EIIAItl»il1IEUWS PAGINA 8 VRUDAG 23 JULI 2004 GOEDEREEDE wmMBmmmmmmammÊHimmmiMmsimi wm i^i^llillsi^iilWisi, ''tifS/i rsr*^msw3ÊSW5 '*'--»''' ~m:'M,.m.m-^M,im.'M.-M,l GEMEENTE Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe- dereede maken ter voldoening aan tiet bepaalde in artil<el 31 van de Wet op de Ruimtelijl<e Ordening bekend, dat het besluit van het college van Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland van 13 april 2004, onder kenmerk DRM/ARB/2003/14326, waarbij het bestemmingsplan 'Bedrijventerrein Korteweg' gedeel telijk is goedgekeurd, onherroepelijk is geworden. Dit bestemmingsplan ligt tijdens kantooruren ter gemeentesecretarie van Goedereede, sector Grond gebied Cluster VROM), Tramlijnweg 2 te Goederee de voor een ieder ter inzage. Gewijzigde afkondiging Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend, dat op 22 en 23 juli 2004 in het publicatieblad de volgende besluiten zijn opgenomen: - Nr. 2004/10: vaststelling "Reïntegratieverordening Wet werk en bijstand"; - Nr. 2004/11: vaststelling "Afstemmingsverordening Wet werk en bijstand"; - Nr. 2004/12; vaststelling "Verordening toeslagen en verlagingen Wet werk en bijstand"; - Nr. 2004/13: vaststelling "Verordening cliëntenparti- oipatie Wet werk en bijstand"; - Nr. 2004/14: vaststelling "Boeteverordening Wet inburgering nieuwkomers". Genoemde besluiten zijn in de raadsvergadering van 26 mei 2004 vastgesteld. Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat de hierboven genoemde raadsbesluiten op grond van de Tijdelijke referendumwet referenda bel zijn. Tegen het besluit omtrent de referendabiliteit kan een belanghebbende gedurende zes dagen na de datum van bekendmaking 22 en 23 juli 2004 beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Voorts kan ledere kiesgerechtigde met betrek king tot een raadsbesluit waarvan is vastgesteld dat daarover een referendum kan worden gehouden, bin nen drie weken na bekendmaking een verzoek tot het houden van een gemeentelijk referendum indienen. De indiening geschiedt ter gemeentesecretarie, clus ter Publieksbalie. De verordeningen liggen voor een ieder ter inzage op het stafbureau Facilitaire Zaken en kunnen tegen be taling van de kosten worden verkregen. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een carport, het overkappen van een veranda en het plaatsen van een balustrade op het perceel Oude Nieuwlandseweg 20c te Ouddorp; - het plaatsen van een kozijn in de gevel van het bij gebouw op het perceel Hoogaars 33 te Stellendam; - het plaatsen van zonwering aan de achtergevel van de woning op het perceel Groenmarkt 6 te Goede reede; - het plaatsen van twee dakkapellen op de woning op het perceel Zuidzijde Haven 16 te Goedereede; - het plaatsen van drie dakkapellen op de woning op het perceel Dorpsweg 13 te Ouddorp (gewijzigde aanvraag); - het vernieuwen/vergroten van de berging op het per ceel Weststraat 3 te Ouddorp; - het bouwen van een serre, bijkeuken en balkon op het perceel IVlolenkade 54 te Stellendam. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het bouwen van een brug aan de Korteweg te Stel lendam; - het plaatsen van een dak op de garage op het per ceel Vogelmeet 10 te Ouddorp; - het gedeeltelijk vernieuwen van twee bergingen op het perceel Koolweg 28a te Ouddorp; - het uitbreiden van een woonhuis met berging op het perceel Westduinweg 33 te Ouddorp. Verleende monumentenvergunning voor: - het vernieuwen^ergroten van de berging op het per ceel Weststraat 3 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders GEMEENTE DIRKSLAND Bekendmakingen Algemene wet bestuursreclit Reguliere bouwvergunning verleend aan: - J. Huizer voor het uitbreiden van een woning op het perceel Burg C Zaaijerlaan 56, Dirksland. De ver gunning is verleend met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (13-7-2004); - 0. Krieger voor het wijzigen van de voorgevel van een garage/schuur op het perceel Julianaweg 25, Melissant (15-7-2004). Lichte bouwvergunning verleend aan: - M. de Berg voor het oprichten van een garage op het perceel Vroonweg 26, Dirksland (13-7-2004); - V. de Ruiter voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Prunus 8, Melissant (15-7-2004); - D.D. Duinhouwer voor het wijzigen van de voorgevel van de woning op het perceel Straatdijk 8, Dirksland (6-7-2004). Vergunning verleend aan: - A. van der Spek voor het slopen van een woning op van Goedereede.lndlen