HELP PASFOTO'S A EIIWDi9l.niEUW5 tijdelijke woonruimte Giro 555 Oud papier ophalen Goedereede GEZOCHT Klaar Perwjj'l (f wacfiP James Grieve appels X^^%.]Nr ES Abonneert U op Eilanden-Nieuws de slachtoffers ^BL,i^t,.fliPi Den Haag in Darfur! PV De Luchtbede Herkingen GOEDEREEDE tltsL GEMEENTE DIRKSLAND I urn PAGINA 10 VRUDAG 3 SEPTEMBER 2004 Bejaardenverzorgster zoekt per direct bij voorkeur in Dirksland of Middelhamis. Reacties graag op tel.nr. (06) 43 11 62 52 Appels, Peren, Pruimen 10 kg. voor 3,— Korteweegje 40, Dirksland Geopend: wo., vr. en za. MENSEN IN NOOD/CORDAID, NEDERLANDSE RODE KRUIS, KERKINACTIE.STICHTING VLUCHTELING, TEAR FUND, TERRE DES g SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES www.giro555.nl De hulporganisaties doen wat ze kunnen. Helpt u mee? Geef nu! Doornik, 28 augustus; gelost: 10.45 uur; deelnemers: 8; duiven: 153; weer: westenwind. A. Molenaar en Zn. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 24, 27, 30, 32, 33, 34, 36, 39; C. Logmans 5, 10, 11, 20, 23, 25, 26, 31; J. den Boer 7, 8, 15, 18, 35, 38; K. Kievit 14, 22, 28; M. v.d. Och tend 29; B. v.d. Ochtend 37. De Stichting Koninklijke Fanfare Apol lo te Goedereede haalt zaterdag weer oud-papier op in Goedereede en op het Havenhoofd. Ook huishoudelijk karton kan er bijgezet worden. Graag het oud-papier voor 8.30 uur, goed gebundeld buiten zetten. g3gg^^_,^3,|fcfci|,sjt^^ GEMEENTE i I I Sluiting gemeentehuis Goedereede j I en stortplaats Damweg Stellendam i I i I Vrijdag 10 september 2004 is het gemeentehuis te j I Goedereede voor het pubiiel< gesloten. I De stortplaats aan de Damweg te Steilendam is vrij- I dag 10 en zaterdag 11 september 2004 gesloten, i Vergaderdata Raadscommissie Grondgebiedzaken 7 september 2004 om 19.30 uur. Raadscommissie Publielczal(en 9 september 2004 om 19.30 uur. De agenda(s) voor deze vergadering(en) ligt (liggen), tijdens de l<antooruren, ter inzage op het gemeente huis, waar eveneens een exemplaar kan worden afge haald. Ter inzage - De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facultaire Zaken, gemeentehuis. Tramlijnweg 2 te Goederee de. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Spreel<recht Burgers - Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde onderwerpen. Wie hiervan gebruik wii maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de verga dering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het ondenwerp waarover men wenst te spreken. Agenda - De agenda staal vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken op grond van het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend het voornemen te hebben om met gebruikmaking van arti kel 19, lid 1van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Lan delijk gebied, Ie herziening' teneinde het realiseren van een aantal plannen ten behoeve van de op het perceel Hofdijksweg 48 te Ouddorp aanwezige mane ge 'De Goede Reede', in planologisch opzicht moge lijk te maken. De plannen omvatten: a. het uitbreiden van het huidige gebouw van de manege met een oppervlakte van 970 m^ Deze oppervlakte zal aangewend worden voor een uitbreiding van de dressuurbak, het realiseren van een ruimte ten behoeve van de opslag van mate rieel, welke benodigd is voor de organisatie van lan delijke- en internationale (dressuur) wedstrijden, het realiseren van een archiefruimte, een ruimte waar uit dergelijke wedstrijden georganiseerd kunnen worden, alsmede een douche- en toiletruimte; b. het realiseren van een bultenrijbak met een opper vlakte van ongeveer 820 m^; c. het aanbrengen van een houten omheining met een hoogte van 1.40 meter omtrent het betreffende per ceel en d. het aanbengen van beplanting zodat het gebouw van de manege, alsmede de bultenrijbak aan het zicht wordt onttrokken. De desbetreffende bescheiden liggen met ingang van 6 september 2004 gedurende een periode van vier weken in het kader van de inspraak tijdens kantooru ren voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie van Goedereede, sector Grondgebied (Cluster VROM). Gedurende deze periode kunt u schriftelijke inspraak- reacties richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijn weg 2,3252 BR Goedereede. Vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat vrijstelling en reguliere bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van een berging op het perceel Boom pjes 7-9 kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sec tie E, nummer 5235-6236. $mimss»mmmmmifMm$immmmammimmÊmi» Commissievergaderingen commissie Grondgebied en Economische Zaken dinsdag, 7 september 2004 om 19.00 uur commissie Maatschappelijke Aangelegenheden en Middelen donderdag, 9 september 2004 om 19.00 uur Deze vergaderingen vinden, in verband met een ten toonstelling over verslavingszorg