OOSIFLMIEE EIIAIIDBI-raEIJWS PAGINA 12 DONDERDAG 29 APRIL 2004 GOEDEREEDE M i i •'ff'-gi'iff-^J"-*"*-'-*''''^-*^^'- GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 19 april 2004 voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Doorn- meet 11 te Goedereede; - het uitbreiden van de woning op het perceel Breen- straat 9 te Goedereede; op 20 april 2004 voor: - het plaatsen van een informatiebord op het perceel Molenweg 32 te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 19 april 2004 voor: - het bouwen van een bedrijfspand op het perceel tJleester Snijderweg 2 te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 11 mei 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale wel standscommissie is op 5 mei 2004 in het Groothan delsgebouw, Stationsplein 45 te Rotterdam. De agen da's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende bouwvergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een garage/berging op het perceel Marijkeweg 16 te Ouddorp; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Jong- koenstraat 78 te Goedereede; - het bouwen van een entreegebouw (t.v.v.) op het perceel Zuiderdiepstraatweg 2 te Stellendam; - het plaatsen van drie dakkapellen op de woning op het perceel Dorpsweg 13 te Ouddorp; - het uitbreiden van de recreatiewoning Doggersbank 48 (Noordzeepark) te Ouddorp; - het uitbreiden van de recreatiewoning Doggersbank 18 (Noordzeepark) te Ouddorp; - het plaatsen van een berging (t.v.v) nabij de recre atiewoning Mosselbank 43 (Noordzeepark) te Oud dorp; - het aanbouwen van een berging op het perceel Steenkreek 8 te Ouddorp; - het plaatsen van een tuinpoort en rozenscherm op het perceel Pieterstraat 27 te Goedereede. Positieve reactie op sloopmelding voor: - het slopen van asbesthoudende platen op het per ceel Dijkstelweg 28 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflakkee besloten om: Gebruiksvergunningen te verlenen op grond van arti kel 6.1.1 van de Bouwverordening voor het in gebruik hebben van: - Stichting Zorgcentrum 'De Vliedberg' op het perceel Hoge Pad 2 te Ouddorp; - Restaurant 'De Goede Reede' op het perceel Zui derdiepstraatweg 28 te Stellendam; - Winkelgebouw Harnel BV op het perceel Delta Industrieweg 38a te Stellendam. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie- m' GEMEENTE Stille tocht D D E L H A R N I S i Op dinsdag 4 mei 2004 worden de gevallenen van l I de Tweede Wereldoorlog weer herdacht. Zoals i gebruikelijk wordt deze herdenking in de vorm van 1 een stille tocht georganiseerd, i Alle inwoners van de gemeente worden uitgeno 1 digd aan de stille tocht deel te nemen. 1 I Er zal om 19.30 uur worden verzameld op het plein g voor het gemeentehuis; om 19.35 uur vertrekt de i stoet. i I Om 20.00 uur wordt, na de acht klokslagen, twee s minuten stilte gehouden. Daarna wordt het Wilhelmus gespeeld en gezon- i I gen en de vlag gehesen. Vervolgens vindt de kranslegging plaats, waarna een ieder gelegenheid I krijgt bloemen bij het monument te leggen. 1 Iedereen is van harte welkom de stille tocht en de kranslegging bij te wonen. nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Sluiting gemeentehuis Goedereede en stortplaats Stellendam In verband met Koninginnedag 30 april a.s. is het gemeentehuis gesloten. Tevens is de stortplaats aan de Damweg te Stellendam gesloten. Tevens delen wij u mee dat het gemeentehuis te Goe dereede woensdag 5 mei 2004 is gesloten, evenals de stortplaats aan de Damweg te Stellendam. Oud ijzer wordt deze dag ook niet op gehaald, grof huisvuil wel na aanmelding bij gemeente. Inleveren van klein chemisch afval bij de gemeentewerkplaatsen komt deze dag ook te ven/allen. Bekendmal(ing Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28, lid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning bekend, dat het college van Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland bij besluit van 13 april 2004, onder kenmerk DRM/ARB/2003/14326, het bestem mingsplan "Bedrijventerrein Korteweg" gedeeltelijk hebben goedgekeurd. Goedkeuring is onthouden aan: a. het bepaalde in artikel 8, lid 1van de voorschriften betrekking hebbende op het onder een aantal bepa lingen kunnen toepassen van de specifieke wijzi- gingsbevoegdheid ex artikel 11 W.R.O. teneinde: 1bedrijven toe te laten die vallen onder de catego rieën 1 tot en met 3.1van de Staat van Bedrijfsac tiviteiten op gronden betrekking hebbende op het wijzigingsgebied I; 2. bedrijven toe