ll^ eiiaudbi-iiieuws Een advertentie in Eilanden-Nieuws heeft altijd succes H. van der Veer Stadswandeling Goedereede gesloten 'imiisÊimssÊÊÊÊaÊÊÊÊs. Abonneert U op Eilanden-Nieuws Bibliotheek Ger. Gem. Dirlisiand De bibliotheek van de Gere formeerde Gemeente te Dirksland is vrijdag, i.v.m. een sterfgeval gesloten. c Bouw- en Timmerwerken Adverteert in Eilanden-Nieuws Adverteren in Eilanden Nieuws betel<ent dat uw advertentie ool< buiten de bebouwde kom wordt gelezen. GOEDEREEDE wiimmmaimmmawiM "lÊSSÊM. ■sus: ^^Si^ PAGINA» VRUDAG 20 AUGUSTUS 2004 Tel. (0187)683759 Ter gelegenheid van het 25 jarig bestaan van de vereniging voor Natuur en Land schapsbescherming Goeree Overflakkee (NLGO) wordt op donderdag 26 augustus een stadswandeling gehouden door Goedereede. Dit pittoreske stadje met zijn mooie oude gebouwen, smalle straatjes, kerk en de toren zijn dan ook niet voor niets ver klaard tot beschermd stadsgezicht. Vooral de toren beheerst het beeld van Goede reede. Tijdens de wandeling is er de mogelijkheid de toren te beklimmen vanwaar u een prachtig uitzicht krijgt over de kop van het eiland, de Noordzee, het HaringvUet, de Grevelingen, maar ook vooral de vele mooie natuurgebieden in de omgeving. De stadswandeling begint om 19.00 uur en duurt ongeveer 1 uur. Verzamelen bij het Gemeentehuis van Goedereede. Aanmelden is niet nodig en deelname is gratis. GEMEENTE Vergaderdata Commissie Bezwaarschiriften 25 augustus 2004 om 15.00 uur Gemeenteraad 26 augustus 2004 om 19.30 uur De agenda(s) voor deze vergadering{en) ligt (liggen), tijdens de kantooruren, ter inzage op het gemeente huis, waar eveneens een exemplaar kan worden afge haald. - Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen van de gemeenteraadsvergadering liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stuk ken ook ter inzage in de bibliotheek. Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht Burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondera/erpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda. De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend het voornemen te hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met gebruikmaking van de door hel college van Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland op 3 februari 2004 ver leende bijzondere verklaring van geen bezwaar vrij stelling te verlenen van het ter plaatse van kracht zijn de bestemmingsplan 'Dorpsgebied Ouddorp, 2' her ziening' teneinde het realiseren van een nieuwe ont sluiting vanaf het parkeerterrein Dorpstienden naar de Duinkerkera/eg te Ouddorp mogelijk te maken. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggende de desbetreffende stukken met ingang van 23 augustus 2004 gedurende een periode van vier weken tijdens kantooruren ter gemeentesecretarie van Goedereede, sector Grondgebied (Cluster VROM) ter inzage. Gedurende deze periode kan een ieder tegen het realiseren van de hiervoor bedoelde nieuwe ontslui ting schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2,3252 BR Goe dereede. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat op 3 augustus 2004 besloten is om met toepassing van hef bepaalde in artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en met gebruikmaking van de door het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland verleen de specifieke verklaring van geen bezwaar betrekking hebbende op het ontwerp-bestemmingsplan 'Ver plaatsingsgebied' medewerking te verlenen aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede teneinde het realiseren van: a. een rotonde in de Vrijheidsweg ter hoogte van de ontsluitingsweg van het verplaatsings-gebied en de ingang van het Recreatiepark 'De Klepperstee' met bijkomende werkzaamheden; b. een rotonde op de kruising Vrijheidsweg-Wester- weg, de aanleg van een nieuwe verbindingsweg vanaf deze rotonde naar het bestaande parkeer terrein aan de Westenweg en het aanpassen van de huidige Westera/eg tot (brom) fietspad en voetpad; c. een voetpad en een fietspad langs de noordzijde van de Vrijheidsweg (tussen de te realiseren ont sluiting van het verplaatsingsgebied en de Lange- dijk); d. een ontsluitingsweg en een fietspad in het ver plaatsingsgebied en het e. uitbreiden van het aan de Westero/eg aanwezige parkeerterrein met bijkomende werkzaam-heden, mogelijk te maken. De stukken die op het realiseren van deze zaken betrekking hebben liggen voor u ter inzage ter gemeentesecretarie van Goedereede, sector Grond gebied, Cluster VROIVl. Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst kunt u die eveneens verkrijgen bij de cluster VROM. Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 6 augustus 2004 voor: - het plaatsen van zonwering aan de achtergevel van de woning op het perceel Groenmarkt 8b te Goede reede; - het veranderen van de gevelbekleding van de recre atiewoning Zuiderdiep 31 (Noordzeepark) te Oud dorp; - het plaatsen van een tuinhuisje/schuur (t.v.v) nabij de recreatiewoning Prinsenhof 4 (Oude Nieuwland- sewog 53a) te Ouddorp. op 12 augustus 2004 voor; - het plaatsen van een garage op het perceel Dirk- doensweg 35 te Ouddorp; - het plaatsen van een blokhut nabij de recreatiewo ning Kastanje 15 (De Klepperstee) te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is ontvangen op 10 augustus 2004 voor: - het vergroten van de woning op het perceel Spaan- seweg 8 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 31 augustus 2004 In het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 25 augustus 2004 in het gemeentehuis te Sint Maartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. TrartliitB^:C4Si|p^;^p|^^^^^^^i^^^ •Intermt: ww«gi!éJerSlCfi'fisp(itP|ïwf^3^ E-moil: g9meente)iois93Ï3ècls*e«)».nt■Ofi(jrig^^ie0i0Ji^^<>li(^^i ■i2:00'on'l,3,00-'17.00'Wr.'(cJ6lo!'OOOr.ipr ■'^fffffSlfffl: Wethouders, Postbus 10,3247 ZG Dirksland. GEMEENTE DIRKSLAND Verzoeken om bouwvergunning Raadsvergadering donderdag, 26 augustus 2004,19.00 uur Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Spreekrecht over geagendeerde onden/verpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kie- wiet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Voornemen verienen bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening reguliere bouwvergunning te verlenen aan: R.G.J. Vijfhuizen te Herkingen voor het oprichten van een carport op het perceel Molendijk 21Herkingen De op dit bouwplan betrekking hebbende stukken lig gen van 23 augustus tot en met 20 september 2004 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van Burgemeester en Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - L.J. van Prooijen voor het oprichten van een loods op het perceel Boomvliet 9, Dirksland; - J.M. van der Griend voor het vergroten van de woning op het perceel Lariks 14, Melissant; E. van Os voor het plaatsen van een berging op het volkstuincomplex aan de Armenweg, perceel nr. 32, Dirksland; - MBS groep voor het oprichten van een loods op het industrieterrein Watertoren, Dirksland; - MBS groep voor het oprichten van een bedrijfswo ning op het industrieterrein Watertoren, Dirksland. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnengekomen van: C. Koedam voor het plaatsen van twee dakkapellen op het perceel aan de B.C. Zaaijerlaan 41Dirksland; - CE. Struik voor het plaatsen van een schutting op het perceel Hortensia 1, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Aigemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - C. van der Nat voor het verbouwen en uitbreiden van de woning op het perceel aan de Molendijk 29, Melis sant. N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Goedkeuring wijziging bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, ter voldoening aan artikel 11lid 5, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland bij besluit van 10 augustus 2004, nummer DRM/ARB/2004/7517, hun besluit van 26 juli 2004 tot wijziging van het bestemmingsplan Landelijk Gebied. Ten behoeve van de uitbreiding van de boer- derijoamping Ellzabethhoeve op de locatie Noorddijk 8 te Meilssant wordt de perceelsbestemming van GEMEENTE ^IDDELHARN Jaarrekening 2003 De gemeentejaarrekening van baten en lasten voor het dienstjaar 2003 is aan de raad aangeboden en ligt ter inzage in het gemeentehuis vanaf vandaag tot en met 2 september 2004. Een afschrift daarvan kunt u krijgen tegen betaling van de kosten. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen: - Reumafonds, Postbus 59091 te Amsterdam - het houden van een openbare inzameling van gelden op 14 maart tot en met 19 maart 2005 (090804); - A. Los, Klampenmeet 23 te Sommelsdijk - het ver bouwen van de woning (110804); - Van Puffelen, Haltewachter 2-12 te Rotterdam - het tijdelijk plaatsen van driehoeksreclameborden van 29 september tot en met 5 oktober 2004 (110804); -Ver. Wijkgroep "de Zwaluw", Spenwer 5 te Sommels dijk - het houden van de jaarlijkse viswedstrijd voor kinderen op 22 september 2004 (110804); - J. Verkerke, Burg. Sterkplein 29 te Nieuwe-Tonge - het verstrekken van zwak-alcoholhoudende drank tij dens een rommelmarkt rond de haven te Battenoord op 21 augustus 2004 van 10.00 uur tot 17.00 uur (110804); - C. Boeter en Zn BV, Postbus 140 te MIddelharnis - het plaatsen van een reclamebord op het perceel Koningin Julianaweg 27 te MIddelharnis (110804); - Zendingscommissie Hen/ormde Gemeente, St. Joris Doelstraat 4 te Sommelsdijk- het houden van een huis-aan-huls ontbijtkoekactie op 3 en 4 september 2004(110804); - MSV AV Flakkee, Bemhardstraat 47 te Melissant - het organiseren en houden van een atletiekwed- strijd op 4 september 2004 (110804); - Leger de Heils, Magnoliastraat 41- te Vlaardingen - het houden van een openluchtconcert in de muziek- tent te MIddelharnis op 4 september 2004 (110804); - Ver. van Eigenaars, Postbus 72 te MIddelharnis - het organiseren van een nazomerfee.st op 28 augustus 2004 aan het Menheerseplein, Park Nieuw-Zeeland te Middelhamis (110804). verleende bouwvergunningen en In relatie daarmee verleende vrijstellingen: - C.S.G. Prins Maurits, Postbus 181 te Middelhamis- het oprichten van een fietsenstalling op het perceel Koningin Julianalaan 57 te MIddelharnis (130804); - F. Vrauwdeunt, Molendijk 13 te Stad aan't Haringvliet - het oprichten van een garage (130804). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van MIddelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelhamis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Artikel 19, lid 1WR0 Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van 20 woningen aan de Noord-Achter weg te Oooltgensplaat (besluit verzonden 10 juli 2004); - het bouwen van vijf woningen aan de Noord-Achter weg te Ooitgensplaat (besluit verzonden 8 juli 2004). N.B. Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen tegen een of beide besluiten binnen zes weken na de dag van ver zending een gemotiveerd en ondertekend bezwaar schrift bij burgemeester en wethouders indienen. gronden met de bestemming agrarische doeleinden, op kaartblad 5 van het bestemmingsplan aangeduid met 'wijzigingsbevoegdheid boerderijcamping', gewij zigd in de peroeelsbestememing 'Verblijfsreoreatieve doeleinden, subbestemming boerderijcamping 1' (vRcl) en de perceeisbestemming 'Bos en Groenvoorzienin gen'. Het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten met de daarbij behorende stukken ligt voor iedereen tijdens kantooruren, van 23 augustus tot en met 4 oktober 2004, op het gemeentehuis, afdeling Algeme ne Zaken, ter inzage. Een besluit tot goedkeuring treedt in werking nadat het is bekendgemaakt. Een belanghebbende kan tegen het besluit beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De beroepstermijn bedraagt zes weken en vangt aan met ingang van de dag van terinzagelegging van het besluit. Indien gedurende de beroepstemnijn, naast het indienen van een beroep, tevens bij de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van Sta te een verzoek om voorlopige voorziening wordt gedaan treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Voonlroól 15,,PosltJÏ)s 10,3247 ZG Didafandl IntWiiet: yww.diikjlood.rf Tel. (018716« 80 80bt W 37 W/»™(l; inlS®di:WamJ:nl,';; - OpwmgsMeK ™'^*^W,00 tot 12.00OT 13:30 tot I6;60»:''t Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van; A.F. Hoekstra voor het plaatsen van een stalen schuifpoort op het perceel Oudelandsedijk 12 te Mid delhamis (06-08-2004); - A. Dubbeld en J. Kadijk voor het uitbreiden van twee woningen op de percelen Koolmees 69 en 71 te Sommelsdijk (12-08-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning/vrijstellingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - J.H. Slegh