AVanVe EEN tjmmKvanveenmakelamrdij*nl zvzvmfunda.nl EIIMDBI-IIIEUWS w MAKELAARDIJ O.G PAGINA 1 VRUDAG 9 APRIL 2004 Vo&t'meer Infómmtie: NVM Mr. Iman Caustraat 17,3251 AP Stellendam Tei. (0187) 49 23 84 Fax (0187) 49 14 11 Van Veen, in eigen huis! GOEDEREEDE, BERESTEUN 15 Op de grens van het polderiandsohap gelegen vrijstaande semi-bungalow met garage en tuin. Begane grond: entree, hal met meterkast, toiletmimte met modem sanitair, badkamer v.v. wastafel en douche, woonkamer met rookka naal t.b.v. houtkachel, 2 maal openslaande deuren naar terras en tuin, halfopen keuken v.v. gaskookplaat, afzuiging en oven. Slaapkamer met vaste schuifdeur wandkast. Aanpandige garage v.v. tegelvloer, was machine en drogeraansluitingen. Verdieping: overloop met inloopkast en CV minnte, 2 mime slaap kamers. Overige: aanpandige garage, vrijstaande tuinschuur, siertuin met meerdere terrassen. Bijzonderheden: deze optimaal geïsoleerde woning gebouwd in 1998 ligt in een bungatowwijk op een prachtige locatie met uitzicht over het buitengebied. Het pand is ook zeer geschikt wanneer slapen en bad kamer op de begane grond gewenst is. De beganegrondvloer is geheel voorzien van massief eiken vloerdelen. Het geheel is zeer goed onder houden. Perceelsgrootte 488 m' eigen grond. Vraagprijs: 395.000,00 k.k. MELISSANT.IEPS In moderne bungatowwijk gesitueerd vrijstaand landhuis met garage en deskundig aangelegde siertuin. Begane grond: (geheel uitgevoerd met plavuizen vloeren v.v. vloervera/anning). Entree, hal met garderobe en toilet ruimte. Royale living v.v. erker, serre, haardpartij, luxe keuken v.v. alle inbouwapparatuur, bijkeuken en garage. Ie verdieping: overloop, roy- ^^^jtgt^ ale oudersiaapkamer met openslaande deuren naar balkon, 2 slaapka- .J^Ï^^^ÏSi»;. mers, fraaie en luxe badkamer. Middels afzonderlijke trapopgang bereikbare gastenkamer. 2e verdieping: ruime bergzolder. 1 Overige: schitterende tuin rondom met siertjestrating, vijver, terras en J| ->., '■■-,, prieel. ^K 'l*"! *5l 1'' B ïïSS I' Bijzondertieden: een uniek object voorzien van veel details die het fg ■^j I'S 4* II J«? J woongenot verhogen. De woonkamer bevat diverse mogelijkheden ^^€;'È^- r - - voor zitgroepen, de (gasgestookte) haard met marmeren schouw geeft een zeer realistische uitstraling van een houtkachel en kan met afstandsbediening vanuit uw stoel worden geregeld. Ligging aan rand van dorpskern met vanaf de verdieping diverse uitzichten over het pol dergebied. Meerdere parkeergelegenheden op eigen terrein. Totale perceelsgrootte 1.101 m^ eigen grond. STELLENDAM, NIEUWEWEG 16 Vrijstaand woonhuis in karaktenstieke straat op 245 m' eigen grond. Vraagprijs: 685.000.00 k.k. Begane grond: hal met vaste kastruimte, woonkamer en keuken met standaard opstelling, badkamer met ligbad en wastafel, aanpandige tierging en portaal. Verdieping: royale overloop, twee slaapkamers waarvan een met toe gang naar het balkon, vaste kastruimte aanwezig. Overige: tuin met houten vrijstaande garage. Bijzondertieden: Deze vrijstaande woning is gelegen in een van de mooiste en karakteristieke straten van Stellendam aan de rand van het dorp en nabij de oude haven. De woning wordt verwannd middels een centrale vera/anning en is gro tendeels voorzien van hardhouten kozijnen met dubtiele beglazing. Wel moet er rekening gehouden worden met modemisering van het woonhuis. MELISSANT, BINNENWEG 28 Halfvrijstaand woonhuis op een perceel van 230 m' eigen grond. ,js: N.O.T.K. OUDDORP, DUKSTELWEG23 Begane grond: hal met kelder, keuken met gaskookplaat, afzuiging en vaatwasser, woonkamer met schuifpui naar de achtertuin, bijkeuken met toilet- en doucheruimte, 1ste Verdieping: overloop met cv opstelling, vaste kastruimte, 2 slaap kamers, waarvan één met balkon en één met een inloopkast. 