u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen, Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouvtfvergunning is ontvangen op 9 juli 2004 voor: - het wijzigen van de gevels van de recreatiewoning Linde 11 (Klepperstee) te Ouddorp. op 12 juli 2004 voor; - het vergroten van de recreatiewoning Haringvliet 81 (Noordzeepark) te Ouddorp. op 14 juli 2004 voor: - het vergroten van de recreatiewoning Het Oude Nieuwland 38 (Oude Nieuwlandseweg 11) te Oud dorp; - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Nieuweweg 43 te Stellendam; - het wijzigen van de voorgevel van de woning op het perceel Hoge Pad 10 te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 14 juli 2004 voor: - het veranderen en vergroten van het bedrijfspand op het perceel Nijverheidsweg 10 te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 3 augustus 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandsoom- missie is op 28 juli 2004 in hef gemeentehuis te Sint Maartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Vrijstellingen Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat vrijstelling en reguliere bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van een entreegebouw (t.v.v.) op het perceel Port Zélande 2 kadastraal bekend gemeen te Goedereede, sectie O, nummer 446; - hel bouwen van zeven sociale huura/oningen op per celen aan de Pr. Margrietslraat en Haagsestraat kadastraal bekend gemeente Stellendam, sectie B, nummer 2459. Bovengenoemde bouwplannen liggen ingaande 26 juli 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeen tehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verlenen, schriftelijke zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend het voornemen te hebben om met toepassing van artikel 19, lid 1van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland' ten einde de bouw van een vervangende woning op het perceel thans kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie B, nummer 1356, plaatselijk bekend Oude Nieuwlandseweg 61in planologisch opzicht mogelijk te maken. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende stukken met ingang van 26 juli 2004 gedu rende vier weken tijdens kantooruren ter gemeente secretarie van Goedereede, sector Grondgebied (Cluster VROM) ter inzage. Gedurende deze periode kan een ieder tegen het ver lenen van medewerking aan het hiervoor bedoelde bouwplan schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2,3252 BR Goe dereede. framlijnwegiGowiétMtle, Postbus 39,3253 ZGÖottóorp, iftsnéttwwwgoederee^.nlM 10187)49 15 00/bx 49 29 W^:;' Ê-tRoiI'.gemeeilI^is@90edersede:nf Opéningstiideh; ma>/mvT08.00 'tioOen 13.00U70q,w,|clolpl I9.00um| het perceel Oud Kraaijer 2, Dirksland (15-7-2004); - Voetbalvereniging Herkingen '55 voor het organise ren van een loterij. De prijsbepaling vindt plaats op 15 september 2004. Te verkopen loten 1.000 van 1 ,- euro. (12-7-2004); - C. van Duijn voor het stoken van snoeihout op het perceel Onwaardsedijk noord (ongenummerd), Dirks land (13-7-2004); - Gemengd Koor Excelsior voor het houden van een zomeravondconcert op het Schakelplein te Dirksland op 8 september 2004 (13-7-2004); - K. Dusseljee voor het organiseren van een buurtfeest en voor het afsluiten van een gedeelte van de Bin nenweg te Melissant op 21 augustus 2004 (13-7- 2004); - CA. van den Broek voor de verkoop van brood, koek en banket op vrijdag op de markt in Herkingen en Mellssant (13-7-2004). Reguliere bouwvergunning geweigerd aan: - A. Markwat voor het oprichten van een schuur op het perceel Vroonweg 19, Dirksland (13-7-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotter dam (Sector bestuursrecht. Postbus 5095). Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend: dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is binnengekomen van: - J. van der Veer voor het uitbreiden van een woning op het perceel Onwaardsedijk 19, Dirksland; - Gemeente Dirksland voor het oprichten van een schuur op het perceel Hondsgalgweg 5, Dirksland. dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning 2' fase is binnengekomen van: - K.J. van der Bok voor het vergroten van een woning op het perceel Burg. C. Zaaijeriaan 65, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe- Ihi GEMEENTE^ 1 D D E L H A R N I S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen: - A.L. van Moorselaar, Molendijk 123 te Nieuwe-Ton- ge - het verwijderen van een asbest dak(150704); - J. Springvloet