WO oncertagenda Nieuws Brand in Dirkslandse Tuinstraat? mm m mm^MmmmmËË m mmw \mi mmmm. Start verkoop kaarten voor 'Mare' Dag aan dag werk voor de KNRM Waar kunt u hoop vinden? uit de kerken jElllVIIDEtl-IIIEUWS Gebr. de Waal Drukkerij Uitvoering Muzielischool voor blokfluit en piano 90 jaar geleden 16 April tot 7 Mei 1914 Antirevolutionair IN HOC SIGNO VINCES Orgaan GEMENGD NIEUWS. Zoo de Heere wil en zij leven, S* hopen onze geliefde Ouders: §|t LEENDERT SOLDAAT en 8905 i; GILZIA PKINS g op Zondag 3 Mei a.3. hunne ifi-im Mtmmimi i: te gedenken. Middeihamis, 27 April 1914 Zoo de Heere wil en Zij ie- ven hopen onze geliefde ouders :i en s: op e.k. Zondag 3 Mei hunne I mm EGHTFEREENIGINU, f 3 te gedenken. 8916 HERKINGBN, 2 Mei 1914. PLAATSELIJK NIEUWS. BURGERLIJKE STAND. VISSCHERU. Publikatie van de Vereniging Streeianuseum, Kei1(straat, Sommeisdijic E.Bl. Eerste kaartje voor laatste dijkgraaf' PAGINA 6 VRIJDAG 7 MEI 2004 "Brand in de Tuinstraat'.'" dacht bevelvoerder Adrie Passenier van de blusgroep Dirks- land zaterdagmorgen vroeg om half zeven. Dat is wel erg dichtbij. De alarmcentrale maakte melding van een schuurbrand met hevige rook ontwikkeling. Snel aangekleed en naai' buiten en inderdaad er kwam rook uit zijn eigen schuur. Verbazing alom toen inmid dels de brandweerwagen kwam aanrijden met daarin alle collega's. Langzaam werd dui delijk dat hij bij de neus genomen was door zijn collega's. Adrie wordt namelijk 55 jaar en dat is de leeftijd om afscheid te nemen van de blusgroep Dirksland. Het roer wordt overgenomen door Ronald Elvé. Omdat ze nu toch vroeg uit de veren waren kregen Adrie en zijn vrouw een ontbijt aangeboden en 's avonds een diner met de hele groep. Het offi ciële afscheid zal plaatsvinden in november op de jaarlijkse koipsavond van de brand weer Dirksland maar dit was alvast een aardig voorproefje. Wie Adrie bij de neus wil nemen moet vroeg opstaan en dat is nu letterlijk uitgevoerd. Langeweg 13 3245 KE Sommelsdijk Postbus 27 at'g é'ïtt'ê'ë n g e b r 3240 AA Middeihamis Tel: (0187) 47 10 20 Fax:(0187)48 57 36 -dewaal.com Middels deze aankondiging wordt u gewe zen op en uitgenodigd voor een leerlingen- uitvoering van de Muziekschool 'Goeree- Overflakkee' op vrijdag 14 mei aanstaande. Voor u zullen ruim veertig leerlingen optre den die blokfluit of piano spelen. Het aan trekkelijke programma kunt u beluisteren in de grote zaal van het Diekhuus, Beneden Zandpad 7 te Middeihamis. De toegang is gratis en uiteraard wordt u allemaal als luis teraar verwacht! Blokfluitdocente Elly Bakker is bij deze uit voering opnieuw van de partij. Haar leerlin gen variëren in leeftijd van 7 tot 16 jaar. De jongste kinderen zijn in september pas begonnen en zitten in groep 4 van de basis school. Zij spelen een aantal kinderliedjes uit de lesmethodes. Alle andere blokfluitis- ten laten stukken horen die ze nu al voor het examen aan het oefenen zijn. Aan het eind van het schooljaar doen ze het A-examen of het B-examen voor sopraan- of altblokfluit. De composities die ze spelen, zijn werken uit de 18e eeuw van o.a. Banister, Le Cadet, De Fesch en Valentine. Uit de 20e eeuw spe len ze de 'Kleine Suite' van Andriessen, 'Recipes' van Bullard en Volksliedjes uit Ierland en Schotland. Pianodocent Piet Westhoeve heeft ook de beginnende leerlingen centraal staan. Zes kinderen die in september begonnen zijn, debuteren deze avond. Bij hun optreden zal ook uitgegaan