Prachtige Open Dag Beeldend Dirksland in Melishof Gemeenten ondersteund op het gebied van duurzaam bouwen Open dag Lambertuskerk Strijen Drukwerk nodig? Jaarmarkt Herkingen biedt gevarieerd programma EIIAtlDBn-raEUlifi Ingezonden Moordaanslag (2) EIIAI1DEn-t1IEUW5 Leo Hans Koornneef concert in Brielle Dubbel-concert Apollo en Concordia PAGINA 2 DÏNiÖM JüU 2004 Zaterdag 10 juli staan de deuren van de Grote of Sint-Lambertuskerk in Strijen van 11.00 uur tot 16.00 uur weer open voor bezoekers die dit Mid deleeuwse kerkgebouw willen bezich tigen. Twintigste Haamstede- Conferentie Drukkerij Gebr. de Waal kan het U leveren! Telefoon (0187) 471020 SDOK spaart 1 en 2 eurocenten ten behoeve van de cliristenen in Noord-Korea en Cliina Aanstaande zaterdag 10 juli wordt in Herkingen de twintigste jaarmarkt gehouden. De Commissie Jaarmarkt, die samengesteld is uit de plaatselijke verenigingen nodigen iedereen weer van harte uit om een bezoek aan de markt te brengen. Programma Het kan bijna niet aan uw aandacht ontgaan zijn dat de kunstenaars van Dirksland ook dit jaar weer een kunst- en cultuurrondje organiseren. Op diverse locaties binnen de gemeen te kunnen bezoekers genieten van diverse vormen van beeldende kunst, gemaakt door lokale kunstenaars die zich hebben verenigd in de Stichting Beeldend Dirksland. iï! Plezier Loopt u mee...? appwi® Wethouder A.C. Lokker van de gemeente Goedereede, geflankeerd door Regionaal DuBo-Consulent Marjon Olijdam (links) en Astrid Bleijenberg van liet ISGO. Goeree-Overflakkee investeert in duurzaam bouwen. De vier gemeenten. Waterschap Goeree-Overflakkee en Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden hebben onlangs een Regionale DuBo-Consulent aangesteld (RDC). De RDC zal de gemeenten in 2004 en 2005 ondersteunen op het gebied van duurzaam bouwen. Zij zal de gemeenten adviseren bij het opstellen van beleid, het ontwikkelen van concrete uitvoeringsplannen en het opbouwen van contacten in de bouwwereld. Een van de eerste aandachtspunten is voor lichting over duurzaam klussen en verbouwen. De functie van RDC wordt ingevuld door Marjon Olijdam van Stichting Stimular te Rot terdam. Zij wordt inhoudelijk ondersteund door het Nationaal Dubo Centrum in Rotter dam. ISGO coördineert de duurzaam bouwen activiteiten voor de vier gemeenten. De ingezonden briefschrijver (Eilanden Nieuws, 2 juU jl.) meent 'enkele dingen' te missen die tijdens de rechtszaak van 25 juni zijn gepasseerd, met name het verhoor van de psycholoog die (volgens hem) door de advocaat van Martin J. 'totaal onderuit' is gehaald. Geen enkele krant begint eraan om uit een ruim zeven uur durende zitting alle uitiatingen van rechters, officier van justitie, verdachte, advocaat, getuigen en slachtoffer nagenoeg integraal te publiceren. Het gaat in een publicatie over een strafzitting als deze om het beknopt weergeven van de aanklacht, van belang zijnde citaten uit het weerwoord, de belangrijkste feiten, de hoofdlijnen en markante momenten. Dat de advocaat van Martin J. het psychologisch rapport en de verklaringen daarover van de psycholoog 'totaal onderuit' haalt, heeft mij niet ver baasd. Ook mijn verklaringen, als getuige en slachtoffer van de moordaanslag, zijn door de advocaat van de veroordeelde Martin J. herhaaldelijk onderuit gehaald, evenals de verklaring van mijn buurvrouw, die het sig nalement van Martin J. had herkend. Ik had niet anders verwacht. Een strafadvocaat mag twijfel en verwarring zaaien, daar wordt hij door zijn cliënt voor ingehuurd. Het was voor mij overigens niet moeilijk om aan de hand van de ingezonden brief vast