te collecteren voor de OOSTF Wat is uw reden om NSGK? Rommelmarkt Sempre Crescendo VW Caddy 1.9 TDi 0 "»S2"?-» EIIAnDEn-lilEUWS Schaak- en Dam- seizoen start weer in Ouddorp ^^0^ gehandicapte kind \2^^ g nederlandse stichtlngïvoor het Eilanden-Nieuws familieberichten GOEDEREEDE iW" GEMEENTE DIRKSLAND PAGINA 8 VRUDAG 27 AUGUSTUS 2004 Op maandag 30 augustus om 20.00 uur start het seizoen weer van de dam- en schaakver eniging 'Ontspanning' te Ouddorp met de traditionele ledenvergadering in het club- zaaltje gelegen achter 'De Bonte Koe' aan de Broekweg 5 te Ouddorp. Alle leden en aspirant-!eden^elangstellenden zijn hier voor uitgenodigd. De huishoudelijke competitie begint op maandag 6 september. Er zal dit seizoen naast de jeugdtraining ook training worden gegeven aan volwassenen zodat degenen die het schaken en dammen nog niet 100% onder de knie hebben of waarbij de kennis is weggezakt in de loop der jaren dit kunnen bijspijkeren. Het speelniveau op de club is heel divers, variërend van het ontspannen huisschaak/dam niveau tot de top van Flak- kee dus voor een ieder is er wat wils. Er wordt ook dit seizoen weer in de huis houdelijke competitie gespeeld volgens een flexibele indeling; het is op deze manier ook mogelijk om dammers en schakers te kunnen laten meedoen aan de competitie die niet elke week kunnen door werk of andere omstandigheden. Voor het jeugdschaak is nog geen definitie ve datum bekend, in verband met vakanties van de leiding en een waarschijnlijk nieuwe aanpak zal dit eind september aanvangen. De jeugdschakertjes/dammertjes van verle den jaar krijgen automatisch bericht thuis. Als men zich wil opgeven voor de huishou delijke competities, dam- en schaaktraining voor volwassenen en het jeugdschaak/dam- men kan dit bij F, Troost, 0187-490779; e- mail adres is Frans.troost@lyondell.com Meld u aan op www.nsgk.nl of bel (020) 679 12 00 Zoals gebruikelijk organiseert de Koninklijke Muziekvereniging 'Semp-e Crescendo' te Middel- hamis/Sommelsdijk ook c it jaar weer haar traditio nele rommelmarkt, en wel op zaterdag 4 september a.s. Als locatie is deze keer gekozen voor het ver enigingsgebouw 'De Notsnkraker' aan de Juliana van Stolberglaan in Middelhamis. In en rond dit gebouw wordt een keur van spullen aangeboden zoals boeken, platen, speelgoed, glas- en aarde werk, kleinmeubelen, enz Voor de inwendige mens worden kruukplaetjes verkocht en wordt er een gezellig terras ingericht A'aar koffie en frisdrank wordt geserveerd. De leden van Sempre verwelko men u die dag graag vankf 9.00 tot 16.00 uur. De opbrengst komt ten goede aan het instrumenten fonds van deze nog steeds groeiende vereniging. TE KOOP Sept. 2002, 78.000 km. Metallic grijs, open-dicht pakket, electr. bed. ramen, radio/CD, airco, laadruimte betimmerd. €8.950,-ex. BVN Tel. (0187) 48 50 58 is het blad voor uw GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is ontvangen op 16 augustus 2004 voor: het veranderen van de gevelbekleding van de recre atiewoning Zuiderdiep 28 (Noordzeepark) te Oud dorp; op 18 augustus 2004 voor: - het bouwen van een erker aan de woning op het per ceel Spaanseweg 6 te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 17 augustus 2004 voor: - het plaatsen van een zwembad nabij de woning op het perceel Oude Nieuwlandseweg 21a te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de Ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden Ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 31 augustus 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie Is op 8 september 2004 in het gemeentehuls te Sint Maartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge In het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouvrvergunning voor: - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Nieuweweg 43 te Stellendam; - het gedeeltelijk vernieuwen van de achtergevel van de woning op het perceel Pieterstraat 17 te Goede reede; - het wijzigen van de voorgevel van de woning op het perceel Hoge Pad 10 te Ouddorp; - het uitbreiden van de recreatiewoning Het Oude NIeuwland 38 te Ouddorp; - het uitbreiden van de woning op het perceel Dirk- doensweg 27 