VIP'82 Dode egels Agenda Gezondheid Service Grote belangstelling voor reünie Van Weel-Bethesdaziekenhuis Concert Apollo Goed herstel van Good Luck Daad Basisschool d'n Tuun geeft kijKJe in de keulcen EIIAtlDBI-ffflEUWS EIIAtlDEn-lilEUWS Goede seizoenstart voor Schotejil in regionale zwemcompetitie 4e van Nederland CBF-keurmerk voor Stichting Hulp Oost-Europa Laatste excursie door de Dintelse Gorzen van dit seizoen Ingezonden: Provinciale ploeg- en trekwedstrijden voor Zeeuwse trekpaarden Regio Goeree-Overflakkee Goeree Overf lakkee Goeree Overf lakkee Bingo in de Victoriahal PAGINA4« iSSü DINSDAG 21 SEPTEMBER 2004 Gezelligheid in 'De Gooye\K'di>,- <><>k oude foto's en 'aKribufen te zien waren. In grote getale hebben oud-medewer- kers van het Van Weel-Bethesdazie kenhuis te Dirksland gehoor gegeven aan de oproep voor de reünie, die afgelopen zaterdag in Dirksland gehouden werd. Uit alle streken van het land en zelfs uit Canada waren ze gekomen, zo'n driehonderd in totaal. En vaststaat dat de oudgedienden van het ziekenhuis de reünie als een bij zonder geslaagde dag hebben ervaren. Het idee om deze dag te organiseren is min of meer ontstaan uit de vraag van een toene mend aantal oud-medewerkers om nog eens in het - inmiddels vernieuwde - ziekenhuis te mogen kijken. Sommigen van hen komen in de zomervakantie nog steeds naar Goeree- Overflakkee, en dan is een ritje naar Dirks land natuurlijk gauw gemaakt. Naar aanlei ding van de blijvende interesse van ver scheidene oud-collega's vond de ziekenhuisdirectie uiteindelijk het moment rijp om eens serieus over het organiseren van een reünie na te denken. Er werd een reünie commissie aangesteld, en die heeft zich vol ledig gestort op het op touw zetten van 'de grote dag', waarvoor de datum van 18 sep tember werd gekozen. Afgelopen zaterdag dus. Vanaf 10.00 uur was er de ontvangst in sporthal 'De Gooye', waar - na een ope ningswoord door ziekenhuisdirecteur de heer Moerland - mevrouw Hofs-De Bruijne een interessante lezing hield over de geschiedenis van de verpleegkunde, vanaf ca. 1600 toen er nog de Gasthuizen waren, tot heden. Na de lunch - voor de inwendige mens werd tijdens de reünie ook heel goed gezorgd - werden groepen reünisten per tou ringcar naar het ziekenhuis vervoerd, waar ze in kleinere groepjes verspreid werden voor een rondleiding door het ziekenhuis. Voor velen was het een interessante happe ning om te zien hoe anno 2004 het in het Van Weel-Bethesdaziekenhuis er aan toe gaat. Sommigen moesten ook eerlijk bekennen dat ze, als zij er nu nog eens aan de slag moesten, er vast niet veel meer van terecht zouden brengen, ziende op het vele dat in de loop der jaren is veranderd. Bij het zieken huis konden de groepen nog op de foto, van welke mogelijkheid ook dankbaar werd gebruik gemaakt, om vervolgens weer terug gebracht te worden naar 'De Gooije' voor een afsluiting van de reünie aan het eind van de middag. Complimenten voor de reünie- Ook de rondleiding door het ziekenhuis viel bij velen in de smaak. chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hollandse en Zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)4710 20 Fax (0187)48 57 36 Postbus 8, 3240 AA Middelharais Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: Algemeen@gebr-dewaal.com tonder vermelding van 'adv' of 'adm') tarief per mm 0,28; contracttarieven op aanvraag sluitingstermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur sluitingstermijn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Aduertentie-acquisitie: A. J. van der Velden, 06-50448359 REDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187)47 10 22, privé (0187) 60 14 40 