Zorgcentrum De Vliedberg EIIAIffiBrt-niEUWS Geboorte kaartjes? Maatje. Johanna I I 1 Gerbrand Gert 'VirsCuis I 9Aariè.tte, van OostenBrngge FAMILIEBERICHTEN LIJNTJE HEEMES JACOB BESTMAN OPA BESTMAN JACOB BESTMAN JAAP BESTMAN UITNODIGING Skan: Dhr. J. van Beek HENDRIK VAN DE POL J. BESTMAN JAAP BESTMAN JACOB BESTMAN ANGENIETJE VAN DER MEIDE JANNETJE DE BONTE GEERTJE LIJNTJE BOM PIETER LEUDENS PIET LEIJDENS GEERTJE LIJNTJE VAN DRONGELEN-BOM HENK VAN DE POL MAARTEN ZWEERUS MAARTEN ZWEERUS PAGINA 3 DINSDAG 22 JUNI 2004 i^ Een kindje ontvingen wij Stil verwonderd en heel blij. Dankend de Schepper van dit leven Die ons dit wonder opnieuw heeft gegeven. -:1; Met dankbaarheid hebben wij in hefde ontvangen ons dochtertje en zusje Wij noemen haar ^TTUj Kees, Anita en Tim Bakker I 18 juni 2004 I Weistraat 38 I I 3244 AW Nieuwe Tonge I Tel. (0187) 65 12 87 j ii; Wijrustenvanl3.00tot 15.00uurenna21.00uur. Bezoek graag binnen de kraamtijd. Blij en dankbaar ontvingen wij uit (3od5 hand een zoon en broertje Wij noemen hem KUbCli 19 juni 2004 Harry, Sandra en David van Alphen Westelijke Achterweg 39 3245 BJ Sommelsdijk Tel. (01Ö7) 4S 05 05 ;.;^.:i:..;i;..;ij.;k.;i'..;l;..;i;..;t;..;;;.;ij.;l;.;;:..;;;..;;^^^^^^^ Genietend op het strand, -Tl Schreven wij onze toekomst in het zand: Samen willen wij groeien, S; En 'tegen elke stroom oproeien. Op vleugels van geluk worden gedragen, Liefde delen tot het einde van de dagen. Geborgen in Gods hand. jTl; s geven u kennis van ons ja-woord dat wij |- elkaar uit liefde geven, op vrijdag 25 juni 2004 om 13.00 uur in het gemeentehuis van Goedereede. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 14.30 uur door de weleerwaarde heer jf; ds. G. van Meijeren in de Ned. Herv. kerk te Dirksland. U bent van harte welkom op onze 'ii; huwelijksreceptie van 20.30 tot 24.00 uur in restaurant en expo 'Haringvliet', ;Ii Haringvlietplein 3 te Stellendam. Ons toekomstig adres is: i- Irissenpad 9 f, 3251 DA Stellendam Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat door de Heere, na een arbeidzaam leven, nog onverwacht van ons is weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma sinds 2 februari 1976 weduwe van Machiel Holster in de ouderdom van bijna 89 jaar. Oude Tonge: Arie Holster Anna van de Weijenberg Dirksland; Corrie Bouman-Holster Henk Bouman Lien Egbert Frits 18 juni 2004 Anemaetstraat 1, 3244 AA Nieuwe Tonge De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. woensdag 23 juni om 13.15 uur in het Hervormd Verenigingsgebouw 'Elim', Zuiddijk 19 te Nieuwe Tonge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuwe Tonge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Elim'. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid en diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere nog onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Grietje Nagtegaal in de leeftijd van 69 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Melissant: G. Bestman-Nagtegaal Dick Bestman Lenie Bestman-Hakkenbrak Jeroen René Oud-Beijerland: Robert Bestman Corine Bestman-Slootweg Melissant: Miranda Bestman 19 juni 2004 Pieterstraat 14, 3248 BH Melissant Gelegenheid tot condoleren woensdag 23 juni van 19.30 tot 21.00 uur in het Hervormd Verenigings gebouw 'De Poort', Voorstraat 14 te Melissant. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. donderdag 24 juni om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Melissant. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Melissant. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve Jeroen René Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van G. Nagtegaal Melissant: P. Bestman t J. Bestman-van Oudenaarden T. Bestman t R. Bestman-van Oostenbrugge C. Bestman t Vlaardingen: J. Bestman M. Bestman-van der Krans Melissant: J. Witvliet-Bestman J. Witvhet Middelhamis: T. Bestman t R. Bestman-Buth Melissant: D. J. Bestman S. L. Bestman-Oorbeek t neven en nichten Sterke de Heere Greet, Dick en Lenie, Robert en Corine, Miranda en de kleinkinderen met dit ver lies. Melissant, 20 juni 2004 Met droefheid geven wij u kennis van het over lijden van onze zwager en oom echtgenoot van Greet Nagtegaal in de leeftijd van 69 jaar. Melissant: A. Nagtegaal M. E. Nagtegaal-Huizer B. Nagtegaal K. Nagtegaal-Klink Dirksland: M. A. Kleijnenberg-Nagtegaal E. Kleijnenberg Melissant: C. Klepper-Nagtegaal L. Klepper Dirksland: L. P. van Seters-Nagtegaal t P. van Seters Stellendam: J. A. Nagtegaal A. Nagtegaal-Klink neven en nichten Melissant, 19 juni 2004 Vrijwilligers Oud-werknemers Familie van