worden van de liedjes uit de lesmethodes. Verder is het leuk dat twee pia nistes hun blokfluitspelende zussen zullen begeleiden. Ook laten een aantal spelers stukken horen die ze straks op hun A-exa men hopen te spelen. Elke keer is het weer een belevenis om te zien hoe de muzikale fakkel opnieuw door gegeven wordt naar een nieuwe 'lichting' leerlingen. Pril en puur is het enthousiasme waarmee ze aan het musiceren gaan. Stimu lerend is hierbij zeker ook dat de jonge pia nisten op de grote vleugel van de Muziek school mogen spelen en dat nog wel voor een heus publiek! Musici, docenten en iedereen van de Muziekschool beleven deze uitvoeringen steeds weer als iets bijzonders en willen dat graag met u delen. Tot ziens op 14 mei! Voor 12'/, cent om de wereld! Den 9en januari zond een handelaar te Arnhem een brief aan eeii| mevrouw te Bennekdni, wel ken brief hij den I2en April als onbestelbaar terugkreeg. Een vrij gewoon geval, dat ech~ ter interesaantei' wordt als men kennis neemt van de omzwervingen, welke die brief in die drie maanden heeft gemaakt, blijkens de vele adressen, waarmede de enveloppe is volgekrabbeld en de vele stempels die de achterzijde bedekken. De „Arnh. Ct." heeft aan de hand van deze stempels de volgende reisroute van den brief uitgezocht: 9 Jan. vertrek van Arnhem, denzelfden dag aankomst te Bennekom, waar men een post zegel van 7'/j cent bij dien van 5 heeft ge plakt en onmiddelijk den brief heeft door gezonden naar Nice. Aankomst Nice II Jan., aankomst Lissabon 20 Jan., verirek uit die stad 21 Jan., aankomst iMarsedle 24 Jan., Singapore 22 Febr., Wel tevreden 23 Febr., Tandjong Priok 24 Febr. Batavia 24 Febr., Weltevreden 16 Maart' Batavia 17 iWaart, Arnhem 12 April. Deze heele reis heeft de brief gemaakt voor 12'/j cent De post heeft al die maan den er haar goede zorgen aan gewijd, er zijn informaties ingewonnen naar |het ver blijf der geadresseerde, er zijn met verschil lende hand aanwijzingen op geschreven,als; a bord du Qoentoer, informatie Rott. Lloyd Batavia parti pour Lisbonne enz. alles voor de som van 12Vi cent, Hunne dankbare Kinderen, g* CORNELIS MELISSANT :g BASTIANA PRINS U^ iS Hunne dankbare kinderen^ S« MIDDELHARNIS. Terwijl de timmerman C. Kroos Woensdag bezig was een vat Car- boleum te openen, kreeg hij een hoeveelheid tegen zijn aangezicht en ook in zijn oogen. Bij geneeskundig onderzoek bleek gelukkig 't licht in zijn oogen niet geraakt te zijn en liep dit ongeluk nog goed voor hem af. Donderdagmorgen is de vrouw van G. Z. per motorschuit naar 't ziekenhuis te Rot terdam overgebracht. De heer Js. Nelis heeft als slager aan de onderiinge Spekslagerij bedankt. Op Donderdag 30 April zal er door het bestuur van de polders de Oost- en west plaat een generale schouw worden gehouden, over dammen, hekken, vleukens enz. STAD AAN 'T HARINGVLIET. Toen een kind van D. H. alhier op de schouders werd gedragen door een zijner broertjes, kwam het te vallen. Bij ingeroepen geneeskundige hulp bleek, dat het sleutelbeen gebroken was Terwijl P. met zijn kar bespannen met een ezel aan het grondrijden wilde om draaien, weigerde langoor en liep achteruit met de kar den zeedijk af. Boven alle ver wachting liep dit ongeval goed af. Toen de bouwknecht van J. J. van zijn werkzaamheden naar huis kwam, schrok een zijner paarden bij het voorbijgaan van den molen, zij sloegen op hol en verioren onder weg reeds een gedeelte der slede. Op den