2de Verdieping: bergzolder bereikbaar middels een losse trap. Overige: in de achtertuin staan diverse opstallen en de tuin is bereik baar middels een achterom. Bijzonderheden: het pand is voorzien van een CV installatie en is deels voorzien van dubbele beglazing. Zonnige diepe achtertuin met berging en duivenhok. GOEDEREEDE, KERKSTRAAT 16 Temidden in het monumentale stadje Goedereede nabij de markt en toren gelegen royale halfvrijstaande woning met garage. Begane grond: hal met prachtige houten vloer, toiletruimte, ruime woonkamer eveneens met houten vloer, lambrisering, haardpartij en kastenwand, halfopen keuken voorzien van zeer royaal werkblad, kera mische kookplaat, afzuiging, koelkast, vaatwasser en combi/oven magnetron. Bijkeuken en garage. Verdieping: overioop, 2 zeer ruime slaapkamers voorzien van diverse vaste kasten. Badkamer met ligbad, douche cabine, wastafel met meu bel. Bijzonderheden: het object verkeert in perfecte staat van onderhoud Ien is tevens in stijl gebouwd, welke passende is in het histonsche stad- JSt' je. Dit houdt in, dat de woning alle gemakken en voorzieningen bevat van de hedendaagse eisen, echter geheel passend in een klassieke stijl. Verwarming middels CV installatie. Het object is geheel voorzien van dubbele beglazing. Vraagprijs: 229.000,00 k.k OUDDORP. MARIJKEWEG 12A Vraagprijs: 229.000,00 k.k. STELLENDAM, VOORSTRAAT 11 Geheel prachtig verbouwde geschakelde woning met ruime garage en tuin op het zuidoosten, zeer centraal gelegen. Begane grond: hal met meterkast, woonkamer met beuken parket vloer, halfopen keuken (esdoomhout) met inbouwapparatuur w.o. gas kookplaat, afzuiging. koelkast, combi oven/magnetron en vaatwasser. Bijkeuken, Badkamer met wastafel, douche en toilet voorzien van vloer verwarming. Verdieping: overloop met njime vaste kasten, 3 slaapka mers. Overige: royale garage met ruimte voor twee auto's en/of hob- bynjimte (totaal ca. 40 m). Besloten zonnige siertuin. Bijzonderheden: Deze woning is in 1997 grondig en geheel deskundig gerenoveerd en aangepast naar huidige normen en voorzien van vloer gevel en dakisolatie en dubbele beglazing. Verwarming middels CV installatie. Een verrassend fraaie woning voor een ieder, die zonder ver bouwing een woning in gebnjik wil nemen. Gelegen in een gezellige hoofdstraat omgeven door Leilinden. Perceelsgrootte 180 m' eigen grond. Voor liefhebbers van wonen in een landelijke omgeving met natuur, zee, en strand is een bezichtiging zeker de moeite waard. Stel lendam ligt slechts op 40 autominuten van hartje Rotterdam. Uttermate stijlvol fandhuis met fraai aangelegde tuin en dubbele garage gelegen even buiten de dorpskem. Begane grond: entree met hal, zitkamer (schuifdeur naar terras). Karakterist. haardpartij. Aangesloten eetkamer. Eiken keuken v.v. inbouwapparatuur. Hal, bijkeuken met 2e keukenopstelling. Toiletmim te. Badkamer met douche en wastafel. Wijnkelder met voorportaal. Verdieping: overloop met vide. Oudersiaapkamer, 2 slaapkameis. Div. vaste kasten. Ruimte t.b.v. een luxe badkamer, reeds voorbereid met leidingwerk en kan na eigen inzicht worden afgewerkt Speel/slaapzolder met vide. De oudersiaapkamer en een slaapkamer hebben toegang tot het royale balkon aan de tuinzijde Overige: \n identieke stijl gebouwde dubbele garage met verhoogde inrijdeur aan achterzijde, bergzolder. Schitterende