Prachtig schoolplein voor SBO 'Het Kompas' 32e Ouddorpse Avonddriedaagse geslaagd! Programma Diekdagen Op pa.a.rcL EiyuraoBf-iiiEuws Morgen, zestiende Truckrun over Goeree-Overflakkee Uitslagen witviswedstrijd HSV de Viscromte Zierikzee Vocaal gaat uitgebreid van start Thema: Ouddorpse Bloemenzee Denk dan tijdig aan uw huisdier! Waar kwam het geld vandaan U wilt UW complete huisstijl gedrukt hebben? De uitslag Dinsdagavond 8 juni was het weer zo ver. Na het officiële startschot konden de wandelaars aan hun tocht begin nen voor de 32e Ouddorpse Avond- driedaagse beginnen. De tocht werd georganiseerd door sportvereniging 'De Kriekel'. Mooist verklede wandelaar: Rode Kruis Opgave Vrijdag 8 augustus Demonstratie motorsportdag Met de vakantie voor de deur roept de Dierenbescherming iedereen op rekening te houden met dieren. Die oproep geldt zowel voor de eigen huisdieren als de dieren op de vakan tiebestemming, ledere zomer weer wordt de Dierenbescherming gecon fronteerd met dieren die in het vakantieseizoen gedumpt worden of met de trieste verhalen van mensen over dierenleed in het buitenland. Op de website van de Dierenbescher ming vindt u daarom vanaf vandaag diverse tips over een diervriendelijke vakantie. PAGINA 7 VRIJDAG 18 JUNI 2004 De nieuwe klimwand op het schoolplein van 'Het Kompas Het was een grote verrassing toen de leerlingen van SBO 'Het Kompas' na de Pinkstervakantie op school kwa men. Zij hadden een saai schoolplein achtergelaten maar na een week vakantie was dat totaal veranderd. Wat was er gebeurd? Een week lang zijn leerkrachten en ouders bezig geweest een geweldig schoolplein te creëren. Wel drie speelgelegenheiden zijn op de schop gegaan. Het grasveld naast de school werd voorzien van een speeltoestel en vaste doeltjes waar door er nu echt gevoetbald kan worden. Op het speelplein voor de school was een drie- puntsbasketbalpaal geplaatst. Maar het aller mooiste was een heuse klimwand die op het plein verrezen was. Ook het achterschoolplein werd niet verge ten! Een balkorfpaal en echte 'bokkiespring' palen kwamen er bij. Om gezellig met elkaar te kunnen keuvelen en om te kunnen kijken naar de spelende kinderen werden op diver se plaatsen grote betonnen banken neerge zet. Genoeg, zou iedereen denken. Maar het kan niet op. In de Verenigde Staten staan nog zogenaamde bounce buttons, krukjes die opgesteld in een kring als zit-, speel- en springtoestel gebruikt kunnen worden. Naast al die moderne spullen zijn de tradi tionele hinkelspelen niet vergeten. De sponsorlopen van de leerlingen van twee achtereenvolgende jaren, hebben grote bedragen opgeleverd. Bijdragen van ouders van oud-Ieerlingen, welwillende medewer king van de gemeente en een aantal bedrij ven en veel sparen hebben dit fantastische resultaat opgeleverd. Jarenlang speelgenot is gegarandeerd als ieder zich houdt aan de Loesje-achtige spreuk die op de muur van de school beves tigd wordt; "Mooi hè alles, houwe zo!" Zoals al zestien keer gebruikelijk was op de derde zaterdag van juni, zo organiseert de chauffeurs vereniging Flakkee ook in 2004 voor de zeven tiende keer de truckrun op de derde zaterdag van juni. Traditiegetrouw start de leukste file van het jaar ook nu weer bij de hoofdingang van het tehuis voor verstandelijk gehandicap ten Hernesseroord in Middelharnis. Reikhalzend kijken de bewoners van Her nesseroord en alle andere mensen welke mee mogen