te stellen dat er een band is tussen de schrijver van het ingezonden stuk en Kees Z., de zwager van Martin J. De afzender van de ingezonden brief weet namehjk te melden dat Kees Z. niet "ter zitting" is opgeroepen. Hij bedoel de waarschijnlijk dat Kees Z. voorafgaande aan de rechtszitting van 25 juni jl. geen oproep heeft ontvangen om als getuige te verschijnen. Hij was dus inderdaad niet ver plicht om te komen. Op de zitting zelf heeft de rechter, die er kennelijk van uitging dat Kees Z. zich op de publieke tribune bevond, echter alsnog en wel degelijk, zelfs tot twee maal toe, aan Kees Z. luid en duidelijk gevraagd zich te melden, mocht hij in de zaal zitten. Daar was, in de ogen van het Gerechtshof, kennelijk voldoende reden voor. Aan het artikel van Eilanden Nieuws van vorige week dinsdag, waaraan de brief schrijver refereert, hoef ik niets toe te voe gen. Van alle kanten zijn de belangrijkste elementen uit deze zitting belicht, zodat de lezer wel degelijk een goed beeld heeft van wat zich op die dag in de rechtszaal heeft afgespeeld. BRAM BOM, Ouddorp De oudste delen van dit kerkgebouw dateren uit het begin van de vijftiende eeuw. De fun damenten zijn zelfs nog ouder en dateren uit ongeveer de tiende eeuw. Het interieur is in 1993/94 zorgvuldig gerestaureerd en heeft veel oude elementen. Zo is een Heerenbank uit de 17e eeuw en een doophek uit dezelfde bouwtijd. Verder kunt u genieten van 18 fraaie gebrandschilderde ramen die op elk moment van de dag zorgen voor een ander, maar altijd boeiend lichtspel. Het fraaie orgel wordt regelmatig bespeeld. Het orgel kan worden bezichtigd waarbij men ook een blik mag werpen in de orgel kast met ca. 1.800 pijpen! Bezoekers mogen ook zelf het orgel bespelen. Kortom er is weer van alles te beleven in de Grote of Sint- Lambertuskerk van Strijen. De toegang is geheel gratis. Op maandag 30 augustus start al weer de twintigste Haamstede-Conferentie in conferentieoord Mennorode in Elspeet. De conferentie duurt drie dagen en is bestemd voor hen, die in prediking en pasto raat uitgaan van de beginselen van de Refor matie en Nadere Reformatie. De inschrijving voor de conferentie staat open voor predi kanten, studenten die zich voorbereiden op de dienst des Woords en voor docenten gods dienst, die de doelstelling onderschrijven. Op maandag 30 augustus zijn de sprekers: ds. K. ten Klooster, die het openingswoord ver zorgt, ds. A. van der Zwan spreekt over Robert Traill; ds. W. van Vlastuin over 'Het huwelijk een heilige orde' en ds. C. Harinck spreekt over de gekruisigde Christus. Dinsdag 31 augustus spreekt ds. P. den But ter over Johannes en ds. P. de Vries over 'de ontdekkende functie van de wet'. Het Twee de Kameriid voor de SGP, mr. C.G. van der Staaij houdt een referaat over 'De emancipa tie van het individu; het huwelijk de rechts orde uit?' en ds. C. Harinck, over het tweede deel van zijn onderwerp van maandag. Op de laatste dag van de conferentie hoopt ds. P. den Butter zijn lezing over Johannes af te ronden en zal ds. C.G. Vreugdenhil het slotwoord spreken. Belangstellenden kunnen voor opgave en informatie contact opnemen met A. de Vis ser, telefoon 0187 483071 of per e-mail: adevisser@rdnet.nl. SOMMELSDIJK Onlangs heeft u in de media kunnen verne men, dat de eurocent zijn langste tijd heeft gehad. Winkeliers in heel Nederiand gaan vanaf 1 september bedragen aan de kassa afronden op 5 eurocent. De muntjes van 1 en 2 eurocent worden daardoor zo goed als overbodig. Veel mensen vinden de 1 en 2 eurocenten ook lastig en vragen zich soms af waar ze deze euromuntjes kwijt kunnen. De Stich