tuin met oprijlaan, vijver, gazons en omsloten door authentieke zandwallen. Bijzondertieden: Wat u op dit perceel aantreft overstijgt menige ver wachting. (Het object bevat veel hoogwaardige bouwkwaliteiten en veel met de handgemaakte details. Perceelsgrootte 3.007 m^ eigen grond. gewilde (ocatie geheel vrij gelegen semi-bungalow met garage, sier- en moestuin. STELLENDAM, VOORSTRAAT 15 Tussenwoning met garage op 206 m' eigen grond. Begane grond: hal met toiletruimte, provisiekast en meterkast, L-vor- mige woonkamer met haardpartij. Keuken met inbouwapparatuur, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad (bubbelbad) en wastafel. Bijkeuken met CV installatie en wasmachine/drogeraansluiting. Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, meerdere vaste kasten. Overige: vrijstaande garage, sier- en moestuin met beregeningsinstal- latie en bron. Bijzonderheden: tot deze in 1961 onder architectuur gebouwde woning behoort 1.240 m2 eigen grond, gelegen op uitstekende locatie nabij het dorp, maar ook op ca. 2 km afstand van het Noordzeestrand en duingebied. Het perceel is aan de achterzijde begrensd door een z.g. schurveling, (begroeide zandwal). De woning bevat deels dubbele beglazing en wordt verwarmd middels een CV installatie. Begane grond: hal, woonkamer met vaste kast, eetkamer, gang, keu ken voorzien van inbouwapparatuur waaronder een 5 pits- gaskook plaat, afzuiging, vaatwasser en combi-magnetron, hal met CV- installa tie en toiletruimte, badkamer met ligtiad en wastafel met ombouw. Verdieping: overioop met vaste kast, 3 slaapkamers waarvan twee met laminaatvloer, deels voorzien van een bergzolder. Overige: diepe achtertuin met garage Bijzonderheden: Het object wordt venwarmd door een HR CV-ketel (bouwjaar 2001) verder is de woning grotendeels voorzien van dubbele beglazing. De ligging van de woning is aan de Voorstraat van Stellen- dam welke herkenbaar is aan de Leilinden. Dit biedt een sfeervol wonen met toch de luxe van een diepe achtertuin en garage (afm. 8x4m). OUDDORP, DIJKSTELWEG 34 Vrijstaande woning met garage, tuin en weiland, totaal 12.275 m' eigen grond. OUDDORP, MARIJKEWEG 25 Op schitterende locatie vrijstaande woning met ruime schuur en uniek gelegen tuin. Begane grond: hal, woonkamer met vaste kast (voormalige bedstede), gezellige woonkeuken v.v. inbouwapparatuur w.o. gaskookplaat, afzui ging, elektrische oven en koelkast. Ruime slaapkamer. Bijkeuken met 2e aanrechtblad. Badkamer met douche en wastafel. Verdieping: overioop met twee slaapkamers. Overige: vrijstaande dubbele garage, tuin rondom en weiland. Bijzondertieden: De woning is deels voorzien van dubbelglas, wordt verwarmd middels gashaarden en is deels voorzien van isolatie. Achter de woning ligt een weiland dat uitermate geschikt is voor het houden van paarden. Door de fantastische ligging nabij de dorpskem maar ook op ca. 2 km afstand van de Noordzee, met stranden en duinen en nabij t\et Greveirngenmeer met jachthaven een zeer aantrekkelijk object. ;;*ïSf|Ö Vraagprijs; 475.000,00 k.k. Begane grond: entree, bijkeuken met toiletruimte en badkamer, keu ken, eetkamer, woonkamer met prachtig uitzicht, slaapkamer. Verdieping: zolderruimte met CV installatie. Overige: schuur voorzien van berging en hobbyruimte met dubbele bergzolder. Tussen zandwallen gelegen tuin Bijzondertieden: hier is met name sprake van een idyllisch gelegen woning, enigszins afgelegen van de openbare weg echter toch op loop afstand van de dorpskern. Voor velen is een dergelijk object een droomwens. Perceelsgrootte 