e-mail: J.Villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van Ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 9,50 Per halfjaar 18,50 Per jaar €36,00 Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelhamis 342001108 commissie, die voor de oud-medewerkers zó'n prachtige goedverzorgde dag heeft georganiseerd! Zaterdag 18 september jl. heeft zwemclub De Schotejil uit Middelharnis de eerste wedstrijd gezwommen in de competitie van de Zwembond Rotterdam en Omstreken (ZRO). De wedstrijd werd gezwommen in Dordrecht. De zwemmers uit Middelharnis wisten een 10-tal ere plaatsen te bereiken, terwijl er bovendien tal van persoonlijke successen werden geboekt. Als collectief werd door De Schotejil erg goed gepresteerd: in een veld met in totaal acht zwemverenigingen werd in alle ge zwommen estafettes een ereplaats bereikt. Zo zwommen in de juniorencategorie Esmee Koedoot, Melanie van Gemert, Anne Vol- werk en Lisa Uijtewaal op de 4x 50m wis selslag met een tijd van 2.31.66 naar de 3e plaats. Bij de jongens zwommen Martijn van Hoorn, Mark Nolet, Mark Costeris en Rene Moerkerke op de 4x 50m vrij in een tijd van 1.56.99 naar de 2e plaats. Ook de senioren waren succesvol. De damesestafette op 4x 50m vrij, bestaande uit Danielle Hagoort, Rianne Noordijk, Connie Wielaard en Mar- jon van Kempen, eindigde als 3e in een tijd van 2.05.28. De heren werden eveneens 3^, maar dan op de 4x 50m wisselslag. Mark Nolet, Thijs Tromper, Leander Noordijk en John Jongejan zwommen een tijd van 2.05.34. Op de persoonlijke nummers waren ook succes te vieren. Danica Koedoot zwom op de 50m vrij naar een 2e plaats in 33.18 en op de lOOm schoolslag eindigde ze als 3e in 1.41.00. Nicole Nolet werd op haar lOOm schoolslag 2e in 1.40.06. Ook Eldin Krijgh won een medaille, en wel op de 50m school slag in een tijd van 48.45 en Jelle Steenhuis eindigde als 3e op de lOOm schoolslag in 1.32.79. Voor Mark Costeris was er een gouden medaille en een persoonlijk record op de lOOm vrij in 1.07.50. Esmee Koedoot zwom een clubrecord op de 200m wisselslag in 2.46.72. Gemengde zangvereniging Apollo o.l.v. Marlous Smit geeft op zaterdag 2 oktober haar jaarlijkse concert in Ons Dorpshuis in Nieuwe Tonge. Zij brengen een gevarieerd repertoire, voor elk wat wils. Als gasten treden die avond het accordeon orkest van N.L.S. uit Klaaswaal op. Het orkest staat o.l.v. Anny van Wanrooy. Anny heeft in het verleden verschillende concerten gegeven samen met haar zus Paula en het duo is bekend in de accordeonwereld. Het orkest zelf heeft deze zomer twee keer in het voorprogramma van het openluchttheater stuk van Mare een optreden gegeven. Voor liefhebbers van zang en accordeonmu- ziek is dit een concert wat u niet mag mis sen. Het bestuur hoopt veel muziekliefhebbers te mogen begroeten. Het concert begint om 20:00 uur en de zaal is om 19:30 open. De entree bedraagt 4,00. OOLTGENSPLAAT - Volleybalvereni ging VIP'82 uit Ooltgensplaat heeft op 18 september op het Nationaal Recreanten Volleybal Kampioenschap te Utrecht een hele mooie vierde plaats behaald in de mix categorie. VIP'82 mocht deelnemen aan het Natio naal Kampioenschap door de behaalde tweede plaats op 4 juni op het Regionaal Kampioenschap. De 12 deelnemende teams werden verdeeld in 2 poules van 6. De beste twee teams uit elke poule zouden doorgaan naar de halve finales. VIP'82 werd ingedeeld in de eerste van de twee poules. In deze poule zat ook de kam pioen van vorig seizoen en de kampioen van het seizoen daarvoor. Het zou heel moeilijk worden om bij de beste twee te komen. Tegen elk team werd twee keer een set van 12 minuten gespeeld, per gewonnen set kreeg men 2 punten. VIP