4 MEDISCHE DIENSTEN EIIAtlDBI-niEUWS Wêêê. GOEDEREEDE E yifiDD GEMEENTE DIRKSLAND van vrijdag 28 mei 2004 t/m maandag 31 mei 2004 PAGINA 10 VRUDAG 28 MEI 2004 Ingekomen bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het realiseren van een aanbouw aan de achtergevel van de woning op het adres Dabbestraat 32 te Oude- Tonge (ontvangen op 10 mei 2004); - het wijzigen van de voorgevel van het pand op het adres Kaai 4 te Oude-Tonge (ontvangen op 17 mei 2004). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Lesje 2 te Achthuizen (ontvangen op 10 mei 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingeko men aanvragen kunnen géén bezwaarschriften wor den ingediend. Verleende bouwvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouvwergunning is verleend voor: - het uitbreiden van een schuur op het adres Spuidijk 4 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 14 mei 2004). Dat met toepassing van artikel 15 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied Oost' en daar naast een bouwvergunning is verleend voor: het bouwen van een tweede bedrijfswoning met garage op het adres Kruisweg 2 te Achthuizen. Een sloopvergunning verleend is voor: - het venvijderen van asbesthoudende dakplaten van de loods op het adres Zandweg 4 te Den Bommel (besluit verzonden 18 mei 2004). Dat met toepassing van hoofdstuk 2 van de Brandbe veiligingsverordening een gebruiitsvergunning is ver leend voor: - een tijdelijk bouwwerk t.b.v. Circus Etoile (25 en 26 mei 2004) aan de IVIercuriuslaan te Oude-Tonge (besluit verzonden 11 mei 2004). Nadere informatie over de verleende (reguliere) bouw vergunningen, sloopvergunningen en gebruiks-ver- gunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuis vesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Ooslflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere Informatie kunt u Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Ontwerp-besluit Op 5 januari 2004 hebben wij een aanvraag om een veranderingsvergunning ingevolge de Wet milieube heer ontvangen van: (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 8 juni 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oostflakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 2 juni 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeen- te(huls) DIrksland Artllcel19,lid3WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verlenen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van een garage/berging op het perceel Bommelsedijk 39 te Achthuizen. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 1 juni 2004 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage In het gemeentehuis, Eisen- howerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terlnza- gelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhowerlaan 13255 VA Oude-Tonge. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling toe te lichten. Artikel 19 lid 2 WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 lid 2 (verlenen vrijstelling van het geldende bestem mingsplan) bouwvergunning te verlenen voor: - gewijzigde bouwaanvraag v.w.b. berging op het per ceel Crispijn 4 te Oude-Tonge. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 1 juni 2004 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisen howerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is tevens elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van terlnzage- legging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen/inspraakreacties naar voren te brengen bij het college van burgemeester wethouders, Eisenho werlaan 13255 VA Oude-Tonge. Diegene die een reactie heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum middels een hoorzitting in de gelegenheid wor den gesteld, deze mondeling toe te lichten. Algemene plaatselijke verordening Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend, dat ingevolge het bepaalde in artikel 4.1.7 van de Algemene Plaatselijke Verordening ontheffing Is verleend aan landbouwbedrijf A.J, W. de Koning te Nieuwe-Tonge tot het plaatsen en in werking hebben van een knalapparaat op een perceel gelegen in de Suijssenpolderte Oude-Tonge. Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekend making een gemotiveerd bezwaarschrift In te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Voorts bestaat de mogelijkheid om, indien onverarljlde spoed dit gelet op de betrokken belangen noodzake lijk maakt, een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzieningenrechter te Rotterdam, sector Bestuurs recht, Postbus 509513007 BM Rotterdam. Liaen'r^cvvefiCQ^. 1Pc;;bu; 75. 3255 ZH Oude-Tonge. ■e-mtiii: m.K:,,is:v: ,«,t;i Opeflingstijdém:4o.fe'w:ij8iÉj;|S^iï;(3S;' i^ ;J^ ,Q0, tgt ,1 7lÖ() slfa :8éRfe M «éMèifïte^^ 1J.P. Boeier Handelsonderneming en Verhuurbedrijf, Langeweg 10 te Stellendam voor het bijplaatsen en in gebruik nemen van een compressor, een heater, een airco en een afzuiginstallatie. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunning te verlenen. Aan de vergunning worden voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 1 juni 2004 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uuren van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Goedereede (nr. 1). Degene die niet in de gelegen heid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hien/oor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunnen door een leder vanaf 1 juni 2004 gedurende vier weken worden ingediend bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middelharnis. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting worden gehouden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag en eventuele overi ge aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid gebo den om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gele genheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Besluit Op 26 mei 2004 is een revisievergunning ingevolge de Wet milieubeheer verleend aan: 2.Maatschap De Baar voor een akkerbouw- en plulm- veebedrijf aan de Tilsedijk 6 te Den Bommel. De Ingebrachte bedenkingen hebben geen aanleiding gegeven het besluit te wijzigingen ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Het besluit en overige stukken liggen ter inzage van af 1 juni 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stuk ken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoem de termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. GEMEENTE Waarschuwing Helaas komt In het duingebied in de nabijheid van de strandovergangen Vrijheid, Westhoofdduin- pad. Vuurtoren, en 3^ Blok en op het strand ter plaatse momenteel de Bastaardsatijnrups voor. Indien u in aanraking met de brandbaren van de rupsen bent gekomen kunnen huidirritaties (met vochtgevulde blaasjes) of ontstekingen optreden, die 14 dagen kunnen aanhouden. Na inademing van de brandbaren kan ook irrita tie en ontsteking van de bovenste luchtwegen ontstaan. De venA/achting is dat het overlast van de rupsen tot half juli blijft bestaan. Wij vertrouwen er op u hierbij voldoende geïnfor meerd te hebben. Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is ontvangen op 14 mei 2004 voor: - het bouwen van een serre aan de achtergevel van de woning op het perceel Havenweg 28a te Oud- dorp. op 17 mei 2004 voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning De Toekomst 41 (Dijkstelweg 59) te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 14 mei 2004 voor: - het bouwen van een woning (t.v.v.), schuur en gara ge op het perceel Westenveg 16 te Ouddorp; - het tjouwen van berging A en berging B op een per ceel achter Koolweg 28 te Ouddorp. op 18 mei 2004 voor: - het bouwen van een recreatiewoning (t.v.v.) op het perceel Jonkerstee 35 (Pr. Hendrikweg 32) te Oud dorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 8 