2.631 m^ eigen rond, deels omsloten door zandwallen en boomgroepen. De tuin is grotendeels met gras ingezaaid en geeft o.a. de mogelijkheid voor een weiland bij het woon huis. De woning bevat hardhouten kozijnen, dubbele beglazing en wordt verwarmd door CV. STELLENDAM, VOORSTRAAT 18 In woon/winkelstraat gelegen halfvrijstaand woonhuis, eventueel ook als woon/winkelobject te gebruiken. Begane grond: entree, voormalige winketruimte, zitkamer, gezellige en functionele woonkeuken met moderne keukenopstelting v.v. 5-pits gasfomuis en oven, roestvrijstalen afzuigschouw, en vaatwasser. 2e werkblad. Pasklare ombouw t.b.v. losse koelkast. Portaal met toilet ruimte v.v. luxe sanitair. Verdieping: overloop en gang, schuifdeurkastenwand, wasmachine/ drogermimte, 2 slaapkamers waarvan een met schuifdeur wandkast, badkamer met moderne betegeling en luxe sanitair, v.v. douchecabine, 2e toilet en wastafelmeubel. Overige: patiotuin v.v. natuursteen en vljvertje. Stenen bergschuur. Bijzondertieden: verwarming middels CV installatie (1998). Het object is sinds 1997 grotendeels gerenoveerd en v.v. nieuw dakbeschot met geïsoleerde dakplaten. Tevens is reeds een vergunning aanwezig voor het uitbreiden van de verdieping aan de achterzijde. Het pand kan behalve als woon/winkelobject ook in gebruik worden genomen als praktijk-, kantoor of atelierruimte. Perceelsgrootte 116 m^ eigen grond. Vraaqprljs: 179.000,00 k.k. op 239 m^' eigen grond. Begane grond: hal met meterkast, kelderitast en toiletruimte, woonka mer met plavuizen vloer en toog naar de luxe keuken (bouwjaar 2000) die voorzien is van inbouwapparatuur waaronder een gaskookplaat en afzuiging. koelkast, combi-magnetron en vaatwasser, bijkeuken met aansluiting voor de wasmachine en droger. Isto Verdieping: overloop. 3 slaapkamers en badkamer met douchecabine, ligbad en wastafel. 2de Verdieping: overloop bereikbaar middels een vaste trap en zol derkamer geschikt als 4de slaapkamer. Overig: goed onderhouden en mooie aangelegde voor- en achtertuin en verlengde garage. Bijzondertieden: Deze ruime duurzaam gebouwde woning heeft hard houten kozijnen met dubbele beglazing en deefs voorzien van rolluiken, Venwarming middels een Nefit combi-ketel (bouwjaar 2000). in de woonkamer en keuken is vloerverwarming aanwezig. De woning is ver groot middels een bijkeuken en daarnaast is de garage verlengd tot ca. 10.5 m. Kortom een woning die u veel ruimte biedt in een rustige omge ving met voldoende parkeergelegenheid. In collegiale samenwerking met Dön- Stnjijk makelaardij te Ouddorp. GOEDEREEDE, MARKT 5 In het middelpunt van het sfeervolle monumentale stadje gelegen woonhuis. Kelderverdieping: berging, hal, slaapkamer. Begane grond: entree, praktijkruimte, werkkamer, slaapkamer, por taal, wasmachineruimte, badkamer met ligbad en wastafel, slaapkamer op tussenverdieping. Ie verdieping: woonkamer met schoorsteen t.b.v houtkachel, open keuken met massief houten aanrechtblad en inbouw gaskookplaat, eet kamer 2e verdieping: bergzolder. Overige: achtertuin en berging, verwarming middels CV Installatie Bijzonderheden: deze woning is aan de voorzijde vrij smal, wat de indruk geeft van een kleiner object. Het tegendeel is echter waar. Ach ter de pittoreske gevel schuilt een njim woonhuis met een inhoud van meer dan 500 m3. Zeer unieke ligging nabij de haven en uitzicht op de markt. Enige renovatiewerkzaamheden dienen te worden uitgevoerd. OUDDORP AAN ZEE, WESTDUINWEG 11 Wonen met allure in een gebied dat bekend staat om zijn rust, ruimte en natuurschoon, nabij de Noordzeestranden