i I 4 EIIMIDBri-IIIEUWS !Hans in 't VM I Christmt van den 9\(iemvendij(Q De Flakkeesche Bazar donderdag 15 april de hele dag GESLOTEN j Jaap TijC O^TijC-van der ^ende. J7.1/ijffiuizen 9v[. Vijffmizen-van der "Kboster 12-04-1954 12-04-2004 l^n !](pese 50 jaar Jaap 'PijC 9{dTij[-van der Wende hartelijk gefeliciteerd met jullie 55-jarig huwelijk PIETERNELLA DE GEUS-SPUIJ PIETERNELLA DE GEUS-SPUU CORNELIS WESDIJK Kees KEES WESDUK HENDRIK WILLEM BRABER HENK BRABER HENK BRABER HENDRIK WILLEM BRABER KEES WESDUK CORNELIS GERTRUDES BUUS ANGENIETJE KONINGSWOUD- KEUZER SUZANNA HERMENET OMA TANIS SUZAN HERMENET 'M-ia^SMiÈü^anêè^i PAGINA 3 VRUDAG 9 APRIL 2004 FAMILIEBERICHTEN Mede namens wederzijdse ouder(s) en in liefdevolle herinnering aan de vader ji van de bruidegom geven wij, kennis van ons voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. 5 donderdag 15 april 2004 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Middelhamis. j De kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden om 14.00 uur door de weleerwaarde heer ds. A. J. Gunst in het kerkgebouw van de Gereformeerde i' Gemeente, Chr. de Vrieslaan 40 te Middelhamis. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 22.00 uur in 'De Grutterswei', Willemstraat 14 in Oude-Tonge. l Spuistraat 12, 3299 XJ Maasdam Chr. de Vrieslaan 35, 3241 GC Middelhamis Ons toekomstig adres: De Ruyterstraat 2, 3241 GG Middelhamis I.v.m. bovenstaand huwelijk is j Op D.V. 13 april is het 55 jaar geleden dat onze lieve ouders, opa en oma en I; in het huwelijk zijn getreden. Wij zijn de Heere dankbaar voor Zijn trouwe zorg in al die jaren en hopen en bidden dat Hij ook in ■;!i de toekomst met hen zal zijn. Kinderen en (Achter)kleinkinderen i Broekweg 29 1 3253 XB Ouddorp 5*«****;»HiHS*;i;*««SK»HK»*S;«***;»K»HS«;!:^^ 1964 2004 I Op D.V. 10 april hopen onze ouders en groot- ouders en \X de dag te gedenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Wij zijn dankbaar dat wij deze dag met hen mogen vieren. Bram en Dianne Adrianne Jan Dian Rinus Leen en Annemarie Leonard Daan Adriaan en Ingrid Britt Jan Ria I Mocht u ook mee willen genieten van dit plezier; Kom dan even langs tussen twee en vier. i 'i Philipshoofjesweg 46 3247 XS Diricsland Tel. (0187)60 20 93 i Op deze dag wordt onze vader Gefeliciteerd Martijn Stephan Leandra ;I; Diependorst 99 I 3253 VC I Ouddorp Wim, Anneke, Sjaak, Sean, Christiaan, Evert Jan, Siska t. 't Verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Met droefheid geven wij u kennis dat toch nog onverwacht, maar zacht en kalm van ons is heen gegaan, mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma weduwe van Frans de Geus 12 oktober 1919 6 april 2004 Jan en Nel Susanne en Leon Frans Zorgcentrum 'De Vliedberg' Ouddorp Correspondentie-adres: J. de Geus, Nieuweweg 7, 3251 AS Stellendam Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen zaterdag 10 april 2004 van 10.15 tot 10.45 uur in 'De Rank', Bosschieterstraat 6 te Stellendam. Aansluitend zal de rouwdienst plaatsvinden in voornoemde zaal waarna de begrafenis omstreeks 11.30 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Voorstraat te Stellendam. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken, en al het andere vergeet, gedenk dan wie ik voorheen was. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante weduwe van Frans de Geus 12 oktober 1919 6 april 2004 A. Spuij M. Spuij-Jansen A. Spuij A. P. Spuij-Jordaan en kinderen Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen watje hebt geleden? Wie kan voelen watje hebt doorstaan? Na een werkzaam leven en langdurige ziekte, is toch nog plotseüng overleden mijn geliefde man, zoon, schoonzoon, onze zwager en oom echtgenoot van Maartje Cornelia Schans op de leeftijd van 57 jaar. Maja Wesdijk-Schans N. Wesdijk-Berkhof J. Schans H. M. Schans-Melissant en verdere familie 6 april 2004 Hazelaar 5 3248 BM Melissant Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 9 april 2004 van 19.00 tot 20.30 uur in het Rouwcentrum aan de Nieuweweg 2 te Melissant. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 10 april om 11.00 uur op de begraafplaats aan de Nieuwe weg te MeUssant. Aanvang afscheidsdienst om 10.30 uur in het Rouwcentmm. Na de begrafenis is er nog gelegenheid de familie te condoleren in het Rouwcentrum. Geen bezoek aan huis Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschou wen. De laatste trap op, tree voor tree, Maar Jezus ging steeds met hem mee. En toen hij Hem hulp moest vragen, heeft Hij hem 't laatste stuk gedragen. Hij droeg hem in Zijn heerlijkheid, waar niemand huilt, waar niemand lijdt. Daar kan hij zingen zonder pijn, 'k Zal dan gedurig bij U zijn Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn Ueve zoon, broer en zwager echtgenoot van Maja Schans in de leeftijd van 57 jaar. N. Wesdijk-Berkhof S. A. van der Sluis-Wesdijk t A. van der Sluis 6 april 2004 Intens verdrietig, maar dankbaar wat hij voor ons en anderen gedaan en betekend heeft, laten wij u weten dat van ons is heengegaan mijn innig gelief de man, onze Ueve zorgzame vader en opa echtgenoot van Adriana van Vliet geboren 14 mei 1928 overleden 7 april 2004 Dirksland: A. Braber-van VUet Goedereede: Dick Braber Coby Braber-Meijer Dianne en Geert Astrid en Gij sbert-Jonathan Henk Veenendaal: Peter Braber Ada Braber-van Schagen Tanja en Sander Luca Leonie Schinveld: Jeannette Hendriks-Braber Frank Hendriks Annika Martika Antal René Boezemweg 2b, 3247 BB Dirksland De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 10 april om 10.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Dirksland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Staak weg te Dirks land. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Hervormd Verenigingsgebouw 'Onder de Wiek', Ring 57 te Dirksland. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie ais zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze beste zwager en oom echtgenoot van A. van Vliet Nieuwe Tonge; H. Brooshoofd Sommelsdijk: M. van Vliet P. C. van Vliet-v. d. Boom Brielle; P. van Vliet D. van Vliet-Peekstok Sommelsdijk: M. van VUet N. van Vliet-Mackloet neven en nichten 7 april 2004 Je laat meer achter dan alleen je eigen voetstappen Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze vriend Wij wensen de familie alle kracht toe om dit ver lies te dragen. Diet en EUa van der Velde Dirksland, 7 april 2004 Bedroefd delen wij u mede dat de Heere heeft weg genomen onze lieve broer, zwager en oom B. J. van Strien-Braber C. P. van Strien en kinderen Dirksland, 7 april 2004 Een gevecht, een zware strijd, onzekerheid. Momenten van verdriet, vechtend tegen een traan, kon jij nog steeds het leven aan. Toen al dat vechten niet meer mocht baten, hebben wij jou los moeten laten. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze Ueve oom echtgenoot van Maja Schans Jannie en Cor Nellie en Frans Cobie en Geert Korrie en Roeland Woudie en Anton en kinderen 6 april 2004 Heere.' Gij zijt ons geweest een Toevlucht van geslacht tot geslacht. (Psalm 90:1b) Ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijks jubileum op 17 maart 2004 ontvingen wij vele en hartelijke blijken van liefde en verbondenheid. Dit alles heeft ons bhj verrast en vele herinneringen opgeroepen. Hartelijk dank voor al uw goede wensen! Hanny en Adriaan de Visser Middelhamis, april 2004 Hoflaan 59 ;.:i;.;;j.:^^;;i^;.^;..;^-;;HiH*H^:iHi:~:iH«H^:i:":^^^^ Bedroefd, maar dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat na een moeilij ke laatste periode, in de leeftijd van 89 jaar, is overleden onze geliefde vader en opa ADRIAAN STEVEN FLIKWEERT sinds 13 juni 2003 weduwnaar van Jannetje Jumelet 25 augustos 1914 t 6 april 2004 Nieuwerkerk: Lena en Nico van der Wekken-FIikweert Nel en Piet Flikweert-FUkweert AU FUkweert-Jongejan Langbroek: Stoffel en Emke Fükweert-Torensma Yerseke: Adrie en Ineke Flikweert-Geljon en zijn klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkenden van 'In 't Opper' voor de liefdevolle verzorging. Brainisse, zorgcentmm 'In 't Opper', kamer 012 Correspondentie-adres: Fam. Van der Wekken-FIikweert, Weststraat 23,4306 CM Nieuwerkerk De rouwdienst voor famiUe en belangstellenden zal gehouden worden D.V. zaterdag 10 april in de kerk van de Ger. Gemeente, tijdelijk aan de