achterdijk kwamen zij door den snellen draf tegen den muur van een huis en sloegen bei den omver. De schade was aanzienlijk en persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. DIRKSLAND. Dinsdag trof de jeugdige W. Kardux een leelijk ongeval. Bij het bieten snijden met de machine, stak hij zijn hand te ver in, waardoor de voorste vinger der rechterhand zoo goed als totaal werd afge sneden. Een paar vrouwelijke bewoners kregen ruzie over het bleeken van goed, die zoo hoog liep, dat ze al spoedig handgemeen werden waarbij de vrouw van L. S. zooda nig werd toegetakeld, dat ze de Politie er mede in kennis stelde. HERKINGEN. Daar menigeen stad en land afreist ter bezichtiging en genieting van de schoonheid der natuur, mag ook wel worden meedegedeeld het een lust is te vertoeven in de doorgangsruimte tusschen de boom gaarden Keijzcr v. d. Velde onder deze gemeente, welke in vollen bloei een fraai gezicht aan onzen omtrek geven. Wat, naar beweert wordt, in dit voor jaar meer als gewoon voorkomt, bij de paar denfokkerij, gebeurde ook op „Krammerzicht" bij den heer D. van Weel alwaar een paard twee veulens ter wereld bracht. Jammer ge noeg de eene slechts levend. IVIELISSANT. JMet ingang van I IVlei a.s. zal des namiddags omstreeks 4 ure een tweede postbestelling buiten de kom der gemeente in een gedeelte der polders Oud-Melissant, Roxenisse, Nieuw-Kraaijer en Kraaijenisse plaats hebben. SOJVIMELSDIJK. Ondertrouwd: Jasper Viskil, 20 jaren te iVliddelharnis en Engeltje Troost, 20 jaren. Getrouwd: A. van Eesteren, 37 jaren, te Nieuwe Tonge en G. Vroegindeweij, oud 27 jaren. STAD AAN 'T HARINGVLIET. Geboren: Neeltje, dochter_van Marinus Damme en Elisabeth van Rossum. Getrouwd: Arjen Adrianus van der Plaat oud 21 jaren uit Middeihamis en Neeltje Pieternella de Wachter, oud 27 jaren. DEN BOIVIMEL. Geboren: Johanna, dochter van A.Winkels en Johanna Polleraans. Ondertrouwd: Aren Kreeft oud 22 jaren wonende te Ooltgensplaat en Maria Kievit oud 17 jaren. Getrouwd: G. Kroon en J. Maliepaard; J. Vervloed en A. A. v. d. Heiden; Pieter Ba- kelaar oud 25 jaren en Arendje Huijer oud 22 jaren. OOLTGENSPLAAT. Geboren: Abraham Jacobus z. v. A. Ris- seeuw en M. A. Haartsen; Johannis z. v. Frans Huier en Adriana Donkersloot; IJze- brand z. v, M. v. d. Vliet en F. Troost; Arend. z. v. J. Hotting en G. Verschuur: Arend Jan, z. v. A, L. Hobbelen L. Ras; Jacobus Andreas, z, v: J. J. v. d' Swaluw en J. A. Boogaard; Jannetje Adriaantje, d. v. J. C. van Putten en M. van.'PuttenCornelia Allegonda, d. v. J. A. van Peperstraaten en J. M. Jansen. Overleden: Bastiaantje Breeman oud 82 jaren wed. van A. Driesprong; Lena Troost oud 77 jaren wed. van K. Wielaard; C. van Vugt oud 77 jaren,! weduwnaar van A. M. Aersten; Arend Hotting oud 1 dag z. v.Joh. Hotting en G. Verschuur; M. Pieterse 68 jaren echtgenoot van M. van Brugge. MELISSANT. Getrouwd: Willem van den Bosch en Jo hanna Pieternelle Cornelia Holleman; Mari- nus van der Spaan en Cornelia Kievit. IWIDDELHARNIS. Van de visscherij is te IJmuiden binnen gekomen de vischsloep Oran je Nassau st. J. de Koning met f400. GOEDEREEDE. Bij het uitoefenen van zijn bedrijf had Joh. v. D. het ongeluk zijn hand zoo te klemmen dat geneeskundige hulp noodzaak was. De wrakken zijn en blijven voor de visscherij nog steeds schadelijke hinderpalen, dat ondervonden de schippers C. Lokker Jz. die bij'na zijn geheele vischtuig verloor en C. Lokker Cz. en J. Grinwis die beide hun ne netten aan stukken scheurden. Djor schipper A. Lokker Cz, wordt deze week zijne te Urk aangekochte blazer schuit, voor de Noordzee visscherij in ge reedheid gebracht. 