en het Grevelingenmeer op ca. 45 km van Rotterdam. Woonboerderij gelegen op een droomlocatie met vergezichten zowel aan de voor- als aan de achterzijde over een duinlandschap en over akkeriand (beschermd natuurgebied) met de vuurtoren en de Noord- zeeduinen aan de horizon. Verkorte omschrijving van de indeling - Begane grond: hal met toilet, royale woonkamer met open keuken en serre. Ruime werkkamer, slaapkamer, opslagkamer, keukentje, toiletruimte en douche. Verdieping: zeer royale slaapkamer, toilet en douchemimte. Ruime zol derkamer met CV ruimte. Kelder half ondergronds (6t m2). Overige: schuur voor meerdere rijtuigen en 2 paardenboxen. Natuur tuin met grote vijver en terrassen, moestuin, weiland met natuurvijver en terras. Door ruilverkaveling thans ca. 1,3 hectare eigen grond. Gedetailleerde informatie op te vragen aan ons kantoor, zie ook www.vanveenmakelaardij.nt Vraagprijs 885.000,00 k.k. OUDDORP, HAVENWEG 25 Groot vrijstaand dubbel woonhuis met dubbele garage op 1.410 m^ eigen grond. Vraagprijs: 410.000,00 k.k. Begane grY>nd: hal, woonkamer met eetkamer, keuken en douche ruimte met douche en wastafel, achterportaal met toiletruimte, door gang naar de andere woning middels een tussenportaal. woonkamer, eetkamer, keuken, achterportaal met douche- en toiletruimte. 1ste Verdieping: overloop met wastafel en toegang naar platdak, 3 slaapkamers met vaste kastruimte. De tweede woning; overloop met toegang naar platdak, twee slaapkamers waarvan een met wastafel. 2de Verdieping: zolderruimtes bereikbaar middels een vlizotrap. Overige: tuin rondom met dubbele garage en diverse bergingen. Bijzonderheden: Het dubbele woonhuis welke ook gebruikt kan wor den als één woonhuis is gelegen nabij het haventje van Ouddorp en heeft een weids uitzicht het polderlandschap in. Het object wordt ver warmd middels centrale verwarming en is deels voorzien van dubljele t)eglazing. Verder moet u rekening houden met enige modemisering. STELLENDAM. MOLENKADE 29 Ruime geheel onderkelderde dijkwoning met dubbele garage gelegen aan de kade die doorloop tot aan de oude haven van Stellendam. Begane grond: hal met toilet, woonkamer met haardpartij en parket vloer, luxe keuken voorzien van inbouwapparatuur waaronder een kera mische kookplaat, afzuiging, friteuse en koelkast. Aan de achterzijde is er een uitgang via een bordes. 1 e verd.: overloop met dne slaapkamers ieder met vaste kastruimte en een badkamer met douchruimte en was tafel met luxe ombouw. 2e verd.: deze is bereikbaar middels een vaste trap en biedt ruimte aan hobby- of studeerkamer. Overige: Deze dege lijk gebouwde woning is geheel onderkelderd. Middels een oprit aan de achterzijde van het perceel is het mogelijke om met een auto achter te komen. Naast het pand staat een dubbele garage met een inhoud van 75 m\ Bijzonderheden: het pand wordt verwarmd middels een CV installatie, is grotendeels voorzien van dubbele beglazing, heeft hard houten en kunststof kozijnen en biedt met 340 m' inhoud en met een perceelsoppervlakte van 919 m^ veel ruimte die u, als u aan de voorzij de staat niet verwacht. Voor een goede indruk is het daarom noodza kelijk om deze woning te komen bezichtigen. In collegiale verkoop met Dön" Stnjijk te Ouddorp. STELLENDAM, WILLEM DE JAGERSTRAAT 58 Direct aan bosrand gelegen tussenwoning met berging aan tuin. •Tll^ll^flffÊP^'- Vraagprijs: 299.000,00 k.k. Begane grond: hal met meterkast en toiletruimte, woonkamer met eiken parketvloer, moderne keuken met inbouwapparatuur w.o. gas kookplaat. combi oven/magnetron, koelkast met vriesvak, afzuiging en zeer veel kastruimte. 