rijden uit naar deze dag die geldt als het mooiste evenement van het jaar voor de bewoners. De chauffeursvereniging Flakkee is weer al druk bezig geweest met de voor bereidingen, er komt natuurlijk weer heel wat kijken bij een dergelijk evenement. Zo is daar het uitzetten van de route, al is het dan de zeventiende editie toch moet hier ieder jaar weer de nodige aandacht aan geven om het kloppend te houden, elk jaar is er wel een klein ietsje dat anders is. Soms zijn het klei ne dingen andere keer is het meer werk. Bij voorbeeld in Middelharnis is de wegsituatie rondom het postkantoor veranderd, was het andere jaren zo dat je vanaf het Beneden zandpad rechtdoor kon of linksaf bij het kruispunt met de Langeweg, nu kun je er linksaf of rechtsaf. Het is maar een detail, maar het moet wel in de routebeschrijving aangepast worden om deze kloppend te hou den. Een andere zaak is bijvoorbeeld dat er in Goedereede brandweerwedstrijden zijn waardoor de gewone route door Goedereede niet gevolgd kan worden. Hier loopt de rou te nu op de heenreis via de wegen die anders op de terugreis wordt gereden en gaat dan verder via de Middeldijk naar de Hofdijkse- weg om op de goede plaats Ouddorp in te kunnen rijden. Juist hier is een goede com municatie met de gemeente van wezenlijk belang om alles in goede banen te leiden. Mensen benaderen om het verkeer te rege len, overleg met de politie, een training voor de mensen die het verkeer begeleiden, auto's regelen voor de verkeerbegeleiders, sche ma's maken zodat de juiste verkeerbegelei- der op de juiste tijd op de juiste plaats staat. "Overleg met sponsoren, chauffeurs en transporteurs uitnodigen de coördinator van de truckrun moet een hele lijst afwerken om alles op tijd geregeld te krijgen. Maar als we de lijst bekijken zien we dat er al veel vink jes op staan waaruit blijkt dat veel werk al gedaan is.", aldus de organisatoren. De stoet komt om ongeveer 10.15 uur in beweging en hoopt dan omstreeks 12.30 uur bij het bezoekerscentrum de Grevelingen te zijn. Hier wacht de bewoners en begeleiders een picknick. Met bijna 1000 mensen moet het wel een grote picknickmand zijn om alle broodjes en krentenbollen mee te nemen. De leeriingen van de LTS in Middelharnis zijn de vrijdag tevoren in touw om ze allemaal te smeren en te beleggen. Maar het blijft niet bij de broodjes, er zijn ook slaatjes, toetjes en fruit zodat de feestmaaltijd compleet is. Gebr. de Waal Drukkerij Sommelsdijk (0187)47 10 20 algemeen® gebr-dewaal.com Na inschrijving bleek dat er 27 deelnemers waren, die het wel weer wilden gaan probe ren bij de witviswedstrijd van HSV de Vis cromte in het Zuiderdiep. Het weer was op zich vrij aardig, het was in ieder geval droog. Er stond alleen een flinke stevige wind, die het lastig maakte om te vis sen. En bij het einde van de wedstrijd vielen er nog enkele stevige buien zodat de meesten toch nog precies een nat pak hadden. Maar dat mocht voor velen de pret niet drukken, want er is door bepaalde personen heel goed gevangen. In totaal hadden 23 deelnemers vis gevangen met een totaal gewicht van 107,40 kg in Vak A en 129,35 in vak B. Een simpele som ver teld ons dan dat er totaal 236,39 KG vis is gevangen. In de kantine daarna gezellig napraten, onder het genot van een drankje en balletje gehakt en een patatje. VakA.: 1. J.Bruggeman 29.520 kg 2. J. De Visser 28.000 kg 3. J. V. Broekhoven 13.400 kg 