Dubbeld, Klinkerlandseweg 24 te Nieuwe-Tonge - het slopen van een schuur(150704); - M. van Vliet, Gorsweg 1 te Sommelsdijk- het slopen van een asbesthoudend dak van een dierenver- bliif(150704); - A. Okkerse, Aagje Dekenstraat 9 te Sommelsdijk - het houden van een straatbarbecue op 14 augustus 2004 in de Aagje Dekenstraat te Sommels- dijk(140704); - A. Bal-Kroon, Polderstraat 2 te Sommelsdijk - het houden van een straatbarbecue op 17 juli in de pol derstraat te Sommelsdijk(130704); - Chauffeursvereniging Flakkee, Postbus 179 te Mid- delharnis - het houden van een vaardigheidswed strijd en zuinigheidsritten op het parkeerterrein nabij De Staver op 28 augustus 2004(140704); - J. Kasteleijn-Klapmuts, Westdijk 14 te l^ieuwe-Ton- ge - avondmarkt op 24 juli 2004 op het parkeerter rein van Meermarkt Klapmuts te Nieuwe-Ton- ge(140704); - A. Schollaart, R. Bosstraat 16 te Boskoop - een kampvuur op camping 'De Grevelingen', Havenweg 1 te Nieuwe-Tonge op 30 juli 2004 (140704); - WSV Battenoord, Battenoord 1 te Nieuwe-Tonge - rommelmarkt aan de haven van Battenoord op 21 augustus 2004(140704). verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vri|stellingen: - Handelsonderneming Vroegindeweij, postbus 35 te Middelharnis - het oprichten van een bedrijfspand aan de Zernikeweg te Middelharnis(140704); - M. Loep, West Achtera/eg 51 te Sommelsdijk - het oprichten van een berging(120704). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 Sluiting gemeentehuis Het gemeentehuis is, vanwege schoonmaakwerk- zaamheden, op woensdag 28 juli 2004 de gehele dag gesloten. Uiteraard is het gemeentehuis, voor nood gevallen, wel telefonisch bereikbaar, onder het alge mene nummer, te weten (0187)- 64 71 00. Op don derdag 29 juli 2004 is het gemeentehuis op de gebrui kelijke tijden weer geopend. Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het wijzigen van de voorgevel van de woning op het adres Molendijk 15 te Ooilgensplaat (ontvangen op 13 juli 2004). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een woning op het adres Crispijn 32 te Oude-Tonge (ontvangen op 9 juli 2004); - het bouwen van een bedrijfspand op het adres Dorpsweg 15 te Ooltgensplaat (ontvangen op 9 juli 2004); - het bouwen van een hekwerk en een berging ten behoeve van een centrale afvalverzamelplaats op het adres Zuiddijk 61a ongenummerd perceel te Oude-Tonge. (ontvangen op 13 juli 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingeko men aanvragen kunnen géén bezwaarschriften wor den ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verleend voor - het wijzigen van een tweetal kozijnen in de voorge vel van een pand op het adres Kaai 12 te Oude-Ton ge (besluit verzonden 13 juli 2004). een reguliere bouvwergunning is verieend voor: - het bouwen van een overdekte uitloop, eieropslag en ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een reguliere bouwvergunning te verlenen aan: - L.N.M, van Dijk voor het vergroten van een woning en het oprichten van een garage op het perceel Emmalaan 3, Dirksland. De op dit bouwplan betrekking hebbende stukken lig gen van 26 juli tot en met 23 augustus 2004 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter Inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen IdIJ het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 10,3247 ZG Dirksland. %illli1lffiSjijs'iö, 'hifMiiiffii^SB^ "O /eJirait irfoMriiifaii''d«f, y;,..nino.jKH;: iv;..i, .:i 12:00en 13,30lol 16,00'uijr. ^B^ftiiïfei'i;,•■:,,;•...-.,- 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187- 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Eneco Milieu B.V. voor het oprichten van een wind- meetmast op een perceel aan de Klinkerlandse Zee dijk te Nieuwe-Tonge (09-07-2004); - A. Huizer voor het veranderen en vergroten van een garage op het perceel Korteweegje 27 te Nieuwe- Tonge (16-07-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van; - K. Luiten voor het uitbreiden van een woning op het perceel Nieuwstraat 40 te Stad aan 't Haringvliet (12- 07-2004); - J. Paasse voor het vergroten van een dakkapel op het perceel Wilhelminastraat 8 te fvliddelharnis (12- 07-2004); - RA.E.A. Snijder voor het oprichten van inritpoorten op het perceel Polder Klinkerland 1 te Nieuwe-Ton ge (12-07-2004); - L.A. Krijgsman voor het plaatsen van een blokhut op het perceel Prins Willem Alexanderstraat 15 te Mid delharnis (14-07-2004); - L.J. Klem voor het uitbreiden van een woning op het perceel Lijster 27 te Sommelsdijk (16-07-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de'welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 28 juli om 9.