Oost straat te Nieuwerkerk, aanvang 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Salem' (ingang Meidoomstraat). Liever geen bezoek aan huis DANKBETUIGING Uw hartelijk medeleven betoond bij het overlijden van onze geliefde vriend FRANS MELLAARD heeft ons erg goed gedaan. Hartelijk dank daar voor. In het bijzonder dank aan ds. T. W. van Bennekom en ouderling M. Peekstok voor het leiden van de rouwdienst. Tenslotte de heer J. van der Slik voor de gewaardeerde wijze waarop hij de begrafenis verzorgde. Het was ook goed te ervaren dat Frans geliefd was en nu gemist wordt in de kring van hen die hem in 'De Goede Ree' omringden. Namens de vrienden; A. de Visser Middelhamis, april 2004 DANKBETUIGING De bemoedigende woorden, de hartverwarmende bewijzen van vriendschap en deelneming die wij hebben ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar dat wij hebben mogen ervaren hoe groot de kring van mensen is, die met liefde en respect aan hem terugdenken. In het bijzonder dank aan dr. Gloudemans voor de gesprekken en steun. Ook dank aan Pastoor Meijer voor het leiden van de uitvaartdienst en de begrafenis, alsmede de heer Van Wageningen voor de wijze waarop de begra fenis is verzorgd. E. M. Buijs-Legierse Jan Cor en Heike Lukas Yvonne Oude Tonge, april 2004 Voor de vele blijken van medeleven en belangstel ling betoond na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Namens de kinderen en kleinkinderen MeUssant, april 2004 Naast God, Die boven alles de dank toe komt, wil ik alle mensen die zo hartverwarmend met me meegeleefd hebben, hartelijk dank zeggen. Ds. Blankers en kerkenraad voor de pastorale begeleiding, directie en personeel en medewer kers van 'De Mekkerstee' en thuiszorg al die mensen die een bezoek, autorijden, telefoon, bloemen en fmit of in welke vorm dan ook aan mij gedacht hebben, nogmaals hartelijk dank. Gootje de Ronde 3253 VB Ouddorp, 8 april 2004 Diependorst 48 Bedroefd, maar dankbaar wat zij in haar leven voor ons allen is geweest, geven wij u kennis dat door de Heere na een liefdevolle verzorging in 'De Goe de Ree' uit ons midden is weggenomen mijn innig geUefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Aren Tanis weduwe van Willem van der Welle in de leeftijd van 80 jaar. A. Tanis Wijnand (in liefdevolle herinnering) en Bep van der Welle Gerrit en Adrie van der Welle Cok en Hans van den Nieuwendijk Suzan en Jaap van Drongelen Jaimeke en Marien van der Have Wim (in liefdevolle herinnering) en Conny van der Welle Jan en Jeannet van der Welle Bram en Wilma van der Welle Bas en Manie Tanis Aat en Gerard van der Laan Jan en Adrie Tanis Janny en Hans Looij klein- en achterkleinkinderen 8 april 2004 Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Zijpe 116, Prinsesselaan 513245 XN Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren maandag 12 april van 20.30 tot 21.30 uur en na de begrafenis in de grote zaal van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 13 april om 10.00 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve Wilco en Annet Jeroen en Francine William en Tamara Henry en Mi-ran Mirjam en Bart Jelle Gert-Jan en Hélen Esther Jeanette en Henk Marjolein, Claudia, Henk, Hariëtte Suzan Marcel en Ria Mariëlle Christine en Hans Rebecca en Teunis Ruth Willyanne Izaak Sandra en Gert Carmen Willem en Corine Gerald Suzanne en Ardjan Marien Jan en Arianne Aren en Linda Anneleen, Anneke Nelleke Bram Willem Jasper Richard en Iris Diana Mylène Marco en Erica Miranda en Gerard Amé Dinard Hermine en Krister Gerben Wilma en Menno Wesley Marianne en Come Lennard en Angeline Thessa Helma en Wilco Erik, Thomas Jana en Raymond Sommelsdijk, 8 april 2004 Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droef heid uit ons midden weg te nemen onze geliefde schoonzuster en tante echtgenote van Aren Tanis in de leeftijd van 80 jaar. Ouddorp: J. Tanis-Bosland Ouddorp: K. Tanis C. Tanis-Flikweert Ouddorp: J. Tanis Ouddorp: A. van 't Geloof-Tanis M. van 't Geloof Ouddorp: J. Tanis J. C. Tanis-Westdijk Ouddorp: B. Tanis P. Tanis-Witte neven en nichten 8 april 2004

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 3