4. T. Pijl 9.040 kg 5. H.Jordaan 6.400 kg 6. N. Bazen 5.000 kg 7. C. De Jager 4.600 kg 8. P. Schaaf 3.560 kg 9. W. Schaaf 2.960 kg 10. K.v.Maarleveld 2.580 kg 11. T. Van Loon 1.980 kg VakB. l.G. Legierse 28,850 kg 2. A. Schaaf 25,350 kg 3. R. Rijke 18,300 kg 4. P. Looy 14,200 kg 5. W. Netten 13,400 kg 6. K. Pijl 8,050 kg 7. T. V.d. Poel 5,450 kg 8. R. Aartsen 5,200 kg 9. T. Netten 3,700 kg 10. J. Witte 3,550 kg ll.Y. De Jager 1,900 kg 12. P.v.Nimwegen 1,400 kg Tegen tweeën gaan de bewoners weer rich ting trucks zodat de gehele stoet om kwart over twee weer richting Middelharnis kan vertrekken. Hier wordt het konvooi omstreeks 16.00 uur weer terug verwacht. Leukste file Houdt er dus rekening mee, zaterdag 19 juni, de leukste file van het jaar staat dan weer op Goeree Overflakkee. Moet u weg die dag, bekijk dan tevoren de route goed die u wilt rijden en stem deze af op de route en de tij den van de truckrun zodat u niet voor onver wachte verrassingen komt te staan. U kunt ook luisteren naar truckrun radio op de wel bekende frequenties van radio Flakkee zodat u hierdoor ook op de hoogte blijft van het wel en wee van de truckrun. En hoeft u niet weg? Geweldig, sleep de stoelen en tafels alvast naar de wegkant en kijk. Geniet van de langsrijdende trucks met hun oorverdovend getoeter. Een beetje moeite, een vrije dag van de chauffeurs, bereidwilli ge transportondernemers die voor niets en niemendal de truck ter beschikking stellen, een paar honderd vrijwilligers, winkeliers die goederen ter beschikking stellen, waar doen ze het voor? Kijk en zie het geluk wat de bewoners uitstralen die dag daar doen ze het voor! Komt u ook kijken? Natuurlijkhou-jeópen huis als je ver huisd bent. Iedereen tegelijk in één keer (als dan alles maar heel blijft) of telkens een paar (dan ben je nog maanden bezig). Wat hebben we het dan toch goed met z'n allen, want de meeste mensen nemen zelfs een kadootje voor je mee, wat natuurlijk helemaal niet hoeft Vreselijk lief en het brengt me altijd weer in verlegenheid. Als je al wat vaker verhuisd bent, weet de familie gelukkig al datje al van alles hebt voor in je huis. Zeker als je naar een wat kleiner huis gaat, weten ze dat er echt niets meer bij hoeft. En gelukkig weten en waarderen ze inmiddels dat ik op het gebied van mijn eigen inrichting zo eigenzinnig ben, dat een ander zich daar beter maar niet mee kan bemoeien. Geliüddg kre gen we nu voor het eerst een tuin en een groot terras, dus alle cadeautjes konden meteen naar buiten. Bij mijn eerste verhuizing ging dat een beetje anders. Voor het eerst op kamers. Studeren in de grote stad. Je hebt niets, dus alles is welkom. Dat vertel je dan ook tegen iedereen die het maar horen wil. Van mensen van wde je het niet zou verwachten komen dan soms de mooiste dingen. Zo heb ik nog wat glazen uit die tijd, die nog steeds dagelijks gebruikt worden. Omdat ik naar een studenten huis ging waar we met tien mensen de keuken deelde, waren grote pannen ook welkom. Er stond daar wel wat, maar daar was ik een beetje vies van. Ik had liever mijn eigen pannetjes. Gelukkig had Oma nog van alles op de zolder. Grote koekenpannen en een enorme gietijzeren braadpan. Alle medestuden ten waren Oma zeer dankbaar. Het was bij ons de gewoonte dat er iedere dag gezond en vooral ook goedkoop gekookt werd. Gewoon aardappelen, vlees en groente. Ook peen met uien stond regelmatig op het