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op woensdag 28 juli 2004 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Tholen. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. Op.animr >'.oS 12.00 ,en 13,!, inpakruimte op het adres Tilsedijk 6 te Den Bommel (besluit verzonden 15 juli 2004); - het wijzigen van de gevelindeling van het pand op het adres Molendijk 1 te Oude-Tonge (besluit ver zonden 16 juli 2004). Nadere informatie over de verleende lichte en regu liere bouwvergunningen, is op te vragen bij het taak gebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 3 augustus 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 28 juli 2004 Tijdstip locatie :13:30-17:00 uur/gemeente (huis) te Tholen, Markt 1-5 Sint Maartensdijk. Ontwerp-uitwerkingsplan Oude-Tonge Dorp (Handelskade) Burgemeester en wethouders maken bekend dat van af 30 juli tot en met 13 augustus 2004 ter inzage ligt het ontwerp-uitwert<ingsplan 'Oude-Tonge Dorp', beter bekend als de Handelskade te Oude-Tonge. De Han delskade maakt onderdeel uit van het project 'Water- ryck Suijssenwaerde'. Middels het uitwerkingsplan wordt de bouw van 87 gestapelde woningen gereali seerd, deels bestaande uit permanente bewoning en deels uit verblljfsrecreatief, met aanvullend commer ciële ruimten. Gedurende voorgenoemde termijn kunnen belang hebbenden bedenkingen indienen. De bedenkingen dienen gericht te zijn aan het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Oostflakkee, Postbus 75,3255 ZH te Oude-Tonge. Algemene Plaatselijke Verordening Burgemeester en wethouders maken bekend dat vergunning is verieend in het kader van de Algemene Plaatselijke Verordening aan: - Stichting Omloop Goeree-Overflakkee, Postbus 75, 3257 A2 Ooltgensplaat t.b.v. de 15' Omloop op 20/21 augustus 2004, afsluiting op zaterdag; - 'Oude-Tonge in beweging!' p/a Willemstraat 4,3255 BS Oude-Tonge t.b.v. culturele middag in Oude-Ton ge op 26 augustus 2004. Op deze dagen wordt het Kaaiplein en hef Handel sterrein te Oude-Tonge afgesloten voor al het verkeer m.u.v. voetgangers. Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekend making een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, post bus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Tevens staat voor iedere belanghebbende de moge lijkheid open om binnen bovenvermelde termijn bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht, postbus 50951, 3007 BM Rot terdam een verzoek om een vooriopige voorziening in te dienen. Kapvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat kap vergunning is verleend voor het kappen van: - twee stuks Paardekastanje aan de Roode Kruislaan te Ooltgensplaat; - vijftien stuks Esdoorn aan de Kerkdreef te Den Bom mel. Deze besluiten zijn verzonden op 30 juni 2004. Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. De derden-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van de besluiten (dit betreft dus niet de datum van publicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee. Voorts bestaat nog de mogelijkheid vooriopige voor ziening te vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat noodzakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkhe den informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de gemeente Oostflakkee. Iiflededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Ontwerp-beslult Op 9 december 2003 is een aanvraag om een revi sievergunning ingevolge de Wet milieubeheer ont vangen van: 1P. Voogd Graan- en Meelhandel voor het ontvan gen, bewaren, bewerken (malen en mengen), ver pakken en transporteren van graan- en meelpro- ducten en het In werking hebben van een dieren speciaalzaak aan de Molenweg 28 te Ouddorp. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunning te verienen. Aan de vergunning worden voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 26 juli 2004 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Goedereede (nr. 1). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerp-besluit kunnen door een ieder vanaf 27 juli 2004 gedurende vier weken worden ingediend bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middelharnis. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Ais daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting worden gehouden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag en eventuele overi ge aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid gebo den om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gele genheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee hebben besloten over te gaan tot aanwijzing van een tweetal gehandicaptenparkeerplaatsen, nabij het gemeentehuis bibliotheek gelegen aan de Eisen- howerlaan te Oude-Tonge. Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekend making een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, post bus 75,3255 ZH Oude-Tonge. Tevens staat voor iedere belanghebbende de moge lijkheid open om binnen bovenvermelde termijn bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht, postbus 50951, 3007 BM Rot terdam een verzoek om een vooriopige voorziening in te dienen. Inwerkingtredingsbesluit Wet werk en bijstand (WWB) Het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee heeft op 12 juli 2004 besloten om over te gaan tot vaststelling van het Inwerkingtredingsbesluit Wet werk en bijstand (WWB). Aanleiding van het besluit vormt de WWB. Het inwerkingtredingsbesluit WWB ligt bij het taakge bied Zorg Samenleving voor een ieder ter inzage. Het besluit treedt in werking op de dag na die waarop het bekendgemaakt is. Om de artikelen 8, 9, 10,17, 18 lid 2 en 3 (niet voor zelfstandigen), 47 en 55 WWB in werking te laten tre den en daarmee de artikelen 14 t/m 14f, 65, 70,106 t/m 108a, 113,114,115 en 142a Abw buiten toepas sing te kunnen laten, is op grond van artikel 2 lid 1 Invoeringsregeling WWB een daartoe strekkend besluit van het college nodig. Aanleg bergbezinkbassin te Den Bommel Middels dit bericht willen wij u graag informeren over de geplande werkzaamheden voor de aanleg van een bergbezinkbassin aan de Kerkdreef te Den Bommel, Een bergbezinkbassin is een opvangkelder voor rio leringswater. Deze opvangkelder vangt tijdelijk riool water op. Dit rioolwater kan, wanneer de aanvoer ver mindert, terugstromen in het rioolstelsel zodat het afgevoerd kan worden naar de rioolwaterzuiverings installatie. Op deze wijze worden ongewenste lozin gen op het oppervlaktewater voorkomen. Het betreft dus een zeer milieuvriendelijke oplossing voor het op een goede wijze venwerken van het rioolwater. Vooruitlopend op de werkzaamheden voor de aanleg van het bergbezinkbassin dient de waterieiding te worden veriegd. Deze werkzaamheden zijn reeds gestart. Voor de werkzaamheden is het nodig om het door gaand fietsverkeer circa vier maanden volledig af te sluiten. Fietsers dienen dan via de Pr. Bemardstraat om te rijden. Mochten er nog vragen zijn naar aanleiding van het bovenstaande dan kunt u contact opnemen met het taakgebied Nieuwe Werken en Onderhoud telefonisch bereikbaar op 0187-64 71 00. Eisen!'-, '"ÏSSZH Oude-lbnge. ,lnleir.a: wMoi;;,'ai»e*.r,i,U. (0167) 64,71 00 fox 64 71 99 ;giiij|: infotWsifkittes'n! Op6«i'*9*lfe t/«i08.00 tot 12,00 éfi 13,00fcf 17.00uüf, eft« eersteefiï^ert^edinsdag van cfe maand' 's avonds geopend var. 18.00 tol 19.30 uur. Besluit Op 21 juli 2004 is een oprichtingsvergunning ingevol ge de Wet milieubeheer verleend aan: 2. Fokkerij Devotion, Oudelandsedijk 19A te Oude- Tonge voor het in werking hebben van een paar denfokkerij. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Het besluit en overige stukken liggen ter inzage van af 26 juli 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12,00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stuk ken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoem de termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187- 4 881 11), Beroep tegen het besluit kan vanaf 27 juli 2004 gedu rende zes weken worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit; - de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkenwijs niet kan worden vera/eten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een vooriopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). lon9ew8974, PoslbiB3r3,3J40AHMidiWItamkTel, (01871-1881 11/ fax .iS 81 99 E«iil: infoöisgo.nl /GraJroilliin (0187) 48 77 U Mitieutdocliten; (0187) 48 81 31 of inil)e«l<laclilen@isgo,nl 0(»n»i3»«idffl:m(/Bt ff 08.30 tot 12.00 en !3.00 tol W,30 uw. Cv«fsfeg)tali«]otiai«e5potdmweg 19, WdtWhamis, lel.|0187) ii 68 50 Op9nin5i)ijdm.-«iol/fflff08.30-n,4Jeri )3:00-16,4i, za iO.00-12,00 V

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 8