4 Staatsbosbeheer geeft met essay belang aan van natuur voor jeugd ElIJyiDBilllEUWS MEE-organisaties in Zuid-Holland gaan samen GOEDEREEDE Hondenpoep GEMEENTE DIRKSLAND M PAGINA 8 VRUDAG 9 JXJLI 2004 Heeft de Nederlandse jeugd nog iets met natuur? Kinderen lijken vooral druk met televisie, mobiele telefoontjes en compu tergames. Groeien zij op in een virtuele werkelijkheid of komen zij nog wel echt buiten in de natuur? Staatsbosbeheer wil kinderen natuurbeleving niet onthouden. Ook is Staatsbosbeheer ervan overtuigd dat natuur in Nederland alleen kan over leven als mensen er iets mee hebben. En we zijn er ook van overtuigd dat de kiem daarvoor in de kinderjaren wordt gelegd. We zouden graag zien dat er bij beleids makers die zich bezighouden met kinde ren of natuur aandacht komt voor kinde ren én natuur. Staatsbosbeheer wil hier graag mee ver der en heeft daarom bij het Jaarverslag over 2003 onder de titel Buiten, dat moet je ontdekken een essay aan jeugd en natuur gewijd. In dit essay komen zeven mensen aan het woord die zich bezighou den met natuur en/of jeugd. Ook is een deel van het essay gewijd aan de uitkom sten van een onderzoek dat onderzoeksintituut Alterra heeft gehou den onder 420 scholieren naar biodiversi teit en jeugd. Bij een groot gedeelte van de jeugd vormt natuur geen vanzelfsprekend onderdeel van hun leven, in tegenstelling tot de jeugd die bijvoorbeeld veertig jaar geleden opgroeide, zo komt naar voren uit het essay. Staatsbosbeheer vindt dit een zorgehjke ontwikkeling. Dit is voor de jeugd een verarming; veel jeugdherin neringen van volwassenen van nu zijn verbonden aan natuur of landschap. Daarnaast is het voor het voortbestaan van de natuur in Nederland noodzakelijk dat er draagvlak voor de natuur is, niet alleen nu, maar ook in de toekomst. Staatsbosbeheer hoopt dat dit essay ertoe bijdraagt dat er gerichte insparmingen komen om de Nederlandse jeugd de natuur weer echt te laten beleven. Staats bosbeheer zal in ieder geval speciale aan dacht blijven schenken aan deze groep. Op maandag 5 juli 2004 hebben MEE Zuid-Holland Zuid en MEE Midden-Hol land een intentieverklaring getekend om te komen tot een organisatorisch en bestuur lijk samengaan per 1 januari 2005. Daar mee willen de organisaties, enerzijds, de dienstverlening aan burgers met een beperking versterken. Anderzijds wordt daarmee voldaan aan overheidseisen. De ondertekening van de intentieverklaring vond plaats in Schoonhoven, op de plek waar de regiogrenzen van de organisaties elkaar raken. De samenwerking tussen MEE Zuid-Hol land Zuid en MEE Midden-Holland levert de organisaties schaalvoordelen en ken nisuitwisseling op, welke bijdragen aan de kwaliteit van de dienstveriening en de bedrijfsvoering van beide partijen. Tevens voldoen de organisaties na de fusie ruim aan de capaciteitsnormen die de overheid hanteert voor een MEE-regio met circa 625.000 inwoners. Het samengaan van de organisaties heeft geen consequenties voor de personeelsformatie. -M.m'jm.:mi,w.MA JWTWi GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is ontvangen op 28 juni 2004 voor: - het wijzigen van de voorgevel van de garage op het perceel Hoogaars 33 te Stellendam. op 29 juni 2004 voor: - het wijzigen van de gevels en de indeling begane grond van de woning op het perceel Beresteyn 7 te Goedereede; - het plaatsen van dakkapellen op de woning op het perceel Zuidzijde Haven 16 te Goedereede. op 1 juli 2004 voor: - het plaatsen van ramen in de douche en in berging op het perceel Pieterstraat 38 te Goedereede. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwwergunning is ontvangen op 25 juni 2004 voor: - het plaatsen van een brug op een perceel aan de Korteweg te Stellendam. op 30 juni 2004 voor: - het bouwen van een woning op het perceel Molen weg 26 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 20 juli 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 14 juli 2004 in het gemeentehuis te Sint Maartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het veranderen van de schutting en het plaatsen van een afdak op het perceel Nieuwstraat 6 te Goede reede; - het uitbreiden van de woning op het perceel Julia- naweg 40 te Ouddorp; - het wijzigen van de gevelreclame van de apotheek op het perceel Boompjes 3-5 te Ouddorp; - het plaatsen van een overkapping en windscherm Ingekomen bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het bouwen van een berging bij de woning op het adres Beatrixstraat 4 te Achthuizen (ontvangen op 25 juni 2004); - het wijzigen van de kozijnindeling van de achterge vel bij de woning op het adres Schoolstraat 56 te Den Bommel (ontvangen 28 juni 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het gedeeltelijk vernieuwen en veranderen van de woning op het adres Kaai 6 te Oude-Tonge (ontvan gen op 23 juni 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, sloopvergunning, aanlegvergunning en reclamevergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uit sluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden Ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verleend voor - het wijzigen van de gevel op het perceel Kaai 4 te Oude-Tonge (besluit verzonden 28 juni 2004). Een reguliere bouwvergunning is geweigerd voor - het bouwen van een romneyloods op het adres Dorpsweg 11 te Ooitgensplaat (besluit verzonden op 1 juli 2004), Dat met toepassing van artikel 15 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp' en daar naast een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een woning op het adres Molenweg 37 te Oude-Tonge (besluit verzonden 1 juli 2004). nabij de recreatiewoning Mosselbank 37 (Noordzee- park) te Ouddorp; - het bouwen van een garage op het perceel Koolweg 1 te Ouddorp. Verieende reguliere bouwvergunning voor: - het aanbrengen van gevelreclame aan de gevel van het hotel op het perceel Boompjes 1 te Ouddorp; - het verbouwen/vernieuwen van de woning op het perceel Koolweg 4 te Ouddorp; - het bouwen van een woning op het perceel Oude Nieuwlandseweg 8 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning tweede fase voor: - het bouwen van een woning op het perceel West Nieuwlandseweg 6 te Ouddorp. Verleende monumentenvergunning voor: - het aanbrengen van gevelreclame aan de gevel van het hotel op het perceel Boompjes 1 te Ouddorp. Positieve reactie op sloopmelding voor: - het slopen van asbestlioudende golfplaten van de schuur op het perceel Haagsestraat 45 te Stellen dam. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken.Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflakkee besloten om gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 2.1.1 van de Brandbeveiligingsverordening voor het in gebruik hebben van: - een tijdelijk bouwwerk op het perceel Oostdijkseweg 23 te Goedereede door mevrouw Van Erkelens (op 30 juli 2004 van 9:30 uur t/m 17:00 uur); - een tijdelijk bouwwerk op het perceel Vrijheidsweg 1 te Ouddorp door de Classicaie Evangelisatie Com missie Goeree-Overflakkee (van 24 juli 2004 t/m 23 augustus 2004). De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. ;8^ó(ti|B»êentSiBisS5o0^^ '1ÏWenïS:W-17B■l)W^!S(5^otfS00^wt' Dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Achthuizen-Langstraat- Zuidzijde' voor het overschrijden van de maximaal te bebouwen oppervlakte, en daarnaast een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Veld zicht 10 te Achthuizen (besluit verzonden 1 juli 2004); het bouwen van een garage op het perceel Bom- melsedijk 39 te Achthuizen (besluit verzonden 2 juli 2004). Dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp' en daarnaast een reguliere bouwvergunning is verieend voor. het bouwen van balkons op de adressen Eisenho- werlaan 14,16,18,20,22 en 24 te Oude-Tonge (besluit verzonden 1 juli 2004). Nadere informatie over de verieende lichte bouwver gunningen, reguliere bouwvergunningen (1* 2* fase), geaccepteerde meldingen sloopvoornemen, sloop vergunningen, aanlegvergunningen, reclamevergun ningen en gebruiksvergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. N.B.: ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuls. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 20 juli 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 14 juli 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente Tholen, gemeentehuis te Sint- Maartensdijk Artlkel19,lid3WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (vertonen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) bouwvergunning te verienen voor: - het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Dab- bestraat 54 te Oude-Tonge. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 11 juli 2004 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisen- howerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhoweriaan 13255 VA Oude-Tonge. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Kapvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat kap vergunning is verleend voor het kappen van: - een conifeer en vier stuks bosplantsoen op het per ceel Tramweg 1 te Oude-Tonge; - 22 stuks Iepen en 25 stuks essen aan de Achthui- zensedijk te Achthuizen; - een zomereik op het perceel Malmoweg 11 te Den Bommel; - acht stuks boomhazelaar aan de Mariniersweg te Oude-Tonge. ■iHn^^^mKmmm^mÊmmmmimÊm Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Meldingen ex. artikel 8.40 Wm 1. ENECO Energie, Industrieterrein Korteweg ong. te Stellendam (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer); 2. Mts. De Winter, Oostplaatseweg 4 te Middelharnis (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer). De meldingen liggen ter Inzage vanaf 12 juli 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeente kantoor van Goedereede (nr 1) en Middelharnis (nr 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stuk ken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoem de termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Ontwerp-besiuiten Op 25 augustus 2003 is een aanvraag om een revi sievergunning ingevolge de Wet milieubeheer ont vangen van: 3. Slagerij Floresteijn voor een slagerij annex slachte rij aan de Raadhuisstraat 13 te Ouddorp. Op 15 januari 2004 is een aanvraag om een revisie vergunning ingevolge de Wet milieubeheer ontvangen van: 4. de heer A. Kammeraad voor een doe-het-zelf han del annex timmerbedrijf en verkoop en opslag van consumentenvuunwerk aan de Dorpsweg 16 te Ooitgensplaat. Op 6 april 2004 is een aanvraag om een revisiever gunning ingevolge de Wet milieubeheer ontvangen van: 5. de heer J.L. Groenendijk voor de opslag en vert<oop van consumentenvuun/verk aan de Oudelandsedijk 101 te Sommelsdijk. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunningen te vertenen. Aan de vergunningen wor den voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. De ontwerp-besiuiten en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 12 juli 2004 gedurende vier Deze besluiten zijn verzonden op 24 juni 2004. Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. De derden-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van de besluiten (dit betreft dus niet de datum van publicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee. Voorts bestaat nog de mogelijkheid vooriopige voor ziening te vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat nood-zakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkhe den informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de gemeente Oostflakkee. De laatste tijd worden wij overstelpt met klachten over loslopende honden en nog meer over hondenpoep. Sommige hondenbezitters laten hun hond(en), ondanks de aanwezigheid van verbodsborden, hun behoefte doen op kinderspeelplaatsen en speelwei den terwijl bekend mag worden verondersteld dat een hond zijn behoefte primair dan wel hoofdzakelijk in de goot behoort te doen. Het behoeft dan ook geen nader betoog dat deze handelswijze geen goed doet aan een harmonieuze samenleving tussen hondenliefheb bers en niet-hondenliefhebbers. Wij wijzen u, ten oven/loede, erop dat op grond van de Algemene Plaatselijke Verordening het verboden is met een niet aangelijnde hond binnen de bebouwde kom te lopen op een weg, een kinderspeelplaats, etc. Ook is een hondenbezitter ingevolge de verordening verplicht ervoor te zorgen dat die hond zich niet ont doet van uitwerpselen op een speelweide, kinder speelplaats of een weg. Indien de hond zich wel van uitwerpselen op de verboden plaatsen ontdoet. 