juni 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale wel standscommissie is op 2 juni 2004 In het gemeente huis te DIrksland. ygm, w'WiTj. ws^w^rurrt Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11 Beroep tegen het besluit kan vanaf 1 juni 2004 gedu rende zes weken worden Ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit; - de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden venweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, Zij die beroep Instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voorlopige voorziening Is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). \mséK0i00iï^^3:''' n/ ■loxiSB^^ïl^'ï-iiiaikWoêisgo.ni Gfotyoitlijn lOia/j 48 77 1,1 Mili«lfej)tM: :iOJ67j.48*'81 31 of miii«Aloclitoeisgo.nl O(iwiiiSaiife;ftttf/mw08!30tol 12,M 13.00») 16.30 W; Orenlogslolion: Jotóinespoldeoweg 19, Middeïiomij, lel.|0187) i8 «8 50 Openingslijtlen;mot/mïr08,30-l 1.45en 13,00-16.45, ra 10:00-12,(§; De agenda's van deze vergaderingen liggen ter Inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Dlrk- doensweg 38 te Ouddorp; - het plaatsen van een hobbykas op het perceel Molenweg 39 te Ouddorp; - het plaatsen van een carport en berging en het ver groten van de zomerwoning op het perceel Veer mansplaat 8 (Noordzeepark) te Ouddorp; - het veranderen van de voorgevel van de woning op het perceel Dorpsweg 90 te Ouddorp; - het vernieuwen van de dakpannen van de woning op het perceel Tuinstraat 1 te Stellendam. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het bouwen van een bedrijfspand op het perceel Meester SnijdenNeg 2 te Stellendam. Positieve reactie op sloopmelding voor: - het slopen van asbesthoudende golfplaten en rook gasafvoer van de woning op het perceel Koolweg 4 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuls bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift Indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders Is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overllakkee besloten om: Gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 6.1.1 van de Bouwverordening voor het in gebruik hebben van: een bijeenkomstgebouw (Doopsgezinde Gemeente) op het perceel Dorpstienden 3 te Ouddorp; - Museum Toren van Goedereede op het perceel Kerkpad 9 te Goedereede; - Strandpaviljoen Paai 10 op een perceel aan het Westerduinpad te Ouddorp. Gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 2.1.1 van de Brandbeveiligingsverordening voor: - het tijdelijk in gebruik hebben van de Visafslag op het perceel Meester Snijderweg 5 te Stellendam door Stichting Ontmoeting Comité Goeree-Overflakkee (op 31 mei 2004 van 16:00 uur t/m 22:00 uur). De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voomemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 2 van het Besluit op de ruimtelijke ordening lichte bouwvergunning te ver lenen voor: - het bouwen van een garage op het perceel Koolweg 1kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie B nummer 2725. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 1 juni 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen aan deze bouw plannen c.q. verzoeken om vrijstelling medewerking te verlenen, schriftelijke zijn zienswijze Indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Sluiting stortplaats Damweg Stellendam en inzameling Huisafval In verband met 2<= Pinksterdag is de stortplaats aan de Damweg te Stellendam gesloten. Het huisvuil (groene container) wordt dinsdag in de gemeente Goedereede opgehaald. Vergaderdata Raadscommissie Publiekzaken 3 juni 2004 19.30 uur lil Ij G E M E E N T E L H A R N I S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verieende vergunningen/ontheffingen: - Voetbalvereniging SNS, Vrouvrtjesweg 42, Stad aan't Haringvliet - organiseren familiedag op 29 mei 2004 (190504); Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend ian: - Watersportvereniging H20 