Landbouwers opgelet! Les Deux Intermezzo Ruim 18 miljoen euro voor aanpak Wateroverlast in Zuid-Holland sluit seizoen op een leuke manier af m CIIAilDBI-ttlEtJWS Bladrammenas ras Adiós (bx.a.i)\ iiittjj£^ Gele mosterd ras Achilles Voor al uw drijfmest uitgereden met zeifryder r' J. van Leijsen In Zuid-Holland zijn ruim 20 plannen bij het Rijk ingediend voor waterprojecten die de regionale wateroverlast bestrijden. Voor heel Nederland zijn er ruim 130 plannen ingediend. De provincie Zuid-Holland heeft het Rijk geadviseerd over alle door Zuid- Hollandse waterschappen en gemeenten ingediende aanvragen. Alleen waterschap pen en gemeenten konden een beroep op de regeling doen. Het ministerie van Verkeer en Waterstaat stelt ISmiljoen euro beschik baar voor waterprojecten in Zuid-Holland. Het ministerie van Verkeer en Waterstaat heeft de aanvragen van de volgende Zuid-Hollandse indie ners goedgekeurd en er vooralsnog de volgende bedragen aan toegekend: Waterschap De Brielse Dijkring: 746.807,-; Waterschap Goeree-Over- flakkee: 2.159.503,-; Waterschap De Groote Waard: 915.243,-; Hoogheemraadschap van Delfland: 3.356.943,-; Hoogheemraadschap van Schieland: 3.076.020,-; Hoogheemraadschap van Rijnland: 2.832.337,-; Gemeente Dordrecht: NIMWEGEN Reclameborden - Autobelettering - Spandoeken Reklante Textielbedrukking - enz... Biaui GOEDEREEDE msK PAGINA 8 VRUDAG 16 JULI 2004 sleepslang boomgaardbemester Diverse maatmeStStOffen: w/k drijfmest met verhoogd kallgehalte drijfmest met laag stil<stofgehalte Levering a/te soorten kunstmest en blends. wilt u ook per sms op de hoogte gehouden worden van de actuele KAS-prIjs? Meldt unu vrijblijvend aan. '1 I ^n/^'~~^^^ (de enige b.c.a. 1 op de rassenlijst) m I Tot 1 augustus 10% KORTING op bovenstaande rassen!!! Kijk en vergelijk op de rassenlijst en overtuig uzelf! Voor de beste kwaliteit en de sctierpste prijs belt u naar Pelleweg 1, 4693 SE POORTVLIET Tel: 0166-612394 Fax: 0166-612013 1.161.901,-; Gemeente Delft: 1.456.362,-; Gemeente Westland: 1.009.696,-; Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle: 2.100.500,- De aanvragen hebben betrekking op zowel lande lijk als stedelijk gebied. Bijvoorbeeld om te voor komen dat het regenwater in het riool uitkomt. Of om rivieren en sloten te verbreden of om watergan gen te graven om waterberging mogelijk te maken. In het landelijk gebied ontstaan hierdoor extra tevens mogelijkheden voor natuur en recreatie. Het ministerie heeft 100 miljoen euro uitgetrokken voor waterprojecten in heel Nederland. Hierdoor wordt het mogelijk de wateroverlast versneld aan te pakken. In het Nationaal Bestuursakkoord Water, dat in juli 2003 is ondertekend, staat dat Rijk, pro vincies, gemeenten en waterschappen het Neder landse watersysteem gaan aanpassen aan de eisen van de toekomst. Daarom heeft het Rijk een tijde lijke regeling ingesteld waarbij een eenmalige uit kering beschikbaar wordt gesteld voor bestrijding van de regionale wateroverlast. Om voor de tijde lijke regeling in aanmerking te komen konden waterschappen en gemeenten plannen indienen die de waterproblemen bestrijden ni?T^7f:TJ.'n.'.rai^T:^Mra—im.K Het volleybalseizoen 2003/2004 zit er nu echt op voor Les Deux Intermezzo. Middels een jeugdtrainerscursus voor de trainers van het nieuwe volleybalsei zoen heeft de voorzitter van de jeugdcommissie, Trudy van Zijp, een eerste stap richting gefundeerd jeugdbeleid neergezet voor de volleybalvereniging uit Middelharnis. Hoe geef je leuke uitdagende en opbouwende trainingen aan jeugd van 6 tot 18 jaar, waarbij je als uitgangspunt kunt nemen dat elke trainer dezelfde basisuitgangspunten hanteert, stond centraal in de bijeenkomsten. Een goed gedragen initiatief, waarbij de meerwaarde van sponsor Ben Fabert van Les Deux zijn eerste vruchten af wierp voor Les Deux Intermezzo. Mede door zijn bijdrage was de cursus mogelijk. Op 9 juli j.l. was de eerste Diekdag. Waarbij Les Deux Intermezzo een kraampje bemande voor de winkel van Les Deux, de ballenbak, enveloppen trekken en grabbelen in combinatie met zelf gemaakte etenswaren promote de vereniging samen met folders en vooriichting op een positieve manier, 's Avonds was