bewoners voor de receptie welke wordt gehouden ter gelegenheid van het afscheid van de directeur, welke na 30 jaar verbonden te zijn geweest aan De Vliedberg van de regelgeving tot vervroegde uittreding gebruik gaat maken. De receptie zal plaatsvinden op D.V. dinsdag 29 juni 2004 van 14.30 tot 16.00 uur in de grote zaal van De Vliedberg, Hoge Pad 2, 3253 BJ Ouddorp. U bent van harte welkom. Bij ons heeft u een rui me keus en natuurlijk uitstekende service! Gebr.deWaal Drukkerij (0187) 47 10 20 De dagen des mensen zijn als het gras, gelijk een bloem des velds, alzo bloeit hij. Als de Wind daarover gegaan is, zo is zij niet meer, en haarplaats kent haar niet meer. (Psalm 103 vers 15 en 16) Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een langdurig ziekbed, de Heere van ons heeft wegge nomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom echtgenoot van Johanna van Schothorst 27-2-1936 t 18-6-2004 Joke van de Pol-van Schothorst Gerrit en Annie van de Pol Jeroen, Stefan en verdere famihe Bosdreef 50 3247 XD Dirksland De begrafenis heeft plaatsgehad op dinsdag 22 juni 2004 op de begraafplaats De Murmikenhof in Veenendaal, Hedenmorgen bereikte ons het droeve bericht dat het voormalig raadslid, de heer C.W. TEKENBROEK is overleden. Raadslid van 12 april 1994 tot 1 november 1998. Wij zullen zijn enthousiasme, inzet en betrokkenheid als lid van de raad in de gemeente Oostflakkee in dankbare herinnering houden. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit grote verlies. Oude-Tonge, 18 juni 2004. De raad van Oostflakkee, A.J.C, van Pelt, voorzitter Th.P.P. Broek, plv griffier Met diep leedwezen geven wij kennis van het plot seling overlijden van de heer echtgenoot van de beheerster van het bejaardencentrum aan de Pieterstraat in Melissant Wij zullen hem herinneren als een sociaal bewo gen man die veel voor de ouderen in Melissant betekend heeft. Directie, Raad van Commissarissen en medewerkers van de Woningbouwvereniging Dirksland 19 juni 2004 Op het alleronverwachts heeft de Heere uit dit leven weggenomen onze beheerder Hij was voor ons altijd heel behulpzaam. Wij zullen hem erg missen. De Heere vertrooste zijn vrouw Greet, kinderen en kleinkinderen met dit smartelijk veriies. Bewoners Bejaardencentrum Melissant, 19 juni 2004 Pieterstraat De kerkenraad en het college van kerkvoogden en notabelen van de Hervormde Gemeente te Melis sant delen met leedwezen mee, dat door de Heere uit dit tijdelijke leven is weggenomen de heer in de leeftijd van 69 jaar. Zijn trouwe en UefdevoUe verrichte arbeid als dia ken (van 1990 tot 2002 en vanaf januari 2004) in onze gemeente blijft in dankbare herinnering ach ter. De Heere vertrooste als de God van alle leven zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen met Zijn blij vende Woord en Hij heilige deze roepstem aan hun en ons aller hart. 'En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop, die is op U.(Ps. 39:8) Namens de kerkenraad. Ds. A. van Wijk, consulent. E. M. Leijdens, scriba. Namens de kerkvoogdij en notabelen: J. Lodder, secretaris. M. J. van Rossum, adjunct. Mehssant, 19 juni 2004 Hartelijk dank voor het medeleven door middel van kaarten en telefoontjes tijdens het verblijf in het ziekenhuis van Jan Tanis. Dit geeft ons veel ii; steun. ;Ii Fam. Tanis, Ouddorp :i-; Adres Jan Tanis: Rijndam, kamer 1031, Westersingel 300 3015 LJ Rottertiam Heden nam de Heere, na een geduldig gedragen lij Enige en algemene keimisgeving den tot Zich onze geliefde nicht en achtemicht Verdrietig delen wij u mede dat na een lietdevoUe verzorging in 'Geldershof van ons is heengegaan in de leeftijd van 81 jaar. onze lieve moeder en omaatje Zij werd de laatste tijd liefdevol verzorgd op afde ling Straalenburg van 'De Samaritaan weduwe van Frans der Weduwen L. Verhage-Groenendijk in de ouderdom van 92 jaar. D. Verhage Nieuwe Tonge: Hans der Weduwen A. van der Velde-Groenendijk Roza van der Veght t en verdere familie Melissant: Wim der Weduwen 20 juni 2004 Joke der Weduwen-van der Mast Verpleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk en kleinkinderen Correspondentie-adres: 21 juni 2004 A. van der Velde-Groenendijk, Prinsesselaan 51, Zorgcentrum 'Geldershof, Krammer 105, 3245 XN Sommelsdijk Poldersweegje 2, Dirksland De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal Correspondentie-adres: gehouden worden D.V. donderdag 24 juni om Julianaweg 33, 3248 AM Mehssant 10.00 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan', Een korte samenkomst, waarvoor u wordt uitgeno Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. digd, zal gehouden worden op vrijdag 25 juni om Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 10.00 uur in de aula van 'Geldershof. 