Herkingen voor het orga niseren van een feest op het terrein van de Jacht haven Herkingen Manna, Kaaidijk te Herkingen op 19junl 2004 (13-5-2004); - Gezamenlijke Rabobanken voor het organiseren van de Rabobank Fietsdag op zaterdag 12 juni 2004 (18- 05-2004). Reguliere bouwvergunning verieend aan: - A.J. de Wit voor het oprichten van een bedrijfswo ning op het perceel Phiiipshoofjesweg 77, DIrksland (18-05-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Voornemen verlenen bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van DIrksland maken hun voornemen bekend om met toepassing van de vrijsteilingsbepaling ais omschreven In artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een lichte bouw vergunning te verienen aan: - C.J. Mastenbroek voor het oprichten van een hob byruimte op het perceel Irenelaan 11 te DIrksland. De op dit bouwplan betrekking hebbende stukken lig gen van 31 mei tot en met 28 juni 2004 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 10, 3247 ZG DIrksland. Raadscommissie Grondgebiedzaken 1 juni 2004 19,30 uur De agenda(s) voor deze vergadering(en) ligt (liggen), tijdens de kantooruren, ter inzage op het gemeente huis, waar eveneens een exemplaar kan worden afge haald. Ter Inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder Ier inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de bibliotheek. Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht Burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde onderwerpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het ondenwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Sluiting Gemeentehuis Goedereede Vrijdag 28 mei 2004 Is het gemeentehuls vanaf 16.00 uur gesloten. Tramftjfiweg 2, Goedsfeede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp Wernet: www.goedereede.nl Tel 10187) 49 15 00 !ox 49 29 24 E-mail:gei«éenieliui!#goedereBde.fil Openingsliiden: mo(/mvrOS.OO- 12.0Ó?ii'13,09-17.00 oor. (do tol 19.00 oof) - Camping 't Anker, St. Pietersweg 5, Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout (190504); - Peuterspeelzaal 'Peuterstad', p/a Boomgaarddreef 2, Stad aan't Haringvliet (190504); St. Zuidwester, Postbus 16, Middelharnis - slopen kap en gedeelte achtergevel. Ring 36 te Middelhar nis (190504). Koninginjulianoweg 45, Poste 1, 3240 AA Middettiomis. InKrnel: w*vy.m!ddeihami5.nl. ■ïsi'10187147 55 53 fox 47 55 47 tmcil: tnfoSmiddelhamis.nl. Öpwinè*lcten: mo t/m vr 08.30 tot 12,00 en 13.00 to) 16.30 uur. Commissievergadering Gezamenlijke vergadering commissie Grondgebied en Economische Zaken en commissie Maatschappelijke Aangelegenheden en Middelen dinsdag, 1 juni 2004,19.00 uur Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Onderwerpen die onder andere in deze vergadering worden behandeld zijn: kadernota 2004, rekening 2003 en twee adviezen van de Dorps raad Melissant, over de speelweide én over de veilig heid van voetgangers die over de Julianaweg naar de bushalte lopen. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over geagendeerde ondeniverpen kan tot 48 uur voor aan vang van de vergadering onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en onden/verp, worden aan gevraagd bij de griffier: s.kiewiet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Inspraak Ruimtelijke Onderbouwing Vroonweg 19, DIrksland Burgemeester en Wethouders DIrksland hebben het voornemen om een vergunning te verienen voor het realiseren van een woning op het perceel Vroonweg 19 te DIrksland. Het geldende bestemmingsplan 'Vroonweg DIrksland' voorziet niet in de bouw van deze woning. Realisering is echter mogelijk door het verienen van vrijstelling op basis van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Een ruimtelijke onderbouwing van de plannen is voor deze procedu re een vereiste. Deze ruimtelijke onderbouwing ligt gedurende vier weken, vanaf 1 Vm 28 juni 2004, op het gemeente