er op straat een demonstratie wedstrijd tussen het eerste reguliere herenteam en het heren recreateam. Een leuke wed strijd, waar wind en regen elementen waren die je normaal niet snel tegen komt. Al met al een leuk seizoen voor Les Deux Intermezzo. In de laatste week van augustus worden de trainingen in de zaal weer hervat. GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan hst bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 5 juli 2004 voor: - tiet plaatsen van een bijgebouw/schuur op het per ceel West Nieuwiandseweg 6 te Ouddorp. op 6 juli 2004 voor: - het vergroten van de woning op het perceel Wester weg 21 te Ouddorp. op 8 juli 2004 voor: - het plaatsen van een schuur met afdak op het per ceel Oosterweg 21 te Ouddorp. Deze pubiicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend, Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 20 juli 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eersWolgende openbare regionale welstandscom missie is op 28 juli 2004 in het gemeentehuis te Sint Maartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het bouwen van een berging (t.vv) op het perceel Spreeuwenstein 17 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het plaatsen van een recreatiewoning en blokhut op het perceel Het Oude Nieuwland 141 te Ouddorp; - het verbouwen van de supermarkt op het perceel Doelweg 2 te Goedereede; - het plaatsen van een dakopbouw en dakkapellen op de woning op het perceel Nieuweweg 60 te Steiien- dam. ingelcomen bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het uitbreiden van een woning op het adres Julia- nastraat 20 te Ooitgensplaat (ontvangen op 28 juni 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een garage/berging op het adres Kerksingel 62 te Ooitgensplaat (ontvangen op 28 juni 2004); - het uitbreiden van een opslagloods op het adres Dwarsweg 5 te Ooitgensplaat (ontvangen op 1 juli 2004); - het bouwen van een agrarische opslagloods op het adres Bosweg 6 te Ooitgensplaat (ontvangen 2 juli 2004); - het uitbreiden van een woning op het adres Crispijn 41 te Oude-Tonge (ontvangen op 5 juli 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze pubiicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingeko men aanvragen kunnen géén bezwaarschriften wor den ingediend. Verleende bouwvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verleend voor - het bouwen van een dakkapel op de woning op het Verleende monumentenvergunning voor: - het vernieuwen van het voegwerk van het kantoor pand op hef perceel Voorstraat 94 te Stellendam. Positieve reactie op sloopmelding voor: - het slopen van asbesthoudende plafondplaten in de woning op het perceel Dorpsweg 13 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken op grond van het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend het voornemen te hebben om met gebruikmaking van arti kel 19, lid 1van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: 1het bestemmingsplan 'Uitwerking Klepperstee' ten einde de bouw van een vervangende schuur met een oppervlakte van 48,5 m^ met overkapping nabij de dienstwoning die zich op het perceel Vrijheids- weg 1 te Ouddorp bevindt, In planologisch opzicht mogelijk te maken; 2. het bestemmingsplan 'Oudeiand en Oude Nieuw- land' teneinde het vervangen van de op perceel Klarebeekweg 1 te Ouddorp aanwezige woning (boerderij) door twee woningen, in planologisch opzicht mogelijk te maken; 3. het bestemmingsplan 'Dorpsgebied Ouddorp, 2' herziening' teneinde de bouw van een ven/angen- de woning op het perceel Julianaweg 43 te Oud dorp, in planologisch opzicht mogelijk te maken. De desbetreffende bescheiden liggen met ingang van 19 juli 2004 gedurende een periode van vier weken in het kader van de inspraak tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie van Goe dereede, sector Grondgebied (Cluster VROM). Gedurende deze periode kunt u schriftelijke inspraak- reacties richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijn weg 2, 3252 BR Goedereede. Trawlijnwes 2, Goedeiede, Posibus 38,3253 ZG Ooc&' loterwt www.90edeteetle.nl Tel (0187] 49,15,00 fox 49 2* Eflidilrgenieentehuisêgoedereflcie.n! Openingsti|den: nra t/m vr 08.00 1200 on 13-00-17 n3 Ido'lotl perceel Emmastraat 53 te Den Bommel (besluit ver zonden 6 juli 2004). Een melding sioopvoornemen geaccepteerd is voor: - het verwijderen van asbesthoudende dakbedekking van de schuur bij de woning op het perceel Lesje 2 te Achthuizen (besluit verzonden 8 juli 2004). Dat met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeen telijke Bouwverordening een gebruiksvergunning is verleend voor: - het gezondheidszorggebouw 'Ebbe Vloed' aan de Washingtonstraat 2 te Oude-Tonge (besluit verzon den 1 juli 2004). Nadere informatie over de verleende lichte bouwver gunning, geaccepteerde melding sioopvoornemen en gebruiksvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuls. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 20 juli 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 28 juli 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeen- te(huis) Tholen, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk. Artikel 19, lid 1 WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verlenen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) bouwvergunning te verlenen voor: - het realiseren van een tweede vuura/erkopslagplaats op het perceel Dwarsweg 16 te Ooitgensplaat, ten einde te voldoen aan de bepalingen van het lande lijk geldende Vuurwerkbesluit; - het bouwen van een bedrijfswoning op het perceel Stationsweg 4 te Oude-Tonge; De bijbehorende stukken liggen met ingang van 19 juli 2004 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisen- howerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- geiegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhowerlaan 13255 VA Oude-Tonge. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Vaststelling verordening De gemeenteraad van Oostflakkee heeft in zijn open bare vergadering van 8 juli 2004 besloten om, onder gelijktijdige intrekking van de bestaande verordening, over te gaan tot vaststelling van de Beheersverorde- ning gemeentelijke begraafplaatsen gemeente Oost flakkee 2004. De verordening is geactualiseerd aan de huidige wetgeving, onder andere aangepast aan de Algemene wet bestuursrecht. De verordening ligt bij het taakgebied Burger, Bestuur, Communicatie en Organisatie voor een ieder ter inza ge. Deze verordening treedt in werking zes weken na de dag volgend op de waarop zij is bekendgemaakt. Tijdelijke referendumwet Burgemeester en wethouders hebben besloten te bepalen dat een referendum kan worden gehouden over de Beheersverordening gemeentelijke begraaf plaatsen gemeente Oostflakkee 2004. Op grond van artikel 144 van de Tijdelijke reteren- GEMEENTE DIRKSLAND Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - Postduivenvereniging De Luchtbede voor het orga niseren van een loterij, 1.000 te verkopen loten één euro, prijsbepaling op 13 november 2004 (6-7-2004). Bouwvergunning geweigerd aan: - J.K. Heekman voor het oprichten van drie duiven hokken op het perceel Kralingseweg 13, Dirksland (7-7-2004). Lichte bouwvergunning verleend aan: - K.W. Torreman voor het vergroten van een woning op het perceel Groene Kruisweg 1, Herkingen. Deze vergunning is verleend met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (8-7- 2004); - C.J. Mastenbroek voor het oprichten van een hob byruimte op het perceel Irenelaan 11, Dirksland. dumwet kunnen belanghebbenden tegen deze beslui ten beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. De termijn voor het indienen van dit beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt. Binnen drie weken na de bekendmaking van dit besluit kan iedere kiesgerechtigde een verzoek tot het hou den van een gemeentelijk referendum indienen. De indiening geschiedt in persoon op het gemeentehuis van de gemeente waar de verzoeker als kiesgerech tigde is geregistreerd. De verzoeker ondertekent het formulier ten overstaan van de daartoe door de bur gemeester aangewezen ambtenaar en geeft daarbij blijk van zijn identiteit. De door de burgemeester aan gewezen ambtenaar tekent in aanwezigheid van de kiesgerechtigde op het formulier de datum aan waar op het verzoek is ingediend. Een ingediend verzoek kan niet worden ingetrokken en een