2§l de eigenaar van die hond er voor moeten zorgen dat deze onmiddellijk worden opgeruimd. Hondenbezitters van de gemeente Oostflakkee; Zorg en/oor dat u niet alleen zelf de lusten van uw huisdier heeft, maar voorkom ook dat anderen met de lasten ervan worden geconfronteerd. 'ÊÊÊÊÊMIMÊMmÊÊMUÊIUIl'ÊÊÊÊMIjÊÊ weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Goedereede (nr 3), Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 4) en Middelharnis (nr 5). Degene die niet in de gele genheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerp-besiuiten kunnen door een ieder vanaf 13 juli 2004 gedurende vier weken worden Ingediend bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middelharnis. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting worden gehouden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag en eventuele overi ge aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid gebo den om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gele genheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Besluit Op 7 juli 2004 is een veranderingsvergunning inge volge de Wet milieubeheer verleend aan: 6. J.P. Boeter Handelsondememing en Verhuurbedrijf, Langeweg 10 te Stellendam voor het bijplaatsen en in gebrijik nemen van een compressor, een heater, een airco en een afzuiginstallatie. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Het besluit en overige stukken liggen ter inzage van af 12 juli 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Goedereede (nr. 6). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dins dagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). Beroep tegen het besluit kan vanaf 13 juli 2004 gedu rende zes weken worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit; - de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daan/an zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkenvijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een vooriopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderiijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Reguliere bouvwergunning 1* fase verleend aan: - P.F. Oudijk voor het uitbreiden van een bestaande loods (machineberging) op het perceel Oudedijk 1 Melissant (25-6-2004); - RF. Oudijk voor het oprichten van een aardappelop slagloods op het perceel Oudedijk 1Melissant (25- 6-2004). Reguliere bouwvergunning verieend aan: - T. Knöps voor het oprichten van een berging op volkstuin C27, Armenweg, Dirksland (29-6-2004). Lichte bouwvergunning verieend aan: - G. Kolmus voor het vergroten van een dakkapel op het perceel Lariks 8, Melissant (29-6-2004); - Leendert Melissant Sen/iceis voor het oprichten van een onbemand benzineverkooppunt op het perceel Watertoren 17, Dirksland (30-6-2004). Vergunning verieend aan: - Markwat B.V. voor het slopen van een loods op het perceel Vroonweg 19, Dirksland (2-7-2004); - Bungalowpark Herkingen voor het organiseren van een tuinparty op het bungalowpark Peuterdijk 45, Herkingen op 7 augustus 2004 (28-6-2004); - MSV en AV Flakkee voor het organiseren van een wedstrijd op 4 september 2004 (28-6-2004); - S.V.l.K. voor het organiseren van een voorstelling door Circus Magie op parkeerterrein De Gooye, Hondsgalgweg, Diricsland op 3 juli 2004 (28-6-2004); - G. Karlsen voor het venten met bloemen en planten van 1 juli 2004 Vm 30 juni 2005 (28-6-2004); M. van der Veer voor het aanwezig hebben van 2 kansspelautomaten in Café De Gouden Leeuw, Plein 9, Melissant (29-6-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren GEMEENTE D D E L H A R N I S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen - A.J. v/d Vliet, Edison 33, Middelharnis - maken kan toorruimte in bedrijfsruimte, Zernikeweg, Middelhar nis (250604); - Woongoed Flakkee, Langeweg 154, Middelharnis - verbouw 30 woningen tot 15 seniorenwoningen, Wil- genlaan 42-102, Middelharnis (250604); - PC. Kostense, W. Bilderdijkstraat 53, Sommelsdijk - evenement op 28 augustus 2004, Kraaijensteinse- dijk 16, Sommelsdijk (300604); - F. van Nimwegen, Oost Voorgors 57, Middelharnis - jaarmarkt op 11 september 2004, omgeving Ring, Middelharnis (300604); - Herberg de Parel - exploiteren 2 speelautomaten in pand Vingeriing 53 te Middelharnis (300604). verleende bouwvergunningen vrl|stelllngen - I.p. van Schelven, Korteweegje 11Nieuwe-Tonge- verbouwen en uitbreiden woning (290604); - W.J.C. Diepenhorst, Halsjuk 35, Sommelsdijk - uit breiden woning (290604). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187- 47 55 55. Inspraakronde Burgemeester en wethouders verienen inspraak over de volgende zaak: - aanvraag bouwvergunning van mevrouw L.D. Lie- man - wijzigen voorgevel winkelpand (HEMA), Bene den Zandpad 17, Middelharnis. De bouwaanvraag ligt vanaf 12 juli 2004 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen zijn zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Ontvangen bouwplannen Rectificatie Een aanvraag om een bouwvergunning 1* fase is ont vangen van: Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). tongiweg 74, Poste 313,3240 AH Mid<fe»wmis. Iel. (0187) 48 8111/ fax tó 899 E-moil: «!fe®sgo.«l GrofrattjMOl87) 48 77 11 MfaAloiiilaii; (0187) 48 81 31 odniÜmkfcchlentisgo.nl Op«ngslii*n;m]l/fflvf 08,30(0112.!» en 1100 lot 16.30 ow. Owtsfagslalion: WiawesfoliWsweg 19, ttiddsftomis, Iet,|0t87) 48 68 50 C)pe»lii^tiideB;mit/mw08,30-Il-«enl3.00-16.45, iaIO.00-12,00. hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het Indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - P. van der Put voor het verbouwen van een woning op het perceel Kapoenstraat 6, Dirksland; - C. de Jong voor het vernieuwen en vergroten van een berging op het perceel Molendijk 136, Melissant; - C. Krieger voor het wijzigen van de voorgevel van een schuur/garage op het perceel Julianaweg 25, Melissant. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - R. Buist voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel Eik 6, Melissant. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Commissievergadering Vaste commissie van advies voor de bezwaarschrif ten dinsdag, 13 juli 2004,19.10 uur De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken. ^Êtëi^i^l&aaf^/^^V^t^AhKi. (ntera6fwww.iiitHafid.nl |ipi;ffiJ'4060»/fcit403799/«rf:Mfo©tfirbW.nl ÖpfoingsSideii: na f/m ït 09,00 tal 12.00en 13,30 tot 16.00 oor S - Groene School Sommelsdijk - oprichten schoolge bouw aan de Molenlaan te Sommelsdijk (02-06- 2004); Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Gemeente Middelharnis - oprichten verkeersbrug en twee aanhangvoetbruggen over het havenkanaal te Middelharnis (28-06-2004); - Gemeente Middelharnis - oprichten twee fiets-/voet- bruggen over het havenkanaal te Middelharnis (28- 06-2004); - A.J. Verspuy - oprichten bedrijfsloods t.b.v. muziek- groothandel, Edison 7, Middelharnis (29-06-2004); - L.C. Zwart - oprichten woning, Duivenwaardsedijk 23, Nieuwe-Tonge (29-06-2004); - W.J.N. Plomp - oprichten paardenstal aan de Ach terweg te Sommelsdijk (30-06-2004); - G. Visser - uitbreiden en verbouwen woning, Lan geweg 101, Sommelsdijk (30-06-2004); - Ver. voor Ger. Basisondenwijs - oprichten blokhut, Julianaweg 19a, Middelharnis (01-07-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - W. Bakelaar - uitbreiden woning, Pascal 25, Middel harnis (25-06-2004); - L. Bogert - plaatsen tuinafscheiding. Nieuwstraat 41 Stad aan 't Haringvliet (02-07-2004); - W.L.C. Nattekaas - plaatsen dakkapel, Wilhelmi nastraat 11, Middelharnis (02-07-2004). De publicatie 'ontvangen bouwplannen' heeft een infomiatlef karakter De bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van artikel 4, lid 7 van de bestemmings planvoorschriften van het bestemmingsplan 'Nieuwe- Tonge', bouwvergunning te verienen aan: - J. Polder - oprichten garage berging. Ds. Wen- tinckstraat 17, Nieuwe-Tonge. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 12 juli 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, Postbus 13240 AA Middelharnis. Koningin Julimowsg 45, Postbus 1,3240 AAWttóeftamis, Internet: wtw.mltHsltiamls.nt, W. (0187) 47 55 55 (ox 47 SS i7 wrail: iofoemiddetlwmis.nl. ÖpsningüKidw: mo t/m vr 08,30 lot 12.00 en 13,00 lot 16,30 uur.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 8