wist tegen twee tegenstanders beide sets te winnen. Van een ander team werd één set gewonnen, evenals van de oud-kampioenen. VIP behaalde met deze resultaten in totaal 14 punten in deze poule, genoeg voor de tweede plaats. VIP'82 zat in de halve finale. Hierin trof VIP de nummer 1 uit de andere poule, dit team had de hele dag nog geen wedstrijd verloren. De eerste set werd vrij gemakkelijk door de tegenstander gewon nen, evenals de tweede set. VIP' 82 mocht nu nog proberen om derde te worden. Om de derde plaats te behalen moest wel de laatste wedstrijd worden gewonnen. VIP begon niet slecht aan de wedstrijd, maar verloor uiteindelijk toch weer. Maar 4e van Nederland zijn, is natuurlijk een hele mooie prestatie. Zoals uit bovenstaande valt op te maken is VIP'82 weer aan het nieuwe seizoen begonnen. Nieuwe leden (vanaf 16 jaar) zijn altijd welkom om een keer vrijblijvend mee te komen trainen op vrijdagavond om 20.00 uur in gymzaal D'n Boagerd te Oolt gensplaat., Kijk voor meer informatie op website http://home.hetnet.nl/~a-a-soete- man/index.html. Een week hebben de korfballers van Good Luck moeten wachten om zich te revancheren op de nederlaag van vorige week. Alle spelers waren er op gebrand om deze onverwacht slechte wedstrijd snel te doen vergeten. Tegenstander TOGO uit Goes merkte dit snel, want binnen enkele minuten stond er op het complex aan de heuvelweg te Middelharnis een voorsprong van 3-0 op het scorebord. De combinaties die vorige week niet lukten, kwamen nu wel goed uit de verf. Het afwerken van de kansen was ook prima in orde en uit alle hoeken verdween de bal in deze fase door de korf. De voorsprong werd dan ook verder uitge bouwd naar 6-1 en TOGO had op dat moment nog weinig in te brengen. Tot 10 minuten voor het rustsignaal kon Good Luck dit hoge niveau vasthouden, maar bij een tussenstand van 10-3 begon TOGO aan een inhaalrace. Aanvallend üep het even wat minder, maar ook in de verdediging was de concentratie bij Good Luck even weg. TOGO kon hierdoor terug komen tot 10-6 en Good Luck was blij toen scheidsrechter Visser floot voor het rustsignaal. Ook na rust lukte het Good Luck niet om tot scoren te komen, maar gelukkig kon het verdedigende vak TOGO goed in bedwang houden. Na 10 minuten spelen scoorde TOGO toch de 10-7 en leek de aansluiting nabij. Niet veel later scoorde Marcel Kievit van afstand het be langrijke 11e doelpunt van Good Luck. Na dit doelpunt was het zelfvertrouwen weer terug en ging plotseling het spel weer lopen. Heidi Kamerling scoorde haar derde doelpunt en Good Luck had weer een ruime voorsprong opgebouwd van 7 doelpunten verschil. De laatste minuten werden rustig uitgespeeld en TOGO sputterde nog één keer tegen. Met een eindstand van 17-12 had Good Luck zich inderdaad gerevancheerd en hopelijk kan men deze vorm nu enige tijd vasthouden. Minder geluk had korfbal vereniging Good Luck op woensdag 15 sep tember. Op uitgerekend de natste woensdag van de afgelopen weken stond het jaarlijkse Rabobank-schoolkorfbaltoernooi gepland. Vanwege de slechte weersomstandigheden was de organisatie echter genoodzaakt om de 9 scholen uit Middelhamis, Sommelsdijk, Nieuwe-Tonge, Stad a/h Haringvliet en Melissant af te bellen. Als troost kregen echter alle 500 leeriingen die deel zouden nemen een snoepzak met appel, gesponsord door de ClOOO uit Sommelsdijk en de Plus markt uit Middelhamis. Stichting Hulp Oost-Europa (www.hulp- oosteuropa.nl) in Bameveld mag sinds 6 september 2004 het CBF- keurmerk voor goede doelen voeren. Het verlenen van dit kwaliteitskeurmerk voor fondsenwervers betekent dat onze stichting voldoet aan de strenge eisen die worden gesteld