menu. Meestal aten niet alle bewoners mee. Die keer wel. Dus voor tien personen peen met uien. Dat moest in de grootste pan die we hadden. Oma's braadpan. Het ging fan tastisch, totdat de pan vanaf het fornuis op tafel gezet moest worden. Met een theedoek als pannenlap, hoefde ik maar drie meter te overbruggen vanaf het fornuis tot het midden van de tafel. Drie meter met een loeihete veel te 2ware pan. Tviree meter had nog gegaan, maar die meter... Het was te ver, de warmte en de zwaar tekracht speelden me parten. Ik deed nog een laatste poging om de pan met een elegante zwaai op de tafel te krijgen, maar helaas. Onder kletterend geraas stortte de pan op de keukenvloer en spontaan ^ng de inhoud een eigen leven leiden en belande overal, behalve daar waar het zijn moest. Inderdaad we kon den van de vloer eten, vrant er lag genoeg. Die goeie oude tijd. Ik heb daar maar een jaar gewoond en toen ik er weg ging heb ik de pan achter gelaten. Als aan denken. En omdat ik er eigenlijk niet zo blij mee was, maar ja een gegeven paard... Oma heeft gelukkig nooit meer naar die pan gevraagd en m'n uitzet heb ik verder zoveel mogelijk zelfbij elkaar geschar reld. Wat kleinere pannen en zo. Julia Campfens Het Binnenhuis In het najaar volgt opnieuw een editie van 'Zierikzee Vocaal', een concours voor solisten en ensembles, beginne lingen en gevorderden in de zang kunst. Na een succesvolle start in het najaar van 2003 wordt een vervolg georganiseerd in de maand septem ber. Op zaterdag 18 september is het gedurende de hele dag mogelijk om voor een deskundi ge jury (en publiek) op te treden in de Nieu we Kerk van Zierikzee. Het concours is voor iedereen bedoeld en het is mogelijk in alle stijlen te zingen, de jury zal opnieuw breed worden samengesteld met zowel deskundi gen op het gebied van klassieke als lichte muziek. De organisatie is in handen van de Korencominissie Schouwen-Duiveland. De speciaal gevormde commissie hoopt dat ook 'gewone' koorleden of ensembles uit een koor zich zullen opgeven. Een ensemble mag uit hooguit 16 personen bestaan. Anders dan het vorige jaar wordt niet gewerkt met een stijlcategorie. Uitsluitend wordt gewerkt met twee leeftijdscatego rieën: die van tot en met 18 jaar en volwas senen. Niet toegestaan is het te werken met een cd-begeleiding waarop al een zangstem te horen is. Wel is het mogelijk een beroep te doen op een van de aanwezige begeleiders (orgel of piano) Uit de voortonde zal de jury een aantal fina listen kiezen. Zij zullen met elkaar de strijd aangaan tijdens een korenavond van de Commissie Koorzang op vrijdagavond 15 oktober, eveneens in de Nieuwe Kerk. Een geheel nieuwe jury zal bepalen wie de wis- selbeker mee naar huis mag nemen. Vorig jaar werd deze gewonnen door Marjolein Kloet Ook komt er weer een publieksprijs. Op de drie avonden waren er tochten van 5 kin en 10 km door het mooie landschap van Ouddorp en Goedereede uitgestippeld. Er waren ook alternatieve routes aanwezig voor wandelaars met wandelwagens, rolstoelers en hooikoortspatiënten. De eerste avond begon gelijk goed. Het was mooi weer, zonnetje aan de lucht, dus ieder een was heel enthousiast om aan de avond- driedaagse te beginnen. De wandelaars ver trokken vanaf de Dorpstienden richting de Dijkstelweg. Halverwege de Dijkstelweg splitsten de 5 en 10 km wandelaars. De 10 km-lopers liepen rechtdoor naar de Klepper weg om vervolgens via de