EiiAnDBi-niEyws GEMEENTE DIRKSLAND GOEDEREEDE u PAGINA 12 MÊsMMMkÉüSMJÏi^iSe^M^SSi >'£SWlli&^ii. iMiMs. VRIJDAG 7 MEI 2004 Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningw/et bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - T. Knöps voor het oprichten van een berging op het volkstuinencompiex aan de Armenweg, perceel C 27, Dirksland; - A. van der Spek voor het oprichten van een woning op het perceel Oud Kraaijer 2, Dirksland; - IVl. van Kempen voor het vergroten van een woning op het perceel Oost Havendijk 10, Dirksland; - L.N.M, van Dijk voor het vergroten van een woning en het oprichten van een garage op het perceel Em- malaan 3, Dirksland. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - M. Jongejan voor het veranderen en vergroten van een berging op het perceel Acacia 30, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Reguliere bouwvergunning verleend aan; - A.J. de Wit voor het oprichten van twee bedrijfslood- sen op het perceel Phiiipshoofjesweg 77, Dirksland (26-04-2004). Vergunning verleend aan: - T.B.P. Electronics B.V. voor het organiseren van ac tiviteiten rondom de Open dagen op 14 en 15 mei 2004 (27-04-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes GEMEENTE Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 28 april 2004 voor: - het wijzigen van de voorgevel van de berging/schuur op het perceel Dorpsweg 90 te Ouddorp. op 29 april 2004 voor: - het plaatsen van een carport en berging nabij de re creatiewoning Veermansplaat 8 (Noordzeepark) te Ouddorp; - het plaatsen van een blokhut (t.v.v.) nabij de recre atiewoning Prinsenhof 64 (Oude Nieuwiandseweg 53a) te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een re guliere bouwvergunning is ontvangen op 23 april 2004 voor: - het verbouwen van de woning op het perceel Kool weg 4 te Ouddorp; - het verbouwen van de supermarkt op het perceel Doelweg 2 te Goedereede. op 28 april 2004 voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning en het plaat sen van een zwembad nabij de recreatiewoning Es- doorn 1 (De Klepperstee) te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 11 mei 2004 in het ge meentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 19 mei 2004 in het gemeentehuis te Dirksland. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Voorbereidingsbeslult Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken ter voldoening aan het bepaalde in ar tikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, junc- to artikel 3:12, lid 1, van de Algemene wet bestuurs recht bekend dat de gemeenteraad in zijn op 29 april 2004 gehouden vergadering heeft besloten te verkla ren dat een herziening wordt voorbereid van het be stemmingsplan "Oudeland en Oude Nieuwland" ten einde het vervangen van de op het perceel Klare- beekweg 1 te Ouddorp aanwezige woning (boerderij) door twee woningen in planologisch opzicht mogelijk te maken. Dit voorbereidingsbeslult treedt in werking op de 9e dag na vaststelling en ligt met het bijbehorende besluit vanaf 10 mei 2004 in het gemeentehuis van Goede reede, sector Grondgebied (Cluster VROH/I), voor een ieder ter inzage. Binnen zes weken na bekendmaking van het vastge stelde voorbereidingsbeslult kunt op grond van het be paalde in de Algemene wet bestuursrecht schriftelijk bezwaar indienen bij de gemeenteraad. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de sector weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rot terdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 11 mei 2004 om 10:30 uur in het ge meentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de re gionale welstandscommissie vindt plaats op woens dag 19 mei 2004 om 13:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. Voornemen verlenen bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een lichte bouw vergunning te verienen aan: - A.O. van Welie voor het oprichten van een berging op het perceel Emmalaan 11 te Dirksland. De op dit bouwplan betrekking hebbende stukken lig gen van 10 mei tot en met 7 juni 2004 op het ge meentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van Burgemeester en Wet houders, Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. Commissievergadering Vaste commissie van advies voor de bezwaarschrif ten dinsdag, 11 mei 2004,19.10 uur De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken. Offfimftgaljett! mi! t/m* (diriatofidnl; Grondgebied (Cluster VROM). Herziening bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken ter voldoening aan hel bepaalde in ar tikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, junc- to artikel 3:12, lid 1, van de Algemene wet bestuurs recht bekend dat de gemeenteraad in zijn op 29 april 2004 gehouden vergadering heeft besloten te verkla ren dat een herziening wordt voorbereid van het be stemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland'ten einde het vervangen van de op het perceel Kiare- beekweg 1 te Ouddorp aanwezige woning (boerderij) door twee woningen in planologisch opzicht mogelijk te maken. Dit voorbereidingsbeslult treedt in werking op de 9e dag na vaststelling en ligt met het bijbehorende besluit vanaf 10 mei 2004 in het gemeentehuis van Goede reede, sector Grondgebied (Cluster VROM), voor een ieder ter inzage. Binnen zes weken na bekendmaking van het vastge stelde voorbereidingsbeslult kunt op grond van het be paalde in de Algemene wet bestuursrecht schriftelijk bezwaar indienen bij de gemeenteraad. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de sector Grondgebied (Cluster VROM). Verleende vergunningen Verieende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een blokhut nabij de recreatiewo ning Het Oude Nieuwland 26 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het veranderen van de inrichting van het sailingcen- ter op het perceel Deltahaven 61 te Stellendam (ge wijzigde aanvraag); - Het bouwen van een woning (t.v.v.) op het perceel Wilhelminaweg 28 te Ouddorp; - het bouwen van een woning (t.v.v.) op het perceel Oude Nieuwiandseweg 21a te Ouddorp; - het vem/ijderen van een niet-dragend penant nabij de entreehal en het vervangen van volkern-panelen in de voorgevel van het bankkantoor op het perceel Raadhuisstraat 2 te Ouddorp. Positieve reactie op sloopmelding voor; - het slopen van asbesthoudende dakgoten van de schuur op het perceel Oudelandseweg 34a te Oud dorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na be kendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflakkee be sloten om: Gebruiksvergunningen te verienen op grond van arti kel 6.1.1 van de Bouwverordening voor hel in gebruik hebben van: - Café Restaurant 'Beach Point' op het perceel De Punt 3 te Ouddorp; - Restaurant Berrisz op het perceel Deltahaven 69 te Stellendam;. - Pannenkoekhuis 'De Flipjes' op het perceel Pr. Hendrikweg 27 te Ouddorp; - Strandpaviljoen C-Side op het perceel Strandweg 6a te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na be kendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Burgemeester en wethouders van Goedereede ma ken bekend dat het voornemen bestaat om met toe passing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 2 van het Be sluit op de ruimtelijke ordening reguliere bouwvergun ning te verienen voor: - het verbouwen van de woning en het bouwen van een schuur op het perceel Dijkstelweg 46, kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie E nummer 4436. Het college is tevens voornemens reguliere bouwver gunning te verienen voor: - het plaatsen van een loods op het perceel Hofdijks weg 34, kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sec tie G, nummer 281. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 10 mei 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verienen, schriftelijk zijn ziens wijze indienen bij burgemeester en wethouders. Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp. Instelling weekmarkt Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij op 16 december 2003 besloten hebben een waren markt in te stellen, met ingang van 6 april 2004 weke lijks op dinsdag van 08.30 uur tot 15.00 uur te houden lil 'GEMEEN TBJÏf I D D E L H A R N I S Een brief aan de raad... Een brief die aan 'de gemeente' of 'het ge meentebestuur' is gericht, wordt voorgelegd aan het bestuursorgaan dat bevoegd is daar op een beslissing te nemen. Dat hangt van de inhoud van de brief af. Wanneer u zich als burger echter rechtstreeks wilt wenden tot de gemeenteraad, dan dient u dit in de adressering van uw brief duidelijk aan te geven (aan de gemeenteraad van Middel- harnis...), Vergaderingen commissie algemene bestuurszaken 10 mei 2004 commissie ruimtelijke ontwil<kellng 11 mei 2004 commissie onderwijs en welzijn 12 mei 2004 commissie financiën 17 mei 2004 gemeenteraad 3 juni 2004 Alle vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis en beginnen om 19.30 uur. Burgers kunnen gebruik maken van spreekrecht, mits dit tenminste 48 uur te voren is gemeld aan de griffier. Vergaderstukken