ting De Ondergrondse Kerk (SDOK) wil u daarbij helpen. Want uiteindelijk is het wel geld, al is het klein. En wat voor ons klein is en niet zo opvalt, kan wel van grote beteke nis zijn voor de hulpveriening voor de hulp aan de verdrukte christenen in onder andere Noord-Korea en China. Daar leven hon derdduizenden tot enkele tientallen miljoe nen christenen onder vervolging, mar-teling, hongersnood en intimidatie. Daarom wil de SDOK graag uw 1 en 2 euro centjes in ontvangst nemen. Hoe krijgt u ze bij de SDOK? Heel eenvou dig. U zet een bakje in de keuken en als het bakje vol is, kunt u de inhoud afgeven bij SDOK-voorlichter T.W. Kruithof, Lage Boezem 32 te Nieuw-Lekkerland of bij hem op het SDOK-kantoor, Dorpsweg 85 te Hoogblokland. Als u verder weg woont van deze twee plaat sen, kunt u, als het bakje vol is, het bedrag op de bank brengen en storten op rekeningnum mer 38.52.87.445 t.n.v. St. De Onder-grond- se Kerk te Gorinchem o.v.v. 'muntjesactie christenen Noord-Korea en China" De SDOK zal tezijnertijd verslag doen van het verloop van de actie. Voor inlichtingen kunt u overdag bellen naar SDOK-voorlichter T.W. Kruithof, telefoon: 0183-561186. De Jaarmarktconnmissie verzekert dat ze er alles aan zal doen om het verkeer in goede banen te leiden en ook de parkeergelegenhe- den duidelijk aan te geven. De Molendijk en de Kaai (boven en beneden) zullen die dag autovrij zijn. In het programmaboekje geeft de heer Jan L. Tuinstra aan dat voor hem de tijd is aange broken om na twintig jaar voorzitterschap van de Jaarmarktconmiissie zijn taak over te dragen aan de jonge generatie. Ook de ove rige commissieleden zullen in de komende jaren het veld ruimen voor jongeren krach ten. Zaterdagochtend om 9.00 uur gaat de Dorps omroeper door Herkingen en over de haven en de bungalowparken om de Jaarmarkt aan te kondigen, waarna de verkoop om 10.00 uur start. Verschillende keren is er een spectaculaire motortrial bij verenigingsgebouw 'Ons Huis': om 10.30 uur, 12.00 uur, 13.30 uur, 15.00 uur en 16.00 uur. Waarbij het publiek de verrichtingen van de motorrijders vanaf de dijk na kan gaan. clir. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-tiollandse en Zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187) 47 10 20 Fax (0187)48 57 36 Postbus 8, 3240 AA Middelhamis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN 7UDMINISTRATIE: tel.(0187)47 1020 e-mail: Algemeen@gebr-dewaal.com (onder vermelding van 'adv' of 'adm') tarief per mm 0,28; contracttarieven op aanvraag stuitingstermyn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur sluitingstermyn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie<icquisltie: A. J. van der Velden, 06-50448359 I^EDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187)47 10 22, privé (0187) 60 14 40 e-mail: J.Villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 9.50 Per halfjaar €18,50 Per jaar €36,00 Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelhamis 342001108 Om 11.45 uur is er een gymnastiekuitvoe- ring in de tuin van het bejaardencentrum. Vanaf 13.00 uur zijn er doorlopende en trai ning en een grasmaaimachinerace in de wei bij v/h De Lignie. Vanaf 14.00 uur zijn er rondritten met oude tractoren. Om 14.30 uur en 15.30 uur treedt het Shan- tykoor in de tuin van het bejaardencentrum op. De sluiting van de Jaarmarkt is om 17.00 uur. Waarna tussen 18.00 en 18.30 uur de uitslagen van de diverse wedstrijden en ver lotingen worden bekendgemaakt, evenals de opbrengst van de dag. Het tweede orgelconcert -in de serie van negen zomeravondconcerten - wordt op maandag 12 juli 2004 in de