In de raadzaal van Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 6 september 2004 gedurende vier weken ter Inzage In het gemeen tehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verlenen, schriftelijke zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een carport op het perceel Oost- dljkseweg 15 te Goedereede. Verleende reguliere bouwvergunning voor: het bouwen van een entreegebouw op het perceel Port Zélande 2 te Ouddorp; - het vernieuwen van een berging op het perceel Noordzijde Haven 1 te Goedereede; - het bouwen van een loods en het plaatsen van een overkapping op het perceel Eendrachtsdijk 10 te Stellendam; het bouwen van een woning, schuur en garage op het perceel Westerweg 16 te Ouddorp; - het bouwen van vier woningen op het perceel Sprin- gert 2-6a (e) te Ouddorp, De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift Indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Bouwaanvragen ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 20 augustus 2004 voor: - het vergroten van de recreatiewoning Het Oude Nieuwland 48 (Oude NIeuwlandseweg 11) te Oud dorp; - het vergroten van de recreatiewoning Berk 12 (De Kiepperstee) te Ouddorp; - het vergroten van de woning op het perceel Zonne- bioempad 2 te Stellendam. op 26 augustus 2004 voor: - het plaatsen van een aanbouw aan de voorzijde van de recreatiewoning Mosseibank 7 (Noordzeepark) te Ouddorp. Deze publicatie Is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 14 september 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 8 september 2004 in het gemeentehuis te Sint Maartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge In het gemeentehuis te Goedereede. Bekendmaking De gemeenteraad heeft In zijn vergadering van 26 augustus 2004 de 'Verordening op de vertrouwens commissie voor de vervulling van de vacature burge meester' vastgesteld. Deze verordening treedt in werking met ingang van 1 september 2004. Genoemde verordening is op 27 augustus 2004 in hef publicatieblad opgenomen onder nummer 2004/17. Het raadsbesluit tot vaststelling van de verordening ligt voor een leder ter inzage op het stafbureau Facilitaire Zaken en is tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar. m het gemeentehuls, plaats in Verenigingsgebouw 'De Schakel', Beatrixlaan 313247 AA te Dirksland. Van deze vergaderingen is vijf dagen voor de verga derdatum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over geagendeerde ondenwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kie- wiet@dirksiand.ni of 0187-608080. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - J.M. Kardux voor het oprichten van een sanitair gebouw op Camping Elizabeth Hoeve op het perceel Noorddijk 8, l^^eiissant. - J.M. Kardux voor het oprichten van 58 schuurtjes op Camping Elizabeth Hoeve op het perceel, Noorddijk 8, Meiissant. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - Van Puffelen Buitenreclame voor het plaatsen van driehoeksborden t.b.v Waterschapsverkiezingen van 24 september t/m 6 oktober 2004 (10-8-2004); - CD. van der Velde voor het slopen van een loods op het perceel Zuiddijk 15, Herkingen (20-8-2004); - Waterschap Goeree-Overfiakkee voor de aanleg van het nog resterende deel van het tracÈ van het fiets pad over het zuidelijk deel van de Slikken van Flak- kee, onder langs de Diederikse Zeedijk te Dirksland (27-8-2004). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - CE. Struik voor het oprichten van een berging op het perceel Hortensia 13247 DT Dirksland. De bouw vergunning is verleend met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (23-8- 2004); «GEMEENTE flj I D D E L H A R N I S I Gemeentehuis gesloten I 8 In verband met de jaarlijkse personeeisrels is het i j gemeentehuis op vrijdag 3 september 2004 de i I gehele dag gesloten. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen: - Auto Zoom, Molenweg 20 te Middelharnis - het plaatsen van een reclame op het perceel (250804); - Automark B.V., Oude NIeuwveenseweg 111 -113 te Nieuwveen - het innemen van een standplaats op het parkeerterrein nabij 'de Staver' voor het graveren van kentekens en het repareren van rulten op 1 sep tember 2004 (250804); - L.B. van Nieuwenhuijzen, Armenweg 2 te Nieuwe- Tonge - het wijzigen van gevels van een opslagloods (260804); - Stichting Zuidwester, Oosthavendijk 30 te Middel harnis - het plaatsen van een fietsenstalling (260804); - C.J. Both, Pr. Margrietstraat 60 te Middelharnis - het wijzigen van een voorgevel van een schuur op het perceel Molenweg (Knorrenburg) (260804); - M. Mulder, Spuistraat 30 te Middelharnis - het plaat sen van een dakkapel (260804); - M.S. Bal, Van Aerssenstraat 36 te Sommelsdijk- het oprichten van een berging (260804); - J. Paasse, Bachplantsoen 3 te Dirksland - het ver groten van een dakopbouw (230804); - Roilerciub Hoekse Waard, p/a Meikdijkje 6, Goede reede - houden van de 3 Eilanden Skeelertoertocht op zaterdag 4 september 2004 (270804). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)beianghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 kk Middelharnis. Nadere Informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Stichting Zuidwester voor het renoveren/uitbreiden van een verenigingsgebouwZ-zwembad op het per- Ingekomen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het wijzigen van de gevel van de overkapping bij de recreatiewoning op het adres Zuiddijk 61 a, nr 112 te Oude-Tonge (ontvangen op 23 augustus 2004); - het wijzigen van een kozijn in de voorgevel van de woning op het adres Beatrixstraat 13 te Oude-Tonge (ontvangen 20 augustus 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor; - het vergroten van de dakkapel op 28 te realiseren woningen op het Crispijnterrein, kadastraal bekend gemeente Oostflakkee, sectie C, nummers 4298/5397 (ged.) (ontvangen 25 augustus 2004). Rectificatie In de publicatie van 19 augustus jl. stond vermeid dat - H.C. Joppe voor het oprichten van een bedrijfswo ning op het perceel Bustelweg 3, Dirksland. De bouwvergunning Is verleend met toepassing van arti kel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (26-8- 2004); - Voetbalvereniging DES '67 voor het oprichten van 2 lichtmasten aan de oostzijde van veld 2, Phillps- hoofjesweg 31, Dirksland (26-8-2004). Lichte bouwvergunning verleend aan: - J. van Dalen voor het vergroten van een berging op het perceel Bloemendaal 7, Dirksland (26-8-2004); - J.M. van der Griend voor het vergroten van een dak kapel op het perceel Lariks 14, Meiissant (26-8-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een oommissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951,3007 BM Rot terdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. JeJ|qi«7)608080/f»60'3799/moII:infpS^lirtcsIffliinl ,Öpemnp[iien;*;f/Kw09.00M:U.09*n,13.3Q:»U'6,00» ceel Oosthavendijk 30 te Middelharnis (25-08-2004); - H. van Wezel voor het uitbreiden van een woning en het plaatsen van een schuur op het perceel Oost Voorgors 79 te Middelharnis (25-08-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - W. Taaie voor het oprichten van een garage op het perceel Molenweg 24 te Middelharnis (25-08-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 51, lid 3 van de Woningwet bouwvergunning te verlenen aan: - A.L. Arensman voor het oprichten van een woning met garage op een perceel aan de Zuidelijke Ach terweg te Sommelsdijk en met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 51, lid 3 van de Woningwet bouwvergunning te verlenen aan: - S. Kareis voor het oprichten van een overkapping op het perceel Voorstraat 43 te Sommelsdijk. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 6 sep tember 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schrif telijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van Mid delharnis, Postbus 1, 3240/\A Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 8 september 2004 om 9.00 uur In het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op woensdag 8 september 2004 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. foiiifiginjuliafraweg 45, Poslbus ]- 3240 W(|fe|fiiiS?'ïy tntêfnet; www.middelhorms.ni. Tel. (0187) 47 55 55 fax 47 55 i7 «nail info@middelhcrnU.rf. Qpsningslijclen: ma f/m vr 08,30 tot 12.00 en 13.00 tot 16.30 uiif. er een bouwaanvraag was ontvangen voor het bou wen van één woning aan de Weesmoienstraat, kada straal bekend gemeente Ooitgenspiaat, sectie A, nummer 2868 te Ooitgenspiaat. Dit dient te zijn het bouwen van twee woningen op het eerdergenoemd adres. Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingeko men aanvragen kunnen géén bezwaarschriften wor den ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van 40 recreatiewoningen op het perceel Suijssenpolder (ongenummerd) te Oude-Tonge, kadastraal bekend gemeente Oostflakke, sectie E, nummer 372 (besluit verzonden 27 augustus 2004). Dat met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeen telijke Bouwverordening een gebruiksvergunning is verleend voor: - een horecagebouw aan de Marladijk 2 te Ooitgens piaat (besluit verzonden 26 augustus 2004). Nadere informatie over de verleende reguliere bouw vergunning en gebruiksvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. N.B, Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen 6 weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is Ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Stelloo, J.PIeterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 14 september 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 149 Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuurvanhet ISGO. Wet milieubeheer Meldingen ex. artikel 8.40 Wm 1. Aquality B.V., Watertoren 41 d-e te Dirksland (besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer); 2. Maatschap De Wit, Philipshoofjesweg 77 te Dirks land (Besluit voorzieningen en installaties milieu beheer); 3. Maatschap Den Boer-Ouwens, Donkereweg 5 te Oudeïonge (Besluit akkerbouwbedrijven milieube heer); 4. ENECO Energie Infra B.V., Joost van den Vondel iaan t.o. 98 te Sommelsdijk (Besluit voorzieningen en Installaties milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 6 september 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uuren 13.00 tot 16.00 uur op het gemeen tekantoor van Dirksland (nrs. 1 en 2), Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 3) en Middelharnis (nr. 4). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Besluit Op 1 september 2004 is een revisievergunning inge volge de Wet milieubeheer verleend aan: 5. P Voogd Graan- en meelhandel voor het ontvan gen, bewaren, bewerken (malen en mengen), ver pakken en transporteren van graan- en meelpro- ducten en het in werking hebben van een dieren speciaalzaak aan de Molenweg 28 te Ouddorp. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter Inzage gelegde ontwerp. Het besluit en overige stukken liggen ter inzage van af 6 september 2004 gedurende zes weken op werk dagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Goedereede (nr. 5). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11). Beroep tegen de besluiten kan vanaf 7 september 2004 gedurende zes weken worden ingesteld door; degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besiult; - de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-besiult. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019,2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke Welstandszitting (commissievergadering) Datum 8 september 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente Tholen, Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Artikel 19, lid 2 WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verlenen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van zes woningen op het Crispijnterrein te Oude-Tonge. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 6 sep tember 2004 gedurende vier weken voor een ieder tij dens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegglng in de gelegenheid gesteld schriftelijke zienswijzen naar voren te brengen bij het college van burgemeester en wethouders, Eisenhowerlaan 1, 3255 VA Oude-Tonge. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. EiwnlipwW'oó"'.fwt'^V^S, 3255 ZH OucMonge. '6^!^; www^oSslSakkw.fil, /U [OW] 64 71 00/(0x4471 99 e-imil; tiiMoostókee.nt Openingslijifen: ma l/m yi 08,00 lot 12,00 eiiilS.OfJljjt 17:00 mir, elke eerste en derite dimdog vm de moattd 's avonds gaopend yao 18.0yfQf 19.30 uur. brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een vooriopige voorziening Is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek Is beslist. Rectificatie In de publicatie van 26 en 27 augustus 2004 zijn in de tekst een aantal fouten opgetreden. Hieronder de cor recte vermelding. Melding ex artikel 8.40 Wm 6. De melding van J.M. van Rossum, Noordzijdsedreef 2 te Ooitgenspiaat ligt niet op het gemeentekantoor van Middelharnis ter inzage maar op het gemeen tekantoor van Oostflakkee te Oude-Tonge. De melding ligt vanaf 30 augustus 2004 gedurende zes weken ter Inzage aldaar. Besluit intrekking ex artikel 8.26 Wm Op 25 augustus 2004 is besloten het verzoek tot Intrekking van de vergunning ingevolge artikel 8.26 Wm in te willigen van: 7. Mast Landbouwproducten B.V. betreffende de oprichtingsvergunning d.d. 27 januari 1999 voor de inrichting aan de Bosiand 40 te Den Bommel. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente dit ver zoek in te willigen. Het besluit en overige stukken liggen ter inzage vanaf 30 augustus 2004 gedurende zes weken op werkda gen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 7). Degene die niet in de gelegenheid Is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11). Beroep tegen de besluiten kan vanaf 31 augustus 2004 gedurende zes weken worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besiult; - de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkenvijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-besiult. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel 0187-48 81 11). myÉ6dmn:pUf\tóS\ 31 rfmiWkdlenêBjo.nl OpetrngsSyen; ma t/« h 08.30 tot 12,00 en 13 00 lot 16.30 dot. Overslogslotran: Jotainespoldersweg 19, Middefemis, lel.lOl 87) 48 68 50 ppeiilngai(deii:mot/nivrO8,30-11.45en 13.00-16.45, zo 10.00-12.^.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 10