voor het oprichten van een schuur ten behoeve van een praktijkruimte op het perceel Oud Kraaijerdijk 12 te Sommelsdijk; vrijstelling van het bestemmingsplan 'Buitengebied' te verlenen aan: - Waterschap Goeree-Overflakkee voor de Inrichting van een strook provinciale ecologische hoofdstruc tuur langs een gedeelte hoofdwatergang nabij gemaal Koert in de Van Pallandtpolder; - Provincie Zuid-Holland voor de aanleg van zoetwa tervoorziening en natuurontwikkeling Noordrand Goeree-Overflakkee voor zover het betrett het gedeelte in de Van Pallandtpolder ongeveer gelegen tussen gemaal Koert en park Nieuw-Zeeland; - Waterschap Goeree-Overflakkee voor het verbreden van een sloot en dijkberm, het aanleggen van natuur vriendelijke oevers en voorzieningen voor taluds en leidingen langs de Nieuwelandsedijk te Sommelsdijk. Deze aanvragen liggen met ingang van 23 augustus 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de plannen naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van MIddelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelhamis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 25 augustus 2004 om 9.00 uur in het gemeentehuis te Middelhamis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op woensdag 25 augustus 2004 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delhamis. (0187) 47 55 55/fm 47 5547/: len;,maj/mïr 08,30 tol 12.UJ r Bezwaarschrift(en) dat/die is/zijn ingediend tot en met 6 september 2004 zullen in behandeling worden geno men. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de president van de rechtbank verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen. Indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening grif fierechten verschuldigd zijn. Indien u over deze beslui ten en over dewettekijke mogelijkheden informatie wenst, knt u trecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Verdere relevante informatie over deze procedures treft u aan op de bijlage welke geacht wordt deel uit te maken van dit besluit. Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het uitbreiden van een garage/berging op het adres Emmastraat 47 te Oude-Tonge (ontvangen op 10 augustus 2004). Een aanvraag om reguliere bouvirvergunnlng is ont vangen voor: - het bouwen van een woning met garage op het adres Crispijn 38 te Oude-Tonge(ontvangen op 6 augustus 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvraag om lichte en reguliere bouwvergunning is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingeko men aanvragen kunnen géén bezwaarschriften wor den ingediend. Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is geweigerd voor - het wijzigen van een gevel van de recreattewoning op het adres Zuiddijk 61a nummer 112 te Oude-Ton ge (besluit verzonden 26 juli 2004); het geheel vernieuwen van een schuur op het adres Havendijk 12 nummer 3 te Ooitgensplaat (besluit ver zonden 29 juli 2004). Een fictieve lichte bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een berging en erfafscheiding op het adres Veldzicht 69 te Achthuizen (besluit verzonden 10 augustus 2004). Een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een aardappelbewaarplaats op het adres Bosweg 6 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 9 augustus 2004); - het uitbreiden van een tuinbouwkas op het adres Fit tersweg 1 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 9 augustus 2004); - het gedeeltelijk venieuwen en veranderen van de woning op het adres Kaai 6 te Oude-Tonge (besluit verzonden 9 augustus 2004). Dat met toepassing van artikel 15 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Den Bommel Kom' en daarnaast een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het gedeeltelijk vernieuwen en veranderen van de woning en garage op het adres Voorstraat 15 te Den Bommel (besluit verzonden 9 augustus 2004). Dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrij stelling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp' en daarnaast een lichte bouwvergunning Is verleend voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Dabbe- straat 32 te Oude-Tonge (besluit verzonden 9 augus tus 2004); - het bouwen van een