te Ouddorp; - het veranderen van de kozijnen van de woning op het perceel Oudelandseweg 75 te Ouddorp; - het veranderen van de gevelbekleding en de kozij nen van de recreatiewoning Linde 11 (De Klepper- stee) te Ouddorp; - het plaatsen van gevelkozijnen en het bekleden van de voorgevel van de schuur met gepotdekselde delen op het perceel Oudelandseweg 7 te Ouddorp; - het plaatsen van ramen in de douche en in de ber ging op het perceel Pieterstraat 38 Goedereede; - het gedeeltelijk vernieuwen van de schuur op het perceel De Kruse 2 te Ouddorp; - het wijzigen van de Indeling en de kozijnen van de woning op het perceel Beresteyn 7 te Goedereede; - het uitbreiden van de woning op het perceel Wes terweg 21 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het vergroten van een loods op het perceel Oude landseweg 4 te Ouddorp; - het bouwen van een woning op het perceel Een- draohtsdljk 10 te Stellendam; - het bouwen van een recreatiewoning (t.v.v.) op het perceel Jonkerstee 35 te Ouddorp. Verleende monumentenvergunning voor; - het gedeeltelijk vernieuwen van de achtergevel van de woning op het perceel Pieterstraaf 17 te Goede reede; - het veranderen van de kozijnen van de woning op het perceel Oudelandseweg 75 te Ouddorp; GEMEENTE D E L H A R N I S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen: - J.L. v.d. Ven, Voorstraat 26 te Middelharnis - ver bouwing monumentenpand (170804); - PC. Costense, Willem Bllderdijkstraat 53 te Som- melsdljk - het verstrekken van zwak-alcoholhouden de drank tijdens het feest van de Ronde Tafel aan de Kraaljensteinsedljk 16 te Sommelsdijk op 28 augus tus 2004 van 19.30 uur tot 24.00 uur en 29 augustus 2004 van 00.00 uur tot 02.00 uur (170804); - K. Luiten, Baron van Brienenstraat 18 te Stad aan't - het plaatsen van gevelkozijnen en het bekleden van de voorgevel van de schuur met gepotdekselde delen op het perceel Oudelandseweg 7 te Ouddorp; - het uitbreiden van de woning op het perceel Wes tera/eg 21 te Ouddorp. Verleende sloopvergunning voor: - het slopen van de woning op het perceel Hoge Pad 30 te Ouddorp. De stukken van voornoemde vergunningen liggen voor u ter Inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden Informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend het voornemen te hebben om met toepassing van artikel 19, lid 1van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: 1het bestemmingsplan 'Uitwerking Klepperstee' ten einde de bouw van een vervangende schuur met een oppen/lakte van 48,5 m'' met overkapping nabij de dienstwoning die zich op het perceel Vrljhelds- weg 1 te Ouddorp bevindt, in planologisch opzicht mogelijk te maken; 2. het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuw- land' teneinde het ven/angen van de op hel perceel Klarebeekweg 1 te Ouddorp aanwezige woning (boerderij) door twee woningen, in planologisch opzicht mogelijk te maken; 3. het bestemmingsplan 'Dorpsgebied Ouddorp, 2' herziening' teneinde de bouw van een ven/angen- de woning op het perceel Julianaweg 43 te Oud dorp, In planologisch opzicht mogelijk te maken. Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende stukken met ingang van 30 augustus 2004 gedurende een periode van vier weken tijdens kan tooruren voor een ieder ter Inzage ter gemeentese cretarie van Goedereede, sector Grondgebied (Clus ter VROM). Gedurende deze periode kan een ieder tegen het ver lenen van medewerking aan de hien/oor bedoelde bouwplannen schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflakkee besloten om gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 6,1.1 van de Bouwverordening voor het In gebruik hebben van; - Restaurant 'Shalom' op het perceel Stationsweg 13 te Ouddorp; - Directoraat-generaal Rijkswaterstaat directie Zuid- Holland Dlenstkring Haringvliet op het perceel Haringvlletplein 2 te Stellendam; - Schietvereniging 'Raak de Roos' op het perceel Molenweg 5 te Ouddorp; - Strandpaviljoen 'De Vuurtoren' op het perceel Duin pad 3' blok te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift Indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuls verkrijgen. GSiJWirp; Intwnel: www:9oedéree(ie.n! Tel. (0187)49,1500/fax49 ,.:,-,,_,il:l.,,i,^oo6d9re8d«.nl Openingstijden: mat/fn vrOÓ;00* i', ■■,0ö«jiJotoS,I?.00ro4 Haringvliet - het uitbreiden van een woning op het perceel Nieuwstraat 40 te Stad aan't Haringvliet (170804); - L.A. Krijgsman, Prins Willem Alexanderstraat 15 te Middelharnis - het plaatsen van een blokhut (170804); - F. Weller, Nic. Beetsstraat 7 te Sommelsdijk - het organiseren van een aantal verkopingen vanuit het verenigingsgebouw aan de Chrlstlaan de Vrieslaan te Middelhamis (180804); - R. Niemeljer, St, Plersweg 2 te Nieuw Tonge - het verbranden van snoelhout (180804). verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen: - P Visser, Prins Bemardlaan 145 te Middelharnis - het uitbreiden van de woning (160804); - P Jordaan, Ds. Wentinkstraat 8 te NIeuwe-Tonge - het verbouwen van een agrarisch afzetbedrijf tot bedrijf voor opslag en overslag e.a. met bijbehoren de bedrijfswoning (170804). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel, 0187 - 47 55 55. Kapvergunning verleend aan: - de heer R. van Hunnik, Langeweg 123, 3245 KG Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken Ingevolge artikel 41 van de-Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning 2" fase is binnengekomen van: - P.F. Oudijk voor het uitbreiden van een loods op het perceel aan de Oudedijk 1Mellssant. Deze publicatie is bedoeld om hef publiek te informe- Ingekomen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is ontvangen voor: - het plaatsen van twee dakapellen om het dakvlak van een woning op het adres Lindenlaan 38 te Oolt- genspiaat (ontvangen op 16 augustus 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een woning aan de Weesmolen straat, kadastraal bekend gemeente Ooitgensplaat sectie A, nummer 2862 te Ooitgensplaat (ontvangen op 16 augustus 2004). Een aanvraag om sloopvergunning Is ontvangen voor: - het verwijderen van asbesthoudende dakbedekking van een machineloods aan de Tilsedijk 14 te Den Bommel (ontvangen op 12 augustus 2004), Nadere inlormatie over de ontvangen aanvragen om lichte, reguliere bouwvergunning, en sloopvergunning Is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeentelijke Bouwverordening een gebruiksvergunning Is ver leend voor: - een bijeenkomstgebouw aan de Voorstraat 23 te Den Bommel (besluit verzonden 10 augustus 2004). Nadere informatie over de verleende gebruiksvergun ning, Is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B, Ingevolge artikel 7,1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders Indienen. Wanneer een bezwaar schrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, Indien onvenwljlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een Sommelsdijk-12 bomen In achtertuin (170804). (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders, Postbus 13240 AA Middelharnis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 79/-47 55 88. jKoningin Jolianawag 45, Postbus 1, 3240 AAMiddelliarnis, Internet: www.middeltiarnts.nt. Tel, (0187) 47 55 55 fax 47 55 47 e™il: in(oSmiddel(iami5;nl, Opaning5liiden:mQ!/mvr 08.30 tol 12,00 en 13,00 tot! 0.30 w. ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 31 augustus 2004 om 10.30 uur in het gemeentehuls te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 8 september 2004 om 13:30 uur in het gemeentehuis van Tholen te Sint Maartensdijk. Voofslraqt 15, Pojibw 10, 3247 ZG Dirkilönd: Inièneli wwwidirkslofld.nl: Ti .jOl 87) WSO fe/fdx ffi,37 99:/Miaifc'iiifotós^^^ ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M,Hamellnk. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 31 augustus 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 8 september 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur /gemeente Tholen, Markt 1-5 te Sint Maartensdijk Artikel19,lid2WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verlenen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) bouwvergunning te verlenen voor: - het vergroten van een woning op het adres Handel sterrein 42 te Oude-Tonge; - het bouwen van een woning op het adres Crispijn 32 te Oude-Tonge. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 30 augustus 2004 gedurende vier weken voor een leder tijdens kantooruren ter Inzage in het gemeentehuis, Eisenhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuls is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- geiegging In de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhowerlaan 1, 3255 VA Oude-Tonge. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Rectificatie De publicatie d,d. 29/30 juli 2004 omtrent het voorne men om een bouwvergunning te verlenen voor zes woningen op het Crispijnterrein te Oude-Tonge wordt hierbij ingetrokken. Ontwerp-bestemmingsplan Oude-Tonge Dorp, 3° partiële lierziening (dagwinkels) Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 30 augustus 2004 tot en met 27 september 2004 het ontwerp-bestemmingsplan Oude- Tonge Dorp, 3e partiële herziening (Dagwinkels) ter inzage ligt. Middels deze partiële herziening worden de twee winkelruimten aan de Molendijk 6 en 8 bestemd volgens feitelijke gebruik. Een ieder wordt in de gelegenheid gesteld gedurende bovengenoemde termijn schriftelijke zijn of haar zienswijze in te dienen, gericht aan de raad. Ontwerp-bestemmingsplan Oudeland te Ooitgensplaat Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken ter voldoening aan het bepaalde In arti kel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 30 augustus 2004 tot en met 27 september 2004 het ontwerp-bestemmingsplan Oude land te Ooitgensplaat ter Inzage ligt. In het kader van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voorgeschreven tienjaarlijkse actualisering van bestemmingsplannen, alsmede het actualiseren van het bestemmingsplan volgens de huidige inzichten, wordt het bestem mingsplan algeheel herzien. Een iedere wordt in de gelegenheid gesteld gedurende bovengenoemde ter mijn schriftelijke zijn of haar zienswijze In te dienen, gericht aan de raad. Opmerking m.b.t. Concept Welzijnsprogramma 2005 Van donderdag 19 augustus 2004 tot en met donder dag 9 september 2004 ligt op het gemeentehuis te Oude-Tonge het Concept Welzijnsprogramma 2005 ter inzage, Het welzijnsprogramma vermeldt onder andere de instellingen en verenigingen die In 2005 in aanmerking komen voor een subsidie op grond van de Algemene Subsidieverordening 2002. Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet Milieubelleer Meldingen ex. artikel 8.40 Wm LTimmerbedrijf Sal Ramos, Dorpsweg 3 te Som melsdijk (Besluit bouw- en houtbedrijven milieube heer); 2. A.J.G. van Rossum, Noordzijdsedreef 2 te Ooit gensplaat (Besluit akkerbouwbedrijven milieube heer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 30 augustus 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uuren 13.00 tot 16.00 uurop het gemeen tekantoor van Middelharnis (nrs. 1 en 2). Degene die niet in de gelegenheid Is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dins dagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hien/oor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Besluit intrei<king ex artikel 8.26 Wm Op 25 augustus 2004 is besloten het verzoek tot intrekking van de vergunning ingevolge artikel 8.26 Wm in te willigen van: 3. Mast Landbouwproducten B.V, betreffende de oprichtingsvergunning d.d. 27 januari 1999 voor de inrichting aan de Bosland 40 te Den Bommel. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente dit ver zoek in te willigen. Het ontwerp-beslult en de overige relevante stukken liggen ter inzage vanaf 30 augustus 2004 gedurende twee weken elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 3). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdag avond van 18.00 tot 21.00 uur. Hien/oor moet een tele fonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel: 0187-48 81 11 Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunnen door een ieder vanaf 31 augustus 2004 gedu rende twee weken worden ingebracht bij de burge meester en wethouders van Oostflakkee, p/a ISGO, postbus 313, 3240 AH te Middelhamis, Als daarom wordt gevraagd, blijven persoonlijke gegevens geheim. Wet milieubeheer en Wet verontreiniging oppervlaktewateren Mededeling - namens burgemeester en wethouders van Goedereede en de Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Ontwerp-besluit Op 9 december 2003 hebben wij een aanvraag om een oprichtingsvergunning Ingevolge de Wet milieu beheer ontvangen van: 4. Rijkswaterstaat Dlenstkring Haringvliet, Haring vlletplein 2 te Stellendam voor een waterstaatkun- digwerk met dienstgebouwen. Voor dezelfde Inrichting Is tevens een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppen/lakte-wateren (Wvo) aangevraagd. Zowel de Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat als burgemeester en wethou ders zijn voornemens om deze vergunningen te ver lenen. Aan de vergunningen worden voorschriften ver bonden ter bescherming van het milieu. De ontwerp-besluiten en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 30 augustus 2004 gedurende De gemeente Oostflakkee wil belanghebbenden erop wijzen dat het Concept Welzijnsprogramma 2005 ook écht een concept is. In de raadsvergadering van november of december aanstaande, zal het subsidie- plafond worden vastgesteld. Het slaat de gemeente raad vrij om het subsidieplafond naar beneden of boven bij te stellen. In het kader van de bezuinigingen dienen vereni gingen en instellingen, welke opgenomen zijn in het welzijnsprogramma, er terdege rekening mee te houden dat de bedragen die nu ter inzage lig gen, nog naar beneden kunnen worden bijgesteld. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mevrouw A. van Es van het taakgebied Zorg en Samenleving, telefoonnummer 0187 - 647116 of via e-mail: avanes@oostflakkee.nl, .éientiowStoi,;!, Posibu5 75,'3255 ZHOwWonge, -»"'■''*'-' :|«i9tii«;*ww,O(>«f«ee.nl./Tet,(0187) 6471 00/(0x6471 99/ :Sii<iil; infoSoosifioltlïee.nl OpBningslijden: mo t/m «08.00 tot 12.00 en 13,00 lot 17,00 uut, elke eerste en derde ditrsdog vort de moond 's (Piotid^ geopend von 16,00 tot 19,30 uur. Vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Goedereede (nr. 4), Degene die niet In de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18,00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefoni sche afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunnen door een ieder vanaf 31 augustus 2004 gedu rende vier weken worden ingediend bij hef ISGO, Postbus 313,3240 AH Middelharnis, Op verzoek blij ven uw persoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting wor den gehouden. Tijdens deze zitfing wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag en eventuele overi ge aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid gebo den om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gele genheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Besluit Op 24 augustus 2004 is een revisievergunning inge volge de Wet milieubeheer verleend aan: 5. GULF OIL Nederland B.V, voor een opslag- en overslagdepot van gasolle en smeermiddelen aan het Noordereiland 3 te Stellendam, Voor dezelfde inrichting is tevens een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren verleend. Beide besluiten zijn niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. De besluiten en overige stukken liggen ter inzage van af 30 augustus 2004 gedurende zes weken op werk dagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Goedereede (nr. 5). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187-48 81 11), Beroep tegen de besluiten kan vanaf 31 augustus 2004 gedurende zes weken worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit; - de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daan/an zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkenwijs niet kan worden venA/eten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-beslult. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11), tong6weg74, fostbosSlS, 3240AH^^iddeItl(OTis,tt plfflïlf'flf tax 48 81 99 Emoit iiitoSisgo.sl Grolvuillijn (0187j 48 77 11 Milieuklocliien: (0187) 48 81 31 of mtlieutlaclifenSisgo.nl Openingstijden: mo t/m vr 08.30 tot 12.O0 en 13.00 tot 16.30 m. Overslogslotion: Jolionnespoldetweg 19, Mddelliarais, tei.(0187) 48 68 50 Openingstijden;mot/mw08.30-ll.45en 13,00-16.45, zo 10.00.12,00, r^¥Sipgwjtairjw;'wu';i".i.i

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 8