1e verdieping: overloop, bergkast, 3 slaapkamere. badkamer met dou checabine en wastafel. 2e verdieping: met vaste trap bereikbaar, overloop met CV installatie, 4e slaapkamer. Overige: afzonderlijke stenen bergschuur, geheel besloten tuin met sierbestrating. Bijzonderheden: de woning is geheel uitgevoerd met hardhouten kozijnen en dubbele beglazing, sereens en rolluiken. Verwarming mid dels CV installatie. Unieke ligging aan Stellebos, Ruime woning in kin- dervriendelijke omgeving met speelplaats in directe nabijheid. Perceelsgrootte 158 m^ eigen grond. OUDDORP, HAZERSWEG 34 Sfeen/ol en gezellig vrijstaand woonhuis met houten vrijstaande schuur op 417 m' eigen grond. Begane grond: hal met originele plavuizen vloer, vaste kast en badka mer met douche, wastafel en toilet, woonkamer met haardpartij en laminaat vloer, achter- of eetkamer met openslaande deuren naar de achter tuin, keuken met plavuizen vloer, gasfomuis en afzuiging, bij keuken voorzien van aansluitingen voor de wasmachine en droger Verdieping: overloop met diverse vaste kasten en 3 slaapkamers, de gehele verdieping is voorzien van laminaat vloer Overige: de woning is rondom voorzien van tuin met in de achtertuin een houten schuur (4,0x7,6m) Bijzonderheden: In ig97 is deze woning uitgebrekJ en geheel gemo derniseerd. Het woonhuis is voorzien van dubt>ele beglazing en hard houten kozijnen, wordt venivarmd middels centrale vera/arming en is gelegen nabij het centrum. STELLENDAM, MOLENKADE 41 >Tiii~in-iïmj AM, ZUIDERDIEPSTRAATWEG 16 In 2000 gerenoveerde en uitgebouwde halfvrijstaande dijkwoning met een inhoud van 400 m' en zonnige achtertuin. Een zo goed als vrijstaande recreatiewoning op 90 m' eigen grond. Vraagprijs: 375.000.00 k.k. Begane grond: hal, woonkamer met glas-in-lood ramen, woonkeuken met laminaat vloer en schuifpui naar de achtertuin, keuken (bouwjaar 2002) voorzien van inbouwapparatuur waaronder een keramische kookplaat, afzuiging, combi-magnetron, vaatwasser en koelkast. Gang, badkamer met ligbad, wastafel en toilet, trapportaa! met aansluiting voor wasmachine en droger. Verdieping: overioop met CV-kast, drie ruime slaapkamers en 2de badkamer met douctie, wastafel en toilet. Overige: achtertuin met houten berging en achterom middels het zij pad. Bijzonderheden: deze dijkwoning is door de huidige eigenaren geheel gemoderniseerd en uitgebreid, waardoor er een woning is ontstaan met ruime afmetingen, dus laat u niet misleiden door de voorgevel. Het object is grotendeels geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing. Verwarming middels een CV combi-ketel vVü-> OUDDORP, HAZERSWEG 58 Deze, voor Ouddorp karakteristieke vrijstaande woning Is gelegen nabij het centmm op 1610 m2 eigen grond. Begane grond: hal, woonkamer met vaste kastmimte, slaap- of werk kamer, eenvoudige keuken, bijkeuken en inpandige bierging met CV- opstelling en tras. Verdieping: overloop met vaste kastmimte en twee slaapkamers. Overige: diverse bergingen. Bijzonderheden: Het woonhuis is grotendeels voorzien van dubbele beglazing en wordt verwarmd middels centrale verwarming. Indertijd is het woonhuis uitgebreid aan de achterzijde met een aanbouw waardoor er op de beganegrond meer ruimte is ontstaan. De locatie is zodanig dat het centrum van Ouddorp niet ver is en u toch van devrijheidenrust geniet. Er dient rekening gehouden te woreien met vertwuwing en modemise ring. Vraagprijs: 199.000,00 k.k. OUDDORP, MOLENTIENDEN 52 Op rustige locatie gelegen halfvrijstaande drive-in woning met ca. 500 