Noordweg en Bituumdijk over het viaduct weer op de Oud Nieuwlandseweg terecht te komen. De 5 km-lopers vervolgden de route over het Gre- velingenpark om in de Oud Nieuwlandse weg weer aan te sluiten bij de 10 km-lopers. Vanaf dat punt liepen de wandelaars weer samen naar de Dorpstienden. Onderweg waren er weer traktaties en ver rassingen. Bloemenhandel Grinwis had de weg opgesierd met bloemen en de wande laars kregen een roos. Aan het einde van het Grevelingenpark kregen de 5 km - lopers van bakker Bram Akershoek een cakeje om wat suikers binnen te krijgen. Terwijl de 10 km - lopers aan de Noordweg een lekkernij kreeg van bakker Kommer Akershoek. Op de tweede avond ging het eerst richting de speeltuin "de Flipjes" om vervolgens richting de Oostdijk te lopen. Aangekomen bij de Oostdijk werden ze opgewacht met kibbeling. Deze traktatie was van Vishandel Hameeteman. Ze waren voortreffelijk. Aan het begin van de Hondsweg splitste de groep. De 10 km - lopers gingen richting Goedereede en de 5 km - lopers begonnen de terugweg naar de Dorpstienden. De 10 km wandelaars waren op dat punt pas op de helft. Niet getreurd, want in Goedereede was er een muzikaal onthaal door ApoUo en aan moedigingen door een enthousiaste publiek. In de Pieterstraat was er nog een traktatie van Bakkerij de Vries. Dus er was weer vol doende energie om door te gaan. Het enthousiasme voor wat het weer betreft was op de avonden erg verschillend. De eer ste avond was het zweten, terwijl je de twee de avond een jasje aan moest doen. Op de laatste avond miezerde het zelfs een tijdje en moest een regenjas aangedaan worden of paraplu worden opgestoken. Slotavond j Op de slotavond gingen de wandelaars rich- ting haven. Op het viaduct splitste de groep Een groepje wuiidelaars tijdens de Avondvierdaagse in Ouddorp. zich in tweeën. De wandelaars van de 10 km gingen over de buitendijk richting de Blom weg om vervolgens weer richting het Man- nenpad te gaan. De wandelaars van de 5 km kwamen van de andere richting de wande laars van de 10 km weer tegemoet om geza menlijk via het Mannenpad naar de Dorp stienden te wandelen. Onderweg trakteerde Albert Hein ijsjes en speelden accordeonis ten. Bij de Dorpstienden werden de wandelaars opgewacht door opa's, oma's, vaders, moe ders, vrienden en bekenden. Dit warme wel kom werd nog eens versterkt door de Brass band "Concordia". Naast een medaille of speldje, kregen de wandelaars een verrassing. Het werd een groot feest in de sporthal. Op de laatste avond was er weer de traditio nele wedstrijd voor de mooist en origineelste verklede wandelaar. Het thema was dit keer: "Ouddorpse bloemenzee". Hiervoor hadden er veel wandelaars zich opgegeven. Er was voor de jury weer een moeilijke taak wegge legd om een prijs toekennen. De uitslag was als volgt: Ie prijs Bas Nieuwpoort als "tuinkers" (op ruiter). 2e prijs Elize Klijn en Francisca van Len ten als "flowergirls en bloemetjes". 3e prijs Karin Voogd en Willemijn van Gurp als "de bloemenmeisjes". 