huis, afdeling Algemene Zaken, tijdens kantooruren ter inzage. Desgewenst kunnen de stukken gedurende tenminste drie aaneengesloten uren per week buiten de kantooruren worden ingezien, na voorafgaande telefonische afspraak. Gedurende de inzage termijn kunt u schriftelijk uw inspraakreactie omtrent dit voor nemen kenbaar maken. Deze kunt u richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van de gemeente DIrksland, Postbus 10,3247 ZG Dirksiand. VooRffoat 15, Postbus 10, 3247 7G Diikslond. Iniernet: www.dirbloiid.nl. Tel. (01871 60 80 80 fox 60 37 99 /e-moii: infoSdïrfelotid.nl Openingstijdffli: ma l/m vr 09.00 tot 12.00 en 13,30 lot 16,00 uur. WEEKEND-DIENSTEN ARTSEN Van vrijdagmiddag vijf uur tot maandag morgen acht uur heeft voor heel Goeree- Overflakkee dienst de Centrale huisartsen post Goeree-Overflakkee, Langeweg 70, IVIIddelharnIs, tel. (0187) 480447. TANDARTSEN Spreekuur uitsluitend voor spoedgevallen van 11.00 tot 11.30 uur. Donderdag 27 mei vanaf 12.00 uur tot dinsdag 1 juni 8.00 uur tandarts Buth te Dirksiand, tel. 601183. Voor spoedgevallen buiten het spreekuur telefonisch contact opnemen. VERLOSKUNDIGE PRAKTIJK 'NATALIA' Paviljoen Ziekenhuis, Stationsweg 22; di., wo., do, spreekuur volgens afspraak 9.00-12.00 uur tel. spreekuur Tel. (0187) 60 07 92 APOTHEKEN APOTHEEK DIRKSLAND Voorstraat 25, Dirksiand Telefoon 6015 80 Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. Op zaterdag van 10.00-12.00 uur. APOTHEEK 'OUDDORP' Boompjes 3-5, tel. 68 37 89 Geopend op werkdagen: 8.30-17.30 uur Op zaterdag van 12.00-13.00 uur. Apotheek Menheerse Voorstraat 16, Middelharnis, 48 36 66 Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 en 13.00-17.30 uur. Apotheek St. Joris* St. Joris Doelstraat 34-36, Sommelsdijk, Tel. 48 72 77. Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 en 13.00-18.00 uur. Op zaterdag van 10.30-11.30 uur. Buiten openingstijden van de apothel<en l<unt u beilen voor dringende spoedrecepten met liet centrale dienst- nunmer apothel<en Goeree-Overfiai<l(ee: 689957. U wordt dan doorverbonden met de dienstdoende apo- ttieek. De dienstdoende apottieek is op zon- en feest dagen extra geopend van 11.30-12.00 uur en 17.00-17.30 uur DIERENARTSEN De weekenddienst wordt opgegeven via de antwoordapparaten bij: P. R. J. M. Schilder, Oude Tonge, 64 24 41L. Tjebbes, Middelharnis, 48 29 66; Dierenkliniek Goeree-Overflakkee, 48 28 97. ZORG EN WELZIJN GROEP Voor verpleging, verzorging en huishoudelijke hulp, ouder en kindzorg, voedingsvooriichting en dieet-advisering, maatschappelijk werk, Gezondheid Sen/ice en uitleen van verpleeg- en hulpmiddelen: bereikbaar via Zorglijn ZHE, tel.(0181)62 62 26 (alleen bij spoedgevallen 24 uur per dag). Thulszorgwinkel, Goudenregenplein 9, Spijkenisse: ma.-vr. 9.00-17.00 uur en za. 10.00-12,00 uur, tel. (0181) 67 97 00 Lotgenotencontact, voor vrouwen die borstkanker of gynaecolo gische kanker hebben (gehad) en voor vrouwen die een miskraam of vroeggeboorte hebben gehad: Bel de Zorglijn ZHE via (018162 62 26; u wordt dan zo snel mogelijk teruggebeld dooreen lotgenote, ALARMERING Brandweer, Politie, Ambulance 1-1-2 THUISZORG EH MAATSCHAPPELIJK WERK 'De Dillenburg', Jul. v, Stolberglaan 19, Middelharnis Tel. Thuiszorg 488 080 Tel. Maatschappelijk werk 488 070 telefonische hulpdienst, tel. (0181) 62 59 52, KRAAMZORG DE WAARDEN regio Hoeksche Waard Bezoekadres: De Vriesstraat 2, 3261 PC Oud-Beijerland Postadres: Postbus 1202,3260 AE Oud-Beijerland, Tel, (0186) 61 20 55/Fax(0186) 62 0968 Email: kzhw@planet.nl Website: www.kraamzorg.org Is dag en nacht bereikbaar onder telefoonnummer (0186) 612055, Kraamzorg De Waarden geeft diverse vormen van zorg, variërend van enkele uren tot 8 dagen. Informatiebijeenkomsten over kraamzorg en bevalling worden regelmatig gegeven in Oud- Beijerland. Inlichtingen en informatie verkrijgbaar op werkdagen via bovenstaand tel.nummer. KRAAMZORG