m^ inhoud op 155 m^ eigen grond. Begane grond: hal met tuinkamer waarin eventueel een slaapkamer mogelijk is en garage (3,15x6,37m). Woonverdieping: (geheel voorzien van plavuizen vloer) hal met toilet, MBlg^y Iwoonkamer met schuifpui naar balkon (zonkant), keuken met vaste m^Ss^ IS^HHSBP'Iff I l'^struimte en inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat met ^Br K^^SSm^SmsiS^ afzuiging, koel- vriescombinatie en oven. P^ 2de Verdieping: overioop, 3 ruime slaapkamers, geheel betegelde badkamer met douche, ligbad en wastafel. 3de Verdieping: overloop met CV opstelling, bergruimte en ouder siaapkamer (eventueel te splitsen in twee slaapkamers). Overige: eigen parkeerplaats en middels een achterom komt u in de achtertuin die op het zuiden is gelegen. Bijzonderheden: Door de grote inhoud van dit object biedt deze woning veel woonmimte, wordt verwarmd middels een HR CV ketel (tjouwjaar 1995) en is grotendeels geïsoleerd. De locatie is rustig, niet ver van het centrum en heeft veel parkeergelegenheid. V ïn,.'ii'^.-V- Prijs: 99.000,00 k.k. .*«W. OUDDORP. HOGE PAD 10 Vrijstaande woning met bijzondere uitstraling voorzien van 2 royale garages op 740 nf eigen grond. Begane grond: door een statige entree komt u in de ruime hal met daarin een natuurstenen vloer, de aanwezigheid van een vide zorgt voor een ruimtelijk effect, de woonkamer heeft een toegang naar het tenas (georiënteerd op het zuid-westen), keuken met standaard opstelling en dubbel aanrechtblad, inpandige mime garage, toiletmimte en badka mer met standaard sanitair, slaapkamer met toegang naar het terras. Verdieping: middels de spiltrap komt u op een royale overioop, 3 slaapkamers waarvan twee met mime afmetingen en voorzien van eigen wastafel. Veel vaste kastmimte is aanwezig. Overige: tweede garage met bergzolder en omliggende tuin. Bijzonderheden: Dit object heeft een inhoud van meer dan 800 m', is destijds gebouwd uit duurzame materialen en is goed ondertiouden. Met deze locatie is hier een combinatie gevonden met veel woonmim te nabij het centmm. Natuuriijk zijn de Ouddorpse stranden en haven op korte afstand gelegen. Vraagprijs: 259.000,00 k.k. STELLENDAM, NARCISSENPAD 63 Vraagprijs: 335.000,00 k.k. Vrijstaande Semi-bungalow met garage op 348 m' eigen grond. Begane grond: hal met toiletmimte, badkamer met douche en wasta fel met ombouw, slaapkamer, woonkamer met halfopen keuken voor zien van gaskookplaat, afeuiging, combi magnetron en koelkast. Verdieping: overioop met vaste kastmimte, toiletmimte met wastafel en 3 slaapkamers. Overige: garage en omliggende tuin met diverse tenassen en tuinhuis je. Bijzonderheden: Deze woning welke de slaap- en badkamer op de beganegrond heeft ligt in een rustige buurt nabij het Stellebos. De woning is geheel geïsoleerd en voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. Begane grond: entree, toilet annex badkamer met douche en wastafel, woonkamer met open keuken en inbouwapparatuur waaronder een gaskookplaat, afzuiging koelkast en oven, serre met toegang naar besloten tuin. Verdieping: overioop met CV-ruimte en 2 slaapkamers. Overige: woonkamer met schuifpui naar de besloten tuin. Bijzonderheden: Het object is recent gemoderniseerd. Ligging 100 m. van subtropisch zwembad, 300 m. van tennisbanen en sportvelden, 30 m. vanaf de bushalte (directe verbinding Rotterdam- Viissingen) en 500 m. van de dorpskem gelegen. Strand, duinen en jachthaven liggen op ca. 2 km afstand. Op het object rusten geen erfpacht of servicekosten.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 17