te laten die vallen onder de catego rieën 1 tot en met 3.2. van de Staat van Bedrijfsactiviteiten op gronden betrekking hebben de op het wijzigingsgebied II; b. het bepaalde in artikel 12, lid 9, van de voorschrif ten betrekking hebbende op het onder een aantal bepalingen kunnen toepassen van de vrijstellings- bevoegdheid teneinde detailhandel in volumineuze goederen van bedrijven die reeds op Goeree-Over flakkee zijn gevestigd toe te staan; c. het toegekend zijn van een bebouwingspercentage van 50% aan het perceel Korteweg 1a te Stellen dam op welk perceel een bouwmarkt is gevestigd; d. het toegekend zijn van de bestemming 'Bedrijfs doeleinden' aan het perceel Korteweg 1 te Stellen dam; e. het toegekend zijn van de bestemming 'Bedrijfs doeleinden" met de nadere aanduiding categorie 4.1aan gronden die gelegen zijn op een afstand van minder dan 200 meter ten zuidwesten van de woningen Korteweg 2 en Korteweg 6 te Stellendam. Het besluit van het college van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan 'Bedrijventerrein Korteweg' liggen vanaf 3 mei 2004 gedurende een periode van zes weken tijdens kantooruren ter gemeentesecreta rie van Goedereede, sector Grondgebied (Cluster VROM), voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn van terinzage- legging kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld: a. door degene die zich op grond van artikel 27, eer ste of tweede lid tot Gedeputeerde Staten heeft gewend; b. door een belanghebbende die aantoont dat hij rede- lijkewijs niet in staat is geweest zich overeenkom stig het hien/oor onder a. vermelde artikel tot Gede puteerde Staten te wenden; c. een ieder die bedenkingen heeft tegen het besluit van Gedeputeerde Staten voor wat betreft de ont houding van goedkeuring aan de hiervoor vermel de onderdelen van het plan. Eventuele beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in weridng daags na afloop van de beroepstermijn. Als binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorzie ning bij de Voorzitter van de genoemde afdeling is ingediend, wordt de werking van het besluit opge schort totdat op het verzoek is beslist. Bij de toewijzing van het verzoek geeft de voorzitter aan op welke onderdelen van het plan de voorlopige voorziening betrekking heeft. lijf'SSiWïié'fwfïllSt^iM Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen: -Vereniging Wijkgroep 'de Zwaluw', p/a Spenwer 5, Sommelsdijk - organiseren van diverse activiteiten op Koninginnedag 30 april 2004 van 13.00 uur tot 16.30 uur (190404); - C. van Rossum, Herman de Manstraat 2, Sommels dijk - plaatsen van reclame (200404); - Luxo Nederiand, Postbus 58, Dordrecht - plaatsen van reclame op perceel Zernikeweg 65 te Middel- hamis (200404); - A. Sarelse, Scholekster 6 te Sommelsdijk - verbran den van snoeihout aan de Heuvelweg te Sornmels- dijk (200404); - Oranjevereniging 'Nederiand en Oranje', Finlandplein 9, Nleuwe-Tonge - organiseren van diverse activi teiten op Koninginnedag 30 april 2004 en organise ren van een disco op sportcomplex De Kopernis te Nieuwe-Tonge op 29 april 2004 van 20.00 uur tot 24.00 uur en op 30 april 2004 van 00.00 uur tot 01.00 uur (220404). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187-475555. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - K.H. Hennink voor het oprichten van een agrarische bedrijfsloods op het perceel Vroonweg 1 te Middel- hamis (16-04-2004); - J. Polder voor het oprichten van een garage/berging op het perceel Ds. Wentinkstraat 17 te Nieuwe-Ton ge (19-04-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - Woongoed Flakkee voor het uitbreiden van een woning op het perceel Prins Bernhardstraat 23 te Nieuwe-Tonge (20-04-2004); - F. Vrauwdeunt voor het oprichten van een garage/- berging op het perceel Molendijk 13 te Stad aan '1 Haringvliet (21-04-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 4, lid 7 van de bestem mingsplanvoorschriften van het bestemmingsplan "Nieuwe-Tonge" bouwvergunning te verlenen aan: - I.D. van Schelven voor het verbouwen en uitbreiden van een woning op het perceel Korteweegje 11 te Nieuwe-Tonge. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 3 mei 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van; - J. Polder voor het slopen van een garage/berging op het perceel Ds. Wentinkstraat 17 te Middelharnis (23- 04-2004). GEMEENTE DIRKSLAND Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verieend aan: - Woningbouwvereniging Dirksland voor het slopen van een school (Prins Maurits) op het perceel Irene- laan 13, Dirksland (22-04-2004); - Montagebedrijf Hardeman en Van Harten B.V. voor het vera/ijderen van een dak met asbesthoudende golfplaten op het perceel Peuterdijk 48, Herkingen (22-04-2004); - Oranjevereniging Melissant voor het organiseren van Koninginnedagactiviteiten op 29 en 30 april en 1 mei 2004. Op 30 april 2004 worden straten in het cen trum van Melissant voor het verkeer afgesloten. (21- 04-2004). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - B. den Baars voor het oprichten van een schuur op het perceel Noorddijk 4, Melissant (De vergunning is verleend met toepassing artikel 19, lid 3 Wel op de Ruimtelijke Ordening. (22-04-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het Indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Wet gemeenschappelijke regelingen Het college van Burgemeester en Wethouders en de Burgemeester hebben op 19 april 2004 besloten aan te gaan de gemeenschappelijke regeling 'Interge meentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflak kee'. De Raad heeft in zijn vergadering van 26 februari 2004 verklaard geen bezwaar te hebben tegen de hiervoor genoemde besluiten tot het aangaan van deze gemeenschappelijke regeling. Tegelijkertijd besloot de Raad in te trekken: - zijn besluit van 26 januari 1989 met betrekking tot de deelname aan het Intergemeentelijk Samenwer kingsverband Goeree-Overflakkee; - zijn besluiten tot wijziging van deze regeling. Deze gemeenschappelijke regeling en het raadsbe sluit tot intrekking van zijn deelname aan de eerdere gemeenschappelijke regeling treden in werking met ingang van de eerste dag van de maand, volgende op die, waarop de goedkeuring op de regeling door gede puteerde staten van Zuid-Holland is ontvangen. Deze besluiten liggen voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en zij zijn tevens geplaatst in het gemeenteblad van 29 april 2004 (zijn de de datum bekendmaking). Tijdelijke referendumwet Burgemeester en wethouders hebben op 19 april 2004 besloten dat geen referendum kan worden gehouden over het raadsbesluit van 26 februari 2004, voor zover dit besluit betrekking heeft op het intrekken van: - het raadsbesluit van 26 januari 1989 met betrekking Inspraakronde Burgemeester en Wethouders van de gemeente Mid delharnis verlenen inspraak over de volgende zaak: - de aanvraag bouwvergunning van J.H. Slegh voor het oprichten van een dagbestedingsruimte bij een agrarisch bedrijf op het perceel Oud-Kraaijerdijk 12 te Sommelsdijk. Bovengenoemde aanvraag ligt met ingang van 3 mei 2004 gedurende twee weken voor een ieder ter inza ge. Gedurende deze termijn kan iedereen zijn ziens wijze naar voren brengen bij Burgemeester en Wet houders, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op maandag 3 mei 2004 om 9.00 uur in het geme6i\te- huis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op woensdag 5 mei 2004 om 13.30 uur in het kantoor van Dorp Stad en Land, Groothandelsgebouw, Stationsplein 45 te Rotterdam. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. Kapvergunning verleend aan: - D. Sparreboom, Lieve Vrouwe Poldersedijk 16,3243 LA Stad aan 't Haringvliet - 2 populieren in zijtuin (220404). (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders, Postbus 13240 AA Middelharnis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187-47 55 79 - 47 55 88. Intéfrtetr www,mi<lïJ?l ??|^ings|!fen; ma t/m vr OBMétM^^rï^^0^^Miau tot de deelname aan het Intergemeentelijk Samen werkingsverband Goeree-Overflakkee; - de raadsbesluiten tot wijziging van deze regeling. Dit besluit ligt voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en het is tevens geplaatst in het gemeenteblad van 29 april 2004. Tevens hebben burgemeester en wethouders op 23 april 2004 besloten dat een referendum gehouden kan worden over: - de Afvalstoffenverordeningen gemeente Dirksland 2004; - de Algemene plaatselijke verordening gemeente Dirksland 2004. Dit besluit ligt voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en het is tevens geplaatst in het gemeenteblad van 29 april 2004. Beroep Op grond van artikel 144 van de Tijdelijke referen dumwet kunnen belanghebbenden tegen dit besluit van burgemeester en wethouders beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-GRAVENHAGE. De termijn voor het indienen van dit beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt (datum: bekendmaking: 29 april 2004). Binnen drie weken na de bekendmaking van dit besluit kan iedere kiesgerechtigde een verzoek tot het hou den van een gemeentelijk referendum indienen. De indiening geschiedt in persoon ter gemeentesecreta rie van de gemeente waar de verzoeker als kiesge rechtigde is geregistreerd. De verzoeker ondertekent het formulier ten overstaan van de daartoe door de burgemeester aangewezen ambtenaar en geeft daar bij blijk van zijn identiteit. De door de burgemeester aangewezen ambtenaar tekent in aanwezigheid van de kiesgerechtigde op het formulier de datum aan waarop het verzoek Is ingediend. Een ingediend ver zoek kan niet worden ingetrokken en een verzoeker kan niet meer dan één verzoek over hetzelfde besluit indienen. Vaststelling verordeningen De Raad heeft in zijn vergadering van 22 april 2004 de volgende verordeningen vastgesteld: - de Afvalstoffenverordeningen gemeente Dirksland 2004; - de Algemene plaatselijke verordening gemeente Dirksland 2004. Beide verordeningen treden zes weken na de dag van bekendmaking in werking. Deze verordeningen liggen voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en zij zijn tevens geplaatst in het gemeenteblad van 29 april 2004 (zijnde de datum bekendmaking). Commissievergaderingen Commissie Grondgebied en Economische Zaken maandag, 3 mei 2004,19.00 uur Commissie Maatschappelijke Aangelegenheden en Middelen donderdag, 6 mei 2004,19.00 uur Van deze vergaderingen is vijf dagen voor de verga derdatum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over geagendeerde onderwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kie- wiet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Ontwerpbestemmlngsplan 'Parapluregeling in verband met opheffing bordeelverbod' Burgemeester en wethouders van de gemeente Dirks land maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat met ingang van 3 mei t/m 1 juni 2004, het ontwerpbe stemmlngsplan 'Parapluregeling in verband met opheffing bordeelverbod', gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur voor een ieder ter inzage ligt in het gemeen tehuis, afdeling algemene zaken. Desgewenst kunnen Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overftakkee Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Meldingen: 1Delta Watert)edriif B.V, Mr Snijdenweg ong. te Stel lendam (Besluit voorzieningen en installaties milieu beheer); 2. Berrisz B.V, Deltahaven 69 te Stellendam (Besluit horeca,- sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 3 mei 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16,00 uur op het gemeente kantoor te Goedereede (nrs. 1 en 2), Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdag avond van 18.00 tot 21.00 uur. Hien/oor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Melding 8.19, lid 2 Wm Op 28 april 2004 (verzonden d.d. 29 april 2004) is het besluit genomen de volgende meldingen te accepte ren: 3. MHF Contracting B.V, Scheelhoekweg 1 te Stel lendam; de melding heeft betrekking op het aan bouwen en in gebruik nemen van een extra con structiehal met kantoorruimte. Wij zijn van mening dat voornoemde verandering niet Burgemeester en wethouders maken bekend dat Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een woning op het perceel Crispijn 30 te Oude-Tonge (ontvangen op 20 april 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, sloopvergunning, aanlegvergunning en reclamevergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uit sluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Burgemeester en wethouders maken bekend dat Een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het wijzigen van de gevel van de garage bij de woning op het perceel Prins Bernhardstraat 19 te Den Bommel (besluit verzonden 20 april 2004). Een reguliere bouwvergunning is verieend voor: - het bouwen van een zwembad op het adres Boom gaardpad 30 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 21 april 2004). Dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrijstel ling van het bestemmingsplan 'Kleine Kreek 1990' en daarnaast een lichte bouwvergunning is verieend voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Maurits- hof 24 te Den Bommel (besluit verzonden 21 april 2004); - het uitbreiden van de woning op het adres Johan Fri- solaan 57 te Den Bommel (besluit verzonden 21 april 2004). Een sloopvergunning verieend is voor: - het slopen van asbesthoudende dakbedekking van een opslagloods