op het gebied van bestuur, beleid, fondsenwerving, besteding en verslaggeving. Het CBF-keur merk, ingesteld door het Centraal Bureau Fondsenwerving (CBF), wordt uitsluitend toegekend aan organisaties die zich opeen verantwoorde manier bezighouden met het werven van fondsen voor goede doelen en een transparant beleid voeren. Stichting Hulp Oost-Europa verleent al meer dan een kwart eeuw geestelijke, diaconale en materiële hulp aan christelijke organisaties en personen in Oost-Europa. Bureauma nager drs. A. Lichtendonk: "Het CBF-keur merk geeft onze donateurs een extra garantie dat hun giften in Oost-Europa verantwoord besteed worden. Juist omdat gevers terecht steeds kritischer worden, is het goed een der gelijk keurmerk te ontvangen. Tegelijkertijd is het verwerven van dit kwaliteitskeurmerk een erkenning van het werk dat de Stichting ten dienst van de naaste in Oost-Europa mag verrichten." Het excursieseizoen loopt ten einde en Natuurmonumenten geeft u nog een laatste kans om een wandelexcursie door de Dintel se Gorzen mee te maken. Op zaterdag 25 september vertrekt de gids om 09.30 uur voor een wandeling, die tot ongeveer 12.00 uur zal duren. Over ongebaande paden maakt u kennis met het weidse en ruige gebied. De vogeltrek is intussen volop op gang gekomen, zodat er zeker verschillende vogelsoorten te zien zullen zijn. Met wat geluk zijn de visarend en de grote zilverrei ger te ontdekken. Onderweg kunt u de Shet land pony's en de runderen met hun kalfjes tegenkomen. Er zijn al wat grotere kalfjes bij, maar ook nog hele kleine. Alles bij elkaar voldoende reden om deze kans aan te grijpen en mee te wandelen! Voor de excursie is aanmelden vooraf is ver plicht. Dit kan bij Toeristisch Informatie punt Bergen op Zoom, tel. (0164) 27 74 82. De kosten van de excursie bedragen voor leden van Natuurmonumenten 4,00, voor niet-leden 7,00 en voor kinderen t/m 12 jaar 2,00. Laarzen of stevige wandelschoe nen zijn noodzakelijk en een verrekijker komt heel goed van pas. Peter Balkenende, onze premie van het huidige kabinet, heeft vanaf zijn aantreden op meer dan nadmkkelijke wijze het nor men-en waardenbesef onder onze aandacht gebracht. De kritieken hierop waren en zijn niet mals, soms denigrerend, maar Balke nende bleef en blijft standvastig. Resul terend in een door hem opgeroepen Europese conferentie waarin normen en waarden als uitgangspunt voor een betere samenleving ter discussie werden gesteld. Vanzelfsprekend is het doel van een dergelijke conferentie een beweging op gang te brengen welke voeding vindt in de basis van onze samenleving, met als hoof duitgangspunt respect en zorgplicht voor onze naasten en woonomgeving en deze waarden door te geven en uit te dragen als kostbaar goed aan een ieder die ons omringt en met name aan de jeugd, die de basis vormt van onze toekomst. Vanaf vorige week dinsdag werd ik tijdens mijn werk elke dag geconfronteerd met een doodgereden egel aan de Prins Bemhard- laan/Prins Constantijnstraat. Het overleden dier lag bij de speelplaats en werd dagelijks bekeken door de daar spelende kinderen. Na een paar dagen vonden vliegen, maden, ratten, roofvogels hun prooi. Tot mijn stomme verbazing onderaam niemand actie om het lijk te verwijderen. Ik verwijt gemeente, politie en met name direct betrokken buurtbewoners grove nalatigheid en minachting voor dieren, welke een essentiële rol in onze samenleving spelen. Dit nog afgezien van de risico's welke de aanwezigheid van een dergelijk overleden dier uit gezondheidsredenen met zich mee kan brengen. Hier ligt. denk ik, de kern van wat Balke nende bedoelt: het verzaken door wie dan ook, in dit geval, van een dergelijke