4e prijs Michelle van Estrik als "anjermeis je"- 5e prijs: Ruben Lodder en Tim Nieuwpoort als "bloemenboys". De winnaars kregen een mooie beker mee naar huis, terwijl de andere deelnemers een verrassing kregen. Ook dit jaar waren er weer een aantal rol stoelers die aan de 10 km meededen, uit de Vliedberg maar ook daar buiten. De rolstoe lers werden bloemen uitgereikt om aan de duwers te geven. Voortreffelijke prestatie! Tijdens deze avonddriedaagse werden de wandelaars weer bijgestaan door een grote groep vrijwilligers van het Rode Kruis, onder leiding van Bram Hoek. Afgezien van een blaar en een schrammetje waren er gelukkig geen problemen. Het Rode Kruis werd in het zonnetje gezet. Bram Hoek ontving een bos bloemen, terwijl alle overige Rode Kruis medewerkers een zonnebloem kregen. Alle bloemen werden gesponsord door Bloemenhuis Grinwis. Tijdens de avonddriedaagse werden er film opnamen en foto's gemaakt. Belangstellen den kunnen een videoband of DCVD bestel len bji familie van Koppen (492284). Foto's kunnen bekeken worden op www.flakkee.netZ-kriekel. Aan het einde van de avonddriedaagse bedankte de voorzitter iedereen die had bij gedragen aan deze succesvolle en vooral veilige avonddriedaagse. Ook deze zomer jaar organiseert de Middenstandvereniging Middelhar nis weer de jaarlijkse Diekdagen, deze Diekdaqen zullen gaan plaatsvinden op de volgende data: 9, 16, 23 en 30 juli en 6 augustus. De middenstandvereniging Middelharnis heeft dit jaar weer een breed scala aan eve nementen gepland, zo is er o.a. straatvoet- baltoemooi, paardensportdemonstratie, roofvogelshow, kindervrijmarkt, wielerron de van Middelharnis, autosport demonstra- tiedag, Fox kids kindertruuk, rondrit met oude tractoren landbouwwerktuigen, rondrit met oldtimers en vele andere klein schalige evenementen voor jong en oud. De Diekdagen, omvatten tevens de Braderie, waarbij een speciaal geselecteerde groep standhouders hun waren op D'n Diek pre senteren, deze standhouders vertegenwoor digen een zeer brede groep artikelen zodat er voor iedereen wel wat leuks te vinden is. Tevens zullen sommige winkeliers van win kelcentrum D'n Diek tevens hun artikelen in eigen standjes presenteren. Verder worden de Diekdagen in Middelharnis worden muzi kaal omlijst door diverse sfeervolle loopor kesten. De winkels in winkelcentrum D'n Diek zijn natuurlijk zoals elke vrijdag geopend tot 21.00. Het complete programma voor 'een dijk vol gezelhgheid' volgt hier onder: Vrijdag 9 juli: Straatvoetbaltoernooi Middenstandvereniging Middelharnis orga niseert in samenwerking met MSV&AV Flakkee een straatvoetbal toernooi op het Diekhuusplein en Ben. Zandpad. Het Toer nooi vind plaats in de vorm 4 4, maximaal Kinderkorenfestival Nieuw dit jaar is de uitbreiding met een kin derkorenfestival. Deze wordt gehouden op zaterdagmiddag 25 september in de Nieuwe Kerk. Dat belooft een feestelijke middag te worden waarin zowel koren als geheel als sohsten uit de koren kunnen optreden. Het is de bedoeling dat de koren ook elkaar zien optreden. Een jury zal bepalen welk koor het meeste indruk maakt. Als beloning zal het koor ook mogen optreden tijdens de grote korenavond op 15 oktober. Deelnemers van vorige jaar alsmede de koren en kinderkoren zullen de komende tijd worden benaderd. Wie belangstelling heeft en zich wil opgeven voor Zierikzee Vocaal kan dit voor 1 augustus doen bij de heer Cor van Eek telefoon 0111 415947. Er kan ook gemaild worden corveck@zeelandnet.nl. Daarna ontvangt ieder een inschrijvingsfor- muher. Deelnemers zijn verplicht een klein bedrag aan kosten te betalen. mogen 5 spelers per team worden ingeschre ven Inschrijven is mogelijk in 3 leeftijdscatego rieën: lOt/m 13 jaar, 14 t/m 17 jaar, en 18 jr en ouder (iedereen is welkom) we hebben max. plaats voor 60 teams) Mocht u