Jeugdvissen bij HSV. De Viscromte EIIAtlDBI-raEUWS Uitslag: Knapzakroute vanaf Zorgboerderij De Mekkerstee GOEDEREEDE PAGINA 12 VRUDAG 25 JUNI 2004 Zaterdag 19 juni is de tweede jeugdwedstrijd gevist bij HSV De Viscromte. Er werd weer in de kreek gevist maar nu achter de bossen zodat alle kinderen lekker uit de wind en in het zonnetje zaten. Er hadden zich 34 kinderen ingeschreven. Gelijk na het start schot werd meteen het eerste visje gevangen. In totaal werden 41 vissen gevangen met totale lengte van 752 cm. De grootste vis werd gevangen door Justin Nieuwlaat nl. 33 cm. Om drie uur viel het eindschot en werden alle visspullen opgeruimd en gingen vlak voor de truckrun alle kinderen veilig naar de kantine terug waar de prijzen werden uitgereikt. Ook was er weer een gratis verloting en kregen alle kinderen een gratis zakje chips en een blikje limonade. De kinderen die niet in de prijzen vielen kregen allen een troostprijsje mee naar huis. De volgende en tevens laatste wedstrijd is op zaterdag 3 juli. Dan worden ook de mooie bekers uitgereikt voor de beste 3 vissertjes per groep. Bij voldoende belangstelling is er op zaterdag 10 juli een visdoemiddag waar je van alles over vissen kan leren zoals: een tuigje maken, een dobber uitpijlen, een vaste stok op de juiste manier optuigen, hoe maak je voer goed klaar, vissen herkennen en nog veel meer. Deze middag is gratis en het gemaakte tuigje krijg mee naar huis. Heb je interesse in deze middag geef je dan bij het inschrijven van de wedstrijd gelijk op bij Richard Monster tel. 489311 of André Koole tel.602726 5 t/m 7 jaar: Bart Hoogerheide 54 cm. S t/m 12 jaar: 1. Wouter Meiaard 88 cm; 2. Justin Nieuwlaat 60 cm; 3. Peter Hoogerheide 55 cm; 4. Marco Knops 49 cm; 5. Tamara Nieuwlaat 21 cm; 6. Mare van Lochem 16 cm. 13 t/ml6: 1. Leendert Verhoek 157 cm; 2. A.H. de Visser 97 cm; 3. Rob Abrahamse 87 cm; 4. Linda Visser 35 cm; 5. Arjan Verhoek 17 cm; 6. Nick van Lochem 16 cm. Haal de wandelschoenen tevoorschijn en bestel een Knapzakroute: voor slechts 4 p.p. een knapzak met enkele heeriijke versnaperingen en diverse prachtige routes, leuk als gezinsuitje, voor kinderfeestjes of zomaar als u er op uit wilt trekken. Er zijn diverse rou tes, variërend van 4 tot 11 km. De Knapzak dient men één dag voor aanvang te bestellen. Dat kan bij Zorg boerderij De Mekkerstee, tel. 0187-684050, of bij VVV Ouddorp aan Zee, tei. 0187-681789. ||i' G E M E E N T E /Jf I D D E L H A R N I S jHet bezwaarschrift van mevrouw A.J. van Dijk| j gericht tegen het besluit van 21 ol<tober 2003 is door s jde commissie bezwaarschriften behandeld. De, beslissing op bezwaar ligt voor mevrouw van Dijk ter inzage op het gemeentehuis, wegens het ontbreken 'van huidige adresgegevens. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen - C. van Heukelen, Rottenburgseweg 1Middelharnis - gedeeltelijk vernieuwen schuur, Geenweg 2 te Mid delharnis (150604); - mw. J.M. Braber, Nachtijs 42, Sommelsdijk - uitbrei den woning (150604); - F.G.J. van Oorschot, Pr. Bernhardlaan 121, Middel harnis - plaatsen blokhut en erfafscheiding (150604) - D.J. Steenbeek, Koekoekslaan 7, Oostvoorne - plaatsen 2 gevelkozijnen, Berkenhof 14, Middelhar nis (150604); - A. Vroegindeweij, Prutweg 14, Sommelsdijk ver branden snoeihout/stro (160604); - F.A. Vis, Waterweg 12, Middelharnis - verbranden snoeihout, Boomgaardweg te Middelharnis (160604) - M.B. Groenendijk, Oudelandsedijk 19, Sommelsdijk - verbranden snoeihout/stro, Molenweg te Som melsdijk (160604); - R de Kok, Kaai 49, Sommelsdijk - aanwezig hebben 2 kansspelautomaten (160604); - Mega Sport, Industrieweg 38, Middelharnis - aan wezig hebben 1 kansspelautomaat (160604). verleende bouwvergunningen en In relatie daar mee verleende vrijstellingen -A.J.C. Buijs, Havenweg 1, Nieuwe-Tonge-oprich ten woning, Kon. Julianaweg 27, Middelharnis (150604); Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Stichting Thuiszorg Maatschappelijk Werk Goeree- Overflakkee voor het wijzigen van een vluchtweg aan de achterzijde op het perceel Juliana van Stolberg- laan 19 te Middelharnis (11 -06-2004); - C.J. Both voor het wijzigen van een schuurgevel op een perceel aan de Molenweg (Knorrenburg) te Mid- delhamis (14-06-2004); - Gebr. Blokland B.V. voor het vernieuwen van een schuur op een perceel aan de Oosthavendijk te Mid delharnis (16-06-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - J.M. Groenendijk voor het oprichten van een carport op het perceel Van Aerssenstraat 7 te Sommelsdijk (11-06-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 17 juni 2004 voor: - het plaatsen van dakkapellen (gewijzigd bouwplan) op de woning op het perceel Dorpsweg 13 te Oud dorp; - het vernieuwen van de gevelreclame van de apo theek op het perceel Boompjes 3-5 te Ouddorp; - het plaatsen van een dak op de garage op het per ceel Vogelmeet 10 te Ouddorp. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 6 juli 2004 in het gemeen tehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 30 juni 2004 in het gemeentehuis te Dirks- land. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter Inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verieende lichte bouwvergunning voor: - hef bouwen van een serre aan de woning op het per ceel Havenweg 28a te Ouddorp; - het uitbreiden van de recreatiewoning op het perceel De Toekomst 41 te Ouddorp; Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - F. Vrauwdeunt voor het oprichten van een garage op het perceel Molendijk 13 te Stad aan 't Haringvliet. artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 51lid 3 van de Woningwet bouwvergunning te verlenen aan: - A. Vroegindeweij voor het uitbreiden van een woning op het perceel Stationsweg 8 te Middelharnis. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 28 juni 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren bren gen bij Burgemeester en Wethouders van Middelhar nis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 30 juni om 9.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op woensdag 30 juni 2004 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. Besluit In het gemeentehuis ligt met ingang van 28 juni 2004 ter inzage de op 3 juni 2004 door de gemeenteraad vastgestelde Welstandsnota van de gemeente Mid delharnis. in deze Welstandsnota wordt een inzicht gegeven waar een bouwplan in esthetisch opzicht aan moet voldoen. Ten opzichte van de ontwerp Wel standsnota, die van 15 maart t/m 13 april 2004 ter inzage heeft gelegen, is de Welstandsnota op enige onderdelen bijgesteld. Belangrijkste aanpassing vormt het verbod om binnen het beschermde dorpsgebied zonnepanelen toe te passen. Mogelijk zal de nota van af september 2004 via de gemeentelijke website (www.middelharnis.nl) te raadplegen zijn. Inspraakronde Burgemeester en Wethouders van de gemeente Mid delharnis vertenen inspraak over de volgende plan nen: - het verzoek om vrijstelling van het bestemmingsplan 'Buitengebied' van het Waterschap Goeree-Over- flakkee voor de inrichting van een strook provinciale ecologische hoofdstructuur langs een gedeelte hoofdwatergang nabij gemaal Koert in de Van Pal- landtpolder; - het verzoek om vrijstelling van het bestemmingsplan 'Buitengebied' van de provincie Zuid-Holland voor de aanleg van zoetwatervoorziening en natuurontwik keling Noordrand Goeree-Overflakkee voor zover het betreft het gedeelte in de Van Pallandtpolder onge veer gelegen tussen gemaal Koert en park Nieuw- Zeeland. Bovengenoemde plannen liggen met ingang van 28 juni 2004 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen zijn zienswijze naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders, Postbus 13240 AA Middelharnis. Koningin Julianaweg 45, Postbus 13240 AA Middelharnis, Intemei' www.mjddelharnts.nl. Iel. (0187) 47 55 55 fox 47 55 47 o-mail: info@middelhorai5.nl. Openingstijden; mo l/m vr 08.30 tol 12,00 en 1300 tol 1630 uur. - het plaatsen van een tuinhuisje (t.vv) nabij de recre atiewoning Pinusoord 12 te Ouddorp; - het plaatsen van een tuinmuur, tuinpoort en luifel op het perceel Oude Nieuwlandseweg 1 te Ouddorp; het vergroten van de recreatiewoning Populier 8 (De Klepperstee) te Ouddorp; - het plaatsen van een schuur (t.v.v) op het perceel Havenweg 39 te Ouddorp. Verieende reguliere bouwvergunning voor: - het bouwen van een loods (t.v.v.) op het perceel Smalle Einde 1 te Ouddorp; - het verbouwen van de woning en het bouwen van een schuur (t.v.v) op het perceel Dijkstelweg 46 te Ouddorp; - het bouwen van een tankstation met toebehoren op een perceel aan de N57 te Goedereede; De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken.Op grond van de Algemene wet bestuurs- -recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overtlakkee besloten om gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 6.1,1 van de Bouwverordening voor het in gebruik hebben van: - peuterspeelzaal "Klein Duumpie" op het perceel Haagsestraat 2 te Stellendam; - verenigingsgebouw 't Haegse Huus op het perceel Haagsestraat 4a te Stellendam; - kerkgebouw Hervormde Gemeente Ouddorp op het perceel Weststraat 2 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden Informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Vrijstellingen Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met gebruikmaking van de door het col lege van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland ver strekte bijzondere verklaring van geen bezwaar regu liere bouwvergunning te verienen voon - het vergroten van een loods op het perceel Oude- landseweg 4, kadastraal bekend Gemeente Oud dorp, sectie E nummer 2053. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 28 juni 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verienen, schriftelijke zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Vergaderdata Vergaderinstantie Datum Tijdstip Raadscommissie 1 juli 2004 19.30 uur Publiekzaken Raadscommissie 29 juni 2004 19.30 uur Grondgebiedzaken Commissie 30 juni 2004 15.00 uur Bezwaarschriften De agenda(s) voor deze vergadering(en) ligt (liggen), tijdens de kantooruren, ter inzage op het gemeente huis, waar eveneens een exemplaar kan worden afge haald. Ter Inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht Burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondera/erpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend het voornemen te hebben om medewerking te verlenen aan het plan van Dijkgraaf en Heemraden van het Waterschap Goeree-Overflak kee teneinde het realiseren van een oppervlakte van meer dan 10 ha. waterberging zulks ten behoeve van het bemalingsgebied 'Witte Brug' te Goedereede mogelijk te maken. Het realiseren van een dergelijke oppen/lakte aan waterberging is noodzakelijk, omdat uit berekeningen namelijk gebleken is, dat in dit gebied onvoldoende waterberging ter voorkoming van wateroverlast aan wezig is. De betreffende bescheiden liggen met ingang van 28 juni 2004 gedurende vier weken tijdens kantooruren- ter gemeentesecretatie van Goedereede, sector Grondgebied (Cluster VROM) ter inzage. Gedurende deze periode kan een ieder tegen het voornemen om medewerking te verlenen aan het hier voor bedoelde plan schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Bekendmaking Het voorontwerp van de eerste herziening van het bestemmingsplan 'Bedrijventerrein Korteweg' is inmid dels gereed. Het opstellen van deze herziening was noodzakelijk omdat het college van Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland aan bepaalde onderdelen van het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 september 2003 vastgestelde bestemmingsplan 'Bedrijventerrein Korteweg' goedkeuring heeft onthouden. In deze herziening is dus het besluit van Gedeputeer de Staten verwerkt. Daarnaast is in deze herziening bepaald dat bedrijven uit categorie 4.1van de Staat van Bedrijfsactiviteiten op het bedrijventerrein Korte weg zijn uitgesloten. De hoogste toelaatbare bedrij- vencategorie op dit bedrijventerrein zal derhalve 3.2, gaan bedragen. Vervolgens is in deze herziening - vanwege gewijzig de eigendomsverhoudingen - een strook van 2 meter breed, gelegen ten oosten van de percelen Korteweg 'M^ïX^SMBÊ-'^'^X^iX^ 4 en 6, bestemd tot 'Kantoordoeleinden' respectieve lijk 'Woondoeleinden'. In verband met het vorenstaande zijn de kaart en de voorschriften aangepast. De gronden die binnen dit bestemmingsplan zijn gele gen worden begrensd door: - de N 57 aan de westzijde; - de Korteweg aan de zuidzijde; - de dijk direct langs de Zuiderdlepstraatweg aan de noord- en oostzijde. Het voorontwerp van de eerste herziening van het bestemmingsplan 'Bedrijventerrein Korteweg' ligt van af 28 juni 2004 gedurende een periode van vier weken in het kader van de inspraak tijdens kantooruren ter inzage op de gemeentesecretarie van Goedereede, sector Grondgebied, Cluster VROM. Belanghebbenden kunnen gedurende de termijn van terinzagelegging hun op- of aanmerkingen over het voorontwerp van de eerste herziening van het bestem mingsplan 'Bedrijventerrein Korteweg' schriftelijk of mondeling kenbaar maken. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeente brengen ter openbare kennis, dat op 12-06-2004 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om de volgende invaliden-parkeerplaats in de woonkern Stellendam, die te naam gesteld is aan: - Dhr L. Romberg, Nieuweweg 50 te Stellendam. Bovengenoemd verkeersbesluit ligt gedurende de hierna genoemde termijn op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur alsmede ook op donderdagen van 17.00 tot 19.00 uur op de cluster Beheer en Uitvoering van het gemeentehuis ter inza ge- Tegen dit verkeersbesluit staat voor iedere belang hebbende de mogelijkheid open om bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede, Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp binnen zes weken na de dag volgende op die van deze bekendmaking op grond van de Algemene wet bestuursrecht een met redenen omkleed bezwaarschrift in te dienen. Daar naast kan een verzoek om een vooriopige voorziening worden ingediend bij de President van de Rechtbank, p/a Arrondissementsrechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Hien/oor is griffierecht verschuldigd. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeente brengen ter openbare kennis, dat op 12-06- 2004 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om het instellen van een algehele afsluiting voor bestuurders in de woonkern van Ouddorp dat geldt voor de volgende straten: -Weststraat -Hoenderdijk -Boompjes Dit verbod is alleen geldig tijdens markturen, namelijk van dinsdagmorgen 05.00 uur t/m dinsdagmiddag 16.30 uur. Bovengenoemde verkeersbesluiten liggen gedurende de hierna genoemde termijn op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur alsmede ook op donderdagen van 17.00 tot 19.00 uur op de afde ling Algemene Zaken van de gemeenteseoretarie ter inzage. Tegen deze verkeersbesluiten staat voor iede re belanghebbende de mogelijkheid open om bij het college van burgemeester en wethouders van Goe dereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp binnen zes weken na de dag volgende op die van deze bekend making op grond van de Algemene wet bestuursrecht een met redenen omkleed bezwaarschrift in te dienen. Daarnaast kan een verzoek om een voorlopige voor ziening worden ingediend bij de President van de Rechtbank, p/a Arrondissementsrechtbank te Rotter dam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Hiervoor is griffierecht verschuldigd. Rectificatie In 'Ons Eiland' en 'Eilanden Nieuws' van respectieve lijk 17 en 18 juni 2004 is abusievelijk een bekendma king gepubliceerd met betrekking tot een tweetal voor- bereidingsbesluiten betrekking hebbende op de per celen Oude Nieuwlandseweg 61 te Ouddorp en Vrij- heidsweg 1 eveneens te Ouddorp. Het besluit van de gemeenteraad om voor deze per celen een voorbereidingsbesluit vast te stellen is namelijk in april 2004 al gepubliceerd. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend het voornemen te hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met gebruikmaking van de door het college van Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland verieende specifieke verklaring van geen bezwaar betrekking hebbende op het ontwerp-bestemmingsplan 'Verplaatsingsgebied' het realiseren van; a. een rotonde in de Vrijheidsweg ter hoogte van de ontsluitingsweg van het verplaatsingsgebied en de ingang van het Recreatiepari< "De Klepperstee" met bijkomende werkzaam heden; b. een rotonde op de kruising Vrijheidsweg-Wester- weg, de aanleg van een nieuwe verbindingsweg vanaf deze rotonde naar het bestaande parkeer terrein aan de Westera/eg en het aanpassen van de huidige Westera/eg tot (brom)fietspad en voet pad; c. een voetpad en een fietspad langs de noordzijde van de Vrijheidsweg (tussen de te realiseren ont sluiting van het verplaatsingsgebied en de Lange- dijk); d. een ontsluitingsweg en een fietspad in het ver plaatsingsgebied en e. het uitbreiden van het aan de Westerweg aanwe zige parkeerterrein met bijkomende werkzaamhe den, mogelijk te maken. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende stukken met ingang van 28 juni 2004 Aangevraagde (bouw)vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouvirvergunning is ontvan gen voor: - het wijzigen van de gevel van de recreatiewoning op het adres Zuiddijk 61a huisje 112 te Oude-Tonge (ontvangen op 14 juni 2004); - het wijzigen van twee kozijnen in de voorgevel van de woning op het adres Kaai 12 te Oude-Tonge (ont vangen 15 juni 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een tuinbouwkas op het adres Fit tersweg 1 te Ooitgensplaat (ontvangen op 16 juni 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingeko men aanvragen kunnen géén bezwaarschriften wor den ingediend. Verleende (bouw)vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een sloopvergunning verieend is voor: - het ven«ijderen van asbesthoudende dakbedekking van twee bergingen op de adressen Bernhardstraat 6-40 te Oude-Tonge (besluit verzonden 17 juni 2004). Dat met toepassing van hoofdstuk 2 van de Brandbe veiligingsverordening een gebruiksvergunning is ver leend voor: - een tijdelijk bouwwerk van de RK Basisschool 'de Achtsprong' (van 21 t/m 22 juni 2004) op het terrein van de ijsbaan aan de Achthuizensedijk te Achthui- zen (besluit verzonden 15 juni 2004). Nadere informatie over de verieende sloopvergunning GEMEENTE DIRKSLAND Voornemen verlenen bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een bouw vergunning te verienen aan: -J.C. van Loo voor het oprichten van een berging/overkapping op het perceel Gerbera 7, Dirks land; - C. van der Nat voor het uitbreiden van de woning op het perceel Molendijk 29, Melissant. De op deze bouwplannen betrekking hebbende stuk ken liggen van 28 juni tot en met 26 juli 2004 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden tegen deze plannen schriftelijk hun zienswijze naar voren brengen bij het college van Bur gemeester en Wethouders, Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Ontheffing voor het stoken van snoeihout is verieend aan: - PF Oudijk op het perceel Oude Dijk 1, Melissant (15-6-2004); - A.M. Volaart op een perceel achter Zweosplein 3, Herkingen (15-6-2004). Vergunning is verieend aan: - Tennisclub Melissant voor het organiseren van een feestavond op het tennispark. Binnenweg 72, Melis sant (15-6-2004); - Gereformeerde Gemeente voor het organiseren van een rommelmarkt op parkeerterrein van de Kerk, Mozartsingel 2, Dirksland, op 26 juni 2004 (27-05- 2004). Rectificatie In week 24 is in deze krant gepubliceerd dat aan de gedurende vier weken tijdens kantooruren ter gemeentesecretarie van Goedereede, sector Grond gebied (Cluster VROM) ter inzage. Gedurende deze periode kan een ieder tegen het realiseren van de hiervoor vermelde voorzieningen schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken bij het col lege van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2,3252 BR Goe dereede. TKrótijiweg 2, Goedereede, Postbus 38,3253 ZG Ooffip!*'" Internet vww.goedereede.nl W, (0187)49 1500/(0x49 29 24 E-mail: gemeentehiiis@90«def66de-nl Opentugstijden; ma {/mvr 08.00, 12.00 en 13.00.17.00 TOr-jdotol 19.00 mr) en gebruiksvergunning, is op te vragen bij het taak gebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen 6 weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onvera/ijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om vooriopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hame/ink. Weistandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 6 juli 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Weistandszitting (commissievergadering) Datum 30 juni 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeen te(huis) Diri<sland .,;.6t/I 99/ .-.jsiitdeii: ma l/m vt 08,00 lol 12.00 1.^ en derde dinsdog van de moond «n 18.00 loll 9.30 w, -..■•. gemeente Dirksland vergunning is verleend voor het kappen van een berk ter hoogte van Molenzicht 59, Dirksland. Dit moet zijn ter hoogte van Molenzicht 159, Dirksland. Het besluit is verzonden op 28-5-2004. N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951,3007 BM Rot terdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vaststelling algemeen verbindend voorschrift Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op 14 juni 2004 vastgesteld het Uitvoeringsbesluit Afvalstoffenverordening gemeente Dirt<sland 2004. Dit besluit treedt in werking op de eerste dag na die van haar bekendmaking (datum bekendmaking; 24 juni 2004). Dit besluit ligt voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en het is tevens geplaatst in het gemeenteblad van 24 juni 2004. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnen gekomen van: - D.D. Duinhouwer voor het wijzigen van de voorgevel van de woning op het perceel Straatdijk 8, Dirtcsland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 12