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Som Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de melsdijk. algemene begraafplaats te Nieuwe Tonge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de in de rouwkamer van 'De Samaritaan'. aula van 'Geldershof. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te stu ren, dan kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. Geen bloemen De Heere zal uw uitgang en uw ingang bewaren, van nu aan tot in der eeuwigheid. (Psalm 121:8) Intens verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was Hedenmiddag nam de Heere uit ons midden weg, na een moeilijke laatste levensperiode, onze lieve en altijd zal blijven. moeder en oma Bedroefd, maar met vele dierbare herinneringen. nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze lieve weduwe van Izak van Drongelen vader en opa in de leeftijd van 76 jaar. Wij zijn dankbaar dat we haar tot het laatst toe echtgenoot van Leentje Klaartje Neels hebben mogen verzorgen. op de leeftijd van 65 jaar. Jaap en Suzan Lcny Leijdens-Neels Leen en Riet Jan en Thea Theo en Jolanda Thea en Martin Patrick, Ramon Lenny, Richard en Eline Marleen en Michel Izaak Anouk Rini en Lisa 21 juni 2004 Sandra, Gert en Carmen Fortstraat 10 Mendie en Lennart 3249 AD Herkingen Willem en Corine Gelegenheid tot condoleren donderdag 24 juni Jeroen en Monique 2004 van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum, Geertje Nieuweweg 2 in Melissant. Gerald en Danielle Arend-Jan Vrijdag 25 juni 2004 zal er om 11.00 uur een Gene en Jan afscheidsdienst worden gehouden in het rouwcen Corianne trum, waarna de begrafenis aansluitend zal plaats leske vinden op de begraafplaats in Melissant. Thelma Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con Marco doleren in het rouwcentrum. Mathilde 19 juni 2004 Dorpsweg 15a, 3257 LB Ooltgensplaat De rouwdienst zal D.V. gehouden worden woens Opa, wij zijn nog zo klein. Waarom nu, het was zo fijn. dag 21 juni om 13.30 uur in 'Elthato', Zuid- Je aai, je grapjes, je lieve lach Achterweg 27 te Ooltgen.splaat. we missen het iedere dag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Voor altijd zitje in ons hart. algemene begraafplaats. op een plaatsje, heel apart. Gelegenheid tot condoleren in 'Elthato' dinsdag Patrick, Ramon. Anouk 22 juni van 19.30 tot 20.30 uur en na de begrafenis. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve zwager en oom Ary en Clara Met droefheid geven wij kennis van het overlijden Christina en Hugo van onze zus en schoonzus Jochem P. Bom Verdrietig heb ik na jarenlange vriendschap afscheid moeten nemen van mijn goede vriend W.A. van der Welle L. Bom-Fase echtgenoot van Joke van Schothorst Ooltgensplaat, 19 juni 2004 Ik wens Joke veel kracht en sterkte toe. F. H. M. Wagner-Vogelaar Dirksland, 19 juni 2004 Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van de moeder van onze werkgever mevr. G. L. VAN DRONGELEN-BOM Personeel van v. d. Welle-van Drongelen Met droefheid delen wij u mede dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Ooltgensplaat 19 juni 2004 in de leeftijd van 83 jaar. Du-ksland: A. Nagtegaal-Zweerus C. Nagtegaal Nieuwe Tonge: C. Zweerus-van den Doel Met leedwezen geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van ons oud- en erelid neven en nichten 21 juni 2004 Klinkerlandseweg 15, Nieuwe Tonge in de leeftijd van 83 jaar. Correspondentie-adres: Hij was ruim 60 jaar een zeer trouw en betrokken G Zweerus, Kerkstraat 5, 3244 AJ Nieuwe Tonge lid van onze muziekvereniging Apollo. Een korte samenkomst, waarvoor u wordt uitgeno Enkele jaren geleden, toen hij de 80 jaar al ruim digd, zal gehouden worden op vrijdag 25 juni om was gepasseerd, speelde hij nog altijd zijn partij 13.30 uur in het Herv. Verenigingsgebouw 'Elim'. mee in de harmonie. Zuiddijk 19 te Nieuwe Tonge. Aansluitend zal de Voor velen was Maart een begrip in de muziek begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf wereld. plaats te Nieuwe Tonge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Elim'. Wij wensen familie en bekenden veel sterkte met de lege plaats die hij achterlaat. Geen bloemen Bestuur, dirigent en leden Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan muziekvereniging ApoUo verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te Nieuwe Tonge beschouwen. 21 juni 2004

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 3