DE EILANDEN Vliet 8, Hellevoetsluis. Tel. (0181)391440 Fax (0181325898 Bevallingslijn (018131000 (24 uur per dag bereikbaar) Vtfww.kraameiland.nl info@kraamelland.nl Al meer dan 50 jaar één van de grootste aanbieders in de regio. Kraamzorg de Eilanden, de eerste ISO 9002/HKZ gecertificeerde kwaliteitskraamzorg-organisatie van Nederland, staat bekend om garantie van zorg en hoge kwaliteit. Stichting Bejaardenwerk 'MIDDELHARNIS' Tel. 48 33 66 STICHTING WELZIJNSWERK 'OOSTFUKKEE'. Tel. 6413 44 BURG SUCKTOFFERHULP Tel. 48 4916; fax (010)436 94 09 e-mail; buro.rotterdam®slachtofferhulp.nl Geopend; dinsdag 9-12 uur en 14-16 uur. Slachtofferhulp biedt praktische, juridische en emotionele ondersteuning (kostenloos) aan slachtoffers van misdrijven en verkeersongelukken, NED. M.S. VERENIGING afd. G-Overflakkee K, M, Schippers-Berghuis, 49 90 00, A12HEIMER VERENIGING ZUIDH. EILANDEN Heeft u vragen? Bel dan van maandag fm vrijdag van 8,30 tot 17,00 uur Locaal Ouderenwerk Middelharnis, telefoon 48 33 66. Landelijke Telefonische Hulpdienst: (dag en nacht bereikbaar) (030) 65 67 511 TEL. HULPDIENST VOOR DIABETEN (033) 472 50 83 VERTROUWENSTELEFOON NED. PATIËNTEN VER. 683149/482411. VER. REUMAPATIÊNTEN Goeree-Overflakkee e.o. J. van Loon, Oranjelaan 36,3247 AM Dirksiand, teL (0187) 6516 61. NED. LEVERPATIËNTEN VER. Regio-kontaktpersoon: H. G. Snauw-v. d. Krol, 63 18 21 NEDERLANDSE PATIËNTEN VERENIGING Consultatiepunt voor mediscli-ettiisciie vragen rondom tiet levenseinde: tel. (0318) 54 78 78 WERKGROEP V.B.O.K OP GOEREE-OVERFUKKEE Ongewenst zwanger? Bel voor hulp aan moeder èn kind (0900) 20210 88. Landelijk dienstencentrum VBOK te Amersfoort, tel. (033) 460 50 70 HULP EN INFORMATIE BIJ BORSTVOEDING Borstvoedingsorganisatie LLL, tel. 68 44 33 Voor klacliten omtrent de behandeling in de Gezondtieidszorg en Maatschappelijke dienstverlening: INFORMATIE- EN KLACHTENBUREAU GEZONDHEIDSZORG (IKG) Tel. (0181) 626445 's ochtends (beh, woensdag) van 9,30 tot 12.00 uur. MOEDERS VOOR MOEDERS Aanmelden vanaf 'overlijd' tot 11 e week zwangerschap (deelname t/m 16e week), 0800-0228070 (gratis), REGIONAAL INDICATIE ORGAAN is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar voor aanvragen voor thuiszorg en verzorging- en verpleeghuis: tijdens spreekuur van 13.00-14.00 uur. Of tijdens kantooruren via de zorglijn; tel. (0181626226. VRIJWILLIGE THUISHULPCENTRALE verleent hulp en ondersteuning aan thuiswonende mensen met dementie, aan mensen met handicap en/of chronische ziekte, tel, (078) 6483730 STEUNPUNT MANTELZORG regio Zuid-Holland Zuid Ondersteuning voor mantelzorgers Tel, SPD Telezorg 0900-2020672 0,10 p/m) MEE ZUID-HOLUND ZUID Kuipershaven 112, Postbus 780, 3300 AT Dordrecht Tel, 0900-2020672 0,10 p/m). Fax 078-6483776 wv»w,mee-zuidhollandzuid,nl,servicepunt@meezhz,nl MEE is er voor iedereen met een beperking. MEE adviseert, ondersteunt en wijst de weg, ROPARUN-HOSPICECALANDO Tel, nr. 0187-609147 Faxnr. 0187-609148 VRIJWILLIGE THUISZORG CENTRALE CAUNDO TeL nr, 0187-609147 HET STEUNPUNT voor slachtoffers van seksueel geweld, 24 uur per dag gratis telefonisch bereikbaar voor een vertrouwelijk gesprek en informatie: 0800-2358774. YPSILON: Vereniging van familieleden van mensen met schi zofrenie of een psychose. Inl,: N. Bernouw, tel. (0181) 661978. Landelijke helpdesk: (010) 4045166 (op werkdagen) of Internet: www.ypsilon.org. E-mail: ypsilon@ypsilon,org. Jeugdhulpverlening Jeugdzorg ZHE Hulpverlening aan kinderen/jongeren en/of ouders. Tel. (0181) 625022 (tijdens kantooruren) voor een afspraak op het eiland, ASTMAFONDS AFD. GOEREE-OVERFUKKEE Overdag bereikbaar via tel, (0187) 632554 DIABETES INFORMATIE POST Hans Pijl, Azaleastraat 39, 3251 CA Stellendam Telefonisch spreekuur dagelijks van 20.00 tot 21.00 uur via telefoonnummer (0187) 491830, Via e-mail: iohapiil@Drettel.nl.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 8