verdere informatie willen hebben, dan kunt u zich wenden tot dhr. J. masten broek (0187-482253) Tevens zal er een flitsende demonstratie worden gegeven door Total Body. Het programma voor deze dag: Braderie13.00-21.00 uur Straatvoetbal toernooi14.00-22.00 uur Demonstatie Total body18.30-19.30 uur Aankomst fietsvierdaagse ..20.00-21.00 uur Finales straatvoetbal21.00-22.00 uur Vrijdag 16 juli: Kindervrijmarkt Rondom de muziektent en ben. Zandpad (let op de kindervrijmarkt plaatsen zijn uitslui tend toegankelijk voor kinderen tot 15 jaar, handelaren en detailisten hebben geen toe gang tot de vrijmarkt en zullen verwijderd worden, voorinschrijving bij VVV Middel harnis). 's Middags zal er door Happy Music speci aal voor kinderen een schuimparty verzorgd worden. Tevens zal er kleinschahg vertier voor jong en oud verzorgd worden door Clown Co die op en rond D'n Diek zal rond lopen Het avondprogramma bestaat o.a. uit een rondrit van oude tractoren en landbouw werktuigen door het centrum van Middel harnis. Het programma voor deze dag: Braderie13.00-21.00 uur Kindervrijmarkt10.00-21.00 uur Oude tractoren19.00-21.00 uur Happy music schuimparty ..15.00-18.00 uur Vrijdag 23 juli: Paardensportdemonstratie Op en rond het Diekhuusplein zullen er door Manege "Oostmoer" uit Stad aan Het haringvliet diverse demonstraties met paar den en ponny's verzorgd worden. Diverse demonstraties zullen er worden gegeven door een vakkundige valkenier met diverse roofvogels, (zoals uilen valken etc.) Het programma voor deze dag: Braderie13,00-21.00 uur Ponny rijden13.00-17.00 uur Rondritten met huifkar13.00-17.00 uur Ringsteken voor publiek15.00-17.00 uur Div demo's met paarden17.00-21.00 uur Roofvogel demo's16.00-20.00 uur Vrijdag 30 juli Wielerronde van Middelharnis Zoals gebruikelijk zal tijdens de Diekdagen dit jaar wederom onder auspiciën van De KNWU de 22e wielerronde van Middelhar nis plaatsvinden op het parcours in het cen trum van Middelharnis. De volgende klassen doen mee: veteranen. Amateurs A, amateurs B. Tevens zal er een demonstratie ronde zijn met oude fietsen verzorgd door Dhr S. Groen. Fox kids kellogg's kindertruuk; Een fantas tisch speelparadijs voor kinderen van 3 tot 12 jaar, de kinderen kunnen zich uitleven in deze speeltruuk met ballenbakken, kruipbui- zen, touwladders en glijbanen. Natuurlijk kunnen de kinderen zich teven uitleven op de in truuk aan wezige spelcomputers Op het podium van de kindertruuk vindt met regelmaat een spelshow plaats voor kinde ren, waarbij fantstische prijzen te winnen zijn Het programma voor deze dag: Braderie13.00-21.00 uur Wielerronde van middelharnis13.00-21.00 uur Fox Kids kindertruuk13.00-21.00 uur Deze middag en avond zal geheel in het teken staan van de motorsport, zo worden er diverse demo races verzorgd met Oldtimers, sportwagens, formule auto's, motoren karts etc. op een afgezet circuit in het centrum van Middelharnis. Tevens zijn er diverse info- stands aanwezig op het Diekhuusplein mbt autosport en car hifi. Kortom een zeer spectaculair evenement, 's Avond vindt er een rondrit van oldtimers en oude motorfietsen plaats door het win kelcentrum start +- 19.00 uur van de Huy- gens op industriegebied Oostplaat, (onge veer 150 deelnemers) Het programma voor deze dag: Braderie13.00-21.00 uur Motorsport demo13.00-21.00 uur Oldtimer rit19.00-21.00 uur

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 7