2004 Dinsdag 4 mei Hervormde Kerk - Dirksland. Concert i.v.m. de dodenherdenking. Uitvoerenden zijn het Chr. Jong Kamerkoor 'Fioro Musicali'vocale solisten en orgel: S. van Wijgerden. Algehele leiding: S. van Wij- gerden. Aanvang: 21.00 uur. Zaterdag 22 mei Hervormde kerk - Sommelsdijk. Concert door Paul Kieviet (orgel en spinet) en Machteld Kieviet (blokfluit). Aanvang: 20 uur. Vrijdag 28 mei Hervormde Kerk -Goedereede. Pinkster- zangdienst m.m.v. 'Chr. Kinderkoor Kadosj' o.l.v. Berdien Dekker. Organist: Henk Terbrugge. Aanvang: 19.30 uur. IMaandag 31 mei (2e Pinksterdag) Visafslag - Stellendam. Concert ten bate van de Stichting Ontmoeting door het Dirkslands Mannenkoor o.l.v. Frans Cor net en het Kinderkoor Juventa o.l.v. John Blonk. Bariton: Karel Bogerd; Organist: Jan Hoek. Aanvang: 19.00 uur. Zaterdag 5 juni Hervormde Kerk - Stad aan 't Haring vliet. Samenzang en Muziek t.b.v. de res tauratiecommissie door de Kinderzang- groep o.l.v. de Fam. HoUeman-Kropff m.m.v. panfluit: Anne Marie Huizer, diverse fluitisten, en de organisten: Piet en Pieter Bechthum. Aanvang: 19.30 uur. Zaterdag 12 juni Rooms-Katholieke Kerk - Oude-Tonge. De Vereniging van Orgelvrienden (V.V.O.) organiseert een workshop over Neobarokke orgelmuziek (Distier, Hin- demith, Kee, etc.) door Stephen Taylor uit Utrecht. Aansluitend een orgelconcert door Stephen Taylor. Aanvang: 14.00 uur. Zaterdag 19 juni Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Orgel concert door jongeren. Leerlingen van Paul Kieviet concerteren op het Meere orgel. Aanvang: 19.30 uur. Woensdag 7 juli Hervormde Kerk -Goedereede. Zomer- zangdienst. Aanvang: 19.30 uur. Woensdag 21 juli Hervormde Kerk - Goedereede. Zomer- zangdienst m.m.v. Jacco Groenendijk, trompettist en Jan Bezuijen, orgel. Aan vang: 19.30 uur. Woensdag 4 augustus Hervormde Kerk - Goedereede. Zomer- zangdienst. Aanvang: 19.30 uur Zaterdag 4 september Hervormde Kerk - Middeihamis. Orgel concert door Paul Kieviet. Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 2 oktober Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Orgel concert door leerlingen van Paul Kieviet. Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 23 oktober Hervormde Kerk - Oude-Tonge. De Ver eniging van Orgeivrienden (V.V.O.) organiseert gedurende de ochtend en mid dag haar 14e orgelconcours voor ama teur-organisten. Daarop volgt een concert door de jury en de drie winnaars van het toernooi. De jury bestaat uit: Erik van Bruggen (Leiden) en Bas de Vroome (Delft). Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 30 oktober Doopsgezinde Kerk - Ouddorp. Uitvoe ring door het Opera- en Oratoriumkoor Zuid-West Nederland o.l.v. Bas van Hou- te van de Missa brevis in d (KV65) en Vesperse Solennes de Confessore (KV339) van W.A. Mozart met kleine bezetting orkest. Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 30 oktober Hervormde Kerk- Sommelsdijk. Concert op orgel en klavecimbel door Paul Kie viet. Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 20 november Hervormde Kerk - Dirksland. Uitvoering van het Requiem van Brahms door de Chr. Oratorium Verenigng 'Laudando" en het Vocaal ensemble Magnificat. Aan vang: 20.00 uur Vrijdag 24 december Hervormde Kerk - Middeihamis. Kerst zangavond met de Herv. Zangvereniging Teduthun" o.l.v. Jan Wisse. Organist: Bart-Jaap de Bakker. Aanvang: 19.30 uur. Vrijdag 24 december Hervormde Kerk - Goedereede. Liederen ter voorbereiding op de geboortedag van Christus. Aanvang: 21.00 uur. Zaterdag 19 maart 2005 Hervormde Kerk - Dirksland. Uitvoering van de Mattheüs Passion van J.S. Bach door het Opera- en Oratoriumkoor Zuid- West Nederland o.l.v. Bas van Houte m.m.v. het Randstedelijk Begeleidingsor kest, organist: Hans Houtman, sopraan: Mariët Kaasschieter, alt: Renate Algera, tenor: Sebastian Brouwer, bas: Bas Ram- selaar en evangelist: Ludwig van Gijse- gem. Aanvang: 20.00 uur. Deze mbriek - uitsluitend bedoeld voor kerkconcerten op Goeree en Overflakkee - beoogt een spreiding van de concertavonden te bewerkstelligen. Verenigingen kunnen zich bij het vaststellen van hun programma op bovenstaande infor matie richten. Komen er onverhoopt toch meerdere concerten op een en dezelfde avond voor, dan worden ze geplaatst in volg orde van binnenkomst. Stuurt u tijdig uw gegevens toe en niet enkele weken voordat het concert plaatsvindt. We hopen deze rubriek elke eerste vrijdag van de maand te plaatsen. Concer-ten tot een jaar na datum worden opgenomen. Aanmeldingen voor deze rubriek uitsluitend door middel van formulieren, die kunnen worden aangevraagd via tel. 482560. PROTEST. KERK IN NED. Beroepen: te Harderwijk, ds. R.W. van Mourik te Huizen; te PKV Zuid-Holland (hoofd RDC Zuid-Holland), ds. A.W. van der Plas te Waddinxveen, die dit beroep heeft aangenomen; te Roden (SOW), ds. A.B. Elbert te Hengelo (Gd); te Tzum, ds. J. Huitema te Heerenveen (4), die dit beroep heeft aangenomen; te Westerhaar, ds. G.J. Mantel te Hattem; te Zalk en Veecaten, ds. J. van Doom te Strijen; te Oostkapelle (SOW- gem.), ds. N.J. Dekker te Werkendam, die dit beroep heeft aangenomen. Aangenomen: naar Emmeloord (wijkgem. Herv.-West), ds. G.J. Otter te Nieuwe Pekela; naar Geldermalsen (wijk centrum), ds. G.J. Krol te Lemmer; naar Kampen (wijk 5), ds. T.A. Eijsenga te Dordrecht; naar Roden (SOW), ds. A.B. Elbert te Hengelo (Gd); naar Vriezenveen (Herv. b.w. Beth- El), ds. K. Veldman te Grand Rapids (VS). Bedankt: voor Meeuwen en Hagoort, ds. A.P. Voets te Middeihamis; voor Tjam- sweer, kandidaat M.L.W. Karels te Wester haar. Beroepbaar: kandidaat C. Doorneweerd, Wagenaarhof 9, 2692 BJ 's-Gravenzande. Tel. 0174-421082; kandidaat L. de Kamp, Weegschaal 11, 4501 HS Oostburg; ds. D.J. Er waren de laatste dagen veel oproepen van de Kustwachtpost in Ouddorp voor de red- dingboot van Stellendam. Op Koninginne dag werd de bemanning gealarmeerd van de te Stellendam gestationeerde 'Clii'istien', die momenteel de 'Prinses Margriet' vervangt. De pieper ging om 14.00 uur voor een kite- surfer, die vanaf het autostrand te water was gegaan en net buiten de Hinder in het water was gevallen en niet meer teruggekomen. Er werd gezocht aan de buitenkant van de Hin der; toen daar niets gevonden werd, is de reddingboot aan de binnenkant gaan zoeken. Tevens werd telefonisch contact opgenomen met de melder. Uiteindelijk werd de kite- surfer ontdekt vlak voordat hij bij het strand was; hij verkeerde nog in goede conditie. De reddingboot kon daarop terugkeren naar het station. Een dag later, 1 mei, werd de beman ning om 18.45 uur weer opgeroepen, nu voor een jachtje. (Voor die actie gelieve u het arti kel te lezen 'Zeiljacht verdwaald in de