Orgelconcert Bert EIbertsen in Klaaswaal Drugs in het gezin P.V. De Luchtbode EIIIUIDei-IIIEUWS te Herkingen Adverteren in Eilanden Nieuws betekent dat uw advertentie ook buiten de bebouwde kom wordt gelezen. GOEDEREEDE M PAGINA 10 VRIJDAG 10 SEPTEMBER 2004 In de Ned.Herv.Kerk te Klaaswaal wordt vrijdagavond 24 sep tember een orgelconcert gehouden. Dit zal een bijzonder concert zijn omdat op deze avond het 'van Leeuwen' pijporgel uit 1951 opnieuw in gebruik genomen wordt. De afgelopen maanden is er een grondige restauratie uitgevoerd door orgelbouwer Nijsse uit Oud-Sabbinge. Dit 14-stemmige orgel was het laatst onderhanden genomen begin jaien '70 o.l.v Jan van Weelden en was nu dusda nig aan groot onderhoud toe. Wat er precies allemaal gedaan is hoort u deze avond uitvoerig en tevens zal het orgel bespeeld wor den door de bekende Veluwse organist Bert EIbertsen. Bert EIbertsen werd in 1967 te Lunteren geboren en was al op jon ge leeftijd (10) bezig met orgelbespelingen. In 1982 gaf hij zijn eerste concert in Ede. In 1987 is Bert naar het conservatorium te Utrecht gegaan waar hij les kreeg van o.a. Theo Theunissen en Jan Raas. Ook werd hij benoemd tot organist van de Nieuwe Kerk te Ermelo alwaar hij nog steeds het grote Pels-opus 135 orgel bespeeld. Bert geniet landelijke bekendheid als organist/improvi sator en begeleider van div.koren waaronder mannenkoor Fonta- nus uit Putten. Het concert begint om 19.45 uur, de kerk is open vanaf 19.15 uur. De toegang is gratis. Iedereen van harte uitgenodigd. Na afloop is er gelegenheid om een bakje koffie te nuttigen. Uitslag wedvlucht Nlergnies 04-09- 2004. Los: 08.45. Deelnemers: 8. Dui ven: 136. Weer: zuidwesten wind. A. Molenaar en Zn. 1, 4, 6, 7, 10, 16, 18, 20, 22, 31, 32, 33, 34; K. Kievit 2, 9, 11, 13, 14, 29; M. v. d. Ochtend 3, 25, 26; J. den Boer 5, 8, 12, 21, 27, 28; C. Logmans 15, 17, 19, 23, 30; B. v. d. Ochtend 24. Drugs in het gezin! Is dan alles verloren, of is er nog wat aan te doen? Ook op Goeree-Overflakkee zijn veel jongeren drugs gaan gebruiken. De ouders zijn de eer ste verdedigingslinie in de strijd tegen drugs. Toch beseffen ouders het gevaar vaak pas als het te laat is. Hoe kunnen zij hun kinderen beschermen en wat kuii- nen ze doen als ze merken dat hun kind voor de verlei ding gezwicht is? In het programma 'Ontwaakt Radio' op Radio Flakkee van maandag 13 september, om 21.00 uur, wordt dit onderwerp besproken. U hoort o.a. een interview met een vader en een onderwijzer. De presentatie is in handen van Yvonne Caka. Dinsdag om 16.00 uur wordt het progranama herhaald. .jmfjm..m.m.Mi.im..m.jtM,mr-ws^w^ GEMEENTE Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artil<el 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 30 augustus 2004 voor: - liet plaatsen van lichtreclame op het perceel Dorps weg 26 te Ouddorp; - het plaatsen van een erfafscheiding op het perceel 't Klooster 13 te Goedereede; - het vergroten van de woning op het perceel Molen kade 74 te Stellendam; - het plaatsen van een carport nabij de recreatiewo ning Westeinde 52 te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is ontvangen op 2 september 2004 voor: - het bouwen van een woning op het perceel Bere- steyn 39 te Goedereede; - het uitbreiden van de woning op het perceel Hazers- weg 54 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden Ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 14 september 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 22 september 2004 in het gemeentehuis te Sint Maartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter Inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een overkapping op het perceel Oudelandseweg 86 te Ouddorp; - het plaatsen van een erfafscheiding op het perceel Tramlijnweg 9 te Goedereede; het verbouwen van het woon/winkelpand op het per ceel Voorstraat 35 te Stellendam; - het plaatsen van een blokhut nabij de recreatiewo ning Het Oude Nieuwland 94 (Oude Nieuwlandsweg 11) te Ouddorp; - het plaatsen van een tuinhuisje (t.vv.) nabij de recre atiewoning Prinsenhof 4 (Oude Nieuwlandseweg 53a) te Ouddorp. - het veranderen van de gevelbekleding van de recre atiewoning Zuiderdiep 31 (Noordzeepark) te Oud dorp; - het wijzigen van de gevels van de woning op het perceel Keldeniveg 63 te Ouddorp; - het wijzigen van de gevelbekleding van de woning op het perceel Eendrachtsweg 9 te Stellendam. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het uitbreiden van het bedrijfspand op het perceel Nijverheidsweg 10 te Stellendam; - het gedeeltelijk vernieuwen van het woonhuis op het perceel Marljkeweg 11 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het bouwen van een erker aan de voorgevel van de woning op het adres Saturnuslaan 48 te Oude-Toh- ge (ontvangen op 24 augustus 2004); - het bouwen van een garage/berging bij de woning op het adres Julianastraat 80 te Oude-Tonge (ontvan gen op 31 augustus 2004). Tevens maken zij bekend dat een aanvraag om regu liere bouwvergunning is ontvangen voor: - het uitbreiden van een woon/winkelpand op het adres Beneden Molendijk 4 te Ooitgensplaat, (ont vangen op 26 augustus 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuis vesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de Ingekomen aanvragen kunnen Verleende vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 3 van het Besluit op de ruimtelijke ordening lichte bouwvergunning te verle nen voor: - het plaatsen van een blokhut nabij de recreatiewo ning Kastanje 15 (De Klepperstee), kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie B nummer 2878; - het plaatsen van een schuur (t.vv) nabij de recre atiewoning Jonkerstee 64 (Prins Hendrikweg 32), kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie D nummer 1747. Bovengenoemd bouwplan ligt Ingaande 13 september 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeen tehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder legen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verlenen, schriftelijke zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38,3233 ZG Ouddorp. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van Goedereede bren gen ter openbare kennis, dat op 24-08-2004 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om de vol gende invaliden-parkeerplaats in de woonkern Goe dereede, die te naam gesteld is aan: mevr. A.M. Kievits, Catherinastraat 6 3252 AD Goe dereede Deze parkeerplaats is gesitueerd op de hoek Doel- weg/Catharinastraat, (de voormalige doktersparkeer- plaats). Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de hierna genoemde termijn op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur alsmede ook op donderdagen van 17.00 tot 19.00 uur op de cluster Beheer en Uitvoering van het gemeentehuis ter inza ge. Tegen dit verkeersbesluit staat voor iedere belang hebbende de mogelijkheid open om bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede, Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp binnen zes weken na de dag volgende op die van deze bekendmaking op grond van de Algemene wet bestuursrecht een met redenen omkleed bezwaarschrift In te dienen. Daar naast kan een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Rechtbank, p/a Arrondissementsrechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Hien/oor is griffierecht verschuldigd. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van Goedereede bren gen ter openbare kennis, dat op 3 september 2004 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om de volgende invaliden-par keerplaats in de woonkern Ouddorp, die te naam gesteld is aan: - mevr. B.C. Pijl, Diependorst 124,3253 VC Ouddorp. Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de hierna genoemde termijn op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur alsmede ook op donderdagen van 17.00 tot 19.00 uur op de cluster Beheer en Uitvoering van het gemeentehuis ter inza ge. Tegen dit verkeersbesluit staat voor iedere belang hebbende de mogelijkheid open om bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede, Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp binnen zes weken na de dag volgende op die van deze bekendmaking op grond van de Algemene wet bestuursrecht een met redenen omkleed bezwaarschrift in te dienen. Daar naast kan een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Rechtbank, p/a Arrondissementsrechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam. Hiervoor is griffierecht verschuldigd. Iramlijiweg 2, Goedersëde, Poslhus 3?,"3253:ZG,C3«idoijj,,,;; 'l!*)iét;'www.go8d5reeds,nl leipiiT)^S^''f|Sj/^fe;45!'