op het adres Grt. A. Theodorapol- der 5 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 21 april 2004); - het slopen van asbesthoudende dakbedekking van de bergingen op de adressen Dabbestraat 45-55, Marshallstraat 2-12 en Ruijchrockstraat 1-27 te Oude-Tonge (besluit verzonden 21 april 2004). Nadere informatie over de verieende lichte bouwver gunningen, reguliere bouwvergunningen (1e 2e fase), geaccepteerde meldingen sloopvoornemen, sloopvergunningen, aanlegvergunningen, reclame vergunningen en gebruiksvergunningen, is op te vra gen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. de stukken gedurende tenminste gedurende drie aan eengesloten uren per week buiten de kantooruren wor den ingezien, na voorafgaande telefonische afspraak. Binnen de temiijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerpbestem mlngsplan indienen bij de Raad van de gemeente Dirksland, Postbus 10,3247 ZG Diri<sland. Degene die hun zienswijze kenbaar maken kunnen in de gelegen heid worden gesteld tot het geven van een nadere mondelinge toelichting. Voorslraot 15, Postbus 10,3247 ZG DiiWand. Internet: vnm.èéAmii^, Tel. (0IS7) 60 80 80 lm 60 37 99 /«noil: infoediHcilond.nl OpeningsBjdw; ma t/m w 09.00 lot 12.00 en 13.30 lot 16.09.j^ zal leiden tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichtingen ingevolge de ver leende vergunningen en de daaraan verbonden beperkingen en voorschriften mogen veroorzaken en niet leiden tot het ontstaan van een andere inrichting dan waarvoor vergunning is verieend. Het besluit en de bijbehorende melding liggen ter inza ge vanaf 3 mei 2004 gedurende 6 weken op werkda gen van 9.DD tot 12.00 en van 13.30 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Goedereede (nr. 3). Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de verzenddatum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Goe dereede, p/a ISGO, postbus 313,3240 AH te Middel harnis. Daarnaast kan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, worden verzocht een vooriopige voorziening te treffen. Zo'n verzoek kan overigens alleen worden gedaan als tevens een bezwaarschrift is ingediend. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor het indienen van een bezwaarschrift. Indien geduren de die termijn bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). tongeweg 74, foübus 313,3240AH Middellwmis. Tèl. (0)87) 4S 8r i t/ lox 48 81 99 i-mi: InfoSisgo-nl Grofvoilltin (0187) 48 7711 Miet)kteèten,|0187)488! 3! oimifeuklotifcnêtsgo.ol GpMingstiiifeti; «10 t/m vr 08,30 tof 12,00 en 13,00 tol 16.30 »ür, Overstogsiolion: iohannespolderïweg 19, Middeihomis, tellOl 87f 48 68 50 Openlngslijden: ma t,/m v; 08.30 -t 1,45 en 13.00 -16.45, zo 10.00 -12.00. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen 6 weken na de dag van verzending êen gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onvenA/ijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om vooriopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 11 mei 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 9 mei 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente huis te Dirksland Algemene Plaatselijke Verordening De burgemeester van Oostflakkee maakt bekend, dat ingevolge het bepaalde in de Algemene Plaatselijke Verordening vergunning is verleend aan: a. het Oranje Comité "Den Bommel' tot het houden van een sohuurieest op 8 9 mei 2004 in een loods gelegen aan de Kade te Den Bommel; b. de Stichting Oude-Tonge Centraal tot het houden van een tentfeest op 3 4 juli 2004 op het strandje gelegen nabij de Suijssendijk te Oude-Tonge. De Algemene wet bestuursrecht biedt aan belang hebbenden de mogelijkheid om, binnen zes weken na bekendmaking van deze besluiten, hiertegen een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij de burge meester van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Voorts bestaat de mogelijkheid om, indien onvenwijlde spoed dit gelet op de betrokkenen belangen noodzakelijk maakt, een vooriopige voor ziening te vragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Post bus 50951, 3007 BM Rotterdam. Bsentiowerioon 1Posfbus 75,325Sïïföü^tdnge,- -^:' Inle(net:www.oo*li98.nl,/Tel.(0187|64 71 00/fox64 71 99/ e-moil-. ioio@oo!i(tattee,n! Openinjstjden: ma l/m vr 08-00 lol 12,00 en 13-OOW 17,00 uur, elke eetste en dtettls dinsdog van de reaond 's avonds geopend von 18.00 tot 19.30 uur. ,;-:>

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 12