verzoeker kan niet meer dan één verzoek over hetzelfde besluit indienen. Onteigening Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend dat zij op 22 juni 2004 besloten hebben de administratieve onteigeningsprocedure op te starten met betrekking tot de kadastrale percelen gemeente Oostflakkee, sectie K, nummers 206, 207 en 208. Deze percelen zijn alle gelegen in het gebied waar het regionale bedrijventerrein 'Bedrijvenpark Oostflakkee' te Oude-Tonge zal worden gerealiseerd. De onteige ning ten name van ds gemeente heeft plaats uit kracht van een besluit van de gemeenteraad. Op de voorbe reiding van dit besluit is de afdeling 3.4 van de Alge mene wet bestuursrecht van toepassing (de openba re voorbereidingsprocedure). Gelet hierop en het gestelde in artikel 80 van de Onteigeningswet doen wij ter inzage voor een ieder leggen: - een uitgewerkt plan met uitvoerige kaarten en met grondtekeningen waarop de te onteigenen onroe rende zaken met vermelding van hun kadastrale aanduiding zijn aangewezen; - een lijst van de te onteigenen onroerende zaken aangeduid met hun kadastrale aanduiding met ver melding van de grootte volgens de kadastrale regis tratie van elk der desbetreffende percelen; - het ontwerp-raadsbesluit. De hiervoor genoemde stukken liggen met ingang van 19 juli 2004 tot en met 16 augustus 2004, tijdens kan tooruren en op afspraak buiten kantooruren ter inza ge in de bibliotheek van het gemeentehuis. Zienswijze Ingevolge het bepaalde In artikel 3:13 van de Alge mene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hun zienswijze over het ontwerp-raadsbesluit naar keuze schriftelijk of mondeling naar voren brengen gedurende de periode van 19 juli 2004 tot en met 16 augustus 2004. De zienswijze dient te worden gericht aan de raad van de gemeente Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Nadere informatie is te verkrijgen bij het hoofd van het taakgebied Grond en Bedrijf, de heer C.J. Slul. Itafirtlrcrwefkion 1Postbus 75,3255 ZH Oude-Tonge. Inteinet www.óoslfbkkee.nl. W. JOISTJ647i 00/fox6471 99 Mnail: info@oosfftaltkee.ni Openingsfiidsfi; mo t/m vr 08.00 (ol 12,00 en 13.00 tot 17,00 uür, elke eerste eti derde dipsdag von de n\oai^d 's avonds geopend von 18.00 tot 19.3Ó uur. Deze vergunning is verleend met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (8- 7-2004). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - A. van der Spek voor het oprichten van een woning op het perceel Oud Kraaijer 2, Dirksland (8-7-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit aan u Is bekendge maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vra gen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 20 juli 2004 om 10:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 28 juli 2004 om 13:30 uur in het gemeentehuis van Tholen, Markt 1-5 te Sint Maartensdijk, Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dal een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnen gekomen van: - R.G.J. Vijfhuizen voor het oprichten van een carport op het perceel Molendijk 21, Herkingen, Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen bouwvergunning Voorstraot is, Posttus lO, 3247 ZG Kfkslond. internet www.dirbland.nl. Tel. (0187] 60 60 80 fox 6037 99 /moÜ: info@dir'ïs!and,nt Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken pgsningsiiiden: ma t/m vr09.00totl2.00en 13,30tot i6.00uur. hun voornemen bekend om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een reguliere bouwvergunning te verienen aan: - H.C. Joppe voor het oprichten van een agrarische bedrijfswoning op het perceel Bustelweg 3 te Dirks land. De op dit bouwplan betrekking hebbende stukken lig gen van 19 juli tot en met 16 augustus 2004 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. Intergemeentelijk Samenwerkingsverband •mm.. Goeree-Overflakkee Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Meldingen ex. artikel 8.40 Wm 1Classic Cars Capelle, Lageweg IA te Den Bommel (Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieu beheer); 2. Handelsonderneming D.V. Vroegindeweij, Zernike- weg ong. te Middelharnis (Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 19 juli 