||:2#,:,,:,'- ■|#c«| ^«*bo(S%)ed9re8i|s4. ïOisWtéslttóiAfe*^ géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het plaatsen van een warmte-opsiagtank op het adres Fittersweg 1 te Ooitgensplaat (besluit verzon den 1 september 2004); Dat met toepassing van artikel 19, lid 2 WRO vrij stelling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp' en daarnaast een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het vergroten van een negental bergingen op de adressen Crispijn 12,14,20,26,31,33,45,47 en 53 te Oude-Tonge. (besluit verzonden 31 augustus 2004). Nadere informatie over de verieende reguliere bouw vergunningen is op te vragen bij het taakgebied Volks huisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaar schrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostllakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verilere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen nnet de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamellink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 14 september 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost- flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 22 september 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente Tholen/Markt 1-5 te Sint Maar tensdijk Artikel19,lid3WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verienen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) bouwvergunning te verlenen voor: GEMEENTE Gemeenteblad D D E L H A R N I S In het gemeentehuis liggen uitgaven van het Gemeen teblad ter inzage, waarin het volgende algemeen ver bindende voorschrift is opgenomen: Vastgesteld door de raad op 2 september 2004 1.Besluit tot het vaststellen van de negende serie wij zigingen van de Bouwverordening. Dit besluit treedt in werking zes weken na bekendma king. Raadgevend referendum Burgemeester en wethouders hebben besloten dat een raadgevend referendum mogelijk is over dit besluit. Belanghebbenden kunnen tegen deze beslissing van burgemeester en wethouders beroep instellen. De ter mijn voor het indienen van dit beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt. (10.09.04). Het beroep moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Tevens kan aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een vooriopige voor ziening worden ingediend. Zulk een verzoek kan alleen worden ingediend als ook een beroepschrift is ingediend. ledere kiesgerechtigde die wil dat over dit besluit een referendum wordt gehouden, kan een verzoek indie nen ter gemeentesecretarie. Voonwaarde is wel dat hij als kiesgerechtigde in de gemeente Middelharnis geregistreerd is. De uitslag van een referendum is overigens niet bindend. Het verzoek moet worden ingediend binnen drie weken na de datum van bekendmaking. Meer inlichtingen over het verzoeken van een refe rendum kunnen ter gemeentesecretarie worden ver kregen op het werkveld Algemene en Juridische zaken; tel. (0187)-47 55 55. Verleende vergunningen/ontheffingen; - Middenstandsver. Middelharnis, Postbus 23 te Mid delharnis - het organiseren van de Sinterklaas intocht in het centrum op 13 november 2004 (010904); - W.J.N. Plomp, Westelijke Achtenweg 29 te Middel harnis - het oprichten van een paardenstai aan de Achtenweg te Sommelsdijk (020904); - A.J. Verspuy, Edison 7 te Middelharnis - het oprich ten van een bedrijfsloods t.b.v een muziekgroothan- del (020904); - Gebr. Blokland, Damstraat 24 te Hardinxveld-Gies- sendam - het vernieuwen van een schuur (020904); - Voogd Voogd, Postbus 14 te IJliddelharnis - het houden van een evenement op 10 en 11 september aan de Boomgaardweg 5 te Middelharnis (020904). verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen: - v.o.f. Het Knooppunt, Westersingel 16 te Rotterdam - het wijzigen van de passage in het winkelgedeelte aan het Zandpad te Middelharnis (010904); -J. Polder, Ds. Wentinokstraat 17 te Nieuwe-Tonge - het oprichten van een garage/berging (010904). - het vergroten van de woning en garage op het adres Lesje 2 te Achthuizen. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 13 september 2004 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhoweriaan 13255 VA Oude-Tonge. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Verkeersveiligheidsdag Op vrijdag 17 september 2004 zal in en rond het Albe- da College gelegen aan de Mercuriuslaan te Oude- Tonge de jaartijkse Verkeersveiligheidsdag Goeree- Overflakkee worden georganiseerd. De activiteiten spelen zich niet alleen af in en op het terrein van het Albeda College, maar ook in de Mercuriuslaan. De Mercuriuslaan zal worden gebruikt om demonstraties te geven op het gebied van veiligheid ('wat te doen bij een glad wegdek'). Ook zal de brandweer een hulp- verieningsactie demonstreren. Tevens zal voorlichting worden gegeven over de 'dodehoekspiegel' op een vrachtwagen, over de gevaren tijdens het rijden van drugs, medicijnen, etc. U bent welkom vanaf 09.00 