St. Catharijne- kerk van Brielle gegeven door organist Leo Hans Koornneef Leo Hans Koornneef studeerde orgel, piano en kerkmuziek aan de conservatoria in Den Haag en Rotterdam. Hij sloot zijn studie af bij Maurice Pirenne met het behalen van het diploma Uitvoerend Musicus Orgel. Koornneef is werkzaam als organist in Maasland, Brielle en omstreken. Daarnaast is hij als docent verbonden aan het Muziek centrum "Op Maat te Schiedam en Vlaar- dingen. In 1994 kwam van hem bij Erasmus Muziek Producties een cd uit met werken uit de klassieke periode. Het orgelconcert begint om 20.15 uur en de toegangsprijs bedraagt 5 euro, inclusief koffie. Voorafgaand aan dit orgelconcert vindt er om 19.00 uur een beiaardconcert plaats. Het beiaardconcert kunt u beluiste ren op de luisterplaats bij het Menilahuis. Vrijdag 9 juli hopen Koninklijke fanfare ApoUo uit Goedereede en brassband Con cordia uit Ouddoip een gezamenlijk concert te geven, onder leiding van Cees Boelaars. Het concert zal plaatsvinden van 19.30 uur tot 20.30 uur op de Markt in Goe dereede. Zaterdag 10 juli geven ApoUo en Concordia ook een gezamelijk concert tevens onder leiding van Cees Boe laars. Dit concert zal plaatsvinden van 15.00 uur tot 16.00 uur in de ring van Oud dorp. Er zal diverse bekende en onbekende muziek ten gehore worden gebracht, bijvoorbeeld een nummer van Frans Bauer, filmmuziek van The Lion King, de Prinses Amalia mars enz. We hopen dat u komt luisteren, tot ziens. Tweede rondje De aftrap voor dit tweede kunstrondje vond plaats op 26 juni jl. Niels Snoek, voorzitter van het kunstenaarscollectief, herinnerde de aanwezigen aan het prachtige initiatief van de kunstenaars, dat zich vorig jaar ontplooi de tot een heus kunstevenement. Dit gebeu ren werkte zo inspirerend op alle deelne mers, dat al gauw werd besloten tot een her haling van het feest. Meteen na afloop van het eerste kunst- en cultuurrondje werd gestart met de organisatie van een volgende activiteit. Er werd veel aandacht besteed aan het uitwisselen van informatie en aan orga nisatie. Om dat in goede banen te leiden werd de Stichting Beeldend Dirksland opge richt. In de winter organiseerde de Stichting een Kunst-Kado-Salon, en in het voorjaar was men vertegenwoordigd op een consu mentenbeurs en op Koninginnedag. "Nu het zomer 2004 is geworden en het tweede kunstrondje van start gaat, wil het collectief de bezoekers een stapje tegemoet komen door een open dag te organiseren in Melishof, waarbij alle deelnemende kunste naars iets van hun werk laten zien", legde Snoek uit. "Door een open dag met expositie te organiseren op één locatie, wordt het voor de bezoekers wat overzichtelijker", zo was de inschatting. Na twee gastdeelnemers, Jopie van Prooijen en Janet Ringelberg, te hebben geïntrodu ceerd, gaf Snoek het woord aan wethouder Sandee, die op zijn beurt lovende woorden liet horen over het initiatief van de kunste naars. "Zo'n initiatief veronderstelt plezier", zo achtte Sandee. "Zóveel plezier, dat men het graag met anderen wil delen. Het is een goed idee om daarvoor buiten het eigen ate lier te treden. Het publiek ontdekt op die manier dat er veel meer kunstenaars in hun directe omgeving wonen, dan ze wisten. De kunstenaars op hun beurt kunnen het publiek kennis en liefde bijbrengen en hun werk meer bekendheid geven. Het gemeentebe stuur is blij met dit soort initiatieven, al is de keerzijde van de medaille wel, dat iedere nieuwe Stichting een extra aanslag betekent op de subsidiepot". Desondanks wenste hij de kunstenaars veel succes en sprak de hoop uit dat ieders werk door dit tweede kun strondje