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16,00 uur op het gemeente kantoor van Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 1en Mid- 5||'/ G E M E E N T E yil^ I D D E L H A R N 1 S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen - Nederlandse Hartstichting, Den Haag - openbare inzameling van gelden 25 t/m 30 april 2005 (050704); - St. Centraal Bureau Fondsenwerving te Amsterdam - openbare inzameling van gelden t.b.v Daniël den Hoed kliniek op 30 juli 2004 (070704); - Waterschap Goeree-Overflakkee - uitvoeren werk zaamheden (aanlegvergunning), Nieuwlandsedijk, Sommeisdijk (070704); - A.A. Schipper-Kardux - spelletjesmiddag en straat- barbecue aan het Muus Jaoobsepad te Sommeisdijk op 21 augustus 2004 (080704); - J. van Eek, Vrouwtjesweg 50 te Stad aan 't Haring vliet - ontheffing stookverbod snoelhout (080704); - Stichting Oiympia - evenement 'Dance Classic' op 18 september 2004 in de Staver te Sommeisdijk van 20.00-02.00 uur (080704); - A. van Alphen, Molendijk 11Nieuwe-Tonge - slopen van een asbestplaten dak. Molendijk 25, Nieuwe- Tonge (060704); verleende bouwvergunningen vrijstellingen - H.M.N. Mackloet, Van Aerssenstraat 13 te Som meisdijk - restaureren en veranderen woning, Enke le Ring 73, Sommeisdijk (050704); - D. Peeman, Hobbemastraat 34 te Middelharnis - oprichten bedrijfspand aan de Edison te Middelhar nis (050704); - Woongoed Flakkee, Postbus 98, Middelharnis - ver bouwen woonzorgcomplex, Stoofhoek 2, Sommeis dijk (050704); - W.J. de Jong, Kortewegje 18, Sommeisdijk- uitbrei den woning (050704); C. van Rossum, Kortewegje 36, Sommeisdijk- bou wen twee bergingen en luifel (070704); - Ver. Eigenaren Park Nieuw Zeeland, Postbus 72, Middelharnis -oprichten berging (CAI-voorziening), Oosthavendijk (l<adeweg), Middelharnis (070704). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)beianghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend- delharnis (nr. 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Melding artikel 10.52 Wm 3. Kok Lexmond B.V., Koningin Julianaweg 40-44 te Middelharnis (Besluit mobiel breken bouw- sn sloopafval milieubeheer). De werkzaamheden vinden plaats van 8 juli 2004 t/m 14 juli 2004 van 07.00 tot 19.00 uur Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). tangeweg 71 foslbos 313, 3240 A,H Middeikrnis, Tel, (O!87] 48 81 11/ fax 48 81 99 t-mail inloSisgo,»! Grotwillijn (018.T 48 77 11 Milieuklactiten;(0187)48 8I 31 of mifeukloclilen@is9o,nl Openingslijden: ma t/m vr 08.30 lof 12.00 en 13.00 lol 16,30 uur. Overslogstalion, Jofrannespoldersweg 19, Middelharnis, telj0187j 48 68 50 Openings«iden:mot/mvr 08,30-11,45 en 13.00-16.45, 10,00-12.00. making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - J. Kramer -oprichten bedrijfswoning, Simon Stevin- weg 26, Middelharnis (06-07-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - TC. van Dieren - plaatsen stalen hek met gemet selde poort, Industheweg 31, Middelharnis (05-07- 2004); - Familie Vetwijmeren - plaatsen dakkapel, Molenlaan 34, Sommeisdijk (06-07-2004); - J.P de Jong -plaatsen blokhut, Boudewijnstraat 25, Stad aan 't Haringvliet (07-07-2004); - J.L. Arensman - uitbreiden woning. Vrouwtjesweg 41Stad aan 't Haringvliet (08-07-2004). De publicatie 'ontvangen bouwplannen' heeft een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Kapvergunningen - B. Kamp, Pr. Beatrixlaan 1Middelharnis - 1 popu lier in zijtuin (070704); -Woongoed Flakkee, Langeweg 154, Middelharnis- 1 els in zijtuin, Rubensplein 81, Middelharnis (070704). (Derden)beianghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de beslissing vermeld) een bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders. Post bus 1, 3240 AA Middelharnis. Indien binnen twee weken na deze pubiicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergunning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel 0187-47 55 79/ 47 55 88. Koningin Julianoweg 45, Postbus 13240 AA Middelharnis, Internet; www.middelhornis.nl. Tel |0187|475555fox475547e-moil: infoSmiddelhomisnl. Openingstijden: mo l/m vr 08.30 tol 12,00 en 13.00 tol 16.30 uur. SWSWii'WS^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 8