oostflakkee, Eisenhowerloon 1, Postbus 75, 3255 ZH OudfrTonge, Intemel; www,oostBatkee,nl, Tel, |0137) 64 71 00 fm 64 71 99 e-moil: info@oostlïal:fesa,ni Opemngstiiden: ma t/m vr 08,00 tot 12.00| en 13,00 tot 17.00 tjur, elke eerste en derde dinsdog von de maand:'! 'sQvondsgeopendvan 18,00toi 19,30uur, wethouders van Goedereede, p/a postbus 313, 3240 AH te Middelharnis. Daarnaast kan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Zo'n verzoek kan overigens alleen worden gedaan als tevens een bezwaarschrift is ingediend. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor hel indienen van een bezwaarschrift, indien geduren de die termijn bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist. Ontwerp-besluif Op 6 februari 2004 is een aanvraag om een revisie vergunning ingevolge de Wm ontvangen van: 8, firma P. van den Broek en Zn., voor een landbouw bedrijf met garage en autohandel aan de Bouwdijk 23 te Melissant. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunning te verlenen. Verder worden aan de ver gunning voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 27 september 2004 gedurende 4 weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Dirksland (nr 8), Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerp-besluit kunnen door een ieder vanaf 28 september 2004 gedurende vier weken worden ingediend bij burge meester en wethouders van de desbetreffende ge meente, p/a ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middel harnis. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Ais daarom wordt gevraagd, zal een openba re (hoor)zitting worden gehouden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag en eventuele overige aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid geboden om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gelegenheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel 0187-48 81 11). 8 74, Postbus 313,3240 AH miiéhüme. H (0187) 48 81 n| I(u4881 99/E-ffloi(;tnfe@i5go,nl/Grofïuilliin(0187)48 77 U M)t)eüklod*»:(0)87)48 8I3)ofmfeul(khl6fi§ijgafl) i Openingstijden; mo t/m vr 08.30 tol 12,00 en 13,00 iQt 16.30 üuf, Oerslogstotion: JobniKspoldetweg 19, Middcltiomis, l6l,(0i87) 48 68 5§ Openingslijden; ma l/m vt 08,30-11,46 en 13,00-16.45, za 10^.12.005

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 10