weer meer bekendheid zal krijgen; zowel binnen de gemeente alsook daarbui ten. En wat Sandee betreft: óp naar nog meer kunstrondjes! Wie 26 juni binnenkwam in de Melishof kon meteen constateren dat er veel werk was ver zet. Niet alleen met het vervaardigen van kunstwerken, maar ook met het inrichten van de expositieruimte. Als u even mee loopt. De eerste kunstenaar aan de rechter kant is kunstschilder Niels Snoek. Hij expo seert niet alleen in Dirksland, maar vanaf 1 juli ook op diverse andere locaties in en bui ten de regio. Het werk van Niels is duidelijk spiritueel. Veel schilderwerk laat iets zien van Franciscus van Assist, maar ook beelden die hij via de spreuken uit de Bhagavad Gita in zich ziet opkomen, gaan op het doek. Titels als 'De Gids' en 'Kom tevoorschijn' spreken duidelijke taal. Een volgende deelnemer is kunstenaar Kees Dirkzwager. Kees loopt ergens in de zaal, maar ook zonder zijn naam te lezen, is deze hoek onmiskenbaar typerend voor Kees. Niet alleen de heldere kleuren van het schil derwerk, maar ook de vernuftige sculptuur- tjes van klei en metaal, met daartussen enke le van zijn 'groen als gras' creaties venaden dat deze hoek is ingericht door Kees. Nieuw zijn de schilderijen die Kees' indrukken^van de Flakkeese Slikken weergeven. Boeiend om te zien! Aansluitend ontmoeten we Clarine Bemel- mans uit Dirksland. Naast de bekende sculp turen zijn in haar afdeling nu ook schilderij en te zien. Clarine is reuze geïnspireerd geraakt door het schilderwerk van haar col lega Saskia Heinen. Clarine miste nog altijd schilderwerk dat aansluit bij haar sculpturen. Dat probleem is nu opgelost; bij de sculptu ren maakt ze nu zelf schilderijen, waarin kleuren en vormen op elkaar zijn afgestemd. Vol enthousiasme heeft ze zich geëngageerd met de schilderkwast en het resultaat mag er zijn! Van liefelijk licht tot sprankelend hel der en vrolijk hangt haar werk niet alleen in MeUshof en in haar eigen atelier, maar inms- sen ook in diverse galerieën, onder andere in Het Gooi. Samen met de sculpturen en prachtige draperieën, waartussen bloemen én een kaarsje niet ontbreken, is haar exposi tie een ideaal geheel. Het is voor bezoekers ook mogelijk om zich te laten inschrijven voor een cursus sculpturen maken, waarvan Clarine tweemaal per jaar een serie verzorgt. In de buurt van Clarine zit Poke Stribos tus sen zijn werk. Voornamelijk abstracte doe ken, passend in het thema Landschappen. Zestien werken waarin vooral ruimte en vrij heid zichtbaar worden. Franse grasland schappen en zeegezichten voeren de boven toon. Er is veel nieuw werk bij, waarin vlak ken toch een bepaalde richting uitgaan. Daarbij werken de voren, die Poke trekt met de lijnikam, perfect mee. Zij lijken op hun beurt alle elementen weer bijeen te brengen. Heel wonderlijk. Twee doeken, waarop een aantal uit de kluiten gewassen paarden zo de zaal in lijken te galopperen, steken duidelijk af bij de rest. Deze doeken heeft Foke mee gebracht met een speciale bedoeling: "Je hoort mensen zo vaak zeggen: 'dat met die gekleurde vlakjes, dat is toch makkelijk te schilderen? Dat kan toch iedereen? Wat is dit voor een kunstschilder?' Om te laten zien dat ik heus wel wat 'echts' op het doek kan zetten, heb ik deze twee meegebracht. Ach ja..." Ton Lohr, de senior van het kunstenaarsge zelschap, zit terzijde van zijn expositie ver diept in literatuur. Een bezoeker kan in alle rust zijn expositie bewonderen. Ton laat een aantal foto's te zien uit het pré-digitale tijd perk, toen de krant nog handmatig werd ver vaardigd. De foto' s zijn destijds genomen ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van het Haarlems Dagblad; de camera waarmee ze werden geschoten staat schijnbaar onaan tastbaar tussen zijn eigen producten te soe zen... Gert-Jan de Zoete, die na Lohr te vinden is op de route, heeft uitgevonden dat zijn schit terende natuurdia's heel mooi op linnen gedrukt kunnen worden. Een opname krijgt dan een schilderij achtig effect. Een leuke ontwikkeling in zijn werk! Wilma Langendoen, bekend van de penteke ningen, heeft zich ook op kleuriger tertein begeven. Met veel succes maakt zij nu ook schilderwerk, geïnspireerd op Egypte. Ver der maakt zij landschapjes en veel bloemrij ke afbeeldingen, waarbij de klaproos of papaver momenteel de hoofdrol speelt. "Je raakt zo geïnspireerd door elkaar", zegt Wil ma. "Ik vind het heerlijk om nu ook dit te doen." Wim Weeda, die graag fotografeert in zijn eigen omgeving, vond weer veel onderwer pen om vast te leggen. De humor ontbreekt daarbij niet. Wie zijn serie 'windje' ziet, begrijpt wat bedoeld wordt. Maar Wim schroomt ook niet omi verder te kijken dan zijn eigen omgeving. Zo maakte hij een uitermate boeiende abstracte fotoserie over architectuur in Berlijn. Veel vlakwerk en stalen constructies, die samen zorgen voor evenveel wonderlijk lijnenspel. Ten slotte heeft Wim zich dit jaar begeven op het pad van de digitale bewerkingen, waarmee een wereld voor hem openging. Saskia Heinen en Janet Ringelberg konden niet aanwezig zijn, dus rest alleen nog gast- kunstenaar Jopie van Prooijen te intervie wen. Jopie, die zich op haar schilderijen heel voorzichtig Josina noemt (omdat ze het in het begin een beetje eng vond om haar eigen naam te gebruiken) is een rasechte Dirks- landse. Ze schildert al 12 jaar. Begonnen in een periode van ziek-zijn, probeerde ze eerst de kunst van het aquarelleren. "Ik moest echt iets doen", bekent Jopie. "Tekenen was niet bepaald iets dat bij ons thuis werd gedaan. Tekenen, dat was meer iets voor mijn oudere broer Hans. Maar ik begon er toch mee, en ik merkte dat ik ook wel iets tevoorschijn kon halen. Daarna ging ik op cursus bij iemand aan de Langeweg, daar moesten we een koe gaan schilderen. Ik zat daar echt zo van: Een koe! Dat kan ik hele maal niet.Maar toch viel het mee. Het schil deren ging steeds leuker. Ik werkte thuis (Bloemendaal 46 in Dirksland) in een rusti ge omgeving, bij zachte klassieke muziek. Ik volgde ook lessen bij Suzan Offereins, waar ik leerde met olieverf te werken. Daarna ging ik naar het Diekhuus, waar ik nog steeds lessen volg van Jean Harold Jassoy. Nadat ik gestart ben met realistisch werk, maak ik nu meer abstracte doeken." Het werk van Jopie is erg veelzijdig, in acryl, aquarel en olieverf. Jopie heeft van de mees te werken een foto gemaakt, die ze exposeert in een album. Er komen allerlei sfeervolle schilderijen in voor, waaronder een vrolijke versie op Het laantje van Middelhamis. Ver rassend leuk om te zien! "Ik ben blij dat ik als gastkunstenaar mag meedoen in dit rond je", zegt Jopie. Het is heel leuk om hier gelijkgezinden te ontmoeten. Je waardeert elkaar, je inspireert elkaar. Heel fijn!" Alle kunstenaars hebben zich weer verder ontwikkeld en lieten op de open dag niet alleen hun voltooide kunstwerk zien maar waren ook actief bezig, zo tussen de bedrij ven door. De een schilderde, de ander teken de, weer een ander was aan het boetseren. Jammer dat deze 'open dag' maar één dag duurde... Gelukkig is er altijd gelegenheid om de kunstenaars thuis op afspraak te ont moeten, of een bezoekje te brengen aan de website: www.beeldenddirksland.nl

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 2