tuinhuis op het adres Dabbe- straat 54 te Oude-Tonge (besluit verzonden 12 augustus 2004). Dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrij stelling van het bestemmingsplan 'Ooitgensplaat dorp' en daarnaast een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een garage en bijkeuken op het adres Weesmolenstraat 9a te Ooitgensplaat (besluit verzonden 9 augustus 2004). Dat met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeen telijke Bouwverordening een gebruiksvergunning is verleend voor: - een bijeenkomstgebouw op het adres Voorstraat 23 te Den Bommel (besluit verzonden 10 augustus 2004). Nadere informatie over de verleende lichte bouwver gunningen, reguliere bouwvergunningen en gebruiks vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees- Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Besluiten Op 17 augustus 2004 is een revisievergunning inge volge de Wet milieubeheer verleend aan: 1. de heer A. Kammeraad voor een doe-het-zelf han del annex timmerbedrijf en verkoop en opslag van consumentenvuunwerk aan de Dorpsweg 16 te Ooitgensplaat; 2. de heer J.L. Groenendijk voor de opslag en verkoop van consumentenvuunA/erk aan de Oudelandsedijk 101 te Sommelsdijk. De besluiten zijn niet gewijzigd ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerpen. De besluiten en overige stukken liggen ter inzage van af 23 augustus 2004 gedurende zes weken op werk dagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Oostflakkee te Oude- Tonge (nr.1) en van de gemeente MIddelharnis (nr. 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaar schrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treften, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om vooriopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oosttlakkee. Kapvergunnlng Burgemeester en wethouders maken bekend dat kap- vergunning is verleend voor het kappen van: - elf stuks populieren op het perceel Heintjeweg 2 te Achthuizen; - vijftien stuks bosplantsoen op het perceel Bommel- sedijk 55 te Achthuizen. Deze besluiten zijn verzonden op 6 augustus 2004. - een es aan de Westelijk Havendijk te Oude-Tonge; - twee stuks populieren aan de Stationsweg te Oude- Tonge. Deze besluiten zijn verzonden op 9 augustus 2004. een meelbes op het perceel Boomgaardpad 24 te Ooitgensplaat; - vijf stuks linde aan de Kerksingel te Ooitgensplaat; drie stuks sierkers aan de Oranjestraat te Den Bom mel. Deze besluiten zijn verzonden op 12 augustus 2004. Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. De derden-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van de besluiten (dit betreft dus niet de datum van publicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift In dienen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee. Voorts bestaat nog de mogelijkheid voorlopige voor ziening te vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat nood-zakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkhe den informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Steiioo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 31 augustus 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 25 augustus 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente Tholen gemeentehuis Sint- Maartensdijk e-moil: into^ooifttakkee.fil Upeningstijden: mo l/m vr 08,00 tot 12.00 en 13.00 tot Ï7.00 tiur^ elke sefste en derde dinsdog var de moond 's avonds géopeirdvcm 18.00 tot 19,30uuf. '^feï. Beroep tegen de besluiten kan vanaf 24 augustus gedurende zes weken worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben Ingebracht tegen het ontwerp-besluit; de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden venweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel 0187-48 81 11). longcweg 74, Postbus 313,3240 AH Middelhonii!. Tel. (0187)48 8 UI/ fexiSS! 99/f«oil:info®;sgo.fil/G!jfct»iB(0)87)4877 tl Milieuktochl8n:(0I87j48ei 31 of milieuklaélen%o.nl Opemngstijdeffi im t/m vr 08.30 lot 1 ZOO en 13.00 tot 16.30 iii». Ovetslogtlotion; Wiomespoldersweg 19, Middelliomis, tel,|0187) 48 é8 50 OpeningsSjden: ma t/m w 08.30-II.45 «13.00-1445, zo 10.00-12,00. H' 'WrW-MVWS S^SêSm

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 8