zorg plicht tot het op waardige wijze verwijderen van het dier, is een gezwel aan de voet van onze samenleving. Dit kan niet, mag niet, en is op geen enkele manier te rechtvaardi gen. Zondagmorgen constateerde ik dat een tweede egel was overreden, vlak bij de plaats waar al dagen de eerste dode egel lag. Beide dieren heb ik verwijderd en een waardige rustplaats gegeven. Ik ben geschrokken van de geconstateerde feiten. In het begin heb ik sceptisch gestaan tegenover Balkenende's preken over nor men en waarden. De confrontatie met de dode egels en hoe de omgeving en overheid hiermee omgaat, geeft aanleiding om af te vragen: is het zinvol om op Goeree-Over- flakkee een niet politiek afhankelijk forum te vormen waarbinnen normen en waarden worden besproken en van waaruit praktis che acties kunnen worden ondernomen? Misschien overbodig, misschien niet. Ik wens onze minister-president een spoedig herstel toe. Uw reactie kunt u zenden aan: leo tam- boer@hotmail.com. De Stichting Het Werkend Trekpaard Zeeland organiseert op zaterdag 2 oktober het Provinciaal Kampioen schap Trekpaardploegen 2004 aan de Broekseweg, tussen Oud-Vossemeer en Sint Annaland. Met dit evenement wil de Stichting een breed publiek, zeker ook de jeugd, laten zien hoe het boerenland vroeger werd geploegd. De doelstelling van de Stichting is om de kennis van het werken met trek paarden als historisch cultureel erf goed te kunnen behouden. Er komt een 14-tal spannen paarden, vier tweespannen, 9 driespannen en één vierspan paarden. De deelname is uit de hele provin cie, met ook een deelnemer uit Noord-Hol land en enkelen uit Noord-Brabant. De beoordeling van het ploegwerk gebeurt door een deskundige jury. Het ploegen wordt op een tiental onderdelen beoordeeld. Het publiek kan meedoen met de beoorde ling: men kan aangeven welk perceel (6 are) er het best geploegd is. Uiteraard zijn er mooie prijzen te winnen. Na de wedstrijd zullen alle spannen achter elkaar in één parade een stuk ploegen: 39 paarden op een rij is een prachtig gezicht. Vergeet uw fototoestel niet! Na afloop van het ploegen wordt een trek- wedstrijd gehouden. Hierbij gaat het om het sterkste paard. Zij trekken een slede over een afstand van maxi maal 30 meter. Door elke 5 meter de slede te belasten met steeds meer mensen kan een winnaar worden aangewezen. Het paard dat de zwaarste last over de grootste afstand heeft voortbewogen, is winnaar. Programma 10.00 uur: aankomst paarden en proefploe- gen. 12.00 uur: openingshandeling door burge meester W. Nuis van de gemeente Tholen. 14.30 uur: einde van de ploegwedstrijd, gevolgd door de parade. 15.15 uur: start van de trekwedstrijd. 16.15 uur: prijsuitreiking. Toegang en parkeren gratis. Alleen bij extreme weersomstandigheden gaat dit evenement niet door. Voorlichtingsbijeenkomsten: Ver hoogd Cholesterolgehalte De bijeenkomsten zijn bedoeld voor mensen met een verhoogd cholesterolgehalte. Daar bij wordt besproken wat goed is om te eten en wat juist minder verstandig is. Aan de hand van opdrachten wordt de informatie getoetst aan de praktijk. Zo kunt u zelf bepa len wat u wellicht in uw voeding zou kunnen veranderen. De voorlichtingsbijeenkomsten worden gehouden in Ouddorp, starten op 4 oktober 2004, duren van 09.00 tot 11.00 uur en bestaan uit 3 bijeenkomsten. Cursus: Over Gewicht De cursus Over Gewicht is bedoeld voor mensen met een Quetelet Index boven de 30 (>10 kg overgewicht). Deze begeleiding bestaat uit 10 bijeenkomsten van anderhalf tot twee uur, die verdeeld zijn over 10 maan den. Tijdens de bijeenkomsten krijgt u meer inzicht in uw eetgewoonten en de factoren die hierop van invloed zijn. Er wordt