lig gen één week voor de vergadering in het gemeente huis (afd. Interne Zaken) ter inzage. Raadsstukken kunt u tevens raadplegen op de website van de ge meente (www.middelharnis.nl) Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen - H. van den Berg, Langeweg 182-186, Middelharnis - verbranden van snoeihout (290404); - P. Molenaar, Vrouwtjesweg 90, Stad aan 't Haring vliet - het in werking hebben van een tweetal zoge noemde 'knalapparaten' ter voorkoming van wild schade, gedurende de periode 19 april tot 15 juni 2004 of, zoveel korter ais mogelijk is, op een vijftal landbouwpercelen kadastraal gem Stad aan 't Ha ringvliet sectie nr. B nummers 289, 327,329,328, en 330 (290404); - Participatiemaatschappij van der Heijden, Johan- nespolderseweg 12, Middelharnis - het in werking hebben van een drietal zogenoemde 'knaiapparaten' ter voorkoming van wildschade, gedurende de pe riode 26 april t/m 30 juni 2004 of, zoveel korter als mogelijk is, op een landbouwperceel kadastraal gem. Middelharnis sectie nr. E 487 (290404); - Maatschappij Braber, Zeedijk 37, Stad aan 't Ha ringvliet - liet in werking hebben van een tweetal zo genoemde 'knalapparaten' ter voorkoming van wild schade, gedurende de periode 1 mei t/m 31 juli 2004 of, zoveel korter als mogelijk is, op een landbouw percelen kadastraal gem. Stad aan 't Haringvliet sec tie nr. B 180 en sectie nr B 250 (290404); - Daltonschool, Berkenlaan 82, Middelharnis - orga niseren van een rommelmarkt op het Diekhuus te Middelharnis op 5 juni 2004 van 10.00 uur tot 16.00 uur (290404); - A. van Eek, Klampenmeet 21Sommelsdijk - plaat sen van een kapconstructie op de aanbouw (290404) aan de Boompjes, de Hoenderdijk en de Weststraat. Het besluit ligt vanaf heden gedurende zes weken voor een ieder bij de Publieksbalie ter inzage. De Al gemene wet bestuursrecht geeft belanghebbenden de mogelijkheid om binnen zes weken na bekendmaking van dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift bij bur gemeester en wethouders in te dienen. Voor degene die een bezwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de mogelijkheid een vooriopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondisse mentsrechtbank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onvenwijide spoed, gelet op de betrokken be langen, dat vereist. Vergaderdata Raadscommissie Publiekzaken 13 april 2004 19.30 uur Raadscommissie Grondgebiedzaken 11 april 2004 19.30 uur De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de bibliotheek. Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht Burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf mi nuten het woord te voeren over geagendeerde onder werpen. Wie hien/an gebruik wil maken meldt dit ten minste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, te lefoonnummer en het ondenwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Iramlijnweg 2, Goedereetje, Postljus 38, 3253 ZS Onddorp. ..Ï'KS Inlefoet; www.goedereecle.nl let. (OIST)49 1500/fox49 2924 E-mdif: gemeentehiits@9oedereetle.til OfWningsliids»; m l/m vr Ö8;60 - i2.006rtt3,()0:17,00ijii(.(dotot,l9.(»tnir): - N.W. v/d Wijngaard, Ambachtweg 31Groot-Ammers - wijzigen gevel van postkantoor Langeweg 10 te Middelharnis (290404); - G. Maliepaard, Boomgaarddreef 15, Stad aan 't Ha ringvliet - wijzigen van gevels van de opslagloods (290404); - Esselink Beheer B.V., Industrieweg 35, Middelharnis - oprichten van tuinpaviljoen Industrieweg 31 te Mid delharnis (290404); - Mw. C.J.P. Legierse, RC. Hoofistraat 16, Sommels dijk- uitbreiden woning (290404); - A.J. van der Hel, Industrieweg 33, Middelharnis - wij zigen van gevels en het plaatsen van een dakkapel Westelijke AchtenAfeg 6 te Sommelsdijk (290404); verleende bouwvergunningen en in relatie daar mee verleende vrijstellingen - M. Bom, Duivenwaardseweg 4, Nieuwe-Tonge - op richten schuur (270404); - J. van Wezel, Prinses Marijkestraat 15, Middelhar nis - uitbreiden twee woningen Prinses Marijkestraat 15 en 13 te Middelharnis (270404). Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - M.L.J. Geerts voor het verbouwen van twee wonin gen tot één woning op het perceel Eendrachtstraat 26-28 te Middelharnis (27-04-2004). Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning tweede fase is ontvangen van: - G.C. Littel voor het oprichten van een woning met 2 bijgebouwen op het perceel Dorpsweg 65a te Som melsdijk (27-04-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - W.J.C. Diepenhorst voor het uitbreiden van een wo ning op het perceel Halsjuk 35 te Sommelsdijk. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 10 mei 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Ge durende deze termijn kan iedereen schriftelijk beden kingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van Middelharnis, Post bus 1, 3240 AA Middelharnis. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruim telijke Ordening bouwvergunning te verienen aan: - D. Peeman voor het oprichten van een bedrijfspand op een perceel aan de Edison te Middelharnis. artikel 111.12 lid BII la en e van de bestemmingsplan voorschriften van het bestemmingsplan "Buitengebied" bouwvergunning te verlenen aan: - A.J. Mol voor het uitbreiden van de garage op het perceel Tlisèdijk 4 te Stad aan 't Haringvliet. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 10 mei 2004 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage. Ge durende deze termijn kan iedereen schriftelijk beden kingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van Middelharnis, Post bus 13240 AA Middelharnis. Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - Gemeente Middelharnis voor het slopen van een ter ras, een bushalte. Abri's, blauwe kapjes en straat meubilair aan het Beneden Zandpad, Zandpad, Westdijk en Kerkepad (ongenummerd) te Ivliddel- harnis (23-04-2004). Inspraakronde Burgemeester en Wethouders van de gemeente Mid delharnis verienen inspraak over de volgende zaak: - de aanvraag bouvm/ergunning van C. van Heukelen voor het oprichten van een woning op het perceel Geenveg 2 te Middelharnis. Burgemeester en wethouders maken bekend dat: Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het geheel en gedeeltelijk slopen van opslagloodsen en venwijderen van asbesthoudende materialen op het adres Stationsweg 6 te Oude-Tonge (ontvangen op 27 april 2004); - het venwijderen van asbesthoudende dakbedekking op het adres Blokseweg 1 te Achthuizen (ontvangen op 21 april 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om sloopvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Burgemeester en wethouders maken bekend dat Een lichte bouwvergunning is verleend voor - het plaatsen van een dakkapel op de garage bij de woning op het adres Voorstraat 40 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 23 april 2004). Een melding sloopvoornemen geaccepteerd is voor: - het slopen van een garage met asbest dakplaten op het adres Bommelsedijk 39 te Achthuizen (besluit verzonden 29 april 2004). Dat met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeen telijke Bouwverordening een gebruiksvergunning is verleend voor: - een ondera/ijsgebouw (Chr.basisschool de Hoek steen) aan de Pieter Biggestraat 11 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 6 april 2004); - een kerkgebouw aan de Kerkring 1 te Oude-Tonge (besluit verzonden 8 april 2004); - een kerkgebouw aan de Julianastraat 43 te Oude- Tonge (besluit verzonden 22 april 2004). Nadere informatie over de verleende lichte bouwver gunningen, geaccepteerde melding sloopvoornemen en gebruiksvergunningen, is op te vragen bij het taak gebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen 6 weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onvenwijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ie der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (te lefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 11 mei 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 19 mei 2004 ^Ü^^hy Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Meldingen artikel 8.40 Wm 1Auto Deltion B.V., Mr. Iman Caustraat 29 te Stel lendam (Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer); 2. KPN Telecom Rayon Zuid-West, Korteweg 1 te Stel lendam (Besluit voorzieningen en installaties mi lieubeheer); 3. KPN Telecom Rayon Zuid-West, Wilhelminaweg 12 te Ouddorp (Besluit voorzieningen en installaties mi lieubeheer); 4. Nells Groenprojecten, Nolleweg 8 te Melissant (Be sluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 10 mei 2004 ge durende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 Bovengenoemde aanvraag ligt met ingang van 10 mei 2004 gedurende twee weken voor een ieder ter inza ge. Gedurende deze termijn kan iedereen zijn ziens wijze naar voren brengen bij Burgemeester en Wet houders, Postbus 13240 AA Middelharnis. Koningin Julicjnaweg 45, Postbus 13240 M Midtielharnis. Interne!; www.middetharnisni. Tel. (0187) 47 55 55 fax 47 55 47 Mioil: info@middelhornis.nl,' Openingstijden: ma r/m vr 08,30 M12.00 en 13.00 tol 16.30 uur. Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente- (huis) Dirksland Algemene plaatselijke verordening Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend dat zij, ingevolge het bepaalde in artikel 2.4.21 van de Algemene Plaatselijke Verordening, voorne mens zijn om een voorwaardelijke ontheffing te verie nen voor het houden van twee paarden op het perceel Lesje 4 te Achthuizen. De aanvraag alsmede het ontwerpbesluit liggen met ingang van 10 mei 2004 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het ge meentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhoweriaan 1, 3255 VA Oude-Tonge. Degene die een zienswijze heeft in gebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld de ze mondeling nader toe te lichten. Taxeren van alle onroerende zaken binnen de gemeente Oostflakkee De Wet waardering onroerende zaken (WOZ) is inge steld om van elke onroerende zaak (woning, bedrijf, grondperceel etc.) in de gemeente een waarde te be palen. Deze waarde vormt het uitgangspunt voor di verse heffingen zoals de onroerende-zaakbelastingen (OZB) van de gemeente, de inkomstenbelasting van de Belastingdienst en de omslag gebouwd van het Waterschap. Op dit moment is de gemeente bezig met het opnieuw taxeren van alle onroerende zaken. Een nieuwe ont wikkeling is dat voor een groep onroerende zaken (met name woningen) reeds wordt gewerkt met mo delmatige waardebepaling met behulp van de com puterondersteunende technieken. Voor de overige on roerende zaken blijft het nodig om panden te bezoe ken. Het kan dus zijn dat u in de komende maanden bezoek krijgt van een taxateur. De taxateurs kunnen zich op verzoek legitimeren. We hopen dat u hen de gelegenheid geeft om de taxatie uit te voeren. Daarnaast is de gemeente momenteel bezig om van alle panden een foto te nemen, welke (als herkenning) wordt gebruikt op het taxatieverslag die bij de be schikking wordt gevoegd. Dit gebeurt door medewer kers van de gemeente Oostflakkee en ook zij be schikken over een legitimatiebewijs. Naar verwachting zal in februari 2005 iedere eigenaar c.q. gebruiker van een onroerende zaak de nieuwe beschikking waarde vaststelling ontvangen. Informatie-avond voorontwerp-uitwerkingspian Oude-Tonge Dorp (Handelskade) Hei gemeentebestuur van Oostflakkee organiseert een informatie-avond over het voorontwerp- uitwer- kingsplan 'Oude-Tonge Dorp', beter bekend als de Handelskade te Oude-Tonge. Met het uitwerkingsplan wordt voldaan aan de uitwerkingsplicht die geldt op grond van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO). De Handelskade maakt onderdeel uit van het project 'Waterryck Suijssenwaerde'. Middels het uitwerkings plan wordt de bouw van 87 gestapelde woningen ge realiseerd, deels bestaande uit permanente bewoning en deels uit verblijfsrecreatief, met aanvullend com merciële ruimten. De informatie-avond heeft formeel tot doel iedereen in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van het uitwerkingsplan. Tijdens deze avond kunnen vragen worden gesteld over het plan aan de aanwezige des kundigen. De informatie-avond wordt gehouden op dinsdag 11 mei 2004 om 19.30 uur in de Grutterswei Willemstraat 14 te Oude-Tonge. Eenieder wordt uitgenodigd om de informatie-avond bij te wonen. Eisenbwefloan 1, Postbus 75,3255 ZH Oude-Tonge, Infemehwww.oostStikttee.ni /Tel (0187)6471 00/fox64 71 99/ efliail- iofo@oo!l(loki;ee,nl Openingiliiden: ma l/ro vr 08.00 lot 12,00 en 13.00 tot 17,00 uur, eike eetsle en derde dinsdag van de moond'-; 'sOYondsgeopendvan 18,00tol 19.30uur. S uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor te Goedereede (nrs. 12 en 3) en Dirksland (nr. 4). De gene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Melding artikel 10.52 Wm 5. Kok Lexmond B.V., Koningin Julianaweg 40-44 te Middelharnis (Besluit mobiel breken bouw- en sloop afval milieubeheer). De werkzaamheden vinden plaats van ca. 10 mei t/m 14 mei 2004 van 7.00 tot 19.00 uur. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). tangeweg 74, foslbus 313,3240 AHMiddelIiarras. Iel. |01S7) 48 81 11,^ fax48 8! 99/£™il: inFo«sgo,nI GrolvuiJijn J0187) 48 77 1! Milieiiltlachten; pi87) 48 81 31 ofmilieulloctttenSisgo n! Of)eningslijdeii;mal/m¥r08,30fotl2,00en - O»erslogsloliomJolrannespoldersweg 19,Midd^,,j^.,', .jó50 Openingiliiden-. ma t/mw08.30-11,45 en 13,00-16,45, zo 10.00-12.00.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 12