tot 16.30 uur. In veriDand hiermee is de Mercuriuslaan de gehele dag (08.00 -17.00 uur) afgesloten. |5!J33!lJJ|0lSft^.3OlJS:, iiai/mw 08,00 tof 12.Q0 .'s Jii^idag van de moaft4 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187-475555. Ontvangen bouwplan Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - A.W. Buijze voor het vernieuwen/uitbreiden van een woning op het perceel Oostelijke Achtem/eg 90 te Middelharnis (31-08-2004). Deze publicatie heeft een informatief karakter. Het vermelde bouwplan is niet getoetst en is daarom nog niet voor inzage beschikbaar Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van: A. artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - Woongoed Flakkee voor het oprichten van een appartementengebouw op het perceel Burge meester Mijslaan 5 te Middelharnis; - Woongoed Flakkee voor het oprichten van 22 woningen op het perceel Langeweg (Kompaster rein) te Middelharnis. B. artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 51, lid 3 van de Woningwet bouwvergunning te verlenen aan: - Gemeente Middelharnis voor het oprichten van een oefentoren (voor de brandweer) op het perceel Nieuwepad 12 te Middelharnis. C. artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - L.D. Lieman voor het wijzigen van de voorgevel van een winkelpand (HEMA) op het perceel Bene den Zandpad 17 te Middelharnis. D. artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - B. Bakker voor het oprichten van een blokhut op hel perceel Klampenmeet 2 te Sommelsdijk. E. artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 51, lid 3 van de Woningwet bouwvergunning te verlenen aan: - A. Jongen voor het vernieuwen van kozijnen van een winkel/kantoorpand op het perceel Langeweg 1 te Sommelsdijk. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 13 sep tember 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schrif telijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van Mid delharnis, Postbus 1, 3240/\A Middelharnis. Ontvangen sloopplannen Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - Stichting Zuidwester voor het inpandig slopen van wanden, het dak en een gedeelte van een luifel op het perceel Oosthavendijk 30 (Meerpaal) te Middel harnis (27-08-2004); - A.W. Buijze voor het gedeeltelijk slopen van een woning op het perceel Oostelijke Achtera/eg 90 te Middelharnis (31-08-2004). Voorbereidingsbesluiten De burgemeester van Middelharnis maakt bekend dat de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 2 september 2004 heeft verklaard dat een herziening wordt voorbereid van: - het bestemmingsplan 'Centrum Middelharnis' voor het perceel Burgemeester Mijslaan 5 te Middelhar nis; - het bestemmingsplan 'Doetinchemsestraat' voor het perceel Langeweg (Kompasterrein) te Middelharnis; - het bestemmingsplan 'Centrum Middelharnis na Ie herziening' voor het perceel Beneden Zandpad 17 te GEMEENTE DIRKSLAND Commissievergadering Vaste commissie van advies voor de bezwaarschrif ten donderdag, 16 september 2004,19,10 uur. De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - J.M. Kardux voor het oprichten van een bedrijfswo ning met kantoor en berging op het perceel Noord- dijk 8, Mellssant. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lich te bouwvergunning is binnengekomen van: - T. Grootenboer voor het wijzigen van de gevel van de berging op het perceel Philipshoofjesweg 54, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verieend aan: - Activiteitencommissie Nederlands Hen/ormde Kerk Dirksland voor het huls-aan-huis verkopen van stroopwafels in Dirksland op 6 november 2004 (31- 8-2004); - Jaarmarktcommissie Nederiands Hen/ormde Kerk Dirksland voor het organiseren van een Jaarmarkt in het centrum van Dirksland op zaterdag 11 septem ber 2004 (2-9-2004); - C.S.G, Prins Maurits Middelharnis voor het huis-aan- |fiig%-:;^. Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Meldingen ex. artikel 8.40 Wm 1de heer L.C. Zwart, Duivenwaardsedijk 23 te Nieu we Tonge (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer); 2. BAM Woningbouw B.V., Havenkanaal ong. te Mid delharnis (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer); 3. J. Moenen Handelsonderneming, Dorpsweg 4, 6 en 8 te Ooitgensplaat (Besluit voor motorvoertuigen milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 13 september 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeen tekantoor van Middelharnis (nrs. 1 en 2) en Oostflak- kee te Oude-Tonge (nr. 3). Degene die niet in de gele genheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het IS60. Ontwerp-beslulten Op 10 december 2002 Is een aanvraag om een revi sievergunning ingevolge de Wm ontvangen van: 4. Mol Agrocom B.V. voor een inrichting voor de opslag, overslag en distributie van gewasbescher mingsmiddelen, kunstmeststoffen, granen, zaaiza den en plastics aan de Bosland 8 te Den Bommel. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunning te verienen met uitzondering van de opslag van peroxiden. Met betrekking tot de opslag van peroxiden wordt de vergunning geweigerd. Aan de vergunning worden voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Op 5 december 2003 is een aanvraag om een oprich tingsvergunning ingevolge de Wm ontvangen van: 5. V.O.F Fa. Bloemenhandel M. Grinwis en Zn. voor het in werking hebben van een kwekerij, handel- en transportbedrijf in bloemen en planten aan de Dijk stelweg 28 te Ouddorp. Middelharnis; - het bestemmingsplan 'Bebouwingsregeling bebouw de kom Middelharnis' voor het perceel Nieuwepad 12 te Middelharnis. Deze besluiten liggen met ingang van 13 september 2004 voor iedereen in het gemeentehuis van Middel harnis zes weken ter inzage en treden op genoemde datum in werking. Koningin Jülianaweg 45, Postbus t, 3240AAMi£idelhQrm5. Intsrnet: www.middeihamis.nl fel. (0137) 47 55 55 fax 47 55 47 wndil infoemiddellramis.n). C^ingsSfim; ma t/m w 08,30 lot 12.00 m 3.00 lol 16.30 uur. huis verkopen van koeken op 14 oktober 2004 (2-9- 2004); - Van der Baan Catering Partysen/ice voor het orga niseren van een feest op het terrein van Watersport vereniging Herkingen, Jachthaven 1, Herkingen op 18 september 2004 (2-9-2004). Lichte bouwvergunning verleend aan: - A.E. van Dal voor het oprichten van een blokhut op het perceel Molenzicht 10, Dirksland (3-9-2004). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - L.N.M, van Dijk voor het vergroten van een woning en het oprichten van een garage op het perceel Emmalaan 3, Dirksland. Deze vergunning is verieend met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (3-9-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een oommissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - n- het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende-openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 14 september 2004 om 10:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regionale welstandscommissie vindt plaats op woens dag 22 september 2004 om 13:30 uur in het gemeen tehuis van Tholen te Sint Maartensdijk. 3247 ZG DiftstoiKi, Inismel: www.drtjlcindSti; ax60 37 9V/(i-mait:info§(f!H:!tand,ri Opm^rml.iQa: mo t, ,7.»- 09.00 lot 12.00 ec 13.30 tot6.00 inir. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunning te verienen met uitzondering van de trans portbewegingen en laad- en lesactiviteiten in de nachtperiode (23.00-07.00 uur). De vergunning wordt op dit punt geweigerd. Verder worden aan de vergun ning voorschriften vertDonden ter bescherming van het milieu. De ontwerp-besluiten en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 13 september 2004 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 4) en Goe dereede (nr. 5). Degene die niet in de gelegenheid Is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerp-besluit kunnen door een ieder vanaf 14 september 2004 gedurende vier weken worden ingediend bij burge meester en wethouders van de desbetreffende gemeente, p/a ISGO, Postbus 313,3240 AH Middel harnis. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openba re (hoor)zitting worden gehouden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag en eventuele overige aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid geboden om mondelinge bedenkingen In te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gelegenheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). I Mededeling in verband met het afscheid van de heer J. Sarelse i I is het Regionaal overslagstation, Johannespolder-1 seweg te Middelharnis op woensdag 15 septem-1 i ber 2004 's middags (12.00-17.00 uur) gesloten. I tongeweg 74, Postbus 313,3240 AH Middelbams. T9I, (0187) 48 8111/ fox48 81 99 E-moil: info@isgo.iit Groimitiitn (0187) 48 77 11 MdieukWten: (0187148 81 31 ofmilieotcloctileneisgo.nl Openingstijden: mo l/m vr 08.30 lol 12,00 en 13,00 tot 16.30 m. Orersfegsloiion; Jo)mmesf»ldersweg 19, Middellwrais, !e!.(0t87) 48 48 50 Opni«g$liideKfflot/mw08,30.iI.45ai I3.0i)-i6.45, zo 10.00-12.00,

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 10