veel aandacht besteed aan het leren omgaan met moeilijke momenten en het vinden van oplossingen. In deze groepsbegeleiding zal één keer een maatschappelijk werker aanwe zig zijn. De cursus wordt gratis aangeboden. "Wel is een verwij sbrief van een arts noodza kelijk. De cursus start in Dirksland op 1 oktober 2004, duurt van 14.00 tot 16.00 uur en bestaat uit 10 bijeenkomsten. ursus: Leren Masseren Heerlijk wegdromen. Ervoor zorgen dat een ander zich eens helemaal ontspant. Dat kan tijdens de cursus 'Leren Masseren'. Gedu rende deze cursus leert u op een verantwoor de wijze de kuit, rug, nek en schouders te masseren. Voordat u begint met masseren, wordt in een theoretisch gedeelte de opbouw van deze lichaamsdelen uitgelegd. Behalve dat een massage prettig is, wordt de stofwis seling gestimuleerd, blijft het lichaam in een goede conditie en is de kans op blessures kleiner. De cursus is bedoeld voor mensen zonder gezondheidsklachten of -problemen. De cursus Leren Masseren start in Nieuwe- Tonge op 5 oktober 2004, duurt van 19.30 tot 21.00 uur of van 21.00 tot 22.30 uur en bestaat uit 10 bijeenkomsten. Voor meer informatie over de inhoud, kos ten, data en aanmelding kunt u bellen met Gezondheid Service tijdens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur op nummer 0181- 626226. r- r^ DIRKSLAND - Op donderdagavond 30 september organiseert de Stichting Verenigd In Kracht een bingoavond in de Victoriahal te Dirksland. Er zullen op deze avond acht rondes en twee superrondes worden gespeeld. De bingo start om 20.00 uur, de deuren van de Victoriahal gaan open om 19.30 uur. Stichting Verenigd In Kracht staat weer garant voor een klinkend prijzen pakket, dat is verdubbeld ten opzichte van vorig seizoen. Basisschool d'n tuun geeft deze week een kijkje in de keuken. Alle ouders van school zijn uitgenodigd een och tend of middag de les bij te wonen. En ouders hebben van deze mogelijkheid goed gebruik gemaakt. De open les- week is één van de vele activiteiten die ook dit schooljaar weer plaats vinden. 0.b.s. d'n tuun geeft de kinderen een zo gevarieerd mogelijk lesaanbod. De school staat bekend om zijn gevarieer de activiteiten. Naast de op elke school gebruikelijke festiviteiten werkt o.b.s. d'n tuun o.a. aan een aantal school projecten, keuzecursussen en maand vieringen. Wat dat laatste betreft was groep 4/5 vorige week aan de beurt. De kinderen uit die groep gaven een grandioze voorstelling voor alle andere kinderen van school. Een groot, wel verdiend applaus viel hen na afloop ten deel. De groepen 1, 2 en 3 sloten een appelproject af met in de groep zelfgemaakte appelmoes, appelflappen en appeltaart om het vervol gens buiten in de zon op te peuzelen (zie foto). Een jaar is directeur Jack Holten werkzaam op d'n tuun. Hij is, samen met team en ouders, erin geslaagd een levendige school tot stand te brengen met, naast het brede acti viteitenaanbod, duidelijke speerpunten in het meerjarenbeleid: respect voor elkaar (kind-ouder-school), efficiënt onderwijs (tuunkinderen zijn zelfstandige kinderen die - waar mogelijk - tijdens de les gebraik rnaken van de computers aangesloten op het uitstekende computernetwerk), alle kinderen zorgvuldig volgen in hun ontwikkeling en waar nodig op tijd ingrijpen. Dit alles in overleg met de ouders. Het kan zijn dat u geïnteresseerd bent geworden in de school. Dat kan. De school leiding wil u graag op school ontvangen en ook u een kijkje in de keuken bieden. Maakt u gerust een afspraak. De school is telefo nisch te bereiken via nummer 0187-48 26 51E-mailen kan ook: info obsdntuun.nl. l i V' V i. 'i

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 2