mist', opgemaakt door het station Ouddorp.) In alle vroegte op maandagmorgen 3 mei, 01.00 uur, riep de Kustwacht weer de bemanning van de 'Prinses Margriet' op, nu voor de gar- nalenkotter GO 21 'Lammie'. Deze kreeg bij de SG 12 een net in de schroef en was daar door vleugellam geraakt. De reddingboot nam het scheepje op sleeptouw en leverde dit ongeveer een uur na de alarmering af in de buitenhaven van Stellendam. Deuzeman, Achterweg 36, 9269 TP Veen- wouden. Tel. 0511-472375. E-mail: ddeuze- man@ncrvnet.nl. GEREF. KERKEN (VRIJG.) Beroepen: te Dokkum, kandiaat W.B. van der Wal te Kampen. CHR. GEREF. KERKEN Bedankt: voor Rotterdam-Oost/Capelle aan den IJssel, ds. A Wagenaai' te Aalten. GEREF. GEMEENTEN Beroepen: te Hendrik Ido Ambacht, ds. J. Schipper te 's-Gravenpolder; te Lelystad, ds. R. Kattenberg te Arnhem; te Oudemirdum, ds. A. Vermeij te Elspeet; te Tricht-Gelder- malsen, ds. M. Karens te Werkendam; te Urk, ds. CA. van Dieren te Rijssen-Noord. Bedankt: voor Leiderdorp, ds. D. de Wit te Nieuw Beijerland; voor Randburg (Zuid- Afrika), ds. A.A. Brugge te Scherpenisse. Een toenemend aantal medische onderzoe kers veronderstelt dat optimisme, hoop en andere positieve emoties een kraciitige invloed hebben op iemands leven en gezondheid. We kennen die verhalen wel: een ouder iemand ligt op sterven maar wil heel graag een langverwachte gebeurtenis meemaken. Het bezoek van een dierbare of gewoon een belangrijke dag. Als die gebeur tenis voorbij is, volgt de dood snel. Welke krachten zijn er in zulke gevallen aan het werk? Kan hoop echt zo'n sterke invloed hebben als sommigen geloven? Dit onder werp wordt op maandag 10 mei om 21.00 uur behandeld in het progranmia 'Ontwaakt Radio' op Radio Flakkee. De presentatie is in handen van Yvonne Caka. Op Koninginnedag is officieel de kaartver koop van Mare gestart. In het multicultureel centrum het Diekhuus vond onder grote belangstelling de aanbieding van het eerste kaartje plaats. Dit werd gedaan door Noah Seelman, een jeugdige speler uit de voorstel ling. Hij reikte een vergroot toegangsbewijs uit aan de "laatste" Dijkgraaf van Goeree- Overflakkee dhr Goekoop. Jan Trompper had deze feestelijke gebeurte nis geopend met een korte toespraak. Hij memoreerde hierin het belang van het thema van de voorstelling Mare voor ons eiland en wenste alle medewerkers goede voorstellin gen toe. Ook stipte hij even de functie van het Diekhuus aan in alleriei culturele mani festaties en sprak de wens uit voor noodza kelijke verbetering van deze accommodatie. De Dijkgraaf dhr Goekoop vond het een eer het eerste kaartje te mogen ontvangen en Dijkgraaf Goekoop. krijgt liet ecr.^ic kaartje uit gereikt door Noalt Seelman. Op de achtergrond Jan Trompper. wenste de voorstelling veel succes. Hij ver zekerde de organisatie "dat wij op Goeree- Overtlakee ons. als de zee spreekt, beslist niet ongerust hoeven te maken hierover." Wim Soeters en Martine Soeters-Wassenaar gaven een kort muzikaal beeld van de muziek uit de voorstelling. Zij speelden samen op de piano een vieriiandige bewer king \an de Onderwater wereld. Nadat Mar- jolijn Beuling de fotoaffiche van M:u-e had ontlnikl kon de start van de verkoop van de kaartjes beginnen. Veel mensen maakten hicv inderdaad gebruik \'an zodat aan het ein de \\m do middag zo ii 942 kaarten al ver- koclil bleken le zijn. Kortom een prachtice sl:nt!

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 6